uwe advertenties IMilKscIll! SMrM Antoon Tielen. Laat ons plaatsen wenschen thans op zijn zilveren jubi leum. Het zal hem zeker op 15 Maart niet aan belangstelling ontbreken. LOON—OP—ZAND. Dezer dagen had in het nieuw, gebouwde St. Qer- lachus Gesticht voor de eerste maal eene operatie plaats en wel van een inwoner onzer gemeente. 't Is wel een bijzonderheid dat op een dorp de inwoners voor zoo'n be handeling in hun eigen plaats terecht kunnen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 8 Maart '27. Donderdag a.s. treedt voor het Nut op onze oud-stadgenoot, de heer A. Alt, organist te boiswaid, met het onderwerp Wagners Parsiial", ver duidelijkt met licntbeelden. Zaterdag 12 Maart hoopt de Chr. Jongelings vereeniging „Eben Haëzer" naar üOsie jaarvergadering te houden in een leesielijke bijeenkomst in de Prot. Bewaarschool. Het programma omvat 11 Nos. De ring van Chr. Jongelings- Vereenigingen in net Land van Heusaen en Altena" geelt een reciteeravond in de Car. Bewaarscnool Dinsdagavond 15 Maart, waaraan een twintig jongelui van verschillende atdeelingen zullen deelnemen. NIEUWS DIT JbAATSHEUVEL. KERKNIEUWS. Pater Borromaeus de Greeve O.FM. Het is vandaag precies 25 jaar ge leden, dat Pater Borromaeus teWoerden de H. Priesterwijding ontving. Dit feest wordt niet heden maar eerst op den Tweeden Paaschdag herdacht. Zooals bekend zal hem dan een „Borromaeus- fonds" worden aangeboden, waarvoor bereids een groot huldigingscomité is samengesteld. In dit comité hebben zitting ministers en oud-ministers, le den der Eerste en Tweede Kamer, vertegenwoordigers der R.K. Organi saties, priesters, kunstenaars, journa listen, industrieëlen en werknemers. Het „Borromaeusfonds" zal worden gebruikt ter opleiding van missionaris sen voor de Franciscaansche Missie. SPORT. Voetbal. België-Holland. A s. Zondag zullen de vertegen woordigende elftallen van België en Nederland elkaar voor den 32sten keer ontmoeten. De belangstelling ook van Neder- landsche zijde zal die van vorige keeren nog overtreffen. Men schat het aantal Hollanders dat den wedstrijd zal gaan bijwonen op circa acht duizend. Er loopen verschillende extra treinen en reeds lang zijn alle plaatsen uit verkocht. Het is intressant na te gaan hoe de krachts verhouding tusschen deze beide ploegen sinds 1905 geweest is, De thans gespeelde wedstrijden had den liet volgende resultaat: NederlandBelgië. 14 Mei 1905 te Rotterdam 40. 13 Mei 1906 te Rotterdam 23. 9 Mei 1907 te Haarlem 12. 2G April 1908 te Rotterdam 31. 25 April 1909 te Rotterdam 41. 10 April 1910 te Haarlem 70 2 April 1911 te Dordrecht 31 28 April 1912 te Dordrecht 43. l'o April 1913 I.- Zwolle 2—4. 26 April 1914 te Amsterdam 4—2 7 Mei 1922 te Amsterdam 12. 29 April 1923 te Amsterdam 11. 23 Maart 1924 te Amsterdam 11. 3 Mei 1925 te Amsterdam 50. 2 Mei 1926 te Amsterdam 15. Doelgemiddelde4326 in Neder, land's voordeel. BelgiëNederland 30 April 1905 te Antwerpen 14. 9 April 1906 te Antwerpen 50. 14 April 1907 te Antwerpen 13. 29 Maart 1908 te Antwerpen 14. 21 Maart 1909 te Antwerpen 14. 13 Maart 1910 te Antwerpen 32. 19 Maart 1911 te Antwerpen 15. 10 Maart 1912 te Antwerpen 12. 9 Maart 1913 te Antwerpen 33. 15 Maart 1914 t(j Antwerpen 24. 31 Augustus 1920 te Antwerpen 30 (Olympiade). 15 Mei 1921 te Antwerpen l1. 26 Maart 1922 te Antwerpen 40. 27 April 1924 te Antwerpen 11. 15 Maart 1925 te Antwerpen 01. 14 Maart 1926 te Antwerpen 11. Doelgemiddelde: 3529 in Neder. land's voordeel. De balans ziet er dus thans als volgt uit: Nederland 31 16 6 9 78—55 38. België 31 9 6 16 55—78 24. Uit dezen stand ziet men dat Oranje nog altijd een flinke voorsprong heeft. Laten we hopen dat ons elftal a s. Zondag dezen voorsprong nog ver groot. Mogelijk kunnen wij a s. Zaterdag aan vele voetbal-enthousiasten eene belangrijke mededeeling ten deze doen. WijhelminaWillem II. P.S.V.—B.V.V. 2e klasse A: BredaDongen. VlissingenRoosendaal. 2e klasse B: V.V.V.—Boxtel. G.U.D.O.K.Zaltbommel. 2e klasse C: M.Z.M.Bleijcrheide. Staatsmijn EmmaM.V.V. II. JulianaRhenania. 3e klasse A: WalcherenTerneuzen. 3e klasse B: T.S.C.Broekhoven. BelcrumM.E.V.O. 3e klasse C: H.E.C.Good Luck. KaatsheuvelOranje Wil. 3e klasse D: PopeHeer. V.T.V. II—M.Z.M. II. A.A.C. II—Vaals. 3e klasse E: Heerlen Sport IIExpresse. Kerkrade IIBleijerheide II. HoensbroekJuliana II. Res. Ie klasse: N.A.C. II—B.V.V. II. AGENDA. WAALWIJK. Woensdag 8'/2 uur repetitie Tavenu M. Govaerts (ingang zijdeur). Woensdag 8'/2 uur. Huishoudelijke vergadering der R.K. Middenstands- vereeniging, Hotel Verwiel. Donderdag Algemeene Muziekleer Waalwijksehe Muziekschool. Donderdagavond 7 uur. Cursusles „Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationsstraat. Donderdag 7'/* uur. Ontwikkelings avond in den R. K. Gildenbond. „De martelaren van Gorcum" (met lichtbeelden), door E. Beekmans, adviseur. Donderdagavond 7'/2 uur repetitie voor de adspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8'/2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Vrijdag Viool- en Cellocursus Waal wijksehe Muziekschool. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Mannenkoor. GEMENGD NIEUWS. Een auto, bestuurd door den heer Houbiinne uit de Brusselsche voorstad Elsene, botste te Saint Ser- vais bij Namen op een boom, met het gevolg dat Houbiinne en zijn vrouw op slag dood bleven. Twee andere inzittende personen kwamen met eenige kneuzingen en den schrik vrij. Men meldt, dat de oudste man van België, Benoit de Mol, te Bois de Lessines in Henegouwen is over leden. Hij had den leeftijd van 105 jaar bereikt. In Kobo en Osaka heeft gister een heftige aardbeving plaats gehad, die met tusschenpoozen van telkens eenige seconden, drie minuten geduurd heeft. In Kobo geraakte dientengevolge de electrische lichtlelding onklaar en hebben de bewoners eenigen tijd in de duisternis moeten zitten. De schade is gering. De haard van den aardschok heeft op 300 K. M. afstand gelegen op het Noorder Eiland en volgens de eerste nog onduidelijke berichten, is daar belangrijke schade aangericht, en vreest men ook voor het verlies van merischenlevens. De mijnwerkers federatie heeft een eigen fonds gesticht tot leniging van den nood der naastbestaanden van de beide mijnrampen van de vorige week, dat onafhankelijk van het fonds van den lord Major van Londen het zelfde doel zal nastreven. Er zijn tot gisteren duizenden kleine gaven binnengekomen, sommige ver gezeld van brieven waaruit bleek, dat de gever een groot offer had moeten brengen omzijn lof 2 shilling af te kunnen staan. Het bestuur van het Vakvereeni- gingscongres, heeft het fonds echter een flinken stoot gegeven met een gift van 1000. „Wij zijn hier samen in het aan- gezicht van God. Ik verzoek je drin gend, heen te gaan en zachtjes heen te gaan. Het leven van mijn tante is in je handen, daar zij zwak van hart is en een schok haar zou dooden. Ga er is niets in huis hier". Met deze dramatische woorden, die aan een passage uit een roman zouden kunnen doen denken, wist een naar wij veronderstellen mogen, lieftallige jongedame, te Worthing (Engeland) woonachtig, een inbreker, die in haar slaapkamer was binnengedrongen, te bewegen, het huis te verlaten. De jongedame, Nora Upton, gehee ten, woonde met haar tante mrs. Fen- ner, een bejaarde weduwe, samen. Ongeveer te middernacht werd zij wakker en zag een langen man, de pet diep over de oogen getrokken, en de rest van het gezicht met een zak- doek bedekt, voor ht^ bed staan Uit een zak van zijn overjas stak een siuk breekijzer. De indringer siak kalm het gas aan en vroeg op rustigen toon: „Waar is je geld „Je hebt het verkeerde huis getrof fen", antwoordde miss Upton, „Mijn tante is een weduwe en haar beide zonen werden in den oorlog gedood. Je hebt het waarschijnlijk beter dan zij". De man poogde een roliuik voor één der vensters neer te laten. „Doe dat niet 1" vroeg mis Upton. „Het is kapot en je zal mijn tante wakker maken door het lawaai". Tenslotte zwichtte de inbreker voor de dringende beden der moedige jonge dame en zeide, weg te zuilen gaan, als zij beloofde, geen alarm te maken. Zij stemde daarin toe en de man verliet de kamer. Later vertelde mis Upton, dat zij zoo zeer bevreesd was voor een plot- selingen dood van haar tante, dat zij nauwelijks eenigen angst had voor den inbreker. Te Höchst aan derNidder (Duitsch- land) was een monteur bezig met de reparatie van een door electriciteit gedreven dorschmachine, De man kwam daarbij in aanraking met den electrischen stroom en was onmiddel lijk dood. Toen de eigenaar der dorschma chine wilde onderzoeken, wat er gaande was, kwam hij eveneens met den stroom in aanraking en werd op slag gedood. Te Bat (Engeland) brak brand uit in een door eigen personen be woond buitenhuis. De bewoners lagen te bed en merkten zoodoende niets van het onheil, dat hen bedreigde. Doch een hond, die «in het huis aanwezig was, was waakzaam. Hij begon zoo erbarmelijk te blaffen en te janken, dat de bewoners gewekt werden en nog juist den tijd hadden om in nachtgewaad uit het brandende huis te vluchten. De trouwe viiervoeter zelf kon helaas niet gered worden slechts het cadaver werd, nadat het vuur gedoofd was, gevonden. Het grootste deel van heihuis bleef voor de vlammen gespaard. De rustige bevolking der gemeen te Snelleghem bij Brugge is in opschud ding gebracht, door een verschrikke lijk wildstroopersdrama. Rond 8 uur 's morgens vonden voorbijgangers langs een aardeweg den jachtwachter August Geleers liggen. De ongelukkige was bewusteloos en rondom hem lag een plas bloed. Een in allerijl bijgeroepen geneesheer stelde vast dat de man letterlijk uitgebloed was, een zijner billen was vreeselijk gewond, de ongelukkige was door een lading loodkorrels in den bil getroffen. De toegesnelde gendarmen trachtten het slachtoffer te ondervragen, doch deze was machteloos en ondanks de beste zorgen gaf hij kort nadien den geest in een naburige woning waarheen men hem met alle omzichtigheid had overgebracht. Het spoedig ingestelde onderzoek deed een menigte voetinprentingen ontdekken die aan 4 of 5 personen f toebehoorden. Onder deze voetsporen waren deze van den geschoten jacht wachter, en aldus kan men vaststellen dat de ongelukkige tot de plaats waar t men hem gevonden heeft, was ge strompeld komende van een 200 meters verder waar hij in eene botsing met wildstroopers moet getroffen geweest zijn in omstandigheden die tot hiertoe onbekend zijn. De arme man wilde zich ondanks zijne vreeselijke wonden, nog naar zijne woning slepen, doch hij is onderweg blijven liggen. De andere voetsporen - waarschijn lijk deze der vermoedelijke plichtige wildstroopers - werden zorgvuldig op genomen het had des nachts fel geregend. Bijna vier uren lang hebben de ge- rechtsdienaars gezocht om de voet sporen te volgen. Na een onderzoek ter plaatse door het parket van Brugge, werden vier personen aangehouden, jachtgerief werd bij hen aangetroffen. Dinsdagmorgen werden de vermoe delijke daders op het justitiepaleis onderhoord door den heer onderzoeks rechter Soenen, Na een langdurige ondervraging werden drie dezer per sonen onder aanhoudingsmandaat in het gevang van Brugge opgesloten. De vierde is weer in vrijheid gesteld, Sir Philip Cunliffe Lister heeft gistermiddag in het Engelsche Lager huis meegedeeld dat 't mijnongeluk te Cowm in Ebbw Vale om 1 uur gister nacht, en dat bij Bilstorpe in Notting hamshire twaalf uur later heeft plaats gehad. In de schacht in Wales zitten nog 28 man opgesloten in een gedeelte, waartoe de reddingsploegen nog niet zijn doorgedrongen, maar in de eerste schacht zijn reeds de lijken van 23 mijnwerkers gevonden. Er is zeer weinig hoop, dat er ook maar iemand van de 28 overigen nog in leven zal zijn. Van de 17 door aarde en water getroffen te Bilsthorpe zijn er 3 ont komen, maar de 14 andere zijn ook verdronken. De ontploffing te Cowm gebeurde op ruim 2 K. M. afstand van den voet van de schacht. Er waren op dat oogenblik bijna 200 man in de mijn aan het werk. De meesien wisten langs den gewonen weg uit de mijn te komen en 80 overigen werden ge red, hoewel velen hunner bedwelmd waren en anderen gewond. Het red dingswerk ging met groote gevaren gepaard, 's Middags beslisten inspec teurs van het rijkstoezicht, dat het reddingswerk gestaakt moest worden, tot er versche lucht in de mijn gepompt was. De duizenden vrouwen en kinderen die voor het hek van de mijn geschaard stonden, beschouwden dit als de bezegeling van het lot der vermisten. De doctoren, die in de mijn afge daald waren om de gewonden te verbinden, moesten ook boven komen wegens het gevaar voor bedwelming. Er zij meer dan 75 arbeiders bedol ven. Gisterenavond circa 9 uur heeft in een café aan het Wilhelminaplein te Schiedam een ernstige vechtpartij plaats gehad, tusschen twee metselaars en een stucadoor, waarbij de messen werden getrokken. De 31 jarige stu- cade or N. v. d. S. uit Schiedam liep daarbij messteken op in den hals en de schouderbladen. Door het vele bloedverlies zakte hij ineen. De poli tie was spoedig ter plaatse en heeft, nadat v. d. S. voorloopig verbonden was, hem naar het ziekenhuis vervoerd. De toestand van den versiagene was zeer ernstig. In het ziekenhuis is nog geconsta teerd, dat de messteek in een der schouderbladen met zulk een kracht is toegebracht, dat een stuk been is afgebroken. De beide verdachten van deze mishandeling, die de 27-jarige L. J. K., beiden uit Schiedam, die de vlucht hadden genomen, zijn later in hun woning aangehouden. Heden morgen was de toestand van v. d. S. nog zeer ernstig, doch niet meer levensgevaar lijk. Een groote uitslaande brand heeft in den afgeloopen nacht gewoed in de fabriek van katoenafval van de firma H. Serphos, gelegen aan den Hengeloschenweg te Enschede. De fabriek brandde tot den grond toe af; 't kantoor en 't groote pakhuis konden door de brandweer, die het vuur met kracht aantastte, behouden worden. Hedenmiddag was men nog met het blusschingswerk bezig. Alles was op beurspolis verzekeid. Onder de gemeente Opijnen, nabij Zaltbommel, is uit de rivier de Waal opgevischt het lijkje van een pasge boren kind, waarop teekenen van voorafgaande worging aanwezig waren. De politie stelt een onderzoek in, daar aan misdrijf wordt gedacht. Als verdacht van verduistering, valschheid in geschrifte en oplichting, is door de politie te Delft aangehouden zekere. C. K., vroeger penningmeester van een tooneelvereeniging aldaar. in andere bladen. Het geeft ons provisie en bespaart U moeite en kosten. Kaatsheuvel, 8 Maart 1927 Nadat in de drie H.H. Missen Zondag een Pater Franciscaan in een kort woordje den steun van Kaatsheuvel vroeg voor den bouw van een parochiekerk in de Mijnstreek bracht de schaal-collecte niet minder dan f 479.— op. Andermaal een schitterend bewijs van de godsdienstige liefdadigheid van Kaatsheuvel. Zondag na de Hoogmis vergaderden alle sub-comité's met het Hoofdcomité der te vieren Internationale Muziekfeesten alh. L_De Voorzitter van 't Hoofdcomité, de heer M. A. v. d. Wee, heette de aanwezigen wel kom, dankte hen voor de bereidwillige aanvaarding van het aan hen gedane verzoek om in een der comité's zitting te nemen en sprak de hoop uit dat hun medewerking een spontane en hartelijke zou zijn, noodig om te komen tot welslagen van een grootsche viering der internationale Muziekfeesten. Hij zette in 't kort het werkprogramma van iedere commissie uiteen, er met den meesten aandrang op wijzend dat slechts eendrachtige samenwerking kan leiden tot een volledig succes. Hij spoorde de commissies aan hun taak direct te aanvaarden en zoo mogelijk reeds een der komende dagen plannen te ontwerpen en ter uitvoering aan 't Hoofd comité voor te leggen. Er heerschte een zeer geanimeerde stemming in de vergadeiing die blijk gaf van lust en ernst om zich aan den arbeid te begeven. KiDe volgende commissies zijn gevormd: „^l. Een commissie van terreinen, versiering en verlichting. Voorzitter de heer M. A. v. Nieuwstadt. Leden de heeren A. Tirion, P. Snoeren, P. v. Gastel, J. Schraauwers en J. Teunissen. 11^ Een commissie van Buffetten. Voorz. de heer G. Wijdemans. Leden de heeren C. Vloemans, A. Schalken en Jos. van Gastel. iilll. Een commissie van vermakelijkheden. j Voorzitter de heer W. L. M. de Both. Leden de heeren M. Swagenmakers, J. v. Kemenade en J. Schalken. iV. Een commissie voor muziek. Voorz. de heer L. J. v. d. Horst. Leden de heeren P. Bisselink, A. Stravers, A. v. Amelsfoort, C. Brands, A. v. Wezenbeek en Fr. Vloemans. V. Een commissie van Persen Propaganda. Voorzitter de heer J. Tuerlings. Leden de heeren Chr. Vesters, J. Snoeren, C. Roes- tenberg, G. Meijers en J. v. Kemenade. VI. Een commissie van Financien. Voorz. de heer W. L. M. de Both. Leden de heeren G. Wijdemans, W. Roestenberg, A. Schalken en W. v. d. Wee. VII. Een secretariaat bestaande uit de heeren J. Tuerlings, G. Meijers en J. van Kemenade. W. S. C. W.S.C.—H.E.C. Een gelijk spel De groote wedstrijd tusschen de beide "Waalwijksehe vereenigingen W.S.C. en H. E.C. eindigde onbeslist; O—ü was liet eind resultaat. De strijd is vanaf het begin tot de laatste seconde bijzonder spannend ge weest en werd er in een vlug tempo ge speeld beide ploegen gaven zich geheel, doch het voornaamste waarom het publiek gekomen is, bleef uit, n.l. de doelpunten. Wederzijdsche doelen ontkwamen als een wonder aan eene doorboring. Zelfs gebeur de het, dat in de tweede helft de bal van de lat voor het totaal verlaten doel van H. E.C. bleef liggen, de bal lag als het ware voor liet inblazen, doch geen enkele spe ler van W.S.C. was er bij om hiervan te profiteeren. Doorgaans waren de wederzijdsche ver dedigingen de resp. voorhoeden de baas. Een grove fout by de thuisclub was, om op zulk een terrein het spel gesloten te blijven houden: \vy gelooven zeer zeker, dat anders meer succes behaald had kun nen worden. De wedstrijd zelve werd in de beste ver standhouding gespeeldscheidsrechter v. d. Wijgerd greep onverbiddelijk in bij de minste overtreding. De belangstelling voor dezen wedstrijd was bijzonder groot, niettegenstaande het dreigende weer. Door dezen uitslag is de spanning in deze afdeeling nog toegeno men, daar er thans drie vereenigingen zijn, welke ieder een gelyk aantal verliespunten hebben. Op papier heeft WSC het minst moeilijke programma, wijl de zwaarste wedstrijden thans achter den rug zijn. Wij zijn lienieuwd. wat de komende weken brengen zullen. Tenslotte nog eene minder prettige ver melding omtrent bovenvermelden wedstrijd, wellicht een unicum op sport(ief)-gebied in ons land, n.l. het weigeren vooraf van den H.E.C.-aanvoerder om tijdens den wed strijd invallers toe te staan. Dat een en ander algemeen een bijzonder ouaangena- men indruk zal achterlaten, is haast over bodig nog te moeten aanhalen. JULIANA. Zondag j.l. had de wedstrijd Juliana Tilburgin plaats. Juliana verschijnt met 1 invaller voor hun linkshalf. Direct na den aftrap is Juliana, gesteund door den ster ken wind in de meerderheid en binnen en kele minuten doelpunt de Juliaua-midvoor met een prachtig schot. Nu komt Tilburgia opzetteneen Jdliana-acliterspeler trapt over den bal heen en de stand is gelijk. Nu pakt Tilburgia nog flinker aan en zy nemen de-leiding. Dit brengt het vuur bij onze geel-zwarten erin en by een hard schot op doel slaat een Tilburgia-acliter- speler den bal met de hand weg en uit den strafschop komt de gelijkmaker en onmid dellijk is het weder de mld-voor van Julia na. die niet een onhoudbaar schot den stand op 32 brengt, waarmee de; rust aan breekt. Na rust moeten onze geel-zwarten tegen den sterken wind opspelen en zyn wfj nog niet erg gerust over den uitslag. Maar de voorhoede, welke in dezen wed strijd bewezen heeft 't doelpunten maken te verstaan, denkt er anders over en de rechtsbinnen brengt met prachtige schoten den stand op 52. Ook Tilburgia speelt een prachtige party, maar de Juliana-acliterhoede houdt nog stand. De voorhoede wordt telkens aan het werk gezet en de linksbinnen en linksbui ten voeren den stand met prachtige schoten tot 72 op. Als de Juliana rechtshalf geblesseerd raakt, wordt met 10 man verder gespeeld en Tilburgia maakt hiervan gebruik dooi den stand op 71 te brengen, met welken stand de scheidsrechter het einde blaast. Wanneer onze geel-zwarten zoo spelen als In dezen wedstrijd, kunnen zij met ge rustheid de vier nog te spelen wedstrijden tegemoet zien. R.W.B. Onze reserve's gingen op den goeden weg verder en wonnen 1.1. Zondag met 3—1 van Kaatsheuvel 2. Zondag 13 Maart R.W.B. 2—Berkdijk 2. KAATSHEUVEL. Zondag speelde Kaatsheuvel zijn 13en competitie wedstrijd, die wederom een schitterende over winning was. De stevige Bcrgsche club „Good Luck was te gast. Direct hij den aftrap wordt het spel flink aangepakt en Good Luck laat zien, dat het de kunst van voetballen verstaat. Reeds na 10 min. nemen de Bergenarcn de leiding als Kroon met een fameus rcnnctje langs de lijn den hal naar voren brengt en enkele spelers passee- rend met een onhoudbaar schot den bal in het net deponeert. Kaatsheuvel vindt hierin aanleiding nog hordei- te gaan werken, doch er schijnt geen geluk voor hen geboren; alle aanvallen stuiten ofwel op den pracht Good-Luck keeper, ofwel op paal en lat af. Mosselveld geeft eindelijk een van zijn pracht- voorzetten, doch de bal wordt hands gemankt. Schönveld neemt de kans waar en maakt gelijk Na thee hetzelfde harde zwoegen aan beide zijden. Na 15 minuten wordt de bal andermaal keurig voor gebracht en Lugtcrs kanjert het leder in doel 2-1. Nu komt Kaatsheuvel ln beteren vorm. Mosselveld en Rsch brengen samen mooi op; in 't laatste oogenblik speelt Esch op Lugtcrs die vrij staat en weder met een pittig schot den bal in de netten deponeert. Good Luck klemt de tanden op een, zoodat hun verschillende aanvallen niet zon der gevaar zijn. De verdediging door Schönveld versterkt, retourneert echter alles en houdt het doel zuiver, zoodat Kaatsheuvel welverdiend met 31 wint. Met II.E.C. en Waalwijk staat ons elftal thans niet 0 verliespunten gelijk, waardoor den strijd om de leiding nog interessanter wordt. Scheidsrechter W. Blom leidde keurig en correct. GEERTRUIDENBERG. Good Luck I verloor Zoudag 1.1. te Kantsheuvel van K.S.W. aldaar met 31. Dp stand met tie rust was 10. De Good Luck-doelman liep aanstonds na den aftrap reeds een blessuur op, waarvan hij den gelieelen wedstrijd last heeft gehad. Good Luck II verrichtte goed werk door in Leur met 11 gelijk te spelen, tegen de club van dien naam. Geertruidenberg I wist van St. Willet brordus I met 21 te winnen, 't Was een spannende wedstrijd, waarin de beide doelmannen geregeld werk hadden. De voor hoede van Geertruidenberg wist de kansen beter te benutten, waarvoor ze dan ook met een 21 overwinning beloond werden. Geertruidenberg II was by II. K. I. II geheel den vorm kwyt, waarvan HKI profi teerde en hen een 9-0 nederlaag bezorgden. HEUSDEN. De kompetitie-wedstrijd Quick III, WaalwijkJuliana I. Heusden, van j.l. Zondag, werd door de eerste vereeniging gewonnen met 30. Naar we vernemen zal door de laatste protest worden ingediend. doelp. gesp. gew. gel. verl. v.t. put. WEDSTRIJD-PROGRAMMA N. V. B. voor Zondag 13 Maart 1927. Ie klasse: Res. 2e klasse A: Dosko II—N.A.C. III. Rcs. 2e klasse B: Tegelen IIP.S.V. III. Helmond IIIRoermond II. FOEPSPORT. Meer animo voor 't blaasbillard of zooge naamde foepspel. Zondag 1.1. werd besloten tot oprichting van een Foepvereeniging onder den naam: „Houd ze er uit", in het Café van den beer L. LeQ tens. Mede werd besloteu „de Yroolijke Foe- pers", gevestigd bij den heer A. van Berkel, aan te schrijven voor een onderlingen wed strijd.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6