Christ.-Hist. partij had aangetoond en lijst. Lijst 7, de laatste vooral den nadruk op gelegd had stembiljet, om daardoor er - hoe deze vroeger met de anti-revol. een partij heeft gevormd en beide hier niet de gemeenteraadsverkiezing even eens zoo goed kunnen samengaan. Spreker wees vervolgens op het ver spreide pamflet, waarin door de ver honden Democratische en Vrijzinnige lijst met schoone leuze en belofte wordt geschermd, doch waarin geen enkel argument 'wordt genoemd. De Christ. Hist, en Anti Revol. maken niet zooveel lawaai. Spr. achtte den heer v. Driel, om zijn bezadigd optreden, waardoor hij in vele zaken o.a. ook op het gebied van liet Christ, bijzonder onderwijs, op den steun van de R. K. leden rekenen 'mocht, in den raad de rechte man op de rechte plaats. De heer Putman-Cra- mer heeft wel aangetoond hoe men ten opzichte van de Katholieken ver van elkaar staat, doch spr. achtte het een groot voorrecht dat men hier met de Katholieken zoo prettig omging en men elkaar wederkeerig steunde. Waai de christelijken den steun van de R. K. mochten ondervinden zou het niet fair en onbillijk zijn 0111 als de R.K. iets vroegen daar tegen te stemmen. Spr. hoopte dat de afgevaardigde in den raad zou uitkomen waar noodig voor de Christel, beginselen, doch tevens steeds doen blijken dat men geen anti papist is. Ofschoon geen debat was toegestaan werd toch de gelegenheid geboden vragen te stellen, waarvan een druk gebruik gemaakt werd. De heer Budding bracht zijn inzicht inzake de zending in Indië naar voren, waarop de heer P. Cr. de practische bezwaren van de Christ. Hist, uiteen zette.' De heer van Driel bracht de in het pamflet aangehaalde kwestie van het schenken der luidklokken ter sprake. Naar spr. meening was het niet de weg 0111, indien men het met een zaak niet eens is, zulks in een pamflet naar bui ten te brengen en er reclame mee 'te maken; de vertegenwoordiger van die partij had in den raad, waar het ter sprake kwam, zijn stem vóór of tegen moeten uitbrengen. Spr. beziet de zaak van een andere zijde. Waar hij in andere zaken o.a. bij de kwestie vergoeding voor Christel, school de zeer tegemoetkomende hou ding van B. eii W. en den raad mocht ondervinden meende hij zich tegen deze schenking der klokken niet te mo gen verzetten. Men zit hier nu een maal in een overwegend Kath. plaats. Wie betalen hier de meeste belastin gen, zijn het niet meest kath. werk gevers die hier werk verschaffen. Wij moeten met elkander leven en niet te genover elkaar staan. Wij moeten geen eng standpunt innemen te meer waar nooit is gebleken dat men onze partij terugdrong. De heer v. Zeist is het met den heer v. Dr. niet eens. Wat de vergoeding voor bijzondere school betrett dat is lijst op het de grootst mogelijke eenheid der R. K. Staatspar tij de demonstreeren, alle nuttelooze versnippering van R. K. stemmen te voorkomen en een aantal candidaten van de R. K. lijst in den gemeenteraad te brengen in overeenstemming met het aantal R. K. kiezers in de gemeente. Het bestuur vertrouwt dat alle leden van de R. K. K. V. hun moreelen en organisatorischen plicht zullen vervul len door hun stem uit te brengen op no. 1 den bovensten candidaat van lijst 7. Het is ook wenschelijk, dat niet- leden aldus hun stem uitbrengen hoewel voor hen die moreele plicht niet geldt. Als z(j aan een ande ren candidaat van lijst 7 beslist voor keur willen geven, is dat in elk geval veel beter dan hun stem aan een an dere lijst te geven. Elke stem op de Roomsche lijst uit gebracht heeft zijn volle waarde. Ro'oiasche kiezers, kent dus Uw plicht! Hoog de Roomsche eenheid! Het Bestuur van de R. K. W. V. R.K. KIEZERS VAN WAALWIJK. Stemt NOOIT op de WILDE lijs ten, die eigenlijk een schade zijn voor onze plaats, en een tegen werking yan de groote katholieke partij van de belangrijke lijst, die moet zegevieren. De nieuwe Kerk van O L. Vrouw in gebruik genomen. Zoo stillekens verscholen achter 't oude kerkske en buiten alle rumoer om, is de nieuwe kerk te v.m. Besoijen parochie van O. L. Vrouw zal in Au gustus weer een bazaar met verloting houden. Ongeval. De werkman K uit Loonsch-Hoekje bij de looierij üelhaye struikelde met een emmer betume en kreeg het warme goedje over de hand, die daardoor eenige brandwonden bekwam. Concert Apollo. Zooals we aankondigden zal de gunstig bekende harmonie „Apollo" van Kaatsheuvel a.s. Zondag een groot concert geven op de kiosk op de Markt alhier. Aanvang 8 uur. Het programma luidt als volgt; 1 Treue Waffengeiahrten Marsch H. L. Blankenburg. 2 La Fiancée du Soleil Ouverture Jos Kessels. 3 Suite Oriëntale F. Popy a. Les Bagadères. b. Au boiüs üu Gange. c. Les Almé».s. d. Patronelle. 4 Fantaisie dramatique sur l'opera .Les Huguenots" G. Meijerbeer. Pauze Grande Marche Solemnelle L. Langlois. A nous deux Martin. Polka pour 2 Pistons, door de heeren j. v. d. Heijden en jus de Brouwer. Dolce far mënte Grande Valse, P. B. Bisselink. Groet aan Kaatsheuvel Marsen P. B. Bisselink. Gemeentelijke cursus. Op Zaterdag 21 Mei houden de Rijks groepen het 1ste, 2de en 3de bedrijf van zijn lyrisch dramatisch leerdicht .Lief en leed in de Vogelwereld". Alles kwam uitstekend door en evenals de vorige maal ontving de spreker ook nu weer tal van dankbetuigingen voor zijn in alle opzichten geslaagde voordracht. Bal Liedertafel. Het onlangs uitgestelde Bal der Liedertatel „Oefening en Vermaak" is thans bepaald op Zondag 29 Mei in de zaal „Musts Sacrum. Verkiezings actie. Men zal van ons en terecht niet verwachten dat wij een verslag geven van de vergadering, die door üe S.Ü.A.P. mei de Vrijzinnigen is Delegd. Zooals bekend doen wy aan de propaganda der S.Ü.A.P. niet mee. integendeel. Juist om dit samengaan zullen we 't bij een enkel woord laten. Er werd in deze bijeenkomst naar voren gebracht dat de christelijke be ginselen op politiek terrein ons heb oen gebracht in de meest "vei warde omstandigheden, dat de beleving der democratische ideeën noodzakelijk is op 't gebied van ondeiwijs, volkshuis vesting, enz de democratie die warmte en lietde gevoelt voor elkanders lot en leven. Den heer Cobben, die zich Ir. zijn rede een warm voorstander van hei tls verkrijgbaar en bevat een lijst van de voornaamste verbindingen voor het vervoer van wagons groenten en fruit, bevracht als ijlgoed van Neder land naar Duitschland, alsmede be langrijke aanwijzingen voor de Duit- sche douane-handeling. Handels Diploma. Boekhouden afgenomen door de R.K. Ver. v. Leeraren tot bevordering v. h. Handelsondeiwijs namens de Ned. R.K. Midd. Bond. Burgemeester en Weihouders van Rotteidctm hebben in hun vergadering van 6 Mei j 1. besloten het verzoek in te willigen, gedaan namens de R.K. Ver. v. Leeraren tot bevordering v. h. Handelsonderwijs, om n.l. aan bezilter» van het Handels Diploma Boekhouden v. d. Ned. R K. Miüd. bond afgenomen door bovengenoemde R.K. Vereeniging, gelijke verhoogingen bij de Gemeente- bediijven te willen toekennen, als aan bezitters der Diploma's „Mercunus" en „Ver van Leeraren". Dato 12 Mei j.l. werd bovengenoemd besluit als volgt meegedeeld Bezitters van het door Uw Vereeni ging verleende Handels-Diploma Boek houden v. d. Ned. R.K.Middenstands- bond zullen derhalve voorlaan. voor zoover en zoolang zij krachtens de daaromtrent getroffen regeling aan- gelden, in het 1 spraak kunnen doen B-J abattoir had getoond, weid gezegd worden gesteld van een toelage van f lOO per jaar 8 voltrokken. Vanaf den weg valt et nog nietn cursisten van de zgn veel van te bespeuren, van vorenjij (lees: gemeentelijke) voor de hchame- alleen de toren en op zij een schuin) dak met gekleurde pan tegels. Ook wanneer straks 't oude kerkje gesloopt dat men vreesde dat het vleesch wel een dubbelije duurder zou komen. Hij meende als du waar wa$, dat er dan minstens daarvan zes cent in de zakken der slagers zou vloeien. In Nijmegen is door 't abattoir de prijs slechts met cent per K.G. verhoogd. De heer LacKamp wets naar aanlei ding van een advertentie in „De Echo", waarin de combinatie lijst 4 een alle- lijke opvoeding, versterkt met Plus I gaarije wordt genoemd op de richtige zal zijn en er een ruim plein voor den i Bosch Dus niet zooals wij in tempel op ligt, zal het van buiten nog geen luid sprekende gebaren maken. Uit architecionisch-oogpunt moge deze kerk dan misschien sober zijn van binnen houdt het een schoon gedacht van zijn ontwerper, pater dellot. gevangen. We schreven reeds eenige malen over den bouwmeester pater Dom Bellot en de nieuwe kerk t.z.t. komen we er nog wel eens Op terrug. Trou wens, wie eenmaal in deze kerk is geweest blijft de eigenaardige atmos- teer voelen die daar binnen hangt, men draagt iets schoons ipee waar over men niet kan zwijgen. Bij de wijding en ingebruikneming der Kerk was zeer groote belangstel ling. Wij merkten o.a. op den Z.Eerw. neer pastoor van Riel, pastoor Kui pers, het Dagel. Bestuur dezer ge rneente, het Kerkbestuur, aannemer en opzichter der kerk respectievelijk de- heeren Venhoven en v. d. Leur. Nadat door pastoor Buijs volgens Kerkelijk gebruik de inwijding was verricht, bracht Z.Eerw Ons Heer over 1 -ir-1 f önnn ,,it 1 naar de nieuwe kerk. hierbij vooraf- niets meer dan bil ijk en 8000,-mt- gegaan doof Bfuidjes> Ke.kkoor, Kerk- geven voor 2 klokken aan de kat 0estuur, genoodigden en begeleid door ken/acht hij met gemotiveerd dat daar-1 rf R Qee* lelijken- (Eerstvolgend examen op 30 Juni en- l Juli e.k. Aangifte voor 1 Ju«»i bij den alg. administrateur A. J. Spierings, Ververstraat 9, Den Bosch. Tegelijk examens in Ncderlandsche, Fransche, Duiische en Engelsche Handels correspondentie NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 21 Mei 1927. De Harmonie van het Kon. Muziek gezelschap „Euphonia" opende Zater dagavond het zomerprograrama op de kiosk op de Markt. Ofschoon de Groot Waalwijk, de tocht op een werk I ue .rara 1 "uu'®7e 'Niruwkulik ^Pe'r I S^gèwen^cL" ^"wls'eTtoch vertrek" om" M» soonHjUSngelSkken kwamen n/etvoor I vee. belangstelling. Daarenboven moch- minus de helft der W.G V.-turners een wandeltocht van Waalwijk naar Den andere totstandkoming van deze lijstterwijl de voorzitieï, de heer van Gent, een warm pleidooi hield voor de demo bladen vermeld vinden op Zondag 22 I cra|je en wees op de logica der feiten, Mei. Wij leggen hierop den nadruk, die bewezen heelt dat de toekomst in omdat op verzoek van den adviseur £uropa js Voot de'democratische idee. der W.G.V, in overeenstemming mei - net inzicht van het gee.tel^gezag in TÜBurg_,s Bosch ont8poor uit het oefenlokaal, Stationstraat 24 en zal met de trein van 19 18 (laatste dienstregeling SS.) naar Waalwijk terugkeeren. Wij wenschen turners en cursisten een goeden en prettigen dag en be houden thuiskomst. Paar denkeuringen. Het verkeer had eenige uren vertraging. Ongeval. Toen hedenmiddag het 7-jarig zoon tje van v. T. op het Hoogetnde alhier op een passeerende kar wilde sprin gen, kwam het te vallen en raakte met de beenen onder een der wielen. Hoewel het ongeval zich aanvankelijk De uitslag der Prov. Premiekeuring I ernstig liet aanzien bleken de verwon- nr tuieDaardmerriën op 19 dezer dingen niet van ernstigen aard te zijn. aan door onze partij een stem gegeven wordt. De protestanten zouden evengoed een klok kunnen vragen doch dan zou men ze niet krijgen. Hij meent wel eens iets te hebben gehoord over de minder toegevende houding van de ge meente betreffende de prot. kerk en -het kerkhof te Baardwijk. Ds. Louwe Kooijmans wijst hem er op hoe hij de zaak verkeerd bekijkt. Hij rechtvaardigt volkomen de hou ding van den heer v. Driel en zegt wat de kwestie van de Baardwijksche prot- kerk en kerkhof betreft, dat hij daar bij nimmer eenige onwelwillendheid of achterstelling heeft ondervonden. Ds. Schlemper meent dat het in een zuiver protestantsche streek nog niet zou voorkomen dat men ongevraagd een klok uit de gemeentekas cadeau geeft. Spr.'s hoofdbezwaar is verder dat men deze klokken namen geeft als „St. Crispinus", „St. Crispianus" en „St. Franciscus. Hij meent dat men te veel zich de mindere voelt en daarom te gemakkelijk meegaat. Men kan toch wel vriendschappelijk met de katho lieken omgaan, al komt men voor zijn beginsel uit. Ds. Louwe Kooijmans is het met den vorigen spreker eens dat men zijn be ginsel niet verloochenen mag. Of het in een protestantsche streek niet voor gekomen is, dat de gemeente op dezelf de wijze een klok gaf, kan hij niet met zekerheid zeggen. Het ging hier over het pamflet en de heer v. Driel heeft een dergelijke houding terecht afge keurd. Er zal trouwens zoo niet offi cieel dan toch officieus wel een aan vraag van het R. K. Kerkbestuur geko men zijn. De heer v. Driel beaamt dit. Nadat over en weer nog eenige kwes ties in verband met het gewraakte pamflet waren besproken waarin tot uiting kwam in welk een moeilijke situatie de vertegenwoordiger van die partij was komen te verkeeren door de combinatie van Vrijzinnig met S. D. A. P. en het spelen van een dubbele rol soms onmogelijk bleek, sloot de Voor zitter de bijeenkomst met gebed. DE AANSTAANDE VERKIEZING. Het Bestuur van de R. K. Kiesveree- niging verzoekt met den meesten aan drang alle R. K. kiezeressen en kiezers van Waalwijk, a.s. Maandag eenparig Het priesterkoor is omgetooverd in een bloementuin. Van tal van paro chianen en vereenigingen ontving Z E. oloemstukken. Geassisteerd door kapelaan Sanders en Martens, droeg pastoor Buijs een plechtige H. Mis óp, waaronder het Kerkkoor de 4-siemmige St. Francis cus Mts, van Witt uitvoerde. Onder de H. Mis hield pastoor Buijs een korte toespraak, waarbij hij als lekst koosIntroibo in dominum tuam adorabo ad templun sanctum tuum in umore tuo: ik zal binnentreden in Uw woning; aanbidden zal ik voor Uwen heiligen tempel in Uw vreeze. De gewijde spr. zegt, bij 't binnen treden der kerk geen betere woorden te kunnen vinden dan van den profeet. Dit huis is nu geworden Godshuis maar ook Uw huis aldus spr. Late men dit nader overwegen en daaruit besluiten om dikwijls en met eerbied dit huis te bezoeken. Onze Roomsche Kerken zijn huizen van God bij uitnemendheid waar men een ver meerdering van Geloofs ijver opdoet. 't Doet spr. genoegen te hebben kunnen zien, dat men den luister van het Godshuis bemint. Ja, gij bemint Gods huis aldus Z.Eerw. gij toondet dit door Uw milde bijdragen voor 't hoogaltaar en de vele bloemen en kaarsen. Spr. hoopt, dat men die bezieling zal blij ven bewaren. Vervolgens wijst Z.Eerw. er op hoe men hier gewichtige levensmomenten komt beleven. Als men 't leven in- of uitgaat komt men eerst in de kerk Ten slotte spoort spr. aan om onder alle omstandigheden dikwijls de kerk te bezoeken, hier kracht te putten en dank te brengen. Maar men heeft er ook op te letten dat in Gods huis eer bied geboden is voor tuigpaardmerriën op alhier gehouden, had den volgenden uitslag: I. 2-jarige merriën. 1 pr. f40 de zwartbruin Malanda "van G. J. W. Branderhorst te Eethen. 2 pr. f 30 de zwarte Maline van Gebr. Óerlemans-van der Schans te Drongelen. 3 pr. f25 de donkerbruine Monlla van D. van Buuren te Meeuwen. 4 pr. f20 de zwarte Melande van Wed. Abr. Straver te Babylonië ibroek. 5 pr. bronzen medaille de donker bruine Mulana van Kind G. J. Boll te Doeveren. 6 pr. bronzen medaille de bruine Mukana van Gebr. Smits te Waspik. No. 1, 3, 4 en 5 stammen af van Holand, No. 2 van Ebert en No. 6 van Cicero. II. 3-jarige merriën. 1 pr. f40 de donkerbruine Lepika Holand van G. H. Siraver te dingen De heer J. Verhoeven van E. H. B. O legde een voorloopig verband. De in middels ontboden geneesheer dokter Sweens, constateerde slechts enkele onbelangrijke ln- en uitwendige kneu zingen aan het been. mNou nog mooier" l Wij kunnen thans reeds aankondi gen dat de bekende Louis Bouw- ST'twee XVn"™ I dn, genotvolle ureriwacht. (Zie pro- Paleis voor Volksvlijt ie Am,ter-1 gramn^^nder de uitvoeringen die Zondag voor Dames om half vier en voor Heeren om half acht in het Patronaat zullen gegeven worden. ten we metgenoegenconstateeren.dat door het publiek de rust en stilte in geen enkel opzicht verstoord werd, zoodat de muziekliefhebbers ten volle hebben kunnen profiteered Het pro gramma bevatte o.a. de concours nummers waarmede „Euphonia" Don derdag a.s. te Zalt-Bommel zal uit komen „Gloria Victus" van Langlois en „Pax et Labor" van Parés. Vooral deze nummers oogstten veel succes. Het Matinée van Zondag gaf onge veer hetzelfde programma. We wen schen Euphonia alle succes op zijn reis naar Zalt-Bommel. De Kon. Erk. Harm. Apcllogaat Zondagavond concerteeren inWaalwijk. Als we alleen het programma maar zien, kunnen we gerust reeds de over- luiging medenemen. dat den Waal- wijkschen Muziekliefhebbers Zondag van Babyloniënbroek. 2 pr. f 30 de donkerbruine Limora van Holand van G. van Everdingen te Heusden. 3 pr f25 de donkerbruine Lea van Holand van Gebr. Oerlemans-van der Schans te Drongelen. 4 pr. f20 de donkerbruine Lera van Cicero van Gebr. Smits te Waspik. III. 4-8 jarige merriën. 1 pr. 150 de 8-jarige Giwanka van Iwan van G. J. W. Branderhorst te Eethen. 2 pr f40 de 6-jarige lrelonia van Excellent van A. Z. Snoek te Almkerk. 3 pr. f40 de 6-jarige Sima van Unicum van A. Z. Snoek te Almkerk. 4 pr. f30 van J. C. Wink te Wijk 5 pr. f25 de 5-jarige Jelita 1 van Cicero van J. de Waal Hzn. te Wijk. 6 pr. f20 de 6-jarige Iriana van Wolfried van A. Z. Snoek te Almkerk 7 pr. f 15 de 6 —jarige ltopia van dam ging en nu in Scala in Den Haag avond aan avond volle zalen trekt ook met de a s. Kermis alhier zal worden gegeven, geheel' volledig o.a met een 50 medewerkenden als overal elders. De datums zijn 15, 16 en 17 Juü. Ook „De Avonturen van Duimelot en Hottentot": De komst van Louis Bouwmeester met een dergelijk gezelschap in deze revue is zeker voor plaats en omgeving een evenement. We komen er later op terug. Foto Kerk. Op verzoek deelen wij mede dat de mooie foto der kerk van St Jan, die voor onze tijdingzaal is geëxposeerd, verkrijgbaar is aan den prijs van f 4.—. R.K. Middenstandsbond. Tegen hedenavond zijn eenige leden van den R K. Middenstandsbond in hotel Verwiel in commissie bijeen geroepen ter voorloopige bespreking van een „Winkelweek". Waalwijks Belang. Dezer dagen worden wederom de kwitanties gepresenteerd der vereeni ging „Waalwijks Belang". Wij twijfe len er niet aan of de huidige leden zullen hunne geringe bijdrage van 12.per jaar gaarne blijven storten Sieimund van Gebr. Smits te Waspik. maar spreken de hoop uit dat velen 8 pr bronzen medaille de 8-jarige zjCh als lid zullen opgeven vooral in van Iwan van Gebr Oerlemans - -• Gea van der Schans te Drongelen. 9 pr.*bronzen medaille de 4—jarige Kebina van Ebert van D. v. Buuren te Meeuwen. IV. 9-jarige en oudere merriën. 1 pr. bronzen medaille Aranka van Cicero van Gebr. Smits van Waspik. 2 pr. bronzen medaille Dorena van Aan 't eind dankt spr. de schenkers Fh £bere van G< t. w. Branderhorst die bijdroegen tot versiering der kerk. Eetherf Na de Mis zong het Kerkkoor Ie tei „Jubilate Deo'. De Edelachtb. heer Burgemeester kwam des middags Pastoor Buijs met eenige hartelijke woorden feleciteeren. Eveneens pastoor Kuipers. De parochie van O. L. Vrouw heeft nu een prachtige kerk waaraan wij in ons blad nog nader een artikel hopen te wijden. Bazar sverlotjn 3e pr. bronzen medaille Balbine I van Cicero van Kinderen G. J. Boll te Doeveren. A 4 pr. bronzen medaille Aakje van Fhrenberg van D. v. Buuren te Meeuwen. De Vogelwereld. Woendagnamiddag j.l. behandelde de heer A. C. van der Htijden alhier er H.D.O.. Hilversum, Het tooneelstuk „De Wraak der Ka- w, j--■ bouters" is ten volle een gang naar kiiigen we de Kinder—revue I ons prachtig patronaatsgebouw waard, iB 1 „og daargelaten, dat we door het luttele entiée geld een onzer mooiste instellingen steunen. De heer C. die Maandagavond als duorijder van den motor van den heer S. uit Venlo, zoo geweldig kwam vallen, is nog steeds in leven Vanaf't oogenblik van den val ligt. C buiten bewustzijn, in het Ziekenhuis te Til burg. De toestand is en blijft zeer critiek. Zoo juist vernemen wij dat het bewustzijn is teruggekeerd «en herstel niet is uitgesloten. ln de Hoofdstraat had Woensdag een aanrijding plaats die zonder per soonlijke ongelukken afliep Zekere G D reed per fiets in de richting kruisstr. dicht bij de vrachtauto. Van de andere zijde kwam de heer y. B. met zijn auto aangereden. D. keek niet voldoende uit en werd gegrepen door den wagen van v. B. De fiets werd versplinterd De jongen kwam er met een ontvelling af v. B. treft geen schuld. Met het naderen der groote inter nationale Muziekfeesten, ter gelegen heid van het 50 en 40 jarig bestaan onzer zoo alom bekende muziekgezel schappen beginnen de voorbereidingen meer intens te worden. Reeds thans is men druk bezig met het in orde maken van het terrein voor de ont vangst van ongeveer 45 deelnemende gezelschappen en laat het zien aa„ zien dat een groote stroom van vreem delingen "het grootsche festival zal bezoeken. Naast de muziek welke schier den geheelen dag in bezit zal nemen, wordt verder door de vele amusante kermisinrichtingen, aan elk wat wils geboden, terwijl een gezellig cabaret met dancing een aangename verpoozing voot de avonduren zal brengen. Zoodoende staan ons met de beide Pinksterdagen en den daaraan vooraf- gaanden Zaterdagmiddag genoeglijke feesten te wachten. Op de beide het jubeljaar van het vierde lustrum der vereeniging, dat door het geven van tal van mooie concerten zoo uit stekend wordt herdacht. We behoeven het belang dezer vereeniging voor het cultureele. industrieele leven, voor t belang onzer plaats zeer zeker niet meer uiteen te zetten. Wij vertrouwen dat men daarvan wel overtuigd zal zijn 1 R K. Hoogere Handelsschool. Aan het eind examen der R K. Hoogere Handelsschool alhier nemen deel 10 leerlingen. De schriftelijke examens worden gehouden in den Gildenbond, de mondelinge in het gebouw der school. De Nederlandsche Spoorwegen hebben uitgegeven een boekje be treffende groenten en fruitvervoer van Nederland naar Duitschland. Het boekje is aan alle stations gra- m... ri'jt h»! ulpparh wrl I

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 11