LIDS IEI I ioon Helen. Schrale Lippen Rheumatiek Marktberichten. Notaris Jansen r Laat het zoover n*et komen met uw 443e Staatloterij. Houtverkooping ver koopen e ,c -ie r Waarschuwing. De Burgemeester van Vught geeft een ieder die zaken wenscht te doen met C. A. M. Werst, wonende aan de Kloosterstraat aldaar, zaak drijvende onder den naam van C. A. M. Werst en Co., in manufacturen, modeartikelen, confectie, parfumerien en gros, sigaren, sigaretten, tabak en alle voorkomende rookbenoodigdheden en gros en détail, handel in koloniale waren en comestibles en gros, enz. in overweging, alvorens met hem in handelsrelatiën te treden, eerst ten zijne bureele inlichtingen in te winnen Overneming in dagbladen wordt dringend aanbevolend. Weggeld. In behandeling bij de Prov. Staten kwam het voorstel tot wijziging der verordening tot heffing van weggeld in de provincie Noord-Brabant. De grootst mogelijke meerderheid der C. v. R. wil het weggeld op de rijwielen handhaven, evenals Ged. Staten. De minderheid wil het met het jaar 1930 doen vervallen. Ged. Staten willen de contante be taling van het weggeld voor alle aan slagen invoeren omdat de hoogste aanslag (die voor een paard, aange geven niet in eenig bedrijf) nog slechts f 18 kan bedragen. De C. v. R. meent dat de contante betaling regel behoort te zijn, behou dens de bevoegdheid der Rijksont vangers om uitstel van betaling te verleenen. De verordening legt de verplichting om de rijkaart bij zich te hebben en op eerste vordering te vertoonen op aan alle bestuurders van rij- of trek dieren. De C. v. R. wil voor de be stuurders van paarden vrijstelling van die verplichting. Het voorstel van de commissie van rapporteurs om voor bestuurders van rij- en trekdieren vrijstelling te ver- leenen van die verplichting werd ver worpen met 27 tegen 25 stemmen. Daarna is de verordening in haar geheel aangenomen. Ingezonden Mededeelingen. en Ruwe Huid van Handen en Gelaat verzacht en geneest men spoadig met Doos 30, Tube 80 ct. PUROL DRUNEN. Wij vernemen uit goede bron, dat door de heeren van het kasteel van Drunen, de Graven d'Oul tremont, voor hun landgoed is be noejnd de heer H. Roestenberg uit Nieuwkuik. Door de Tooneelvereeniging. ge vestigd in het Jongelingen-Patronaat, zal op Maandag 28 Jan. eene uitvoe ring worden gegeven in de zaal der Jongelingen-Congregatie. Opgevoerd zal worden het Tooneelspel in 5 be drijven van Ger. Nielen „Wat niet sterven kan". Daar van deze vereeni- ging zulk een zeer goede roep uit gaat, twijfelen wij niet of er zal veel belangstelling zijn. Donderdagavond werd in de zaal der Meisjes-Congregatie eene vergade ring gehouden van de leden van den N C.B, Bij deze gelegenheid hield de heer v. Tuijl eene lezing over de nieuwe methode „Stikstofbemesting". Het was voor de aanwezigen een leerzame avond. Spr. liet duidelijk uit komen welke resultaten er mede te behalen waren, zoodat de landbouwers hebben kunnen genieten en tevens weer een stap verder in de goede richting kunnen gaan. De bljenhoudersbond St. Am- brosius, gevestigd bij den heer H. Pulles-de Wit, zal op Maandag 31 Jan. eene vergadering houden en zal tevens zijn jaarlijkschen teerdag hou den, zoodat den leden een gezellige avond staat te wachten. CAPELLE Naar aanleiding vaneen bericht in een vorig nummer verzoekt men ons te melden dat de uitdrukking van het royeeren van 3 leden der Ned. Herv. Jong. vereen, tengevolge van wangedrag niet geheel juist Is. De in ons vorig no. vermelde jon gelingen zijn door menigvuldig ver zuim van hun lidmaatschap vervallen verklaard. WASPIK. Gisteren werden door liet Bestuur de werkende leden van den Missienaaikrans onthaald bij de Eerw. Zusters. Gezien de keurige en talrijke missiegoederen, die in den loop van liet jaar vervaardigd wer den, mag deze tractatie wel verdiend lieeten. Op Zondag 80 Januari a.s. zul len hier in Hotel „De Ploeg" groote fietswedstrijden gegeven worden. Sportliefhebbers staat weer een ge noeglijke avond te wachten. Onder de deelnemers heliooren o.m. W. Paij- mans, .T. Pijnenburg, M. van Dissel - dorp en onze dorpsgenoot B. de Bont. Gisteravond werd hier de pluim veecursus gesloten. De leider, de heer Teurlings, deelde mede, dat de heer Jansen, Pluimvee-Consulent te Horst, wegens drukke bezigheden verhinderd was de sluiting bij te wonen. Deze laatste les zou besteed worden aan de behandeling van verschillende ziek ten en hare middelen tot bestrijding. Eerst werd het verschil tusschen se rum en entstof duidelijk uiteengezet. Serum en entstoffen zijn alleen in den handel voor veeartsen. Door het ge bruik is men haast zeker gedekt tegen dypliterie en pokken onder de kippen. Als adressen, ook voor onderzoek van gestorven dieren werden aangegeven) de rijksserumi 11 richting te Rotterdam en de inrichting van Dr. De Bliek te Utrecht.. Voor het. ontsmetten van drinkwa ter werd o.m. aanbevolen calium. De grootste bacteriëndooder is echter de zon. Als voorzorgsmaatregelen tegen ziekten dienen voornamelijk licht, lucht en reinheid. Verschillende ziek ten passeeren achtereenvolgens de revue. De voornaamste zijn: cholera, <le klunsche ziekte, dypliterie en pok ken tuberculose, palorumziekte (ver toont zich als diarreé, bij kuikens), de coxidiosie, de gaapziekte, de poeder- kam, het eier- eu veerenplukken. De kenmerken van deze ziekten worden zoo duidelijk mogelijk toegelicht. Tenslotte wordt de waarde van den kippenmest nog uiteengezet, waarna de heer Teurlings den cursus sluit met dank aan de cursisten, voor de amicale samenwerking, voor de ge zellige opkomst, welke altijd goed is geweest. Hij hoopt, dat men met het geleerde zijn voordeel zal doen en dat men opgewekt zal worden, 0111 zich in dé toekomst toe te leggen op de pluimveeteelt. Tenslotte dankt hij den voorzitter der afd. Waspik, den heer Van Strien, voor zijn betoonde belang stelling. Deze laatste dankt den heer Teurlings voor zijn genoegelijke, leer zame en aangename avonden, voor de algemeene kennis welke hij hier ten beste gegeven heeft. Tevens dankt hij de cursisten voor de trouwe opkomst, Burg..en Weth. voor 't gratis afstaan van een verlicht en verwarmd lokaal, het bestuur van dén Boerenbond voor de stoelen, tafels en banken en hoopt, dat hij. als hij dezen zomer wederom hij hen aanklopt om een cursus te ge- ven voor vrouwen en meisjes, dat hij dan een gewillig oor zal vinden. Mo gelijk zal dezen zomer den cursisten een gratis reis worden aangeboden naar Horst. Met een „tot weerziens", werd deze nuttige cursus gesloten. GEERTRUIDENBERG. Onze stadgenooten, de heeren A. van Ar- denne en van Alphen, slaagden voor het examen Godsdienst. Maandag zal in hotel Centraal een liefdadigheidsuitvoering worden gegeven, ten bate van liet. sanatorium fonds der O. O. Vereeniging „Ons Belang". Opgevoerd zal worden een eenacter „Een Kop Thee", voorafge- met I gaan door eenige komische voordrach ten van de gevierde karakter humo risten C. Vermeeren en de Gebrs. Voe ten. die zich voor dit doel welwillend beschikbaar hebben gesteld. Xa af loop zal er bal gehouden worden.. Alhier wordt sedert Maandag de ruim 21-jarige J. van B. vermist. Tot heden heeft men nog geen vermoeden waar hij zich kan bevinden. De politie stelt een onderzoek in. MADE. De bevolking dezer ge meente telde op 1 Jan. 1926 2585 111. en 2624 v., totaal 5209 personen. I11 d<yi loop van 1926 vermeerderde deze bevolking door 156 geboorten en door vestiging van 102 111. en 151 v., ter- wijl zij verminderde met, 31 111. en 35 v. door overlijden en door vertrek van 112; 111. en 143 vr. De bevolking is dus vermeerderd met 27 111. en 50 v. en bedroeg op 1 Januari '27, 52S6 zielen In 1926 werden ter gemeente-secreta- ie alhier 30 huwelijken gesloten. Door den Minister van Oorlog is aan den dienstplichtige H. Damen voorgoed vrijstelling van den dienst plicht verleend, wegens kostwinner schap. Ten huize van den heer J. Janssen, Wijk A., Molenplein, alhier, ontstond een schoorsteenbrand, die zich in den beginne nogal vrij ernstig liet aanzien en reeds de balken van den zolder hadden aangetast. Door krachtdadig optreden der buren wist men erger te voorkomen. Van den autobusdienst Geertrui- denberg MadeOos(erhoutBreda, is sedert kort liet. traject Geertruiden- bergMade opgeheven en loopt deze nu van MadeOosterhoutBreda. Gisteren hield de R.K. Boeren bond zijn jaarlijksche algemeene ver gadering in de zaal va11 het Liefdege sticht. Wegens afwezigheid- van den voorzitter opende de secretaris, dhr. M. Horrevoets, de vergadering met den Christelijken groet. De Penning meester deelde mede dat aan inkom sten is ontvangen 688,38 en uitge geven 622,02, batig saldo 66,36, zoodat de reserve is gestegen tot 140,16. De Boerenleenbank telt 113 leden, wat een stijging van 5 leden is. Verslag eiervereenigiug N. C. B. afdw Made; er is 41 Donderdagen geleverd met 'n totale ontvangst, van 5090,35, contributie 49. Voor de eieren werd uitbetaald 4852,15. Diverse uitgaven 277.96, batig saldo ƒ1,22. Verkie zing van 3 leden van het bestuur we gens periodieke aftreding van M. Hor revoets en 1». Smits (herkiesbaar) en wegens het bedanken van H. v. Oos- terhout. Herkozen werden de heeren M. Horrevoets en 1'. Smits, terwijl in de plaats van H. van( Oosterhout werd gekozen de heer A. Prinse. Dp heeren A. van Beek en F. J. van de Reijt zijn als candidaten op de lijst geplaatst voor de verkiezing van de Prov. Staten van N. Brabant, van de R.K. Prov. Kieskringorganisa tie Zevenbergen op 6 Febr. a.s. proficiat. DUSSEX. Heden had in „Hotel Heessels" do stemming plaats voor Voorzitter van het bestuur van liet „Xoorderveld", inplaats van wijlen den Edelachtb. heer A. v. Honsewijk, Oud Burgemeester dezer gemeente. Uitgebracht werden 215 stemmen, waarvan 108 op den heer Johs. van Dijk en 106 op den heer G. van der Beek; 1 van onwaarde; zoodat geko zen werd de heer Johs. van Dijk. EETHEX. Behoudens onvoorziene omstandigheden zal in Juni a.s. het jaarlijksch onderzoek plaats hebben voor de gewone dienstplichtigen dei- landmacht van de lichtingen 1915 en 1918. Plaats en tijd 'van het onderzoek zullen nader worden bekendgemaakt. LOOX OP ZAND. Een aantal so listen onzer Kon. Erk. Harmonie Concordia" hadden ingeschreven oor het concours der Muziekvereeni- ging „Volharding" te Steenbergen. Zondag 1.1. zijn zij er opgetreden! met den volgenden uitslag: I11 de Tweede Afdeeling: C. van Loon Wzn., Clarinet, 126 p., 3e prijs; P. Cornelissen, Clarin. 136 p., 2e pr. A. van der Velden, Piston, 115 p., 3e prijs; C. Cornelissen, Trompet, 112 p., 3e prijs. In de Eerste Afdeeling: C. v. L0011 Lz., Clarin., 156 p., Ie prijs; C. van L0011 Mz., Fluit, 191 p., Ie prijs met lauwerkrans als eereprijs en lof dei- Jury. T11 de Eere Afdeeling: M. v. L0011 Lz., Saxopli, Alt, 154 p, le prijs; P, van Loon Lz., Saxopli. Tenor, 174 p.-, le prijs met lauwertak als eereprijs; B. van der Sande, Clarin., 156 p. le prijs; A. van Loon Mz., Clarin., 157 p., le prijs; L. van der Sande, Bari ton, 162 p., le prijs. In de Eere Afd. Duetten: A. To- riaans, Piston, B. v. d. Sande, Bary- ton, 166 punten,'le prijs. T11 de Eere Afd. Kwartetten: B. v. d. Sande, le Clarin! B., C. van Loon Mz.. 2e Clarin. B., A. van L0011 Mz., 3e Clarin. B„ P. v L0011 Lz., Saxopli, Tenor, 153 punten, le prijs. Alzoo behaald negen eerste prijzen en twee Eereprijzen, met. voorbijgaan der vier mindere prijzen. Xegen eerste prijzen in de hoogste afdeelingen. Wat dit. beteekent behoeft niet gezegd te worden. Een woord van hulde en een gelukwensch aan onze solisten. Laat. hen zorgen op die zelfde hoogte te blijven, laten de beginners en zwak keren streven 0111 ook tot die hoogte te stijgen. Steeds oefenen en blijven oefe nen met grooten lust en volharding, dan zal Concordia blijven wat het thans is, een keur-Harmonie van grooten naam en... ook daad! Js HERTOGENBOSCH. Op ruim 97-jarigen leeftijd is alhier overleden de lieer M. J. Sweens, ridder in de orde van Oranje Xassau45 jaar lang, tot in 1919, vervulde hij het lidmaat schap van den gemeenteraad. HE1M.OXD. De fa. W. Swinkels, dekenweverij—spinnerij en drukkerij, heeft wegens slapte aan een 100 per sonen ontslag aangezegd. In Deurne en Mierlo. waar de firma filiaalfabrie- ken heeft, zijn eveneens de meeste werkkrachten ontslagen. Wacht toch niet totdat Uw handen voor goed krom en misvormd zijn. Wacht toch niet totdat geals een stumper door de kamer strompelt. Rheumatiek wordt veroorzaakt door ziektestoffen, die zich op de pijnlijke plaatsen gaan vastzet- ten. Wrijven met Akker's Kloos terbalsem voorkomt dat gevaar. AGENDA'i. Waalwijk. ,.,-w ter£a" uur* Vergadering Waal- wijks Revue Gezelscnap „Onderling Kunsigenot" in de eetzaal Hotel Gerris. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „De kleine Voddenkoopman". Zaterdag 9 uur. Jaarvergadering Liederiafel „Oefening en Vermaak". Iaf?nd5, A? uur- Repetitie Lieder- »lot ö,°ei der Toonkunst". Zondag 12 uur. Repetitie Liederfafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 6 en 8'/a uur. Witte Bioscoop, „De kleine Voddenkoopman». Zondag 6 en 8'/2 uur. FloraBioscoop. „De verloren zoon". Maandag Pianocursus Waalwijksche Muziekschool. Maandag 8 uur. Vergadering van het Ziekenfonds R. K. Werklieden- vereeniging. Dinsdagavond 8'/a uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging voor dames en heeren, Hotel Verwiel. Woensdag Vioolcursus Waalwiiksche Muziekschool. Donderdag 8 uur. Aigem. leden vergadering van het Algemeen Groene Kruis in de zaal L). v. d. Zaken. RECHTSZAKEN. De roof val in het hulppostkantoor te Drunen. De rechtbank' veroordeelde H. F. van Meerendonk, vroeger chauffeur te lilburg, thans gedetineerd, tot vijf jaar gevangenisstraf met aftrek van voor arrest ter zake van dieftal onder be dreiging in het hulppostkantoor te Drunen. Het O.M. had 7 jaar gevan genisstraf geëischt. CORRESPONDENTIE. Ingezonden stuk van „een bezoeker" voor dit nummer te laat ontvangen. on het laatst van het tear f moiie seen aeoai zou moKc.i Ingezonden Mededeelingen. Besmettingsgevaar Bij tijdig gebruik van Mijnhardt's Keel pijntabletten vporkomt gij besmetting, daar deze tabletten mond en keel zuive ren van alle smetstoffen. Buisje 30 ct., Flacon 60 ct. DUSSEX. Bij koninklijk besluit is herbenoemd tot burgemeester dezer gemeente, de edelachtb. heer J. J. H. Snijders, secretaris. Wij zullen niet behoeven te zeggen dat deze herbenoeming de geheele ge meente verheugt, waar de burgemees ter zich al die jaren heeft doen ken nen als een hard werker voor de be langen onzer "plaats en der ingezete nen, die op elk terrein der gemeente lijke wetgeving uitstekend thuis is eu daardoor ook de vraagbaak en hulp va 11 de ingezetenen. Hoe een en an der geapprecieerd wordt, bleek nog onlangs uit het antwoord van wet houder van Steen op den nieuwjaars* wensch van den burgemeester. Den burgemeester en de gemeente Liederenboekje voor de Kath. Scholen, alsook voor 't Huisge zin, van de hand van Zuster Ma. TERESA, Hoofd der Bijz Meisjesschool te Berkdijk. De eerste oplaag was direct uitverkocht, terwijl het zesde duizendtal reeds in verkoop is Binnenkort volgt LADS DEO II WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANT00N TIELEN. Waalwijk, 28 jan. 1926. Eieren 7'/2—8 ct. Varkens t 10—f 16. E DRUKWERKEN, meest gewone tot de 5e Klasse 5e lijst Trekking van 24 Januari. Getrokken prijzen. Prijs van f 15 000 11941 1000:30 206 2146 3741 17934 4003425 200: 199 7132 7 99 20175 3177 12915 16699 18037 2686 3250 9937 12032 19650 20696 ALL van de fijnste; speciaal ook GROOTE OPLAGEN EN BOEKWERKEN. Schitterende reclame vloei-cartons. Algemeen Advertentie Bureau. Abonnementen op alle bladen. Boekwerken op elk gebied. Kantoor-, School- en Studieboeken. Pakpapier aan rollen, vellen en inwikkelpapier. 100: 1990 5662 14331 5e Klasse 6e lijst Trekking van 25 Januari, f 1000 No. 3249 9614 10427 11729 f 400 No. 200 No. 100 No. 4631 6026 16483 521 7905 728 6463 10581 1855 7357 12862 15570 16329 8262 12234 19246 20259 10845 20012 20329 3316 3816 7447 9085 16247 19523 AD VERTE NTIëN. op den Doorn onder Kaatsheuvel. te Waalwijk, zal namens de Heeren TIMMER MANS qq op Donderdag 10 Februari 1927 v.m. half 10 precies 100 koopen Masthout, als zware timmersparren, mooie heinsparren, opleggers, hop en boonstaken. 7 koopen zwaar eiken Schaarhout en 6 koopen Mastsnoeiling. Bijeenkomst :i is NIEUWKUIJK. Algemeene jaarvergade ring Boerenbond. Dinsdagavond hield in het Patronaatsge bouw den Boerenbond, afdeeling Nieuw kuik, haar algemeene jaarvergadering. De vergadering was slechts zeer matig bezet. Aan het uitgebrachte jaarverslag dooi den Secretaris, over. het boekjaar 1926. ont- leenen we 't volgende De ontvangsten van den verkoop in het pakhuis bedroegen 24681.72. De ont vangsten van Kunstmeststoffen 115.40. Overschot der ingekomen gelden over 1925 van de dorschmachine ƒ62,80. Totaal der ontvangsten ƒ25876.44. Totaal der uitga ven ƒ24947.76. Kasgeld op 31 December '26 928,68. Ingekomen gelden van het dor-) schen over 1926 ƒ097,86. Uitgaven aan dorschmachine 555.35. Batig slot hiervan 142,51. Bezittingen 1927. Kasgeld i Jan. 1927 928.68. Aan voorraad in het pakhuis van voerartikelen en kunstmeststoffen ƒ3589.58. Diverse schulden ƒ3201,44. Bedrijfsvermo gen 388,17. De periodiek aftredende bestuursleden voor dit jaar zyn de heeren Jan de Pinth en Nic. van Engelen. De eerste wenschte niet meer In aanmerking te komen. De aftredenden werden met bi na alge meene stemmen wederom herkozen. Gezien de algemeene genegenheid dei- vergadering neemt de heer de Pinth de benoeming nogmaals aan. zoowel als de heer van Engelen. Tot commissie van onderzoek voor het controleeren der boeken en bescheiden wor den benoemd de heeren G. van Drunen en Th. v. d. Besselaar. Door den Voorzitter wordt de vergade ring er op attent gemaakt, dat de inschry- vingsbiljetten voor de aanbesteding dei- karvrachten voor voerartikelen en kunst meststoffen, uiterlijk Zondag a.s. by den secretaris moeten zin ingeleverd. De aan nemers moeten de artikelen na aankomst direct afhalen eu voortaan in den Bosch, waar per schip aankomen. Uit de vergadering wordt de opmerking gemaakt, om voor secretai-is en commissie gezamenlyk een salaris te doen vaststellen. De Eerw. Adviseur merkt op, dat hier voor een salaris van ƒ90.is uitgetrokken Wanneer nu liet. bestuur dit bedrag oude beiden, secretaris en commissie kan ver deelen volgens beider goeddunken, dan bier de zaak in orde. "Aangenomen. Verder wordt mededeeling gedaan dat de heer van den Broek uit Boxtel, Direc teur der landbouwschool, binnenkort oen lezing zal houden over „Het nut van het proefveld en aanleg van kunstweiden". Een verzoek is ingekomen van het plaat selijk mussehengilde 0111 'n subsidie van 25.voor uitkeeriug van premiën voor gedoode musschen. De Eerw. Adviseur zou dit verzoek eerst in 't. bestuur bespreken.. De Voorzitter is wel overtuigd dat het dooden van musschen een degeiyic bóeren- belang Is, doch vindt de subsidie van 25 wel wat hoog. IIy wU voorstellen 10.te geven. Uit de vergadering wordt opgemerkt dat er van deze vereenigingen een kring bestaat van zes gemeenten. Reeds alle hebben van hun plaatselyken Boerenbond een subsidie van 25.waarom by niet graag zou hebben dat men hier ter plaatse alleen daarmede zou achterbiyven. Xa nog eenige discussie hierover, wordt besloten bet voorstel of liever bet verzoek in handen van liet bestuur te geven ter af doening. NIEUWKUIJK. Uitvoering door de blin den van Grave. Woensdag j.l. des mid dags voor de dames en des avonds voor de heeren gaven de blinden van liet St. Hen- ricusgesticht uit Grave een uitvoering in het Patronaatsgebouw, heide keeren voor een tjokvolle zaal. Stryk- en instrumentale muzieknummers werden afgewisseld demonstraties der blinden. Aangezien we van het optreden der blin den reeds eerder melding maakten, kunnen we hier met een beknopt verslag volstaan De muziek was schoon. Ook de demon straties van bun kennis, o.a. wat we te zien kregen van drie pl.m. 10-jarige knapen, was verbluffend. Het lezen volgens 't. Braille schrift ging zeer vlot en werd liet boek, raid den in een hoofdstuk opengeslagen en ge zegd: „begin nu hier eens te lezen" of: .ga bier 1111 verder", werd hieraan door do kna pen onmiddellijk zonder dralen gevolg geven. Ook 111 andere onderwysvakken bleken de blinden goed by te zyn. Ontroerend was bet. lied "Eens blinden klacht en troost", gezongen door een blind knaapje van pl.m. 10 jaar. Naar we vernamen is de bydrage van dien aard geweest, dat de Eerw. Fraters ten zeerste content waren. Het lieroep„zy. die missen den grooten schat, welke wy voor geen geld ter wereld zouden willen verliezen, het licht der oogen komen tot 11 0111 hulp en steun, voor hun bestaan eu voor hun armoedig tehuis", is in onze parochie niet vergeefs geweest. Door den Eerw. Frater Directeur werd een woord van dank gebracht, voor den ont vangen steun. Tot slot werd nog een woord van dank gesproken door kapelaan van den Heuvel, tot de blinden voor hunne prestaties van dezen avond, tot de Fraters voor hunne werkzaamheden hieraan, tot liet publiek voor de getoonde belangstelling en luinne bydrage. tot den dirigent van liet blinden- concert, voor diens moeilyk werk, in één woord tot allen, die tot het welslagen van deze uitvoering hadden medegewerkt. Ten zeerste voldaan keerde bet publiek van deze uitvoering huiswaarts. fre tot I V.1I 'IIU-WH

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 10