s t Hoofdpi jn- tabletten Gevraagd Typiste. Q. J. van Dungen lis Yc Pit lie je lie lar Kr a :oe in ia> Hij ja 5P n{ ni ie je :n 3o ia 4e w iel (C >e >e iti na I'S V aa 11 te in :u :o sl Jd lel ir el ei fc fh Ut o m II n 'a kolonies te bevorderen. Het is te hopen dat iedereen steun wil ^erleenen voor dit sympathieke doel, het eerste waar aan H. K. H. Prinses juliana bij haar intrede in het maatschappelijk leven Haar naam heeft verbonden. De „Prinses Juliana bloem" zal h IC cent of meer naar keuze worden aange boden. DUSSEN. Begunstigd door prachlig weer had Zondag j 1. in onze Parochie kerk de jaarlijksche plechtigheid plaats der geloofsbelijdenis. De geloofsbelij denis wordt afgelegd door die kinde ren welke de katechismusles verlaten dit jaar door 8 meisjes en 6 jongens. Des morgens ten 7 uur had de plechtige Hoogmis plaats, waaronder deze jongens en meisjes (de jongens begeleid door 2 jongens met kaarsen in de hand, de meisjes door bruidjes eveneens met kaarsen in de hand) ter H. Tafel naderden. Onder deze H. Mis hield de ZeerEerw. heer pastoor een gloedvolle predikatie tot de kinderen, hunne ouders en de parochianen. Des namiddags ten 2.15 uur moes ten deze kinderen bij de Eerw. Zusters verzameld zijn en werden vandaar afgehaald door de processie, onder het zingen* van lied no. 33 uit het handboekje der H. Familie en bege- leid door de fanfare „Wilhelmlna", om zoo achterlangs het kerkgebouw binnen te gaan Hierna namen ze plaats op de voor hen in de middengang der kerk geplaatste stoelen, waarna het plechtig Lof met processie begon. Onder het Lof sprak de ZeerEerw. heer pastoor de kinderen en ouders nogmaals toe en wenschte hen van harte geluk met dezen voor hen zoo grooten dag. Na het Lof werd nog gezongen „Broeders welk geloof hebt gij", waaronder ZijnEerw. de diploma's aan de kinderen uitreikte. De kerk was tot in alle hoeken be zet en het priesterkoor was als het ware veranderd in een bloementuin die Ieders bewondering afdwong. Alles in de kerk ging ordelijk en netjes, waarvoor we een woord van dank brengen aan den ZeerEerw. heer pas toor, maar ook aan de Eerw. Zusters. De verbouwing van het R K. Zangkoor is thans zoover gevorderd, dat men spoedig zal kunnen beginnen met het nieuw te plaatsen orgel, welke indien we goed zijn ingelic t, met het a s St. Antoniusfeest (Zondag na den 13en Juni) zal worden ingewijd. J.l. Zondag kwamen 2 wielrijders met elkaar in botsing, waarbij de een eenige bloedende schrammen 'opliep terwijl de ander zijn rijwiel nogal beschadigd werd. Dacht men aanvankelijk dat de fruitboomen veel geleden zouden heb ben van den nachtvorst, bij het zetten der vrucht valt dit gelukkig veel mee en belooft het zelfs een zeer goed frui'jaar te worden. NIEUWS l'IT HEUSDEN. Gedurende de repetitie van hel R. K. Mannenkoor is de lade van het buffet in het Vereenigingsgebouw gelicht; een verregaand brutaal stuk. Van de- zon diefstal is aangifte gedaan hij de Maréchaussée, te meer daar dit de tweede keer is in betrekkelijk korten tijd. In verhand met de a.s. verkiezing voor den Raad vergadert Woensdag avond de Prot. Kiesvereeniging in ho tel Concordia. In den ouderdom van 75 jaren overleed na een langdurige ziekte de weled. heer Chr. de Jongh. De overle dene was in gezonde dagen meer dan 40 jaren lid van den Raad en vele jaren wethouder; voorts regent der Gods huizen, lid van het parochiaal armbe stuur enz. doch voor een paar jaren oordeelde hij het heter, genoemde functie's neer te leggen, waarin hij steeds de belangen van anderen naar best vermogen behartigde. De heer de Jongh was dan ook om zijn vele goede kwaliteiten een onzer vooraanstaande medeburgers, die zich naar waarheid in aller achting verheugde. Zondag kwart voor vier trok de H. Familie, begeleid door hare Fanfare ter bedevaart naar Elshout. Door de zangersafdeeling werd aldaar niet on verdienstelijk een Lof gezongen, ter wijl allen aan den gebruikelijken om gang deelnamen. Rond half negen keerde men onder de tonen der Fan fare welgemoed alhier terug. NIEUWS UIT- KAATSHEUVEL, Kaatsheuvel 6 Mei 1926 Zaterdag j.l. vierden twee echt paren alhier hun gouden bruiloft n.l. het echtpaar WezenbeekJamar in de Gasthuisstraat en de oudjes Ligtvoet Lips in de Molenstraat. Alle vier -heb ben in volle gezondheid den heugelij- ken dag meegevierd. De feestcommis sie van de Gasthuisstraat onder leiding van den Voorzitter den heer W. Brok, had reeds tijdig voor een goede rege ling gezorgd. Een prachtige artistieke hoog was opgetimmerd voor de wo ning der oudjes. De geheele omgeving vlagde. Om half negen werd 't paartje in de versierde auto van de firma M. Zacht naar de kerk gebracht, vooraf gegaan door bruidjes en gevolgd dooi de familie. Na den middag werden de jubilaris sen gehuldigd door de feestcommissie. De heer W. Brok hield daar bij een zeer treffende toespraak, waarin hij de sympathie der buurt voor de gou den jubilarissen uitspraak. De heer Jos. v. Wezenbeek dankte met passen de woorden. Een muziekkorps, be staande uit uitsluitend buurtmuzikan-" ten bracht een aubade, waarna in auto en rijtuigen met bruidjes en familie, onder de tonen der muziek een wan deling gemaakt werd. Om half acht 's avonds bracht de Kon. Erk. Har monie Apollo een aubade. Duizenden menschen stonden in de Gasthuisstr. opgesteld. De President de heer v. d. Horst hield een toespraak, wederom door den heer Jos. v. Wezenbeek be antwoord Was het in de Molenstraat minder druk het was er daarom niet minder gezellig. Een passende versie ring wa( ook daar voor de woning aangebracht. Om 9 u. werd per rijtuig naar de kerk gereden, terwijl bruidjes den stoet vooraf gingen. Den geheelen dag werden de jubilarissen door vrien den en kennissen gecomplimenteerd, zoodat er in de Molenstraat den gehee len dag een aangename drukte heerschte. Zaterdagmiddag om goed twaalf uur kwam een groote luchtballon ge dreven uit "Noord-Oostelijke richting. De ballon was zoo laag, dat vermoed werd dat het gevaarte zou landen. Wel dra bleek dit waarheid te zijn, immers kwart over twaalf werd reeds verteld, dat de ballon gevallen was achter de landgoederen „Het Heersch". Vele nieuwsgierigen gingen per fiets en per motor zien. De mand bevatte vier pas sagiers, allen Duitschers, die in Mün- chen opgestegen waren. Een der inzit tenden had zich bij het landen aan 't gelaal geblesseerd. Met den trein werd de reis naar der „Heimat" weder aan vaard. Zondag ging de H. Familie alhier ter bedevaart naar den Elshout. Om kwart over negen schetterden de to nen der muziek door de straten en maakten honderden zich op mede naar 't genadeoord van O. L. Vrouw te gaan. Buim 500 leden namen aan de bedevaart deel. Met een extra tram werd om kwart vóór 10 de reis aan vaard. In Elshout werd een solemneele H. Mis aan God opgedragen en na den middag een plechtig Lof gehouden. In devote stemming volgden alle H. Fa miliemannen de diensten. Om goed 5 uur arriveerden de pelgrims wederom te Kaatsheuvel. De belangstelling was niet al te groot toen Apollo Zondagavond een concert in de zaal van den heer J. A. Smits aanbood, 't Mooie Meiweer zal hier wel oorzaak van geweest zijn. De Harmonie had een keurig programma met natuurlijk weer nieuwe nummers. Met Frysk Bloed van M. J. H. Kessels werd geopend. Le Fian?er du Soleil van Jos. Kessels blijkt een mooie ouverture te zijn. Menazo van M. J. H. Kessels is een schitterend getoonzette wals. De Grande Marche Solemnelle van Langlois is een schitterend num mer, dat naar waarde de capaciteiten van 't corps laat beoordeelen. Het Bos sche Saxophone-kwartet had een leeu wendeel van 't succes. Het eerste kwar tet van Singelee liet reeds hooren wat dit bekende viertal presteert. Al hun gevoel en voordracht wisten ze tot uit drukking te brengen in het Largo Ap- pananata van Beethoven, terwijl de So nate van v. d. Akker als nummer ge heel voor het viertal geschreven een waardig slot maakte aan den muzika- len avond. Zaterdagavond a.s. concerteert Euphonia op de kiosk op de Markt. Ook de concoursnummers voor 't fes tival te Zaltbommel zullen gegeven worden. Het 6-jarig kind van den land bouwer P. Ku ij sten viel Zondag in een pan met soep en brandde zich zoo deerlijk dat het Maandagavond reeds overleed. Opgericht werd bij den heer L. de Bont, Markt alhier, eene handboog- schutterij, genaamd de Barger-Zonenv aanvangende met een 12-tal leden. Het bestuur bestaat uit de heeren: A. Schutjes, president, C. Netten, com missaris en P. v. d. Mortel, penningm. 63 paar schoenen ontvreemd. Er is ingebroken in de loods van v. Gend en Loos alhier. Door uitsnij ding van een ruit aan de achterzijde zijn de dieven binnengekomen. Vier doozen met 63 paar schoenen worden vermist. De marechaussée's zijn reeds om half zeven des morgens, toen de diefstal ontdekt werd met een onder zoek begonnen dat uitwees, dat de dieven door den tuin zijn binnenge komen. De schoenen hadden een waar de van plm. 300.—. De dieven schij nen geen onbekenden te zijn. D.v.N. KERKKLOKJE. Zendt tijdig Uwe advertentie voor het Feestnummer van a.s. Zaterdag, ter gelegenheid van het 25-jarig Pastoorsjubileum in de St. Antonius-parochie Wederom eene pracht-gelegen- heid tot doelmatige reclame. DKÜNEN. Zondag liield de Postduivenvei*. De Snel vliegers", een wedvlucht van uit Noyon, Frankrijk, afstand 288 K. M., de prijzen werden als volgt be haald: M. van Huiten 1, 3, 5, G. Mul ders 2, 8, 9, 10, 12, W. de Hond 4, 11, Gebr. Verhoeven 6, 7. Eerste overduif W. de Hond. Zondag speelde het 2e elftal van „Sporters" tegen liet 2e elftal van „P. V.C." te Waalwijk. De onzen verloren met eindstand 53. Duivensport. KAATSHEUVEL De Combinatie gevestigd bij den heer Jan Dun hield Zondag een wed vlucht met duiven van uit Noyon. Uit slag was: 1, 15, 18, 20, 29 P. Kemme- ren, 2 F. Damen, 3, 5, 7, 9, 13, 17 24, 25 J. Stokkermans, 4 G. v. d. Ven, 6 Brok ken, 8 en 9 Lugters, 10, 12, 28 M. Soe- terboek, 11 M. Damen, 14 P. Stokker mans, 16 C. Damen, 19 M. de Nijs, 21 en 32 L. Mosselveld, 22 J. Opperman, 23 J. Donders, 27 J. Emmen, 28 F. v. d. Assem, 30 P. Lans, 32 Zeebrechts. INGEZONDEN STUKKEN Geachte Redactie, We hebben 't weer kunnen zien Zaterdag en vooral Zondag hoe ge makkelijk de menschen uit de streek naar Waalwijk komen. De eenige re clame die er voor gemaakt is, is ge schied door middel van berichten in uw blad en duizenden en duizenden zijn herwaarts gekomen om de versie ringen te zien, deel te nemen aan den plechtigen intocht, de serenades en de concerten bij tt%wonen. Welk een prachtgelegenheid was 't thans geweest als de winkeliers door een bijzondere etalage eens speciaal de aandacht voor hun zaak en hun artikelen hadden gevraagd Is daaraan niet gedacht, heeft daartoe niemand het idee, het signaal gegeven. Waar blijft de winkeliers vereniging, die voor zoo iets zorg draagt De menschen komen graag naar Waalwijk, zeer juist; laat ons dal ook productief maken; waar blijft de Win kelweek georganiseerd door Waalwijks Belang met de Middenstands- of beter nog met een eventueele Winkeliers vereeniging? Wij laten onzen tijd voorbij gaan Zie eens naar Gorin chem, zie eens naar Dongen. Laat men toch samenwerken om iets goeds te krijgen, iets Waalwijk waardig. De eene vereeniging zorge b.v. voor algemeene, een schitterende deelname van alle winkeliers straatdecoratie, de andere voor het trekken van vreemdelingen, voor een reclame stoet, voor het warm maken van elk inwoner voor deze zaak. belanghebbende en ook belang stellende. Vooruitniet stilzitten Waal- wijkers. Met dank, EEN WINKELIER. SPORT. LAATSTE BERICHTEN. Vlucht Frankrijk—Amerika. Nader blijkt dat de berichten om trent de aankomst der Fransche vlie gers In Amerika onjuist zijn Er is niets meer van hen gehoord en ver moedelijk zijn ze verloren. AGENDA. WAALWIJK. Donderdagavond 7'/a uur repetitie voor de adspiranten en 8'/a uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8'/2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Donderdag 8V2 uur repetitie Tavenu Vrijdag Viool- en Cellocursus Waal wijksche Muziekschool. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Mannenkoor Ingezonden Mededeelingen. In buisjes 60en 30et, en eveneens 60en30ct.Bij Apoth.en Drogisten GEMENGD NIEUWS. Te ülst is uit deri IJsel opge- vischt het lijk van een 7 jarig knaapje, klaaiblijkjeiijk het zoontje van den Rotterdamschen schipper Verhagen, eenige dagen geleden te Deventer overooord geslagen en verdronken. Eergisteren is het 2'/a jarig zoontje van den landbouwer G. te Helden in een waterkuit gevallen en verdronken. Gisteravond is op den oprit aan den West Varkenoordscheweg te Rot terdam een autuous van den dienst Cnarlois—Diergaaardelaan tegen een motorwagen met bijwagen van lijn 2 geicden De bus is aan de acnter- .ijde geheel vernield, alle ruiten zijn gebroken. De bus is na de botsing legen het hek gereden, dat over een afstand van 10 meier is vernield. Was dit hek minder soliede geweest, dan zou de bus naar beneden zijn gevallen. Twee trampassagiers, die op het voorbalcon van den motor wagen stonden, kregen tengevolge van de aanrijding letsel. De eerste, de 37 jarige S. v d. B., van het Jolwcrk, is meteen gebroken rech terbeen in het ziekenhuis aan den Coolsingel ter verpleging opgenomen. Je ander, de 15-jarige C. K., uil de Papaverstraat, beschadigde den linker pols en kon ter plaatse worden ver bonden. Gisteren is de auto van den heer J. Slagers te Enschede, waarin erie personen zaten, bij het passeeren van het landgoed Teesink te Boekelo, aangereden door den daaruit komenden auto van den heer H |.E. v. Heek. Je auto van hen heer S. sloeg over den kop en werd totaal vernield. De inzittenden kregen alle verwondingen. Ook oe auto van den heer v. H. werd nogal ernstig beschadigd. Gisteravond is onder Diepen veen, de ruim zestigjarige heer A. P. uit Deventer door den trein, die om 8 17 van Deventer naar Zwolle ver trekt, overreden en gedood. Volgens een bericht aan de Daily Mail heelt de politie te Rome na twee maanden van nasporingen, waaraan 18O agenten in burgeikleeding deel namen bij het bewaken van open bare parken, een zekeren Gino Gero- limini in hechtenis genomen, van wie zij gelooft, dat hij de man is die ge durende de laatste drie jaren zes Kleine meisjes van 3 tot 6 jaar ont voerde. De lijken van vier meisjes zijn op verlaten plekken in de buurt van Rome gevonden. Eenige dagen geleden, zoo word beweerd, had men den man zien probeeren een meisje van twaalf jaar in zijn auto mee te lokken. In zijn woning zijn een bebloed kleedingstuk en een zakdoek gevon den. gelijk er ook bij een van de vermoorde kinderen gevonden is. Gieteravond is het 9 jarige doch tertje van den heer Ürenth te Rijssen oij den onbewaakten oveiweg aan de Wierdensche straat aldaar door een locaaitrein gegrepen en gedood. Het meisje wilde per fiets den over weg oversteken. RECHTSZAKEN. £3$ Leest en verspreidt het tègenwoordig prachtig Geïl lustreerde Sportblad „ONS ZUIDEN". POLITIERECHTBANK. Dierenmishandeling. S. v. d. V. landbouwer te Capelle had zijn paard met een riek geslagen en in z'n woede stak de kerel ook met dat wapen naar het dier dat echte» niet getroffen werd althans de politie beambte vond na de mishandeling geen verwondingen op het paard. De kar welke bruintje moest voort zeulen was ook veel te zwaar geladen Omdat het ëier geen verwondingen had bekomen kwam zijn booze mees ter er met een „koopje" af. Uitspraak conform den eisch f 5 boete. Mishandeling. A. S. arbeider te Andel moest terecht staan wegens mishandeling op M. Pater, dien hij met een mesihaak op het hoofd had geslagen. Het O M. eischte t 40 boete Uitspraak f20 boete. Geen Beleediging Het gerechtshof uitspraak doende in I hooger beroep verleende vrijspraak van strekt tot aanbeveling, de aanklacht wegens beleediging van ambtenaren in functie tegen A A v O. te Vlijmen. Uitspraken. B. R v. D bakker, Babiloniënbroek, ADVEKTENTIëN Een bekwaam bekend me4 de Snel doornaal machine, bij PULLES VAN GERWEN Co., 38340 Waalwijk. Gevraagd een groote schoenfabriek te op Waalwijk een ervaren Kennis van de moderne talen Sollicitaties met opgave van verlangd salaris worden inge wacht onder No. der advertentie a. h. Bureau v. d Blad 38341 H. v. d S. landbouwer.de Werken, overtr Motor- en Rijwielwet, vonnis Kantongerecht Heusden vernietigd. Vrijgesproken. ORGEL EN PIANOMAKER, STEMMER. 36023 WAALWIJK. lai 3P 3a la ia iei te 'O 10 :el WASPIK. Alhier is opgericht een Oh ris te il ij ko Gemengde Zangvereniging „DiV.S.' Tot Directeur is aangesteld de heer Christ uit Capelle. Woensdagavond 7 uur zal in de Har moniezaal van den heer van Iersel eene vergadering worden gehouden van de Ver eeniging „Waspiks Belang". Aan de orde wordt gesteld1 Mededeelingen. 2 Boeing over belastingzaken. Gisteren-namiddag had de heer v. O. alhier het ongeluk per rijwiel een kindvan den arbeider R. aan te rijden, tengevolge waarvan het kind een beenbreuk bekwam. Dr. Wijffels verleende geneeskundige liulp. De inwijding der nieuwe St. Theresia- kerk in Waspik-Boven zal plaats hebben op 29 Juni a.s. G DE RT RU ID EN BERG. Naar we verne men is tot Dirigent van de Harmonie Apol lo alhier aangesteld dhr. Driesen. Zondagavond 1.1. gaf de Tooneelver- peniging I.V.B. een uitvoering in het It. K. Vereenigingsgebouw aihier. Ongevoerd wer den „De Verdachte", drama in 4 bedrijven en „Het standbeeld van den Veldwachter". De zaal was goed bezet en het applaus be wees dat de toehoorders bevredigd waren. Door de Directie der Modevakschool alhier werd aan een 19-tal dames het diplo ma voor het maatknippen uitgereikt. MADE. Voor den keuringsraad ic Ooeter- liQUt zijn op Dinsdag en Woensdag 35 jon gelingen ter keuring geweest en 2 afgekeurd. Voor de werken van Maas en Waal. dig door drie verschillende aannemers van Made zijn aangenomen, is gisteren per scheepsgelegenheid vanuit de haven te Drimmelen een lading materialen daarheen gezonden, om gevolgd te worden door een groot aantal werklieden van Made. Gisteren had ter hoogte van Maasdijk een ongeluk plaats dat goed is afgeloopen. Toen de schooljongen J. Th., die op een kar zat, daarvan plotseling afsprong, werd hij door een passeerende auto gegrepen. G<5- wond aan handen, gezicht en beenen werd hij opgenomen. De Zuster-wijk verpleegster legde het eerste verband. De toestand van het jongetje is vrij wel. Een zoontje van A. H. geraakte met zijn vingertje tusschen een waschmachine, waardoor dit ernstig werd gekneusd. Het 14-jarig kindje van J. van D. kwam uit een stoel te vallen, waardoor het een diepe snij wonde nabij het oog opliep. Ge neeskundige hulp moest wórden ingeroepen. Een jongeman, Mekes, alhier, had gis teren op een houtzagerij te Oosterhout het ongeluk tusschen een der machines te ge raken met het gevolg dat 3 vingers werden afgerukt. Xa te Oosterhout te zijn verhon den is hij onder geneeskundige behandeling van Dr. Klijn gesteld. J. 1. Vrijdagmiddag kwam een rao torrijder met een dame op de duo, afkom stig uit Hendrik-Ido-Ambaclit, in de rich ting Made gereden. Toen de motorrijder het kruispunt bij de bierbrouwerij te Wa genberg, nabij Made, was genaderd, kwam hij op een verkeerden weg en kwam in liet losse zand terecht, waardoor de motor om sloeg. De dame bezeerde zicli zoo ernstig dat ze bewusteloos bleef liggen. De hulp van Dr. K. uit Terheyden werd ingeroepen, die de wond hechtte. Tot gemeentebode alhier is benoemd mej. Adr. Ligthart. De Raad der gemeente Made c.a. komt in openbare vergadering bijeen op Zaterdag 14 Mei 1927 des voorm. ten half tien. De agenda vermeldt: 1. Mededeelingen. 2. Aanbieding gemeenteverslag en verslag volkshuisvesting over 192(5. 3. Vaststelling rekeningen der Burgerlijke Armbesturen over 192(5. 4. Wijziging verordening plaatselijk onder wijs op het Lager Onderwijs. 5. Wijziging gemeente-begrooting dienst 192(5. (5. Schrijven van Ged. Staten inzake voor gestelde wijziging verordening tot ophef fing haven en kadegelden. 7. Adres van TJils, bok ken houder. per een bal tegen zijn knie trapt en zoo in het I doel springt. Ten slotte komt uit een vnn de vele voorzetten van den linksbuiten het vierde doel- punt, welke door onzen rechtsbuiten Ineens wordt j ingcKiiald. Einde 42 voor H. W. B. Het 2c ell'tal heeft liet ook nu weer niet verder I kunnen brengen dan een gelijk spel, waarmede zij meer kregen dan zij voor hun spel verdien den. W.S.C. a speelde heel wat beter. Onze reser- i ve's hebben hiermede het kampioenschap behaald waarmede wij hen van harte gelukwenschen. Hoewel de laatste wedstrijden minder goed ge speeld zijn, komt hen het kampioenschap overi gens wel toe, vooral als men in aanmerking neemt dut \ooral in het begin de meeste wed strijden zeer onvolledig gespeeld moesten worden. Daarbij werden de gevaarlijkste concurrenten toch regelmatig geklopt en moest een groote ach terstand ingehaald worden; een en ander is toch weer een goede prestatie. A.s. Zondag H.W.B.Baardwijk, de laatste competitiewedstrijd. Hierna zal het 2c en 3c elf tal gehuldigd worden. JULIANA. Zondag j.l. had de competitiewedstrijd Juliana- Hcrkdijk plaats. Juliana is het eerst in den aan val en reeds na enkele minuten weten zij te doel punten, terwijl 1111 een kwartier bij een schot op doel een Berkdijk-speler een strafschop veroor zaakt en de centervoor den stand op 2—-0 brengt. Met dezen stand breekt de rust aan. Na rust komt Berkdijk flink opzetten en weten zij de partijen op gelijken voet te brengen. Juliana krijgt nog verschillende kansen, maar weet hiervan geen ge bruik te maken en met gelijken stand 22 komt het einde. Hoewel Juliana met twee invallers speelde, werd een sleclite wedstrijd gespeeld, waarbij de warmte wel het zijne toe zal hebben bijgedragen. W. S. C. DE WEDSTRIJD VAN HET SEIZOEN! W.S.C.QUlCKlI De meest aantrekkelijke voet balwedstrijd voor onze plaats van het geheele seizoen tusschen de beide plaatselijke tegenstan ders W.S.C. en QUICK (Waalwijk) zal a.s. Zon dag gespeeld worden op het terrein van \V .S.C. GEERTRUIDENBEKG. GOOD LUCK. Het bestuur der V.V. „Good Luck" heeft dezer dagen een schrijven ontvangen van een Amster- damsche Toerconibinatie 0111 over te gaan tot het spelen vaii een vricndschappclijken wedstrijd op Zeil Pinksterdag. Genoemde combinatie bestaat uit verschillende vooraanstaande vcreenigingeu, o. a. Ajax, Biauw-Wit, D.E.C. enz. Hoewei ueze zaak nog niet definitief geregeld is, beslaat er toch Wel alle kans, dat deze wedstrijd zal plaats hebben. Zoodra de plannen van een en ander zijn vastgesteld, komen we hierop nader terug. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). R. W. B. R. W. B. speelt een fraaicn wedstrijd. Onze nationaal gestreepten blijven op den goe den weg en klopten 1.1. Zondag Good Luck uit Géertruidenberg niet 42. Als men in aanmer king neemt hoe G. L. aan die twee doelpunten gekomen is dan mag G. L. met dezen uitslag nog zeer tevreden zijn en was een 40 overwin ning voor R. W. B. zeker verdiend geweest. R. W. B. speelt met een Invaller voor den rechts half.'Het begin is voor R. W. B. en onzen mid- half heeft reeds pech als hij den bal in eigen HAARSTEEG. Teneinde de kiezers van Haarsteeg, Hedikliuizen en Lnttelherpt in te lichten, zullen de candidaten van de lijst Dobbelsteen, Zaterdag 14 Mei a.s. in bet café van den beer P. v. d. Loo te Haarsteeg en Zondag 15 Mei a.s. in bet café van den beer Jac. van Leeuwen te Hedikliuizen ten 8 uur n.rn. komen spreken over de a.s. raadsverkiezingen. Daar voor de gemeente Hedikliuizen een groot belang op.bet spel staat, zullen onge twijfeld vele kiezers en kiezeressen naar deze interessante bespreking komen luiste ren. Doornaaier, doel trapt, doch even later wordt een voorzet van linkshalf door den linksbinnen in eens ingescho- overtreding Warenwet, appCi kanton gerecht Heusden, vonnis bevestigd f 50 boete. ten, een prachtpunt 11, maar nog voor de rust krijgt G. L. goedkoop een tweede punt. Als onze doelverdediger den bal opgevangen heeft wordt hij in den rug gesprongen, waarop liij niet ge rekend heeft en laat de bal in het doel vallen, o.l. was-dit een zeer zuiver free kick-geval cn hadt In geen geval dit punt toegekend mogen worden. Na dc rust is R. W. B. niet meer te hou den en is voortdurend in den aanval. Onze rechtsbinnen maakt met een mooi schot spoedig gelijk en heeft even later geluk als de G. L.-kee-

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6