J. ELEKAN, Hl Winkeliers. (Mijtscli! Stoütinierij Antoon lielen. HET ZUIDEN vetvrij, pergament, ersatz ONDERWIJS. A. P. C, Rooshaert w.s.o. zou trachten werk te er nu met 12 dagen Verdachte vinden. Htj kwam hechtenis af. Onverbeterlijk. E. S. uit Kaatsheuvel, een oude klant uit Veenhuijzen, had aldaar zijn leventje op 's Rijks-kosten voleinden stond weer vrij in de Maatschappij. Doch hij verlangde naar zijn gratis groot hotel terug en begon daarom weer het landloopersbaantje Spoedig ingepikt, verscheen hij voor de rechtbank en hoorde daar, dat hij opnieuw voor drie jaar naar de „Schans" terug kon. R.K O.B. Bisdom Den Bosch. De R.K. Onderwijzersbond in het Bisdom 's Hertogenbosch houdt zijn 31ste algemeene vergadering op 10 en 11 April te Nijmegen (gebouw „de Vereeniging). Het programma van den tweeden dag vermeldt o a. een rede over het onderwerp: „Opvoeding der Room sche Jeugd in hare eerste verstande lyke ontwikkeling", door Pater H. Braun S. I. AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 8—10 uur«. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag 8'/a uur. Repetitie W.G.V Gymnastieklokaal. Donderdag 8'/a uur repetitie Tavenu. Zaterdag 3uur. Verplichte oefe ning voor de leden der korfbalclub W.EK. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. SPORT. A.a. Zondag speelt WSC op eigen terrein haar laaisien competitie-wed strijd tegen de vereeniging „boeimeer uit Breda. Met deze ontmoeting zal Zeckendorf zijn lautsten wedstrijd roor zijne vereeniging spelen en nadien niet meer als actief speler uitkomen. NEDERLAND—BELGIë. 1—1. Sneeuw, vorst, wind en voetbal. Bel- gië boft Holland laboreert aan lauwheid. De 34e landeirwedstrijd tusschen Ne derland en België stond in hat teeken der elementen sneeuw, vorst en wind hebben met elkaar gewedijverd om het spelers en publiek nu niet bepaald aan genaam te maken. Het terrein was bard en van een dunne sneeuwlaag voorzien, terwijl een strenge wind veel afbreuk deed aan het spel. Het stadion was niettemiu „uitverkocht" en duizen den moesten worden teleurgesteld bij bun pogen, om nog een plaatsbewijsje machtig te worden. Onder leiding van den heer Nico v. d. Linden en met medewerking van de Posthannonie werd vóór den wedstrijd de gebruikelijke gemeenschapszang uitgevoerd in den vonn van populaire liederen als „In een blauw geruiten kiel", „Piet Hein", e.d. Na dezen zang heeft ondergeteekende een voetbal-cau serie gehouden, die door middel van Philips-loudspeakers voor bet publiek hoorbaar moest zijn. Helaas beeft dit experiment; als gevolg van eenige tech nische stoornis, niet aan de verwach tingen beantwoord, maar onze woor den en de gelukwensch aan Dr. Swar tenbroeckx zijn niet verloren gegaan, want de Vcreenigde Nederlandsche Ra dio Omroep te Hilversum heeft voor uitzending in den aether zorg gedra gen. We willen hopen, dat de luiste raars onze causerie hebben kunnen vol gen, hoewel we op het oogenblik, waar op wij dit schrijven, hiervan nog geen bevestiging konden verkrijgen. De hoofdschotel was echter de wed strijd zelve, die, nadat de aanvoerder van het Belgische Elftal, Dr. Swarten- broeckx ter gelegenheid van het bij zondere feit, dat hij zijn 50sten inter nationalen wedstrijd speelde, was ge huldigd, ten ruim 2 ure aanving. De elftallen verschenen in de volgende op stelling. Nederland Van der Meulen. Denisv. Kol. v. BoxtelMassyv. Heel. ElfringRuisch—Tapv. d. Grieijdt- Weber. Did den»MoeschalR. BraineDevos —Eist. Boesmanv. HalmeP. Braine HoydonckxSwartenbroeckx Caudron België. Nederland wint den opgooi en kiest het voordeel van den van doel tot doel staanden wind. Onze achterhoede be gint eenigszins onzeker, vooral Denis is hopeloos uit vorm. Gelukkig toont onze middenlinie zich voor hare taak berekend en zoo kunnen reeds aan stonds ettelijke aanvallen op het Belgi sche doel worden ondernomen. Tap, Weber en v. d. Griendt zenden eenige harde schoten in, doch Caudron staat steeds op de goede plaats. Hoydonckx en Boesman verrichten uitstekend werk in de Belgische verdediging en zoo kunnen ook enkele Belgische aan vullen meestal aeleid door R. Braine, verademing voor België brengen. Van Kol treedt enkele malen reddend op en ook Van der Meulen krijgt nu en dan wat te doen. Nederland blijft sterker, maar de Belgen verdedigen schitterend en bovendien is het Hollandsche voor- hoedespel te laksch. Vooral de rechter vleugel ElfringRuisch mist voldoen de tempo. Aan den anderen kant komt het gevaar bijna steeds van den linker vleugel, waar Diddens en Moeschal een voortdurend gevaar blijken, hoofdza kelijk door falen vaan Denis. Maar P. van Boxtel is in uitstekenden vorm en breekt menigen aanval. Het spel gaat dan eenigen tijd snel op en neer, maar hel verlangde doelpunt wil maar niet komen. Door tijdig uitloopen brengt Van der Meulen eenige malen redding. Een kogel van Tap en een fraaie kop bal van Massy brengen dan eenige moeilijke oogenblikken voor Caudron, die echter met de meest lastige ballen wel raad weet. De tijd verstrijkt meer en meer en men denkt reeds aan eene puntlooze eerste helft, als 10 minuten vóór de rust Tap met een ferm schot Holland de leiding bezorgt. Neder land is dan opvallend sterker, maar 't blijft bij dit eene doelpunt. Na de rust heeft Oranje het nadeel van den krachtigen wind. De onzen pakken echter stevig aan en zijn voorloopig het eerst aanvallend. Bel gië verplaatst het spel en onze verdedi ging krijgt het zwaar te verantwoor den. Massy doet nuttig werk, maar is niet de Massy van weleer; daarente gen is Piet van Boxtel bijzonder op dreef, zoodat Diddens het veelal tegen hem moet afleggen. Als Van der Meu len op een gegeven oogenblik is uitge- loopen en den bal wegwerkt, wordt deze weer onmiddellijk op het leege doel geschoten. Men verwacht niets anders dan een tegenpunt, als Van Boxtel opduikt en het zekere doelpunt voorkomt, door den bal uit den doel- rnond te trappen. Van verschillende kanten wordt Piet met dit kranig stuk je werk gelukgewensclit. Beide partij en zijn beurtelings in den aanval, maar het lauwe spel onzer voorhoede, waar in alleen v. d. Griendt en Weber, en nu en dan ook Tap, behoorlijk werk leveren, brengt geen succes. Zelfs zien achtereenvolgens Ruisch en Tap kans om voor open doeL te missen. Dan doet België er nog een schepje op; V. Hal me zet scherp over naar Diddens, die langs de lijn rent en hoog voorzet, waarna R. Braine met een, mooien kop bal het leer langs v. d. Meulen jaagt. Van nu af aan wordt er vinnig door beide partijen gestreden en Caudron zowel als Van der Meulen moeten tel kens handelend optreden. Het werk gaat hun uitstekend af en overigens zijn bij de onzen vooral Van Kol, Van Boxtel en Van Heel en bij de Belgen Hoydonckx en Swartenbroeckx in goe de conditie. Het spel blijft op en neer golven en een doelpunt, hetzij aan deze, hetzij aan gene zijde, behoeft geen ver wondering te baren. Het blijft even wel uit en als scheidsrechter Crew het einde annonceert is de stand 11, waarmede België zeer zeker tevreden mag zijn. De verhouding luidt thans G. G. G. V. P. D.-P. Nederland 34 17 7 10 41 82—60 België 34 10 7 17 27 60—82 De wedstrijd is, kwa-spel, tegenge vallen. Enkele staaltjes van goede tech niek uitgezonderd, kon het peil ons niet bekoren. Het gebrek aau voldoen de geestdrift beheerschte het spel der onzen, terwijl België juist zeer enthou siast werkte. Bepaalt slechts was geen der onzen, hoewel Denis, Elfring en Ruisch ver beneden hun kunnen speel den, Massy was minder zeker dan an ders, maar hij was toch ruim voldoen de. Tot de besten onzer spelers be hoorde Van Boxtel, die zeer verdien stelijk werk heeft geleverd. De gebroeders Braine, Hoydonckx en Boesman vielen het meest op bij Bel gië terwijl ook Van Halme een fraaie partij heeft gespeeld. Aan den feestmaaltijd werd Dr. Swartenbroeckx opnieuw gehuldigd en werd hem o.m. het Bonds-onder- scheidingsteeken voor veeljarige ver diensten vanwege den N..V.B. vereerd. Dit is de eerste buitenlander wie deze onderscheiding te beurt valt.. En thans is al onze hoop weer ge vestigd op den return-wedstrijd, 1 April te Antwerpen! 3e Klasse B. \\'.S.< Boeimeer. 3e Klasse C. Sportvereen. 1907R.W.B. KaatsheuvelGood-Luck. BaardwijkOranje-Wit. KORFBAL. W.E.K. De vanwege het onguur weer uit- gestelden wedstrijd WEK contra ONA Tilburg, zal a.s. Zaterdag om half vier gespeeld worden. Zoo het weer nu medewerkt, zal er voor sportliefhebbers wel te genieten zijn. Dat alle Waalwijksche dames en heeren, die van plan zijn lid van WEK te worden, nu ook ter kennismaking aanwezig zijn. BILJARTKAMPIOFNSCHAP VAN NEDERLAND. Robijns kampioen. De uitslagen van den tweeden en derden dag luiden De nieuwe kampioen werd door de Biljartclub .Noord Brabant" met een krans gehuldigd, waarna de voorzitter van den N.B B.. de heer J. Sanders, hem de gouden kamploensmedaille uitreikte. De eindstand luidt part. pt. brt. h.s. gem. Robijns 4 gew. 1200 103 128 15.53 Dommering 2 gew. 1313 95 130 13.82 Wiemers 2 gew. 1465 120 100 12.20 De Leeuw 1 gew. 1139 96 58 11.86 Katoen 1 gew. 1133 98 106 11.56 BRAB. VOETBALBOND. Het N.V.B.-wedstrijdprogramma voor het Zuidelijk District luidt op Zondag 18 Maart a.s. als volgt Eerste Klasse. Willem II—L.O.N.G.A. RoermondP.S.V. 2e Klasse A. D o ugenBred a. ZeelandiaD.O.S.K.O. VlissingenAlliance. 2e Klasse B: BoxtelHelmond. De ValkSittard. LAATSTE BERICHTEN. Heden werd in parochiekerk van St. Jan alhier de jaarlijksche aanbid dingsdag gehouden. Er werden een schat van bloemen en lichtkaarsen aangeboden. Deze schitterende versiering deed prachtig aan in onze mooie Gods tempel, die druk werd bezocht. I GEMENGD NIEUWS. Eergisierochiend is de 33 jarige gehuwae arbeider H. de Koning uit Moordrecht aan de kunsimesitaDriek ie Capelle aan den IJssel onder losse kunst-meststof geraaki. Hij is 's avonds in het ziekenhuis Eudokla te Rotter dam aan de gevolgen overleden. Eergisteravond half acht is een met twee paarden Despannen wagen van j. v. d. Bos uit ürcumel te Diuien aangereden door de stoomiram Maas en Waal. Een der paarden is dadelijk afgemaakt, het andere is eveneens ernstig gekwetst en zal ook afgemaakt worden. Van der Bos brak een pols en kreeg hoofdwonden Zijn knecht kwam er met eenige lichte kwetsuren af. Gisterochtend half 11 wilde de 47-jarige mevrouw C v. d. G., van Bwietensuaat 93 te 's-Gravenhage, een kussen uitkloppen Duiten net raam van de eerste verdieping. Zij verloor het evenwicht, viel en kreeg een schedelbreuk. Toen de genees kundige dienst kwam, was zy reeus overleden. De veehandelaar C. Verboom uit Ter Aar, is gisteren met zijn auto in het Aarkanaal gereden en verdron ken. De vermoedelijke oorzaak is waarschijnlijk hei weigeren van de siuuiinrichiing. Te Zaandam is gisteren aan de artelerie-inricnungen aan de Hembrug een ernstig ongeluk gebeurd, üp hei dak van de yzeigie»eiy waren iwee arbeiders bezig ijzeren piaien aan le brengen, üe l9jdiige K. de Rouij sprong, om de ijzeren platen gemak aelyker naar boven te krygen, opeen lager gelegen dak, waarbij ny het on geluk iiaü op een glazen luchtkoker icrecnt te komen, tengeyolge waarvan nij van een hoogte van 15 meter naar Denuden viel. Lie jongeman was on middellijk dood. In net ziekenhuis te Middelburg is opgenomen de 17 jaiige ïandaibei- der M. G. uil Ouwerkerk, die een arijtrtem van een motor tegen het noolo heelt gekiegen, waardoor hem een oog werd uitgeslagen en net andere oog ernstig werd gekwetst. —Te Middelstum geraakten Vrijdag terwijl zij de kacnel aanmaakte de kleeren van mtj. C. P. in brand. Met hevige verwondingen is zij in net ziekennuis te Groningen opgeno men. Haar toestand is levensgevaar lijk. Een ernstige dijkbreuk in de Ver Staten. Ten gevolge van 'n aardbeving is de dijk van net reservoir van Si. Fiancisquiio Conzon, 64 KM len N. van Los Angeles, vannaehi om 1 uui oezweken. «et water vloeide als een wilde stroom het dal in. Te Kemp, waar een troep arbeiders door den stroom verrast is, moeten 150 dooden zijn. Volgens schatting zouden er in hei geheel 300 a 500 rrienschen zijn om- g.komen. Volgens berichten uit San Francis co vreest men, dai 75 menschen, dit woonden op het terrein van een electriciteitsmij. vlak bij den doorgt- oroken dijk omgekomen zijn. Te New Hail is een geheel gezin omgekomen. Oyer 21 andere gezinnen verkeert men nog in ongerusiheid. het aantal dooden ten gevolge van den doorbraak van de stuw moei 400 bedragen. Een honderdtal lijken is al geborgen. Duizend man staaispoliiie zorgen voor het handhaven van de orde, terwijl 'n duizendtal vrijwilligers deelneemt aan het opruimingswerk. Hinchcliffe een Engelsche vlie ger is gisteren zijn tocht over den Oceaan, met als einddoel Philadelphia, begonnen. Onderwijzeres Dat opstel over „Ons hondje" is woordelijk hetzelfde als dat van je broertie. Pietje: Nogal glad, juffrouw; 't is hetzelfde hondje. (Happy) „De dokters, die mij onderzocht hebben, hebben allen een andere diag nose gesteld", „Was er dan geen enkel punt, waarop zij overeenstemden?" .Ja zekerze vroegen allemaal 10 gulden honorarium Honderden bewijzen van toegang voor den Intern, wedstrijd Holland— België te Amsterdam zijn door op- koopers opgekocht en werden voor fancyprijzen gedurende de laatste dagen op straat en in café's verkocht. Het in voorraad hebben en ver- koopen op straat van entiéeprijzen voor publieke vermakelijkheden is volgens de Amsterdamsche politie verordening verboden. De politie ging er dan ook toe over enkele opkoopers te arresteeren, de kaarter» werden dan tevens in beslag genomen. Zaterdagmiddag gebeurde dit ook in de Hoogstraat. Toen men een man naar het posthuis .St. Pletershal" wilde overbrengen, drong een groot aantal opkoopers, meestal Joden op, om den man te ontzetten. De politie wilde hem echter niet prijsgeven en de agenten trokken den sabel en sloegen de menigte uiteen, waarbij rake klappen werden uitgedeeld. De man kwam, hoewel hij zich hevig verzette, toch op het polltie- osthuis terecht. D. Roelofsen, uit Ederveen, een 60 jarige daggelder van den landbou wer Langelaar. wonende aan den Munnikenweg onder Renswoude, is gistermiddag bij het zand en leem delven onder invallenden grond be dolven en gestikt. Terwijl luit. Kinkeadgistermid dag boven de kust van Soumamp een pioetvlucht maakte met het toestel, waarmede hij het wereldsnelheidrecord hoopte te veibeteren.duikte de machine van een hoogte van vierhonderd voet plotseling voorover en stortte in zee. Noch van het toestel, noch van den bestuurder was nadien eenig spoor te bekennen. Men neemt aan, dat luit. Kinkead onmiddellijk gedood is. Te Eist zijn twee kinderen, van drie en van zes jaar, van den heer G. N., na het gebiuik van leverworst overleden. Er moeten in de worst vergiftigde bestanddeelen geweest zijn. De vauer weid na het gebiuik der worst onge steld en het eenjaiig kind braakte na het gebiuik hevig, doch bleet in leven. De worst is gezonden naar den keuringsdienst te Arnhem. In de mijn Voccart, in de on middellijke nabijheid over de grens oij Kerkrade gelegen, geraakte de gehuwde mijnwerker F. L. onderval- lend gesteente. Het duurae uren voor het slachtoffer bevrijd was. De levens geesten waien reeds geweken. In de zelfde mijn had voor enkele weken een gasjniploifing plaats, waardoor zeven mijnwerkers zware brandwonden opliepen. Op de mijn Carolus Magnus, even over de grens bij Rimbuig gele gen, viel de 20 jarige mijnwerker Heinen van de koienwasscheiij 12 M. noog. De ongelukkige kreeg een schedel, arm- en beenbreuk en is aan de gevolgen overleden. Enkele jaren terug verloor zijn oudere broer in de zelfde mijn het leven. Te Grevenbicht heeft de 30- jarige S. 's nachts zijn kunstgebit In geslikt. Hij werd in het ziekenhuis te Mtiard opgenomen. Men vreest voor zijn leven. Meneer, bent u de meneer, die me gisteren een oorvijg heeft gege ven Nee, meneer. Bent u het niet meneer ik zeg toch nee, meneer! U ver veelt me. meneer Wie bent u dan, meneer? Ik ben de meneer, die u van daag een oorvijg zal geven, meneer 1!! (Buen Humor) Nieuwe typiste: Toen de chef me naar mijn leeftijd vroeg, wist ik warempel niet of ik 20 of 21 v/as. Collega: Wat zei je toen? Nieuwe typisteO. ik heb 't ver schil gedeeld, en 19 gezegd. (Happy). ADYERTENTI8N, Rechtskundig Adviseur TE 'S'BOSCH, Havenstraat 5 (nabij het Station.) ADVIES in alle belasting aangelegenheden. INVULLEN beschrijvingsbil jetten Opmaken van BEZWAAR SCHRIFTEN wegens te hoogen aanslag enz. enz Billijke Conditiën 38435 Stoombiljartfabriek TILBURG, 38. van Vraagt bedrukt of blanco In en andere kwaliteiten Robijns Wiemers Wiemers De Leeuw De Leeuw Katoen Robijns Dommering pt. 400 376 400 282 400 322 400 128 brt. 22 22 22 21 19 18 21 20 h.s. 56 66 100 58 58 101 73 36 gem 18.18 17.09 18 18 13.43 21.05 17.89 19.04 6.40 WEDSTRIJDPROGRAMMA 18 MAART 1928. Afdeellng 4. lste klasse A. Baardwijk 2—RWB 2, F. Slaats. HEC 2—Waalwijk 2, M. van Vugt, Besoijrn. 2<le klasse WSC 3RWB 3, J. Homes. BW 5—Baardwijk 3, M. Kwaks. VUJm. Boys 2—HEC 3, 12 uur. P. Greeho. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM.13 Maart. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 160 paarden, 1 veulen, 1235 magere rundereu, 876 vette runderen. 152 vette kalveren, 2353 nuchte re kalveren, 60 graskalveren, 164 schapen of lammeren, 128 biggen, 3 bokken of gei ten en 36 overloopers. Prjjzen per kilo koeien 30—34. 421— 45, 50—52 ct.ossen 39, 41—44, 47}—50 ct. stieren 36, 41, 4416 ct.kalveren 65—70, 77}82}, 9092ct. Prijzen per stuk van mager vee melkkoeien 190—390. stieren ƒ120—520; graskalveren ƒ60—95; paarden ƒ200350; slacht pa arden ƒ100210; hit ten 150200; fok nuchtere kalveren ƒ18- 25; slacht, dito ƒ7—10; kalfkoelen ƒ200— 400; pinken 120—150; vaarzen 175—225 biggen 7—14per week 1.20—1.40over loopers ƒ16—30. De aanvoer van koeien en ossen op de vette markt was redelijk. De handel was weder tamelijk vlug en ongeveer de prijzen van gisteren. Een onkete prima spoelingkoe werd nog tot. 3 cent boven notoeriug ver kocht. Stieren met matigen aanvoer, tamelijken handel en goed prijshoudend. Vette kalveren waren matig ter markt met vluggen handel en Jioogere prijzen. Een puik best kalf ging nog'tot 5—7} ct. boven noteering. Op de magere markt was de aanvoer van melk- en kalfkoelen gewoon. Kalme handel en ongeveer de oude prijzen. Jongvee matig ter markt. Daar was meer vraag, omdat er nogal voor het buitenland gekocht werd, zoodat de oude prijzen ge makkelijk bedongen werden. Graskalveren onbeduidend aangevoerd, weinig handel en nauwelijks prijshoudend. Nuchtere fok. en Klachtkalveren wederom met grooten aanvoer en iets beteren han del, doch ongeveer dezelfde prijzen. Werk- en 9lachtpaarden, hitten en veulens matig aangevoerd, met. tamelijk vluggen handel, vooral in slachtpaarden, en lioogere prijzen. De aanvoer van biggen was gewoon, stroe ve handel, en ongeveer de oude prijzen. Overloopers weinig ter markt, kalme han del en ongeveer prijshoudend. VEILING DRUNEN. Prijsnoteering van 13 Maart 192S. Appelen 7—10 ct., Sjalotten 18—20 ct., Juin 2e soort 8—9 ct., Witlof 16—19 ct. Spi nazie 2910 ct. Alles per K.G. Preij per bos 510 ct Prcij 2e soort 5—10 ct. per bos. Radijs 34 ct. per bos. Keelen 2}—3 ct. per bos. WEDSTRIJDUITSLAGEN 11 Maart 1928. Afdceling 4 lste klasse A. Waalwijk 2—RWB 2, 3—0. Aanbiddingrsdag-. Vragen van het raadslid Roxs. Door den heer Roxs is aan B. en W. de vraag voorgelegd of het geen aanbeveling zou verdienen de sloot die aan de Oostzijde langs de Putstraat loopt over een lengte van 50 M. te rlolecren, voor rekening van de gemeente, hetgeen het bouwen door particulieren aldaar zeer In de hand zou werken. Verder vrangt de heer Roxs of B. en W. van ineenlng zijn, dat de toelage voor politichonden goed besteed geld is. Hij is van meening dat elke agent dan wel een hond kan houden en om een toelage kan komen, hetgeen z.i. geen zin heeft. Hij zou willen voorstellen deze toelage in te trek ken en daartegenover aan eiken agent wiens hond in het een of ander geval goede diensten heeft be wezen voor deze prestatie een gratificatie toe te kennen. Antwoord van B. en W. B. en W. antwoorden op de eerste vraag, dat de kosten van rioleering van bedoelden sloot, tot he den steeds door do belanghebbende eigenaren zijn gedragen en dat zij geen aanleiding kunnen vin den daarin verandering te brengen, daar deze ver betering uitsluitend aan den exploitant van die terreinen zou ten goede komen. Deze laatste heeft trouwens reeds verzocht op zijne kosten 35 strek kende Meters van deze sloot te rioleeren. In hun antwoord op de tweede vraag betoogen B. en W. dat met de Instelling der politie op de eerste plaats het voorkomen van onwettige han delingen wordt beoogd en eerst op de tweede plaats de vervolging of onderdrukking daarvan. Voor dit aerste vooral zijn politiehonden van groote waarde, hetgeen B. en W. nader aantoonen. De toelage kan trouwens slechts als een geringe ver goeding in de kosten van aankoop, africhten en onderhouden worden beschouwd en wordt alleen na afgelegde vcrrichtingsproeven gegeven. Een gra tificatie alleen in bepnalde gevallen achten B. en W. in strijd met dc bedoeling cn het zou ook zeer moeilijk zijn daarvoor een goede regeling te tref fen. Naar het oordeel van B. en W. bestaat er geen aanleiding verandering In de tegenwoordige rege ling t* brengen. Belastingen.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 6