fjetWiegakmd PU ROL den geheelen dag Fa. A. v. d.Wee-Cools WONINGEN. Zondag 1.1. was liet de groote dag. waarop het 75 jarig bestaan der H. Kindsheid in deze plaats op luis terrijke wijze gevierd werd. Van vele huizen wapperde reeds in den vroegen morgen het vlaggedock, als teeken van de feeststemming waarin de St. Ger* trudis-parochie verkeerde. Om 10 uur werd door den Hoog eerwaarden Heer Deken van de Ven de Hoogmis opgedragen, geassisteerd door den Zeereerw. Heer Pater de jong, Missionaris van Scheut, als diaken en Pater Romeijn uit Kaatsheuvel als sub diaken. Het kerkgebouw was voor deze gelegenheid in een feestdos gestoken, de wanden waren met verschillende missieviaggen en schilden veisierd en het priesterkoor was op zeer smaak volle wijze met een keur van bloemen versierd. Het zangkoor zong de vier stemmige mis van Kuijpers op een wijze, die allen lof verdient. Door Pater de jong werd een feest rede uitgesproken waarvoor Z.Eerw. tot tekst koos Neem het kind, voedt het voor mij op en ik zal U uw loon geven. Spr. die ruim 20 jaar onder de Chineezen werkzaam geweest is, be wees met feiten uit zijn eigen ervaring dat het noodzakelijk is om het werk der missionarissen te steunen. Hij wenschte deze parochie geluk met het gelukkig bezit van de thans jubilee- rende afdeeling der H. Kindsheid en spoorde alle aanwezigen aan om als lid van hei Genootschap toe te treden. Des middags om 5 uur werd een grootschen optocht gehouden, die saamgesteld was als volgt: Voorop het Missievaandel en een heraut te paard. Groep I. Bruidjes, gevolgd door het kindje Jezus, gedragen door jongens. Groep 11. Witte Zusters en Witte Paters Groep III. O L. Vrouw vanLourdes met blauwe bruidjes. Groep IV. Engelbewaarder met kin deren. Groep V. Beeldje van het kindje Jezus, gedragen door vier bruidjes. Een woord van lof voor de vele en groote zorgen en moeite die de voor bereiding van dezen optocht vereischte en die met alle liefde en toewijding door de Eerw. Zusters en Mej. v. Alphen alhier werd tot stand gebracht is hier op z'n plaats. '5 Maandags werd om 9 uur een kindermis opgedragen, waarin door de kinderen werd gezongen. Naar we vernemen is de aan vrage om grond tegenover het Station alhier, om daarop een le rar.gs hotel te bouwen, ingediend door den heer G. Rosmer te Eindhoven, terwijl de Bierbrouwerij van v. Vollenhoven te Amsterdam het tot stand komen van een modern ingericht hotel zal steunen. TILBURG. Gisteren is uit het Wil- helminakanaal onder deze gemeente opgehaald het lijk van een vrouw B. genaamd. Zaterdagavond is uit het zelf/ie kanaal opgehaald het lijk van een gehuwd arbeider uit Amersfoort af komstig. Het is ter schouwing over gebracht naar Hilvarenbeek. Moeders nemen voorde roode, gesmette of ontstoken huid van de kleine, uitsluitend het allerbeste, en dat is NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 26 Juni '28. Bij het examen voor gemeente administratie te 's Hage had de Edel achtb. heer H J. van Eggelen, burge meester alhier, juist 25 keer achtereen zitting in de desbetreffende commissie, welk feit men op passende wijze heeft herdacht. Het nieuwe programma van het stadscarilion luidt Heel uur „Jubileumzang" van Kal- lenbach, klein kwartier Voorspel va „Ik en mijn wijf" van Wierts, halfuu „Ik en mijn wijf", groot kwartier „O den weefstoel" van J. Reekers. Zondagmiddag vertrokken va hier in twee autobussen een 50-t leden der H. Familie naar 't Congr te Boxtel. Na een zeer voorspoedt' reis waren ze des avonds half neg weer terug. Door de afdeeling Heusden va' het N O.G is tot afgevaardigde na» de algemeene vergadering in Augustu te 's Bosch benoemd de heer A. d Roon te Heesbeen, en tol zijn plaa vervanger de heer D. Hus te Elsho Dinsdagmiddag reed in de terstraat een bus-auto een klei jongen aan. Hoewel het geval z ernstig liet aanzien, liep hij slee een flinke wond aan 't hoofd op De chauffeur trof hoegenaamd g schuld. KERKNIEUWS. J Diocesaan Congres der H. Familie te Boxtel. Zondag waren naar schatting 20 0 mannen, leden der H. Familie uit Bossche bisdom, naar de H. Bioe stede van Boxtel opgegaan, voor hl houden van een manifestatie z grootsch, als de Aartsbroedersch die in het Bossche diocees 60 leden telt, nog nimmer ontpooi 't Was een overstelpende drukte. 21 dekenaten waren 86 afdeeling tegenwoordig met ontelbare schilt rende banieren. In een zevental plaatsen werd te half twee vergaderingen gehoude eenige in de openlucht. Deze droeg het karakter de gebruikelijke Zo dagsche bijeenkomsten der H. Fa lie. De leden werden er toegesprok door de Zeereerw. heeren L. v Aken, Ord. Praem pastoor te VI men; F. Franssen, pastoor-deken Veghel; L. Ha selbach, kapelaan 's-HertogenboschW. Jonckbloe Css.R., J. Kitslaar, pastoor te Z land; W. de Klijn, pastoor teTilbu en J. de Raad, pastoor te Boekei Onder groote belangstelling trokk de afdeelingen langs verschelde bevlagde straten naar het precessi[ park. De Hoogeerw. heer Mgr. W. VöT ker, pastoor te Kaatsheuvel, heefi hier de duizenden congressisten toe gesproken. Hij sprak woorden van dank en lof aan God voor den heer- lijken bloei van de H. Familie in het Bossche diocees. Voorts dankte hij allen, die er toe hadden mede gewerkt op eenigerlei wijze, dat dit congres zoo prachtig kon slagen. Opmerkend, dat velen nog buiten de H. Familie staan, spoorde hij er toe aan te trachten allen er in onder te brengen, zoodat spreekwoordelijk gaat wordenDe H. Familie, dat is het bisdom den Bosch. De feestrede van Mgr. W. Völker, processie, gebed en gezang, brachten zoovele momenten van geestdrift en ontroering, dat waarlijk een zoo ver heven plechtigheid wel die duizenden en duizenden de overtuiging ais blijvende herinnering deed meedragen, dat Roomsch Brabant nog altijd over legers beschikt die waken en strijden rondom altaar en troon, trouw aan de geloften hunner schoone Aarts broederschap. Plotselinge genezing te Lour des Men meldt uit Maastricht, d.d. 25 Juni aan de Msb.: Bij den Penningmeester der achtste Limburgsche Bedevaart naar Lourdes is van den leider een telegram ont vangen, aigegeven te zes uur namid dag, van den volgenden inhoud: „Meld onmiddelijk familie Heus- schen, Tafelstraat, Maastricht, plot selinge genezing dochter. Twaait doktoren hebben haar ge neeskundig onderzocht en vonder niet meer de geringste afwijking". Mejuffrouw H was lijdend aar tuberculose in de buikholte en in dt beenen. De BA.T.OM. De Bredasche Algemeene Tentoon stelling Op Missiegebied is Zaterdag onder zeer groote belangstelling ge opend in de zaal van „De Katholieke Kring". jTal van autoriteiten op geestelijk en wereldlijk gebied waren tegenwoor dig en ook de 60 missionarissen, die te Breda deze week zullen arbeiden, toen Mgr. P. Hopmans, vergezeld door den secretaris-generaal Mgr. j. van Oers het lokaal binnenschreed. De voorzitter van het hoofdcomité, de Zeereerw. Rector G. de Bie. sprak het welkomstwoord, in 't bizonder tot Mgr. Hopmans. Hij verzocht Z. D. H. de tentoonstelling te openen. Mgr. Hopmans zeide gaarne aan dit verzoek te willen voldoen en sprak er zijn vreugde over uit, dat deze missieten toonstelling wordt gehouden te Breda, de bakermat dezer tentoonstellingen. Namens het Gemeentebestuur voerde het woord de loco-burgemeester Wet houder j. van Buitenen, die de mis sionarissen een zegenrijken aibeid in de stad Breda toewenschte. Daarna bezichtigde men de tentoonstelling, welke zeer interessant en leerzaam is, uitstekend geschikt om de belangstel ling en ijver voor de Missie aan t( 'egens diefstal veroordeeld tot 3 aanden tuchtschoolstraf voorwaar lijk. Uitspraken. P. V. Heusden, art. 300 S. f25 ete subs. 25 d. h.; T. de Was— vernieling f10 boete subs, lOd.h. de B. Sprang—Capelle, mishan- Éng. uitgesteld. KORFBAL. DUIVENSPORT. M A RKTB ERIOHTEN. VEE EN PAARDEN. RECHTZAKEN. Ernstige mishandeling. Het gerechtshof veroordeelde B. P. R. slucadoor te Vucht wegens rnstige mishandeling met een mes epleegd in de nacht van Carnaval Den Bosch op het meisje Croubach daar tot 6 maanden gevangenisstraf. De rechtbank had 8 maanden vangenistraf opgelegd. Diefstal. De minderjarige P. de P. te Alm— erk werd door den Kinderrechter GEMENGD NIEUWS. Zaterdagavond wilden een paar nlen in de Torensiraai in Den ag een automobilist verDaiiseeieii, zich aan een overtreding schuldig akte. De man weigerde zijn naam adres op te geven, en de agenten lden hem daarom mee naar hel iitie—bureau nemen. Toen de man de buurt van. het bureau was, chile tiy eensklaps met zijn auto vandoor te gaan. Een der agenten te «en schol uit zijn revolver, maar automobilist reed door. Toen ongen de beide agenten op hun toificts. Het gelukte nun den auio- biiist in te halen en een der nten klom onder 't rijden op den o en greep den chauffeur aan. Een rsteling ontstond, waarbij de auto en een lantaarnpaal botste, welke napte. De wagen werd zwaar be- auigd. De agent werd* vrij ernstig een been verwond. De automubi- werd naar 't politiebureau gebracht. Zondagmiddag is een auto, be- urd door de danseres A. V., komen- uit de Kalijesiaan nabij Amsterdam het uitwijken voor 'n fietser recht de druk bezette tateiijes van hel 'té Het Kalfje gereden, vermoedelijk dat de chauteuse. nerveus gewor- n, in plaats van ie remmen vol gas f. Een aantal menschen werd over reden en de 9 jarige Anni L. uit de Spaarnüammerstraat bezweek spoedig aan de bekomen kwetsingen. Het geval verwekie een paniek. De auto is in beslag genomen. In de garage van den heer Smit aan de Hooge Nieuwstraat in den Haag is gisterochtend een tragisch ongeluk geoeurd. De 21 jarige J. N. G. uit de Twenstraat, die zou worden aangesteld ais chauffeur- bij de Kodak Ltd., doch nog in opleiding was, zou omstreeks tien uur den oesielauio dezer firma schoonmaken en wou daartoe den wagen iu de garage eenigszins verplaatsen. Hij ging achter het stuurrad zitten en Dracht den motor in beweging. Een 14 jarige knaap, Joh. v. d. Steur uit de Vaiilant iaan in den Haag, die in dienst was van den heer Smit, zou daarbij aan wijzingen geven. Op 'n oogenblik gaf G. echter den motor zóövee^as, dat de wagen met groote kracl^Hen 14 jarigen jongen aanreed en Wm tegen den muur drukte. Met ingedrukte borstkas en schedelbreuk werd de jongen badende in z'n bloed, bewusteloos opgenomen en door den eersten hulpdienst naar het ziekenhuis overgebracht, waar hij kort na aankomst den geest gaf. De aanstaar.de chauffeur werd aan het hoofdbureau van politie aan een ernstig verhoor onderworpen, ter onderzoek van de schuldvraag. De politie heeft beslag op het lijk van Joh. v. d. S. gelegd voor sectie- onderzoek en G. voorloopig opgeslo ten. Gisterochtend vroeg hebben te Wolfenbüttel twee mannen, die inhei kantoor van 't kerkhof waren binnen gedrongen, een politieagent die hen wilde arresteeren doodgeschoten. Op 't Muriizmeer zijn Zondaga vond 3 booten van de roeivereeniging Roebel omgeslagen. Vier van de inzit tenden zijn verdronken. Zondagavond heeft te Oirschot midden in de gemeente een felle brand gewoed. De brand ontstond in de garage van den heer N. Verhoeven expediteur. In een minimum van tijd stond deze garage in lichte laaie. De vlammen deelden zich spoedig mede aan de woning van den heer Verhoe ven welke woning met de garage in vlammen opging. Ook 't aangrenzend woonhuis van den winkelier Latour werd een prooi der vlammen. Van de inboedels kon niets gered worden. Dank zij de gunstige windrichting bleven vele aangrenzende woningen gespaard. Ook een rij zware boomen staande vóór de woning van den heer Ver hoeven vormde een belemmering der uitbreiding- In de garage stonden drie vracht auto's welke totaal vernield werden. Ook een drietal fietsen werden vernield. Het vuur vond in de garage gretig voedsel in de olie en benzine waarvan de vaten onder geweldige knallen uit elkaar vlogen, om daarna vlammen te versprijden, die zich hemelhoog verhieven en midden in 't dorp dichtbij den fraaien domtoren een angstwekkei d schouwspel boden, j De brandweer met haar primitief materiaal kon natuurlijk tegen deze vuurzee niets ulirichten. Nog lang bleef het vuur nabranden. De aanzienlijke schade word door verzekering gedekt. Omtrent de oorzaak is nog niets met zekerheid bekend. Mdm. Naar de „Voss. Zfg." meldt, heeft de Berlijnsche justitie bevel ge geven tot twee arrestaties, welke moge lijk een der geheimzinnigste misdaden welke in de laatste jaren te Berlijn zijn gepleegd, zullen ophelderen. De recherche verscheen in de woning van den groothandelaar J0. hannes Gleiszner te Lichterfelde-West en in de woning van de weduwe van den groothandelaar Hugo Pernetta in de Alexanderstrasse, die in 1927 onder geheimzinnige omstandigheden was gestorven en arresteerde beiden onder ernstige verdenking, Pernetta in Mei 1927 vermoord te hebben. Het compromitteerende document ten deze is vooral, dat Gleiszner en mevrouw Pernetta een film hebben samengesteld, waarin de moordzaak, zooals zij zich zou hebben kunnen afspelen, beschreven wordt. Toen de justitie kennis kreeg van dit film-manuscript, besloot zij tot beider arrestatie. Gleiszner beschuldigt zij er openlijk van bij den moord aanwezig te zijn geweest. Het gerechtshof te Leeuwarden veroordeelde de 38-jarige huisvrouw van B. H., wonende te Nieuwebrug bij Heerenveen, verdacht van poging tot moord, tot vijf jaar gevangenis straf. Verdachte zou de vrouw van haar minnaar een postpakket hebben ge. zonden, inhoudende o.a. een broodje besmeerd met een letale dosis arseni- cum. Van het vonnis der rechtbank, waarbij zij ook tot vijf jaar gevangenis straf was veroordeeld, was zij in hooger beroep gegaan. De 76-jarige winkelier J. M. te Nyehaske, verdacht van uitlokken subs, medeplichtigheid aan voornoemd misdrijf, tegen wien het O.M. acht jaar gevangenisstraf had geëischt, werd door het gerechtshof vrijgesproken. AGENDA'i. WAALWIJK Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag8'/auur. Repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Donderdag 8 uur repetitie Tavenu. Zaterdag 3'/2 uur. Verplichte oefe ning voor de leden der korfbalclub W.E.K. Zaterdag 9 uur bestuursvergade- ring Liederiafe! Oefening en Vermaak. Onze agent voor Kaatsheuvel c.a. is —SCHOOLSTRAAT. Geef haar uwe DRUKWERK ORDERS op en U is verzekerd van goed en billijk werk op ELK gebied. WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERE ANT00N TlELEN. ADVERTENTIëN. Heden overleed plotseling in het gesticht .Voorburg" te Vught, mijn Zwager Gerrit Marinus van der Hoeven, iri den ouderdom van 60 jaren. H. P. STAM. Vrijh.-Capelle, 26 Juni 1928. Eenige en algemeene ken nisgeving. Door de Woningbouwvereni ging „BAARDWIJK" zullen op het terrein aan het Vooreinde gebouwd worden een 8-tal woningen van hetzelfde fype als die van het laatst aldaar ge bouwde blok. Zij, die als huurder van een dier woningen in aanmerking wenschert te komen, kunnen zich aanmelden liefst vóór 15 Juli a.s., bij den laatslonderge- teekende. Degenen, die reeds vroeger een aanvraag om een woning van de vereeniging hebben ge daan en thans voor één der te bouwen woningen in aanmerking wenschen te komen, gelieven zich opnieuw aan te melden Het Bestuur der Woningbouwver. Baardwijk De Voorzitter, H. G. DONKERS. De Secretaris J. A. TH1JSSEN, MinLoeff straat 59e. Wij vestigen er nogmaals de aandacht op, dat ons kantoor Grootestraat 205 geopend is, nl. van 8 uur v. m. tot 8 uur n'm. Men kan er dus evengoed 's middags van 12-1'/a als 's avonds van 6-8 uur terecht. Waalwijksche Stoomdrukkerij 9. Aanvrage bouwgrond door F. Renniers. 10. Aanvrage bouwgrond door G. Rosmer. 11. Aanbieding Rekening over 1927 en Begroo ting voor 1029 van de Gezondheidscommissie te Oosterhout. 12. Ingekomen stukken. 13. Reclames. De Weleerwaarde Heer Kapelaan A. J. van Sambeck, sinds 1917 in de St. Gertrudis-parocliie alhier werkzaam, is door Z. D. H. den Bisschop van 's Hertogenbosch benoemd tot Pastoor te Hooge-Mierde, terwijl den Weleerw. heer B. J. M. Schoenmakers, thans kapelaan van de parochie van St. Pieter te 's Bosch, door Z. D. H. benoemd werd tot kapelaan te Geertruidenberg. DONGEN. Een tekort op de rekening van pl.m. 50.000.—. Vrijdag vergaderde de raad dezer gemeente gc- ruimen tijd in geheim comité. Daarna deed Wcth. Verheijen in openbare zitting eenige medcdeelin- gen inzake het groote tekort op de rekening. Spr. oefende scherpe critiek uit op liet finan cieel beleid, dat hij niet nader wil kwalil'icceren en stelde hiervoor den samensteller der bcgroo- ting 1927 aansprakelijk. Tengevolge van liet slechte finantiecl beleid, dat een tekort geeft van ongeveer 50.000.werd door Wéth. Verlicijen voorgesteld het vermenig- vuldigingscijfer te brengen op 4, waarmede de raad zich verccnigde. Doos30en60ct.Tube60ct.Bij Apolh.en Drogisten wedstrijden, uitgeschreven" door K.W.B., Waalwijk en wist na twee prachtig gespeelde wedstrijden beslag te leggen op den lstcn prijs, 11 zilveren draagmedailles. Was het vooruitzicht niet bemoedigend daar met een invaller gespeeld moest worden en als eerste tegenstander den strijd moest worden aangebon den tegen H.E.C., maar zooals gewoonlijk wordt tegen sterke tegenstanders liet beste spel vertoond en ook nu hebben onze geel-zwarten zich met den wil om te winnen in den strijd geworpen en wis ten na een prachtig gespccldcn wedstrijd, waarbij het aan spanning niet heeft ontbroken, door een 20 overwinning zich in de finale te plaatsen tegen W.S.C. Ook in den laatsten wedstrijd werd door onze geel-zwarten weder een prachtige partij gespeeld en wisten zij door een 40 overwinning den lsten prijs te behalen. Alle spelers hebben een prachtige partij gegeven. Juliana kan met ge noegen op de gespeelde wedstrijden terugzien. HEUSDEN. Zondag speelde Juliana I tegen HEG III te Waalwijk, doch de spelers der eerste club wa ren niet gelukkig en moesten met een 93 neder laag huiswaarts kceren. WAALWIJK. Zaterdag speelde W.E.K. een competitiewed strijd tegen Quick uit Tilburg, onder leiding van den heer P. Pruijssers uit Sprang, wiens leiding als altijd uitstekend was. Waar W.E.K. slechts met 4 dames kan uitkomen, laat Quick 2 dames uitvallen, wat in een competitiewedstrijd buiten gewoon sportief is, cn waaraan vele clubs een lesje kunnen nemen. W.E.K. heeft de onderlinge opstelling gewijzigd, iets wat nu al bewezen is, goed gezien te zijn van het bestuur. Direct na den aanvang begint Quick, den aanval, maar de W.E.K. verdediging is op zijn post cn weet den bal goed te keeren. Na ongeveer 15 minuten neemt Quick de leiding met een mooi schot en vlug daarna volgt weer een doelpunt, wat niet zoo fair geno men wordt. WEK hierdoor niet ontmoedigd, houdt zich kranig. Elke verdediging is af, al kunnen ze op den duur den te grooten druk niet weerstaan en komen er meer doelpunten, zoodat rust wordt geblazen met 50 voor Quick. Het kwartier rust heeft onze spelers blijkbaar goed gedaan, want nu vallen ze direct op het Quick-doel aan, wat na verschillende kansen met een mooi doelpunt be loond wordt. Het enthousiasme van WEK groeit, flinker worden de aanvallen en wederom is een punt gemaakt, zij het ook mindier mooi. Quick echter begint ook harder aan te pakken en weet tie stand op 27 te brengen. WEK heeft nu den uitworp en stuurt den bal het doelvak in, maar vlug en goed wordt doorgegeven aan mej. L. Trimbach, die mei een vlug schot den stand op 37 weet te brengen. Hierdoor geprikkeld brengt Quick den stand geforceerd op 39, waarmede einde wordt geblazen. Dit is een van de mooiste matches geweest welke WEK gespeeld heeft. Elke speler heeft zich van zijn beste zijde laten zien. De publieke belangstelling op het terrein was goed, toch was hol gratis schellinkje op den Pa rallelweg drukker bezet. A.s. Zaterdag*gaat WEK naar VOLT te Tilburg. Supporters denkt er aan. WAALWIJK. Zondag 17 Juni hield de concoursbond te Waalwijk een wedvlucht vanuit Montargis, af stand 415 K.M. Lostijd (3.40. L. Verhoeven 1, C. Verhulst 2, Th. Bakkers 3, J. Kipping 4, 6, 10, L. Leijten 5, Th. v. d. Geld 7, 31. v. d. Heuvel 8, J. van Caem 9, eerste ovcrduil'. Eerste constatecring 2-3-44; laatste constateering 2-33-28. Donderdag inkorven voor Orleans. Zondagmorgen inkorven voor jonge duiven, van 7,30 tot 8,30, voor Tilburg; niet later. Vermist H 1-28-27221, Blauwband duivin, H. Broumels. CAPELLE. - Door de duivenvereeniging „de Luchtvaart", gevestigd bij mej. de wed. A. v. d. Haart, alhier, werd j.l. Zondag een wedvlucht gehouden gecom bineerd met twee Kaatsheuvelsche vereenigingeu, met den volgenden uitslag: P. in 't Groen 1, M. van Boxtel 2, Clir. van Ileeschwijk 3, 9, 13 en 20, 1'. v. d. Velden 1 cn 10, van Brcukelen 5, van Kampen 0, W. van Beek 7 en l(i, J. Snaphaan 8 en 17, H. Dekkers 11 en 12, J. Pijnenburg 14, D. Donders 15, P. Netten 18 en P. Nieuwenhuizen 19. MOTORRIT DWARS DOOR BRABANT. De Motorclub Brabant zal een motorrit orgaui- sceren door Brabant op 29 Juni a.s. over een par cours van 129 K.M. ROTTERDAM, 26 Juni. Ter Veemarkt waren heden aangevoerd: 252 paarden, 13 veulens, 736 magere runderen, 748 vette runderen, 190 vette kalveren, 472 nuchtere kalveren, 87 graskalveren, 239 schapen of lammeren, 53 biggen, 1 hok of geit, 18 overloopers. Prijzen per J K.G.: Koeien 3439 ct., 4618 ct., 5154 ct., ossen 4346 et., 4648 ct., 50—52 ct., stieren 38 ct., 43 ct., 16—48 ct., kal veren 121474 ct., 5560 ct., 6570 ct. Prijzen per stuk van mager veemelkkoeien 200—415, stieren 120—/ 550, graskalvereu ƒ30 50, paarden 200300, slachtpaardcn 100 170, hitten 120—/ 175, veulens 70—120, fok nuchtere kalveren 18—25, slacht nuchtere kal veren 13—/ 18, kalfkoeien 210—410, pinken 100—150, vaarzen 170225, biggen 812 per week 1.35—1,60, overloopers 16ƒ30. Op de vette markt was de aanvoer van koeien cn ossen gewoon. Over het algemeen was er flauwe handel met ongeveer de prijzeu van gisteren, uit gezonderd superieure kwaliteiten werden belang rijk hooger verhandeld van 4 tot 6 cent boven no tering.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 6