Ruim Magazijn Te huur Aanbesteding. aanbesteed: Velerlei attractie zal deze bazar N.C.B. opgezonden lijst van 41 land- bieden, zoowel voor jong en oud. i bouwers alhier voor hei oprichten van Naar wij vernemen is de Commis- een afdeeling van den Boerenbond sie, die geen kosten heeft gespaard, alhier, had Maandagavond in café Maas een vergadering van land- er thans in geslaagd, gedurende die dagen enkele beroemde schilderijen van bekende meesters ten toon te stel len, daartoe welwillend door een museum afgestaan. Fraaie prijzen, waarvan enkele door winkeliers zijn beschikbaar ge steld, zullen na afloop worden ver loot, terwijl het traditioneele koeken spul niet in de zaal zal worden gemist. Hier en daar is een gezellig hoekje vrij gehouden voor de vermoeide kijk- lustigen, waar zeer gewillige dames hen ververschingen zullen aanbieden, terwijl overigens de muziek er wel de noodige jool in zal houden. MADE. In verband met de a. s. kermis alhier van 24—27 September is door B. en Weth. het sluitingsuur voor winkels vastgesteld op 11 uur. Zondag 25 Sept. zal Ds. Vink te Drimmelen des v.m. 10 u. aldaar ln de Herv. Kerk voorgaan, en des nam. 2 u 30 te Dongen een vacaturebeurt doen. Zondag 25 Sept. zal Ds. Th. Mudde te Made des voorm. 10 uur in de Herv. Kerk voorgaan en des nam. 2 u. 30 te H.-Zwaluwe een vacature beurt vervullen. Woensdag 21 Sept. zal in 'n school lokaal (ingang Dreef) een ambtenaar van den Raad van Arbeid tot het geven van inlichtingen zitting houden. Als bijwerking rente-kaarten, loonlijsten, Ongevallenverzekering enz. enz. Tijdens de a.s. kermis vanaf 24 tot en met 27 September zal in het Hotel „Korenbeurs" strijkmuziek met bal gegeven worden. Het muziekge zelschap herkomstig uit Breda werd hiertoe door de eigenares Mej. Wed. P. Nuijten geëngageerd. bouwers plaats? Velen waren opge- komen. De briefwisseling met het Hoofdbestuur over deze aangelegen heid gewisseld werd door 't Bestuur van Moersch Belang voorgelezen. De vergadering kon niet tot een defini tieve oprichting besluiten. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 21 Sept. 1927. loco-burgemeester is door B. aangewezen de Heer A. A. de NIEUWS UIT! KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 21 Sept. '27. 't Weer diende Zondag als voor bereiding voor de Politiehondende monstratie der eerste Loonopzandsche Politiehondenclub zeer slecht. Dagen van te voren regen Zaterdag regen, Zondag regen, 't Beloofde niets anders dan een strop te worden. Nog slechts twee uren voor het aangegeven aan- vangsuur dacht er het bestuur ernstig over de oefeningen niet te laten door gaan. Toen scheen zich Pluvius te erbarmen en was het dan ook waterig en nevelig, zoo nu en dan kreeg Helios de kans even door de wolken heen te gluren en hetmiserige watertooneel met een zonnestraaltje op te vroolij- ken. Nog waren de verwachtingen betreffende belangstelling niet groot. Doch evenals het weer een meevaller werd, was ook de opkomst van 't publiek boven verwachting goed. Die niet geweest zijn, hebben een interressant stuk werk gemist. De Eerste Loonopzandsche heeft ander maal getoond een vereenlging te zijn, die iets presteert. Een keur van honden werd voorgebracht en werd er dan ook een enkel foutje gemaakt, over 't al gemeen werd werk geleverd, dat vol komen af was. Vooral de honden de heeren Letschert, Kuijpers enDriessen uit Waalwijk, v. d. Hout uit Elshout en v. d. Pol uit Eethen gaven staaltjes van correct appèl en goed geleide dressuur. Bijzonder 't werk met hel pers in burgerkleding bewees de practische waarde van den politiehond als steun voor den politieman en meer dan eens werden de woorden van onderstaande dichtregelen bewaarheid Een goede hond toont meer verstand, Dan menschen, die geen orde kennen, Wanneer hij schurken overmant, Is 'torn hen aan hun plicht te wennen. Een bijzonder woord van lof komt behalve aan den eminenten leider Inspecteur Letschert uit Waalwijk toe aan de diverse medewerkers en hunne honden, doch bovenal aan de helpers de heeren Pulles, v. d. Velden en Aarts,die hun moeilijke taak schitterend volbrachten. De heer H. Rijken te Sprang— Capelle, slaagde heden te 's Bosch voor het politie-diploma. De heer R. ontving zijn opleiding van den heer v. Helsland, Inspecteur van Politie te Kaatsheuvel. Donderdag a s. wordt voor de Arrondissementsrechtbank te 's Bosch het motorongeval behandeld, dat in Mei j.l. op den Provincialen weg ge schiedde en waarbij de heer C. uit Tilburg, achter zittende op den motor van den heer S. uit Venlo kwam te vallen, met het gevolg, dat C. inwendig ernstig gekneusd werd opgenomen en naar 't Gasthuis te Tilburg werd overgebracht, waar hij bijna 4 weken verpleegd werd. In deze zaak zijn niet minder dan 16 getuigen gedag vaard. Gewetensgeld. Door den Minister van Financien werden o.m. ontvangen door bemidde ling van: den Ontvanger der directe belastingen, enz. te Kaatsheuvel f 15.91 gewetensgeld; f 5 33 gewetensgeld; f 14.14 gewetensgeld; f5 33 gewetens geld; f 13.94 gewetensgeld; f 12.63 gewetensgeld. ST. JOACHIMSMOER. Als gevolg van de aan het Hoofdbestuur van den Tot en W. Haan. Bij voldoende deelname wordt hier dezen winter een Iandbouw- cursus gegeven door den Heer A. Willems, hoofd eenerschool te Elshout. Aan het concours op 9 en 16 October voor solo's, duetten en kwar tetten, uitgeschreven door de R.K. Fanfare zal door niet minder dan 110 musici worden deelgenomen en wel als volgt: afd. solo's door 62; afd. duetten door 2x10 en afd. kwartetten door 4x7. De prijs der volle melk werd deze week met 1 cent p. L. verhoogd en bedraagt nu 11 cent. In de ledenvergadering der R.K. (iesvereeniging werden de bestuurs- unctie's als volgt verdeeldHub. Verhoeven, voorz.; L. de Mol, vice voorz.G. Carpay, le en P. Schmiehu- sen 2t secr.F. Schreuder, penning meester en F. Verhoeven en Joh. v. Laarhoven gewoon lid. Uit de rekening en verantwoording bleek, dat de kas een batig saldo heeft. De R.K. Tooneelvereeniging be sloot haar seisoen te openen op 20 Nov. en op 23 Oct. haar medewerking te verleenen aan het feestconcert der R.K. Fanfare, voor welker concours zij een zilveren medaille beschikbaar stelde. De rijvereeniginginhetLand van Heusden en Atena behaalde op het concours te Deventer den 2den prijs in de afd. carousselrijden Zaterdagavond gaf de R.K. Fan fare haar 5de en tevens laatste concert voor dit jaar op de kiosk, hetwelk ondanks het minder prettige weer toch nog zeer velen naar de Vischmarkt lokte. Nu, deze hebben zich hun gang niet beklaagd, want het met zorg samengestelde programma werd als van ouds uitstekend vertolkt, zoodat muzikanten en directeur bepaald eer van hun werk hadden. De electrische installatie in de R.K. Kerk is deze week klaargekomen en als gevolg daarvan brandde Zon dagmorgen in de le Mis het nieuwe licht. Ofschoon niet alle lampen aan waren, was er meer dan voldoende licht, zoodat de verbetering duidelijk viel waar te nemen. Bij het laatste bondsconcours voor scherpschutters, gehouden j.l. Zondag te Elshout behaalde ons gild „Sint Blasius" den 6den korpsprijs, terwijl Adr. v. d. Olver, J. Kuijpers, P. v. d. Olver, L. Baaijens en H. v. Diem tevens een personeelen prijs verwierven. De zilveren beker, kam- pioensprijs, uitgeloofd voor den besten schutter van 't geheele seizoen, vie te beurt aan A. v. d. Olver met 15 treffers van de 16 schoten. De Chr. Knapenvereeniging be staat einde dezer maand 5 jaren, wat in October feestelijk zal worden ge vierd. OUD-HEUSDEN. Sinds een paar weken plukt de hovenier H. ondanks het gure weer dagelijks geregeld een kwantum aardbeien, die er patent uit zien en die hij voor goeden prijs aan den man weet te brengen. Werkelijk een buitenkansje. overweg op een locomotief en goederen- wagen in. Een volwassen begeleider werd gedood; een aantal kinderen werd gewond. Een Reuter-bericht uit Sjanghai maakt melding van een grooten om vang, die zich heeft afgespeeld in de Chineesche wateren. Blijkens tijding uit Tsingtao is het Japansche stoom schip Tentokoe Maroe, in de baai van Kiao-tsjou vergaan. Er waren 400 Chineesche passagiers aan boord. De ramp geschiedde op 17 dezer. Een Amerikaansch oorlogschip heeft 120 passagiers opgepikt. Reeds zijn 159 lijken geborgen. De overige pas sagiers worden nog vermist. Een 50-jarig ingenieur, werkzaam bij de Tannwalder machinefabriek in Silezië, is Zaterdagavond in de fabriek dood gevonden, met zware verwon dingen. Aanvankelijk werd aan zelf moord of moord ter berooving gedacht maar de recherche uit Hirschberg heeft gisterende 35-jarige echtgenoote van den verslagene, tegen wie ernstige verdenking gerezen was, gearresteerd. De vrouw ontkent echter de daad gepleegd te hebben. Op den Klausberg bij Halle heeft een jonge werklooze arbeider gisternacht zijn 20-jarige vrouw dood geschoten en zich daarna bij de politie aangemeld. Te Bittingen in het Saargebied zijn Zondagavond vier kinderen,die de ouders onder toezicht van een 16-jarig dienstmeisje alleen gelaten hadden, in hun bedjes verbrand. Het meisje was, na de kinderen te bed gebracht te hebben, uitgegaan, en had een brandende kaars in de slaapkamer laten staan. Deze kaars is omgevallen en heeft den brand veroorzaakt, welke de kinderen het leven heeft gekost. Vannacht heeft in de Hoogstraat te Eindhoven een hevige vechtpartij plaats gehad, waarbij J. v. d. W. een ernstige verwonding in den linker bovenarm is toegebracht. Tevens bleek zijn onderkaak gebroken te zijn. Hevig bloedend Is de man een café binnen gedragen en daarna op last van den geneesheer naar het ziekenhuis over gebracht. Zijn toestand is niet levens gevaarlijk. In verband hiermee is zekere Z. aangehouden en opgesloten. Deze beweert dronken geweest te zijn en niets van de zaak af te weten. duivensport, kaatsheuvel. De combinatie, gevestigd bij den heer..Tan van Dun. hield Zondag j.l. een wedvlucht vanuit Mons. Uitslag: I, 9 II 12 13 15 Joh. v. Riel: 2, 1G G. v. d. Ven'; 3 A. Vloe mans: 4 M. .Zeebrechts; 5, 10 .Tob. Stokker- mans 0 17 M. Soeterboek7 M. Mathysen; 8 I Lugters; 14 J. v. Duin; 18 .T. Opperman, le duif 1.54.3. Laatste duif 2.32.19. AGENDAS WAALWIJK. Donderdagavond 7 uur cursus E.H. B.O. onder leiding van Dr. Lange - meijer in het Gymnastieklokaal Open bare school. Donderdag 7'/2 uur. Repetitie voor de adspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8'/2 uur. Repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Donderdag 8 '/2 uur. Repetitie Tavenu. Vrijdag 8 uur. Repetitie Tavenu, hoofdpersonen. GEMENGD NIEUWS. Bij Hradisch is een volle auto bus op een spoorwegovergang met een trein in botsing gekomen. De autobus werd vernield, terwijl de overblijfselen door den trein nog een 25 meter werden meegesleurd. Drie personen werden gedood en drie zwaar gewond. Bij Alstadt in Moravië is een dichtbezette autobus op een onbe- waakten overweg door een rangeerende locomotief aangereden en volkomen vernield. Vier personen zijn gedood, terwijl vijf inzittenden zwaar en tien licht werden gewond. Tusschen Köningsfiefd enWramau reed een auto, geheel bezet met kin deren, die van een pelgrimstocht terugkeerden, met volle vaaart op een SPORT. w. s .c. KAATSHEUVEL. HEUSDEN. Zondagmiddag werd hier een vriend schappelijke wedstrijd gespeeld tus schen Wilhelmina uit Kaatsheuvel en onze club Juliana de eerste won met 31, De Rijksbelasting omlaag. Verlaging der Rijksinkomstenbelasting met een vijfde. Bezuiniging blijft geboden. De Minister van Financiën heeft gisteren bij de Tweede Kamer inge diend de Staatsbegrooting voor 1928 en ter begeleidingdaarvan de millloenen nota voor dat jaar, waarin hij een beeld uitwerpt van den financieelen toestand des lands. Blijkens deze nota ziet het totaa beeld der begrooting er als volgt uit: Het batig slot van den gewonen dienst zal, naar de minister mededeelt, door verhooging van uitgaven in den loop van 1928 vrijwel geheel teniet worden gedaan. Het ligt n.l. in de bedoeling der Regeering om, ten deele op advies der commissie Van Vuuren de saneering van het Pensioenfonds ter hand te nemen. Daartoe zal een wetsontwerp worden ingediend, krach tens hetwelk de Regeering een jaar- lijksche vaste bijdrage aan dit fonds f 34500000"— voor,oopig bedragende Hooge belastingen belemmeren econonomisch hersteldaarom verlaging noodzakelijk. Het geraamde overschot op den gewonen dienst is verkregen ondanks een in de cijfers voor 1928 reeds ver werkte verlaging van de Rijksinkomsten belasting met 15 millioen, waartoe tegelijk met de millioenen nota een wetsvoorstel is ingediend. Reeds meermalen heeft jhr. De Geer als zijn meening uitgesproken, dat de hoogte, waartoe de belastingen en tarieven hier te lande zijn opgevoerd één der voornaamste oorzaken is van de duurte van ons land en een der ernstige belemmeringen op den weg naar economisch herstel. De toestand, waarin wij te dien aanzien een tijdlang verkeerd hebben, kan niet straffeloos op den langen duur bestendigd blijven. Wat de spoorweg- en de posttarieven betreft, is reeds in den loop van het vorige en van dit jaar achtereenvolgens eene beterschap ingetreden. Ook met de belastingverlaging is een bescheiden begin gemaakt. 5'/2 millioen voor de Spoor wegen. Gelijk reeds in de millioenennota, behoorende bij de begrooting voor 1927, is medegedeeld, heeft de Minister van Financiën in samenwerking met zijn ambtgenoot van Waterstaat een onderzoek doen instellen naar het vraagstuk van de afschrijving op het spoorweg-kapitaal. Door de commissie van onderzoek wordt o.m. te dien aanzien voorge steld. ter inhaling van den achterstand voorloopig jaarlijks een bedrag van 5'/2 millioen op de begrooting uit te trekken. Zes ton voor de K.L.M. Op de Waterstaatsbegrooting 1928 is voor de K.L.M. een rijkssubsidie van f600.000 uitgetrokken. Betere verdeeling van belasting druk, door herziening der finan- cieele verhouding van Rijk en Gemeenten. Op welk oogenblik de herziening der financieele verhouding van Rijk en gemeenten tot stand zal komen, is nog niet met zekerheid te zeggen. De Minister koestert het vertrouwen, dat vóór het eind dezer parlementaire periode niet alleen de indiening, maar ook de aanneming door de beide Kamers van het desbetreffende wets- j ontwerp zal kunnen plaats hebben. Geraamde kosten over 1928. De kosten welke uit 's Rijks kas over 1928 en volgende jaren volgens de door de Staatscommissie voor gedragen dadelijk ingaande regeling zullen moeten worden voldaan, be- loopen ongeveer: Rijksuitkeering grondslag jaarwedde burgemeester en secre- 'aris„ f 3.J 12.180 Rijksuitkeering als hoofd- geld. f 12.498.238 Rilksuitkeering wegens de kosten voor de verple ging van armlastige krankzinnigen f 3.764.822 Rijksuitkeering kosten ge meentepolitie f 11.075.079 Rijksuitkeering in de kos ten van het Lager On- derwijs f 6.619.608 Extra Rijksuitkeering als garantiebedrag f 128.070 f37.197.997 Steun aan de klompenindustrie. Blijkens de memorie van toelichting op de begrooting van Arbeid is voor de afd. Handel en Nijverheid een hooger bedrag uitgetrokken, welke beoogt de Regeering in staat te stellen om meer dan tot dusverre mogelijk was haar aandacht te wijden aan de belangen der noodlijdende klompen- industrie. Uitvoering Psychopathenwet. Voor de uitvoering der psychopathen wet is f 100.000 op de begrooting uitgetrokken. Subsidie Burgerwacht met f 150.000 verlaagd, ten behoeve van den landbouw. In de memorie van toelichting op de begrooting van Binnenl. Zaken en Landbouw, verklaart de minister, dat, hoezeer hij de groote diensten weet te waardeeren, die de burgerwachten hebben bewezen, hij zich niet verant woord kan achten daarvoor bij voort during belangrijke bedragen uit te trekken, om de uitgaven voor de zoo bij uitstek belangrijken tak van volks welvaart als de landbouw op het be staande, in vorige jaren sterk vermin derde, peil te handhaven. Hoe noode ook, hij ziet zich genoopt, de rijks subsidie aan de burgerwacht met f 150.000 te verminderen. 10 Millioen voor de vloot. Voor de vloot werd 10 millioen uitgetrokken, waarvan 4'/2 millioen door Indië zal worden bijgedragen. Daling rentelast. De daling van den rentelast 1928 bedraagt f8,984,872,80. Verlaging van de Ink. belasting ongeveer met '/5 voor alle inkomens. Het aangekondigde wetsontwerp tot verlaging van het tarief der inkomsten belasting, wijziging van artikel 243 A der Gemeentewet en van artikel 126 der Provinciale wet, is thans reeds ngediend. Het voorgestelde nieuwe tarief is zoodanig ontworpen, dat voor alle nkomens de belasting ten naastebij met een vijfde wordt verlaagd. Ten einde de gemeentebesturen en de provinciale besturen in staat te stellen te voorkomen dat de gemeente en provinciale financiën van de ver laging der belasting in hoofdsom na deel ondervinden, wordt voorgesteld dat de gemeenten en de provincie voortaan in plaats van 100, kunnen heffen 125 en 8 provinciën in plaats van 20 vijf en twintig opcenten. Aanbesteding onderzeeboot. Bij de gehouden aanbesteding tot het bouwen van een onderzeeboot was de maatschappij „De Schelde" Vlis- singen laagste inschrijfster, n.l. f 1.836 000,—Leveringstijd werd be- paald op 13 maanden. ADVERTENTIEN. in Centrum van Waalwijk drie zolders, bij uitstek ge schikt voor berging van Leder Hout, Bouwmateriaal. Brieven A. Z. bureau van dit blad. 38964 Op Donderdag 29 Sept. zal in Café VAN HAREN te Loon- op-Zand worden 2)en bouw van een Win kelhuis voor den Keer H- Maas—van Kal aldaar. Bestek en teekening k 15#— per stel, ook bij toezending van postwissel verkrijgbaar bij J. A. PRINS, Bouwkundige 38962 Hoofdstr. B 255 4—3 0—3 Res. tweede klasse C. Roermond 2—Heerlen ,Sp. 2 M.Z.M. 2Bleijerlieide 2 PROGRAMMA VOOR A.S. ZONDAG. 2e klasse B. V.V.V.Waalwijk. TegelenPope. HelmondV.O.S. Boxtel—G.U.D.O.K. 3e klasse B. Wapen van Breda—M.E.V.O. T.S.C.—W.S.C. 3e klasse C. Baardwijk—H.E.C. Za 11 bommel—Good Luck. Tilburgia—Oranje Wit. ELSHOUT. De ufitslag van den wedstryd van de Postduiyen-vereeniging „De Snelvliegers" vanuit Vlissmgen. afstand 170 K.M., is als volgt: Deelgenomen 57 stuks. In vrijheid gesteld om 7 uur. De eerste duif werd "o- constateerd om 9.1.22. De pryzen zijn 1 4 W. v. Leeuwen; 3 M. v. Huiten: 5 0 'lO J4 l'i dio Goa?g; 7' S' 1S' 19 M- Sliimers;' JL Gebr. Verhoeven: 13. 15 in a Duister; 17 W. Paddewyu. CAPELLE. De duivenvereeniging „De Luchtvaart" gevestigd by Mej. Wed. A. v. d. Haart al hier, hield j.l. Zondag met de in het café van den lieer 1». Wagemakers te Kaatsheu vel gevestigde vereeniging een wedvlucht vanuit Mons (B.) niet den volgenden uit slag: 1 A. v. Moergestel; 2, 3 Th. v. Boxtel; H. Snoeren5. 8, 17 J. Zwart; G. 13 P Wagemakers; 9. ie P. Nieuwenhuizen9 H. Dekkers; 10 H. Nieuwenhuizen11, 14 A- Versteeg; 12 Chr. v. Wanrooy; 18. 19 v. Wanrooy. le overduif H. Dekkers. Wegens afkeulren van het W.S.C.-terrein is j.l. Zondag hier niet gespeeld. A.s. Zondag speelt W.S.C. voor de compe titie in Oosterhout tegen T.S.C. Wy zullen a.s. Zaterdag vermelden, op welke wyze ge reisd zal worden naar Oosterhout. H. E. C, II.E.C. speelde j.l. Zondag haar eersten competitiewedstrijd en boekte haar eerste overwinning. De uitslag 43 bewyst, dat R.W.B. f linken tegenstand heeft geboden, zooals we ook hadden voorzien. Het H.E.C. terrein, dat zoo langzamerhand bekend is als altyd bespeelbaar, bleek ook nu in goede conditie. Het eerste- doelpunt maakte R. W.B. uit een strafschop. De II.E.C.ers pak ken nu flinker aan en spoedig maakt Dorus gelijk. Hoewel de R.W.B.ers zich kramp achtig weren, kunnen zij niet verhelpen, dat Han" zyn club de leiding bezorgt. Nog voor de rust vergroot H. E. C. haar voor sprong, als Dorus in het uüterste hoekje schiet. Even later voorkomt de H.E.C.-kee- per op fraaie wyze een zeker schijnend doelpunt. Circa een kwartier na de hervat ting wordt de linksback van H.E.C. het veld uitgezonden, omdat hy. volgens den scheids rechter. zich vergreep aan een R.W.B.er, hoewel er hoegenaamd niemand iets van heeft gemerkt. Als H.E.C. weer eens aan valt. is het weer de rechtsbinnen, die den R.W.B.-keeper geen kans geeft, 41. De R.W.B.-ers geven nog geen koop op en ver kleinen den achterstand. Even voor het einde ontstaat er een misverstand in de H.E.C.-achterhoede en het is 4—3, waarmee het einde komt. Het was te zien dat het de eerste wed strijd was, er zat nog geen verband genoeg in de H.E.C.-ploeg. We hopen dat het a.s. Zondag tegen Baardwijk beter zal gaan. JULIANA. Wegens terreinafkeuring kon deZondag j.l. vastgestelde comp.-wedstryd Oranje- i'Juliana niet doorgaan. Voor Zondag a.s. is de plaatselijke ont moeting JulianaH.E.C. vastgesteld en wordt deze wedstryd met groote belangstel lmg tegemoet gezien. De eerste competitie-wedstrijd Good Luck- Kaatsheuvel, die op Zondag j.l. was vastge steld, werd wegens den slechten toestand van het Bergsche terrein afgelast. N. V. B. HET ZUIDEN. UITSLAGEN VAN ZONDAG. P.S.V.—Willem II N.A.C.—B.V.V. N.O.A.D.Roermond •M.V.V.Longa WilhelminaEindhoven 2e klasse A. AllianceBredania T.A.C.—D.O.S.K.O. 2e klasse B. G.U.D.O.K.Tegelen 2e klasse C. Bleyerheide—ICerkrade Staatsm. EmmaM.V.V. 2 Heerlen SportA.C.C. V.T.V.—M.Z.M. Juliana—Staatsm. Hendr. Res. Eerste klasse. Willem II 2—P.S.V. 2 N.A.C. 2—B.V V. 2 Helmoud 2N.O.A.D. 2 Eindhoven 2—Wilhelmina 2 Res. tweede klasse A. Bredania —Alliance 2 D.O.S.K.O. 2—N.O.A-D. 2 L.O.N.G.A. 2—N.A.C. 3 Res tweede klasse B. V.V.V. 2Helmond 3 /-» x Gewoon Buitengew. Totaal Ont. f595.240.098 f 56.341.951 f651.581.149 Uitg. f591.823.495 f 229.656.757 f821.480.252 Batig 1—2 G—2 2—0 3—2 1—1 0—1 4—2 1—2 3—1 7—1 5—1 1—5 2—4 1—3 9—4 8—2 2—3 2—3 3—3 4—1 1—1 saldo f 3.416.603 Nadeelig sald0 f 173.315.706 f 169.899.103

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6