Marktberichten. spraak mag maken bewijst o.a.~ 't feit, dat de fijne zilver- en goudbrocaat- sclioentjes der revue-girls in Louis Bouwmeester's nieuwste revue vNotf nog mooier" en in Henri Ter Hall's jongste creatie „Revue 1927", die vroeger steeds uit 't buitenland wer den betrokken, thans geleverd zijn door de Koninklijke Stooinsclioenenfa- briek A. H. van Schijndel te Waalwijk. DRUNEN. Dezer dagen werd bij een slager een partij varkensvleesch in beslag genomen, hetwelk deze voor particulieren in zijn inrichting rookte en niet „gestempeld" was. Men zij dus gewaarschuwd. In enkele weken tijd heeft de Torenstraat weer een geheele uitbrei ding ondergaan. Drie woningen zijn nog In aanbouw, terwijl thans weer is aanbesteed het bouwen van een bur gerwoning voor rekening van den heer A. Snijders. Gedurende de Vastenavonddagen wordt in de zaal der harmonie „De Volharding44 een nationaal humoristen- concours gehouden. Van verschillende prima krachten is reeds een inschrijving binnengekomen. Zondag a s. geeft de harmonie der Jongenscongregatie een uitvoering. Zondag a.s speelt onze voetbal vereniging „Sporters44 te Boxtel tegen „Hollandia" aldaar. Terwijl het kleinkind van de fa milie Trommelen uit Rotterdam hier zijn vacantie doorbracht, werd het plot seling ziek en stierf in een paar dagen aan hersenvliesontsteking. Men begrijptde droefheid der ouders. De volgende leden der harmonie der Jongenscongregatie nemen deel aan het op 6 en 13 Februari te Helvoirt te houden solistenconcours: M. Klomp, bariton, 2e afd., A. van Weert, clarinette, 9e afd., J. de Mun- nick, clarinette, 2e afd., J. v. d. Hoven, piston, le afd. De verkoop van sterretjes ten bate van het T.B.C.-fonds heeft in onze gemeente opgebracht ruim f 30. NIEUWKU1K. Dinsdagavond hield in het Bondsgebouw de R.K. Jongen Boerenstand zijn algemeene jaarverga dering. Door den secretaris der vereeniging den heer Th. v. d. Besselaar wordt hierna een keurig verslag uitgebracht over 't afgeloopen boekjaar 1926. We ontleenen hieraan 't volgende: Proefveld resultaten 1926 Ontvang sten diverse producten f 95 59. Uit gaven f 55.Batig saldo f 40 59. Bezitting op 1 Januari 1927 is in totaal aan zuiver vermogen f 149.73. Er zijn in 't afgeloopen jaar 2 be- stuurs- en 13 ledenvergaderingen gehnu- den. Enkele lezingen werden gehouden over land- en tuinbouw aangelegen heden. Van den gegeven melkcursus slaagden 10 van de 14 deelnemers. Verder zijn er enkele lezingen en film avonden gegeven door den Eerw. adviseur der vereeniging den WelEerw. Heer van den Heuvel o.m. over zijn reis indrukken naar Lourdes en Zwitser land. In den beginne des jaars is door de vereeniging met het bestuur van den Boerenbond gecollecteerd voor 'n Pater van der Elzen stichting. Ook werd voor den watersnoodramp een collecte gehouden, terwijl alle giften in nature door de leden dezer vereeniging werden opgehaald en naar de boot gebracht. Een prachtig werk van naastenliefde werd ook betoond door onze leden door het bieden van de behulpzame hand bij 't opruimings- werk aan een verbrand huls van N. van Baardwijk. Op 28 Februari maakten de leden een excursie per autobus mar de overstroomde dorpen van den watersnoodramp. Vooral Dreumel trok zeer de aandacht te meer nog daar de Eerw.Heeren Geestelijken van dit dorp, geen onbekenden waren voor onze jongens. Naast al deze lezingen, cursussen en excursies -is er vanwege de vereeniging een proefveld geexploiteerd waarvan de resultaten schitterend waren. Gedurende het jaar traden wederom 3 leden tot de vereeniging toe. Wegens het vroeger vergaderen bij de Eerw. Zusters alhier werd voor vuur en licht een vergoeding gegeven van f 10.—. Nu de vergaderingen o. i. voortaan In 't Bondsgebouw plaats heb- ben wordt er voorgesteld ook hier daarvoor een vergoeding te geven van f 2.50 per jaar. Ook wordt voorgesteld voor 't secre tarisschap der vereeniging een ver goeding te doen vaststellen van f 10, jaarlijks. Een en ander wordt zonder verdere bespreking goedgekeurd. Wegens periodieke aftreding van den Voorzitter den heer Jac. Moster- mans wordt deze wederom met alge meene stemmen herkozen. Bij de rondvraag wordt voorgesteld dat de vereeniging voor een jaar op de ontginning „St. Margriet44 een bun der geploegd land kan krijgen met de noodige kunstmest alles gratis. De bedoeling hiervan is om dezen bunder dan met verschillende producten te bezaaien en te bepoten om eens te kunnen zien, wat of het land daar kan voortbrengen. De helft van de op brengst hiervan blijft aan den gever. Na een lange en breedvoerige dis cussie hierover besluit men met alge meene stemmen dit voorstel aan te nemen. Hierna wordt de vergadering met den Chr. groet gesloten» De heer v. S. ving deze week wederom 2 bunzings in de klem. Hier mede heeft genoemde gedurende dit winterseizoen tot heden reeds 10 bunzings gevangen. Als men weet, dat voor de huid dezer diertjes tot f 5.—per stuk wordt betaald, is dit wel een buitenkansje en tevens een mooie opruiming. SPRANG—CAPBLLE. (Voorm. Sprang). Tot Voorzitter der Geref. Jongel. Vereen. „Timotheus" alhier, in de va- cature J. van Drongelen, die onze ge meente metterwoon heeft verlaten, Is op de laatstgehouden vergadering ge kozen de heer H. Hooimeijer. Vergadering van den kring Vrijh.- Capelle en omstreken van den Bond van Meisjesvereenigingen op Geref. grondslag, op Maandag 17 Jan., des avonds half 7 in de Geref kerk alhier. Agenda Inl. Kringbezoek, door de Ver. van 'sGravemoer. Inl. „Maria de moeder des Heeren44, door de Ver. van Vrijh. Capelle. Voordracht door de ver. van Sprang. Vergadering der afd. Sprang van het Ned. Werkl. Verbond „Patrimo nium44 op a.s. Zaterdag des avonds 8 uur. Agenda: Opening, notulen, ingeko men stukken, bespreking doktersfonds, bespreking jaarfeest, voorstel nieuwe leden, sluiting. Tevens zal op a s. Maandagavond eene vergadering worden gehouden ter bespreking koleninkoopvereeniging on derafdeling van Patrimonium. In de gisterenavond gehouden vergadering der A. R Kiesvereeniging hare de stemming plaats voor de volg orde van de groslijst voor de verkie zing van leden voor de Prov. Staten. De uitslag was: 1 A. D. v. d. Schans (aftr.) Andel, 2 G J. van Willigenburg Sprang, 3 G. B. v. d. Wal 's Bosch, 4 E. A. Wijsmuller Eindhoven, 5 P. Bergmeijer, Almkerk, 6 H. Both Waalwijk, 7 F. v. Berge 's Bosch, 8 G. v. d. Beek L.Gzn. Genderen, 9 H. Kerst Capelle, 10 C. G. de Jong Almkerk, 11 |.G. Schouten Andel, 12 H. G. van Doorn 's Bosch, 13 J. M. Joosten Helmond, 14 W Beu kenkamp Werkendam, 15 J. J. van Oord Werkendam, 16 H. Blad's Bosch, 17 M. J. van Oord Werkendam, 18 H. van Oostrum 's Bosch, 19 L. van 't Sandt Sleeuwijk, 40 J. Fonkes Woudrichem. De griep breidt zich alhier nog steeds uit. Er is bijna niet één gezin meer waar geen zieken zijn. Met het oog op het zeer groote aantal kinderen dat wegens ziekte afwezig is, is heden (Vrijdag) de Chr. School alhier ge stoten. CAPELLE. Voor de Ned, Herv. ge meente alhier hoopt a.s. Zondag des nam. half drie uur op te treden Ds. Jonkers uit Waspik. Het muziekgezelschap „Kunstna Arbeid" alhier zal op Dinsdag 18 dezer des avonds 7 uur onder leiding van zijn directeur, den heer A. Christ, een uitvoering geven te Sprang in de zaal van den heer F. A. J. Hoffman. Op het j.l. Maandagavond te Geertruidenbcrg gehouden Nationaal Humoristenconcours, behaalde onze dorpsgenoot J. Paans in de afd.solo's B 27 punten en in de afd. duo's B behaalden de heeren J. Paans en C. v. d. Schans 36 punten. De heer J. Huijsman heeft zijn heibenoeming tot lid van het Burger lijk Armbestuur alhier aangenomen. A.s. Zondag des nam. 2 uur zal voor de Ned. Herv. gem. a. d. Loon- schendijk optreden Ds. Ewoldt uit Raamsdonk. De heer D. voor de Poorte te Vrijhoeve Capelle heeft dezer dagen met gunstig gevolg afgelegd het examen dubbel-boekhouden. Geslaagde en fa milie proficiat. Door eenige leden der Ned. Herv. gemeente alhier werd een circulaire verspreid, waarin men zijn ongenoegen kenbaar maakte ten opzichte van de handelwijze van kerkeraad en kerkbe stuur terzake van het voldoen aan de verplichtingen, opgelegd door den Raad van Beheer. Gevolg van een en ander is dat enkele leden hun lidmaatschap hebben opgezegd. In verband met het overlijden der heeren Adr. Heijmans en C. de Roon en door het bedanken van den heer E. de Bruijn, zijn in het college van kerkvoogden en notabelen der Ned. Herv. gemeente alhier een drietal va caturen ontstaan, in welke vacatures bij de eerstvolgende verkiezing zal worden voorzien. VRIJHOEVE—CAPELLE. Naar men verneemt zullen eenige inwoners van Vrijhoeve—Capelle en Sprang pogin gen in het werk stellen om aan het lichtnet der P.N.E.M. aangesloten te wordenom tot dit doel te geraken zullen zij zich in verbinding stellen met de Gemeenteraad en de P.N.E.M. De Zangvereeniging „Halleluja44 zal 26 Januari a.s. een uitvoering geven in de N. H. kerk aan den Loonschen- dljk. Zondagavond is naar men ver neemt uit de consistoriekamer der Gereformeerde kerk alhier f 30 ont vreemd. Dader(s) onbekend. Heden had de zoon van P. van Oversteeg bij het lossen van melkbus sen aan de melkontvangst der Coöp. Stoomzuivelfabriek „De Toekomst" het ongeluk met een volle melkbus (60 L.) van de melkontvangst te vallen waardoor hij een ernstige hoofdwonde bekwam boven het oog en bovendien een zijner armen vermoedelijk gebro ken is. Geneeskundige hulp was spoe dig ter plaatste, I GEERTRUIDENBERG. Door de i tooneelvereeniging der R.K. arbeiders- vereeniging „S.V.B-" zal Zaterdag en Zondag a s. opgevoerd worden het looneelstuk „Onschuld zegenpraalt" en de klucht „Poppen". De K. E. Symphonie- en Zang- vereeniging „Cecilia" gaf Woensdag 11.1. haar eerste winteruitvoering in hotel Santbergen. De verschillende 1 muzieknummers werden aardig uit- gevoerd, en de humorist, de heer De Bont uit Dongen, behaalde een flink succes. Maandag a.s. wordt het humo ristenconcours der vereeniging „Vrien denkring", gehouden in hotel jansen, gesloten. Na afloop van den wedstrijd zullen door de jury de prijzen worden uitgereikt. Bij het bouwen van een garage aan het klompenmagazijn der Fa. Timmermans en Boon is een geraamte opgegraven van een vrouw. Dit zal waarschijnlijk afkomstig zijn van de nabij gelegen grafkelders der Groote Kerk. In de Ger. Kerk hoopt Zondag a.s. op te treden ds. Kieviet uit Wil lemstad. RAAMSDONK. Onze plaatsgenoot, de heer G. van Zwol, thans volontair ter secretarie van Waspik, werd tot ambtenaar benoemd te Ginneken. De Rijksvoorjaarskeuringen van tot dekking bestemde hengsten hebben o.m. voor deze gemeente plaats te Waalwijk, op Donderdag 17 Febr. n.m. 2'/2 uur voor type tuigpaard, en te Zevenbergen, op Dinsdag 1 Maart e.k. v.m. 9uur voor type trekpaard. MADE. In de plaats van den heer Heesbeen is tot onderwijzer aan de R. K. Jongensschool alhier benoemd de heer P. Krols, oud-leerling der Bisschoppelijke Kweekschool. In de Ned. Herv. Kerk te Drimme- len zal a.s. Zondag des voorin. 10 uur I)s. Vinck voorgaan. Zondag 1.1. gaf de tooneelveree niging „Amicaal" haar 1ste winter- uitvoering welke als zeer goed ge slaagd mag heeten. Het publiek ver zoekt om herhaling van het drama „De getrouwe knecht" en het blijspel „De nieuwe Burgemeester.44 On het nnstkantoor en de drie daaronder ressorieerende hulpkantoren werd gedurende het 4e kwartaal 1926 bij de Rijkspostspaarbank ingelegd f 52308.90 en uitbetaald f 46990 34. Dezer dagen mocht de heer H. de Wijs bericht ontvangen dat hij is geslaagd voor de op 15 en 16 Dec. gehouden examens te Rotterdam voor Duitsche en Fransche Handelscorres pondentie. Door afwezigheid van|denJvoorzitter Ds. Röth, werd deze bijeenkomst ge opend door den vice-voorzitter Holster van Werkendam, welke psalm 25, vers 2—4 liet zingen, waarna hij in gebed voorginghij riep hierna alle aan wezigen een hartelijk welkom toe, waarna de agenda voor dezen avond op zeer verdienstelijke wijze werd af gewerkt. Tevens volgde op elk onder werp eene levendige discussie; te on geveer 10 uur sloot de penningmees ter de heer v. Vuren dezen gezelligen avond, na 't zingen van gezang 47—1 met dankgebed. ALMKERK. 29 Jan. zal alhier de aangifte plaats hebben voor de Militie lichting 1927. Zondag a.s. hoopt Ds. Röth, Herv. predikant, beiden keeren des v.m. 9 30 en des n.m. 6 uur voor zijne Gem. op te treden. LOON—OP—ZAND. Zondagavond zal voor de werkende en honoraire- leden onzer Kon. Erk. Harmonie „Con cordia44 zonder twijfel een avond zijn van veel ontspanning en veel genot. Dan toch komt het Waalwijksche Revue-gezelschap „Onderling Kunst genot" in de zaal dier Harmonteeene uitvoering geveven. En ieder die bij eene vroegere gelegenheid daar de Waalwijksche dilletant-artisten gezien en gehoord heeft zal niet verzuimen ook thans er heen te gaan. Want iedereen was toen meer dan voldaan geweest over den heerlijken zang en de levendige geestige voorstellingen der Waalwijksche heeren. Zaterdag a.s. is het voor de muzikanten onzer Kon. Erk. Harmonie Concordia44 zoogenaamd „Statiedag" d. i. jaarlijksche teerdag. Deze dag, van ouds een feestdag uitsluitend voor de werkende leden wordt immer en opgewekt gevierd. Dan wordt met volle muziek een rondgang gemaakt door de straten en des avonds wor den de mannen onthaald en zijn ze nog vele uren gezellig bijeen. Zondag a.s. ten 12 ure wordt er in de zaal der Kon. Erk. Harmonie „Concordia" eene feestelijke prijsuit- deeling gehouden. Dan worden de diploma's, medailles, lauwerkransen uitgereikt, verworven bij het Solisten concours van 17 en 23 Oct. 1926, aan de aanwezige prijswinnaars. Door omstandigheden van velerlei aard is zulks niet vroeger mogelijk geweest. Wij vernemen thans dat een Engelsche tweedekker met 2 officieren en 2 soldaten met goed gevolg is ge daald Dinsdagmiddag op de Houfsche Akkers nabij Made. De noodlanding verliep vlot. Gemeld werd dat het 10 uur Woensdagmorgen zou opstijgen na van benzine te zijn voorzien, doch daar er eenige herstellingen moesten worden aangebracht ging dit niet. Het vliegtuig dat ten doel had van het Noordelijk deel van Engeland naar het Zuidelijk deel te vliegen, raakte door den mist verdwaald en kwam hier terecht. Gistermiddag is het vliegtuig opgestegen en is over de gemeente Made heengevlogen, vermoedelijk koers nemende naar Engeland. Had voor korten tijd geleden de 20-jarige schippersknecht P. v. G. het ongeluk een been te breken, thans trof zijn broer A. v. G. vermoedelijk door uitglijding een zelfde ongeluk. Dr. Klijn verleende geneeskundige hulp. DUSSEN. Loop der bevolking in de Gemeente Dussen over het jaar 1926. Bevolking op 31 December 1925, 1889 mannen en 1773 vrouwen, totaal 3662. Vermeerdering door a. vestiging 63 m. 67 vr. totaal 130 b geboorten 47 m. 50 vr. totaal 97 Vermeerdering van 110 m. en 117 vr. totaal 227. Vermindering door a. vertrek 62 m. 79 vr. totaal 141 b. overlijden 27 m. 16 vr. totaal 43 Vermindering 89 m. 95 vr. totaal 184 Vermeerdering 110 m. en 117 vr. totaal 227. Totale vermindering 89 m., 22 vr. Totaal 43. Werkelijke vermeerdering 21 m. en 22 vr. totaal 43. Bevolking op 31 Dec. 1926, 1910 m. en 1795 vr. totaal 3705. Heden had zekere C. V. alhier het ongeluk met zijn hand beklemd te raken, terwijl hij werkzaamheden ver richtte aan de papierfabriek „De Maas mond". Dr. de Groot verleende ge neeskundige hulp. j.l. Woensdagavond had te Hank (Gem. Dussen), de aangekondigde ver gadering plaats van de „Ring Altena44 van Herv. Ver. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, Kaatsheuvel, 14 Jan. 1927. Zondag werd voor de dames in 't Patronaat door de tooneelvereeniging K.G.V. opgevoerd het groote tooneel- spel „Brancomir". Brancomir is alhier niet onbekend en de groote successen, die destijds Olymphia hiermede wist te behalen, maakte 't den jongens niet lichter hiermede ook thans te voldoen. Doch we mogen gerust zeggen, dat de verwachtingen in deze ver over troffen zijn. De regie in handen van den heer Jan Klerkx is in alles uit stekend verzorgd. Die geeft blijkt van leiding en inzicht, van opvatting en idee, die we zelden bij een dillettant aantroffen. De rollen waren goed ver zorgd. Vooral de heeren M. d. Vries en M. v. d. Wee speelden een gevoelig en ongekunsteld spel. Viel het eerste bedrijf in den smaak, het tweede met zijn drukte actie en vele spannende momenten voldeed nog meer en de jongens hadden een ware ovatie in ontvangst is nemen. De Adviseur der vereeniging de WelEerw. Heer Kap. v. Ketnenade had na een hartelijk wel komstwoord een kort exposé gegeven van 't stuk, dat de zaak voor het pu bliek veel verduidelijkte. De zaal was zeer druk bezet. Zondag a.s. gaat de 2e opvoering thans voor de mannen. Ongetwijfeld zal ook deze weer een volle zaal trekken. De jongens en het stuk zijn 't overwaard. De heer J. Tuerlings, eigenaar der fokkerij „Het Witte Nuthoen" kreeg dezer dagen de aanvrage tot levering van een dozijn Wit Leghorn fokhanen aan een groote De Duitsche inrichting nabij Dusseldoiff, 'n bewijs dat de naam dezer inrichting ook buiten de grenzen goeden klank heeft. NIEUWS UIT HEUSDEN. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „De witte woestijn". Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Mannenkoor. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst44. Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 6 en 8'/2 uur. Witte Bioscoop, „De Witte Woestijn". Zondag 6 en 8V2 uur. Flora Bioscoop, „De Groot-Hertogin en de Kelner44. Maandag Pianocursus Waalwijksche Muziekschool. Maandag 8 uur. Groote uitvoering der Waalwijksche Gymnastiekvereen. in den R.K. Gildenbond. Dinsdagavond 8uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging voor dames en heeren, Hotel Verwiel. Woensdag Vioolcursus Waalwijksche Muziekschool. BINNENLAND. Voorstel tot invoering van de Plaatsglijke Keuze. De regeering heeft aan Gedeputeerde Staten der provinciën en aan eenige burgemeesters advies gevraagd over het voorontwerp eener nieuwe drank wet. Dit ontwerp heeft, volgens het „Hbd.44, een drieledig doel: A. De drankwet moet op eenige punten aan een technische herziening worden onderworpenB. de veranderde toe standen in de samenleving vorderen eenige verruiming van de grondslagen der wet; C. overeenkomstig de toe zegging in de verklaring, door den kabinetsformateur in Maart 1925 afge legd, wordt een voorstel tot invoering van de plaatselijke keuze gedaan. Deze drie groepen laten het be ginsel van de wet, het maximum vergunningsstelsel, onverlet. De communisten pasten bij hun terreur systeem in de Ommelanden van Padang de volgende methode toe. Twee partijen, die ietier onverdeeld waren hebben maandenlang kaarten voor de P(artij) K(ommunist) in(donesia) ver kocht. De leiders van de ondersecties genoten een tiende gedeelte van de entrée's en de contributies. De rest werd via tallooze sectie-leiders naar de hoofdleiders gezonden. In totaal zijn er duizenden ontvangen. De hoofdlei der Sipatei terroriseerde niet persoon lijk, hij trachtte sympathie te winnen. Er zijn thans duizenden roode kaarten ingeleverd. De landvoogd verzocht telegrafisch den resident van Padang het spoor wegpersoneel hulde te brengen voor zijn gedrag en houding tijdens jde gepasseerde moeilijke dagen. De twaalf brigades marechaussee van Java zijn te Padang onder de grootste belangstelling gearriveerd Zij zijn bestemd voor Padang, Padang- Pandjang en Fort-de Koek. Naar de L. K. verneemt is bij de regeering 'een wijziging der Forensen belasting in overweging waaibij werk- forensen met een inkomen van f 2000 (wellicht wordt dit uitgebreid tot f 2500) belast worden voor eenderde in de forensaal gemeenten en voor tweeder den in de woongemeente. Werkforensen met een hooger inko men zullen aangeslagen worden voor een bedrag van f2000 (of f2500) voor eenderde in de forensaal gemeente en tweederden in de woongemeente, voor het verder gedeelte van hun inkomen voor tweederden in de forensaal en voor tweederden in de woongemeente. Heeft een werkforens een inkomen van f 3500 dan wordt hij voor f 2000 (of f 2500) voor eenderde in de foren saal- en voor tweederden in de foren saal- en voor tweeslagen en voor f 1500 kof f 1000) voor tweederden in de orensaal- en voor tweederden in zijn woongemeente. Tot zoover het bericht van de L. K. Van welingelichte zijde vernemen wij dat dit bericht niet geheel juist is. Het igt enkel in de bedoeling der regee ring personen met een inkomen van hetzij f 2000 hetzij f 2500 slechts voor '/3 te belasten in de forensaal gemeente. Personen met een hooger inkomen zooals dus voor »/s van hun volle in komen blijven belast. Prov. Ct. Heusden, 13 jan. 1927. Door de Gem. Zangvereeniging „Crescendo" is in studie genomen het kluchtspel in drie bedrijven; „De ongeloovige Thomas44 met de be doeling nog voor den vastentijd een uitvoering te geven. Woensdag werden ten bate der T.B.C.-bestiijding door eenige jonge dames bloempjes ten verkoop aange boden. Deze verkoop bracht op f 45.931/,. Voor Behoud van een Gave ?n. Zachte Huid van Handen en Gelaat gebruik ik altijd Waalwijk, 14 Jan. 1926 Eieren 7l/a—8 ct. Varkens f 10—f 14. GEMENGD NIEUWS. Gisterennacht werd door de po- litie te Roosendaal een man gevonden op het trottoir in de Molenstraat, die daar van uitputting was neergevallen. De agenten droegen den man naar de politiewacht, waar een geneesheer algeheele uitputting constateerde en den man naar het ziekenhuis Chantas liet vervoeren ter verpleging. Het bleek te zijn zekere J. H. uit Terneuzen. die zwervende was. Nog in den loop van den nacht is de man in het ziekenhuis overleden. In het ziekenhuis te Heerlen werd opgenomen een 3-jarig kindje van P. te Remburg, dat in een onbewaakt oogenblik in een tobbe met heet zeep sop was gevallen en ernstige brand wonden had opgeloopen. ABONNEERT op dit Blad, dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT GEBREIDST geeft

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 10