LAUS DEO I, Hunnenland. verhinderd. Hedenavond keert de ex-kroonprins van Heemstede naar Oels terug. Naar het Utr. Dgbl. verneemt, hebben 48 Hervormd Gereformeerde predikanten naar aanleiding van het geschil tusschen prof. Visscher en de anti revolulionnaire Kamerclub, een sympathie betuiging aan genoemd Ka merlid gezonden. De commissie van de anti revolution- naire Kamerclub had betoogd, dat het vertrouwen in prot. Visscher ernstig was geschokt. In tegenstelling daarmee hebben de 48 predikanten meegedeeld, dat zij het volle vertrouwen stellen in het politiek beginsel door prof. Visscher steeds voorgestaan, hetwelk hem ook leidde bij de bestrijding van het trac- taat met België. Met dank voor de plaatsing, Mijn heer de Redacteur, A. PR1NCEN. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN te Het Nederlandsche schaap. Het bovenstaande is de titel van een vlugschrift (verschenen bij van Holkema en Warendorf's Uitgevers Maatschappij te Amsterdam, prijs 10 cents), waarin prof. H. Burger op gepeperde wijze zijn grieven lucht tegen het Neder- landsch-Belgisch verdrag. Schrijver gelooft niet meer aan de knapheid onzer diplomatie. Had de groote staatsman Struycken nog ge leefd, dan zou dit tractaat geen kans hebben gehad. Het Fransche pasvisum. Het consulaat van Frankrijk Rotterdam deelt ons mede, dat hei besluit van het Fransche Gouvernement om vanaf 7 Februari a.s. het pasvisum weer in te voeren, voorloopig is op geschort, en dal de aangelegenheid aan een nieuw onderzoek zal worden onderworpen. We zijn dientengevolge gemachtigd mee te deelen, dat tot nadere aankon diging Nederiandsche onderdanen en andere vreemdelingen, welke niet aan pasformaliteiten zijn onderworpen zich naar Frankrijk kunnen begeven zonder visum. Gisteren is de ex kroonprins, vergezeld van den heer Coumou uit Middelburg, die vroeger opzichter was op Wieringen, te Heemstede aange komen, waar hij een bezoek brengt aan gravin von Pannwitz op het landgoed de Hartenkamp. In verband hiermede waren daar vele gasten samengekomen, o.w. Z.K.H Prins Hendrik. De prins heeft den keizer bij z'n verjaardag bezocht en daarmee een tweedaagsch bezoek gebracht aan Wieringen De ex-keizer, die. vergezeld van zijn broer Prins Heinrich, eveneens naar de Hartenkamp zou komen, om afscheid te nemen van zijn zoon, was daarin tengevolge van ongesteldheid Nieuwkuijk 3/2 '27. Mijnheer de Redacteur Vergun mij een plaatsje in uw veel gelezen blad. De Heer J. Kooien te Waalwijk acht het oirbaar door middel van een ingezonden stukje in Uw jongste blad, mij te beschuldigen van onderkruiperij, ter zake de gunning aan mij, van het bouwen eener boerderij op de ontgin ning .St. Margriet". Het zij mij geoorloofd op te merken dat Kooien er geheel naast is. Al tracht Kooien met bepaalde aanwijzingen, de meening ingang te doen vinden, dat ter zake deze aanbesteding van onder kruiperij moet worden gesproken, blijft het intusschen een uitgemaakte zaak, dat dit geenszins het geval is. Zoolang de principaal de gunning aan zich voorbehoudt is deze volkomen vrij zijn opdracht te geven aan wie hij wil. In hoeverre Kooien beweert, de opdracht van het werk ontvangen te hebben, gaat mij niet aan, doch is «en zaak tusschen den aanbesteder en hem. Wanneer dit werkelijk het geval was, dan begrijp ik niet goed waarom de Heer Kooien geen actie tot schade vergoeding instelt tegen den aanbe stederl Dit is toch zijn goed recht. In geen opzicht is mij eenig verwijt te maken, dat het bouwen der boer derij aan mij werd opgedragen. Ik ga ln deze zaak geheel vrij uit en zal de verdachtmaking van den Heer Kooien door mij worden beschouwd, voor wat ze is. U, Mijnheer de Redacteur, dankend voor de opname verblijf ik Hoogachtend G. de Bont. Op 14 October van het vorige jaar werd te Weenen de 55-jarige weduwe van den leeraar Authoter, die volkomen hulpeloos was en sinds 18 jaar haar bed niet had verlaten, geheel verkoold in haar uitgebrande kamer gevonden. Aanvankelijk meende men met een ongeval te doen te hebben, misschien ook wel zellmoord, daar een vriendin verklaarde, dal de weduwe haar daags te voren een fleschje ben teur van afdeeling C, de heer Van den Heuvel met 6 geiuigen naar Brussel vertrokken, gisteravond laai is hij weer in Den Haag teruggekeerd. De geiuigen werden met de twee verdachten geconfronteerd, en er zijn eenige verklaringen afgelegd, welke voor de beide aangehoudtnen en in het bijzonder voor één van hen zeer bezwarend zijn. Toen dhr. v. d. Heuvel rapport had uitgebracht over het onderzoek in Brus sel heeft er vannacht een langouttge conferentie plaats gehad tusschen den officier van justitie, mr. Herman, den hoofdcommissaris en commissaris Kra mer. Deze conferentie heett tot resul- zine had laten halen Enkele weken later kwamen echter d*olfic,er van jusmie der politie geruchten ter oore, volgens f rpfh vandaag aan de Haag- 8 i sche rechtbank te verzoeken, langs Mijnheer de Redacteur. Gelieve mij nogmaals een plaatsje in te ruimen in Uw blad. Een schrijver van „ingezonden stuk ken", die zijn naamteekening weglaat, rangschik ik onder de categorie van personen, die in den gewonen dage- lijkschen omgang worden aangeduid door het woord .men". .Men",aldus een schrijver van naam, is de man, die er niet is. „Men" is ijzer als hij slaat en wolk als iemand hem wil terugslaan. Vandaar.dat „men" zich nog al veilig voelt als hij aan het woord is en boud en stout is in 't beweren. Zoo heb ik dan moeten er varen, dat ik om het schrijven van een iedje, waarin een regel voorkomt, die tot misverstand'kon leiden (althans volgens „een bezoeker"), dat het met mijne litteraire en poëtische pogingen nog lang niet in den haak is, wat op zeer, ik zal maar zeggen „eigenaardige wijze is te kennen gegeven. Ik wil echter op dezen toon niet voortgaan, hoewel ik nog steeds zijne opvatting niet kan deelen. Dat zal 'm wel zitten in onze verschillende manier van denken. Maar overigens ben ik vrij gemoedelijk en ben om twee re denen bereid tot. een concessie. Ten eerste omdat het niet met mijnen aard strookt moedwillig aan wie dan ook eenigen last te veroorzaken. En aan gezien „een bezoeker" te kennen geeft, dat zekere uitdrukking hem gehinderd heeft, zal ik mijn zwakke pogingen aanwenden om die te wijzigen. De tweede reden is al even zwaarwichtig. Ik moet nl. tot mijn spijt erkennen, dat ik het bevattingsvermogen van den doorsnee-turner te hoog heb aangesla gen, want, zooals „een bezoeker" het terecht opmerkt, zijn niet alle men schen litteratoren. Maar doet een objectieve beschou wing van dit hartverheffend duelletje niet deze vragen rijzen Was de heele beweging, die per saldo neerkomt op een al of niet juiste zienswijze in een vrij onbelangrijke zaak, wel waard daarover zooveel stof te doen opwaai en En stonden er geen andere we gen open om in deze kwestie tot ver gelijk te komen, dan zijn toevlucht nemen tot krantengeschrijf? Maar misschien opende het inslaan van zoo'n weg voor „een bezoeker" niet zulke schoone perspectieven. En hiermedeBasta. welke de weduwe geen natuurlijken dood zou zijn gestoven Ze stelde een nauwkeurig onderzoek in en kreeg langzamerhand een hoeveelheid mate riaal bijeen, waardoor de verpleegster van de weduwe, zekere Fauny Straz- zer zwaar werd belast. Zoo was ge bleken, dat voor den brand enkele waardevolle voorwerpen in veiligheid waren gebracht en dat de portemon- naie van de hulpelooze vrouw, welke anders altijd binnen haar bereik op bed lag, in den nacht van den brand leeg op haar nachtkastje lag, terwijl er zich volgens de reeds ge noemde viendin een aanzienlijk be drag in had moeten bevinden. De verpleegster werd in verhooi genomen. Eerst deed zij hevig veront waardigd, maar ten slotte wist men haar tot een gedeeltelijke bekentenis te brengen Deze hield ln. dat de weduwe van haar geëischt zou hebben, dat zij haar in brand stak, om einde lijk van haar pijnen verlost te zijn. Zij had aan haar wensch voldaan en een kwartier lang had zij toegezien, hoe de ongelukkige, die in staat was om hulp te roepen, zich in de vreese lijkste pijnen kreunde, en verstikte in den rook, Toen ook zijzelf den rook niet meer verdragen kon, had zij de de kamer verlaten. Ook aan deze halve bekentenis hecht de politie geen geloof Het onderzoek wordt ijverig voortgezet. De 12 jarige J. Winters te Nije- veen sprong op den auto eener graan- malerij, viel er af, en kreeg de achter wielen over het lichaam. Hij was ter stond dood. Men meldt uit Uden. Om kwart voor negen hedenmorgen is brand ontstaan in de woning van de kinderen De Wilt aan de Oude Kerk te Uden. Aangewakkerd door den sterken Z.W.-storm sloeg het vuur weldra over naar andere huizen, ln een kwartier lijd stonden twee wonin gen. groote flinke boerenhuizen, in volle vlam. De brandweer werkte ijverig, doch spoedig bleek er gebrek aan water te zijn. Inmiddels was de brandweer uit Veghel ontboden, die dan ook weldra aanwezig was, doch wegens gebrek aan water onverrichter zake kon terugkeeren. De woning van de kinderen De Wilt is totaal afgebrand; hieruit kon slechts één koe gered worden, die reeds door de vlammen was aangetast en onmiddellijk van kant werd gemaakt Niets kon gered worden. Ook drie andere koeien kwamen in de vlammen om. Voorts werd de groote boeren woning van Kuijpers een prooi der vlammen, waaruit evenmin veel gered kon woiden. Andere wonigen, hieraan grenzende, kregen nog brandschade. Om tien uur brak een nieuwe brand uit en wel bij de landbouwerswoning van N. Swinkels uit het Moleneind, een. straat, die juist aan de andere zijde van het dorp ligt. Hier brandde de stal met inventaris uit, waaronder twee koeien. Eindelijk hoopt de politie eenig licht te kunnen brengen in den ge- heimzinnigen moord op juffrouw Wilk aan het Bezuidenhout, in Den Haag, welke misdaad 14 dagen geleden gepleegd werd. Sinds eenige dagen leidde een spoor naar Brussel. Der politie was ter oore gekomen, dat twee personen, die om streeks den tijd, dat de moord gepleegd moet zijn, in de onmiddellijke omge ving van het perceel waren gezien en zich daar op verdachte wijze ophielden, in den nacht van Dinsdag 18 Januari op Woensdag 19 Januari naarBiussel waren vertrokken. Uit nog enkele andere getuigenver klaringen kwam de politie lot de con clusie, dat deze gegevens zeer nauw keurig onderzocht moesten worden. De inspecteur van de recherche Melser ging Vrijdagnacht naar Brussel om daar ter plaatse een onderzoek in te stellen. Als resultaat van dit onderzoek heeft de heer Melser Zaterdagmiddag de twee Nederlanders aangehouden en hen over gegeven aan de Brusselsche politie 3eze heeft hen opgesloten in het huis van bewaring. Op het telegrafisch bericht van deze arrestatie is gisterochtend de inspec diplomatltken weg de uitlevering van de beide aangehoudene Nederlanders aan de Belgische regeering te vragen, Naar ons uit Brussel wordt gemeld, zijn de beide daar aangehouden Neder- landers de 20 jarige C. V. en de 38- jarige P. B. Zij zijn aangehouden in het post kantoor in het Noorderspoorwegstation, toen zij brieven post restante in ont vangst wilden nemen. Woensdag is de 54 jarige land bouwer H. Zwters te Gieten door het «p hoi gaan der paarden van zijn wagen gevallen, overreden en meteen verbrijzelden schedel opgenomen. Hij laat een vrouw met drie kinderen achter. Haar eerster* man heeft de vrouw door een dergelijk ongeluk verloren. Nadat men tot Woensdagavond laat en ook gistermorgen weer tever geefs naar het 7-jarige dochtertje van den binnenloods G. van Harten te Hellevoetsluis heeft gedregd, is men met een sleepnet begonnen met 't resultaat, dat om half vier de sluisknechts het uit de sluiskolk hebben gevischt. Men meld uit Berlijn: Mej. Cl. Stinnes een dochter van Hugo Sttnnes is een hartstochtelijk automobiliste, die de laatste drie jaren aan tal van wed strijden, zoowel in Duitschland als in het buitenland heeft deelgenomen. Op 1 Mei zal zij van Berlijn uit een auto tocht om de wereld ondernemen. Zij heeft voor de reis een Adlerwagen (standaard six) uitgekozen en zal twee mecaniciens menemen. Zij gaat over Weenen en Belgrado naar Constantino- pel en vervolgens door Klein Azië en den Oeral naar Tomsk, Irkoetsk en van- daar naar de Gele Zee. In Amerika zal mej. Stinnes niet als andere wereldrei zigers, de Ver. Staten oversteken van San Francisco naar New York rijden maar zal zij van Canada in de lengte richting door Noord Midden en Zuid- Amerika naar de Argenfijnsche grens gaan. Tegen het midden van 1928 zal zij te Berlijn terugkeeren. Vorige week pleegde een vrouw te Londen zelfmoord door zich met haar 2'/2 jarig zoontje in een kamer op te sluiten en de gaskraan open te zet ten. Bij de vaststelling van de doods oorzaak voor de rechtbank werd door een dokter verklaard, dat bedoelde vrouw reeds geruimen tijd overstuur was. omdat zij in een huis woonde, dat 13 genummerd was. Op de vraag van den rechter of zulk een futiliteii tot dergelijke ziekelijke gesteltenis kan leiden, antwoordde de dokter volmondig bevestigend. De Gemeenteraad van Rotterdam besloot gisteravond z h.s. tot den bouw van het nieuwe Zuider Zieken huis. dat ruim 10 millioen zal kosten en een der modernst geoutilleerde in richtingen van West-Europazal worden. Ongeveer twee weken geleden overleed plotseling het kind van den arbeider de G. te Dreischor. De politie onderwierp de moeder van het kind aan een verhoor en deze bekende, haar kind zonder bepaalde redenen van het leven te hebben beroofd, door het onder een paar dekens te leggen, ten gevolge waarvan het is gestikt. De vrouw is gisteren ter beschikking van de justitie gesteld. Liederenboekje voor de Kath. Scholen, alsook voor 't Huisge z<n, van de hand van Zuster Ma. TERESA, Hoofd der Bijz Meisjesschool te Berkdijk. De eerste oplaag was direct uitverkocht, terwijl het zesde duizendtal reeds in verkoop is Binnenkort volgt LAUS DEO 11 WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANT00N TIELEN. ken. hiertoe eene goedkoope gelegenheid bestaat per trein, welke 11,26 van Waal wijk vertrekt. Prijs per persoon vice-versa 0,55. Tot uiterst hedenavond (Zaterdag) 8 uur. bestaat gelegenheid zich hiervoor op te geven by den heer Jacq. Moonen- de Rufl ter, Sigarenmagazijn, alhier. Het derde elftal speelt om 12 uur de re turnwedstrijd tegen Kaatsheuvel 11. H. E. C. De plaatselijke ontmoeting H.E.C.—W» S.C., waarvoor een ongekende belangstel ling bestond, is geëindigd in een 1—0 over winning voor W.S.C. We kunnen er echter direct bijvoegen, dat de stand evengoed an dersom had kunnen zijn. Voor de rust speel de W.S.C. met den .sterken wind in den rug. He H.E.C.-verdediging hield eeliter kranig stand, zoodat de W.S.C.'ers niet vermochten te doelpunten. Toen met de rust de stand dubbel-blank was, had H.E C. dus een prachtkans op de overwinning. I)e H.E.C.'ors waren daarom vol goeden moed, terwyl de W.S.C.'ers zich met angst afvroegen of zij het tegen dien sterken wind in zouden kunnen bolwerken. Direct na de hervatting leek liet of H.E.C. zeker zou gaan winnen. Aanval op aanval volgde. Het was een .spel tusschen de H.E.C.-voor- hoede en de W.S.G.-verdedigingj. Doordat evenwel de rechtsbinnen van H.E.C. wegens ziekte verhinderd was, had de voorhoede een groote wijziging ondergaan en ging er daarom lang zoo'n kracht niet van uit als anders. Daarbij was by zoo'n wind de bal- controle uiterst moeilijk, zoodat doelpunten uitbleven. Beide ploegen [werken om het hardst, maar den tijd verstrijkt; af en toe een doorbraak van W.S.C. die door de backs wordt gestuit, anders is het spel voortdu rend op de W.S.C.-lielft. Als er nog 7 min. is te spelen, komt, zooals vaak gebeurt, on verwachts succes aan den kant waar het niemand verwachtte. De W.S.O.-rechtsbui ten krijgt den bal toegespeeld, brengt snel op en zet voor, den bal komt terecht by den vrij.staanden Vink. die geen fout maakt en zijn club de leiding geeft. De H.E.C.'ers zetten er alles nog eens op, en krijgen nog een prachtkans, evenwel Vrouwe Fortuna is H.E.C. niet gunstig gezind. Niets wil luk ken. Onder groote spanning komt het einde met 10 voor W.S.C. Den uitslag is ge flatteerd, maarhebben is hebben. W. S.C. beeft haar zwaarsten wedstrijd ge wonnen. DRUNEiN. Zondag speelt onze voetbalvereeniging ..Sporters" een wedstrijd tegen O.V.C. te Oss. HEUSDEN. Het programma voor Zondag bevat Oomp. wedstrijd tusschen R.W.B. III. Waalwijk en Juliana II alhier en idem Juliana I. alhier en R.W.B. II te Waalwijk. GEERTRUIDENBERG. Good Luck I krijgt Zondag a.s. W.S.C. I. de waarschijnlijke kampioen, op bezoek. Zal Good-Luck er in slagen revanche te nemen voor de nederlaag, die ze in Waal wijk te boeken hadden? Deze wedstrijd zal ongetwijfeld veel bezoekers naar 't Good- Luck-terrein trekken. Geertruidenberg I krijgt Zondag a.s. Willebrordus op bezoek. We gelooven wel dat Geertruidenberg de winnende puntjes in den Berg zal kunnen houden. Geertruidenberg II gaat Zondag a.s. bij W.D.C. II te Ulvenliout op bezoek, 't Zal Geertruidenberg II niet meevallen de twee puntjes mee naar huis te brengen. KAATSHEUVEL. Na den grooten wedstrijd Kaatsheu- velBerkdijk, krijgen we Zondag de ont moeting BerkdijkKaatsheuvel. De neder laag 20. door Berkdijk op 't Horst-terrein geleden, wil geenszins zeggen dat de jongens zich ook op eigen terrein zullen laten klop- pen. We kunnen er ons op voorbereiden, dat het spel vurig en enthousiast zal zijn, doch vertrouwen dat er in dezelfde goede ver standhouding zal gespeeld worden, die Zon dag j.l. den derby KaatsheuvelBerkdijk kenschetste. Aan supporters zal het niet ontbreken. Met ernst willen we bun op het hart drukkem niet door hatelijke gezegden de spelers of 't overige publiek te prikke len. De toestand, die by plaatselijke ont moetingen toch gewoonlijk reeds scherp ge- teekend is, wordt er gewoonlijk niet beter door. Een kalm publiek werkt kalmeerend op de spelers, terwijl een opgewonden pu bliek zijn geest spoedig aan de spelers me dedeelt. Wedstrijd-programma 6 Februari 1927. 1 Db. Bossche Boys IH.E.C. 2, A. v. Tilburg. Baardwijk 2—W.S.C. 2, C. v. d. Put. Zwanenberg 2Waalwijk 2, P. Greebe. 2 D. R.W.B. 2Wapen van Heusden I, 12 uur, N. Glaudemans. H.E.C. 3Bossche Boys 2, P. van Drongelen. W.S.C. 3Kaatsheuvel 2, J. v. Zeeland. Waalwijk 3Berkdijk 2, M. van Vugt. 3 D. W. v. Heusden 2—R.W.B 3, 12 uur, F. Slaats. 1 Ea. H.K.I. IInternos 2, (Internos terrein) I. Degenaars. Geertruidenberg I—Willebrordus I, W. v. d. Sande Breda 2N.A.C. 4, A. Machielsen. WEDSTRIJDPROGRAMMA van 6 Febr. v. d. Ned. V. B., Afd. IV. Ie klasse: M.V.V.Roermond. N.O.A.D.B.V.V. EindhovenN.A.C. BredaniaWilhelmina. 2e klasse A: Bongen—Breda. AllianceZeelandia. V.S.C.D.O.S.K.O. Middelburg—L.O.NG.A. 2e klasse B: D.E.V.O.Tegelen. M.V.V.Helmond. Waalwijk—Boxtel. ZaltbommelV.O.S. 2e klasse C: Bleijerheide—Kerkrade. Staatsmijn Emma—M.V.V. II. Heerlen Sport—Juliana V.T.V.—M.Z.M. 3e klasse A: Zeelandia IIWalcheren. TerneuzenGoes. 3e klasse B: Wapen van BredaInternos. BroekhovenT. S. C. Bergsche BoysHero. Belcrum—M.E.V.O. 3e klasse C: Good-Luck—W. S. C. BerkdijkKaatsheuvel. Oranje WitH.E.C. R.W.B.—Tilburgia. 3e klasse D: M.Z.M. II—A.A.C. II. M.V.V. III—Pope. Roermond III—V.T.V. II. 3e klasse E: Kerkrade IIHeerlen Sport II. Re». Ie klasse: Wilhelmina IIEindhoven II. N.A.C II—Helmond II. P.S.V. II—Alliance II. De Valk II—B.V.V. II. Res. 2e klasse A: D.O.S.K.O. II—N.A.C. III. Willem II 3—B.V.V. III N.O.A.D III—T.S.C. II. Rcs. 2e klasse B: V.O.S. II—de Valk III Tegelen II—V.V.V. II. P.S.V. IIIEindhoven III. Helmond IIIWillem II 2. DUIVENSPORT. DE VLIEGMACHINE IN DIENST DER DUIVENSPORT. Men meldt uit Roosendaal Sinds langen tyd reeds werd in de krin gen van duivensportliefhebbers ernstig de mogelijkheid onder het oog gezien de dui ven voortaan per vliegmachine te verzenden. Vooral het verloop der rondvluchten Bor deaux enz. zou daarmee worden bevorderd, doordat de vogels niet meer de lange, ver moeiende reis naar do plaats van bestem ming zouden behoeven te maken, om ver volgens een dikwyis nog zwaardere terug reis te aanvaarden. Niet alleen in Holland, ook in België en Engeland is deze verzend- wjjze reeds meermalen overwogen. Het zal er dan ook van komen In Roosendaal, een centrum van duivensport, nam de Koninkl. Erk. Roosendaalsclie Bond van duiven- liefhebbers in z(jn jaarvergadering het ini tiatief. In het vluchtprogram voor 1927 zfln een 3-tal verre afstandsvluchten opgeno men. n.l. vanuit Chateauroux, Barcelona en Pau. waarvan de verzending zal geschie den niet een speciaal voor duivenvervoer ingericht vliegtuig van de Maatschappij ..De Soda" te Brussel. Het zal van den uitslag dezer proef af hangen of in de toekomst ook voor kleinere afstanden de vliegmachine zal worden te baat genomen. IXe OLYMPIADE AMSTERDAM 1928. DE HUISVESTING. De afdeeling Huisvesting is sinds No vember 1.1. doende, om ten opzichte van deelnemers en officials, alle mogel\jke ge gevens te verzamelen, die een behoorlijke aecomodatie waarborgen. Ook ten opzichte van bezoekers worden voorbereidende administratieve stappen ge daan. Zoo wordt getracht de hand te leg gen op alle mogelyke groote complexen, zoo wel te Amsterdam als in de naburige plaat sen en dat niet zonder succes. Overwogen wordt nog bet bouwen van een Olympisch dorp in de onmiddellijke* na bijheid van liet Stadion. De moeilijkheid is natuurlijk, - dat de verschillende landen nog niet kunnen op geven met hoeveel menschen ze komen en op welke data. Zoodra die gegevens be schikbaar zijn, kan de afdeeling met con crete voorstellen komen. Door verschillende landen wordt over wogen, hun deelnemers op schepen onder te brengen. Wat het eten betreft, dat is in Holland, zooals bekend, zeer voedzaam en kan zich gemakkelijk aan verschillende nationale verlangens aanpassen. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie).

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 7