!lJtyiifiandts zmwiM&üen Fietsen w. s. c. En toch, zooals een klein schroefje een heele machine plotseling kan doen stilzetten, zoo kwam er ook op zekeren dag een gebeurtenis, een schok in Kee's eenzelvig leven 't Anders zoo gelaten vrouwke kwam zoowaar in opstand. Ja, die goeie Kee die men altijd zag, maar er nooit op lette omdat ze zoo simpel en zoj eenvoudig en goed was als het gras langs den weg, wist plotseling de aandacht op zich te vestigen. 't Gebeurde bij de stembus Evenals andere vrouwen maakte ook Kee gebruik van het Vrouwenkiesrecht en siapte ze onlangs met d'r oproe- pingskaart naar 't stembureau. Ze zou gewichtig en in het volle besef van Christenvrouw haar plicht vervullen. Of ze haar plicht kende en wel wist hoe ze moest stemmen Nou en of. Ze was nog pas naar een vergadering geweest waar haar duidelijk uiteen was gezet hoe ze moest stemmen. Dan had men er ook nog gesproken over het socialisme. Wat dit precies was wist ze niet, maar toch drong het langzaam tot Kee door, dat ze nooit rood zou stemmen. De spr. had dien avond gezegd, dat ook een Christenvrouw behoort te stemmen volgens plicht en geweien en daarom ni nmer aan de roode zijde steun mocht verleenen. Kee had zich dan ook stellig voor genomen om absoluut niet rood !e stemmen. Met die overwegingen stapte ze het stembureau binnen. Kee kreeg 'n stembiljet en vroeg nog iets aan den voorzitter: ze was een beetje zenuwachtig. Ja, zei de man achter de tafel, „U moer slechts één hokje rood maken." Kee dacht door den grond te zak ken. De magere armen vielen slap langs d'r lijf en 't stembiljet op den grond. Was dat nu de man die een paar dagen tevoren hag gezegd dat geen Christen rood mocht stemmen D'r gedachten stonden stil, ze kon niet meer denken, ze was niet in staat om dit alles te verwerken. Maar eindelijk wist ze zich te her stellen. En zie, die eenvoudige Kee, die nooit met stemverheffing had ge sproken, die eigenlijk meer knikte dan ze sprak, zie, diezelfde Kee zei nu met hooge stem die aan 't eind haast oversloeg; „Dat nooit! Nu niet, nooit niet stem ik rood.". Ze was zelf een oogenblik gansch onthulst over dit optreden. Dan voegde ze er nog haastig aan toe. „De vorige keer hedde ge me ook al rood iaate stemmen, maar nou doe ik 't toch Een prachtig uitgevoerd diploma is de firma voor deze bijzondere presta tie toegekend, en dit mooie stuk werk is thans in de étalage, die ook thans weer zeer smaakvol en attractief is, tentoongesteld. Een synthetisch looimiddel. Naar gemeld wordt is de belangen gemeenschap der Duitsche verf-indus- trie geslaagd in de samenstelling van een synthetisch looimiddel, verkregen uit een verbinding van houtskool met salpeterzuur. Scherpschutters. Het Scherpscnutters-Gilde „St. Cris- pijn en Crisptnianus", gevestigd bij den heer J v. d M-ijs alhier, opent aan staanden Maandag 2den Paaschdag het schietseizoen met een 17 tal schut Iers, waaronder verschillende jonge krachten, wel een bewijs van den bloei dezer vereeniging. Een zware krulstaart. Als een bijzonderheid kan gemeld worden dat deze week door den heer J. van Schijndel, Laageind alhier, te Rotterdam een door hem gefokt varken werd verkocht dat schoon aan den haak het kolossale gewicht bleek te hebben van 590 pond. Voorwaar een zeldzaamheid. me". De heeren van het stembureau en de aanwezigen zagen elkaar verrast aan. Men begon te lachen, luider, en Kee zou d'r zenuwen verloren hebben had de koster de benarde situatie niet gered. Hij kwam week, goedmoedig, zooals een koster dat kan, bij Kee; „ik zal je we! helpen" zei t'ie en gaf d'r toen een zwart potlood. Kee maakte toen een hokske zwart en ging naar huis, blij dat ze der plicht had gedaan. Aan de buurt vertelde ze 't voorval en hoe ze geweigerd had om rood te stemmen. Toen moet 't er gekraakt hebben van den lach. (Historisch). Familie-annonces. Van blijde of droeve gebeurlijkheden in uw gezin of familie, geef er Uw Vrienden of Bekenden kennis van door middel van een annonce in ons blad, hetwelk zonder twijfel onder Uwe bekenden en vrienden een massa lezers telt en in deze geheele streek algemeen gelezen wordt. Centrale Hengstenkeuring. Bij het Bestuur van Waalwijks Belang is van den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw bericht ontvangen dat, naar aanlei ding van 't verzoek van W B om trent het houden dezer keuringen te Waalwijk, volgens den Minister ver strekte inlichtingen de wenschelijkheid om de gemeente Waalwijk aan te wijzen als plaats voor de centrale keuring van hengsten type tuigpaard niet is gebleken. Z.Ex kan daarom geen termen vinden die aanwijzing te bevorderen. Bossche Diocesanebond Mariabond Algemeene vergadering van den Bosschen Diocesanen Mariabond op Woensdag 4 Mei 1927 te 's Hertogen bosch in restaurant „Lohengrin", Groote Markt. Ten 10 uur H. Mis met zang op te dragen door den Z Eerwaarden Heer N. H. j. van Riel, pastoor te Waal wijk, Geestelijk Adviseur, in de Ka thedraal. Van elf uur tot half één het 1ste gedeelte der vergadering, daarna pauze tot 2 uur, waarna voortzetting der ver gadering in hetzelfde lokaal. Een Hero-diploma 't Vorig jaar heeft de Hero te Breda onder de verkoopers van haar artikelen een étalagewedstrijd uitgeschreven. Men zal zich mogelijk nog wel her inneren de zeer smaakvolle é-alage, die de heer H Kolsteren Lagarde van 618 Maart 1926 met deze artikelen had, die dan ook terecht ieders be wondering afdwong. DRUNÉN. De familie Mimpen ont ving dezer dagen bericht, dat haar zoon fr Hermenigiid uit de Missie te te Curat; io terugkeert. Z E. heeft op dracht gekregen een nieuwe school op te rienten te Medan (Sumatra). 's-BOSCH. Ter herinnering aan het 40 jarig Gestaan der slagerij Nouwens, v. n Lnjens, 's Bosch gat deze firma een smaakvol geïllustreerd gedenk boekje uit, waarin een overzicht wordt gegeven van de ontwikkeling van het bedrijf. De lezing is zeer interessant en met tal van mooie foto's verlucht. VRIJHOEVE-CAPELLE. Tijdens het Muziekfeest te Kaatsheuvel zal de Gem. Zangvereeniging „De Heidebloem" des Zalerdagavonds een uitvoering al daar geven. Door den heer A. de Jong, is alhier eene nieuwe slagerij geopend. Deze is gebouwd door de heeren Ivleinloog Oversteeg, terwijl het timmerwerk uit gevoerd werd door den heer A. H. Willemsz. Het geheel maakt een zeer keurigen indruk en is een stap vooruit uit een schoonheidsoogpunt voor Ca- pelle. SPliANG-CAPELLE. (V.ui. Sprang). Op Dinsdag 12 April j.i. was de biljart- vereeniging .Amusement", gevestigd in het caté van N. van Loon, Waalwijk, op bezoek bij de Biljartvereeniging „Volhouden", gevestigd inhetcafévan F. Huffman te Sprang. Als er om half 7 begonnen wordt met de partij Schoelits-F. Hoffman, is er direct de spanning in. Deze partij speelde Schoelils met een gemiddelde van 8'/2 De volgende partijen waren wat ge middelde betreft ieis minder, maar de geheele wedstrijd stond wel op hoog peil. De uitslag was als volgt; Schoelits 100 F. Huffman 41 Gouda 100 A. de Jong 49 v. Heijst 100 Ammerooij 89 Trots 85 Krol 100 B. v. d. Linden 100 Maijers 74 v. Rooij 77 Slokkermans 100 De hoogste serie 18 werd 3 maal gehaaid. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. ge meente alhier hoopt a.s. Zondag des nam, half drie op te treden Ds. jonkers uit Waspik. Bij de j 1. Dinsdag in het café van Mej. Wed. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart gehouden aanbesteding voor het bouwen van een woonhuis met winkel voor den heer H. Kerst te Kaatsheuvel is dit werk gegund aan den heer Wiilemse te Sprang voor f 4200.— De ijk en herijk van maten en gewichten te dezer plaatse zal plaats hebben op Donderdag 28 April a.s. van des morgens half tien tot 12 uur en van des namiddags 1 tot 4 uur in het gymnastieklokaal der O.L. School in de Kom. A.s. Zondag zal voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk Ds. Ewoldt uit Raamsdonk optreden en wel des nam. 2 uur. WASPIK. Op den 2en Paaschdag zal door de Tooneelvereeniging „Vrien denkring" eene uitvoering worden gegeven in de zaal van den heer J. Vloeimans. Opgevoerd worden het drama in 3 bedrijven „Twee wegen" en het kluchtspel in 2 bedrijven „Mop pie de Ongeluksvogel". Gisteren geraakte de arbeider W. van K. met zijn rijwiel waarop mede zij .e ecnigenoote was gezeten onder een auto. De spoedig ontboden ge neesheer constateerde bij van K. lichte hersenschudding; de echtgenoote kwam met den schrik vrij. Het rijwiel werd geheel vernield. Den bestuurder der auio irot geen schuld. RAAMSDONK. Bij de op Dinsdag j.l. gehouden candidaatsteiling voor de stemming ter verkiezing van leden van den Gemeenteraad zijn 5 lijsten ingeleverd. Als candidaten zijn gesteld door de Katholieken op het Dorp; J C Schoenmakers aftr., E. C. de Wit aftr C. j Kaniers atir., A. J. de Bun! Azn.',' J. C. van Steenoven en J. B. Broeders de Katholieken van het Veer:J.W. F. M. de Klijn aftrJ. J. de Jong aftr., A. j. van der Pluijm, H. Rombouts J. B. Zijlmans aftr., M. de Biuijn, G. HL de Wit aftr., H. J. van Strien, J. W. Menens, P. W. Fens en A I. N. Sniiers de Christ, hist.H. Netten aftr D* Lankhuijzen Szn., J. P. Elemans.' D Konings Azn A. Redert, G. Ooster ling en C. H. limmerinans Azn - de Anti Rev.: D. Lankhuijzen Gzn. aftr., J- van Woerden altr., j. G. Knaap, N. Lommers en Cnr. Treffers terwijl de heer Jac. Bakx (R.K.) mei een vrije lijst uitkwam. yolgens de laatst vastgestelde kiezers.ijst zijn in deze gemeente kies- bevoegd voor de Tweede Kamer 3285 raad^DQ4 l3ten en den Gemeente- raad 3194 personen. De premiekeuring van merriën zal o m. voor deze plaais worden Be houden op Donderdag 19 Mei, voor ïnnr yh''Ulgpaard te Waalwijk en bergen. 'yPC trekpaard le z«en. RAAMSDONKSVEER. Zondag en Maandag telkenmale om haif tien Herv! KeSr'k.EWOk" °P :j0'pschc Het vierjarig zoontje van dhr. viel dezer dagen 3 maal in een sloot, doch werd echter gelukkig tel. kens gered. s MAüE. len en 2en Paaschdag zal in vm m' n Kerk altl'er teiktnsdes v.m. lü uur Ds. Mudde voorgaan. n de Ned. Herv. Kerk te Dnmmelen zal op len en 2en Paaschdag telkens v.m. J0 uur Ds. Vinck voorgaan *?P Mcl a s' ho°Pl zust« Cor nelia thans Moeder overste in het pen sionaat alhier den dag te herdenken m iZIJ w00r 40 Jaren ,n de 0fde van U. L. Vrouw van Barmhartigheid te 1 ïlburg werd opgenomen. Op de lsten Paaschdag zal direct na hel Lof een vergadering van alle arbeiders in deze gemeente worden ge houden en op 2en Paaschdag na de Hoogmis een vergadering van den Bond van groote gezinnen. GEERTIiUIDENBEIiG. In de Geref. Kerk hoopt Zondag a.s. op te treden Dhr. Disbing uit Utrecht. Woensdag j.l. was voor onze voetbalvereniging Good—Luck een droeve dag. Twee harer trouwste leden werden op dien dag door hun makkers grafwaarts gedragen. Beide nog jonge menschen, resp. 24 en 3ü jaar, hebben steeds voor Good Luck dunne beste krachten ge geven. Dhr. Joh. Sperber werd op de R.K. begraafplaats begraven. Aan deze groeve merkten we op, de deputaties van de Vereeniging I. V. B.. de' Ge mengde Zangvereeniging „Geertruiden- berg" en de voetbalvereniging „Good Luck", welke elk een krans op de lijkkist neerlegden. In den begrafenisstoet van den heer A. Venus, welke lid der elftalcommis sie van Good-Luck was, waren nage noeg alle leden van deze vereeniging aanwezig. Aan de geopende groeve werd gesproken door den voorzitter der V.V. „Guod-Luck" den heer G. Zijlmans, terwijl deze vereeniging als mede de kaartclub, gevestigd in calé L. v. Diem alhier, kransen op het grat neerlegden. DUSSEN. Alhier werden 9 lijsten ingeleverd met tezamen 25 candidaten. St. JOAGH1MSMOER. Zondag 10 April nad de voortzetting plaats van de vergadering T. B. D. M. B. van 20 Maart 1.1. Uit het jaarverslag van den Pen ningmeester bleek aanwezig te zijn een batig saldo van f 16. Het verslag van den secretaris bewees, dat er veel en hard gewerkt is in het afgeloopen jaar. Het ledental bedraagt 45. Het vergaderingbezoek was zeer gunstig te noemen. Op 't program voor het nieuwe vereenigingsjaar komen't aanwenden van pogingen tot 't geven van onderwijs aan de schoolvrije jeugd in de vakken: Ned. taal en rekenen, handwerken voor de meisjes en na tuurkennis als voorbereiding van het landbouwonderwijs voor de jongens Door de vergadering werd hieraan nog toegevoegd pogingsn tol't openen van een landbouwwintercursus in de Moer, Bij de rondvraag kwam nog maals de wegenverbetering ter sprake. De wegencommissie was in de afgeloopen week in ons gehucht ge weest. 't Is nu een geschikte tijd om aan de wegen te werken. Door het slechte weer op Don derdag 7 April 1 1. moest de practi sche snoeiles van den Heer v. Ros malen gestaakt worden. Deze zal nu voortgezet worden op 14 April le beginnen in den boomgaard van A. Broeders, vervolgens in dien van J de Kort en M. v. Rooij. Ondanks het regenweer was't aantal belangstellenden aanzienlijk. Ook voor een excursie naar den boomgaard van genoemden tuinbouwleeraar te Huiten bestaat veel animo. Op de Paaschveemarkt te Til burg kwamen de kinderen van den Hoven alhier uit met den 2den prijs in de afdeeling vaarzen. Door de R. K. Kiesvereeniging 12 April is een candidatenlijst inge diend voor de a. s. gemeenteraads verkiezingen waarop als candidaten vermeid zijn: C. Dingemans en M. v. Rooij. De laatste jaren is de schoolbe volking hier sterk toegenomen. In 't begin van 1926 was 't aantal leerlin gen der openbare school 33, thans is dit gestegen tot 60. Ingezonden Mededeelingen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 14 April '27. Van de oificieele candidaten- lijsten voor den Raad heeft die der Prot. Kiesvereeniging een kleine wijzi ging ondergaan en is samengesteld als volgt A. de Haan aftr., W. Ruitinga aftr., A. J. Leenhouts, J. K. Tupker, J. J Oerlemans, B. Stap, P. Maasen, A. Bax, A. Baaijens en A. D. Scholten. A.s. Zaterdag zal hier een Emma- bloempje worden verkocht ten bate der T.B C.-bestrijding. Van de werf van de fa. De Haan en Oerlemans alhier werd te water gelaten het Rheln-Hernekanaalschip „LiSelotte" bestemd voor den heer T. Zimmermans uit Baden. Het naar de eischen des tijds ingerichte vaartuig meet 80 M., bij 9 5 M., bij 2 50 M en heeft een laadvermogen van 1370 ton. De roomboer alhier, die melk vervalschte met 61 pCt. water en tegen wien f 1000 boete werd geëischt, is eroordeeld tot f 150 subs. 1 maand hechtenis. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL Kaatsheuvel, 16 April 1927. Het groote vaandelfeest der R.K. Werkliedenvereeniging „St Jan" beloott Maandag a.s. een grooische betooging te worden. De geheele dag is voor de leden der vereeniging aan dit heugelijk feit gewijd. Om kwart voor zeven zal in de Parochiekerk een afzonderlijke Dienst gedaan worden voor de leden. Onder de H. Mis toespraak van den ZeerEerw. Pater Damasus Na de H. Mis Algemeene H. Communie. Om half twaalf wordt een groote leden vergadering gehouden in 't Patronaat. De jaarverslagen van Secretaris en Penningmeester, het verslag van 't Vaandelfonds, van Herw. Levenskr., van de R K. Leesbibliotheek, de Cen trale Volksbank, de Levensverzekering „Concordia", de vereeniging „Eigen Huis" en 't Bureau van rechtskundig advies zullen achtereenvolgens de re vue passeeren. Daarna Bestuursver kiezing. Aftredend zijn van de R K. Werkliedenver. J. Puls, C. Gubben, J. Brokken en A. v. Wanrooy. Hierna geelt de Voorz. van 't R.K Ziekenfonds eenige mededeelingen betreffende dit fonds, waarna de Secr. finantieel ver slag uitbrengt. De aftredende bestuurs leden zijn allen h jrkiesbaar (W. Damen, Th. Ligtvoet en A. Kops). Tot slot zal de heer Hendriks uit 's Bosch den stand van zaken van het onlangs opgerichte doktersfonds van gezinsverzekering uiteen zetten. Om half zeven wordt weer in 't Patronaat vergaderd. Na de ope ning door den Voorzitter zal de Hoog- Eerw. Heer W. Völker, pastoor, het nieuwe vaandel wijden. DeZeeiEerw. Pater Damasus zal hierna de vaandel rede houden over: De moderne R.K. Arbeider. De rest van 't programma bestaat uit voordracht en muziek en solo, duo, kwartet en koor. De tooneelvereeniging „Ons Ver maak" zal de Roode Propagandist op voeren. De avondvergadering is ook voor niet-leden toegankelijk. Woensdag had alhier de indruk wekkende begrafenis plaats van den jongeman v B. werkend lid der Har monie „Euphonia". Met omfloersd vaandel, treurmarschen spelende, was het geheele corps met bestuur aan wezig om den afgestorvene de laatste eer te bewijzen. Ook dit jaar was wederom druk werk gemaakt van de slagers paasch- etaiages. Vooral de vitrines van de slagers Merkx v. d. Ven en Put van Esch trokken door hun aankleeding veel bekijks. Niet minder beziens waardig waren echter de winkels der firma's Span. de Jong, de Vries, Ver hiel en de Centrale Vleeschhal om de prima kwaliteit geslachte dieren waar mede geëtaleerd werd. Door de Gem. Politie werd een rondzwervende Russische Pool aange houden, die zonder geld of papieren rondzwierf. Bij onderzoek bleek, dat de man ontsnapt was uit Merxplasin België Hij Is voor uitlevering op transport gesteld naar Roosendaal. LOON OP-ZAND-KAATSHEUVEL. Tot ontvanger der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen te Kaats heuvel is benoemd de heer Lastdrager thans in gelijke functie weikzaa Doorzitten bij wielrijden verzacht en geneest men met Doos 30, Tube 80 ct. PUROL INGEZONDEN STUKKEN Zundag j.l. togen de Kaartgezel- schappen van Berkdijk naar het café van j. van Dun, waar een concours werd gehouden in het rikken en waar de finale op 11 April zou afloopen. Nauwelijks hadden de lietnebbers hun inleg betaald of daar wordt hun door -liefhebbers uit Waalwijk mede gedeeld dat het concours met 14 dagen verlengd was. Aanstonds ging onze voorzitter op onderzoek uit. 2 leden van het bestuur waren er onkundig van alleen de voorzitter der concours gevende ver eeniging bevestigde het. Dat er vuil achter zit kan ieder liefhebber duidelijk begrijpen daar noch in de affiches noch in 't regiement iets voorkomt dat met verlenging verband heeft. Derhalve raden wij elke vereeniging in den omtrek aan niet aan dat concours mede te dingen want wel licht zullen ze er de dupe van wor den zooals wij reeds gedeeltelijk. SPORT. OM DEN N. V. B.BEKER. Maandag 2en Paaschdag speelt het lste elftal van Quick de 3e ronde om den N.V B.—beker tegen Dosko 1 uit Bergen—op—Zoom. Het zal vast en zeker een zware toer worden voor onze blauw—witten om zich in de 4e ronde voor deze beker-competitie te plaatsen. De Raaijberg bewoners hebben een zeer goed seizoen, achter den rug, langen tijd waren zij mede-concurren ten voor het kampioenschap in de 2e klasse A, en zij eindigden ten slotte als goede 3e de competitie met een heel klein verschil op Longa en V. S. I. terwijl zij pas nog in den strijd om den Bredania—beker Bredania klopten met 2—1. De Bergenaren zullen er dan ook wel zeer weinig voor voelen om Maandag aan den Watertoren den be- kerdood te sterven, en met de beste voornemens bezield naar de Langstraat komen. Ook de Quickers zijn echter met goeden moed bezield en zij zullen zich dan ook tot het uiterste verdedigen. Het Quick elftal speelt in een ge wijzigde opstelling, zoo zal b v. Jan van Lier weer de rechtsbuitenplaats bezetten en zal de jongste der Gebrs. tteerens de linksbinnenplaats bezetten. Als deze kleine Quicker zich nu eens niet bang toont en met zelfvertrouwen speelt, kan doelman Metz nog wel eens last van hem hebben. Wij raden echter de Quick-voorhoede aan niet kort te spelen, want alleen door stevig door zetten en onverwachte aanvallen zal het haar gelukken iets te bereiken tegen 'n achterstel als MetzStuart en Ooster waal. Dus Quickers vol geestdrift ln den strijd, volhouden tot het uiterste en open spel. Een gelijk spel brengt de gasten de overwinning reeds. Wij verwachten een fraaien wedstrijd tegen de Bergenaren. Scheidsrechter is dhr. IJpelaar uit Tilburg. Aanvang half drie. Zoowel het eerste als het tweede elftal van WSC zullen op a.s. Maan dag (2den Paaschdag) gaan spelen in Geertruidenberg tegen de resp. Elftal len van Good—Luck. Gezamelijk zal per trein gereisd worden, welke om 11.26 van hier ver trekt. Waar zeer zeker diverse aan hangers de reis wenschen mede te maken, zoo kunnen deze zich tot uiterst hedenavond (Zaterdag) acht uur vervoegen bij den heer J. Moonen- de Ruijter, Sigarenmagazijn. H. E. C. Tweeden Paaschdag speelt HEC I een thuiswedstrijd tegen Korvel 1 uit Tilburg. Deze vereeniging is voor Waalwijk een onbekende. Zij hebben dit jaar het kampioen schap behaald van den B. V. B., wij zijn dus benieuwd wat dezen a.s. derde klasser zal presteeren. HEC komt uit met een gewijzigde opstelling. De wedstrijd vangt aan om twee uur. HEUSDEN. Den 2en Paaschdag neemt juliana deel aan den seriewedstrijd, uitge schreven door Wilhelmina te Wijk. DRUNEN. 2en Paaschdag speelt onze voetbal- vereeniging „Sporters" op eigen terrein tegen O.V C. te Oss. Deze competitiewedstrijd vangt aan om 2 uur. 2en Paaschdag a.s. zal WSC I uit Waalwijk de gast van Good—Luck zijn Op het Good—Luck terrein blijkt Good—Luck voor de kampioenen niet veel behoeven onder te doen. Het vt<alriieereii en worden gesterkl door en Pro9'sten uRUNLN. Uc twee uuOutie wuun huizen van de erven de Wed. Elshout- Veltman, welke gisteren publiek wer den verkocht, Drachten op de som van f3250 en 13400, resp. gekochi door J Kuisten te Waalwijk en Her- manus Pelders te Drunen. (Buiteu veraiitwuorilelükheid der üedaetle). Kaatsheuvel, 12 April 1927. Geachte Heer Redacteur. Beleefd verzoek ik U onderstaande regelen in Uw hlad op tc nemen. Rij voorbant dankend, Uw Abonné J. VAN AMELSFOORT, Voorz. Kaartsezclsch. „Ons Genoegen'*. QUICK. G EERTRUIDENBERG.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 10