Net Dagmeisje M. Hariog Ooodsmil khoeoHpijn Firma CBR. DE KORT, 't Beste adres voor alle soorten flames- en neen De beste merken in Gummi-hakken steeds cresendo moge gaan, waartoe de inwoners door finantieelen steun en belangstelling bij uitvoeringen e.d. zeer veel kunnen bijdragen. Het kaartgezelschap „Esperance" gevestigd bij den lieer Ant. van der Pluijm, opent 16 October een groot concours in het rikken, hetwelk zal eindigen 16 November. Gezelschappen die hieraan nog wenschen mede te doen, kunnen zich opgeven bij Ant. v. d. Plujjm, Haven. Voor verdere bijzonderheden leze men de groote biljetten, welke eerst daags zullen verschijnen. Daar dit concours geheel nieuw is voor onze plaats wenschen wij „Esperance" veel succes 'Het nieuwe schooljaar bij de Eerw. Broeders der St. Petrusschoo! is 1.1. Woensdag begonnen met ruim 500 leerlingen. Naar wij hooren bestaat er bij de jongelui veel animo voor deelname aan de R K. Handelsavondschool, uit gaande van den R K. Middenstands bond. Maandagavond a.s. wordt met den cursus een aanvang genomen en zoo als uit een advertentie in dit blad blijkt, kunnen zich alsdan ook nog leerlingen opgeven. Gisteren herdacht de heer Jan de Leeuw den dag, waarop hij voor 25 jaar geleden in dienst van de firma Van Iersel Witlox Co, kwam. Door een der firmanten werd de jubilaris hartelijk toegsproken en hem een horloge met gesloten couvert overhandigd. Ook van de zijde van het personeel mocht hij in den vorm van een prach tig cadeau zes stoelen met tafel blijken van groote sympathie ontvangen. Het Tijdschrift voor Economische Geographic schrijft het volgende over het jaarverslag der Kamer van Koop handel voor de Langstraat alhier. „De Langstraat volgt evenals Dor drecht in 1923, de indeeling volgens „gemeenten. Dit heeft zijn voor en „tegenzeker is, dat hierdoor vanzelf „veel aan plaatselijke correspondenten „wordt overgelaten, en dus de homo geniteit van het materiaal sterk lijdt. „Dongen is bijvoorbeeld in dit verslag „vrij goed gedocumenteerd, terwijl „Loon op Zand weinig of geen ge gevens verstrekt. In de bespreking „van de diverse industrieën treft het „goede overzicht over de schoenindu strie, terwijl markten, scheepvaarten „autobus-verkeer vrij uitvoerig in cijfers „zijn in beeld gebracht. Een flinke „plaats is ingeruimd aan de inter- „nationale schoen- en ledertentoon „stelling. Naar men ons mededeelt zal dit jaar door den Inspecteur van politie een cursus worden gegeven tot oplei ding voor het politie-diploma. Deze cursus is een onderdeel van de Politievakschool te 's Bosch. Zij die aan dezen cursus wenschen deel te nemen zullen goed doen zich zoo spoedig mogelijk tot den Inspecteur van politie te wenden teneinde nadere inlichtingen te verkrijgen. Het bouwen van twee winkel huizen met aparte bovenwoningen vdor rekening van den heer A Pulles—van Gerwen is opgedragen aan de heeren G. Wortel en F. Buizing te Tilburg voor de somma van f 16570. Maandagavond toen de 54-jarige vrouw B. eenige werkzaamheden ver richtte, viel zij plotseling neer en was dood. Een hartverlamming had een einde aan haar leven gemaakt. A. s. Zondag en Maandag staan de Waalwijksche Biljart Club weer zware wedstrijden te wachten. Zondagmiddag om 12 uur zal het sterke D. O. V. uit Oss een wedstrijd komen spelen tegen de W. B. C. voor het Tournooi. D. O. V. wist jl. Zondag op het groot Nationaal Biljartconcours te Grave den 2en prijs te behalen, en v. d. Leur van D. O. V. den eersten prijs 25 gulden als de hoogste serie- speler, zijnde 42 caraboles, zoodat het voor het 6 tal van W. B. C. oppassen zal zijn om geen nederlaag te krijgen. Maandagavond om 7'/2 uur zal een 6-tal van de Waalwijksche Sport Club deelnemen aan het Tournooi van W. B. C. Ook hier zitten goede krachten onder, waar de W. B. C. ter dege rekening mede moet houden. Dus oppassen W. B. C.ers 1 Zorg er voor dat Maandagavond na afloop het tournooi nog ongeslagen voorgezef kan worden. De geheele W. S. C. vereeniging zal Maandagavond wel present zijn om te zien welke goede biljarters onder hare vereeniging schuilen. Het 6-tal van W. S. C. is als volgt samengesteld: No. 1 H. Vink. No. 2 H. de Ruijter. No. 3 C. Willerasen. No. 4 G. Slaats. No. 5 A. van Eijk. No. 6 H. van Laarhoven. Reserve: Jac. Spijkerman. De C. v. P. te Venlo vestigt de aandacht op een zekeren Max Neef, geb. te Wald(D), scheermessenslijper, gedom. aldaar, doch in Nederland ver toevende, alwaar hij oplichtersprac- tijken uitoefend. Hij geeft zich uit als te heeten Max Schumacher, te wiens name hij een reispas bezit, doch waarin op zichtbare wijze radeeringen voor komen. Het vermoeden bestaat, dat hij zelf die radeeringen in dien pas heeft aangebracht. Neef is uit Duitschland gevlucht, alwaar hij nog straf te goed heeft. Tevens wordt de aandacht gevestigd op een zekere Margarethe lanotte, wed. Michel, die zich ook vrouw Rompel, (Rumpel) en Ida Mastalerz noemt. Deze vrouw werd den O v.J. te Roer mond voorgeleid als verdacht van oplichting. Uit het ingestelde onder zoek is komen vast te staan, dat de hier bedoelde vrouw ook op andere plaatsen zich aan oplichting schuldig maakte. Zij oefent haar practijken grootendeels op veilingen uit. Overneming in de dagbladen is gewenscht. De Burgemeester der gem. Huizen i (N.H.) waarschuwt belanghebbenden om geen gelden of goederen af te geven aan Gijsbert van Hensbergen, geb. te Langbroek 11 September 1872, reiziger, wonende Ateliersweg No. 4, te Huizen (N.H alvorens omtrent dien persoon inlichtingen ten politiebureele te hebben ingewonnen. Verzoeke beleefd opname in de dagbladen. GEERTRUIDENBERG. Aantal baden van 24 Aug.—30 Aug. 1926: 24 Aug. 6 3 22 19»/2 25 1 4 32 19'/2 26 7 2 41 19 V3 27 7 4 46 20° 28 1 7 28 19° 29 1 4 24 19° 30 5 13 49 19° NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 3 Sept. '26. Lijst van cadeaux aan den aan den Hoog Eerw. heer Mgr. W. H. Völker aangeboden bij gelegenheid van 25-jarig pastoraat te Kaatsheuvel. De parochianen boden aan de elec- trificatie der kerk. Bij deze verlichting is een geheel nieuw systeem toegepast waarbij de ornamenten en lampen welke dienen voor de verlichting van midden schip, kruis en zijbeuken, boven in de kerk zijn opgehangen, waardoor hej geheele gebouw, zoowel als be neden als boven verlicht wordt Hier door zijn alle kronen en dergelijke verlichtingsornamenten, welke dikwijls, hoe - goed ook bedoeld, het kerkge bouw meer ontsieren dan verfraaien, overbodig, terwijl een goed uitzicht zoowel vanaf het zangkoor als van achter in de kerk op het Hoofdaltaar bestaat. De voor deze installatie gebezigde ornamenten zijn voorzien van een spe- cialen reflector, die het lichtvermogen der lampen beduidend versterkt, en geleverd door de beroemde Zeiss— fabrieken te Jena. De installatie die mooi op tijd werd afgeleverd biijkt in alle opzichten te voldoen aan de hoogst gestelde eischen en strekt de N.V. Brab. Elec. Mij. v.h. Rogier Smagghe en Cie te Tilburg, die zoowel het plan als het werk zelf heeft uitgevoerd, zeer tot eer. De Meisjes-Congregatie schonk een rood feesttapijt met looper met kerk- motieven versierd. De H. Familie 6 roode en 6 zwarte misdienaarstogen en verschillende altaarbenoodigöheden. De dames van St. Elisabeth 12 roode rozentakken. De Spaarbank St. Paulus 12 ver zilverde bloemvazen. De Maria-vereeniging 2 steenen bloemvazen bij het H. Hart monument. De jongens van het Patronaat St. Jan een groote Elevatie-klok. De misdienaars een Evangelieboek en een ciborie—velem. De Eerw. Zusters van 't klooster Bethlehem 12 superplis. De kinderen der Meisjesschool 2 bovenkleeden voor de Communiebank, j Het Zangkoor St. Cecilia 2 roode onderkleeden voor de Communiebank. I De dames van den Missie naaikring 2 fluweelen knielkussens voorde Com muniebank. De Zelatricen der H. Kindsheid 2 mooie palmboompjes. De heeren Kerkmeestere met de in Kaatsheuvel geboren priesters een vergulde Ciborie. De heeren kapelaans een geschilderd portret van den Jubilaris van Eduard Bouvin. De meisjes der Naaischool een menigte corporalis. De dames onderwijzeressen een geborduurden altaarrand. De speldjesdag van Herwonnen Levenskracht Zondag j.l. georganiseerd bracht ruim f 150 op. Onder de vele autoriteiten die bij gelegenheid van het zilveren ambts- jubilé van pastoor Mgr. W. H. Völker den jubilaris kwamen complimenteeren was ook aanwezig Mgr. Smets pause lijk delegaat van Perzië, resideerende te Teheran. Onze R.K. Gymnastiekvereni ging K.G.V. neemt Zondag 12 Sept. deel aan den grooten gymnastièk-wed- strijd te Mierlo. Koninginnedag 1926. Programma Zaterdag 4 Sept. 3 u. 30. Bloemencorso met muziek voor kinderen. Opstelling in de School straat. De deelneming staat open voor alle jongens en meisjes uit de gemeente met versierde fietsen, wagens, hoepels, bogen of getooid met bloemen. Levende bloemen hebben de voorkeur. Route Schoolstraat - Gasthuisstraat- Telefoonstraat Verlengde Hoofdstraat- Hoofdstraat - Kruisstraat Hoofdstraat- Peperstraat - Markt - Marktstraat- Gast huisstraat alwaar ontbinding. 6.30 uur. Bloemencorso voor Auto's en motoren. Opstelling in de Marktstr. RouteMarktstraat-Gasthuisstraat- Telefoonstraat-Verlengde Hoofdstraat, Vaartstraat- Horst-T ramlaan-Gasthuis- straat- Schoolstraat- Hoofdstr.-Kruisstr. Dongensche straat-Berkdijk Dongen sche straat—Kruisstraat—Hoofdstraat, Peperstraat - Gasthuisstraat—Tramlaan, Horst Marktstraat-Verlengde Hoofdstr. Hoofdstraat—Peperstraat—Markt. 7.30 uur. Concerten der Harmonieën „Apollo" en „Euphonia" op de Markt. Programma concerten. Kon. Erk. Harmonie Apollo, Dir. P. B. Bisselink. 1 Florentiner Marsch Fugik. 2 Fantaisie Romantique Montagne. 3 Clarinet Polka, Badinage E. Avon. 4 Divertissement Champêtre Rousseau. 5 Finale. Kon. Muziekgezelschap „Euphonia". 1 Neerlandsch vreugd Kessels. 2 La Muette de Portici Auber. 3 Fantaisie sur I'Opera Martha Flöttow. 4 Caprice sur un thème Allemand Bekker. 5 La Czarine Mazurka Polka Ganne. 6 Volksliederen. Zondag 5 Sept. van 5—7 uur: Prijsvliegerwedstrijd onder de jongens van het R.K. Patronaat St. Jan op het terrein achter het nieuwe gemeentehuis. JuryKapelaan Sanders, P. v. Gastel, P. Jansen. Iedereen tooie zich met Oranje. Men wordt verzocht te vlaggen 1 Het Bestuur van Kaatsheuvels Belang. Het Kon. Muziekgez Euphonia geeft Zondagavond 5 Sept. een concert te Oosterhout op uitnoodiging van het Oranje-Comité aldaar, tot sluiting van het Koninginnefeest. Maandag 13 Sept. zal aanbesteed worden de uitbreiding der nieuwe Stoomschoenfabriek van de firma Joh. Snoeren Pz. alhier met 165 M2. Architect A Snijers, Raamsdonksveer. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 2 Sept. 1926. Dinsdag werd de Koninginnedag, dank zij vooral de Oranje vereeniging, op flinke wijze gevierd. Zooals ge bruikelijk werden driemaal de vreugde- klokken geluid en had een extra- carillonbespeling plaats. Om 2 uur bracht de schooljeugd een aubade aan 't stadhuis, waarna voor haar de wedstrijden begonnen, die een aardig verloop hadden. Des avonds boden de R.K. Fanfare en de Harmonie op de Vischmarkt een concert aan, waarna de menigte zich vereenigde tot een fakkeloptocht. Het weer leende zich ditmaal bij uitstek gunstig voor de festiviteiten. Woensdag herdacht de heer A. Bouman de dag, waarop hij voor 25 jaren in dienst kwam bij de Posterijen, eerst als postbode te Goirle, van 1902 tot 1920 als bode van Heusden naar Veen en daarna als besteller te Heusden. Van zeer vele zijden ontving hij blijken van belangstelling, terwijl de Harmonie hem des avonds een serenade bracht. Op de vergadering der tooneel- vereeniging „Kunst en Vermaak" is besloten het seizoen reeds te openen 21 Nov. en te beginnen met een groot kluchtspel. In 't najaar wordt hier een H. Missie gegeven door een paar Eerw. Paters Capucijnen, welke, zoo men ons mededeelt begint 26 Oct. BURGERLIJKE STAND. Burgerlijke Stand van Waalwijk. Geboren: Adrianus J. z. v. J. P. J. Leijten en van A. J. van Oudheusden; Maria Th. d. v. C. van Huiten en van M. A. Snelders; Jacobus M. z. van Adr. Bruurmijn en van A. M. de Graaf; He lena A. J. M. d. van J. C. Westerbur ger en van M. C. Pijnenburg; Johanna Cornelia d. van J. A. van Haren en van A. M. van Huiten; Hendrikus P. z. v. Adr. A. Verboeven en van M. A. Slok- broek; Theodorus M. A. z. v. M. A. v. Beijnen en van C. M. Goverde. Huw.-Aang.: Geen. Huwelijken: Geen. Overlijden: Gerardus H. Mulders, 23 j.; Cornelia van Vlijmen 02 j. echlg. van G. Bruijsters. Vertrokken personen: Albertus Faro en gezin naar Papendrecht; Pieter M. van Gcnnip naar Rotterdam; Cornelis P. J. Castricum naar Maastricht; Adrianus J. Ley tens naar Goirle; Gijs- berta J. Laros naar Drunen; Lamber- tus Laros naar Drunen; Jacobus de Brouwer naar Rotterdam; Maria Ma- zianck naar Klagenfurt; Johanna M. Kusten naar Loon op Zand; Petrus J. Castricum en gezin naar Amsterdam. Gevestigde personen: Wilhelmus H. de Graaf van Oudenbosch naar Groo testraat 94; Helena W. M. Vermeulen van Rotterdam naar Grootestraat 78; Helena van Helvoirt van Amsterdam naar le Zeine 13; Kurt Goldsmith van Amsterdam naar Grootestraat 341; Hendrika J. v. Brunschot van 's Bosch naar 2e Zeine 41Petronella C. Smol ders van Doelinchem naar Groote straat 62; Maria W. van Dongen naar Sprang-Capelle naar Mr. v. Coothstraat 16; Pieternellc M. Vos van Sprang-Ca pelle naar Grootestr. 172; Herin. C. de Wolff van 's Bosch naar Besoijensche Steeg 27; Gertruida M. Metselaar van 's Bosch naar Grootestraat 244 a.; Ca- tharina Stoutenburg van Stad Delden naar Grootestraat 244 a.; Martinus J. M. Donders van Nijmegen naar Groo- 1 testraat 198 b.; Hendricus J. Geerts 'van 'sBosch naar Stationstraat 152; Pekka Vilko Pyhala van Frankfurt a/M. naar Grootestraat 189. Burgerlijke Stand van Sprang-Capelle. Over de maand Augustus 1926. Geboorten: Harmina Mathilda, d. v. J. G. Addink en H. M. Pennekamp; Willem Cornelis, z. v. A. M. Mandema- kers en D. P. Nieuwenhuizen; Grieta, d. v. A. D. v. Tilborgh en C. A, Varos- siau; Marinus Petrus, z. v. C. Nieu wenhuizen en D. de Graaf; Adriana Cornelia, d. v. A. Rosenbrand en E. M. de Wijs; Pieternella Johanna, d. v. A. le Sage en J. Rozenbrand; Cornelis z. v. J. W. Roubos en M. M. Rosenbrand; Tennis Dingeman, z. v. A. J. de Roon en D. A. Rosenbrand; Hehdrik Christi- nus, z. v. A. C. Craayo en A. A. Denis; Dingena d. v. J. Hulst en D. Broeks; Gerrit Elibertus, z. v. D. Vos en H. A. Branderhorst; Maria Huiberdina, d. v. J. A. Vermymeren en M. A. Bruystens. Huwelijken: J. Molcwijk oud 64 j. en S. Ivonings 64 j.; J. Molegraaf oud 41 j. en H. J. Rozenbrand, oud 30 j.; G. Haase, oud 25 j. en H. v. d. Broek oud 22 j.; B. Wijnbelt oud 24 j. en T. J. Mandemakers, oud 20 j. Overlijden: C. v. d. Hoeven, oud 58 j. echtgenoote van J. A. Haverhals; W. Westerink, oud 7 mud. d. v. I). J. Wes terink en W. Vos; J. G. Lodder, oud 80 j. echtgenoot van P. v. d. Schans. Burgerlijke Stand van Raamsdonk. Geboren': Petrus A. z. v. Petrus A. de Meijer en Petronella Fens; Adrianus A. z. v. Hendrik A. van Dongen en Bastiaantje van Lieburg; Hendrikus P. J. z. v. Adrianus C. G. F. van Rijswijk en Engelina P. Verschuren; Johannes P. M. z. v. Martinus J. M. Verschure en Catharina .1. M. A. P. Aarts; Helena A. d. v. Hendricus Bogaarls en Johanna M. Fens; Marinus A. z. v. Willem A. de Rooy en Maria Pols; Jacobus H. z. v. Matheus van Iersel en Allegonda de Laat; Franciscus A. z. v. Jacobus F. Knaapen en Johanna W. Raaymakers; Cornelia J. d. v. Pieter Fijneman en Johanna P. M. Oome; Maria W. d. v. Hubertus Waas en Anna E. van Seters; Jacoba J. M. d. v. Johannes van Biezen en Johanna A. M. Kuijpers; Hendrika D. d. v. Cornelis J. van Strien en Adria na M. van Dongen; Cornelis A. z. v. Johannes de Meijer en Anna P. Win- termans; Johanna M. W. d. v. Frede- rik W. Gerritsen en Maria H. van Keu len. Ondertrouwd: Adrianus J. G. Jans- sens 25 j. en Maria A. H. de Wit 27 j.; Johannes A. van Sehijndel 24 j. en Jo hanna P. Marcelissen 21 j.; Johannes Broeders 24 j. en Maria A. Kieboom 20 j.; Jacobus W. A: Jansen 35 j. en Ge- sina J. P. Verhuist 24 j. Getrouwd: Pieter Pruijsers 21 j. en Helena de Rooy 21 j.; Johannes A. Kerst 31 j. en Neeltje E. Bonis 28 j Petrus A. Adriaansen 26 j. en Corne lia A. Luijbregts 27 j.; Jan de Jong 27 j. en Elisabeth A. Hcijblom 25 j. Overleden: Huibert van Dongen, echtgen. van Anna I). Zijlmans, 84 j.; Johannes H. van Dongen echtgen. van Antonia A. Blom, 63 j. Ingekomen personen: Dingeman J. P. van Amelsfoort van 's Bosch; Ma ria A. Krooswijk van Made; Theodo rus J. M. I. Verhoeven van Schijndel; Maria A. E. Garsten van Geertruiden- berg; Johannes A. de Bruijn-Pelders en gezin van Grathem; Johannes A. v. d. Kieboom van Brunssum; Dingeman C. Fijneman van Oosterhout. Vertrokken personen: Anna in 't Groen naar Loon op Zand; Fredericis de Vos en gezin naar Rotterdam; Adri ana H. Klavers naar Breda; Wilhel mus P. Rijken naar Rotterdam; Jo- sephus C. A. Mulders-van Montfort naar Rotterdam; Arnoldus J. Hooy- mayers-Werner en gezin naar Rotter dam; Pieter A. van Exel-van Veen en gezin naar Rotterdam; Jacoba C. H. de Bont, naar Oosterhout; Joanna P. Rib- bens naar Dussen; Wilhelmus Aertse naar Oosterhout; Dympha van de Kie boom naar Waspik; Elisabeth West broek naar Borgerhout; Cornelis J. v. d. Waarde naar Borgerhout; Cornelis J. van der Waarde naar Rotterdam; Rosa C. Kieboom naar Rotterdam; Cornelis Briaire naar PoortugaalLam- bertus Schrassen-van Rijn en gezin naar Den Helder; Gerrit Pols-Rosen- brand en gezin naar EindhovenMaria L. Halters naar Oosterhout; Cornelis N. van den Oudenhoven naar Bergen op Zoom; Martina E. Roomer naar Breda; Maria J. Zijlmans naar Rotter dam; Hendricus A. Simonis-Wouters en gezin naar Rotterdam. Burgerlijke Stand van Made. Geboren: Antonius C. z. v. Antonic Hessels en Johanna v. Dongen; Corne lia C. d. v. Petrus Godschalk en Petro nella' v. d. Ven; Catharina d. van Johannes Leus en Wilhelmina Keis tens; Maria d. v. Jacobus v. Ham en Catharina Roeien; Johanna A. D. d. v. Adrianus de Been en Antonia v. d. Ven; Johanna C. d. v. Petrus Broeken en Cornelia Diependaal; Hendrica J. d. v. Johannes v. Oorschot en Wilh. v. Don gen; Th. Adr. z. v. Cornelis v. Stokkum en Maria Avontuur; Adriana C. d. v. Johannes Leenaars en A. Verheijden; Henricus z. v. Johannes v. Elshout en Petronella Maas; Thomas z. v. Adria nus v. Beek en Wilh. Ligthout; Anna z. v. Willem Maas en Anna Biesmans; Adriaan z. v. Laurens H. Suijlekom en Jenetta H. Schuller; Johanna Ph. M. d. v. Johan B. Janosik en Maria A. P. Rij naars. Overleden: Antonia de Heijde, 8 we ken; Anna M. Maas 86 j.; Johanna v. Dongen 74 j.; Johannes v. Dongen 74 j.; Anna M. Gooiden 82 j.; Joh. v. d. Ven ken 68 j.; Pieter Stijnis 53 j.; Bernar- dus W. v. Meel, 2 maanden. Huwelijksaangiften: Antonius de Wijs 24 j. en Adriana Verwater 24 j. Gehuwd: Johannes v. Schendel 25 j. en Johanna P. Bragt 24 j.; Cornelis W. v. d. Biggelaar 23 j. en Maria Diepstra ten 24 j.; Karei Karremans 27 j. en Huh. v. d. Diepstraten 22 j. Burgerlijke Stand van Almkerk. Augustus 1926. Geboren: Adam z. v. G. Pruissen en Joh. Verhoeven; Lucas z. v. L. Scher mers en Cath. de Bok; Gerrit Bastiaan z. v. P. v. d. Meijden en P. de Peuter; Jantina Adriana d. v. J. Lankhaar en L. Ekelmans. Ondertrouwd: P. Verduijn 29 j. en J. Schmidt 24 j. Getrouwd: B. Sterkenburg 23 j. met J. Bras 22 j.; J. Groeneveld met Cath. P. de Graaf, 23 j. Overleden: A. W. Donker, oud 57 j. ADVERTENTIëN. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte en het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot, Vader Behuwd- en Grootvader, den Heer Frans de Cortie, betuigen wij onzen hartelijken dank. In het bijzonder brengen wij dank aan de Liedertafel „Oefening en Vermaak" en aan de heeren patroons, die hun personeel in de gelegenheid gesteld hebben om den overledene de laatste eer te bewijzen. Namens de Familie, Wed. M. P. C. DE CORTIE- Waalwijk, 3 Sept. 1926. 37033 gevraagd voor lichte huiselijke bezigheden en boodschappen. Brieven onder Nummer 1319 Bureau van dit Blad. 37034 HET KANTOOR van tot en. met MAANDAG 13 SEPTEMBER a.s. 37035 naast de R.K. Kerk Waalwifk. Zeer «oliede JONGENSLAARZEN en KINDERWERK. Ook verkrijgbaar «terke GEPENDE FIETSSCHOENEN, VETLEDEREN WERKSCHOENEN en de bekende CRES-ARTIKELEN en HEERENBOTTINES. JONGENSBOTTINES, EENBAND-SCHOENEN en WERKPANTOFFELS. DRESSING voor Peau de Snéde. VLEKKENWATER voor lichte schoenen enz. 36976 Aanbevelend. Datums Dames Heeren Kinderen wate" VAN HOGERLINDEN.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 10