es loopers. Firma l Frederiks M jt ut manui. w. s. c. Ook op eigen terrein behaalde W. S. C. Donderdag op Zaltbommel eene al leszins verdiende overwinning, door welke nederlaag Zaltbommel definitief tot de derde klasse degradeert. W.S.C. herstelde zich volkomen in de beide tegen Zaltbommel gespeelde wedstrij den van de inzinking tegen Pope en ook j.l. Donderdag werd er door de spelers wederom met volle geestdrift gespeeld en als deze aanwezig is, is eene halve overwinning reeds geboekt. Ge durende den geheelen wedstrijd toon de W.S.C. zich supérieur aan Zaltbom mel en vooral in de tweede helft, in welke periode tegen den straffen wind gespeeld werd, legden de zwarthemden een élan aan den dag, waartegen Zalt bommel niet opgewassen bleek en werd een 21 achterstand in eene 42 overwinning omgezet. Geen won der, dat de aanhangers hierover ent housiast geraakten. Direct na den af trap zat W.S.C. voor het vijandelijke doel en reeds binnen tien minuten kopte de W.S.C.-rechtsbuitcn een Imo gen voorzet voorbij den uitgeloopen Zaltbommel-doelman in het verlaten doel. Hierdoor aangemoedigd bleef W. S. C. domineeren, doch door slecht aangeven en door treuzelen, werden diverse kansen verwaarloosd. Onver wachts maakt Z. B. op zeer gemakke lijke! wijze een tegenpunt, wanneer bij een hunner snelle aanvallen de W.S.C.- rechtsback den bal met de handen stopt in het strafschopgebied en de toegestane strafschop in een doelpunt wordt omgezet. Even zijn de spelers ontmoedigd door dezen tegenslag, doch aldra wordt wederom vurig door gespeeld, zonder dat er gedoelpunt wordt en met gelijken stand wordt van doel gewisseld. Direct na rust krijgt Zaltbommel wederom een strafschop toegewezen, wanneer bij een hoek schop den bal hard tegen een arm van een der achterspelers in het straf schopgebied wordt aangeschoten. Ook thans maakt Z. B. danig gebruik van deze opgelegde kans, een straf, welke o.i. veel te streng was. Het scheen of deze tegenslag als een electrische vonk op de W.S.C.-spelers inwerkte en vanaf dit moment werd er met een geestdrift gespeeld, zooals wij in dit seizoen nog niet aanschouwd hebben. Diverse malen werd de Zalt- bommel-achterhoede overrompeld. In dit tijdsbestek passeerde v. d. Pennen tweemaal de Zaltbommel-verdediging en wist even zooveel maal op schitte rende wijze te doelpunten, daarbij zijne vereeniging met 3—2 de leiding gevende. Zeer juist ging W. S. C. de achterhoede versterken en werd v. d. Pennen teruggeplaatst, doch alhoewel met vier spelers in de voorhoede ver der spelend, was dit geenszins merk baar in het groote overwicht der thuis club. Door open spel werd herhaalde lijk doorgedrongen en vooral de beide buitenspelers schepten herhaaldelijk kansen. Bij een dier aanvallen ontstaat het vierde doelpunt, wanneer Vink op behendige wijze den rechtsachterspe- ler van Z. B. passeert en op het juiste moment den bal doorspeelt aan den vrijstaanden Simons, die doelman Schellen met een zeer hard schot van dichtbij geen kans geeft. Zaltbommel, alhoewel eene verloren partij spelend, geeft niet op. In de nog resteerende 10 minuten komt in den stand geene ver andering meer en tot groote voldoening van den W. S. C.-aanhang kondigt scheidsrechter v. d. Wijgerd het einde aan van dezen Iaatsten promotie-wed strijd. Thans zal afgewacht moeten wor den, wat de wedstrijd Zaltbommel Pope zal brengen, welke beslissende ontmoeting morgen in Zaltbommel zal gespeeld worden. Opening Sportterrein P. S. V. Onder groote publieke belangstelling en begunstigd door goed weer, heeft op Hemelvaartsdag de feestelijke offi- cieele opening van het sportterrein der Patronaats-sportvereeniging plaats ge had. Toen de spelers in voetbalcostuum onder de lustige tonen der harmonie „St. Jan" tegen vier uur vanaf het Pa tronaatsgebouw naar het terrein mar cheerden, sloot zich een flinke menigte bij den stoet aan, zoodat, toen de ope ningswedstrijd P.S.V. IUno animo I een aanvang nam, er op het terrein een zeer talrijk publiek aanwezig was. Tevoren werden de verschillende elftallen gefotografeerd, waarna de di recteur van het patronaat, kapelaan Thomassen, een kort woord tot de aanvoerders sprak en den aftrap deed. De opstelling van de P. S. V.-ploeg was: Math. v. Mierlo A. Krol Al. Klijn A. Maas P. Ravensteijn Chr. v. d. Hoven Gijsb. v. Mierlo - H. v. Mierlo - J. Boom A. Schoenmakers Joh. Pullens. De wedstrijd had een zeer spannend en geanimeerd verloop. De partijen wogen goed tegen elkaar op. Stand met rust 32. Het einde bracht een verdiende 5-4 overwinning voor onze P.S.V.'ers, al hadden zij aan de Loonopzandsche ploeg ook de handen vol. Scheidsrech ter J. Leijtens leidde zeer naar genoe gen. De harmonie „St. Jan" hield er ondertusschen met eenige opgewekte marschen de stemming goed in. Daarop volgde de wedstrijd der P. wijk. Ook deze wedstrijd werd met groote belangstelling door het publiek gevolgd, dat de jeugdige voetballers flink aanmoedigde. Het slot bracht een 21 overwinning voor W.S.C. 4. Na afloop werden de prijzen, fraaie herinneringsmedailles, onder een toe passelijk woord door kapelaan Tho massen aan de bezoekende ploegen uit gereikt, waarop de Voorzitter van U. A. uit Loonopzand een dankwoord sprak. Deze openingswedstrijden zijn in al le opzichten een succes geworden voor het patronaatswerk, en de ondervon den belangstelling is een bewijs dat men dit werk algemeen op prijs stelt. GEERTRUIDENBERG. Op Hemel vaartsdag werd ter gelegenheid van het eerste Lustrum van de Korfbalclub B. L. E. I. de serie wedstrijd gespeeld, waarvan de uitslag is als volgt: Huid igings- wedstr ij d. B.L.E.l. GeertruidenbergO. N. A. Tilburg: 35. Eindfinale. T.O.G. Zevenbergen-B.K.C. Breda 13. I)e le prijs verwierf B. K. C., terwijl de 2e prijs aan T.O.G. te beurt viel. Daar de Waal wij ksche Combina tie niet was opgekomen kon de voor genomen vriendschappelijken wed strijd Good—Luck I—Waalwijk niet doorgaan. Good-Luck I speelde toen tegen Good Luc.k II waarvan de uilslag 24 was. Zondag a.s. speelt Good-Luck I in het Basco-tournooi tegen Devo uit 's-Hertogenbosch. GEERTRUIDENBERG. In de Kerk der Gereformeerde Gemeente zal Zon dag a.s. in beide diensten optreden Ds. E. J. van Voorst uit Klootwijk. Onze vroegere plaatsgenoote, de Eerwaarde Zuster Marietta is in het klooster Calvariënberg bij Maastricht geprofest. DRUNEN. Dinsdag vierde onze be minde Herder, Pastoor Goossens, zijn zilveren priesterfeest. Reeds vroeg in den morgen wap perden van schier alle huizen de vlaggen en gaven onze gemeente een feestelijk aanzien. Te half acht werd door den jubila ris eene plechtige H. Mis opgedragen, waarbij de parochianen door hunne groote opkomst blijk gaven van deel neming. belangstelling en liefde voor hunnen trouwen en ijverigen Herder. Ofschoon op uitdrukkelijk verlangen van den jubilaris het feest alleen ker kelijk werd gevierd, had zijn Z.Eerw. tal van geschenken en gelukwenschen in ontvangst te nemen. Van de receptie werd druk gebruik gemaakt. Zelfs tal van oude Bossche vrienden en uit andere plaatsen, kwa men persoonlijk hunne gelukwenschen aanbieden. De kinderen der beide katholieke bijzondere scholen, werden door den dag feestelijk onthaald. In den namiddag kwam de jubila ris in de zaal der jongens-congregatie, om de hulde der congreganisten in ontvangst te nemen. Na een feestnummer der harmonie, dat keurig werd uitgevoerd, sprak een der bestuursleden der Congregatie, ongeveer als volgt ZeerEerw. Heer Directeur Met genoegen vervul ik de mij op gedragen taak, U ZeetEerwaarde, na mens het bestuur en de leden der Congregatie hartelijk te feliciteeren met Uw zilveren priesterfeest. Vijf en twintig jaren is het vandaag geleden, dat gij voor het altaar neer geknield, de woorden door het heilig dom hoorde klinken: „Gij zijtpriester in eeuwigheid". Vijf en twintig jaren mocht gij dage lijks aan het altaar het wonder her halen, welks grootheid de machten van hemel en aarde te boven gaat. Vijf en twintig jaren draagt gij de sleutels, waarmede gij ontelbare malen, vol vaderlijke liefde, de hemelen voor den zondaar opende Groot en gedenkwaardig is deze dag voor U, Z.Eerw. Heer, en ook voor Drunen's parochianen. En wij congreganisten, die in U onzen beminden Directeur begroeten, zouden wij dezen dag onopgemerkt laten voorbijgaan Zouden wij, die reeds jaren de blij ken mochten ontvangen uwer vader lijke liefde en zorg, zouden wij onbe tuigd blijven Zouden wij, overtuigd als wij zijn dat de Congregatie U boven alles dierbaar is, zouden wij van onzen kant ongevoelig blijven? Neen, dat kan, dat mag niet. Met een dankbaar hart bieden wij U, ZeerEerw. Heer Directeur, onze hartelijke gelukwenschen en vragen den Gever van alle goed, dat Hij U nog vele jartfn tot heil van Drunen in het algemeen en voor onze congregatie in het bijzonder moge bewaren en dat wij allen, eens hier vereenigd, ook uw gouden priesterfeest mogen vieren. O, dat Maria, ons aller Moeder, hare beden met de onze vereenige voor Uw geluk, en na een verdienste lijk leven, U opvoere tot voor den troon van God, om daar het eeuwige loon te ontvangen voor Uwe trouwe priesterdeugd. Ja. in het eeuwig hemels Eden, Waar nimmer scheiden is of smart, Waar eindelooze liefde zetelt En vreugd bij Jesus Godd'lljk Hart, Ingezonden Mededeelingen. MIJNHARDT's Hoofdpijn-Tabletten 60 ct Laxeer-Tabletten 60 ct Zenuw-Tabletten 75 ct Staal-Tabletten 90 ct Maag-Tabletten 75 ct Bij Apoth. en Drogisten. Wacht U, uw priesterdeugd ten loon, Omringd door uwe trouwe kind'ren Een onvergankelijke kroon De Z.Eerw. heer Pastoor dankte in goed gekozen woorden de Congrega nisten voor de betoonde belangstelling, vooral des morgens door het trouw bijwonen der H Mis en door hunne opkomst en hulde getoond Hij roemde de Congregatie als zijn troost en steun, die hem het bestuur der parochie zoo zeer vergemakkelijkt en vroeg al3 feestgeschenk den goe den wil en voortgang der leden, die tot heden zoo trouw aan de lessen en onderrichtingen van hunnen Directeur hebben beantwoord en tot eer der Congregatie en hun eigen heil, zullen voortgaan. Tot slot gaf de harmonie nog een paar van hare schoonste nummers. Mogen de vele goede wenschen den beminden jubilaris aangeboden in vervulling gaan. Donderdagmiddag had in de zaal der jongens Congregatie de ge wone jaarlijksche vergadering plaats van het Ziekenfonds onderafdeeling van de R K Werkliedenvereniging „St. Joseph". De opkomst was gering De voorzitter H. jehoel, opende de vergadering met den chr. groet. Bij de verkiezing van vier bestuurs leden wegens periodieke aftreding van M. Merkx, H. Jehoel, H. v. d. Putten, A. v. d. Zanden, werden deze met meerderheid van stemmen herkozen. Onder hartelijke dankbetuiging aan eere leden en weldoeners voor hun bizonderen steun, werd het jaarver slag aangeboden. Bij de rondvraag werd nog medege deeld. dat, wil men voor verhooging bij uitkeering in aanmerking komen men zich voor 1 Juni moet melden bij het bestuur. Ter gelegenheid van de as. kermisdagen zal door de harmonie „de Volharding" in de zaal bij den heer Th. Elshout een matinée gegeven worden voor dames en heeren, met medewerking van het gunstig bekend staande duo Gebr. Lips uit Zeven- berschen Hoek. Op de len Pinksterdag zal ook een Volksmatinée worden gegeven alwaar zal optreden Baritonzanger Thomas Burmanje uit Waalwijk, welke ver schillende nummers zal zingen. Gedurende de kermisdagen wordt in de harmonie-zaal gedanst. Er is voor uitstekende muziek en voor een spiegelgladden vloer gezorgd 's Avonds na afloop voordrachten, te geven door den bekenden humorist van Engelen uit Waalwijk. CocoslOOc.M breed lste kwal. 11.58 Cocos 100 c M. 2de 11.48. Cocos 100 c.M 3de 11.09. China loopers 90 c.M. breed vanaf 19 ct. China-matten groote maat 68 China-matten Damast gebloemd 11.48. China-matten gekleurd 11.89. Cocos-matjes div. patronen 32 ct. Cocos matjes groote maat 39 v Combinatie Homo Bonus, 184 zaken in Nederland. 38412 WASPIK. Alhier is opgericht eene voetbalvereeniging „Brabantia" Het Bestuur bestaat uit de Heeren H. van den Broek, Voorzitter, Chr. Montens Secretaris, en A. Kerst en H. J. de Bont, Commissarissen. De zoon van den timmerman A. R. had het ongeluk van een ladder te vallen en zijn voet te breken. Dr. Wijffels verleende geneeskundige hulp. De drie nieuwe kerkklokken voor de St. Theresia kerk te Waspik-Boven zijn gearriveerd. Het zoontje van den heerS. had het ongeluk bij het springen overeen sloot zijn been te breken. Dr. Wijffels verleende geneeskundige hu'p. WASPIK. Dinsdag j 1. had alhier een keuring plaats voor inschrijving van merriën in het tuigpaardenstam- boek. Aangeboden werden 2 merriën, die beiden werden goedgekeurd, nl. de driejarige bruine Lera van Cicero van Gebr. Smits te Waspik en de driejarige zwarte Luchona van Diderik van B. Achterberg te Raams- donksveer. HERPT. Zilveren Priesterfeest van Pastoor W. L. A. M. Timmermans. Zoo heeft Herpt dan feest gevierd met zijn herder. des morgens een generale H. Commu nie werd de dag begonnen. Omstreeks kwart voor tien arriveerde de pastoor en werd aan de grens van de parochie, het eerst toegesproken door den eere voorzitter van het feest comité, den Edelachtb. Heer H.J.van Eggelen, doch deze kon niet beginnen, vooraleer de daverende juichkreten der parochianen verstomd waren, de men schen waren enthousiast, toen ze hun jubileerenden herder zagen aankomen. De eere-voorzitter liet dit in zijn wel komstwoord ook uiikomen, mede hoe toen hij uit de parochie vertrok, alles nog gewoon was en hoe de jubilaris nu alles in feesttooi zou zien. Voorafgegaan door de Harmonie en bruidjes ging het nu kerkwaarts; op het kerkplein werd ZijnEerw. door de geestelijken ontvangen en in de kerk binnengeleid onder het zingen van den psalm Laudate pueri. Wat was die kerk in feestdos. Palmenen bloemen sierden haar. Bij het opdragen van de H. Mis werd de jubilaris geassisteerd door den Zeer Eerw. Heer J. Th. Buijs, pastoor Waal- wijkpresbyter assistens, den WelEerw. Heer L. E. j. van Herpt diaken, den WelEerw. Pater Dom. joh Bapt. van Diem sub diaken, terwijl als ceremo- niaris fungeerde de Eerw. Heer Jos. A. J. van Herpt, diaken aan het Semi narie. Naast talrijke familieleden van den jubilaris merkten wij op den Hoog Eerw. Deken Wouters uit Heusden en vele andere geestelijken. Het Zangkoor zong op zeer verdien stelijke wijze de Missa in honorem Sa Cordes Jesu van I. Mitterer, onder directie van den heer M. de Hart en met orgelbegeleiding van den heer P. de Man De ZeerEerw. heer Buijs hield de feestpredicatie en memoreerde daarin het werken van den jubilaris in deze parochie voor de nieuwe kerk en spoorde de parochianen aan hun herder steeds te blijven steunen in't voltooien van dit werk, hierbij erop wijzende, dat er Gode niets aangenamer is dan het werken voor Zijn Huis. Men mag wel zeggen, dat door deze predicatie de geloovigen hun pastoor nog meer zullen waardeeren en dit zullen toonen door hem in al zijn po gen te ondersteunen. Na de H. Mis werd door het R. K. Kerkkoor nog een feestcantate gezon gen. Om ruim 12 uur had de huldiging plaats. Deze werd geopend met een flinke marsch van de Harmonie, hierna boden de misdienaars den pas toor met een passende toespraak een bloemenmand aan. Vervolgens nam de voorzitter van het feestcomité, de heer A J. J. van Bokhoven het woord en bood namens de parochianen de ge lukwenschen aan, alsmede de feestge schenken, zijnde een wit en een paars kazuifel en een Choormantel, alles van kostbare zijde met schitterend borduur sel. Hierop volgde een feestzang van het R.K. Kerkkoor. Algemeen was de roep over den schitterenden zang, die ons klein koor gaf. De Voorzitter van de Harmonie, dè heer Jan Buijs, kreeg thans de gele genheid om namens bijna alle veree- nigingen van Herpt een cadeau aan te bieden, nl. een vaandel om te plaatsen voor het Allerheiligste tijdens de pre dicatie. Met begeleiding van de Harmonie zongen de schoolkinderen'n feestlied, getoonzet door den heer P. de Man, hoofd der Bijz. Schooi. De oudste schooljongen, A. Couwenberg, sprak namens de schoolkinderen de geluk wenschen. Diep geroerd dankte de jubilaris voor deze hulde, die hij zoo grootsch niet verwacht had. Op de receptie die hierop volgde kwamen alle parochianen hun herder feliciteeren. De receptiezaal was een bloemenweelde. Talrijk ook waren de vreemdelingen, die tot uit den verren omtrek kwamen om den pastoor geluk te wenschen en ontelbaar de telegram men die geregeld bezorgd werd n. Tijdens het diner, dat ZijnEerw. aan zijn familie en vrienden aanbood, con certeerde de harmonie „De Eendracht" in den tuin der pastorie. Onder het plechtig Lof met Te Deum en na afloop van het door alle geloo vigen gezongen feestlied, sprak de jubilaris een dankwoord aan God en allen, die dezen dag voor hem tot een onvergetelijke hebben gemaakt. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 27 Mei '27. Behoudens ongunstige weersgesteld heid is het Kon. erk. Scherpschutters- gilde «Sint Blasius" voornemens zijn gewoon jaarlijksch concours te houden voor de leden. Met goed gevolg werd op de werf van de fa. De Haan en Oerlemans te water gelaten het stalen kanaalschip „Franjoa", voor rekening van dhr. J. de Haan te Rotterdam. Zijn afmetingen zijn 50 M. bij 66 M. bij 2 27 M. met een laadvermogen van plm 550 ton. Op de vrijgekomen helling werd de kiel gelegd voor een Dortmund-Ems kanaalschip voor Duitsche rekening. Bij de keuring tot inschrijving van merriën in. het stamboek der Vereeniging tot bevordering der Paar denfokkerij werden vijf driejarige merriën aangeboden die alle voor inschrijving werden goedgekeurd, nl. dingen te Heusden, de zwarte Limenta van Wed. Jac. Buijs te Herpt, de bruine Lucie van J. v. d. Heuvel Hzn. te Genderen, de zwarte Lakastra van J. v. Ber- geijk Azn. te Wijk. alle afstammende van Holand en een zwarte merrie van L. van der Beek Jzn. te Genderen, afstammende van Cordaat. Voor de toekenning van bijdragen a f50 aan eenjarige hengsten, uitge loofd door de .Afdeeling Noordbrabant der voormelde vereeniging, werd ge zien Nugulus vad. Greguius van I. de Waal Hzn. te Wijk. De beslissing valt hierover eerst na afloop der keuringen. Rectificatie. Abusievelijk ls ge meld, dat 't „Heusdensch Mannenkoor" op Hemelsvaartdag zou deelnemen aan het concours te Papendrechtdit moet zijn 2en Pinksterdag. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 24 Mei 1927 Concours. Na een ijverige studie van maanden trok de Harmonie van het Koninklijk Muziekgezelschap „Euphonia", naar Zaltbommel om deel te nemen aan het groote concours dat aldaar ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan der Kon. Harmonie „Karei van der Heijden", gegeven wordt. Honderden supporters togen mede derwaarts om getuigen te kunnen zijn van de successen, die men de harmonie toedacht. De laatste repi- tities werden geregeld door vele lief hebbers bezocht en 't algemeen oordeel was, dat Euphonia met de hoogste be kroning uit het strijdperk zou treden! Toen we op 't concoursterrein de prij zen hoorden toekennen aan andere deelnemende corpsen, 'steeg bij allen deze verwachting tot een absolute ze kerheid. Om bijna 7 uur nam Eupho nia op de schitterende kiosk plaats. In ademlooze stilte werd toegeluisterd. Het verplichte nummer „Pax et Labor" van Parès werd o.i .zeer goed gespeeld. Ook „Gloria Victus" van Langlois, het eigen gekozen nummer, werd met de noodige technische vaardigheid voor gedragen. Onze verwachtingen waren hoog gespannen. Een donderslag bij helderen hemel had geen schokkender teleurstelling kunnen uitwerken dan de bekendma king der jury: het Koninklijk Muziek gezelschap „Euphonia" Kaatsheuvel, afdeeling uitmuntendheid harmonieën 2e prijs met 101 pnt. ,,'t Is 'n schandaal" was de eerste uitroep van een bekend hoogstaand muziekdirecteur, die in onze nabijheid stond en met Euphonia of Kaatsheuvel in 't geheel niets te maken heeft, ,,'t Is een schandaal, vooral na de bekro ningen, zoo juist aan anderen ver leend". Dat de stemming weg was, behoeven we niet te schrijven. We hadden ge hoopt, verwacht, gerekend op een len prijs. Na hetgeen we van anderen ge hoord hadden, stond het bij allen on- omstootelijk vast: de eerste prijs komt „Euphonia" toe. Of er vlekjes aan te wijzen waren? De jury, die in de lste afdeeling harmonieën zoo kwistig 3 x lste prijs met lof met'alle punten toe kende, heeft die ook daar kunnen ont dekken Doch geen moed verloren, 't Festival staat voor de deur en nadien komt er weer tijd om met de uw eigene volhar ding wederom te gaan arbeiden aan datgene, wat u in Zaltbommel onthou den is. Woensdag overleed in 't gasthuis te Tilburg het kind van v. H., dat on langs onder de stoomtram geraakte en daarbij een voetje verloor, terwijl het andere voor eenige dagen werd af gezet. G. I. M. K. Nog één week scheidt ons van de Groote Internationale Muziekfeesten. De groote affiches zullen het wereld kundig maken, wat Kaatsheuvel u op 4, 5 en 6 Juni bieden zal. 't Was ons echter ondoenlijk alles te vermelden, wat behoorde bekend gemaakt te wor den. We laten daarom hier een lijst volgen van de gezelschappen, die voor 't festival inschreven. Voor Zaterdag. Fanfare „Sirena", Vrijli.-Capelle. Gem. Zangvereeniging „De Heide bloem", Vrijh-Capelle. Harmonie „De Volharding" Drunen. Fanfare „Euterpe", 's-Gravenmoer. Harmonie Jongenscongreg. Drunen. Fanfare „Nooit Gedacht", Almkerk. Voor Zondag. Kon. Erk. Harm. „Apollo", Kaats heuvel. Fanfare „Juliana", Moergestel. Gem. Zangver. „De Volharding", Til burg. Fanfare „Onze vrije uren", Wagen berg. Liedertafel „Volharding in Toon kunst", Dongenvaart. Fanfare „Ooefening kweekt kennis" Zevenb. Hoek. Tilb. Postfanfare, Tilburg. Liedertafel „Oefening en Vermaak", Vlijmen. Harmonie „Vlijt en Eendracht", Reyen. Fanfare „St. Gregorius", Haaren. Kon. Harm. „Asterius", Oisterwijk. Harm. „St. Crispijn", Waalwijk. Liedertafel „Oefening en Vermaak", Waalwijk. Reclameweek

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6