Sanapi,r;.',£ Hantoorbediende. SFTöpfd^ïjn^ k Kiespijn^ KANTONGERECHT. langstelling werden de blinde gasten op hun wandeling begroet. In de biljartkamer bij den heer Joh. Smit, wachtte de reizigers een stevige koffie tafel met milddadige hand door onzen winkelstand aangeboden waaraan zich de blinden smakelijk te goed deden. Het middagconcert. Reeds om 1 uur waren zoo goed als alle plaatsen voor't middagconcert dat de dames zou worden aangebo den, verkocht. Toen we om 3 uur in de zaal kwamen, was alles tot in de uiterste hoeken bezet. De blinden hadden op 't podium plaatsgenomen Het comité met den HoogEerw. heer pastoor Mgr. W. Völkfer en frater directeur Aurelius, alsmede de heeren kapelaans waren in de zaal aanwezig Openingswoord. De heer L. v. d. Horst sprak een hartelijk openingswoord. Nooit tevoren zoo gaarne als thans, aldus de heer L. v. d. Horst, heb ik een woord ge sproken bij den aanvang van een con cert. De lang verwachten, zij die zoo zeer onze sympathie genieten, waar voor ons geen moeite te veel is ge weest, zij zijn in ons midden. Wi voelen ons oprecht gelukkig. En waarom Omdat we een concert zullen hooren? Hoe vaak hebben wij reeds de schoonste tonen der muziek mogen genieten. Omdat wij eenige proeven zullen aanschouwen, hoever gevorderd het onderwijs der blinden is? Neen, daarom niet. Wij voelen ons gelukkig, omdat wij wederom mogen aanschouwen de groote uiting der Christelijke naastenliefde van Kaatsheuvel, omdat wij zien dat de bevolking van Kaatsheuvel Roomsch voelt. Want wat anders brengt ons hier te samen Zou bij eenige andere uitvoering, hoe schoon die ook zou zijn, de zaal zoo tot in de hoeken gevuld zijn Aan U, onze vrienden uit Grave, wil ik eerst uit naam van de gansche bevolking van Kaatsheuve het welkom toeroepen. Gij mist het licht uwer oogen, doch dat gemis wordt u vergoed door de overtuiging dat duizenden harten warm voor u kloppen, dat gij omringd zijt, zoowe hier als elders, door vele vrienden Verder roepen wij het welkom toe aan u eerwaarde frater Directeur en verdere geleiders, want staan wi sympathiek tegenover onze vrienden niet minder voelen wij den oprechten plicht der dankbaarheid voor u allen Wat zou er van hen, die volgens uw eigen woorden tevreden zijn en zich gelukkig gevoelen, terecht komen als gij allen hen niet tegemoet kwaamt met rechten godsdienstzin Alleen een diep gevoel van godsdienst maakt het mogelijk dat gij uw leven voor een groot gedeelte opoffert voor hen, die zoozeer uwe hulp behoeven. Dan rust op mij de aangename plicht de bevol king van Kaatsheuvel dank te brengen voor hetgeen zij gedaan heeft om dezen dag tot een onvergetelijke te maken voor onze vrienden uit Grave. Maar dan allereerst onzen dank aan de Geestelijkheid, in 't bijzonder aan onzen HoogEerw. Heer Pastoor. Toen ons ccmité 14 dagen geleden verga derde voelden wij dat wij steun noodig hadden. En vol vertrouwen gingen wij tot onzen Pastoor. Dat vertrouwen werd niet beschaamd Gaarne wilde Zijn HoogEerw zijn handteekening zetten onder onze circulaires. Dat was al veel bereikt, maar hij zegde ons nog meer toe. en dat gaf ons de zekerheid, dat dezen dag een succes zou worden. Hij ver klaarde voor dit schoone doel een derde schaal te laten rondgaan in alle H. Missen, en met trots kunnen wij het hier zeggenKaatsheuvel staat in de voorste rij wat betreft de weldadigheid te betrachten. Deze collecte bracht d'e zeer belangrijke som van t 425.— op. Wanneer onze vrienden dan ook dank gevoelen als zij wederom naar Grave terugkeeren, dan geldt dezen dank op de aller- eerste plaats voor onzen HoogEerw. Heer Pastoor. Dan den dank van onze vrienden en het comité aan de verschillende gevers van geheel vrij willige giften en niet het minst aan onze winkeliers. Niet aan sommigen, niet aan velen, doch aan allen, want allen zonder uitzondering hebben op de meest royale wijze bijgedragen dezen dag voor de blinden zoo aan genaam mogelijk te maken. Als eens het gebouw, zoo hoog noodig om onze blinden behoorlijk te huisvesten, opgetrokken is, dan kunnen wij ook met trots hierop neerzien in de we tenschap, dat ook wij onze offers hieraan gebracht hebben. Een daverend applaus van blinden en publiek loonde spreker voor zijn welkom. Het Concert. We zouden te uitvoerig worden het geheele concert uitgebreid te recen- seeren. Ieder weet dat Kaatsheuvel op gebied van instrumentale muziek verwend is. Dit gaf den blinden eenige schrik in Kaatsheuvel op te treden. We mogen echter met volle waarheid getuigen, dat onze verwach tingen verre zijn overtroffen. Schitte rend was de harmonie, zoo mogelijk nog subliemer de symphonie. Elk nummer gaf blijk van degelijke studie, ernstige leiding en niet te ^verbeteren expressie. De blinden lieten hooren dat gehoor en gevoel twee zintuigen zijn, die hun bij het gemis van 't gezicht zeer ten goede komen. Treffend was het lied vaneen blin den 14 jarigen knaap, getoonzet door den blind geboren A. Aarts Vooral in het middagconcert deed „deze klacht en troost eens blinden" ge voelig aan. Zeer interressant was de demon stratie van het blindenonderwijs De leider frater Dositheo bewees, dat zijn blinde leerlingen in geen enkel opzicht bij ziende scholieren achterstaan. In het Nederlandsch, Fransch, Duitsch, Engelsch en Espe ranto werd gelezen, terwijl een der leerlingen eiken zienden scholier van zijn jaren beschaamde met zijn uitge breide kennis van aardrijkskunde. Dankwoord. Vóór 't laatste nummer sprak frater Directeur een welgemeend dankwoord. Wij willen niet heengaan, aldus frater Aurelius, zonder u allen hartelijk te danken. Zulk een ontvangst als Kaats heuvel ons heeft bereid, hadden wij niet verwacht. Met schrik kwamen we, omdat we uwe hooge muzikale ontwikkeling kenden, doch uw applaus heeft ons bewezen dat gij tevreden bent. Het doet ons genoegen dat de dag zoo schitterend geslaagd is. Dit hebt ge te danken aan uw samengaan met uwe geestelijkheid en uwe bur gerlijke overheid. Spreker dankt den HoogEerw. heer Pastoor, het comité voor de gegeven moeite en den Bur gemeester. voor zijne medewerking Verder allen in de zaal tegenwoordig, 't Spijt hem allen niet persoonlijk te kunnen danken, doch dat zal O. L. H. wel voor hem doen. 't Is niet uit plezier dat de blinden gaan demon- streeren, 't is een droeve noodzake lijkheid om een gebouw op te trekken, daar het tegenwoordige niet alleen bouwvallig, doch reeds gevallen is. Spreker schetst verder de nooden van 't gesticht, van allen rijkssteun versto ken, pas drie jaren in 't bezit van 't salaris van gediplomeerd onderwijs personeel. Het blindenfonds is niet toereikend. De ijverige zelatricen kun nen niet voor alles zorgen, daarom moeten wij zelf op pad. Verder spoorde spreker iedereen aan de blinden- onder hun bekenden naar Grave te zenden om onderricht te worden, en eindigt met een uit— noodiging allen naar Grave te komen en een hartelijk tot weerziens. Het succes. Na het avondconcert sprak de heer L. v. d Horst nogmaals een dank woord en deelde mede dat de recette behalve de gaven in natura f 1055 was. Het applaus der blinden over stemde hierop nog dat der stamp volle zaal. ST. JOACH1MSMOER. De uitslag der stemming voor de groslijst voor de Provinciale Statenverkiezing in de afdeeling alhier was als volgt: Ingeleverde geldige stembiljetten 75 en 4 van onwaarde. Hiervan werden uitgebracht opA. J. Fransen 5, L C. A. M. Janssens Czn 68, G. V. B. Kevenaar 7, H. A. J. Mannaerts 70, Mr. I. C. A. M. v. d. Mortel 71, A. Mos 3. J. H. Oldenkotte 3, J. J. J. v.-Oudenhoven 71, A. Th. v. Rijen 72, J Chr. Hertsig 6, W. A. Mallens 4, M. Willekens 72. S. v. Dieten 4, H. J. v. Susante 70, W. J. Ver— stljnen 74. Maakten we laatst melding van een bijeenkomst der landbouwers alhier teneinde besprekingen te voe ren over het oprichten van een pak huis van de C. H. V., thans kunnen we mededeelen, dat onderhandelingen zijn aangeknoopt voor den aankoop van geschikten grond. Mochten die goed vlotten en daar is wel hoop op dan zal 't pakhuis hier spoedig verrijzen ten gerieve en ten voordeele der landbouwers uit dit gehucht. De tooneelclub „T.O.G." heeft tegen de Vastenavonddagen een paar mooie blijspelen in studie genomen, zoodat ons weer eenige mooie uren wachten. GEMENGD NIEUWS. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 10 Febr. 1927 In den ouderdom van ongeveer 82 jaren overleed alhier de weled. heer H. H. Bos, die na 60 jaren werkzaam tè zijn geweest bij het Op. Lag. Onderwijs waarvan 50 jaren als hoofd der school te Eethen, in 1921 met pensioen ging. Tevens was hij van 1879 tot aan hare opheffing in 1915 werkzaam als onder, wijzer aan de Rijksnormaallessen en wel gedurende de laatste 5 jaren tevens als onder.directeur. Naar het Dgbl. van N.-Br. ver neemt, heeft de klopjacht op j.l. Zater dag in de bosschen ten Zuiden van HilvarenbeekEsbeek, waaraan 70 jonge mannen deel namen, geen enkel resultaat opgeleverd. Van den verdachte den landbouwer G., werd geen spoor ontdekt. Gisternacht is naar het zieken huis te Assen overgebracht een 20 jarige persoon uit Giesen, die bij een vechipartij een steek in het hootd had gekregen. Hij is aan de verwondingen bezweken. Uit Tokio wordt gemeld, dat de sneeuwstormen welke reeds drie weken duren, nog steeds aanhouden en groote schade veroorzaken. Door de onge kende hevige kou zijn vele personen omgekomen. Een nader telegram uit Tokio meldt, dat tengevolge van de sneeuwstormen in het district Niaga.a 62 personen om het leven zijn gekomen en er 29 worden vermist, terwijl er 113 huizen zijn verwoest. Het district Toyana telt 400 dooden, 8 gewonden en 78 vernielde huizen. Te Tegelen reed Zaterdagnacht de koopman L. D. per fiets huiswaarts keerende, tegen een telephoonpaal. Eenigen tijd nadien werd de man in bewusteloozen toestand en hevig bloe dende gevonden. Zonder tot bewustzijn te zijn gekomen is de ongelukkige kort daarop overleden. Te Zuuk bij Epe is zekere J., terwijl hij door een toeval werd ge troffen, waaraan hij lijdende was, van een met boomen beladen wagen ge vallen en daaronder terecht gekomen. Hij overleed spoedig daarna. Reeds sedert drie weken wordt te Berkel-Enschot de jachtopziener Ch. K. vermist Het is begrijpelijk dat dit ge^al in breeden kring wordt be sproken en dat tal van fantastische verhalen de ronde doen. De laatste dagen gaat het gerucht dat in verband met deze verdwijning aan moord zou moeten worden gedacht en dat reeds een persoon onder verdenking van moord zou zijn aangehouden. De geruchten missen eiken grond. Ondanks uitgebreide nasporingen is men er niet in geslaagd iets naders omtrent den vermisten jachtopziener te weten te komen. Er is ook geen enkele aan duiding, die aan een misdaad zou kunnen doen denken. (Huisgez.). De Daily HerÜld verontrust de eigenaars van pakken die nog goed mee kunnen, met de verzekering dat de Londensche kleermakers een revo lutionaire verandering in de mannen mode in den zin hebben, ten gevolge waarvan het vest zou verdwijnen. Zij zal mogelijk worden dank zij den opgang dien het buis met twee rijen knoopen, dat dicht gedragen wordt, maakt. Het nieuwe buis met twee rijen knoopen zal drie zakken van buiten hebben, voorspelt een autori teit, en geen split, volgens het model dat enkele groote firma's ai klaar heb ben. Het nieuwe buis zal gemakkelijk zitten en kan naar believen, van flanel, serge of tweed gemaakt worden. De broek van het nieuwe „two piece" kleedingstuk zal invloed ondervinden van de Oxfordsche „zakbroeken" van verleden jaar en wijder worden. Er is, besloot de autoriteit, veel te zeggen voor het mannenpak uit twee stuks. Bij warm weer is het frisscher. Dan beteekent het een bezuinigingen de luchtiger dracht is ook hygiënischer, omdat het betere ventilatie aan het lichaam verschaft. De vraag naar het nieuwe mannenpak zal den vrouwen toonen dat de mannen eindelijk met hun tijd meegaan. En in de toekomst zullen de twee seksen misschien wed ijveren in het volgen van nieuwe mo. des. Maar wat zal er nu met de groote coupons van de oude stoffen gebeu ren, als er geen vesten meer noodig zijn Zondag hoorden voorbijgangers in de Sjeria Boelak, een van de hoofd straten van Kaïro, schoten klinken uit een juwelierswinkel. Even later trachtte een Egyptenaar het gebouw te verlaten, door een spiegelruit in te slaan. Onder de toeschouwers bevond zich een speurder, die trachtte den man aan te houden. Deze loste eenige revolver schoten op den politieman en trof hem in den buik en den voet. De speurderschoot ook en trof den Egyp tenaar in de hardstreek. Toen de deur van den winkel geopend was, vond men den eigenaar en zijn zoon ver moord door revolverschoten. Er werd een aantal juweelen vermist, die op den gewonden Egyptenaar teruggevon den zijn. De Tilb. Ct. gaf omtrent den moord te Esbeek het volgende uitvoerig ver haal Groote ontsteltenis heerscht in het kleine Esbeek over het gruwelijk drama, dat zich daar heeft afgespeeld. Overal ziet men groepjes menschen het ge beurde bespreken, dat plotseling rouw bracht in twee gezinnen, dat van de ver moorde en dat van denmoordenaar.Even terzijde van den steenweg naar Reuzel, een vijftal minuten van de kom van het dorp verwijderd, loopi links een zandweg naar twee kleine boerderijen met aangebouwden stal, gescheiden door een anderen zandweg. In hel eene woont het echtpaar de Kort met twee groote zoons en een dochter. Het zijn reeds bejaarde lieden. De thans zoo gruwelijk vermoorde vrouw was 69 jaar oud. in het andere woont het echtpaar Geerts. De man is uil België afkomstig en staat minder gun stig bekend. Hij is eenigen tijd gele den ook betrokken geweest in een ernstige vechtpartij te Reuzel Al een drietal jaren leefde Geerts in onmin met zijn Duurman, daar zij indertijd kwestie hadden gekregen over een stukje grond. Toch vermoedde men niet, dat deze betrekkelijk onbe duidende twist tot zulke ernstige ge volgen zou leiden. Gisteravond was het echtpaar de Kort op den gewo nen tijd naar bed gedaan. Het bed staat in een kamer aan de voorzijde van het huis vlak bij het raam, dat in kleine ruitjes verdeeld is. Hoewel het hevig vroor, stond het raam een weinig open, zooals de ge woonte was. Des nachts omstreeks half drie werd men opgeschrikt door een geluid, dat geleek opeen geweer schot. De man sprong direct uit het bed, de vrouw ging rechtop zitten. Ook een der zoons was wakker ge worden en ging in den stal kijken oi daar zich soms iemand bevond. De man ging naar de huiskamer om te zien hoe laat het was. Onmiddellijk daarop klonk een tweede schot en men heeft ook nog een derde schot hooren knallen. De man en de overige leden van het gezin snelden weer naar de slaapkamer, waar men de oude vrouw vond, hevig bloedend aan de slapen. Zij gaf geen teekenen van leven meer. Onmiddellijk werd natuurlijk dt marechaussee gewaarschuwd. Ook een dokter uit Hilvarenbeek arriveerde ter plaatse. Hij kon slechts den dood constateeren. Natuurlijk viel de verdenking van dit gruwelijk bedrijf aanstonds op den buurman. Men ging in het huis daarnaast informeeren en vernam toen van de vrouw van Geerts dat haar man niet thuis was. Hij was des nachts om ongeveer half drie opge- staan en verder wist de vrouw niei waar haar man gebleven was. Haar dochter was nog opgestaan omdat ze ongerust werd over het lang uit blijven van haar vader en het geluid der schoten had gehoord, doch zij had verder evenmin een spoor van haar vader gezien. De nasporingen der marchaussees hebben echter uitgewezen, dat Geerts waarschijnlijk ergens in de buurt bij bekenden van kleeren heeft verwisseld en daar een fiets heeft gekregen, waar mede hij over de grens is gevlucht. Werklieden van de ontginning „de Utrecht" zijn Geerts vroeg in den morgen fietsend tegen gekomen op weg naar de grens. Men heeft twee hulzen van patronen gevonden in het huis van den verslagene, doch de huls van de derde patroon is nog niei ontdekt. Men vermoedde daarom ook eerst dat de dader zelfmoord zou heb ben gepleegd, doch de verdere naspo ringen hebben uitgewezen, dat dit uit- gesloten is. Huis en omgeving zijn afgezet door de maréchaussee. Voor het raam, waar door het noodlottig schot viel is een doek gespannen. Het geweer waarmee de daad is gepleegd heeft men nog niet gevonden, zoodat de dader het wapen waarschijn lijk ergens weggeworpen heeft. De Kort is hevig onder den indruk. Als tragische bijzonderheid kan nog worden gemeld, dat een dochter van de vermoordde een vijftal weken ge leden als kloosterzuster naar de Missie op de Kei—eilanden is vertrokken, luist dezer dagen had men den eersten brief van haar uit Langoer gekregen. Ingezonden Mededeelingen. BURGERLIJKE STAND. ADVERTENTIëN. Faillissementen van de Firma P. v. Gastel Zoon, Kassierster te Dongen, en hare firmanten André en Alphons van Gastel, beiden te Dongen. Curatoren in de ophemelde faillissementen brengen ter kennis van crediteuren, dat de eerste uitdeelingslijsten in opgemelde faillissementen op heden 15 Fe bruari 1927 zijn gedeponeerd ter Griffie der Rechtbank te Breda en van het Kantongerecht te Oosterhout, om aldaar gedurende tien dagen ter inzage te liggen voor crediteuren. 37856 De Curatoren FRANS LAURIJSSEN Mr.W A J VAN DEN HURK. Mr. J. P. M) VAN MIERLO. Op een Fabriekskantoor hier te plaatse wordt voor direct GEVRAAGD een aankomend Brieven onder No. der adv. Bureau van dit blad. 37858 stilt men spoedig met _Bij Apoth.en Drogisten «CrylCt ,,'s ZOMERS BUITEN." Men meldt ons, dat het dit jaar vijftien jaar zal geleden zfln, dat een groep Kan toorbedienden, Ambtenaren, Onderwijzers en Middenstanders te Rotterdam, het ini tiatief namen tot de oprichting der Ver- eeniging, of beter gezegdder Naamlooze Vennootschap ,,'s Zomers Buiten." Doel dezer instelling was van meet af aan in de mooiste deelen van het land zich een eigen vacantieoord te scheppen. Dat dit doel volkomen bereikt is, hebben de vijftien voorbijgegane jaren wel bewezen. Huurde men heel in het begin van de by een gelegde gelden een huisje te Baarn en twee te Seheveningen. thans heeft ,,'s Zomers Buiten" Rotterdam, geen huurhuizen meer, maar enkel eigen bezit tingen. Het geplaatste kapitaal steeg dan ook tot twee ton, waarvoor modem inge richte woningen werden gebouwd of ge kocht te Seheveningen, Katwijk aan Zee Oostvoorne, Zandvoort, Oud Leusden, Baarn' Amersfoot en Ulvenhout Deze woningen werden volledig, zy het eenvoudig, maar buitengewoon hygiënisch, gemeubileerd. Meer dan driehonderd ge^ zinnen maken per jaar van deze instelling gebruikhet aantal dank- en tevreden- lieidsbetuigingen, alleen over 1926, steeg tot over do tweehonderd. Aangezien de Directie naar verderen voor uitgang streeft deelt zij ons mede, dat zij gaarne bereid is. op eene bijeenkomst, hier ter plaatse te lieleggen, nadere uiteenzet tingen te geven. Ook zullen met genoegen alle vragen om inlichtingen worden beant woord, en kunnen desbetreffende brieven worden gezonden aan: ,,'s Zomers Buiten", Hoofdkantoor: Noordsingel 26a, te Rotter dam. Buitengewoon mooi zijn de woningen te Oud Leusden, hoewel ook die te Schevenin- ,gen 'en te Zandvoort elke vergelijking kun nen doorstaan. In het voorjaar zullen rust- behoevenden, zenuw- of lichaamszwakken op zeer billijke conditiën by ,,'s Zomers Bul ten" Rotterdam, kunnen huren. Het is niet noodzakelijk lid (aandeelhou der) te zijn. terwijl het niets ter zake doet, of men te Rotterdam of elders woont, noch welke positie men in het leven inneemt. Al le rangen en standen vinden thans in wat ,,'s Zomers Buiten" te Rotterdam biedt, ruimschoots bevrediging, zy het ook, geiyk reeds opgemerkt, dat de meubileering der woningen van alle „luxe" is gespeend. WAALWIJK. Uitspraken van 10 Februari 1927. J. C. M. te Nieuwkutjk overtr. veldpol. 5 of 2 weken tuchtschool. A. M. A. H. te Waalwijk, overtr. pol. verord. ƒ5 of 1 week tuchtschool. J. V. te Besofjen en J. d. B. te Sprang-Capelle, beiden overtr. warenwet, ieder ƒ40 of 1 maand. E. d. H. te Waalwijk overtr. melkbesluit 2 maal 1 of 2 maal 1 dag. G. F. te Vlijmen, stroopery 15 of 10 dagen. H. E. v. d. V. e Vugt °n A. H. v.* d. V. te Vlijmen, beiden overtr. veiligh. wet, ieder 4 maal 15 of 4 maal 10 dagen. W. G. M. v. d. V. te alsvoor overtr. alsvoor 80 of 40 dagen. L. v. d H. te Kaatsheuvel overtr. alsvoor 4 maal 8 of 4 maal 4 dagen. J. N. B. te alsvoor overtr. algera. veiligh. wet ƒ0.50 of 1 dag. J. B. te 's Bosch, overtr. alsvoor 75 of 40 dagen. A. v. d. L. te Waspik en G. T. te Waalwyk, bei den dronkenschap ieder 25 of 15 dagen. H. v. d. H., li v. R. en A. d. N. allen te Kaatsheuvel allen overtr. alsvoor ieder 10 of 5 (lagen. G. T. te Waalwyk overtr. mot. en i-y w. regit, 5 of 3 dagen. L. v. R. te Drunen, overtr. alsvoor 3 of 2 dagen. A. R. te Sprang-Capelle, jachtdelict. 10 of 5 dagen. G. It. te alsvoor overtr. leerplichtwet ƒ2 of 2 da gen. J. M. v. d. S. te alsvoor overtr. alsv. 4 of 2 dagen. A. H. te Nieuwkuyk overtr. vogelwet. 5 of 3 dagen. C. W. M. C. te Loon op Zand, dronken de orde verstoren 10 of 5 dagen. M. H. C. H. J. M. en W. v. B. beiden te Viymen, beiden overtr. ykwet, ieder ƒ3 of 2 dagen. Burgerlijke Stand van Made. Geboren: Bern. J. z. v. Bern. H. Ak. kermans en Johanna Joore. Anna d. v. Hendrik Flipsen en Johanna de Reijer. Hendrika d. v. Ant. Antonis. sen en Petronella Verkooijen. Jo hanna d. v. Petrus v. Beek en Petronel la Lichtenberg. Gerdina d. v. Leo. nardus de Bever en Cornelia Bracht. Huberdina d. v. Wilh. C. Verhoeve en Adr. Brenders. Wilhelmina d. v. G. Harps en Wilhelmina v. Raamsdonk. Henrica d. v. J. Diependaal en Maria de Beer. Wilhelmus z. v. Joh. de Wijs en Antoinette Meres. Dingeman z. v. Dingeman v. Rijsbergen en A. van R ijsbergen. Overleden: Elisabeth Driessen 72 j. Johannes H. v. Mal 86 j. Christ. Dingenouts 21 m. Corn. Roovers 4 m. Jac. C. Verhoeven 3 m. N. de Bruijn 3 m. Joh. Krehber 89 j. Joh. Braat 83 j. Gehuwd :Adrianus Sina 37 j. en Adriana J. v. Gils 24 j. G. v. Gils 26 j. en Joh. v. Ham 20 j.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 3