te houden op Zondag na den 24 Augustus. B. en W. hebben besloten dit voor stel aan den raad te doen, die dan verder hierover kan beslissen. Verschuren, 't Is dit jaar toch bui tengewoon goed gegaan, men heeft nu geen klachten gehoord. A. Brokx. Ik heb geen enkelen ne ringdoende gesproken die tevreden was over deze kermis. Iedereen zegt dat het een buitengewoon slappe ker mis is geweest. Verschuren. Ik weet wel dat er niet zooveel buitenlui geweest zijn als anders, maar het was juist daarom dat de voorzitter indertijd er zoo voor was om de kermis met de naburige plaat sen gelijk te zetten, om daardoor die personen van buiten, die de oorzaak waren van de onaangenaamheden die zich hebben voorgedaan, te weren. Nu is er dan ook geen wanklank gehoord waarom dan weer terug te keeren tot die twistgelegenheden en brasserijen van vroeger Vorig jaar steunde de voorzitter het voorstel om de kermis daarom te verzetten en nu stelt hij weer voor om weer de kermis te houden als vroeger en dus de buiten lui weer hierheen te krijgen. A. Brokx. Die onaangenaamheden werden niet door buitenlui veroor zaakt doch wel degelijk door Waspik- schen. Voorzitter. Ik moet op de eerste plaats den heer Verschuren opmerken dat, als ik met een voorstel van B. en W. kom, dit niet wil zeggen dat ik daar persoonlijk ook mee instem, 't Is een voorstel van de meerderheid van B. en W. Ik ben het volkomen met U eens dat de kermis dit jaar heel wat kalmer verloopen is en er heel wat minder gedronken is dan vorig jaar. A. Brokx. Ik zou het toch jammer vinden dat de kermis hier in Waspik ook nog kapot moest en dat door een paar beroerlingen uit Waspik die zich vorig jaar zoo hebben aangesteld. Voorzitter, 't Is een feit dat de ker mis toch reeds ieder jaar minder wordt. Zij heeft eigenlijk niet zooveel reden van bestaan meer omdat er tegen woordig iederen Zondag iets anders te doen is waar de menschen heen kunnen. Ruijtenberg. Ik meen dat de kermis dit jaar zeer goed verloopen is verge leken bij vorig jaar. Voorzitter. Ja, vorig jaar was het er schandalig naar toe gegaan. De Hond. Ik had liever gezien dat de neringdoenden zelf met dit voor stel gekomen waren. De heer Brokx is zelf met de kermis op reis gegaan, die gaat zelf uit Waspik weg als er kermis is. A. Brokx. Ik ben altijd hier met kermis, maar ik zag het nu wel aan komen dat het absoluut niets zou zijn. Smits. Misschien staat de heer Brokx wel iets onder invloed van de jongelui uit onze gemeente, maar ik geloof dat de ouders het er beter mee eens zijn met een kalme kermisviering als dit jaar. En de ouders dat zijn toch de belastingbetalers, daar komt het toch op aan. Van de Rijken. Is het waar dat er dit jaar met kermis wel 70 bewijzen van Nederlandschap zijn uitgereikt, De Secretaris zegt dat dit zeer over dreven is. Een getal van 17 zal dich ter bij de v/aarheid zijn. A. Brokx. ik voel het wel dat men een beetje op mij steken wil, wijl ik dit jaar met kermis eens buitenlands ben geweest, maar ik geloof toch als er iemand is die steeds bereid is om mee te werken als er in Waspik eens iets te doen is, dan is het wel Anton Brokx. Op het oogenblik zijn we weer druk in actie om een aardige viering van Koninginnedag te hebben. En nu ik eens één keer weg geweest ben, omdat men wel vooruit wist dat de kermis niets zou zijn, wordt dat naar voren gebracht. Na nog eenige dtscussie wil de voorzitter het voorstel om de kermis wederom op den ouden datum te stellen in omvraag brengen. Van de Rijken. U kunt het in om vraag brengen, maar ik stem niet mee. Ik heb er in de stukken van deze ver gadering die ik gisteren heb ingezien niets van gezien en ik heb het vaste voornemen gemaakt om alsdan niet aan de stemming mee te doen. Voorzitter. Ik heb dit schrijven van morgen pas in handen gekregen en het nog hedenmorgen in de vergade ring van B. en W. gebracht. U kunt doen wat U wilt, maar ik moet het voorstel van B. en W. in stemming brengen. Voor het voorstel stemden de hee- ren de Hond, Rubbens, Vloemans Brokx en Pruijssers. Tegen de heeren J. Kamp. A. Kamp, Verschuren. Ruijtenberg en Smits. De heer v. d. Rijken bleef buiten stemming, zoodat de stemmen staak ten (5 tegen 5) en het voorstel dus wordt aangehouden tot de volgende vergadering. 2. Stemming over het voorstel tot uitbaggeren der Vrouwkensvaartsche haven. De Voorzitter zet uiteen hoe op de vorige vergadering 2 voorstellen zijn besproken geweest. Het eerste was om de sluis in orde te laten maken, welke kosten op f 800 begroot werden J en daarvoor geld te leenen, zooveel als noodig was, hoogstens tot f 1200. Daartegenover was de heer Verschu ren met een voorstel gekomen om f 1500 te leenen, hiervan de sluis te laten maken en het ovejblijvende be drag aan het uitbaggeren der haven te besteden. De héér Verschuren zegt dat dit laatste niet precies juist is en licht zijn voorstel nader toe. Hij heeft eene be rekening gemaakt van de kosten van uitbaggeren. Het betreffende stuk is 400 strekkende meters lang. Wanneer men dit werk laat aannemen (anders zal men niet weten hoe hoog de kos ten zullen loopen) en men laat op eiken Meter lengte 2 M3 grond uit halen, dan schat hij de kosten op f 2 per strekkende Meter, in totaal 400 x f 2 f 800. Daardoor zou een eroote verbetering worden aangebracht sprake brengen. De Voorzitter merkt op dat er geen sprake is van „Alstublieft" spelen, maar als men niet eens weet of de brand in Waspik is dan acht hij zich niet verantwoord, daar blijft hij bij. Als men soms weer een klepperman wil of wat dan ook, dan moet men het maar zeggen. De heer Verschuren zou in elke wijk een brandmeester willen aanstellen. De Voorzitter wijst er op dat men dan ook voor elke wijk een slang diende aan te schaffen. De kosten daarvan hebben B. en W. steeds afgeschrikt. Spr. wil echter nog wel eens prijs aanvragen voor een brand slang met wagentje voor iedere wijk en dit dan nog eens in den raad ter en de haven weer in goeden toestand komen. Voorzitter. We hebben het besluit genomen om die sluis te verbeteren van de noodzakelijkheid daarvan zijn we toch allen overtuigd. We krijgen nu de kwestie van het uitbaggeren. Dat is een zeer gevaar lijke zaak. We zitten nog altijd met die beschoeiïngs-kwestie. Wie garan deert ons dat die kant bij v. d. Born zal blijven staan als we aan het bag geren gaan. We zijn reeds aan het baggeren geweest maar durven niet verder gaan zoolang de schoeiïngaan den kant van v. d. Bom niet is ver beterd. En wie zal die beschoeiïng daar moeten bekostigen. Is dat in eigendom en onderhoud bij de ge meente of bij v. d. Borri Zoolang ik burgemeester ben is daar door de ge meente nog nooit iets aan bekostigd en ook op den legger, die reeds in 1877 is gemaakt, staat de beschoeiïng niet aangegeven. Ik ben er van over tuigd dat een verbetering daarvan in het belang van de gemeente is, maar hoe het beste deze kwestie op te lossen Pruijssers. Ik zou denken dat het aan den kant van v. d. Bom gemeente eigendom is, want ik herinner me nog van toen ik jong was, dat het daar een heele drukte was met het laden en lossen. Dat zou toch niet geweest zijn als het eigendom van v. d. Bom was. Voorzitter. Ik heb aan v. d. Bom gevraagd om zich met een schrijven tot den raad te wenden, wat echter niet is gebeurd. In de gemeente archieven heb ik nog niets kunnen vinden wat eenig licht in deze zaak brengt. Het schijnt dat er vroeger een kwestie geweest is tusschen de ge meente en v. d. Born. Mogelijk is het gevolg daarvan geweest dat de gemeente die be schoeiing van haar legger geschrapt heeft. Het blijft een moeilijke kwestie. Het is echter zeker dat baggeren in dezen toestand gevaarlijk is, zoodat we eerst eens dienen af te wachten hoe de hangende kwestie inzake de onderhouds-kwestie na onderzoek zal geregeld zijn. De heer Ruijtenberg wijst er op dat de tijd voor baggeren reeds voorbij is, dit behoort gewoonlijk omstreeks Mei te geschieden. Hij geeft verder nog in overweging om met het uit te bagge ren zand den weg te verbeteren, waarop de heer Verschuren opmerkt dat het polderbestuur daarvoor nooit toestemming zou geven, daar de weg dan langen tijd onbegaanbaar zou zijn. Na nog eenige discussie waarbij geen nieuwe gezichtspunten worden geopend brengt de Voorzitter het voorstel in omvraag om voor het herstellen van de sluis een bedrag van f 1200 of zooveel als noodig is te leenen en verder te trachten met v. d. Borm inzake het eigendoms- en onderhoudsrecht tot oplossing te komen. Dit voorstel wordt met algemeene stemmen aangenomen. Dan komt nog even ter sprake het tweede voorstel van den heer Brokx, waarop daar straks niet verder is ingegaan, nl. om biljetten in de gemeente te verspreiden waarin wordt medegedeeld hoe te handelen in geval van brand. Deze kwestie behoort eigenlijk bij B. en W. De Voorzitter licht toe hoe de kwestie van de brandspuit bij den laalsten brand, welke de aanleiding tot dit voorstel is geworden, zich heeft toegedragen. De bliksem was ingeslagen bij v. Dongen. Toen kwam er iemand heel ontdaan bij hem om de brandspuit aanloopen. Spr. vroeg hem waar de brand was, maar dat wist hij niet te zeggen, zelfs wist hij niet of het in Waspik was. Hij is toen zelf naar buiten gegaan en meende aan den gloed in de verte te zien dat de brand veel verder was. Hij achtte zich toen niet verantwoord om een spuit die f 8Ü00 gekost heeft, zoo maar mee te geven. Het had ever. goed in Raams- donk kunnen zijn. Waarom stuurt men er dan niet iemand anders op uit om de spuit te halen. De heer A. Kamp is van meening dat men altijd niet zoo precies kan zeggen waar de brand is. Gesteld eens dat er op Boven brand uitbrak dan zou men eerst precies moeten weten te zeggen bij wie er brand was en dan gaan vragen of ze „alstublieft" met de spuit willen komen. Hij is bang dat ze dan gewoonlijk te laat zal komen. Vroeger ging dat vlugger dan nu, dan werd de klok geluid of er ging een klepperman rond. Aldus wordt besloten. De Voorzitter doet mededeeling dat het kohier der straatbelasting een bedrag aanwijst van f3499.65. Op de opmerking van den heer Verschuren, dat dit bedrag f 1000 meer is dan vorig jaar, antwoordt de Voorzitter dat het toen het eerste jaar in werking was en men dan nooit zoo nauwkeurig op de hoogte kan zijn. 4. Aanbieding der gemeente-begroo ting 1927. Wederom zal de geheele raad als commissie van onderzoek worden bijeengeroepen. 5. Aanbieding gemeente-rekening 1925 Tot Commissie van Onderzoek worden door den Voorzitter aange wezen de heeren Pruijssers, Brokx en Ruijtenberg. Bij de rondvraag brengt de heer v. d. Rijken nog eens de gevaarlijke bocht bij Wolst ter sprake waar men veel hinder heeit van de boom die daar juist op den hoek staat. Door rooiïng van dien boom en verbreeding van dien weg diende dit te worden verbeterd De Voorzitter zegt toe nog verdere stappen te zullen doen om daar eene goede verbetering te krijgen. Voorts vraagt de heer Pruijssers of in Waspik—Boven de waterleiding niet kan worden doorgelegd bij v. d Broek en den Vasrtkant. De Voorzitter zegt dat iemand van de waterleiding daar overal bij de menschen is wezen vragen om aan te sluiten. Als er maar enkelen daar toe over zouden gaan, zou de leiding zeker worden d)orgelegd. De men schen hebben het dus zelf in de hand. Niemand meer let woord verlangend sluit de Voorzitter de vergadering MADEDRIMMELEN. Openbare vergadering van den Raad der gemeente op iaterdag 28 Augustus des voormiddags ten half tien uur. Voorzitter Edehchtb. heer Van Gils. Ongeveer kwart voor tien uur opent de Voorzitter de vergaderingafwezig de heer Norbart. terwijl er een vacature is ontstaan door tet overlijden van den heer Stijnis Voorzitter. Ontnerend was ons allen de tijding in den norgen van den 19en Augustus 1926, dit ons geacht raads lid de heer P. Sijnis op slechts 53- jarigen leeftijd na een langdurige on gesteldheid door len dood aan onzen kring was ontvaDn. Als Voorzitter an den Raad rust op mij de droeve tak met eenige woor den overledene t< gedenken. De heer Stijniswas gedurende tien jaren lid van dn gemeenteraad. Hij was een man vargroote bekwaamheid en bij het neme van besluiten wer den gaarne zijne idviezen gehoord om er voordeel uit titrekken. In alles was hij oprecht en eelijk, hij had ons volle vertrouwen. Het gemeenteblang diende hij, zoo hard hij kon, hc gaarne gaf hij zijn kennis nog daaruor, toen zijn ziekte hem reeds aan het bed gekluisterd hield. In hem verliet de gemeente een groote kracht en ijzonder Drimmelen, dat hem als geborteplaats zoo dier baar was. Thans is hij mt meer. Zijn zetel is nu ledig. Maar zn naam zal altijd in ons midden in gdachtenis blijven. Toen ik voor tn tijd hem nog een bezoek mocht lengen en er kans scheen, dat hij :ou herstellen en ik hem vroeg, wanner hij weer ter ver gadering kwam, ïntwoordde hij nog met blijden lach;, Van den zomer ziet ge me weer versiijnen". Helaas, het heft niet mogen zijn. Moge hij dan zijiaangekomen in het land van den eewigen zomer, waar immer zonneschij is. Doe zijn versenden ons bedenken, dat ook ons ht levenseinde schier plotseling kan zij beschoren. Moge het Godehagen de nagelaten familie van den ontslapene te ver troosten. De notulen de vorige vergadering worden daarna I voorlezing onge wijzigd goedgekerd en vastgesteld. Aan de orde; 1. Mededeelingi. a. Schrijven v; Ged. Staten, hou dende goedkeurinvan het raadsbesluit tot het aangaan-an een geldleening groot f 10.000 ndig voor de haven werken te Drimnien. Wordt voor kmisgeving aangeno men. 2. Aangehoudi adres subsidie vereeniging „Het^it-Gele Kruis". Voorzitter. In c vorige vergadering is dit adres bespken en is toen be sloten aan de verniging een rekening en verantwoording te vragen om te kunnen nagaan hoe het met de finan- tiën van de vereeniging staat. Er blijkt een te kort te zijn van f 300 en daar om stellen Burg. en Weth. voor een subsidie te verleenen van f 300. De boekhouding, althans wat wij er van te zien hebben gekregen, was nu niet zoo overzichtelijk. Men kan nu direct niet zjpn hoe het met de. ver eeniging ,;staafcgeschapen. Segeren Azn. U zegt dat dit een vorige maal ter sprake is geweest, maar ik kan me daarvan niets herin neren. ,j| Voorzitter. Het is een paar vergade ringen geleden. Van der Reijdt. Men moest den stand van zaken eerst kennen alvorens men subsidie kan 'geven. Voorzitter. Het totaal bedrag is f 1617. Dat is niet te veel. Diepstraten. Als Burg. en Weth. ge zien hebben dat dit bedrag noodig is. moeten wij het geven. Het betreft hier och een vereeniging die zeer nuttig is. Voorzitter. Men moet trachten nog meer leden te krijgen. Van der Veeken. Daar heeft het be stuur al lang genoeg zijn best voor gedaan, maar dat gaat niet zoo gemak kelijk, wat onbegrijpelijk genoeg is. Maar er zijn toch al wat leden bij gekomen. Dwingen kan men de men- schen niet doen. Van der Sluis. Het is een offer van f300 en dat is veel, maar gezien het groote nut dat van de vereeniging uit gaat, is het wel verantwoord. Ligtvoet. Ik zou f450 geven, want ze komen f300 te kort. Gaat men nu juist dat bedrag geven, dan zitten ze weer direct voor een ledige kas. Van der Sluis. Dat zou ik niet doen. Te royaal worden is nooit goed. Voorzitter. Men behoeft niet meer te geven dan wat ze tekort komen. Dat is al mooi, dunkt me. Van der Reijdt. Er is nu alles voor dat wij de subsidie geven, maar in de toekomst moet de vereeniging zich toch zelf zien te bedruipen. Ligtvoet. Een vorig jaar hebben ver schillende vereenigingen aan het Wit- Gele Kruis flinke bedragen gegeven, Wat ze nu ook hebben moeten missen. Van der Veeken. Met f300 zijn ze nu wel gered. Van der Sluis. Ze komen aan het einde van het boekjaar en wat ze te kort komen krijgen ze van de gemeente. Dat is een mooie gedragslijn. Met algemeene stemmen wordt be sloten f 300 subsidie te verleenen. 3. Adres subsidie R. K. Vereeniging Moederschapszorg te Heerlen. Voorzitter. Burg. en Weth. stellen voor niet op het verzoek in te gaan. Met algemeene stemmen wordt daar toe besloten. 4. Aanbieding gcmccnterekening en van het G.E B. dienst 1925. Aanbieding gemeentebegrooting en van het G.E.B. dienst 1927. Voorzitter. Het is gewoonte om de rekeningen en begrootingen door een commissie van drie personen te laten onderzoeken. Leden van die commissie zijn de heeren Segeren Wzn., van der Sluis en als derde lid benoem ik daar voor den heer Antonissen. Het batig slot van de rekening be draagt f 9466.07 voor den gewonen dienst en f8.08 voor den kapitaals- dienst. Antonissen Is er geen verzoek bin nengekomen voor aansluiting bij het electrisch licht. Voorzitter. Ja, dat is bij Burg. en Weth. om na te gaan of aan het ver- zoek kan worden voldaan 5 Voordracht Zetterscollege (perio dieke aftreding). Worden benoemd als eerste candi- daten de heeren Van der Reijdt en Van den Hoven en als tweede de heeren Van Beek en Vermeul. 6 Adres C. van der Maade aankoop gemeentegrond. Voorzitter. Van der Maade is eige naar vaneen perceeltje grond, gelegen bij het kerkhof. Nu heeft de gemeente voor dat perceeltje een strookje land liggen en dat wil van der Maade koo- pen. Er is een prijs genoemd van f30. Segeren Azn. Daar staat wat hout op dat perceeltje grond, is-het bekend wat dat ongeveer opbrengt. Voorzitter. Niet vfeel f 12 in de zes jaar, dus f 2 per jaar. Maar het gaat niet alleen over de opbrengst van het hout, 't gaat ook over den grond. Segeren Azn. Heeft het als bouw terrein waarde. Van der Veeken. Zooals het er voor de gemeente ligt heeft het geen waarde maar voor v. d. Made krijgt het waarde omdat hij dan een bouwterrein krijgt. Hij komt dan aan de straat gelegen. Van der Sluis. Dat kan nu allemaal wel waar zijn. maar f 30 is en blijft toch een bespottelijke prijs. Het is bijna voor niets. Diepstraten. Dat zeg ik ook, dertig gulden is geen geld, ik stel voor om er zestig te vragen. Van der Sluis. Dat is nog weinig. Diepstraten. Dat is geld genoeg. Wat heeft het daar voor waarde. Van der Veeken. 't Is bosch grond. Diepstraten* Dan is heiijtegen f 60 goed genoeg betaald. Antonissen. Het is nu veel te smal om er iets op te kunnen bouwen. De gemeente kan er nooit iets mee doen Voorzitter. Voor hem wordt zijn eigen perceel heel wat meer waard en daar mag de gemeente bij verkoop ook wel wat rekening mee houden. Segeren Wzn. Ik kan me met het voorstel van Diepstraten wel ver eenigen. Van der Sluis. De gemeente moet in zulk geval ook wat profiteeren en dan komt mij een bedrag van f 60 bespottelijk laag voor. Diepstraten. Dat moet u niet zeggen, 't is grond die voor de gemeente ab soluut geen waarde heeft. Segeren Wzn. Voor bouwterrein brengt het daar niet veel op wanth|t is veel te ver afgelegen. Van der Veeken. Voor hem is het terreintje onmisbaar en voor de ge meente heeft het totaal geen waarde. Segeren Azn. Als het publiek ver kocht wordt, zal het geen f 60 op brengen. Dat staat vast. Vau der Reijdt. Volgens de wet mag binnen 50 Meter van het Kerkhof niet worden gebouwd zoodat van der Made dus alleen in den uitersten hoek kan bouwen. Van der Sluis. Stelt de prijs dan per M2. Diepstraten. Dat komt op 't zelfde neer. Van der Veeken. Ik stel voor het voor f 75 te verkoopen. Diepstraten. Dat is te veel, f 60 is geld genoeg. De heeren Van Beek en Segeren Azn. ondersteunen het voorstel van den heer Diepstraten, dat in omvraag gebracht, wordt aangenomen met 6 tegen 2 stemmen. Voor stemden de heeren Segeren Azn. Diepstraten, Van Beek, Segeren Wzn., Ligtvoet en Antonissen. Tegen stem den de heeren Van der Sluis en Van der Veeken. De heer Van der Reijdt bleef buiten stemming. Bij de rondvraag informeert de heer Ligtvoet hoe het met de waterlossing aan de Schans is geregeld, Voorzitter. Dat wordt daar in orde gemaakt. Er komt een riool en de kosten worden ongeveer op een paar honderd gulden geraamd. Het straat werk wordt dan ook in orde gemaakt. Diepstraten. Hoe is het met de bocht achter de Sluis. Voorzitter. Dat is al in orde. Van der Sluis. Dat is flink in orde gemaakt en is nu een heele verbetering. In Drimmelen wordt wel eens ge klaagd over die heg aan de stoep. Als er van beide kanten een auto komt zien ze elkaar niet. Het is heel gevaar lijk en meermalen zijn er bijna onge lukken gebeurd. Die heg is van Van Suylekom en is zoo hoog, dat men er niet over heen kan kijken. Als met Van Suylekom wordt gesproken, komt het wel in orde. Voorzitter. Dat is particulier eigen dom. Van der Sluis. Dat weet ik wel, maar als u er met Van Suylekom eens over spreekt komt het wel in orde. Voorzitter. Dan zal ik daar we! eens over gaan praten. Van der Sluis. Is er nog geen adres ngekomen om aan de haven een lan taarn bij te plaatsen. Voorzitter. Neen. Van der Sluis. Dan zal het toch wel spoedig komen. Het is noodig, dat een lantaarn wordt bijgeplaatst en de Coö peratie zal er wel toe mee werken. Van der Veeken. Ik zou een adres toch niet vooruitloopen. Van der Sluis. Het is nu 's avonds nog licht maar eer er weer eens een vergadering is geweest, is het 's avonds weer vroeg donker. De Coöperatie zal de kabel wel leggen als de gemeente dat lichtpunt voor twee lichtpunten wil betalen. Het beste is dat Burg. en Weth. ter plaatse eens een onderzoek gaan instellen. Als de raad Burg. en Weth. wil machtigen om naar bevin ding te handelen, dan kan begonnen worden als het noodig is. Met algemeene stemmen wordt daar toe besloten, Niets meer van de orde zijnde en niemand meer het woord verlangende, sluit de Voorzitter de vergadering. BINNENLAND. Onlangs hebben wij al een en ander medegedeeld over met 1 Oct. a.s. ingaande verlagingen van het post- tarief. De „Tel." publiceert thans de verschillende wijzigingen Het port voor briefkaarten wordt gebracht van 7ll2 op 5 cent. Het recht voor expresse-bestelling van brieven wordt verminderd van 30 tot 20 cent en voor postpakketten van 40 tot 30 cent. Het tarief voor postpaketten wordt als volgt: tot een gewicht van l.K.G. 30 cent (thans 40 cent)voor een ge wicht van 1 tot 3 K G. 40 cent (thans 50 cent) en voor een gewicht van 3 tot 5 K.G. 50 cent (thans 60 cent). Naar wij vernemen wordt met Indië nog onderhandeld over de wijziging van enkele tarieven (landmailbrieven en briefkaarten), doch daaromtrent is nog geen beslissing gevallen. Het bedrag, dat door de bovenge noemde verlagingen door de Poste rijen zal worden gederfd, wordt op ruim 3 millioen gulden per jaar ge schat. Van verlaging van het tarief voor binnenlandsche brieven schijnt voor eerst niets te zullen komen. Het ligt in de bedoeling om dit tarief van 10 op 7'/2 cent te brengen, doch de Re geering wenscht het bedrag, dat de verlaging van 't binnenlandsch briefport met zich zou brengen, niet te missen, j \j\J\Jiyaui uv/v/« I o ja.AMttc urnrn t

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 2