onze harmoniën hebben begrepen, welke eischen de tijd stelt en gebleken is dat wij prima krachterT onder bare leden tellen. Doch men moet, ondanks dit succes niet rusten, er moet verder geoefend worden, want stilstand beteekent voor al in deze, achteruitgang. De resp. besturen behoeven wel geen aansporing, zij getroosten zich alle moeiten en zorgen om iets daar te stellen. Ook de directeuren zijn mannen die veel voelen voor de kunst, veel willen opofferen voor de belangen hunner vereeniging. Zoodat ten slotte het meeste afhangt voor den ambitie der leden, van hun medewerking en steun. Wij spreken het vertrouwen uit, dat in de naaste toekomst onze harmoniën niet behoeven onder te doen voor hare zusterverenigingen uit de omgeving. Het kandus aangepakt, Uitslag solistenwedstrijd uitgeschre ven door „Concordia" Loonopzand: J. v. d. Hoven le prijs, 2e afdeeling 76 punten Piston. J. Merkx le prijs, 2e afdeeling 78 punten Bariton, L. Brok 2e prijs, 2e afdeeling 69 punten Clarinette B. j. v. Weert 2e prijs, 2e afdeeling 62 punten Clarinette B. Kwartet J. v. Huiten, piston, 90 punten 2e prijs 2e afdeeling. A. v. Drunen, piston, 90 punten 2e 1 J. Merkx, bariton, 90 punten 2e N. Merkx, tuba, 90 punten 2e C Bogaerts, bugle, le prijs, 2e af deeling, 72 punten (laatste lid van „De Volharding". Gefeliciteerd met het behaalde succes. Zondagmiddag had een Auto ongeval plaats dat betrekkelijk goed is afgeloopen.' 'n Viertal auto's komende uit de richting Waalwijk passeerden meteen matige snelheid, toen het vierjarig zoontje van landbouwer Brok wilde oversteken. Het kreeg een spat-bord van een der auto's tegen het hoofd, waardoor het bewusteloos neerviel. De bestuurder en een voorbijganger droegen het knaapje naar dokter van Seters, die direct de noodige hulp verleende. Tot op heden is de toestand van de kleine met ongunstig. Op 7 November geeft Harmonie „De Volharding" een concert in de zaal van den Heer Elshout. Aan de firma H. Verhoeven, koperslagerij alhier, is opgedragen het aanleggen van brandputten te Veld- Diiel, Kerk-Driel en Hoenzadriel. CAPELLE. Voor de militaire voor oefeningen, waardoor men een verkor ting van den militairen diensttijd van 4 maanden verkrijgt, is de animo te dezer plaatse blijkbaar niet erg groot aangezien de vergadering in het gym nastieklokaal der O. L. School in de kom op j.l. Vrijdagavond half acht, in welke bijeenkomst een bespreking werd gehouden, slechts door enkele belangstellenden werd bijgewoond. Onze vroegere dorpsgenoot A, J. van Hooren, die als kommies gestation neerd was te Princenhage, is sedert eenigen tijd overgeplaatst naar Rucphen. Naar men ons mededeelt heeft de Edelachtb Heer H. A. Alfs, burge meester der gemeente Vries (Dr.). eer tijds secretaris van deze gemeente, ontslag uit zijne tegenwoordige betrek king gevraagd en hoopt hij zich met terwoon te 's Gra/enhage te vestigen. CAPELLE. Ouderling Verheijnen maakt namens den kerkeraad der Ned. Herv. Gem. van Capelle bekend, dat Zondag 31 Oct. des v.Tn. 9l/2 en des nam. 2'/2 uur hoopt voor te gaan Ds. A. Meijers van Hoogeveen. WASPIK. Hedenavond gaf de districts leider van den vrij willigen landstorm, de Heer Bak, in dé Harmoniezaal bij den Heer H. van Iersel-Montens, voor jongens van 17 en 18 jaar een duide lijke uiteenzetting van de voordeelen, verbonden aan de vooroefeningen voor millitairen. Deze oefeningen kunnen in de gemeente gehouden worden. Bij den landbouwer L. stierf een vet varken vermoedelijk aan vlekziekte. Aan de wettelijke voorschriften werd voldaan. Professor de biljart, Francois Soliën, gaf hedenavond een biljart séance bij den Heer H. van lersel- Montens; Hij heeft verloren, tegen De Moor. Professor Soliën gaf 350 punten op de 500. De Moor haalde 150 punten tegen Soliën 470. De]laatste is dus verslagen. A.s Zondag 31 October zal in het café van den Heer Chr. Montens een harmonica-concert gegeven worden Voor dit ongewoon concert verwacht men veel belangstelling. -— Dank den ijver van het bestuur van den missie-naaikring, zullen op de a.s. missietentoonstelling, welke op 29 No/, wordt geopend, aardige prijzen worden verloot, wat zeker zal bijdragen tot een groot aantal bezoekers. RAAMSDONK. A.s. Zaterdag gaan van onze bibliotheek de leesportefeuil les weer uit. Een groote collectie boe ken circuleert nu weer in de winter avonden onder de abonné's. In 't gezin van M. Leppens heeft zich een geval van roodvonk voorge daan. De postduivenvereniging „Julia na" op het Veer is voornemens op 13 en 14 November e.k. in het café van den volksbond een tentoonstelling 4e houden van postduiven. Op Zondag 31 October n.m. 7.30 uur geeft de Harmonie „de Eendracht" met medewerking van de tooneelver- eeniglng Amicitia in het St. Henricus- gebouw haar eerste groote winteruit- voering. Op het programma komt voor „Piëtro ea. Francesco Bernardone's grootste moment" Franciscusspel in 1 bedrijf, en ,,de hoed van Italiaansche stroo" blijspel in 5 bedrijven. Tot leden van de Vleeschkeurings- commissle zijn herbenoemd de heeren: A. J. W. M. Moons, E. C de Wit, S G. Meijers, J. A. van der Veeken en P. N. Dekkers. MADE. De Eerw. Zuster Celine, directrice van het pensionaat „St. Jo seph", hoopt op 13 Nov. e.k. haar gouden professiefeest te vieren. Alvorens te vertrekken naar Flo- res (Ned O.-I.) hield Zondag jl. pater v. Stokkum alhier zijn afscheidspredi- catie.. Het rietgewas op den polderde Petrusplaat, groot 18 H.A., onder Made c. a., werd bij tweede verpachting ge pacht door den heer D. Stoop Dzn. alhier voor f2120.'t vorig jaar voor f3100.- Op Zondag 31 October zal in de Ned. Herv. Kerk alhier door Ds. Mudde de H. Doopbediening worden gehouden, LOON-OP-ZAND. Door den Ee w. heer Kapelaan Van Hoek wordt hier wekelijks Donderdagavond* een apolo- getlschen octwlkkelings-cursus gegeven, waaraan een vragenbus is verbonden. Alle standen zijn ultgenoodlgd. Van Donderdag tot Zondag 31 October wordt hier la de kerk een Tridlum gehouden. Op den laatsten dag wordt het H. Hartbeeld onthuld ea gewijd, waarbij feestelijkheden zul len plaats hebben. Er wordt hard gewerkt aan den bouw der R.K. Bijz. school, het dak is reeds klaar en men hoopt zs binnen 3 maanden te kunnen betrekken. Met 1 Nov. a.s. verlaten de heeren Wendte, Hoofd, en Rijken, onderwijzer aan de Christelijke school te Loonschen dijk de gemeente, de eerste wegens zijne benoemiag als hoofd aan eene Christelijke school te Zaltbommel, de laatste als zoodanig te's-Grevelduln Capelle. Balden hebben met eere hunne betrekkiag vervuld. Ia plaat9 van den heer Wendte is als hoofd benoemd de heer Juursma te Sushulsterveeo, de vacante betrekking gau de school zal niet meer aangevuld worden daar een aantal leerlingen de «chool zullen verlaten en naar die te Capelle zullen overgaan. Ook de tweede dag van het Groot Concours alhier is op uitnemende wijze van stapel geloopen. De deel name was groot en de belangstelling van het publiek was or niet minder op. De uitslag was als volgt C. Valm, Venlo klarlnette 68 pot. 2e prijs G. van Rooy, Venlo trom bone 64 pnt. 2e prijsB. Sanders, Venlo bugle 78 pnt. le prijs; P. Bo gaerts, Drunen bugle 72 pot. le prijs C. Wijnen, Someren piston 65 pnt. 2e prijs; N. Hoeven», Venlo, bariton 68 pnt. 2e prijsN- Caboo'.er, Venlo, piston 64 pot. 2e prijs; G. Mandors, Tie!, saxophone soprano 79 pnt. le prijsM. Sloopwijk, saxephone alto 57 pnt. 3e prijs; N. de Hartog, 65 pnt. 2e prijs J. Ren, Wormer, bariton 61 put. 2e prijs; J. Kok, Dreinen, tuba 81 pnt. le prijs (met lof); C. Aarden, Tiel, klarlnette, 75 pnt. le prijs; J. Kesscle', Venlo, klarlnette, 74 pnt, 2o prijs A. de Vo-mer, Zwijcdrecht, piston 64 pnt. 2e prijs; W. L uw, Dordrecht, saxophone alto 63 pnt. 2e prijs; A. Romijn, Tiel, tuba 64 pnt. 2e prijs; J. van Kolen, Tiel, tuba 73 pnt. le prijs; K. van Ea, Dlemen, trombone 73 pot. le prsjs F-We'jens, Venlo, p!9toa 60 pnt. 2e prijs P. van Houten, Dordiecht, alto 57 pnt. 3e prijs A. van Be«r, Dfuneo, klarlnette 72 ont. le prijs C. de Wit, Tiel, saxophone 70 pnt. 2e prijs F. Hendricks, Tiel, klarlnette 82 pDt. le prijs (met lof); Verbeten, Venlo, trombone 69 pnt. 2e prijsG. van Bouch,. Zwijndrecht, bariton, 79 pnt. le prijs; G. Holland, Kaatsheuvel, bariton. 80 pnt. le prijs J. Peters, HUvarenbeek, klarlnette, 66 pot. 2e prijsJ. Merkx. Drunen, bariton, 78 pnt. le prils; G. Hcvers, HUvarenbeek, piston, 64 pnt. 2e prijs Van den Speet, Drunec, klarlnette 69 ont, 2e prsjsJ. van der Hooge, piston 76 pnt. le prijs J. van Tilburg, Sophia- Vereeniging Loon op Zand, piston, 85 pnt. le prijs (met lof) C. Dankers, Sophla-Vereenlglng, Loon op Zand, *ax)phone tenore 81 pnt. le prijs (met lof); J. van der H-yden, Kaatsheuvel, 72 pot. le prijs; Quartet Kaatsheuvel, 80 pnt. 2e prijs; quartet Druoeo, 90 pnt, 2e prijs duet Zwijndrecht. 98 pnt. le prijs; duet Dlemen 106 pnt. le prijs. Zooals begrijpelijk werden naafloop vele en hartelijke woorden gesproken en het.bestaar en de jublleerende vei- eenlglng kunnen met groote voldoening op het zoo schitterend geslaagd con cours terug zien. Iedereen was voldaan, deelnemers zoowel als de tegenwoot- digen. Het gaf een hoogststaand kunst genot en een paar prettige dagen Concordia ea Zooncpzacd waardig, ALMKERK. J.i. Zondagmorgen maakte Ds. Both, Herv. Pred. alhier aan zijne Gemeente bekend, dat hij voor 't beroep naar Feijnoord (Rotterdam) afwijzend had moeten beschikken. Ouderling Pruissen sprak hierna den beminden leeraar worden van groote waardeering toe, naar voren brengend dat Z Eerw. nu reeds voor de 10 maal een beroep naar elders moest afwijzen, waarvoor wij (aldus spreker) Gode voor dankbaar, zijn, waarna hij ook de hoop uit sprak, dat Ds. Both en de zijnen nog geruimen tijd in deze Ge meente mochten blijven vertoeven. En verzocht hierna de Gemeente, Z.Eerw. Psalm 96: 5 en Psalm 134: 3 toe te zingen, zichtbaar geroerd dankte Ds. Both ouderling Pruissen voor de woorden hem toegesproken en de Gemeente voor de Bede hem toege zongen. Den Heer J. P. Cornelis, Hoofd der Chr. Herv. School heeft thans met 't vervolg onderwijs een aanvang en wel 't Maandags Dinsdags- en Don derdagavond. Zij,die deze les en willen volgen kunnen zich ten allen tijde bij bovengenoemde aanmelden. Naar wij vernemen hoopt Ds. Kok van Wommels binnenkort voor de Gerf. Jong.-vereenigingen alhier op te treden. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 26 Octt. 1926. Zondagavond gaf het Heus- deasch Mannenkoor (directeur de heer C. J. M. Merkx) zijn eerste winter- uitvoering ia het verenigingslokaal. Overeenkomstig de vei wachting was de zaal geheel gevuld. Eu de bezoekers zullen het zich niet bckiaagd hebben, daar de verschillende zangnummers uitstekend voldeden. Ter afwisseling gaf de kaïakter-humorist (de heer W. Kuijs uit Harpt) een zestal komische voordrachten, die de lachlust wisten gaando te maken. De Edelachtb. Heer Bu'gemeester bracht in een hartelijke toespraak den welverdienden dank van het opgetogen publiek over. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 26 Oct. '26. Na 't succes van den len Zondag wisten de Apollisten ook Zondag 24 October andermaal lauweren te oogsten op 't solistenconcours te Loonopzand. De heer J. v. d. Heijden behaalde in de eere afdeeling met piston een len prijs met 72 pnt., de heer Ch. Hollants met Baryton in de le afdeeling een len prijs met 80 pnt, terwijl 't Apolio kwartet in de eere-afdeeling met 80 pnt. een 2en prijs verwierf. Buiten het kwartet kwam Apollo alzoo in totaal met 4 eerste en 3 tweede prijzen uit den wedstrijd, wat we wederom een schitterend succes mogen noemen. Maandagmiddag had in de Hoofd straat een aanrijding plaats, die wonder boven wonder goed afliep. Dhr. A. Sch./ passeerde met zijn auto in kalme vaart, voldoende signaal gevende, de School straat. De bakkersknecht van C kwam met de fiets uit de Schoolstraat gereden en juist voor de auto van den heer Sch. terecht. Ofschoon de heer Sch,. die met volle kracht remde, spoedig stil stond, kon hij toch niet voorkomen, dat de botsing plaats had. De jongen werd van de fiets geslingerd en kwam naast de auto terecht, de fiets zelf werd door den wagen vernield. Het was 'n noodlottig toeval, waarbij niemand schuld trof. In een intieme reunfe van Wer kende leden en Donateurs vierde Dins dagavond de biljartclub K. B. C. bij den heer Joh. Smit Hesselmans haar 2e lustrum. De heer Joh v. Kemenade Voorzitter der club, herdacht het feit in een keurige speech, waarbij hij de geschiedenis der club de revue liet passeeren en een hartelijk memoiiam wijdde aan reeds heengegane en nog levende oprichters. Ook de hospes kreeg voor zijn gezellige, goed ver zorgde behuizing van het gezelschap een woord van respect en dank. Tegenover de heeren Donateurs sprak de heer v. K. een woord van waardeerenden dank, de hoop uitspre kende dat zij steeds K. B. C. zullen blijven steunen. Hij noodigde hen uit in een onderling geluksbiljarten naar de keurige prijzen voor hen disponibel gesteld, te kampen. De wedstrijd op 't groene laken verliep in aangename spanning, waarna de inwendige mensch in een goed maal versterking vond. Onze voorspelling dat de gehou den missietentoonstelling een succes zou worden is ten volle bewaarheid geworden, 't Is een welverdiende be looning geweest voor de opofferende arbeidzaamheid, waarmede de opge wekte damesschaar tijd en moeite offerde om tot een welslagen te komen Reeds toen Mgr. W. Völker om half twaalf zijn korte openingsrede hield, was de zaal gevuld met bezoekers. Zijn HoogEerw. heette de Eerw. Paters welkom, die In de zaal met een stand aanwezig waren, hij sprak een welkom tot de bezoekers, die reeds blijk van belangstelling geven, een woord van welkom en dank aan de dames van den missienaaikring voor het groote werk door haar tot stand gebracht. Hij sprak de hoop uit, de tentoonstelling alleszins moge slagen en dat de H. Theresia Gods rijksten zegen over haar zou doen neerstorten. De wensch van Mgr. Völker is volkomen vervuld ge worden. Onafgebroken was den gehee- len Zondag de zaal tjokvol. De standen der Eerw. Paters der H. Familie en de Eerw. Paters van Lavigerie trokken een voortdurende belangstelling. De Eerw. Paters waren onvermoeid bezig uitleg te geven van de groote verschei denheid kunstig gemaakte artikelen, hun doel en gebruik Ook de reuzen- stand van den missienaaikring kreeg veel bezoek. De enorme verzameling kleedingstukken vormde een geheel kleedingmagazijn. De collectie Altaar- en Kerkbenoodigdheden door de dames vervaardigd was een verzameling, die eiken missiepriester zou dan watertan den. Dat de bezoekers den tijd op de tentoonsrelling doorgebracht, niet in verveling doorbrachten, daarvoor zorg de de vriendelijke damesgroep, die op handige, doch gepaste wijze menig dubbelije ten bate der Missie wist te verschalkén. In totaal werd de show door ruim 2000 belangstellende be zocht. Maandagvoormiddag waren het de kinderen der lagere scholen, die onder leiding van het schoolpersoneel een bezoek brachten. De kinderen amuseerden zich uitstekend, vooral de gratis grabbelton was voor hen eeu attraciie. De totale opbréngst der ten toonstelling bedraagt f 1774. 'n bedrag waarover de missienaaikring ten volle tevreden is. De geëxposeerde goederen zullen tusschen de Missiehuizen der H Familie alhier en die der Eerw. Paters van Lavigeiie te Esch bij Boxtel verdeeld worden. St. JOACHIMSMOER. Wederom is hier een geval van mond en klauwzeer geconstateerd. In de wei'tegenover de school loopt het vee van den land bouwer B. v. d. Hoven uit Loon-op Zand, dat niet in ernstige mate door die besmettelijke veeziekte is aange tast Moge die ziekte zich bij tot een geval beperkt blijven. INGEZONDEN STUKKEN (Bulten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur. Naar aanleiding .van de Ingezonden Stukken den laatsten tijd omtrent de vleeschprijzen in onze gemeente, weet ik dat er slagers zijp die veel te hooge prijzen berekenen, gezien de huidige veeprijzen en gezien ook de prijzen in andere plaatsen. Ik weet daar tegenover ook dat er slagers zijn die goed vee slachten, zeker zoo goed dan eerst genoemden en die een billijken prijs berekenen, zeker niet hooger dan ergens. Waarom laten die zich niet hooren, waarom geven zij hun prijslijst niet, waarom maken zij hun prijzen niet bij herhaling bekend, opdat hier niet de goeden het met den kwaden ontgelden, opdat men zien kan dat er zijn die hun klanten niet afzetten, opdat men zien kan dat men ook voor dit artikel, dit belangiijke volksvoedsel even goed en even billijk hier terecht kan en men hiervoor niet naar den Bosch of elders behoeft. Allo slagers, houdt thar.s ook uw naam hoog, als menschen die hei publiek goed en billijk ^bedienen kunt en wilt. Mijn dank, WAALW1JKER. KERKNIEUWS. KERKNIEUWS. De Missies in-de vier verschillende pa rochies onzer gemeente door Paters Redemp toristen gegeven, zijn Zaterdagavond onder zeer groote deelneming der parochianen be gonnen. Eiken dag zjjn er drie predicaties, des morgens twee en des avonds een, buiten de and» diensten, die voor personen van verschillenden leeftijd worden georganiseerd. De belangstelling bij de verschillende oefe ningen is zeer groot en met groote aandacht worden de indrukwekkende en ^overtuigende predicaties der paters-missionarissen. die natuurlek haar lieilzamen invloed niet zul len missen, door de geloovigen gevolgd. CORRESPONDENTIE. Ook een Middenstander te Kaatsheuvel. Voor de zooveelste maal deelen wij mede, dat stukken, waarvan ons de inzender niet be kend is, nooit geplaatst worden. Overigens zou Uw episteltje toch geen plaatsing kun nen vinden, waar het te persoonlijk is. Red. SPORT. VOETBALSPORT. WAALWIJK. TEGELEN-QUICK 0-1. Een zwaar bevochten zege! Zooals de toeschouwers van deze ont moeting j 1. Zondag aan den Kalden- kerkerweg te Tegelen in spanning hebben verkeerd zal dit hun wel niet dikwijls overkomen. Na een uiterst zwaren strijd zijn de Waalwijkers er Zondag in Tegelen ingeslaagd wederom twee kostbare punten te bemachtigen. Als te ruim twee uur scheidsrechter Gorissen ten aanschouwen van onge veer duizend toeschouwers onder een fikschc regenbui de elftallen laat op stellen verschijnt Tegelen volledig, terwijl Quick een invaller telt voor Frans van Delft welke door W. Pot wordt vervangen. Quick neemt direct het spel in handen en van den aftrap af gaat het recht .op het doel der geel. kragen af en al direct boffen de Lim- burgers tweemaal achtereen als de geheele Quick-voorhoede tot vlak voor hun doel zit en het Limburgsche heiligdom als door een wonder blijft gespaard voor een doelpunt. Aanval op aanval door de Blauw-witten. Nil Beerens Iaat ook de Tegelenaren al direct zien dat hij zoo langzamerhand patent krijgt op tegen paal en latten schieten. Als weer een prachtvoorzet van v. Lier voor doel plaats heeft vangt W. Pot den bal op, hij zendt &n zeer goed schot in, de Tegeler doelman stopt de bal echter over de lijn wat den arbiter echter ontgaat. Ook de Limburgers gaan dan eens ten aanval over, doch ook de Quick-verdediging is in keurigen vorm. Weer stuwt de Blauw-witte middenlinie dan de voorhoede ten aanval op, doch steeds is de doelman der geelkragen op z'n post en met veel bravour verdedigt hij z'n doel. Tallooze malen werpt hij zich onversaagd op den bal als deze bij de aanvallers der tegenpartij is en men tracht hem te passeeren. Eindelijk gelukt het na een half uur spelens aan de geelkragen zich los le werken en talrijker worden hun zeer snelle aanvallen en dan blijkt het dat doelman Trimbach niet voor z'n coliega wil onderdoen. De moeilijkste ballen keert hij met vaardigheid en gemak. Plotseling een kwartier voor de rust denken we Quick de leiding te zien nemen. Van Lier krijgt het leder toegespeeld, razend snel gaat hij er mee van door en besluit z'n ren met een keihard schitterend schot, doch weer siopt de Limburger den bal op wonderlijke wijze. Daarna nog een angstig moment voor het Quick doel als Dorus uit z'n doel een bal heeft weggewerkt, niet op tijd kan terug zijn onder de lat, de Tegeler midhalf lost een schot maar de jongste Trimbach redt schitterend. Kort hierop wordt met blanken stand gerust: Direct na de tnee wordt door beide elftallen met groot enthousiasme be gonnen. Aan weerszijden moeten de verdedigingen alle zeilen bijzetten. Als de tweede helft zestien minuten oud is komt den bal bij W. Pot, deze geeft een zeer harde trap welke door de verdediging der Limburgers verkeert wordt beoordeelt en via's keepers handen verdwijnt de bal in het net 0 1. Verwoed wordt de strijd voort gezet en de Limburgers nemen het spel in handen. Keer op keer vallen zij heftig aan, het publiek roert zich ge weldig en brult om den gelijkmaker. Hoe de geelkragen ook zwoegen de Quick-verdediging geeft zich geheel en er is haast geen doorkomen aan, zij spelen nu ook met zeer groote geest drift. Als er nog tien minuten is te spelen gaan de Limburgers verslappen en komt Quick nog even in de meer derheid. Als de Limburgers nog een- maal doorbreken en zeven geelkragen tegelijk het Quick-aoel bestormen is de spanning op het toppunt, een zware doelworsteling waaraan Dorus een einde maakt en al de Tegelenaren de laatste hoop ontneemt. Kort hierna fluit Gorissen voor de laatste maal en hebben de Blauw-witte verdiend ge wonnen. We mogen dit verslag nietbeeindigen alvorens scneidsrechter Gorissen een pluim te geven voor z'n keurige leiding en de geheele Quick ploeg voor hun narde werken dezen middag. De Quick-reserves met 2 invallers spelend, deden veel slechter dan hun oudere makkers en leden een zwaie 5—1 nederlaag tegen het kranige W. S. C. il. A. s. Zondag Quick 1—de Valk. Hierover Zaterdag meer. R. W. B. R.W.B. heeft 1.1. Zondag tegen Berk dijk laten zien beter te kunnen als de vorige wedstrijd, en ai is de wed strijd verloren, R.W.B. speelde beter dan Berkdijk wai voor de komende wedstrijden meer vertrouwen geeft. Het is wei een spannenden wedstrijd ge weest vooral in 't begin, er werd toen door R.W.B. veel en ook goed ge schoten doch het wilde niet vooral onze rechtsbinnen had met zijn znivere schoten meer succes verdient, Berkdijk zat wat men noemt er geweldig op, vooral onze doelverdediger werd danig op zijn hoede gezeten, doch bleet tel kens baas over den bal, toch is het overdreven te noemen zulk spel toe te laten op de doelverdediger, hoewel de heer Blom niet slecht leidde. Ten slotte won Berkdijk zeer onverdiend met 3—2. KAATSHEUVEL. -1- De 2e competitiewedstrijd van de V.V. Berkdijk, is ofschoon de club met 4 invallers moest uitkomen, een succes voor Berkdijk geworden. R.W.B. Besofjen was in goeden vorm en liad daarbfj nog het voordeel van eigen terrein. Na een verdeeld begin met hei de doelen beurtelings in gevaar, wist R.W.B. de leiding te nemen, waaraan Lans spoedig een einde maakt. Even voor rust doelpunt Lans andermaal, zoodat met 21 voor Berk dijk gekeerd wordt. Na de thee is Berkdijk in de meerderheid. De R.W.B.-doelman weet echter alle: gevaar te voorkomen, totdat Din- genmns met een keurige voorzet Lans voor den derde maal gelegenheid geeft te doelpun ten. waarvan deze dankbaar gebruik maakt. R.W.B. zei daarna wederom fanatiek op en heeft het genoegen vlak voor het eind den achterstand tot 32 te zien teruggebracht. Berkdijk won verdiend alzoo z|jn twee comp.wedstryden voor de 3e klasse X. V. B. DRUNEN. Zondag j.l. speelde onze voet balvereniging „Sporters" een compe titiewedstrijd met „Brabantia" uit Vucht. Uitslag 3—2.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6