eerlijkheid te hebben vervuldeen groote voldoening ook voor B. en W. en den Raad bij elke kascontrole steeds te hebben mogen constateeren, dat alles, boeken èn bescheiden èn kas, altijd in orde was. Geachte ontvanger, een groot ver trouwen hebben wij in U en wij weten, dat dit vertrouwen nooit zal beschaamd worden. Maar ook in zijn functie als le ambtenaar ter secretarie heeft spr. alle waardeering voor den heer Simons, zóó, dat hij hem met volle recht durft toeroepenGij zijt een beste ambtenaar, een onmisbare kracht voor onze secretarie Nu aldus de Burgemeester zijn wij hi'r samen gekomen om U te huldigen en wij danken U van harte voor Uwe eerlijk en trouwe diensten in die afgeloopen kwarteeuw aan de gemeente bewezen wij wen- schen U geluk met dezen dag. Als stoffelijk bewijs van waardee ring bood de raad den heer Simonis een pendule met coups aan. De Burgemeester spreekt de hoop uit, dat helden jubilaris gegeven moge zijn, nog vele jaren zijn gewichtige functies in het belang dezer gemeente uit te oefenen, en dat hij hiervoor de kracht en gelegenheid krijgt van Hem den Gever van alle goed. Ook aan de echtgenoote en de kinderen v. d. jubi laris biedt spr. namens de gemeente oprechte gelukwenschen. Voorts zegt spr. als bewijs zijner bijzondere sympathie ook persoonlijk een klein geschenk te willen aanbieden. Op toonaangeving van den Burge meester klinkt het dan«Lang leve de jubilaris en zijn gezin !a Wegens ongesteldheid van den Secretaris sprak de heer Jansen, amb tenaar ter Secretarie, namens het ambtenaar—corps der gemeente. Spr. brengt waardeerende woorden van' hulde aan den jubilaris voor diens stoeren arbeid, voor zijn groote bereidwilligheid en prettigen omgang. Namens het ambtenaren—corps werd[den|heer Simonis een divan met kleed aangeboden. Als vertegenwoordiger der arbeiders sprak het raadslid Ligtvoet, die na mens zeer vele arbeiders dank brengt voor de tallooze diensten en de hulp vaardigheid den arbeiders bewezen. Ook de heer Norbart sprak nog een enkel woord van dank en gelukwensch Tot slot is het woord aan den jubi laris, die aangenaam getroffen dankt voor de vele blijken van waardeering en belangstelling. Spr. hoopt dat alle geuite wenschen in vervulling mogen gaan. Hierna sloot de voorzitter deze zeker niet alledaagsche vergadering. Voor den heer Simonis moet het ongetwijfeld een groote voldoening zijn geweest te zien hoe héél de gemeente dezen feestdag met hem meeleefde. 10 Januari 1927 is voor den heer Simo nis tot een onvergetelijke dag ge worden. EETHEN. Loop der bevolking over 1926. Bevolking op 31 December 1925: 1231 M., 1084 V., totaal 2315. Geboren 42 M., 21 V., totaal 63. Ingekomen 28 M., 37 V., totaal 65. Totaal 1301 M., 1142 V., totaal 2443. Overleden 12 M., 13 V.. totaal 25. Vertrokken 35 M., 53 V., totaal 88. Bevolking op 31 December 1926: 1254 M., 1076 V., totaal 2330. Aantal voltrokken huwelijken 18. BREDA. Het bestuur van de afdee- ling Breda en Omstreken van de Ne- derlandsche Maatschappij tot bevorde ring van de Geneeskunst maakt van daag bekend, dat door de leden dier af deeling geen assistentie wordt ver leend of hulp verschaft op verzoek van geneeskundige ambtenaren der gemeen te Breda. SPORT. QUICK—'TEGELEN 3—1. Eindelijk dan na een langdurige pe riode van gebrek aan geestdrift en ge luk, is dan naar het schijnt het oude vuur en de oude wilskracht weer in het eerste Quick-elftal teruggekeerd. Zon dag hebben dan allen zich ook weer eens geheel gegeven en zijn de Blauw- Witten voor hun hard zwoegen be loond door een fraaie 31 zege op het sterke Tegelen. Zij veroverden daar mede twee zeer kostbare punten en zoo willen we hopen dat dit succes voor hen een spoorslag zal zijn om er den moed stevig in te houden. De wedstrijd van j.l. Zondag was een van de mooiste die we dit seizoen nog zagen en de spanning wisten de Limburgers dank zij hunne taaie volharding tot de laatste er in te houden. Als om 2 uur dhr. Mattheijsen opstellen blaast verschij nen de gasten compleet, terwijl Quick nog steeds Jan van Lier mist. Van het eerste begin af pakken beide ploegen zeer geestdriftig aan. Na een halve mi nuut kanjert de oudste Stippent al in 't zijnet der Limburgers en eenige oogenblikken daarna moet Jos. Trim- bach al op z'n broer terug spelen om onheil te voorkomen. Het spel ver plaatst zich razend snel. Tweemaal achtereen komt de voorhoede der geel- kragen gevaarlijk opzetten, de rechts buiten der gasten lost een vliegend schot dat doelman Trimbach fraai keert. Langzamerhand komen de Blauw-Witten echter in de meerder heid en Swinkels moet geweldig wer ken om z'n doel schoon te houden. Corner op corner wordt op het Lim- burgsche doel genomen, en, hoe prach tig ook voor doel geplaatst dooi- Blom, er wordt niets mee bereikt. De kansen, welke het Blauw-Witte binnen-trio krijgt om te doelpunten zijn legio, doch deels door slecht schieten deels door pech wordt geen enkele benut. Pot zet eens fraai voor, Nil Beerens vangt vrij staande op een meter afstand van het doel het leder op doch door effect van den bal faalt zijn schol jammerlijk. Als Blom eindelijk voor de zoovee'ste maal weer een schitterende corner neemt, belandt de bal bij Beerens, hij kopt en via een Limburgscli hoofd schiet de hal langs Swinkels in het doel 10. Lang hebben de Blauw-Witten ech ter geen plezier van hun voorsprong, want 6 minuten later als de Tegel- schen fanatiek komen opzetten, lost Huis een geweldig harden schuiver, Dorus stopt de effectvolle hal, doch door de gladheid ontglipt het leder hem nog en het is 11. Spoedig daarna is het rusten. Met nog meer geestdrift wordt aan de tweede helft begonnen. Direct zitten de Limburgers weer voor Trimbacht's heiligdom. Zij missen echter een fraaie kans. Kort hierna ontslaat een doelwor- steling bij de Limburgers en als Frans v. Delft de bal handig vrijmaakt schiet Fons Blom keihard in 21. Verwoed komen de Tegelschen thans opzetten en het spel wordt eenigszins forscher, hoewel er zeer fair gespeeld wordt. Ho- vers lost een schitterend schot dat Jan van Bladel fraai voor doel wegkopt. De linkervleugel der gasten roert zich thans geweldig, doch telkens stranden hun aanvallen op aanvoerder v. Stip pent welke een sublieme backpartij speelt. Als Blom een harden schuiver inzendt kan Swinkels nog vallende den bal keeren en een oogenblik later heeft hij werkelijk geluk als Fons tweemaal achtereen tegen de lat schiet. Als op een gegeven moment Swinkels onvol doende wegwerkt schiet de toestor mende v. Delft onhoudbaar in 31. Met veel élan blijven de Limburgers doorspelen, zij trachten het spel te for- ceeren doch de oudste v. Stippent heeft zich mede in de verdediging terug ge trokken en er is voor hen geen doorko men aan. Toch moet doelman Trim bach nog dikwijls handelend optreden en alles verwerkt hij naar hehooren. Vooral ook de geheele Quick-midden- linie speelt thans uitstekend en naar welke kant de geweldige midhalf der gasten de bal ook plaatst, succes blijft uit en onder groote spanning komt het einde van dezen voor beide elftallen zeer zwaren wedstrijd. Alle Quick- spelers hebben zich geheel gegeven en een woord van lof komt het elftal thans zeker toe. De Tegelschen bleken zeer sportieve tegenstanders té zijn, ze maakten een prettigen indruk en we hopen hen nog meerdere malen hier te zien. Scheidsrechter Mattheijsen heeft keurig geleid. A.s. Zondag de Valk-Quick. In het volgend nummer hierover meer. w. s. c. Zondag werd eindelijk eens gebro ken met de traditie, dat in Tilburg ge woonlijk niet gewonnen mag worden en keerde W. S. C. ditmaal met eene 32 overwinning op Tilburgia huis waarts. Het scheelde weinig, of W. S. C. zag zich de zwaar bevochten over winning bijna nog ontgaan, dank zij diverse fatale beslissingen van den scheidsrechter. Als bijzonderheid mag niet onver meld blijven, dat de W. S. C.-rechts- buiten in dezen wedstrijd vijf doelpun ten maakte, waarvan twéé, voor ons absoluut onbegrijpelijke redenen, ge annuleerd werden. Binnen de vijf minuten na den af trap hadden de zwarthemden reeds suc ces. Zeckendorf krijgt van grooten af stand den bal hoog toegespeeld loopt snel naar binnen en geeft met een vlie gend ver schot den Tilburgschen doel man géén kans. Hierdoor aangemoe digd blijft W. S. C. tot aan de rust het beste van het spel behouden, doch weet, eenerzijds door onfortuinlijk schie ten, anderzijds door het sublieme werk van den Tilburgia-doelman, haar overwicht niet in doelpunten uit te drukken en wordt met 10 gedraaid. Het eerste kwartier na de hervatting blijven de zwarthemden hoofdzakelijk voor het Tilburgia-doel opereeren, doch hoe er geschoten wordt, doel punten komen er niet, terwijl plotse ling onverwachts Tilburgia uit een der weinige aanvallen, bovendien nog ge lijk weel te maken. Een moment zijn de W. S. C.-spelers ontmoedigd, doch wel dra wordt hun hierin tegemoetgekomen door een strafschop, welke Zecken dorf weet te benutten. Onmiddellijk daarop weet dezelf de speler den stand op 31 te bren gen door een voorzet van links in het doel te loopen. W. S. C. blijft dominee- ren, al blijven de uitvallen der Tilbur- genaren steeds gevaar op leveren. Een circa 25 minuten voor het einde ziet de W. S. C.-rechtsbuiten andermaal kans den Tiliburgschen doelman te passee- rcn, door een hoogen, voorbij het doel geplaatsten bal, met een hard schot in het net te plaatsen. Deze zuivere goal wordt evenwel geannuleerd, een zelfde lot onderging even daarna een doel punt van denzelfden speler, na eerst in combinatie met de Kort de vijandelijke verdediging gepasseerd te hebben. Tot overmaat van ramp geeft de scheids rechter aan Tilburgia ten slotte nog een doelpunt cadeau. Mathijsen draait, alhoewel zich minstens twee Meter voor doelmond staande, bij een hoog schol om, teneinde aan zijne aanvallers te ontkomen en constateert de scheids rechter, op een afstand van minstens 40 meter vanuit het midden van het speelveld, dat de bal den doelmond gepasseerd zou zijn! Tot opluchting der spelers wordt on middellijk hierna het einde aangekon digd. Ook 't tweede elftal liet zich niet on betuigd en behaalde in een door haar minder goed gespeelden wedstrijd, eene 41 overwinning op de Bossche Boys, terwijl het derde elftal zich absoluut onnoodig liet kloppen met 32 van Heusden. W. S. C.—R. W. B. Eindelijk a.s. Zondag weder eens een thuiswedstrijd, de eerste in het nieuwe jaar en zal R. W. B. ditmaal de gast van W. S. C. zijn. Eene plaatselijke ontmoeting derhalve tusschen de beide oudste Waalwijksche vereenigingen. R. W. B. Het eerste elftal is weer met een ne derlaag terug gekomen, met 50 werd te Berkdijk verloren. Deze cijfers ge ven echter lang de verhouding niet, vooral voor de rust had R. W. B. een voorsprong vefdiend, doch zooals steeds ging er geen kracht genoeg uit van de voorhoede. Na de rust werd Berkdijk een penalty cadeau gedaan door den scheidsrechter, deze welke zich liet beïnvloeden was althans voor dezen wedstrijd niet voor zijn taak be rekend, tot schade van R. W. B. Het R. W. B.-terrein was onbespeel baar, zoodat R. W. B. 2Waalwijk 3 geen doorgang kon vinden. JULIANA. Zondag j.l. had de vastgestelde wed strijd Oranje-Wit-Juliana plaats. Oran je-Wit heeft eerst het voordeel van den sterken wipd en komt het Julianadoel nog al enkele malen in gevaar, maar de achterhoede met den keeper aan 't hoofd houden moedig stand. Juliana breekt ook enkele malen door, maar eveneens zonder succes en met 00 komt de rust. Na rust komt de Julianavoorhocde flink opzetten en enkele mooie kansen worden jammerlijk gemist. Als even later een onverwachte doorbraak van Oranje-Wit een corner oplevert wordt deze zuiVer voor doel geplaatst en Ju liana achterspeler kopt den bal weg welke ongelukkig voor de voeten van den Oranje-Wit linksbinnen terecht komt en in het uiterste hoekje geeft hij zijn vereeniging de leiding. Nu ko men ook onze geel-zwarten opzetten, de linksbuiten schiet keihard tegen de lat. Wanneer dan hij een .Tuliana-aan- val de keeper is uitgeloopen, schiet de linksbinnen hard op doel, riiaar CCn Oranje-Wit achterspeler kopt den bal al vallende uit het leege doel en voor komt een zeker doelpunt. Het loopt onze geel-zwarten niet mede want als. de midhalf door alles heenbreekt wordt hem op het laatste moment voor doel de bal ontnomen en blijft de reeds lang verdiende gelijkmaker uit, nog enkele aanvallen en de scheidsrechter (laat inrukken en wint Oranje-Wit met 10, hoewel Juliana minstens een gelijk spel had verdiend. Juliana 2 wist van B. V. V. 5 met 71 te winnen. Zondag a.s. komt bij Juliana Good- Luck uit Geertruidenberg op bezoek. GEERiTRUIDENBERG. De wedstrijden voor Good Luck wer den wegens terrein afkeuring afgelast. Bij Geertruidenberg I werd hel terrein afgekeurd, zoodat 't Zondag geen voetbal was. Geertrujdenberg II ging naar H. K. I. II te Breda. Wegens niet opkomen van den scheidsrechter, kon deze wed strijd ook geen doorgang vinden. Er werd toen maar vriendschappelijk ge speeld, waarbij Geertruidenberg II met 3—1 wist te winnen. HEUSDEN. De competitie-wedstrijd Zondag door Juliana I (met 7 invallers) gespeeld tegen W. S. C. III te Waalwijk werd door de eerste club gewonnen met 32. Van de 8 gespeelde wedstrijden boekt de eerste thans 7 overwinningen. DUIVENSPORT. MADE. Op de gehouden tentoonstelling van postduiven in liet café van J. Broeken alhier, behaalde onze dorpsgenoot, de heer C. Rullens 6 prijzen,» n.l. lste en cereprijs met de schoonste duiven der tentoonstelling, 2de prijs oude duiven, lste en eereprijs onder de duiven, 2de 3de en 4de prijs jonge duivinnen. Als Keurmeester fungeerde de heer C. Beens uit Roosendaal. - CORRESPONDENTIE. v. d. B. te W. Wij hebben natuur lijk dien jaargang nog: Voor 't zelfde doel is deze' indertijd uitgeleend en toen is men zoo vrij geweest geheele stukken eruit te halen. Om deze reden hebben we moeten besluiten geen jaar gangen van ons blad meer af te geven: op ons bureau zijn ze ter inzage. Het door U bedoelde is dan ook niet meer volledig, zelfs zeer gehavend, al zijn er natuurlijk ook ongeschondene num mers bij. Hoe gaarne wij U van dienst zijn, kan zulks in dit geval niet. Red. ABONNEERT U op ditlÏÏÏÏ dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT- m?T}¥?lTTnGT traaft GEMENGD NIEUWS. Gisterenmorgen halfvijf werd de kapitein van het aan het terrein van de N. V. Swartouw's Havenbedrijf aan de Waalhaven Noord-Westzijde te Rotterdam liggende Ilaliaansche stoom schip Angelo Burnetti wakker, door dat hij gestommel in zijn kajuit hoorde. Hij zag twee mannen, van wie de een al binnen was, en de ander op het punt stond binnen te komen. De kapi tein sprong uit zijn kooi en greep een van de beide mannen beet, maar de an der gaf hem meteen hard voorwerp, ver moedelijk de kolf van een pistool, een slag in het gezicht, waardoor hij viel en eenige oogenblikken buiten bewust zijn geraakte. Toen hij weer bij ken nis kwam, waren de dieven verdwe nen, Uit een kastje bleken zij een kistje, dat veertig marken en een porte feuille met de scheepspapieren bevatte te hebben gestolen. Deze papieren zijn later op het terrein van het haven bedrijf teruggevonden. Ook het kistje is gevonden. Het geld was er uit ge nomen. Op het lawaai van de worsteling zijn nog een stuurman en een matroos afgekomen. Zij hebben gezien, dat twee mannen over de loopplank lie pen en haastig in de duisternis ver dwenen. Terwijl houthakkersin het bosch van Masnuy—Saint—Pierre, langs de spoorbaan Brussel—Bergen (Mons), aan het werk waren, is, naar men uit Brussel meldt een boom neergeploft juist op het oogenblik dat de sneltrein Brussel—Parijs voorbijreed. De kruin van den boom kwam op een der wagens terecht met het gevolg, dat de ruiten werden ingebeukt en ver scheidene reizigers lichte verwondin gen opliepen. Met een half uur vertraging werd de reis voortgezet. Aan het grootsche monument der Britsche gesneuvelden, dat te Ieperen, aan de Meensche Poort, wordt opge richt, is reeds, met zooveel spoed ge werkt dat de onthulling zeer waar schijnlijk nog in den loop van 1927 zal kunnen geschieden. Op het monu ment worden de namen gebeiteld van 55.000 Britsche soldaten welke in de omstreken van Ieperen het leven lieten doch later niet meer konden worden geïdentificeerd. De andere Britsche gesneuvelden, ongeveer 200.000 in getal, rusten in zestig goed onderhou- begraafplaatsen van het Ipersche. Gisteren is tusschen Eindhoven en Geldrop de 15-jarigen J. van der Velden, wonende te Geldrop, die per fiets van de school te Eindhoven huiswaarts keerd, aangerand door een hem onbekend man. Zijn fiets werd hem ontstolen. De fieis is gemerkt Toerist; op den bagagedrager was een tasch met bo?ken bevestig. De aan rander is naar schating 30 35 jaar oud en droeg donkergrijzen jekker, grijze broek, slappe boord en zwarten, slappen hoed. De rijkspolitie te Bergen aan Zee heeft gisternacht aangehouden den schildersknecht G. W., verdacht van diefstal in villa's, waar hij voor zijn patroon werkte. Hij werd reeds eenige maanden verdacht. Eenige gestolen voorwerpen werden in zijn bezit ge vonden. De verdachte heeft bekend. Wij vinden in een Fransch blad nog eenige cijfers over den verkoop van Valentino's aardsche goederen. Zijn huis in Beverley Hills ging voor 145.000. De kooper was een juwe lier te New York. Vijf automobielen brachten 12,500 op. De mooie filmacteur had vier paar den, w. o. de beroemde Firefly, over al in de wereld bekend uit de Valen- tino-film „De zoon van den Sjeik". Firefly bracht 1225 op. Een ander paard, de zwarte volbloed Yakur, werd verkocht voor 425, de hengst Ramadan voor 1000, en het vierde paard. Haroen, voor 600. De totaal-opbrengst was in de buurt van het millioen dollars, n.l- iets erboven. Te Montreal heeft een brand in een bioscoop talrijke slachtoffers geëlscht Toen de brand uitbrak werd 't parterre- gedeelte door de toeschouwers ordelijk ontruimd. Onder de kinderen, die zich op de tribune bevonden, onstond echter een paniek met het gevolg dat een ieder naar den uitgang drong en er een vreeselijk gedrang ontstond. Bij den uitgang werden dan ook de meeste lijken gevonden, in hoofdzaak meisjes en jongens, kinderen van Fransche en Canadeezen. Niet minder dan 77 lijken zijn naar het lijkenhuis overgebracht. Volgens nadere berichten heeft de brand plaats gehad in den Laurier- Palece—bioscoop. Deze bioscoop ligt in een arbeiderswijk van Montreal, welke hoofdzakelijk door Fransche Canadeezen bewoond wordt, de brand brak kort na twee uur, toen er onge veer 1200 bezoekers in de zaal waren, uit en werd het eerst door een kleine jongen opgemerkt. Vele kinderen trachtten te vluchten en langs een smalle trap, die echter onder het gedrang bezweek. De brand weer was spoedig ter plaatse en begon terstond het reddingswerk. Er viel echter niet veel meer te redden. In tien minuten tijds was de heele tragedie afgespeeld. Volgens de laatste berichten zijn bij den ramp meer dan lOOmenschen omgekomen. Men spreekt zelfs van 150. Tot dusver zijn 96 slachtoffers ge borgen, meest kinderen in den leeftijd van zeven tot vijftien jaar. Zooals is gemeld, is in den nacht van 29 op 30 December ingebroken bij de firma Ameling Merkes aan den Goudschenweg te Rotterdam. De politie heeftionmiddellijkeen uitgebreid onder zoek ingesteld, dat evenwel aanvanke. lijk geen resultaat had. De assuradeuren plaatsten in sommige dagbladen een advertentie, waarin een belooning van maximum f500 werd uitgeloofd voor hem, die zulke aanwijzingen zou kun nen geven, dat het gestolene zou kun nen worden achterhaald. Kort nadat deze advertenties waren verschenen, kreeg de politie enkele aanwijzingen, welke leidden naar het huis van den agent Br. aan het Reigerspad in Tuin dorp Vreewijk. Een «koopman" knoopte connecties met Br. aan en er werd afgesproken, dat men hem een partij gouden sieraden zou leveren. Aanvankelijk zou hem het goud Zaterdag worden vertoond. Op het laatste oogenblik sprong de zaakeven wel af. Men zou nu Zondagavond samen komen. Dien avond is de «koopman" naar het huis van den agent Br. aan het Reigerspad gegaan. De politie had uitgebreide maatregelen genomen. Zeven agenten en twee inspecteurs van politie omsingelden het huis en verborgen zich achter struiken en heg gen of in belendende huizen. Toen de «koopman" een bepaalden tijd binnen was, drong de politie de woning binnen. In de kamer vond men behalve den «koopman", dien men er ook ver wachtte, den ontslagen agent C.v.W., den bewoner Br. en zekere juffrouw M. H. Op tafel lag een groote partij gouden sieraden, welke dadelijk in beslag is genomen. Toen de politiemannen de kamer binnenkwamen, sprong v. W. overeind, greep een revolver en bedreigde de agenten daarmee. Hij werd evenwel overmand en, evenals de beide anderen, naar het politiebureau aan de Meerman straat overgebracht. Daar had men aanvankelijk stellig gemeend, dat men te doen had met het goud, dat afkomstig was van de de inbraak bij de firma Ameling Merkes. Men had inmiddels ook sterke verden king gekregen tegen den tweeden ont slagen agent van politie P. Een huis zoeking in diens woonhuis leverde evenwel geen resultaat op. In den loop van den dag kwam de politie echter tot de ontdekking, dat het in beslag genomen goud niet afkomstig was van de inbraak aan den Goudschenweg. maar dat het een ver zameling was van sieraden, welke bij andere inbraken zijn gestolen. Een deel ervan is al herkend als te zijn afkom stig van een inbraak eenigen tijd geleden gepleegd bij mevr. L. te Hillegersberg, een ander deel is afkomstig van een eveneens te Hillegersberg gepleegden inbraak bij den heer K. Een vol end deel is, naar de politie vermoedt, afkomstig van een inbraak, welke te Vlaardingen bij de weduwe v. Leeuwen is gepleegd. In hoeverre de aangehou denen iets uitstaande hebben met nog andere zaken, is nog niet met zekerheid uit te maken. Het onderzoek wordt voortgezet. Op het baanvak van het station Lage—Zwaluwe tót de Moerdijksche brug mogen de treinen thans niet harder rijden dan met een snelheid van ten hoogste 10 K.M per uur. In een spoorduiker schijnt een scheur te zijn ontstaan. LAATSTE BERICHTEN. TENGEVOLGE VAN EEN AUTO- AANRIJDING OVERLEDEN. SPRANG. De toestand van Mej. A. van B. alhier, die op Nieuwjaarsdag door de auto van den heer P. W. te Haarsteeg werd aangereden en hierbij een ernstige beenwond bekwam, was j.l. Maandagavond zoodanig verergerd, dat Dr. Waardenburg overbrenging naar het Ziekenhuis te 's Bosch nood zakelijk achtte. Dinsdagavond is zij aldaar aan de gevolgen overleden. Men kan zich de verslagenheid der familie voorstellen. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag Algemeene Muziekleer Waalwijksche Muziekschool Donderdagavond 7 uur. Cursusles «Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationstraat. Donderdag 7'/< uur- Ontwikkelings avond in den R. K. Gildenbond. „St. Franciscus en zijn werk" door Pater Seraphinius O C. uit Tilburg. Donderdagavond 7'/2 uur repetitie voor de adspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8'/2 uur repetitie Tavenu. Donderdag 8'/2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Vrijdag Viool- en Cellocursus Waal wijksche Muziekschool. Vrijdag 8 uur. Letterkundige voor dracht Hotel Verwiel. Cyriel Ver- schaeve te Alverighem. De Physio- nomie van St. Franciscus van Assisië. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Mannenkoor.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6