Notaris Middelkoop Pak pap i c r. Pakpapier, Inwikkelpapier welke hij ook nog bezocht heeft. Daar hij zeer lastig werd, had de po litie met den krankzinnige veel werk. Dr. Langemeijer werd met het geval in kennis gesteld, die na onderzoek een geneeskundige verklaring verstrekte., waarna de patient naar Reinier van Arkel in 's Bosch werd overgebracht. R. K. Kiesvereeniging van Waalwijk. Ter inlichting der R.K. kiezers en eventueele candidaten der R.K. Kies vereeniging, diene dat de thans in de algemeene vergade-ring vatgestelde verklaringen, door de candidaten te onderteekenen, luid als volgt: dat zij eene eventueele canaida- tuur voor het lidmaatschap van den Gemeenteraad van Waalwijk aanvaarden 2. dat zij niet voor voorkeurstemmen zullen ijveren of doen ijveren 3. dat zij ten allen tijde een vrijko menden zetel in den Gemeente raad van Waalwijk, wanneer zij daarvoor in aanmerking komen, zullen bezetten, tenzij zij geldige redenen, ter beoordeeling door het Bestuur, hebben. 4. dat zij zich onvoorwaardelijk bij den uitslag van de stemming in de Kiesvereening voor de groslijst zullen neerleggen. Volksmatinée. Het door de Liedertafel „Oefening en Vermaak" j.l. Zondagmiddag in de zaal van Musis Sacrum gegeven Volksmatinée, genoot een zeer goede belangstelling. Zoowel koor als solisten waren in voortreffelijke stemming. Met genoe gen hoorden we, dat Mej. Mertens materiaal zich den laatsten tijd bijzon der goed begint te ontwikkelen. Zang en voordraeht waren zeer beschaafd, mede door goede vorming van voca len en consonanten. Ook de heer Tom Burmanje liet ons weer van zijn fijne bariton genieten. De toehoorders waren gul met 't applaus. Biljarten. De biljartclub „Ons Genoegen gevestigd in café „'t Vosje" alhier, trok Maandagavond naar Sprang om daar in café Hofman de biljartclub „Volhouden" te gaan bekampen. Na een zeer geanimeerden wedstrijd, waarbij de spelers van „Ons Genoe gen" tot de laatste minuten in de meerderheid waren, wist de heer Stokkermans door een hooge serie de kansen ten gunste van Sprang te keeren en won „Volhouden" dus wederom met een zeer gering punten- verschil. De uitslag is als volgt .Volhouden A. de Jong 62 F. Hoffman 100 H. Maijers 100 A. Hoffman 64 J. Krol 81 J. Stokkermans 100 507 Ons Genoegen" Leijten 100 W. Pulles 77 F. de Vries 77 M. Pulles 100 M. v. Mierlo 100 r. d. Geld 43 "197 30. Hoogste serie J. Stokkermans Uitvoering „Ons Genoegen In café Trompen bij den heer v. Zeist, gaf de aldaar gevestigde tooneel- vereeniging „Ons Genoegen" Maan dagavond een goed geslaagde uitvoe ring. Het bleek ons dat er onder ge noemd gezelschap zeer goede humo risten schuilen. Het programma was, met het oog op het bal dat zou vol gen, niet al te uitgebreid, doch niet temin zeer goed geko2en en wel in staat, om het publiek te vermaken. Met de klucht in 2 bedrijven „Het Mannelijk Dienstmeisje" is o.a. ge ducht gelachen. Vooral J. Ophorst als 't mannelijk dienstmeisje en mej. Ophorst als „Mevrouw" hebben zich uitnemend van hun taak gekweten. In „De Grenskommies" en „Gevallen Grootheid" deed L. de Bruijn zich als een zeer geroutineerd speler en goed zanger kennen, terwijl ook de overigen naar vermogen tot het succes hebben bijgedragen. Op het bal hebben de danslustigen zich ook bijzonder geamuseeerd, ter wijl, daarbij de heer Kampman nog een paar aardige comische scènes ter afwisseling voordroeg, zoodat veel te vroeg het sluitingsuur kwam. De Wit Blanket-industrie te' Helmond. Deze gereorganiseerde maatschappij boekt in haar tweede jaar een winst van f63.745, dividend 5°/0. De directie is alleszins tevreden over deze resul taten en ziet de toekomst met ver trouwen tegemoet. Waarschuwing. Alvorens handelsrelallën aan te knoo- pen met of bestellingen van bloem bollen of planten te doen aan de firma JOHN KUIPER of JAN KUIPER, te Hillegom wordt men in eigenbelang aangeraden, zich te voren om inlich tingen te wenden tot den Burgemeester van Hillegom. De dagbladen, zoowel in Nederland als in het buitenland, worden verzocht deze waarschuwing over te nemen. Zooals wij reeds eerder schreven werd opgevoerd bet stuk van Gerard Nlelen >Wat niet sterven kon.» Waar we in ons vorig nummer een beschrij- vlo van dit stuk gaven is dit thans overbodig. Het geheel was een zeer indruk wekkende vertooniog met vele ont roerende schoone momenten en schil derachtige tafcreeien, en was ook in alle opzichten de meeste zorg aan deze opvoering besteed. De decoratie van het vergrootte tooseel was geheel passend bij het stuk en zeer kunstig vervaardigd, terwijl de uitstekende grimeering van den Heer Scheefhals uit 's Bosch de zeer kunstige regio van dit stuk voltooide zoodat do uiterlijke verzorging af wa9. De hoofdrol van vader Grosbergea ging op 'n wijzedoor geen dillotcautente verbeteren. De heer Llevendam zijn vriend kon z'ja rol als medelevend in dezelfde gevoelens niet beter weergeven Arnold de oudste zoon, aan wie het bankiersbedrijf wa9 overgegeven en die een echte speler en verkwister was geworden wist zijn rol met een pracht creatie te vervullen de tweede zoon Rudolf als jongeling tyist sijn levens houding, ook psychologisch fijn aan te voelen. Ia zijn samenspel met Guus zijn jongste broer, gaf dit tweetal heel mooie staaltjes tooneelspel te zien. Andre ah Notaris, zwager van vadeF Grosbergea, speelde met de daarvoor vereischte soberheid, als menschen- kenaer, en bovenal de man van dc dood met geduld. Pienders de vriend van Arnold gaf mooi spsl te zieo, en leefde met huichelachtigheid en vriend schap, De tuinman Huib. die jarenlang ondervinding heeft opgedaan wat er in de bankierszaak voorviel speelde met de meeste soberheid en voorzich tigheid en wist allen te boelen. Dekker de procuratiehouder; welke inzag dat de bank zou sptlngen en die door den zoon ontslagen werd speelde zijo bedachte rol tot ieders tevreden heid ook de kleins rollen pasten zich goed aan. Wij kunnen zeggen dat alles een keurig verloop had, en dat deze dilettanten met genoegen op dezen avond kunnen terugzien. Een woord vaa lof aan den onvermooiden regisseur dia tijd noch moeite heeft gespaard voor deze uitvoering. ELSHOUT. Zondagavond werd door de Mannentooneelvereeniging met wel willende medewerking van de Fanfare en LiedertBfel een goed geslaagde uit voering gegeven. Het was een goede gedachte om met deze dagea iets op te voeren wat boeiend een leerzaam was. De aitvoering werd vooraf gegaan door een inleidend woord van den Eorw. Heer Kapelaan. De uitvocrisg liep zoer vlot van stapel, er werd goed gespeeld. Ook de muziek en zang tusschen de ba- drijven was uitstekeed en wij hebben genoten. Een woord van lof aan den Eerwaarden leider kapelaae van Laanen voor de onvermeeiden ijver en ambitie waarmij hij dit stuk voor het voetlicht bracht. Na afloop dankte de ZoerEerw. Heer Pastoor de spelers. De tweede dag was evoneens een genoeglijke avond, een avosd van on bedaarlijk lachen. Opgevoerd werd >Johao ais Rentenier», eea kluchtspel waarmede iedereen voldaan was. De muziek- en zangvereealging zorgde voor de noodige afwisseling. NIEUWKUIJK". Op Zondag 27 Fe- bruari voor heeren en op Dinsdag 1 Maart voor dames had in het R.K. Verenigingsgebouw alhier door de R.K. Tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid" de opvoering plaats van „Mijnheer Klaproos", klucht in drie bedrijven door Gerald Nièlen. Beide avonden mocht de vereeni- ging zich in een groote belangsteliing verheugen. Het publiek dat zoo men alom hoorde van dit stuk groote verwach tingen had, was dan ook ten zeerste voldaan. De rollen bleken goed verdeeld, vooral de hoofdrollen waren in alle bedrijven meesterlijk, terwijl al de andere spelers zich volkomen gaven. Allen hadden telkens een welverdiend applaus in ontvangst te nemen. Aan alle spelers een welverdiend woord van lof is dus hier zeker niet mis plaatst. Kunst na Arbeid", heeft aan velen weer een genoeglijken avond ver- schaft waarvoor we hun gaarne dank zeggen, Het bestuur van den Boerenbond besloot in haar jongste gehouden vergadering haar filiaal te doen over geven aan de handelsvereniging van den N. C. B. te Veghel. Bij de gehouden onderhandsche aanbesteding tot het bouwen van een heorenhuis voor rekening van den heer P. van Loon te Elshout, was de laagste inschrijver de heer J. Blankers alhier, voor de som van f 14863,—. SPRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang). De heer Jac. v. Drongelen heeft be dankt als candidaat der A R Kiesvereen. alhier voor de a.s. Gemeenteraadsver kiezing. Voor no. 7 is thans gekozen verklaard de heer C. van Heijst. J.l. Woensdagavond trad voor de A.R. Kiesvereen. „Sprang" in de zaal van den Chr. Volksbond alhier als spr. op de Ea.Achtb. heer A. D. v. d. Schans. Burgemeester van Andel en lid van de Provinciale Staten van Noord Brabant, met het onderwerp „De taak en werk wijze van Prov. Staten". De Voorzitter, de heer G. J. van Willigenberg, opende deze bijeenkomst op gebruikelijke wijze en heette in een kort openingswoord de aanwezigen weikom, inzonderheid den Edel.Achtb. heer v. d. Schans, A.R. Statenlid, die bereid was te komen spreken voor de a.s, Statenverkiezing. Opmerkelijk is dat men over het algemeen zeer lauw tegenover de Statenverkiezing staat. Men meent, dat het niet noodig is zich daarvoor druk te maken, omdat door Prov. Staten zoo weinig wordt gedaan. Doch het werk van Prov. Staten houdt groot verband met de principeele kwestie. Spr. noemt twee zaken, waar om het van groote beteekenis is, wie naar de Pr. St. worden afgevaardigd. Ie Zijn de Prov. Staten het' kies college voor de leden van de le Kamer. Het mag ons niet onverschillig zijn, hoe dat er uitziet. 2e Zijn de Prov. Staten het kiescollege voor de Ged. Staten. Dit is een controleerend College op den arbeid der gemeentebesturen. Daarom is het ook voor ons van groote beteekenis wie in de Prov. Staten zitting hebben. Doch waar de geachte spreker de taak en werkwijze van Prov. Staten uiteen zal zetten, geeft de Voorzitter het woord aan den Edel.Achtb. heer v. d. Schans, die begint met te zeggen, dat het hem in zijn bijna 14- jarig lid maatschap van de Prov. Staten van Noord-Brabant, dikwijls is opgevallen, dat zeer velen een minder juist begrip hebben van Prov. Staten. Velen weten niet juist de taak van Prov. Staten en Ged. Staten en verwarren deze col- ege's, waartoe volgens spr. de Grond wet wel eenige aanleiding geeft. Men krijgt in de Prov. Staten weinig te hooren over Provinciale politieke dit springt direct over op algemeen politiek. Wanneer wij de verslagen ezen van de Statenvergaderingen, on verschillig van welke provincie, dan zal het opvallen dat daarom zelden principieele beginselen naar voren tomen. Spr citeert uit „Het A.R. Pro gram" van Dr. A. Kuiper en zegt dat men alsdan geneigd zou zijn te zeggen, dat het van niet zoo'n groot belang is. wie daartoe worden afgevaardigd. Spr. *eeft een historisch overzicht van de Prov. Staten en zegt ook hoe het uit A R. oogpunt zou moeten zijn om meer bevredigd te wezen ten opzichte van de macht van Prov. Staten, waar die zeer beperkt is en het geheele bestuur der Provincie bij Ged. Staten berust. Het bevreemd spr. zeer, dat in de Gemeenteraden zoo dikwijls gezegd wordt, door volgelingen van Torbekke, dus liberalen, dat de gemeenteraad niets meer heeft te zeggen, dus dat alles dan maar aan Ged. Staten moet worden overgelaten, hoewel Torbekke toch de man was, die bijna afgeheele macht over de gemeenten aan Ged. Staten wenschte te zien opgedragen. Aan het einde zijner breedvoerige uiteenzetting van de taak en werkwijze van Prov. en Ged. Staten, zegt spr., dat het toch van groot gewicht is, dat er van A.R. kant gewerkt wordt bij de verkiezing van Prov. Staten, in verband met de verkiezing van Ged. Staten en Eerste Kamer. Spr, spoort aan te werken voor de A.R. Partij, omdat het ook onzen plicht is, mannen af te vaardi gen, die hun beginsel uiidragen op politiek terrein en licht toe van gezag van Prov. Staten op de Waterschapsbeiangen, opdat niet de belangen van den een worden gediend ten koste van den ander. Spr. hoopt dat allen zooveel van hun plicht zijn doordrongen, opdat mannen worden afgevaardigd die doordrongen zijn van onze A.R. beginselendie de beteekenis van het eerste en grootste gebod diep gevoelen en doordrongen zijn van den eisch, dat God gediend moet worden op alle terrein des levens. De Voorzitter zegt den geachten spreker namens allen hartelijk dank en spoort alien aan om propaganda te maken voor de candidatuur A. D. van der Schans. De bijeenkomst wordt door dhr. v. d. Schans met dankgebed gesloten, nadat door spr. nog enkele vragen nader waren toegelicht. Tengevolge van den krachtigen storm van Zondag 1.1. werden eenige palen van het electrisch net omver geworpen, waardoor een gedeelte der gemeente van licht verstoken bleef. Door den Raad dezer gemeente zal op Vrijdag 4 Maart a. s. des na middags half zeven eene openbare vergadering worden gehouden. Aan de orde wordt gesield 1. Beëedigingarmmeester. (W. Kla zen.) 2 Ingekomen stukken. 3. Benoeming hoofdstembureau Raadsverkiezing. 4. Benoeming schattingscommissie. 5. Bespreking steunregeling. 6. Bespreking wijziging datum ker mis. 7. Begrooting armbestuur. 8. Rekening armbestuur. 9. Wijziging gemeente begrooting 1926. 10. Wijziging begrooting 1927. DUSSEN. Omtrent den brand bij de Wed R vernemen wij nog nader. De buren werden door het knetteren der vlammen en het geschreeuw der be woners gewekt. Het achterste gedeelte van het huis stortte toen. reeds in. Gelukkig stond het grootste gedeelte van het vee in een schuur er tegen over, eveneens aan de Wed. R. be- hooiende. Het huis van den heer de B. was reeds een weinig aan het branden en aan het krachtdadig optreden van de heeren S. en V. E. is het te danken dat deze kolossale boerenstelling be houden bleef. Toen de brandspuit ter plaatse kwam was er dan ook enkel nog werk om de belendende gebouwen ts sparen. Beide huizen van de B. en H. kregen dan ook ernstige waterschade en bij de B. was ook ai een en ander schroeid. Ook een tegenover gelegen schuur van gebr. H. had het kwaad te verant woorden. Als tragische bijzonderheid zij nog vermeld, dat vier weken geledeh de man dood te bed werd gevonden. MADE. Donderdagavond hield de heer j. Teurlings uit Kaatsheuvel, voor een druk bezette zaal een lezing over „De rasverbetering onder de hoenders". De lezing trok veel be langstelling. De zoon van den landbouwer C. M. in het nabij Made gelegen Oosteind, had 't ongeluk onder 'n bela den kar met kunstmest te geraken. Zwaar gekneusd werd hij naar het R.K. Ziekenhuis te Oosterhout overge bracht. In de plaats van den heer P. J. Moet die aan een U. L. O. school te den Haag is benoemd werd toi hoofd der Christ, scnool te Drimme- len benoemd de heer J. Beijnen te Nieuwendijk. BERGEN OP ZOOM. Naar de „Msb." met zekerheid meldt, heeft wethouder H.P. M. Verlinden aan het bestuur der R. K. Kiesvereeniging medegedeeld, dat hij ter wille der eenheid in het katho lieke kamp, besloten heeft voor een candidatuur bij de a.s. gemeenteraads verkiezing niet meer in aanmerking te willen komen. De heer Verltnden nad zitting van April 1914 af en was wet houder van 1919 af. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, ge- Bisselink, Kaatsheuvel. Elk octet en er waren er niet minder dan zes uit de Harmonie samengesteld speelde als verplicht nummer de ouverture „Theoludo" van Langlois, een nummer dat van slechts 8 muzikanten veel vergt. Als eigen gekozen nummer werd een Valse, een Foxtrot of Mazurka gemaakt. Wat gepresteerd werd bevestigde ten volle de woorden van den heer v. d. Horst. De uitvoeringen gaven blijk van ernstige studie en vele oefening. Stem ming en samenspel waren over het algemeen zeer goed verzorgd. Octet No. 5 won met 317 punten de hoog ste lauweren. Hier was alles af, stem ming, samenspel, opvatting, tempo, nuanceering en klankgehalte, 't Was concoursfahig. Octet No. 4 won met 298 punten een len prijs. Ook hier alles zeer goed verzorgd. Enorm was 't succes van dit achttal, toen na een inleiding van den heer H, Vrinten, waarin hij mededeelde de jury eigenlijk abuis gehad had met de Ouverture „Theo ludo" voor Harmonie te geven, daar zij voor „symphiool" geschreven was, inplaats van voor Harmonie, het gordijn opging en acht heusche „rommelpotters", waaronder 'n zware Keulsche zuurkoolpot als contrabas, 'n van Houtens flikjesbusje als le viool en diverse grootere en kleinere beblaasde bussen als tusscheninstru- menten de geheele ouverture „in beeld" brachten, 't Origineel Vasten avondidéé bracht een onbedaarlijk gelach in de zaal te weeg. De verdere uitslag was Octet No. II en VI le prijs met 271 punten. Octet No. I le prijs met 263 punten en Octet No. Ill le prijs met 250 punten. De heer v. d. Horst wenschte allen geluk ofschoon de kas van Apollo door die vrijgevigheid der jury een zware aderlating onderging, immers alle prijzen waren geldprijzen. Met overgroote meerderheid van stemmen won octet No. 5 eveneens den publieksprijs. Na afloop was er de stemming in wat de kastelein het best zal hebben ondervonden. De werkman J. H. raakte Zater dag bij 't oppoetsen der machine met den vinger er tusschen beklemd. De vinger spleet in den top open. Uit de Schoenindustrie. Als eenj „Unicum" in de schoen- fabricage, diene vermeld te worden, dat Frans Dingemans, werkzaam aan de Stoomschoenfabriek der firma Schalken-Van Vugt alhier, in de afge- loopen week niet minder dan 1775, dat is ongeveer 1800 paar schoenen alléén heeft gezwikt en daarbij nog plm. 300 paar heeft doorgezet. Voorwaar een reuzenprestatie, die menig vakman en zeer terecht, Frans zal benijden. Kaatsheuvel, 1 Maart 1927 Het concert van Zondagavond trok in Euphonia veel belangstelling. De naam die de Gebr. de Laat uit Tilburg als Humoristen, Duettisten hebben is bekend. Jammer dat het programma, door het op denzelfden avond optreden in den Burger Schouw burg te Tilburg, nog al eenig geweld werd aangedaan, daar de heer Aug. de Laat eerst veel later verscheen en reeds vroeg naar Tilburg terug moest. Wat de heer A. de Laat in dezen tijd verrichtte was echter goed werk. Zijn optreden is beschaafd en decent, I zijn uitspraak correct, zijn gebaren mimiek gepast, zijn stem klankvol en zuiver. Vooral als couplettenzanger oogstte hij veel succes. Ook de heer Koos de Laat beviel uitstekend. Mej. Car. de Laat begeleidde op den vleugel en nu en dan wel wat forsch Ter afwisseling en aanvulling wer den eenige films afgedraaid. Een stampvolle zaal gaf blijk van de belangstelling, die het octetten- concours van Apollo Maandagavond trok. Met drie nieuwe nummers „Echtes Wiener Blud" van Kimzak, „Grande Marche Solemnelle" van Langlois en „Fleurs et Sourizes" van Hanseme opende de harmonie onder leiding van haren directeur den heer P. B. Bisselink den avond. De Presi dent van Apollo sprak hierna een woord ter inleiding. Hij noemde de avond reeds vooraf geslaagd, omdat hij wist dat er met reuzen ijver ge studeerd was en dat alzoo het doel bereikt was, dat het bestuur zich met dit concours stelde ijver-en studielust bij de jongeren op te wekken. De jury bestond uit de heeren P. v. Abeelen, Tilburg, P. v. Bokstel en P. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag Aigemeene Muziekleer Waalwijksche Muziekschool. Donderdagavond 7 uur. Cursusles „Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationsstraat. Donderdagavond 7'/2 uur repetitie voor de adspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8'/2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Vrijdag Viool- en Cellocursus Waal wijksche Muziekschool. Zaterdag 8 uur. Bestuursvergadering Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Mannenkoor. AD VEKTENTIëN ZATERDAG 5 MAART 1927, des namiddags 3 uur bij het Sta. tionskoffiehuis van den heer L. F. VAN DONGEN te Capelle, ten verzoeke van den heer A. BRAAT te Made, zal om contant geld in het openbaar verkoopen EEN FLINKE PARTIJ NIEUWE HOLLAND- SCHE HOUTWAREN. DE PRIJZEN VAN HET (aan rollen 1.—1.20, 1.40 M) lava, Saeling, enz.) alsook van zijn aanzienlijk verlaagd. Vraagt monsters en prijs. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. DRUNEN. De tweedy vastenavond had ook een gezellig verloop. De uitvoering welke werd gegeven door de Harmonie en Tooneel- vereeniging in de groote zaal van het Jon genspatronaat is goed geslaagd. Dit concert werd met een pittige marsch geopend, waar na wij achtereenvolgens op zeer mooi uit gevoerde concertnummers werden vergast. Ook liet Komisch gedeelte was goed ver zorgd. Opgevoer werd „De slimme schaap herder", Komische scène en „Jocrises de Vondeling", kl.uchtspel. Beide stukken wer den vlot gespeeld en werd er onbedaarlijk gelachen. A.s. Zondag zal vanwege het Wit-Gele Kruis eene vergadering worden gehouden in de zaal der Jongens-Congregatie. De agenda bevat o.m.Verkiezing bestuur aft. ledenBenoeming controle commissie, Verschillende mededeelingen, enz. Trouwe opkomst is voorzeker voor «lit goede doel gewenscht. DRUNEN. Gisterenavond werd in de Zaal der Jongelingen Congregatie door de FLK. Tooneelvereonigiug een goed geslaagde uitvoering gegeven, waarmede deze vereoniging haar ouden roem hooger op heeft gevoerd. Veel goeds heeft deze vereeniging, die onder baar zusters in den omtrek een zeer goede naam heeft, al bereikt. Onder groote belangstelling heeft de. Biljartvereeniging „Ons Genoegen", geves tigd in het Café W. Pulles te Waalwyk, j.l. Maandagavond een bezoek gebracht aau de Biljartvereeniging „Volhouden", geves tigd in het Café Hoffman, alhier, tot het man 100: H. Mayers 100; A. Hoffman 64; J. Krol 81, J. Stokkermans 100. Totaal 507. „Ons Genoegen": Ley ten 100; W. Pulles 77; F. de Vries 77; M. Pulles 100; M. van Mierlo 100; v. d. Geld 48. Totaal 497. Hoogste serie: J. Stokkermans 80. WASPIK. spelen van een returnwedstryd over 600 caramboles. De Voorzatter van „Volhouden" opent den weds try d met een woord van welkom, hetwelk door de Voorzitter van „Ous Ge noegen" wordt beantwoord, die de hoop uitspreekt dat de wedstryd van dezen avond op hoog peil mag staan en zeker ook in een vriendschappeiyke verhouding mag worden gespeeld. De wedstryd heeft dan ook vanaf het he in tot hel einde een prettig verloop gehad. De wedstryd zelve was meer spannend dan fraai. De uitslag was als volgt: „Volhouden": A. de Jong 62; F. Hoff-

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6