NATIONALE TENTOONSTELING VAN PLUIMVEE,
WATERVOGELS, POST EN SIERDUIVEN
GEHOUDEN DOOR DE WAALWIJKSCHE PLUIM-
VEEVEREENIGING TE WAALWIJK.
Bekroning Kooinr.
WITTE LEGHORNS.
Oude Hanen.
1. J. Tuerlings
2. Adr. Elshout.
3. Dames Ficq.
Jonge Hanen.
4. A. van Delft.
5. G. L. Berkelmans.
6. H. van Woensel.
7. idem.
8. J. Tuerlings
9. G. P. van Huiten.
10. Jos. Zeegers.
11. G. L. Berkelmans.
Oude Hennen.
Ie prijs. 12. J. Tuerlings
Jonge Hennen.
J. Tuerlings
Adr. Elshout.
idem.
A. HoltzerPassier.
idem.
2e prijs.
Ie prijs.
3e prijs.
E. V.
2e prijs.
Z. E. V.
E. V.
3e prijs.
E. V.
E. V.
Ie prijs.
2e prijs.
Ie prijs.
3e prijs.
Z. E. V.
E. V.
E. V.
Z. E. V.
E. V.
2e prijs.
E. V.
3e prijs.
Ie prijs.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
Ie prijs. 25.
Ie prijs. 26.
3e prijs. 27.
Jonge Hanen.
Oude Hennen.
Ie prijs.
2e prijs.
28.
29.
Ie prijs. 30.
Ie prijs.
2e prijs.
Z. E. V.
Ie prijs.
2e prijs.
E. V.
3e prijs.
Z. E. V.
Z. E. V.
Z. E. V.
E. V.
Ie prijs.
2e prijs.
3e prijs.
Z. E. V.
Z. E. V.
3e prijs.
Z. E. V.
Ie prijs.
Z. E. V.
E. V.
Z. E. V.
Z. E. V.
E. V.
Z. E. V.
2e prijs.
E. V.
E. V.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
idem.
idem.
Jos. Zeegers.
Trio's.
J. Tuerlings
H. M. van Rooij
F. J. de Waal.
C. Berkelmans.
ENGELSCH TENTOONSTELLINGSTYPE.
Oude Hanen.
J. Tuerlings
J. Tuerlings
J. Tuerlings
Jonge Hennen.
J. Tuerlings
Adr. Elshout.
Trio's.
J. Tuerlings
PATRIJS LEGHORNS.
Oude Hanen.
H. van Woensel.
J. Bakkers.
Jonge Hanen.
P. J. Kelder.
H. van Woensel.
J. J. Arnouts.
Gebrs. de Louw
J. C. L. van der Geld,
L. H. J. Lambooij.
Jac. Simons.
Wed. C. Robben.
Jos. Zeegers.
Oude Hennen.
H. van Woensel.
C. KamsteegTrommelen.
J. J. Arnouts.
Jonge Hennen.
P. J. Kelder.
H. van Woensel.
idem.
C. KamsteegTrommelen.
idem.
J. J. Arnouts.
idem.
idem.
idem.
idem.
idem.
idem.
H. M. van Rooij.
Jac. Simons.
ZWARTE LEGHORNS.
Oude Hanen.
Jonge Hanen.
Oude Hennen.
Jonge Hennen.
le prijs.
60.
H. H. Badjou
le prijs.
61.
H. H. Badjou.
le prijs.
62.
H. H. Badjou.
3e prijs.
63.
H. H. Badjou.
le prijs.
64.
M. Elshout.
2e prijs.
65.
idem.
E. V.
66.
idem.
le prijs.
67.
H. H. Badjou.
Trio's.
BARNEVELDERS.
Oude Hanen.
Ie prijs. 68. A. J. van denAkker.
2e prijs. 69. R. Adriaanse.
3e prijs. 70. W. van Heesch.
Jonge Hanen.
2e prijs. 71. A. J. van den; Akker.
Z. E. V. 73. C. M. Goedhart.
3e prijs. 74. W. van Heesch.
Oude Hennen.
2e prijs. 75. A. J. van den Akker.
3e prijs. 76. idem.
Z. E. V. 77. W. van Heesch.
Ie prijs. 78. idem.
Jonge Hennen.
2e prijs. 79. A. J. van den Akker.
Ie prijs. 80. idem.
E. V. 81. R. Adriaanse.
E. V. 82. idem.
Z. E. V. 83. W. van Heesch.
Z. E. V. 84. idem.
Z. E. V. 85. idem.
E. V. 86. idem.
E. V. 87. idem.
3e prijs. 88. idem.
Trio's.
Ie prijs. 89. A. J. van den Akker.
3e prijs. 90. J. C. Pullens.
Z. E. V. 91. J. L. van Hilst.
2e prijs. 92. W. van Heesch.
ZWARTE HAMBURGERS.
Oude Hanen.
2e prijs. 93. J. J. Roeloffzen
3e prijs. 94. Hub. Blok.
Ie prijs. 95. J. B. Verwiel
Jonge Hanen.
Ie prijs. 96. J. H. Roeloffzen
2e prijs. 97. J. Nieuwenhuizen
Oude Hennen.
Z. E. V. 98. J. H. Roeloffzen
2e prijs. 99. C. Kamsteeg-Trommelen
Z. E. V. 100. J. Nieuwenhuizen
Z. E. V. 101. M. A. J. van Liempt
le prijs. 102. M. A. J. van Liempt
3e prijs. 103. M. A. J. van Liempt
Jonge Hennen.
2e prijs. 104. J. H. Roeloffzen
Z. E. V.
2e prijs.
3e prijs,
le prijs.
E. V.
3e prijs,
le prijs.
2e prijs.
2e prijs,
le prijs.
3e prijs.
Z. E. V.
Z. E. V.
le prijs.
2e prijs.
Z. E. V.
2e prijs,
le prijs.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
le prijs. 125
le prijs.
2e prijs.
3e prijs.
le prijs.
3e prijs.
2e prijs.
le prijs.
2e prijs.
Z. E. V.
3e prijs.
Z. E. V.
Z. E. V.
le prijs.
2e prijs.
2e prijs.
3e prijs,
le prijs.
2e prijs,
le prijs.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
le prijs. 145
2e prijs.
2e prijs,
le prijs.
2e prijs.
3e prijs.
le prijs.
le prijs.
le prijs. 153.
2e prijs.
le prijs.
3e prijs.
2e prijs.
le prijs.
Z. E. V.
le prijs.
3e prijs.
2e prijs.
le prijs.
2e prijs.
2e prijs,
le prijs.
3e prijs.
2e prijs,
le prijs.
3e prijs.
Z. E. V.
2e prijs.
3e prijs,
le prijs.
le prijs,,
2e prijs.
3e prijs.
2e prijs.
E. V.
2e prijs.
2e prijs.
3e prijs.
Z. E. V.
le prijs.
Z. E. V.
le prijs.
2e prijs.
le prijs.
2e prijs,
le prijs.
le prijs,
le prijs,
le prijs.
le prijs.
3e prijs.
Trio's.
Hub. Blok
A. van Delft
J. B. Verwiel
P. J. van Schijndel
G. Timmermans
HAMBURGER ZILVERLAKEN.
Oude Hanen.
C. van Dongen-v. Helvoirt
Nic. van Dongen
J. Princen
Jonge Hanen.
C. van Dongen-v. Helvoirt
C. van Dongen-v. Helvoirt
Oude Hennen.
C. van Dongen-v. Helvoirt
C. van Dongen-v. Helvoirt
Nic. van Dongen
Nic. van Dongen
Nic. van Dongen
Nic. van Dongen
Jonge Hennen.
C. van Dongen-v. Helvoirt
C. van Dongen-v. Helvoirt
Trio's.
C. van Dongen-v. Helvoirt
RHODE-ISLANDS.
Enkel kam Oude Hanen.
P. -Leijtens
C. v. d. Kolk
J. Koehorst
Enkel kam Jonge Hanen.
H. van Woensel
H. van Woensel
H. van Woensel
Enkel kam Oude Hennen.
H. van Woensel
Jos. Zeegers
Enkel kam Jonge Hennen.
P. Leijtens
H. van Woensel
H. van Woensel
H. van Woensel
C.-v. d. Kolk
C. v. d. Kolk
Jonge Hanen.
H. M. van Rooij
J. L. Vervoort
F. Popelier
Jonge Hennen.
H. M. van Rooij
F. Popelier
Trio's.
H. M. van Rooij
AUSTRALORPS.
PLYMOUTH-ROCKS.
Lichtgestreept Oude Hanen.
W. Vos.
Lichtgestreept Oude Hennen.
P. J. Elshout
Donkergestreept Trio's.
J. van Corstanje.
HAMBURGER GOUDPEL.
Jongé Hennen.
A. Rietjens
A. Rietjens
ZILVERBRAKELS.
Jonge Hanen.
Wed. C. Robben
HOLLANDSCHE WITKUIVEN.
Zwart Trio's.
N. J. Hoeben
ANDALUSIERS.
Jonge Hennen.
Hoenderpark „Minorca"
MINORCA'S?
Zwart Oude Hanen.
Hoenderpark „Minorca"
P. J. Elshout
Zwartj Jonge Hanen.
Hoenderpark „Minorca"
L. Bouman-v. d. Pol
Jean Lenzholz
Zwart Oude Hennen.
Hoenderpark „Minorca"
Jean Lenzholz
Zwart Jonge Hennen.
Hoenderpark „Minorca"
L. Bouman-v. d. Pol
Jean Lenzholz
Zwart Trio's.
Hoenderpark „Minorca"
Jean Lenzholz
WYANDOTTEN.
Wit Oude Hanen.
J. Tuerlings
W. van Iersel
H. Maas
Wit Jonge Hanen.
J. Tuerlings
C. Kamsteeg-Trommelen
M. Jansen
Ant. H. Salimans
Wit Oude Hennen.
J. Tuerlings
F. van Oers
F. van Oers
Wit Jonge Hennen.
J. Tuerlings
C. Kamsteeg-Trommelen
G. Timmermans
Wit Trio's.
M. Jansen
J. Tuerlings
Columbia Jonge Hanen.
W. van Heesch
Columbia. Oude hennen.
P. J. v. Schijndel
Jos. Zeegers
W. van Heesch
W. van Heesch
Columbia Jonge Hennen.
W. van Heesch
W. van Heesch
Columbia Trio's.
M. M. Aarts
Koekoek Hanen oud.
L. Pijpenseel.
Koekoek Hennen oud.
217. L. Pijpenseel
218. L. Pijpenseel
Koekoek Jonge Hennen.
219. L. Pijpenseel
Koekoek Trio's.
220. L. Pijpenseel -
Goud Oude Hanen.
221. M. A. J. van Liempt
Goud Jonge Hanen.
222. L. H. J. Lambooij
223. M. A. J. van Liempt
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
154.
155
156
157
158
159
161
162
163
164
165
166
167.
168.
169.
170.
171.
173.
174.
179.
187.
188.
190.
191.
194.
198.
199.
200.
202.
203.
204.
205.
209.
211.
215.
216.
3e prijs. 226. M. A. J. van Liempt
le prijs. 229. M. A. J. van Liempt
Goud Trio's.
le prijs. 231. M. A. J. van Liempt
2e prijs. 232. H. Versteeg
SUSSEX.
Licht Jonge Hanen.
2e prijs. 233. L. Gevers.
Licht Oude Hennen.
2e prijs. 234. L. Gevers
ANCONA'S.
Oude Hanen.
2e prijs. 235. J. Tuerlings
Jonge Hanen.
2e prijs. 236. J. Teurlings
le prijs. 237. Jean Lenzholz
Oude Hennen.
le prijs. 238. J. Tuerlings
2e prijs. 239. J. L. Vervoort
Z. E. V. 240. J. Lenzholz
Jonge Hennen.
le prijs. 241. J. Tuerlings
Z. E. V. 242. J. Lenzholz
Trio's.
2e prijs. 243. J. Tuerlings
le prijs. 244. L. Hartog
3e prijs. 245.J. Lenzholz
MALEIERS.
Jonge Hanen.
le prijs. 246. J. B. Verwiel
3e prijs. 247. Am. Verwiel
Oude Hennen.
Trio's.
2e prijs. 249. Arn. Verwiel
TWENTSCHE GRIJZEN.
Trio's.
le prijs. 250. Arn Verwiel
ZILVER DUCKWING LEGHORNS.
Oude Hanen.
le prijs. 251. L. Donders
Oude Hennen.
3e prijs. 252. L. Donders
Jonge Hennen.
2e prijs. 253. L. Donders
KRIELEN.
ZILVER DUCKWING LEGHORNS
Trio's.
•sfiad ox 256. W. Crielaars
Wit Jonge Hennen.
le prijs. 259. W. Clielaars
3e prijs. 260. J. J. C. Peters
Wit Trio's.
3e prijs. 261. C. Bertens
2e prijs. 262. C. Bertens
Patrijs Jonge Hennen.
2e prij,s. 263. W. van Iersel
Bekroning Kooinr.
Zwart Oude Hennen.
le prijs. 264. W. van Iersel
Koekoek Jonge Hennen,
le prijs. 265. W. van Iersel
HOLLANDSCHE WITKUIVEN.
Wit Oude Hennen.
le prijs. 266. C. Bertens
2e prijs. 267. C. Bertens
Wit Jonge Hennen.
3e prijs. 268. C. Bertens
2e prijs. 269. C. Bertens
Wit Trio's.
2e prijs. 270. C. Bertens
ZWARTE JAVA'S.
Trio's.
le prijs. 271. J. van Bergen
KALKOENEN.
Jonge Hanen.
le prijs. 273. C. Thijssen
EENDEN.
BUFF ORPHINGTON.
Paren.
le prijs. 274. J. Leljtens-v. d. Leest.
Bekroning Kooinr. Ringnr.
POSTDUIVEN.
SCHOONHEIDSKLASSEN.
Oude doffers.
Klasse 1. Blauwband en vaal met band.
E. V.
2e prijs,
le prijs.
2e prijjs.
le prijs.
Z. E. V.
Z. E. V.
379. P. Berden
380. A. M. van de Ven
381. Th. Bakkers
N5.23.9543
St er3.23.68932
N6.22.20276
Klasse 2. Blauw-
382. P. Berden
P. Berden
P. Berden
H. Reusing
383.
384.
385.
le prijs. 386. P.
2e prijp.
le prijs.
2e prijs.
le prijs.
2e prijs.
Z. E. V.
le prijs. 396.
3e prijs. 399.
2e prijs,
le prijs.
le pr. Epr. 402.
le prijs.
le pr. Epr,
2e prijs,
le prijs.
3e prijs.
en zwart kras.
N5.23.9643
NI.19.6069
N27.25.53216
St.3.24.461
Klasse 3. Rood- en roodkras.
Berden St. 13.25.22694
Klasse 4. Andere kleuren.
390. P. Berden N5.23.9652
391. C. P. J. van d. Meijden N9.23.713
Oude duivinnen.
Klasse 5. Blauwband en vaal met band.
392. P. Berden NI.19.6072
Klasse 6. Blauw- en zwartkras.
393. P. Berden. N5.23.9698
Klasse 7. Rood- en roodkras.
394. P. Berden N5.23.14022
395. Th. Bakkers. Nl.24.21679
Klasse 8. Alle andere kleuren.
Th. v. d. Griendt Nl.25.49416
Jonge doffers.
Klasse 9. Blauwband en vaal met band.
J. Simons Hl.26.85188
Klasse 10. Blauw- en zwartkras.
C. P. v. d. Meijden N9.26.1884
C. P. v. d. Meijden N9.26.1889
Klasse 12. Alle andere kleuren.
Th. v. d. Griendt Hl.26.83810
Jonge duivinnen.
Klasse 14. Blauw- en zwartkras.
403. C. P. J. v. d. Meijden N9.26.1880
Klasse 15. Rood- en roodkras.
406. C. P. J. v. d. Meijden N9.26.1875
Klasse 16. Alle andere kleuren.
407. J. van Helmond Hl.26.57447
408. J. Simons Hl.26.98148
409. H. Reusing Hl.26.70754
AFSTANDSKLASSEN.
400.
401.
Oude doffers.
Klasse 17. Gevlogen boven 600 K.M.
411. Ant van Eijck .20.22015
412. Ant van Eijck NI.22.14545
413. Adr. Stokwielder NI.25.49659
414. P. Berden N5.24.10015
415. H. Reusing Belg. 21.1569444
Oude duivinnen.
Klasse 18. Gevlogen boven 600 K.M.
le pr. Epr. 418. Ant van Eijck N3.20.13490
2e prijs. 419. Adr. Stokwielder N1.21.12571
2e prijs.
Z. E. V.
le prijs.
Z. E. V.
3e prijs.