de Muziekfeesten der Harmoniën Euphonia en Apollo. ijl te Haat Den ganschen dag muziek van 43 corpsen. 2000 executanten. - Een amusant kermesse d'été. Prachtige avondconcerten. Cabaret. Dancing. Paul Duval's Variété-gezelschap met een programma dat elk wat wils biedt. Opening Cabaret Zaterdag om 8 uur. Opening Dancing Zondag en Maandag om 6 uur n.m. Muziek van „THE JOLLY FELLOW JASZBAND". - De grootste attractie der komende dagen. Marktberichten. toor alhier ingelegd 14-103,62 en te- Het programmaboekje, ongeveer 120 rugbetaald 16399,37. Voor de Herv. Gem. treedt Zon dag om half tien dn de Dorpsché Kerk op Ds. Éwoldtdes middags zal aldaar leesdienst worden gehouden. 2en Pink sterdag om half 10 treedt Ds. Ewoldt weder op. GEERTRUIDENBERG. De bad-en zweminrichting der Geertruidenberg- selie Zwemclub „Geertruidenberg", is met ingang van 1 Juni voor het pu bliek geopend. Donderdag 9 Juni a.s. zal van hieruit de jaarlijksclie bedevaart naar Brielle gehouden worden. Verwacht wordt, dat er dit jaar wederom een groote deelname zal zijn. --Zondag gaf de harmonie „Orpheua" uit Tilburg een goed geslaagd concert op de kiosk alhier. Honderden waren uit de omliggende plaatsen naar G'berg gekomen, om van dit goede concert te genieten. Naar we vernemen heeft Ds. Tom voor het beroep als predikant der Geref. Kerk bedankt. In de kerk der Geref. Gem. zal Vrijdagavond om half 8 spreken dhr. G. C. Berkouwers uit "s Gravenliage optreden. Zondagmorgen om half tien en des namiddags om half zes zal optreden dhr. S. J. P. Goossens uit Amsterdam. Aan het kantoor der Rijkspost spaarbank alhier werd gedurende de maand Hei 1927 ingelegd ƒ20605,05 en terugbetaald 12495,29. Voor de Evangelisatie der Ned. Herv. Gemeente alhier hoopt Zondag avond 0111 half 6 in Gebouw Emanuël op te treden Ds. Jonker, predikant te Waspik. Zondag 5 en Maandag 6 Juni a.s. (1 sten en 2en Pinksterdag) des avonds 0111 8 uur zal in de Centraal Bioscoop alhier, de algemeen bekende film Watt «tl Watt in het vliegende circus ver toond worden. Voor lien die deze film nog niet kennen, zal dit een mooie gelegenheid zijn om de bekende Deen- sche Komieken Carl Sclieustrom en Miche Madsel (alias Watt en Watt) eens te bewonderen. Gezien het enorme succes dat deze film in alle groote plaatsen oogstte, twijfelen we niet of ook hier zal ze aller belangstelling trekken. Vooral voor lien die van el ders komen is het raadzaam tevoren plaatsen te bespreken, daar hun reis anders tevergeefs zou kunnen zijn. We vernamen nog dat dit de duur ste film is, die hier ooit vertoond werd. De directie der Centraal Bioscoop deelde ons mede, dat het hen vermoe delijk zal gelukken binnenkort de hand te leggen op de Hollandsche film „Am sterdam bij Nacht". TïIEUWS UIT KAATSHEUVEL Kaatsheuvel, 3 Juni 1927. G.I.M.K. De terreinen der G I.M.K. zijn zoo goed als klaar. De laatste hand wordt er momenteel nog aan gelegd om Zaterdagmiddag de terreinen te kun nen openen. Voor de massa vreemde lingen merken we hier gemakshalve op, dat de toegang naar het terrein eveneens de toegang is naar de rijwiel bergplaats, die ruimte biedt voor duizenden fietsen onder degelijke con tröle. Ook motoren vinden hier stal ling. Auto's rijden een afzonderlijken oprit in om eveneens tegen het feest terrein een standplaats te vinden. De uitgang van het autopark naar het feestterrein ligt vlak voor de loketten. De toegang tot het feestterrein is slechts f 0.25 plus belasting. Met dit entreebiljet kan het geheele terrein bezocht worden. Op veler verzoek zijn doorloopende kaarten, geldig voor drie dagen, beschikbaar gesteld voor f 2.50, belasting inbegrepen. Het terrein wordt Zaterdag geopend om 3 uur n.m. De harmonieën stellen om 3 uur bij de kiosk op de Markt op om van daar rechtstreeks naar 't feestterrein te trekken. Op Zondag en Maandag wordt een kleine muzikale wandeling gehouden met ontvangst ten raad- huize. Evenals de toegangsprijzen zijn ook de consumptietarieven zoo laag mogelijk en niet boven de gewone café-prijzen. Deze tarieven blijven de drie dagen, zoowel in als buiten de Cabaret-dancing, gehandhaafd. Moge 't weer eenigszins medewerken. Feestgids. Ter Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen (Agent voor Kaats heuvel de firma A. v. d. Wee-Cools) is verschenen de Feestgids der G.I.M.K. pagina's groot, bevat alle wetens waardigheden voor de a.s. feesien en is voor eiken bezoeker onmisbaar. Behalve foto's van hoofd-comité, jubi- leerende gezelschappen en bestuur van Kaatsheuvels Belang, bevat het de namen der leden van 't hoofd comité, der verschillende sub comité s voorts een voorwoord van den heer M. A. v. d. Wee, voorzitter van het hoofd-comité, de namen der leden der jubileerende muziekgezelschappen, en een hartelijk gesteld woord van hulde van den secretaris, den heer Tuer- lings. Dan krijgen we de volledige programma's van alle deelnemende gezelschappen op Zaterdag 4, Zondag 5 en Maandag 6 Juni; de programma's der avondconcerten, van 't cabaret, enz. enz. Ten slotte vindt men erin voorde gulle ontvangst aan den heer Ardennen met het bestuur van den R.K. Jongensbond aan den heer Mul ders voor zijn hartelijke vriendschap en aan den heer C. Jansen, die de club heeft getoond te waardeeren. Dank aan de Bergenaren met een wensch, steunt de aanstaande G.G.V. Overweeg het feit, dat het getal onzer abonnö's in Kaatsheuvel, in een paar maanden tijd, met ongeveer 100 is TOEGENOMEN. Zegt dat niets. INGEZONDEN STUKKEN Beleefd verzoek ik opname van een dag-verdeeling, als ontvangst der gezelschappen op 't Raadhuis, en alle mededeelingen die voor den bezoekerriant van belang geacht kunnen worden, onderstaande,waarvoor mijn dank. De samenstelling van dezen feestgids ^auèn Gebeurt werkje mag worden gezegd. DE VLAGGEN UIT! De ingezetenen van Kaats heuvel worden verzocht al gemeen te vlaggen. Niemand blijve achter door ontplooiing der nationale driekleur zijn instemming met en deelname aan de groote Muziekfeesten te uiten. Het Comité. Herwonnen Levenskracht. verkiezing. Als gewoonlijk bracht onze fanfare „Wilhelmina" een serenade. Lustig klonken de tonen door de anders zoo rustige dorpsstraat, zachtkens melodieus vervloeiend voortgedragen, door den zoelen avondwind,verstervend in 't blauw verschiet: gebeurt meer. Een der herkozen raadsleden meende zich schijnbaar te moeten onttrekken aan die hulde die ons geacht corps hem bracht als instemming, dat het zich gelukkig voelde zijn dank in het open baar te toonen. dat dit lid hun innigste belangen weer voor vier jaar zou kun nen behartigen, immers hoe zouden Herwonnen Levenskracht komt met weer zjjn juist gekozen woorden ingang de Pinksterdagen met zijn jaarlljkschen vincjen in de harten der anderen Doch bloempjesdag. Het plaatselijk comité hejaas> ons raadslid was niet thuis, heeft goed gedaan de festival- waren het de lentestemmingen die dagen hiervoor uit te zoeken. Tien- hem naar het korenveld lokten om daar duizenden vreemdelingen zullen die te pejnzen 0ver het wel en wee der dagen in Kaatsheuvel komen. Ieder Dussenaren Wilde hij zijn gedachten één bloempje van H. L. en 't comité mede jaten wjegen op de deining der kan een succes boeken als nog nooit voue voedselzee? Zag hij daar in die te voren. Daarenboven zal op het groene dreven nieuwe, groote, machtige festival-terrein een rad van avontuur jdeegn> die op die manier uitgewerkt draaien, waarvan eveneens de baten moesten worden? Ach, wie zal ooit voor H. L. zijn. Mogen beide onder- dje geheimen kunnen ontcijferen? nemingen slagen. En terwijl d klanken zachtkens, har- K.G. V. Zooals gewoonlijk heeft monieus vibieerden, zat hij daar ook dit jaar K.G.V. weer haar Mei ach, de eenzame, in diepe gedachten uitstapje gehouden en wel naarhet verzonken en peinsde peinsde oude Brabantsche stadje Geertruiden- verder, over 't wel en wee der berg. 29 Mei zal daarom bij onze dierbare Dussensche bevolking. KWIBUS. SPORT. Gymnasten nog lang in 't geheugen blijven en vooral Geertruidenberg zelf. 's Morgens kwart over tien marcheerde onze vereeniging, leden en aspirant ot'ick leden op naar 'l station Kaatsheuvel- Maan(i;„ 2en Pink8terdag, 9taat Capelle om daar met de trein van I onzen voetballiefhebbers op het Qnickterreln 11,34 naar Geertruidenberg te ver- een prachtige wedstrijd te wachten. Bij on trekken. ze blauw witte 2e klassers komt ..Merwede In tegenstelling met andere plaatsen I "it Dordrecht op bezoek. Deze Westelijke ïvV»y 2e klasser uit afd. II. beschikt momenteel werd K.G.V. in Geertruidenberg schit- I over een wer g0(?de ploeg. Het zal* onze terend ontvangen. De heer A. Arden- j0ngen9 dan 0ok niet meevallen een goed nen en 't bestuur V. d. Jongensbond resultaat tegen deze snelle Dordtenaren te met den heer W Mulders hoofd der bewerken. Tevens zal hot een aardige met den neer w. mujaers, nuo u j kracbtmeeting zijn van het westeiyke spel R.K. Jongensschool „St. Antonius te mej. jlej. Zuidelijke. Technisch zullen de gas- Geertruidenberg verwelkomden onze ten dan ook zeer zeker de meerderen zijn, jongens op de meest hartelijke wijze. doch de Quicker» zullen natuurlijk op de Nadat K.G.V. door enkele straten van G.-'Berg was getrokken, gingen de K.G.Vers een boterham gebruiken bij den heer heer C. Jansen. Kwart voor een traden"onze iongens weer in de I werken op dezen dag zoodat de eerste wed- gelederen om O.berg te begroeten wnu goede inzet znl zfln door een gymnastische marsen door Het Quickbestuur is nog druk bezig met de Straten om daarna een uitvoering oen prachtig zomerprogramma in elkaar te te crpven unnr de Bereenaren OD het zetten. Heel veel wedstrijden zal de ver te geven voor de Bergenaren op nei Quickploep (lezen zomer bebben te Sportterrein van Good Luck. K ü.V. I Sj(ejenj daar reeds tal van mooie clubs door kon met welgevallen neerzien Op het bet bestuur zyn geëngageerd, waaronder aantal belangstellenden, dat haar pro- diverse 2e klassers uit het westeiyk en paganda uitvoering kwam waardeeren Werkelijk O.-'berg heeft getoond te I reed, voelen voor degelijke gymnastiek want prachtige toezeggingen zyn gedaan. Laten al toen K.G.V., groot als ze nu is, dank le Quick-aanhangers en voetballiefhebbers ons bestuur, hare vrije oefeningen I uit waaiwyk toonen het streven van het pyramiden en vooral de acrobatiek standen verrichtte werd ons werk ver goed door een daverend applans. Na deze uitvoering ging K.G.V. naar het Lof om daarna met het onderwijzend personeel van de R.K. Jongensschool een wandeltocht te maken langs de haven van Geertruidenberg. Het initia tief van de heeren Mulders en Arden nen was dan ook schitterend om voor de aspirant leden het z.g.n. Bolwerk, de oude wallen te bezoeken. Hier door hebben zij getoond ware kinder vrienden en leiders van 'n dergelijke vereeniging te zijn. Voor 't vertrek werden hartelijk woorden gesproken door onze leider den heer van Gulick met den wenscht, dat we gauw een tegenbezoek zouden krijgen van G.G.V. AGENDA'S. Waalwijk. Zaterdag 3 uur. Bespreking E.H.B.O. in het Oefenlokaal. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „De Machinist van den Mailtrein". Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 6 en 8'/2 uur- Witte Bioscoop, „De Machinist van den Mailtrein". Zondag 6 en 8'/j uur. Flora Bioscoop „De Roode Hoeve". Op het toonee de gevierde humorist Luciën. Maandag.6 en 8'/a uur Witte Bioscoop „De Prima Ballerina". Maandag. Populair Bal in de zaa „Musis Sacrum". Woensdagavond half acht verplichte oefening Korfbalclub WEK. w. s. c. (in de toekomst) in Kaatsheuvel. Dank sterdamsche elftal volgen Waalwijk 3 juni, 1927. eieren 5—6 cent. varkens f 12—17. Handel vlug. BURGERLIJKE STAND. Naar de G.I.M.K. op 4,5,6 Juni, (Buiten verantwoordeiykheid der Redactie.) Geachte Redactie F. Meinders (Gooi) J. Wegel (Ajax)J. Lietzen (Bl.-Wit) H. Andriesen (Ajax)J. N. Byl (Spar taan)A. de Groot (D.E.C.) G. Heerlng (D.B1C.)—W. Wessels (Amstel) J. Sonsbeek (Spartaan)B. Wegel (Bl.-Wit)— C. Verveels (Amstel). Zoo men ziet een prima elftal met klin kende namen eu met verschillende eerste klussers. Deze Combinatie speelde met Pa- schen in Duitschland en won o.a. van den Kampioen 2e klas „Germania Materborn" in Kleef, (wiens midvoor in het Duitsch- Oost elftal speelt) met 3—1. Voor H.E.C zal er tegen deze ploeg natuurlijk wel geen sue- ses zijn te behalen, maar wel zullen de H. E.C.'ers alles in het werk stellen om de •eventueele nederlaag zoo klein mogelijk te doen worden. En wat er^met geestdrift te bereiken is, is genoegzaam bekend. H.E.C. verschijnt volledig en nu Albert en Adriaan weer van de party zijn, kan men zeer zeker een goeden wedstrijd verwachten en kun nen de Westelijken op een hardnekkige» tegenstand rekenen. Alles hijoen genomen, krijgen we dus morgen een hij zonderen wed strijd te zien, die ongetwijfeld vele voetbal liefhebbers naar het II.E.C.-terrein zal lok ken. De wedstrijd vangt aan om half drie. JULIANA. Maandag 2én Pinksterdag komen de Gele Duivels uit 's Bosch bij Juliana op bezoek. Met groote belangstelling wordt deze ont moeting tegemoet gezien, daar het 'n sterke combinatie is van Wilhelmina. Onzen geel zwarten staat dus een zware wedstrijd te achten, maar zij hebben reeds meermalen bewezen tegen sterke tegenstanders hun beste spel te geven. De Gele Duivels komen met de volgende opstelling: A. de Laat H. JaminA. Schram F. PrinsenR. GerritseA. Oomen J. StolbergFr. MollenF. Verschuren— A. GerritseP. v. d. Heijden. Zooals uit bovenstaande opstelling blijkt is het een sterk elftal dat onzen geel-zwarten party komt geven. Wij vertrouwen dat vele sportliefhebbers onze geel-zwarten zullen komen aanmoedigen in dezen zwaren wed strijd en zij zicli ook weer geheel zullen geven om eervol uit den strijd te komen. Het publiek wordt er by deze aan her innerd dat de wedstryd om 2 uur aanvangt. It. W. B. Hot eerste elftal gaat 2en Pinksterdag weer naar Tilburg, thans voor de eindwed- sti-yden om den wisselbeker. Oranje-Wit is de tegenpartij. Als R.W.B. speelt zooals tegen Internos is succes wel mogelijk Ver trek 11 uur. R.W.B. 3 gaat naar Aalburg, eveneens voor seriewedstryden. 12, 19 en 20 Juni heeft R.W.B. seriewed- •dryden uitgeschreven voor lste en lagere elftallen. GEERTRUIDENBERG. 2en Pinksterdag zal op 't Good-Luck-ter- rein de reeds lang besproken .wedstrijd tegen het Amsterdamsche toerelftal gespeeld wor den. We twijfelen niet of niet alleen alle Good- Luek-supporters zullen dezen wedstrijd bij wonen, maar alle voetballieflieffers uit de omgeving zullen dezen wedstryd willen zien. Onder de Amsterdammers zyn eenige oud-internationalen, als Lietzen en Andries- sen.. De leiding van dezen wedstryd zal in handen zyn van den eerste klas scheids rechter v. d. Wygerd. De wedstryd zal op geluisterd worden met muziek. Het Good-Luck-elftal dat Zondag 1.1. de 2e klassers Devo uit 's Bosch klopte, is er weer aardig in, zoodat dit ongetwyfeld oen prachtige kamp zal worden. Niemand verznime dan ook dozen wed stryd by te wonen. eerste plaats bun enthousiasme daar tegen over stellen en .zoodoende trachten het meer berekende spel der Wit-Groeue Dordtenaren te weerstaan. Laten wy hopen dat het weder zal mede- I J r» Kortpoten stryd van het zomerprogramma van Quick J I y» J lltf - TM -1_! .i. M aI- «li Af Af P f AAM C Quick-bestuur te aprecieeren door in grooten- getale de wedstryden te komen by wonen. te beginnen met a.s. Maandag QuickMer- wede. JMen gelieve er nota van te nemen dat deze wedstryd aanvangt om DRIE UUR. Op 2den Pinksterdag spéélt op het terreiu alhier de Tilburgsclie vereeniging O.D.O., uit, den Brnb. V.R lste klasse, een wed strijd tegen WSC II. aanvangende half drie, terwyl om twaalf uur WSC III zal spelen tegen O.D.O. II. H. E. C. Tot ons genoegen kunnen wy berichten dat de wedstryd tegen de Amsterdamsche Toercomblnatie a.s. Zondag gespeeld zal worden. Het is misschien voor H.E.C. wel wat veel gewaagd, om tegen zoo'n elftal den stryd aan te binden, maar we hopen dat de H.E.C.'ers tegen deze mooie ploeg ook hun beste spel zullen ontplooien. Volledigheidshalve laten we hier het Ara- WAALWIJK. Geboren Elisabeth d.v. Th. Blom en E. Quiryns. Johannes F. z.v. J. L. Emmers en A. M. C. van Es. Johanna P. M. d.v. J. A. J. van den Heuvel en M. H Verschuren Magdalena G d.v. W. A. Arnold en A M K Overleden Elisabeth Blom, 2 dagen. Catharina H. Verb oofs tad, 4 maanden. Gehuwd Cornells Varossieau 25 jaar en Adriana van Heyst 25 jaar. Vertrokken L. van Cromvoirt en gezin naar Oister- wyk. J. H. M. van Dltshnlzen naar Am sterdam. B. Tiellemans naar Oss. L. J. Slants naar Tilburg. M. W. Sabel naar Vnght. A. Toen naar Den Haag. L. A. v. d. Weetering naar Amsterdam. J de Boer naar Nymegen. H. Löffler naar Erfurt. C. J. Snyders en gezin naar 's Bosch. Ingekomen personen: A. B. A. Verhagen en gezin van Eindho ven. J. L. M. Emmers van Loon-op- Zand. .T. C. M. Leysten van Berg en Ter- biyk. A. de Rooy van Sprang-Capelle. C. J. Ophorst van Sprang-Capelle. A. Hij- mering van Amersfoort. DRUNEN. Over de maand Mei. GeborenWilhelmus z. v. I'. Sinits-Krlnt. Adrianus M. z.v. Joh. de Hart-IIamers. Andries L. z.v. Jac. v. Wezel-Verhoeven. An ton ia P. d.v. Corn. Ilrok-v. d. Wiel. Allegonda J. d.v. Mart. de Munnik-Jozen. Adriana F. d.v. Willem v. d. Wiel-Rob- hen. Wouterus N. z.v. Hendr. v. d. Wiel- v. Blndel. Johanna M. d.v. Andr. Vissers- v. Son. Bertha J. d.v. Joh. Marisael- Bergmnns. Petrus J. z.v. Joh. J. Boom- v. d. Hoven. Geertrada C. d.v. Robertj de Gouw-Vermeulen. Adrianus H. z.v. Ca- rolus Spee-Aarts. Johannes T. z.v. Ge- rnrdus van Loon-van Spyk. Maria Th. d. v. Aloysius Brok-Dekkers. Wilhelmina E. d.v. Ger. T. Wouters-Hendriks. OverledenHendrik Hilker, 75 j. Alida van Mierop, 85 j., weduwe van Joh. v. Ix>on. HuweiykenJos. J. de Kok 27 j. en Pe- tronella C. Vugts 25 j. Adrianus Moonen 29 j. en Maria A. van Oers 22 j. Gysber- tusVerhoeven 30 j. en Antonia M. v. We zel 25 j. HERPT. Over de maand April. Geboren Johanna Petronella dochter van II. v. d. Pol en Pa. Woijnen. OverledenJacobus Adrianus van Oud- heusden oud 74 jaren echtgenoot van Ant. J. Neys. Clara van Hek, weduwe van A. P. de Ridder oud 85 jaren. Over de maand Mei. Geboren: Hubertus Maria zoon van Jo hannes Antoon Verhoeven en Hendrika E. de Wilt. GehuwdMarlnus van der Ven oud 42 ja ren en Cornelia Smits oud 47 jaren. Jo hannes Slump oud 32 jaren en Adriana Lamberdina van der Zalm oud 31 jaren. Hmvelyks-nnngiften Josephus A. P. Huggers oud 32 jaren en Goverdlna Anta. van den Broek oud 30 jaren. SPRANGCAPELLE. Over de maand Mei. GeboortenGovert Pieter z. v. P. v. d. Schans en C. Geenen. Gerrit Antonie, z. v. J. P. Ityken en P. J. Geenen. Willem z.v. A. van Zeist en W. Kruyf. Pieter Chrlstoffel z.v. L. de Rooy en J. P. Mole- graaf. Johanna Geesje d.v. Ii. Waarts en I. Voulon. Bastiaan Klaas z.v. J. Brondyk en M. G. v Oosterhout. Cornells Johannes z.v. C. v. d. Hoven eni C. J. de Jong. Huweiyken: C. Dank 31 j. en M. C. v. d. Hoven oud 29 j. H. v. Zeist oud 26 j. en C. J. Ophorst oud 25 j. J. A. Ophorst oud 26 j. en H. II. Wagemakers oud 25 j. W. J. v. Willigenburg oud 31 j. en H. Kistemaker oud 25 j. Overlyden: A. Quiryns oud 74 j. weduwe van P. v. Beek. J. Z. Molegraaf oud 5 j. z.v. J. I). Molegraaf en J. J. de Rooy. G. vaiv Iersel oud 50 j. echtgenoot van J. v. Dee. G. Oerlemans oud 74 j. echtgenoote van P. Sprangers. WASPIK. Over de maand Mei. GeborenMarinus Jacobus z.v. Jacobus C. Meis en Cornelia P. Versehure. Maria Anna d.v. Jacobus van Erp en Huiberdina Broekhoven. Margnretha Huberdina d. v. Adrianus L. Joosen en Antonia II. van I Hemen. GetrouwdAdrianus J. Kroot 30 j. en Jo hanna F. van de Mosselaar 24 j. Fran- eiscus M. van de Mosselaar 22 j. en Corne lia Pols 19 j. Adrianus Pulles 28 j. en Francyna M. Smits 25 j. Gerardus C. v. d. Wassenherg 37 j. en Lamberdina Gom- mers 35 j. Cornells J. Schellekens 22 j- en Pieternella A. Kuyten 21 j." Mathias Gossens 21 j. en Adriana C. de Ruyter 25 j. Martinus van de Ven 26 j. en Gerdina J. van Hooren 22 j. Joannes C. Akker mans 28 j. en Antonia li. de Klijn 25 j. Jacobus C. Boelaars weduwnaar van An- tonetta A. M. Louwers 36 j. en Nanda M. van Gorp 29 j. Jan dq Rooy 28 j. en Jo hanna C. de Wit 20 j. Petrus den Boer 23 j. en Maria C. Poppelier 21 j. OverledenWilhelmina Mols, weduwe van C. Timmers 64 j. R AAMSDONK. Burgerl. Stand van 1631 Mei. Geboren: Batholoineus z. v. Willem D. Knaap en Agnita P. van Achterberg. Pieter J. A. z. v. Petrus A. J. van Du ren en Gerarda Vermeeren. Cornelis M. E. z. v. Elisius M. van Seeters en Adriana H. de Meijer. Bertha E. M. d. v. Johannes B. de Bont en Allegonda 3. Zijlmans. Theodora C. J. M. d. v. Hendricus C. A. Baijens en Maria A. A. Kolsteren. Maria F. d. v. Corne lis W. Hitters en Agatha L. F. van Mil. Jacobus C. z. v. Antonie Verduijn en Johanna P. Bibbers. Hendrik T. d. v. Hendrik T. Dank en Geertrui T. Wilhelmus M z.v. H. lemmers en A van helmus C. de Reijer en Adelaida L. L. Ryswyk - Cornelia d.v. C. Roelofs en T Lockefeer. Bernardus H. z. v. Jo- ToTen C M~mm^ hannes Derks en Adriana de Hommel.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 11