Spek. i CHEVROLET n_ APPELS PRIJZEN DER CHEVROLETS 1928. terwijl B L E.I met een andere com* binatie uitkomt: Nauwelijks heeft de scheidsrechter aanvang geblazen of B L.E.I. neemt de leiding met'n mooi doelpunt van Kommers. Direct na den uitworp volgt nu een mooi samenspel van W E.K. en weet mej D Verhagen gelijk spel te maken. Van dan af aan is B.L.E 1. echter overwegend sterker. Samenspel is bij W E.K verte zoeken en zoowel de verdediging als aanval is zwak. Werd er vorige week schitterend spel geleverd, nu is het zooveel te slechter. Blijkbaar had WEK zijn ongeluksdag. Eenlge mooie kansen worden hopeloos ver knoeid en als een W.E K speler vrij voor de mand staat vliegt de bal ver over Toch weet W.E K twee keer de B L.E I. verdediging te passeeren en daarmee het aantal tegenpunten op 3 te brengen, zoodat de einduitslag 3-14 is. Waar was het enthousiaste spel van vorige week W E K Waar die stevige verdediging? Deze match is een teleurstelling geworden voor de supporters, en daarom a s. Zaterdag getoond dat het wel beter kan Het publiek had als gewoonlijk geen tien ct. voor entrée over, maar was liever gratis toeschouwer vanaf den Parallel weg. Het wordt tijd dat WEK voor een tereinafslulting zorgt. Wie helpt hen daaraan A s. Zaterdag heeft een competitie wedstrijd plaats tegen Quick uit Til burg Aanvang 5 uur. Korjbalvcreeniging NEO' te Sprang. J.l. Zaterdag speelden de reserves van „NEO" een vriendschappelijke wedstrijd tegen de korfbalclub „AKC" uit Almkerk, op het terrein van eerst genoemde vereeniging. Het begin is voor „NEO" en direct wordt het doel van „AKC" eenige malen in gevaar gebracht AKC alhoe wel een jonge vereeniging, geeft goed partij, doch kan niti verhinderen rlat NEO twee doelpunten scoort. (2 In dezen stand komt vóór rust geen verandering. Wel worden er door NEO diverse goed opgezette aanval len ondernomen, doch door slecht schieten gaan deze kansen verloren. Na rust hetzelfde spel als daarvoor, doch thans wordt er door NEO beter geschoten, het duurt dan ook niet lang of de stand is 4—0. Na de vakverwisseling komt AKC meer In den aanval maar door slecht plaatsen, heeft de NEO verdediging geen moeite om hun aanvallen on schadelijk te maken. Met nog twee sublieme schoten brengt NEO den stand op 6—0 waar mee het einde komt Onze reserves hebben een goeden wedstrijd gespeeld, het was hun echter aan te zien dat zij nog geen wedstrijd routine bezitten. Ook AKC heeft goed partij gegeven en is dit wei een ver eeniging. die door ernstige oefening, nog menige goede prestatie kan ver richten. Bossche Wielerbaan. Officieele opening. Zondagmiddag 2 uur had in de Brabantsche hoofdstad de officieele opening plaats van de wielerbaan. Men kent de oorzaken die tot de stichting voor deze wielerbaan hebben geleid. De grcote werkloosheid deed het gemeentebestuur besluiten, door middel van werkverschaffing een sport park te doen aanleggen. Zoo is men thans gereed met de wielerbaan. De opening droeg een officieel karakter. Mr. R. A Th. van Hooff president-commissaris derN.V Bossche Wielerbaan overhandigde bloemen aan mevrouw van Lanschot. echtgenoote van den burgemeester en aan de dochter van wethouder Krijgsman. Toen nam wethouder Krijgsman het woord en hoopte dat vooral deze wielerbaan sportief een succes voor Den Bosch zou wezen. Hierop sprak burgemeester mr. F. J v. Lanschot eenige woorden. Toen knipte zijne echtgenoote het lint door en was 't aan den burgemeester het eerste start- schot te lossen. De opkomst was gunstig te noemen Sportief zijn deze eerste wielerwed- strijden voor Den Bosch een succes geworden. L. Krijnen en Pijnenburg waren hter sterk favoriet. Evenals F. v. d. R' yt die bij de opening als kampioen door den burgemeester met een krans werd gelauwerd Wij twijfelen er niet aan of deze eerste wielerevenementen hebben zooveel .pak" op het publiek gehad, dat in de toekomst op een groote belangstelling voor dezen tak van sport ook hier kan worden ge rekend. Ingezonden Mededeelingen. worden nieuwe veenbranden gemeld, omtrent welker omvang men zich nog geen voorstelling heeftkunnen maken. De brandweer heeft de noodige maat regelen getroffen en is opnieuw zeer actief. Er dreigt weer direct gevaar voor zes huizen. Te Ulm reed Zondag een auto uit Stuttgart, die met een anderen auto in botsing dreigde te komen, het trottoir op en doodde de vrouw en het eenige kind van een wacht meester van politie, die juist passeer- den. Bij Niemburg (in het district Messeburg) is een auto omgeslagen. De twee mannen die er in zaten zijn gedood, hun vrouwen zwaar en de chauffeur licht gewond. Bij den overval op het Rijks bankfiliaal te Qladbeck zijn de ban dieten 36 375 mark in handen geval len. De daders zijn nog niet ontdekt; wel de auto waarmee zij gekomen en weggereden zijn. Deze is later onbeheerd teruggevonden en bleek te Dortmund gestolen te zijn. De ambtenaar van de bank, die bij den overval gewond is, heelt slechts onbeteekende kwetsuren ge kregen. Te Willemshaven was Zaterdag een ploeg arbeiders met het aanleg gen van een dijk bezig, terwijl 'n afdee- ling artillerie In de nabijheid schiet oefeningen hield op een ballon. Nadat enkele granaten over de ploeg waren heengegaan, ontplofte er een boven de arbeiders, waarvan er een vrij ernstig is gewond. Een telegram uit New York maakt melding van een opzienbarende misdaad, te Eldorado, in den Ameri- kaanschen staat Kansas, gepleegd Een jongen boos omdat hij geen vergunning had gekregen om den auto van zijn ouders te mogen ge bruiken. heeft zijn vader en moeder en zijn vijf broers en zusters dood geschoten, de lijken vervolgens met petroitum begoten 'e\i hel huisje in brand gestoken. Bij zijn verhoor verklaarde hij, dat hij met het geweer van zijn vader eerst zijn 6 jarigen jongsten broeder, dan zijn 2 andere broers, die 10 en 14 jaar oud waren, vervolgens zijn zusteis van 8 en 16 jaar en ten slotte zijn 41 jarige moeder doodge schoten heeft. Toen zijn vader naar huis terug keerde, schoot hij ook dezen dood. nam een bedrag van ongeveer 40 uit diens 2ak, goot vervolgens petro leum over de 7 lijken en stak het huis in brand. Zelf ging hij naar een naburige stad om een bioscoopvoorstelling bij te wonen. Zondagmiddag toerde de Oos tenrijksche mejuffrouw E. W. te Schiedam in de Burgemeester Knap- pertiaan, toen zij vermoedelijk het beheer over den auto kwijt raakte en dwars het wandelpad opreed. Mej Ch B., wonende Overschieschestraat. werd met haar 4 jarig dochtertje door de auto gegrepen en eenige meters meegesleurd, alvorens zij onder den wagen terecht kwam, die inmiddels tot staan was gekomen. Onder de auto. vandaan gehaald, bleek zij een been te hebben gebroken, een hoofd wond en schrammen en builen te hebben opgeloopen. Het kind had gelukkig geen leisel. In den wagen bevond zich ook mevrouw J R uit de Schoolstraat te Schiedam. Beide dames waren te zeer ontdaan om den wagen verder te brengen, waarop de chauffeur P. die toevallig aanwezig was. het stuur overnam en de gewonde vrouw naar het ziekenhuis bracht, waar zij is opgenomen. Proces-verbaal is opgemaakt. Bij het uitschudden van een kleedje uit een openstaand raam van de eerste verdieping, is mej Joh. Woidberg, onderwijzeres te Wijhe. bij haar moeder me vr. de wed. Johs. Woidberg te Steenwijk thuis zijnde, Zondagmorgen van een hoogte van ongeveer 5 meter voorover op de keien van een langs het huis loopende steeg, gevallen. Erg uit het hoofd bloedend, werd zij in bewustcloozen toestand de benedenwoning binnen gedragen. Na voorloopig door een dokter te Steenwijk verbonden te zijn, is zij in hoogst zorgelijken toestand per auto naar een ziekenhuis te Zwolle vervoerd. Maandagochtend is de 50 000ste inwoner van Hilversum ingeschreven Het is A. M dochter van A. Dekkers en H A Bokking. De gelukkige vader is tweede bode op het gemeentehuis. De vlag waait op het gemeentehuis. De burgemeester, de heer Paul J. Rtymer. begaf zich des morgensnaar het huis van de jonggeborene, om namens het gemeentebestuur geluk wenschen en een spaarbankboekje van f 100 aan te bieden. Ook het secretariepersoneel heeft een geschenk aangeboden, terwijl voorts door verschillende paniculieren verrassingen worden voorbereid. Naar men verneemt zal de toe slag verschuldigd voor het reizen met een D trein, met ingang van 15 Mei a s voor alle klassen dezelfde zfin n.l. fl bij den conducteur en f0 90 aan het station. Voor de eerste en tweede klasse was dit thans reeds aldus geregeld: voor de derde klasse was het onderscheidenlijk f 0 50 en f0 40, de reizigers in deze klasse worden dus alleen door dezen maat regel getroffen. Heden overleed plotseling te Ter Hagen (België) in den ouderdom van ruim 56 jaar, onze innig geliefde Broeder, Zwager en Oom, Adriaan Wouter Verhei|den. 's Gravenhage. 40501 M. Verheijden. Capelle Heistraat H. van Campen- Verheijden T. van Campen en Kinderen. A. van lersel- Verheijden J. van lersel en Kinderen. Ter Hagen, 5 (België) Mei 1928. ABONNEERT U op dit Blad, dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT GEBREIDST geeft Gerookte Kinnebak per pond (zonder been) a 40 ct. Vet gerookt spek per pond 50 ct., p vijf p 45 ct. Mooi doorregen butkspek per pond 70 ctp. vijf p 65 ct. DAGEL'JKS ALLE SOORTEN VARKENSVLEESCH. Prima Leverworst. Gekookte Achterham enz. ALLES VERLAAGDE PRIJZEN. Beleefd aanbevelend, GROOTESTRAAT 225. Tusschen MarktenMr.v.Coothstr. Oudste adres. WAALWIJK. WWy- S" Ér -a UITKNIPPEN S. V, P. Coach met 5den band f 2300.- Sedan met 5den band f 2475.- Cabriolet met 5den bandf 2590.- Imperial Landau Sedan met 5den band f 2800.- Commercial chassis ton f 1450.- Commercial chassis met gesloten bestelcarrosserie f 1950.- Truck chassis 1% ton f 1965.- Truck met cabine f 2185.- Truck met cabine en open laadbak f 2365.- Truck met cabine en groote gesloten bestelcarrosserie f 2565.- Alle carrosserieën, zoowel voor personen- als vrachtwagens zijn ver- vaardigd in de GENERAL MOTORS-FABRIEKEN. GEMENGD NIEUWS. Een Mie Noordoosten wind heeft de veenbranden gisteren opnieuw aangewakkerd De brand heeft hel kanaal B te Emmen Erfscheiderveen bereikt en en de toestand is daar weer vrij ernstig geworden. Er staat n.l nog een belangrijke hoeveelheid turf onder den wind, die in vlammen dreigt op te gaan. Uit Zwartemeer Purol bij doorzitten, stubloopen en smetten der Huid. Telefoon 56. T^fpf^nn 56 N. V. WAVEEM - WAALWIJK.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 3