der kermisvoor die enkele mogelijke pressaille.maatregelen zou nemen, ongeregeldheden kan men het pleizier maar dergelijke maatregelen zijn van anderen niet opofferen, de massa j slechts van tij del ij ken aard. moet daaronder niet lijden, want dan Ten slotte ziel inr. Pa tij n practisch zou men elke gelegenheid van feesten geen groot verschil tusschen verwer. moeten afschaffen. Van Woerden merkt op, dat er in dividuen zijn, die men tegen zich zelf moet beschermen en zoo zou men eenmaal dankbaar zijn, wanneer de kermis werd afgeschaft, Doch niet alleen op grond daarvan maar om principieele radenen reeds vroeger naar voren gebrachi, was spreker tegen het kermishouden. Ten slotte werd besloten de kermis voortaan te houden gedurende drie dagen aanvangende op den laatsten Zondag in de maand Juni en aan het gemeentebestuur van Geertruidenberg te verzoeken om aldaar ook de kermis dagen tot 3 te bekorten. Hierna werd de vergadering gesloten. BINNENLAND. Menigeen zal, aldus lezen we in de St. Jansklokken, met een zekere be zorgdheid den teruggang hebben gade geslagen, die er sinds enkele jaren hij onze werkliedenorganisaties te consta. teeren viel. 't Ging over duizenden, ja tienduizenden! Wel zeer opvallend, en weinig be moedigend voor de toekomst! I)e malaise in zaken was gevolgd door een niet mindere malaise in het organisatieleven Thans kunnen we met groole voldoe ning constateeren, dat de teruggang tot stilstand is gekomen. Er treedt nieuw leven in alom! Over 1926 valt reeds een niet onaan zienlijke vooruitgang vast te stellen! Te meer stemt de vooruitgang tot vreugde, wijl hij niet hier en daar plaatselijk is, maar zoo goed als alge. meen, over de heele linie! Juist daarom ook laten we hier in zijn geheel het officieele overzicht vol gen, zooals ons dat werd toegezonden door den Bosschen Diocesanen Werk. liedenbond. Opgericht werden in 1926 de Werk. liedenvereenigingen te Someren, Oef. fell, Wamel en Dreumel. Ledental 1926. De le kolom geeft aan den stand in December 1925, de 2de in December 19^6, de 3e en 4e kolom geven aan resp. den vooruit- en achteruitgang. Kring 's-Hertogenbosch ping van hel verdrag dan wel aanne ming eener motie, waarbij op herope ning van de onderhandelingen zou worden aangedrongen. Een comité bestaande uit de hoe ren G. J. Asselhergs, Th. H. Bernsen, A. J. T. Beukers, B Bielaars, C. L. M. Brantjes, S. H. Brantsma, J. D. T. Brinkerhof, V. C. H. J. baron de Con stant Rebecque, J. C. Cramerus, J. M. Ingen Housz, inr. E. P. van Lanschot, P. v. d. Linden, C. J. Maris, H. W. Ch. E. Mathon, mr. F. E. Pels Rijcken, K. W. F. Schollen van Aschat, J. W. Sprenger, L. M. van Stenis, A. v. Turn hout, C. H. L. V. Va Iter, A. J. J. Ver. schraage en T. C. Vorstman heeft on langs een oproep gericht tot de inge zetenen van Breda en aangrenzende ge meenten, waarhij de burgerij werd aan gespoord, te teekenen op een aan de Eerste Kamer te richten adres, waarbij verzocht wordt haar goedkeuring aan het Nederlandsch.Belgische verdrag le onthouden. Het resultaat van deze actie is geweest, dal 1985 personen uit Breda en omstreken een adres hebben gericht aan de Eerste Kamer, verzoekende het verdrag, zooals het thans luidt, niet aan te nemen. 's.Bosch Ammerzoden Baardwijk Berlicum Drunen Empel Geffen Hedel Heesch Hees wijk Helvoirt Kerkdriel Orlhen St. Mich-Gestcl Nuland Rosmalen Schijn del Vlijmen Vught Waalwijk Zalt-Bommel Kring Tilburg Kring 's.Bosch Kring Eindhoven Kring Helmond Kring Nijmegen 1630 23 130 54 130 65 26 30 70 58 47 20 95 55 106 215 108 198 592 63 1700 26 130 75 65 61 32 99 59 55 30 85 56 30 124 215 108 230 647 74 3751 4054 7554 7963 3751 4054 6444 7272 1909 2155 4691 5457 24349 26891 2660 118 Het bestuur van de Alg. R. K. Werkgeversvereeniging in het bisdom Haarlem zet in een adres aan de Eerste Kamer zijn bezwaren uiteen legen het Antwerpen.Moerdijk.kanaal, zooals dat in het Nederlandsch.Belgisch Verdrag is ontworpen. De nieuwe burgemeester van Lei den mr. A. van de Sande Bakhuyzen is heden in een speciaal daartoe beleg de gemeenteraadsvergadering geïnstal leerd. De Gouverneur-Generaal van Ned. Indië heeft een commissie benoemd die een onderzoek zal instellen naar de oorzaken van de onrust onder de be volking van Sumatra's Westkust, ook afgescheiden van de jongste ongere geldheden. Het Hbld. heeft een vraaggesprek gehad met den oud—secretaris-generaal van het departement van Buitenland. sche Zaken mr. R. J. H. Patijn, die na 1921 verschillende zeer belangrijke in ternationale functies heeft bekleed en nog bekleedt. De heer Patijn ducht bij verwerping van het tractaat geen gevaar van inter nationalen aard voor Nederland; hij acht het onwaarschijnlijk, dafBelgië zich hij verwerping tot de Commissie XI\ van den Volkenbond zou wenden; hij oordeelt het uitgesloten, dal even tueel de territoriale kwesties weer op het tapijt zouden worden gebracht. Niet onmogelijk acht hij het, dat België bij verwerping economische re. DRUNEN. Zondag hield de RK. Werkliedenvereeniging „St. Joseph" eene algemeene vergadering in de zaal der Jongelingen-Congregatie. Ongeveer half twaalf opende de voorzitter, W. v. d. Zanden, de ver gadering, heette allen en vooral den heer Hendriks,propagandist uit 's Bosch welkom, daarna werden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en on veranderd goedgekeurd.. Vervolgens werd ter sprake gebracht het ingekomen schrijven betreffende de groote demon stratie welke dit jaar te Nijmegen gehouden wordt op 17 juli. De heer Hendriks het woord ver krijgende, wilde hier met een enkel woord over spreken. Spr. doet op alle aanwezigen en ieder weidenkend mensch een beroep om eens te trachten te begrijpen waarover het gaat; hij gaf dan ook in overweging zoo spoedig mogelijk een vergadering te houden waarop leden en niet-ieden en land bouwers allen worden uitgenoodigd 70 I en waarop ook spr. zal komen om te 3 I trachten het gewenschte resultaat te bereikenEenparig op naar Nijmegen 2i Hij stelde voor om een kleine spaarkas 131 allen die wenschen mede te gaan, hetwelk werd besloten. Voorts werd J 35 —[besloten a.s. Vrijdag eene vergadering 2 te houden inzake den Kolenbond met 29 het bestuur der R.K.W.V. en bestuur 1 Kolenbond, om te komen tol verdere 8 maatregelen. 10 Door den heer Hendriks werd de io| zaak toegelicht en zeide op de a.s. vergadering aanwezig te zullen zijn. De Eerw. heer kapelaan Goossens sprak nog een kort slotwoord, waarna de vergadering onder dankzeggingwerd gesloten. Zondag j.l. gingen wederom ver schillende soÜ9tee onzer harmonie naar den wedstrijd te Helvoirt uitgeschreven door de Harmonie >Kunst Adelt». Steeds met roem komen onze jongens terugook nu ondanks de zware eischen en 9trenge jury, wisten ze prachtige prijzen te behalen, leden van de Harmonie >De Volharding» solo's als volgt Eere-afdeeliag J. van Wezel, baiyton met Concerto van David, eerste prijs met 138 punten. 1ste Afdeellng L. van Wèzel, Piston »Dor Ltebetraum» Th. Hoch lste prijs met 132 punten. G. Elshout, Tuba »Fantalsle Origi- nalc» F. Aert9, lste prijs 132 punten. Nlc. Smits, Es-clarlnette »Concertino> F. J. Schweln9berg, 2e prijs, 114 p. J. Merk9, Clarinette »Carneval de Venice» A, Leduc, 3e prijs 92 punten. Duo G. Elshout Tuba en M. Elshout Piston, lste afd, l9te prijs 120 punten. Duo L. van Wezel Piston. M. v. d. Putten Trombone, lste afd. le prijs 127 punten, M. v. d. Putten, 2e afd. .Trombone lste prijs 126 punten. Van de Harmonie der Jongelingen- Congregatie J. v. d. Hoven, Piston lste Afd. met »Le Barbier de Seville» A. Painpatée 2e prijs 106 punten. 2e Afdeeling J. de Muonlk, Clarinette met «Concertino», Carl Friedman, 3e prijs 87 punten. M. Klomp, Baiyton «Morceau de Salon», H. Palnparée 3e prijs, 87 p L. van Weert, Clarinet, »La Plule d O?» P, Bouillon 2e prijs 101 punten. Kwartet J. Merks, Baiyton J. v. d. Hoven, Piiton; N. Merks, Bugle; N. Merks, Tuba lste prijs met 124 punten. De meeste gingen hiervan voor den eersten keer, doch over 't algemeen Is het een mooie prestatie, voor Drunen een goede vooruitgang. cjjn Flavianus, die reeds 14 jaren in de - De Clir. Gemengde Zangvercen Missie van Borneo is werkzaam ge. „Excelsior" alhier, die sinds eenigen weest, eene predikatie gehouden, waar. tijd rustende is, zal a.s. Maandagavond in z. Eerw., die van ouds een bekende hare repetities weer hervatten. Tot di is in onze parochie, een beroep deed op recteur is benoemd dhr. Alb. Christ tê de bekende edelmoedigheid van Dru. Capelle. nens parocnianen. Het treurige van de lieidensche be volking van Borneo schetsend, vroeg hij den steun der Katholieken voor de Missie, waardoor de Missionarissen worden in staal gesteld, zooveel goeds voor de arme heidenen te verrichten. Een gehouden collecte, gaf blijk van de goede gezindheid en belangstelling van Drunens parochianen. Des avonds trad de Pater op, eerst in de Jongens- en later in de Meisjes congregatie, om door zijn welsprekend heid en voorstelling met lichtbeelden, den nood der Missie aanschouwelijk voor te stellen, en allen op te wekken, de Missie-actie zooveel mogelijk te steunen en te bevorderen. Wij hopen dal eene aangename her innering aan Drunen, den Pater.Mis. sionaris zal vergezellen. 1 30 18 32 55 11 326 412 326 849 302 771 23 3 23 31 55 15 DRUNEN. Zondag in de Hoogmis werd door den zeer eerw. Pater Capu. ELSHOUT. Üese week zal de cursus eea aanvaeg oemen ia Pluimveeteelt, welke door 18 ledeo wordt bijgewoond. De lessen worden gegeven door d»«? heer Willems, Hoofd dor school, alhier. Zondag gaf de Dames-tooneel- vereenlging >St. Cathrlen» een groote uitvoering in de zaal der Jongelingen- Congregatie. De Eeiw. Heer Pastoor gat een kort inleldingswoord. Opgevoerd werd »Het nest ontvlucht» Tooneelspel in 3 bedrijven, 't Is niet ee» sterk tecdenz werk, zooals we dl* gewoon zijn, maar een greep uit hei volle leven, uit de moderne wereld te Parijs. Wij kunnen gerust aeggen, da» deze uitvoering een groot succes is gewordea voor St. Cathrien. De roi van Mevr. Monland. als de vrome katholieke moeder werd met de meeste soberheid gespeeld; baar dochter de levenslustige, speelde haar veel eischendc rol op zeer verdienstelijke wijze. Maria haar vriendin en schoon zuster, was voor haar rol geknipt Pauline Netal, de vriendin van juffrouw Loaglère, gaf ook een goede vertolking Ook ai de overige executanten gaven blijk van ernstige studie en toewijding. Door de Harmonie en Liedertafel werden ter afwisseling nog een paa-- oummers uitgevoerd. Vervolgens werd opgevoerd »BijS*. Pieter» een blijspel, wat de lachspieren io beweging bracht. Wij hebben dan ook genoten, en de Tooneelclub heeft dan getoond wat ze kan en heeft haar resumé ook nu weder gehandhaafd. Een woord van lof werd na afloop gebracht door den den Z Eerw. heer Pastoor Willems. SPRANG.CAPELLE. (Vm. Sprang). Woensdagavond 7 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden ds. v. d. Graaff van Ridderkerk, voormalig pre dikant bij de Ned. Herv. Kerk alhier. J.l. Maandag kwam het 3-jarig zoontje van Van Dongen alhier te val len en had het ongeluk een beentje te breken. De hulp van dr. Waarden, burgh alhier werd ingeroepen, die overbrenging naar het Ziekenhuis te 's Bosch noodzakelijk achtte. J.l. Maandagavond kwam de Ge- rel'. Meisjesvereen. „Bidt en Werkt" alhier in de zaal van den Chr. Volks hond in 3e Jaarvergadering bijeen, on der leiding van haar presidente, mej. E. van Voorthuijsen. De zaal was geheel gevuld met genoodigden, donateurs en afgevaardigden van kerkraden, zuster verenigingen enz. Om goed 7 uur opende de presidente de bijeenkomst op gebruikelijke wijze en sprak hierna een kort openings woord, waarin zij de aanwezigen een hartelijk welkom toeriep. De secretaresse mej. Cath. v. d. Esch, bracht hierna verslag uit over den toe stand der Vereeniging, waarin zij met .dank aan God gewaagde van den groei en bloei der vereeniging. De penningmeesteresse, mej. M. Leempoel, bracht verslag uit over den financieelen toestand, waaruit bleek dat men tevreden kan zijn. Door de presidente werd eene inlei ding gehouden over Achsa. Namens den Kerkraad d. Geref. Kerk De heer A. D. v. d. Schans, te An. del, lid van de Prov. Stalen, is door de Anti. Revolutionaire Kiesvereen. alhier uitgenoodigd om op Maandag 28 dezer een spreekbeurt te komen houden,, in verband met de a.s. verkiezing voor de Prov. Stalen van Noord-Brabant. AS!!,K- Tol voorzitter van het Burgerlijk Armbestuur is voor het loo. pende jaar aangewezen de heer A. J. van Strien. Zondag j.l. werd onder de H. Mis sen door den Zeereerw. Pater van Din (her van het Retraitehuis „Loyola" te Vught eene predicatie gehouden ten einde de geloovigen aan te sporen tot deelname aan de retraite welke van 26 Februari tot 1 Maart a.s. uitsluitend voor deze parochie zal gegeven worden. Zondag 13 en Maandag 14 Febr. j.l. werd in de Harmoniezaal van den heer Kees H. van Iersel alhier, de 2de Winteruitvoering gegeven door het Mannenkoor der Vereeniging „Volks vlijt en olksvermaak met medewer king van het Waspiksche Tooneel. en Operettegezelschap „Entre Nous". De zaal was telkens druk bezet. Vooral 't blijspel „Z'n Edelgestrenge" van Henri 'l Sas viel hijzonder in den smaak. Door de Tooneelvereeniging „Oefe ning baart Kunst" onderafdeeling van de R. K. Werkliedenvereeniging „St. Joseph" alhier zal op Zondag 20 Februari des namiddags 3,30 uur voor de dames en op Maandag 21 Februari des avonds 7 uur voor de heeren eene uitvoering worden gegeven. Opgevoerd worden „De wraak van een Christen", dramatische schets in drie bedrijven en een voorspel en „Flip en Flap" blij spel in een bedrijf. RAAMSDONKSVEER. Door de Ger. Kerk werd tot Herder en Leeraar beroepen de Weleerw. heer P. v. Strien, cand., lot den H. Dienst te Terneuzen. Voor rekening van den heer de Both zal voor de som van 9140 een Gafe.Restaurant met balzaal gebouwd worden door de heeren Ludovicus en Van Steen. Tot leden van het Bestuur van den N. C. Werkm. Bond werden gekozen de heeren 1). J. de Rooij, M. J. de Rooij, F. J. Schott en C. Sneep. Een fietsrijder komende uit een zijstraatje botste tegen een voorbijsnor_ renden auto. Alleen de fiets bekwam eenige schade. r>e heer v. Alfen viel, brak zijn heen en moest in het R. K. Ziekenhuis opgenomen worden. GEERTRUIDENBERG. De Zang. yereeniging „Geertruidenberg", zal Donderdag a.s. een uitvoering géven in hotel G. Stal. Op het programma staan eenige mooie zangnummers en tevens zal een kwartet uit Capelle zijn mede werking verleenen. Na afloop zal er hal gehouden worden, waarbij voor dansmuziek zal gezórgd worden, door egn prima Jasz.hand, onder leiding van den bekenden Janus Voeten. De weled. heer G. de Bar, is door Z. D. H. den Bisschop van 's.Hertogen- bosch, benoemd tol lid van het Arm bestuur. werd het woord gevoerd door ouderling C. Klootwijk; verder voerden het woord afgevaardigden .van de Geref. Jongel. Vereen, en Geref. Zendingsver- cen. alhier,- Ned. Herv. Naaikrans, al hier, Geref. Meisjesvereen. en Naai krans te Vrijh..Capelle, Ned. Herv. Meisjesvereen., Capelle, welke allen de beste wenschen voor den groei der Vereen, uitspraken. Schriftelijke feli citaties waren ingekomen van de zus. tervereenigingen te 's Bosch en 's Gra. vemoer. De avond werd verder gezellig door gebracht met het houden van samen spraken, voordrachten, zang, en mu ziek, terwijl de dienende Martha's zorg den voor chocolademelk, koekjes en sigaren. Te ruim half elf werd de bijeenkomst door dhr. G. Klootwijk met dankgebed gesloten, waarna de aanwezigen vol daan huiswaarts keerden. Het bestuur van de R. K. Propa. gandaclub is voorloopig als volgt sa mengesteld, de heer A. v. Ardenne, voorzitter, de heer A. Mulders en de heer I. Meyers, die vooral den zang zullen leiden. Aangifte voor leden, kan gebeuren op Donderdag half zeven in de R. K. Kiesvereeniging. Naar we vernemen, zal Maandag a.s. de beroemde telepaat Winando, een séance geven in hotel C. Stal. De heer Winando, zal Maandagmiddag in 'l pu bliek een geheime opdracht uitvoeren. De séance zal afgewisseld worden door eenige nummers - van een hekend opera.zanger en een humorist. De damclub DESID verloor Zon dag 1.1. van „Steeds Beter", uit 's.Her. togenbosch. „DESID" wist slechts een punt te behalen. Dinsdag 1.1. vierde de C. S. M. Sui kerfabriek v/h. Heere Co. alhier, haar 60-jarig bestaan. Te half elf v.m. ging de harmonie „Apollo" naar Sta tendam om liet feest op te luisteren. Het personeel kreeg dezen dag vrij en een extra loon. MADE. Dezer dagen werd voor rekening van den heer G. de Bok en onder architectuur van dhr. J. Snijders heiden te Raamsdonkveer aanbesteed het bouwen van een Café-Restaurant met Balzaal en verdere werkzaamhe den. Ingeschreven werd als volgt: C. v.d. Steen Made 9145, P. de Graauw Waspik 9360, A. Molenwijk Raams donkveer 9825, J. Lichtvoet Ooster. hout 9869, Spuijbroek Raamsdonk veer 10160, Gebrs. Kleijn Raams donkveer 10270, v. Zuilekoin, Raams donkveer 10615, J. Bakx Raamsdonk veer 10754, R. Lodewicks Raams donkveer 10780, C. v. d. Broek Was pik 11500. Het werk is aan den laag- sten inschrijver gegund. Onze dorpsgenoote de Eerw. Zus ter Petronelia van de Orde van O. L. Vrouw van het H. Iiart te Tilburg in de wereld mej. Corn. v. d. Biggelaar zal op het einde van deze maand naai de Missie te Borneo in Nederlandsch. Oost.Indië vertrekken. Dezer dagen is in den mond van de Lcmsterhavcn tengevolge van den Oostelijken wind en lagen waterstand gestrand de ruim 700 ton groole sleepboot „St. Paulo", kapitein M. de Wijs van hier, op reis van België naar Lemmer met een lading kunstmest. Gisteren hield de Gemengde Zang. vereeniging „Onze Vrije Uren" te Drim. melen in een lokaal der O. L. School hare 19e winteruitvoering, welke zeer druk werd bezocht. Het gespeelde viel zeer in den smaak, wat wel bleek uit het spontaan applaus. Zaterdag j.l. werd ten overstaan van notaris v. Mol voor de familie C. v. d. Veeken, in het café van B. v. d. eeken ingezet de ijzeren klipperaak „Vertrouwen", met houten roeiboot enz. voor 3400 door W. Diepstratei. Zondag 20 Februari zal de veree niging van het Wit.Gele Kruis in de vergaderzaal van het Liefdegesticht di rect na het Lof een vergadering hou den. Agenda: 1 Opening. 2 Notulen. 3 Jaarverslag van den secretaris. 4 Re kening en verantwoording Penning meester. 5 Verkiezing lid van de Com missie van Advies voor Tuberculose bestrijding (vac. Stijnis). 6 Mededee. lingen. 7 Rondvraag. 8 Sluiting. LOON OP ZAND. Op het solis. ten-concours j.l. Zondag gehouden te Helvoirt werden door enkeje muzikan ten onzer Kon. Erk. Harmonie „Concor dia" wederom een aantal prijzen be haald, n.l.: C. Cornelissen le afd. 2e pr., B. v. d. Sande, eere.afd. 2e pr., P. v. Loon, eere.afd. le pr., L. v. d. Sande eere.afd. le pr., kwartet „Concordia", eere.afd. le pr. Alweder dus hebben zij bijgedragen om hun goeden naam als muzikant nog meer te bevestigen. OISTERWIJK. Op de laatst ge houden vergadering van de Kaartver. ëeniging „Vriendschap onder ons", ge vestigd bij den heer Adr. Verhoeven „café de Hertog" te Oisterwijk is met algemeene stemmen besloten begin nende Zaterdag 15 October a.s., een groot nationaal concours in het rikken te houden. GORINCHEM. Hier ter stede is door eenige ingezetenen een Comité gevormd, dat zich ten doel stelt het jaarlijks houden van een Concours voor Harmonie- en Fanfare corpsen, Gemengde-, Kinder-, Dames- en Man nenkoren. In 1927 zal het Concours gehouden worden in de eerste helft van Augus tus op een terrein in de onmiddellijke nabijheid van de stad. De heer E. G Gaarlandt, burgemee ster dezer gemeente, heeft het hem aangeboden Eere-Voorzitterschap, be reids aanvaard. Binnenkort zullen de verschillende vereenigen een uitnoodiging en voor waarden tot deelname worden toege zonden. Mocht onverhoopt 1 Maart a.s een uitnoodiging tot deelname aan het Concours, hetwelk twee opeenvolgende dagen zal gehouden worden, niet ont vangen zijn, dan verzoekt het Comité belangstellenden, deze aan te vragen aan het Algemeen SecretariaatConcours 1927, p.a. den heer G. M. van Door nen. W. de Vries Robbéweg E. 9 f, waarna onmiddellijke toezending volgt. In alle afdeelingen zullen de prijzen worden toegekend volgens het bekende puntenstelsel der Nationale Concour sen. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, Kaatsheuvel, 15 Febr. 1927 De blinden uit Grave te Kaatsheuvel. Toen we vorige week een beroep deden op de bekende milddadigheid van de burgerij van Kaatsheuvel wis ten we dat we aan geen doovemans- ooren klopten. Dat het succes echter zoo overweldigend groot zou zijn, heeft niemand durven verwachten. We hebben de burgerij uitgenoodigd een record te slaan, en 't gevolg is ge weest dat Kaatsheuvel een record ge- slagen heeft, dat niet zoo heel licht zal verbeterd worden. Het bezoek van de blinden op Zondag 13 Februari bracht behalve ontelbare gaven In natura de kapitale som op van Één duizend vijf en vijftig gulden. Zegge f 1055.—. Alleen van Kaatsheuvel De ontvangst. Enthousiast was de ontvangst der blinden. Een dóiaendkoppige menigte vulde de breede Gasthuisstraat toen om goed 1 uur de groote autobussen kwamen aanrijden. Een heerlijk zon netje vroolijkte den intocht der blin den op. Met de harmonie Apollo voorop, de blinden voorafgegaan door 't comité, bestaande uit de heeren L. v. d. Horst, M. v. d. Wee, A. Schalken en J. Tuerlings, werd door de Gasthuisstr., Schoolstr., Hoofdstr., Peperstr. naar 't Apollo-lokaal gemar cheerd. Met warme medelijdende be- I)on Dungon 30 30 117 vr*nr dp dpplnpmprs np te richten vnor

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 2