Fa. johan Smulders 's HerMihnscli. iMilersiraal 33. Vreest geen examen MIJNHARDT'S Hoofdpijn, Kiespijn. Parochiekerk door den EdelAchtbaren Heer burgemeester het eerste welkom toegesproken waarna in optocht naar de nieuwe Kerk in Waspik Boven wordt getrokken. De volgorde van den stoet is: I.Oarde d'honneur. 2. Driekoningen (Kindsheid). 3. R. K. Bijzondere Jongensschool. 4. Harmonie „Volksvlijt en Volksver maak. 5. R. K. Bijzondere Meisjesschool. 6. Bestuur R. K. Werkliedenbond „St. Joseph" met Vaandel. 7 Bestuur N. B.Ch. Boerenbond. 8. Bruidjes. 9. Prefecten der H. Familie met Vaan del. 10. Garde d'honneur. II. Conferentie van den H. Vincentius Paulo. 12. College van Burgemeester en Wet houders. 13. Feestcomité. 14. Eerwaarde Paters. 15 R K. Kerkbestuur. 16. Garde d'honneur. Even over den spoorweg wordt namens de parochianen der nieuw3 Kerk het woord gevoerd door den Heer C. Savelkouls, Voorzitter van het Feestcomité. Bij de Kerk gekomen, zullen door een leerling der K. K. longensschool de sleutels van Kerk en Pastorie aan de Paters worden overhandigd, waarna door de leerlingen uit te deelen. In de Parochiekerk Gasthuisstraat Tilburg is de Broederschap van O. L, V. in 't Zand kerkelijk opgericht en met vele aflaten en gunsten verrijkt. Als lid dezer Broederschap kan men zich opgeven bij de zelatrice Mej joha. v. Beers Heulstr. 230 Kaatsheu vel. We durven ook de verwachting uitspreken dat velen, ook uit Kaats heuvel en omgeving, zich bij deze heerlijke Processie zullen aansluiten, welke dit jaar zal gaan 21 Augustus en die grootscher belooft te worden I dan ooit tevoren. Verzuimt niet u op te geven als lid dezer Broederschap en zoo uwe devotie tot Maria te toonen en uzelf deelach tig te maken aan de gunsten daaraan door het hoogste Kerkelijk Gezag verbonden. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden. 2 Juli '27. Onze stadsgenoote Mej. A. Gombert slaagde Dinsdag te Tilburg van de akle Onderwijzeres Haar opleiding genoot zij op de kweekschool der Eerw. Zusters aan den Bredaschen weg aldaar. De collecte gèhouden tot onder steuning van het fonds voor den ge- wapenden dienst bracht op f 18.20. GEERTRUIDENBERG. Zondag a.s. speelt Good—Luck 1 tegen BV.V. 11 uit Breda. Ingezonden Mededeelingen. SCHAPPEN, LANDBOUW-, BIND EN PAKTOUW IN ALLE DIKTEN. der bijzondere scholen gezamelijk een I BASCULg^ GEWICHTEN, ALLERLEI IJZERWAREN EN GEREED feestlied word gezongen onder bege leiding van de Harmonie. Men Is reeds druk In de weer om versieringen aan te brengen. WASPIK. Dubbel afscheid. Het was voor onzen beminden herder, den Z.Eerw. Heer Pastoor Hnybers, Zon dag 'n dubbele reden den parochianen 'n woord van hart tot hart toe te spre ken. Twee feiten die nagenoeg samen vallen drongen zich daartoe tot hem op, nl. het vertrek van onzen gevier- den kapelaan, den weleerw. heer Van Kiel wegens zijne benoeming als zoo danig te Eindhoven en het scheiden van '11 gedeelte zijner parochianen door het plechtig in gebruik nemen der H. Theresiakerk te Waspik-Boven op Zondag a.s. Het was onzen pastoor eene benoet- te 0111 mede namens de parochianen vanaf den kansel 'n hartelijk af scheidswoord tot onzen scheidenden kapelaan te spreken, hem te huldigen als ijverig priester, bezield met groote wilskracht, begaafd met de talenten, die machtigen invloed uitwerken, het moge hem wel gaan in den nieuwen werkkring, door Mgr. Diepen hem op de schouders gelegd, dat was het slot woord van ZijnEerw. E11 de parochianen, 't was op Iran gelaat te lezen, zij waren vervuld met 'n gemengd gevoel van vreugd en leed Zulk een priester te moeten missen, l stemt droefgeestig, zulk een priester te waren er weinig vreemdelingen. De andere dagen is er echter flink kermis gevierd. In de danstent te Raamsdonkveer had een ernstig ongeval plaats, doordat een vat bier, dat onder koolzuur ge bracht werd, uit elkander sprong. Ze kere A. de W. werd getroffen. Zijn arm werd geheel uit elkaar gerukt. Dokter Lips verleende de eerste hulp. R'VEER. Zondag zal om 9'/2en om 2'/2 uur optreden in de Herv. Kerk op 't Dorp Ds. Ewoldt, terwijl de WelEerw. heer Tom uit Hilversum om 9'/2 en om 5 uur optreedt in de Ger Kerk op 't Veer. Dhr. v. d. Stelt werd alhier aan gesteld tot Kweekeling met acte aan de Herv. School. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Chr. School werd benoemd Mej. B. van Dongen uit G'berg. Dinsdag hopen een zestigtal kin deren onder geleide van de onderwij zers een uitstapje te maken naar den Haag en Scheveningen. De kleine de *N. liep al spelende in een sloot. Spoedig toegeschoten hulp redde het kind van een wissen dood. GEERTRUIDENBERG. Onze plaats KERKNIEUWS. De plechtige omgang te 's-Hertogenbosch. Telken jure wordt aan den plechti- gen Maria-Omgang te 's-Hertogen- bosch meer luister bijgezet. Het stre ven is om, met behoud van hel karak ter van den omgang, daaraan histo rische groepen toe te voegen, waar mede een vorig jaar reeds een begin is gemaakt. Door Z. D. H. Mgr. A. F. Diepen is AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, De strijd in de Goudvallei". Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 12 uur. Ledenvergadering Quick" in calé v. Berkel. Zondag 6 en 8J/2 uur. Witte Bioscoop, ,De strijd in de Goudvallei". Maandag 8 uur. Repetitie Waalw. Veteranen Gymn. vereeniging, gem. Gymnastieklokaal. Woensdagavond half acht verplichte oefening Korfbalclub W.E.K. benoemd alwaar zijne talenten genoot de heer W. v. d. Elshout slaagde nog rijkere vruchten tot heil der zie len tot welzijn van 't maatschappelijk leven, kunnen afwerpen, 't stemt tot vreugd. En berustend in Gods H. Wil volg den de geloovigen met hart en ziel hetgeen onze goede herder nu zeide hij 'l scheiden van 'n gedeelte der zij nen. De gew. spr. herinnerde er ons aan, hoe reeds tientallen van jaren de katholieken van Waspik—Boven met vurig verlangen naar eene kerk in hun midden hadden uitgezien, hoe onver wacht Z.Eerw. zilveren priesterfeest, (vóór 0 jaren) de eerste aanleiding daartoe was en hoe wederom onver wacht de tusschenkomst der Z.Eerw. paters Carmelieten het bouwen van eene kerk en klooster tot stuw bracht en ziet parochianen van „Boven", daar staat uw heerlijke tempel. Zijt God er dankbaar voor, door Wiens heilige be schikking U dat voorrecht thans is ge schonken. Benut de gelegenheid die U thans zoo overvloedig word,t aange boden, daarbij bedenkende met welke moeilijkheden uwe voorvaderen te kampen hadden, wanneer zij als ras echt Roomsche menschen, elk weder, eiken ontijd, hij ongebaande wegen, trotseerden, om den verren af- stand naar hunne kerk. Als slotwoord sprak Z. Eerw. in zeer intieme termen „Het al scheid", memo reerde daarbij dat hij als pastoor van Waspik ook hun pastoor bleef, van harte hun lief en leed met hen zou blijven deelen, hen belovende de scheidende parochianen in het H. Mis offer indachtig tc zullen blijven en de bede uitsprekende: Bidt allen voor mij, opdat we eenmaal mogen belanden, .daar waartoe God ons allen schiep. Hsgz. RAAMSDONK. Bij de plaatselijke ar beidsbeurs stonden in de afgeloopen week ingeschreven 19 grondwerkers geheel werkloos en 18 gedeeltelijk en 1 sigarenmaker, Tot tijdelijk onderwijzer aan de R. K. Jongensschool is benoemd de heerW. Baaten. RAAMSDONKSVEER. 't 10 jarig zoon tje van C. van S. had het ongeluk bij het spelen zijn arm te breken. In het R. K. Gasthuis is het eerste verband gelegd. De Raamsdonksche kermis be hoort weer tot het verleden en wij kunnen er met genoegen op terugzien geen wanklank is vernomen. Zondag was het slap, vanwege het slechte weer dezer dagen voor het diploma L.O. Zondag a.s. des voormiddags om half 10 en 's namiddags om half 6 zal in de Kerk der Gereformeerde gem. optreden dhr. Thom, candidaat te Hilversum. MEEUWEN, geraakte dezer De heer J. O. alhier dagen te Eethen met zijn nieuwe autobakkerswagen te water. Bij het draaien liep de auto te ver achteruit en was, voordat gestopt kon worden in een sloot gereden. Met vereende krachten werd de wagen weer op het droge gebracht, waarna bleek, dat de schrik grooter was dan de materieele schade. den geest der christelijke versterving in ieders persoonlijk en huiselijk le ven". De omgang zal ditmaal weer uit drie deelen bestaan, waarvan het derde gedeelte bestemd blijft voor de talrijke godsdienstige en sociale ver- eenigingen, die door groepen en bloe men aan Maria hare hulde brengen. Het tweede gedeelte zal gevormd worden door een tiental groeien, die de grootheid, de verhevenheid van Maria's plaats in het Verlossingswerk in beeld te brengen. Men'zal daarin Vervolgens hield de heer K. Onrust zijn I aci1tereenvolgcns zien: den menseh in zijn gelukstoestand in het aardsch pa radijs, den zondeval, de heerlijkheid der genade, welke den mensch ver hond, de barmhartigheid Gods, die den mensch verlossen wil, de ver wachting van de Maagd, de blijde boodschap des Engels, het begin van mor-het Verlossingswerk, de geboorte van Christus, de voltooiing op Galvarië en Maria Middelares aller genaden, ter wijl in de hoofdgroep „de Heerlijkheid des Hemels" een koor van maagden den lof zal zingen van de Maagd dei- Maagden en Hemelkoninginne. In de historische afdeeling zal men te midden van een 20-tal edelvrouwen in hare kleurige middeleeuwsche klee- dij de Bossche Jonkyrouwe Oda zien (1381), die zich na het eerste wonder beijverde om het wonderbeeld dei- Zoete Moeder te herstellen en te ver fraaien. Vervolgens Maximiliaan I, keizer van het Duitsche Rijk, Hei log NIEUWS UIT KAATSHEUVEL GEMENGD NIEUWS. Terwijl de driejarige CiselaWie ser uit Siegen in Westfalen, die met haar moeder bij den heer L. van Gas- selt aan de Maaskade te Venlo op bezoek was, op het trottoir aldaar aan het spelen was, liep het kind plotseling op den rijweg. Het kwam tegen een ledige kar aan, viel en werd door het rad van den wagen overre den. Het rad ging het meisje over 't hoofdje Levensgevaarlijkgewond, werd het in de woning gedragen. De toe stand is hopeloos. Den voerman, zokeren J. M., in dienst bij den heer de Kievit, treft geen schuld. Woensdagavond is op den Arnhem- schen straatweg nabij den Langenberg, onder Ede, de heer Scholte, drogist te Arnhem, met zijn motorrijwiel, dat slecht licht had, gereden tegen een sluk geschut van de veld artillerie, die voor het houden van oefeningen op weg was. De heer S. werd van den motor geslingerd en bekwam een hersen schudding. Hij werd door dr. Meijer behandeld en daarna vervoerd naar het ziekenhuis te Arnhem De ongehuwde timmermanE.de Haan te Oudepekela is van een stei ger gevallen en met een hersenschud ding opgenomen. Zijn toestand is zorgwekkend. Bij de schouwing van het lijk van een getrouwde vrouw te Croydon vertelde de dokter dat zij hem kort voor haar dood medegedeeld had dat zij 97 quinine tabletten genomen had „omdat zij niet kon slapen". Toen hij bij haar kwam, was zij stervende. Hij had in boeken niets kunnen vinden over gevallen van quininevergiftiging met doodelijken afloop, maar bij navraag was hem gebleken, dat zich te Londen nog eens een geval had voorgedaan. De langzame vergiftigingen met quini ne en andere middelen zijn legio. Te Düren in het Rijnland heeft gisterochtend om 5 uur een vreeselijk auto-ongeluk plaats gedad. Vijf jonge lieden keerden op dit uur naar de stad terug van een fuifje, dat ze in den omtrek hadden gevierd. Aan het stuur van de auto, die een geneesheer toebehoorde, zat. geheel beschonken, de 22-jarige zoon van dezen arts, die zonder toestemming van zijn vader, zijn vrienden tot het tochtje had uit- genoodigd, ln groote snelheid reed Kaatsheuvel, 2 Juli 1927 Processie en Broederschap O. L. V. in 't Zand te Roermond. Sinds langen tijd bestaat in deze Gemeente de Broederschap van O. L. V. in 't Zand te Roermond en gaarne zouden wij zien dat deze meer in aller belangstelling ging toenemen. Nu zich overal de devotie tot O L. V. op bijzondere wijze uit en tik Ka tholiek hart zijn liefde tot de Zoete Moeder meer en meer voelt oplaaien, is het zeker niet overbodig te schrijven over een der oudste devoties tot Maria in ons land nl. de devotie tot O.L.V. in 't Zand te Roermond. Deze devotie dateert reeds van 1435 toen een herder, die zijn dorstende kudde aan den put wilde drenken het eikenhouten Mariabeeidje vond, dat te Roermond nu nog vereerd wordt. De eenzame plek bij den waterput werd onder de plannen van Gods Voorzie nigheid een bedevaartplaats, waar dui zenden uit alle oorden samenstroomen waar God door Maria spoedig zijn wonderbare kracht deed schitteren. De faam der verkregen gunsten ver breidde zich door het gansche land en nog verre daar buiten en riep van heinde en ver de kinderen van Maria hierheen. Ook vanuit Tilburg gaat jaarlijks in de maend Augustus eene Processie daarheen, die zich van hare oprichting af in veler belangstelling mocht ver heugen. Steeds in grooter getale echter moeten Katholiek Tilburg en de plaatsen waar deze Broederschap bestaat in al hunne geledingen optrekken naar deze plaats, waar Maria heeft getoond daar bij uitstek vereerd te willen worden en met kwis tige hand hare genaden en weldaden van Brabant, die in 1481 ter gelegen heid van een kapittel van het Gulden Vlies Den Bosch bezocht, het Wonder- beeld vereerde en het liet polychro-1 Jgj'^ezelschap door de straten, tot de meeren. Ten slotte den H. 1 etius La-1 nri ppn njpjn te0en een huls nisius, den H. Leonardus van eghcl, die beiden de Zoete Lieve V rouwe van Den Bosch vereerden. BURGERLIJKE STAND. SPORT. Voetbal. WAALWIJK. H.E.C, Morgen speelt H.E C. I thuis een vriendschappelijken wedstrijd tegen Baardwijk I. De vorige ontmoeting eindigde in een besliste overwinning van H.E.C., reden waarom Baardwijk zal trachten revanche te nemen. Daar er bij beide ploegen altijd veel strijd lust aanwezig is als zij elkander be kampen, kan dus een flinke wedstrijd verwacht worden. auto op een plein tegen een aanreed en omsloeg. De vijt jongelie den werden allen levensgevaarlijk gewond en in vrijwel tuipeloozen toe stand naar het ziekenhuis van de stad gebracht. Kindermishandeling. Bij de politie te Leiden was een klacht ingekomen van eenige huren, dat de 28-jarige J. H. R., op de Oost- dwarsgracht een tweejarig kindje her haaldelijk ernstig mishandelde. Toen hij gisteren opnieuw het kind mis handelde werd dit door een recher cheur, die zich daartoe bij een der bu ren verdekt had opgesteld, geconsta teerd. R. werd meegenomen naar het politiebureau. Daar verklaarde hij ter motiveering van zijn optreden, dal het kindje zeer lastig was. De kleine werd naar hel Academisch ziekenhuis ter onderzoek overgebracht, waar bleek, dat tengevolge van de mishandelingen schillende bloeduitstortingen had den plaats gehad. Tegen R. is proces verbaal' opgemaakt. De moord aan 't Bezuidenhout. Naar gemeld wordt, heeft de rechter commissaris in de moordzaak aan het Bezuidenhout te 's-Gravenhage de in structie tegen de weduwe G. geb. Z. wegens de voor haar zeer gunstige re sultaten van-het onderzoek gesloten verklaard en haar laten beteekenen dat hij van verdere vervolging afziet. Want er is een middel dat U kalm maakt en kalm houdt, terwijl Uw geest helder blijft ZENUWTABLETTEN I behoeden U voor zenuwachtigheid Aanvang half drie, H E C.—terrein. Buisje 75 ct# Bij Apoth. en Drogisten. GOUDEN BRUI IX)FT. Wij reproduceeren hierboven het echtpaar Adriaan Leijtens en Antonia v. d. Mee, te Waalwijk, dat a.s. Maandag 4 Juli zijn Gou den Huwelijksfeest hoopt te vieren. Do krasse en algemeen zeer geziene oude luidjos genieten nog een uitstekende ge zondheid. hun leeftijd bedraagt resp. 7< en 7:1 jaar. Uit de voorbereidingen door de buurtbe woners voor deze gelegenheid getroffen, valt wel af te leiden, hoezeer zij de achting van de ingezetenen genieten. Reeds weken lang is het ijverige buurt- conüté in de wer geweest om deze zeldza me gebeurtenis op waardige wijze te vieren, spontaan hebben daarvoor de buurtbewo ners hunne bijdragen afgestaan en hebben vooral de jongelui zich beijverd 0111 alles voor bet. feest in gereedheid te brengen. plaatsen van een fraaien boog voor de wo ning, die by avond schitterend verlicht zal zijn. Maandagmorgen ten 9 uur zal eene II. Mis van dankzegging in de parochiekerk van St. Clemens worden opgedragen. Hel gouden echtpaar zal zich per rijtuig daarheen begeven, voorafgegaan door het eere-comité, een 60-tal bruidjes en de da mes en hoeren der buurtcoinmissie. Na deze kerkelijke plechtigheid heeft ten huize van de jubilarissen de aanbieding plaats van het gesel 1, nk der buurtbewoners door het comité en van bloemen door de (1 a mes-c< an ité-leden Des avonds zullen de liedertafel Tot Bloei der Toonkunst en de harmonie St. Jan. het gouden echtpaar eehe serenade gaan bren gen. Ook van andere zijden zal het den jubi larissen niet aan belangstelling ontbreken. Mijnhardt's Hoofdpijntabletten 60 en 30 ct. Mijnhardt's Kiespijn tabletten 60 en 30 ct Bij Apoth. en Drogisten. DftOvVJL.U J, VJL TT ivu 1 1-n, x Vandaag is men reeds druk bezig met het spuiting van fruitbooinen" bij to wonen on mi afloop (laarvan gezamenlijk te bezichti gen eenige aanplantingen en de resultaten v:iii de verschillende proeven genomen door bespuiting met carbdlineum van 4 verschil lende firma's en wel le. van H. O. Bos. agentuur Vruelitboom- earbolineum Ned. Teer te Eindhoven. 2e. N. merk S .en 3e. W. J. A Kragt te Rotterdam. 4e. P. A. Melzger te Rotterdam. Een aantal genoodigden, alsmede verte genwoordigers van de firma's waren inmid dels tor vergadering gekomen. Aangezien evenwel God ..Pluvius" zijn aanwezigheid deed leemten door de sluizen des hemels abnormaal wijd Ie openen, viel de bezichtiging, zoowel in figuurlij ken als in letterlijken zin,'helaas in het water. De Voorzitter deelde daarom den uitslag van de besproeiingsproevon maar in de vergade ring mede. Daarbij bleek, dat bij alle proe ven de bespnitingen zeer gunstige resulta ten hadden geliad. doch dat vooral de be sproeiingen van 1 en 4 (Uitmuntten. zien MEEUWEN. Do afdeeling „Land van Ileusdeu en Altena" der Ned. Pom. Veree niging hield 24 Juni j.l. in de Openbare La gere School te Eethen hare algemeene le denvergadering. Voorzitter de heer G. J. W. Branderhorst. Secretaris de heer P. W. Sprong. 1. Na een woord van welkom door den Voorzitter tot de aanwezigen, wordt beslo ten de notulen der vorige vergadering aan to houden tot de eerstvolgende. 2. Aangeboden wordt de rekening 1926 vermeldende in ontvangsten 575.27 en in uitgaven 406.12, sluitende alzoo met een batig saldo van 169.15. Wordt na onder zoek onveranderd vastgesteld. 3. Wordt overgegaan tot de benoeming van een nieuw bestuurslid in de plaats van den heer Verduin, die geen lid meer is van de Pom. Vereeniging en dus niet als be stuurslid van de afdeeling herbenoemd kan worden. Bij stemming blijkt dat) zyn uitgebracht 5 stemmen op den beer .1. de Fijter Mzn. te Andel, 3 op dhr. II. van Doveren te Wyk en 1 op den heer O. van Andel te Andel. Mitsdien is benoemd de lieer J. de Fijter Mzn., welke verklaart de benoeming aan te nemen. 4. De jaarlijksehe fruitverkooping wordt voorloopig bepaald op Donderdag 11 Au gustus 1927. Het bestuur van den Fruitkoopersbond beeft aan de uitnoodiging om deze vergade ring bij te wonen, wederom geen gevolg ge geven. 5. Als afgevaardigde voor de te Dord recht te houden Algemeeue Vergadering van de Ned. Pom. Vereeniging wordt bij meer derheid van stemmen aangewezen de heer G. J. W. Brandenhorst, 6. De lieer Lijsten. 2e secretaris van de Ned. Heide-Maatscliappij. afdeeling Fruit teelt, mede tegenwoordig, verklaart zich evenals het vorige jaar wederom bereid zoo noodig eenige boomgaarden te schatten en hij de fruitverkooping aanwezig te zijn. 7. Als afslager wordt wederom aange wezen de heer Koekkoek te B'broek, onder dezelfde voorwaarden als voorgaand jaar. 8. De Voorzitter deelt mede, dat tegelij kertijd met de oproeping voor deze vergade ring een 70-tal uitnoodigingen zijn verzon den aan fruittelers in het land van Heus den en Altena. om de thans door den heer K. Onrust, technisch ambtenaar le klasse bij den Plantenziekteiikundigen Dienst te Oudenbosch te houden lezing over „de be- r. utreclRscbo ~«abriek. dit jaar als intentie van den omgang A. te Utrecht. vastgesteld„Krachtige opleving van 1 .1! ...1 1 M M 1 A „nnM f,i,iill/,l >>wri I aangekondigde lezing. De voor fruittelers zeer interessante causerie geheel na te gaan. zou ons te ver voeren, zoodat we volstaan met te zeggen, dat de hoofdgedachte wel was deze „fruittelers zorg voor heter en mooier fruit, wilt ge de concurrentie met het buitenland weerstaan." Middelen daar toe zijn betere ziekteubestrijding door doel matige behandeling en bespuiting uwer vruelitboomen. Spreker geeft een zicht van die bespuitingen, tijd en wyz«> daarvan, samenstelling en gebruik der grondstoffen, alsmede oorzaken en gevolgen van verschillende ziekten. Het traditioneele kersenmaal moest dit maal achterwege blijven. wijl moeder Na tuur nog maar al te schaarsch met zonne schijn geweest is. De Voorzitter had even wel de goede gedachte gehad in de plaats daarvan aardbeien rond te laten dienen, eenerzjjds als symbool om in den geest van ..Pomona" te blijven, anderzijds om het ver blijf in de groote vergaderzaal eenigszins te veraangenamen. Een en ander werd ten zeerste geappre cieerd. gezien liet weinige dat in de schalen overbleef. Na verdere geannimeerde besprekingen over verschillende zaken de fruitteelt be treffende, en nadat tal van aanwezigen zich nog als lid van de afdeeling. hadden opge geven, sloot de voorzitter de vergadering. WAALWIJK. Geboren Leonardus A. z.v. E. van der Gouw en I. van Son. Johanna J. d.v. J. M. van Bey- nen en G. van der Sanden. Overleden Hendrikus P. Verhoeven, 9 mnd. »- lieluiina G. Treffers 46 jaar eehtg. van Mo- legraaf. Huwelijksaangiften G. M. van Zeist 29 jaar en E. Boor 25 jaar. i». Vos 26 jaar en C. A .Blom 26 jaar. Huwelijken P. v. d. Velden 25 jaar en C. F. M. Kley- berg 25 jaar. Ingekomen L. F. van Hennen van Oss. H. A. J. van Mil van Esse. N. .T. Hoogma van Nijmegen. J. F. Eysbouts van Arnhem. J. A. van Loon van Drunen. J. P Letscliert van Dongen. C. A. J. v. Griens- ven van Geffen. W. Timmermans van R'dam. G. W. Groeneveld, echtg. van P J. Kuysten van Sprang-Capelle. Vertrokken. A. Verhoeven naar Drunen. O. W. M. Wellman naar Weringeraden.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 7