hebben en is voorzien van de nieuwste i Rijen en G. R. v. d. Ven e a. pleitten intrumenten, welke een zuiver har- er met kracht voor, zoodat het voor- monlsch klankgehalte weergeven". stel zonder hoofdelijke stemming werd Het orgel, met zijn 114 toetsen, aangenomen. is een sprekende reclame voor deze Mr. P. H. Loeff werd tot buiten- Fransche firma, Als bijzonderheid gewoon lid van Ged. Staten herkozen, kunnen we nog mededeelen, dat dit Mr. van Ommeren diende een motie systeem—orgel het eerste is, dat mo- in betreffende medewerking aan een menteel in ons land is opgesteld, pontveer te Dordrecht, doch na eenige België bezit er zelfs nog geen! gedachtenwissellng trok hij de motie Men zie verderde advertentiein dit I weer in. blad. Mr. P. Arts trok geweldig van leer tegen „de Karwats"hy achtte dit een stelselmatige vergiftiging van den geest der Brabantsche bevolkirg. Jhr. van Sasse van IJsselt sluit zich hierbij Wel. Hies I Dat is mij goed bevallen een Japon gekocht te hebben bijl aan, die dit geschrijf zeer grievend en v. WELL-VAN DOORMALEN nadeelig noemt. Men verzwijgt de 11( I reden waardoor 't bedrijf duur gewor- te Waalwijk, en weet U wat ik I den is, als oorlogstyd,tegenwerkingen eerst verdiend had, mijn reis plus mijn I het verstrekken van electriciteit ook koffie, daar had ik nog een leuk daags M" streken die moeilijk te bereiken japonnetje voor, dit kost maar 1.95.1 ziin en die e.f anders niet van zouden 1 genieten. Hij meent dat dit 't eenige Kermisvermakelijkheden. «juiste standpunt van de Piovincie is, n |en hoopt dat dit in alle streken der De olgende inrichtingen zullen op I provincie zal doordringen, de kermis een standplaats krijgen De voorzitter dankte beide sprekers de Provinciale Regelingscommissie noodgedwongen moet worden gegeven. drie optreden Ds van der Vluet uit voor de Paardenfokkerij, fungeerden Hangende deze kwestie heeft de fa. Drunen. als jiiide hecren van Balen, van As- het besluit lot uitsluiting ingetrokken, peren en G. Costermans te Eist. j Waalwyks Belang. Vervolgens hadden keuringen plaats De algemeene vergadering van „Waal van één-jarige en 2-jarige merriën. wijks Belang", die zal worden gehou- De jury bestond hier uit de heeren den in Hotel „de Twee Kolommen", en P. J. t Hooit te 's Hertogenbosch en j waarin rekening en verantwoording Gebr. van Bergen (stoomcaroussel), Th. W. Jongemaats (beignetkraam), P. C. van Straten (Berlinerkinderver- maak), H. Lindaart (zweefmolen), J. Kunkels (danstent), G. W. Jacobs (danstent), P. .1. Hollands (galanterie- kraam), P. Trommelen (galanterie kraam), B. M. Giessen (open draaimo len), Wed. de Leeuw (koekkraam), A. Jansen (koekkraam), H. Gerssen (ge bakkraam). Geslaagd. en voor het applaus dat op hun woor den is gevolgd. De oorzaak van het naamloos geschrijf is z.idat er men* schen zijn, die andere tarieven wen- schen te betalen dan hun aangeboden worden. Spr. heeft zich voor de elec- trificatie altijd buitengewoon veel moeite gegeven en hij is er zeker van dat, als niet alle teekenen bedriegen, over 4^5 jaar niemand er meer over spreekt en ieder tevreden is. We gaan sterk vooruit, zei spr. en Donderdag slaagde te 's Hertogen-1 hopen binnen eenige jaren iedereen bosch voor 't examen nuttige hand. I te kunnen bevredigen. Spr. hoopt werken de dames R. Froklage en F. I dat het geschrijf zal ophouder, van Helvoirt. mDe Schoen". Vermakelijkheidsbelasting. Ter gelegenheid van de Schoen- en Over het eerste halfjaar 1928 ont-1 Ledertentoonstelling, die van 16 19 ving de gemeente aan vermakelijk-1 Juli a.s. in den Dierentuin te Den, heidsbelasting f3569.03'/2 tegenover Haag wordt gehouden, verscheen van f2498.76 in hetzelfde tijdvak in 1927. het vakblad „De Schoen" het eerste Bloempjesdag. I tentoonstellingsnummer, een lijvige Morgen wordt door het plaatselijk I uit^a.ve ,vai?4 P^gina s in rood en comité van Herwonnen Levenskracht zw.ar/ 8edrukL weBce uitgave niet zal wederom de jaarlijksche Bloempjes-1 nala,en de attentie in vakkringen te dag ten bate dezer nuttige instelling al,^en voor dit blad, dat georganiseerd. Daar zij andere jaren I °P'aag. z n verzorging van in- hiermede groot succes heeft gehad, hopen wij dat het ditmaal zeker niet minder zal zijn. Concerten. De kiosk van „W. B." is thans ter houd en uitvoering elke week ziet toenemen, maar niet minder voor de tentoonstelling in Den Haag. die ge organiseerd wordt ter herdenking van 't 15-jarig bestaan van den Ned Bond van Schoenmakerspatroons- en Schoen- fn'egeaf daarn'f „""f wTnkeï;e?s;ë;eeniKin en en zal daarna direct weer worden opgebouwd en afgeschilderd. I Nieuwe Rijwielzaak. Het eerstvolgend concert zal aan-1 Zooals uit de in dit nummer voor geboden worden door de Harmonie komende advertentie blijkt, opent dhr. „St. Crispijn op 2 Augustus, verjaar- Nieuwkoop uit Drongelen, in het door dag van H. M. de Koningin— Moeder, hem onlangs aangekochte pand van terwijl daarop volgt een concert op dhr* Tussenbroek aan de Grootestraat Zondag 12 Augustus van de Kon. een Rijwielzaak. Harmonie Euphonia van Kaatsheuvel.! Voor aan de straat bevindt zich een Max Govaerts. f Heden overleed, nog zeer plotseling, M. de Roon te Raamsdonk. Aangegeven werden 15 een-jarige en 12 twee-jarige paarden. In elke rubriek werden vijf prijzen a 10.— toegekend. Eén-jarige inerriën: le prijs, de goudvos Orata v. Zwingli, van Gebrs. Oerlemans van der Schans te Drongelen. 2e prijs, Olganda v. Ebert, van G. v. Everdingen te Heusden. 3e prijs Oldate v. Ebert, van G. J. W. Branderhorst te Eethen. 4e prijs, Odala v. Zwingli, van Gebrs. Oerlemans van der Schans te Dronge len. 5e pr., de bruine Olinda v. Holand, van G. J. W. Branderhorst te Eethen. 2-jarige merriën: le prijs Ningli v. Zwingli, van Gebrs. Oerlemans van der Schans te Dronge len. 2e piijs Nellinda v. Holand, van Wed. Adr. Straver te Babiloniënbroek. 3e prijs Nolava v. Holand, van G. v. Everdingen te Heusden. 4e prijs Nolina v. Holand, van I). v. Buuren te Meeuwen. 5e prijs Nolina v. Holand, van G. H. Straver te Babiloniënbroek. 1 Van limjksch e A m er ilea nerV Ofschoon verre van hun tweede Va derland herdachten de „Waalwijksclie Amerikanen'", die sedert eenige weken de vacantie in hun geboorteplaats doorbrengen, Woensdag toch ook op eenigszins feestelijke wijze de onafhan kelijkheidsviering van de Ver. Staten. De avond werd prettig doorgebracht in het café „De Korenbeurs". Insignes W. G. V. Door de fa. L. van Adelberg zijn voor de gymnasten der W. G. V. geie- verd een 100-tal insignes, uitgevoerd in zwarte zijde, waarop in geel gebor duurd de letters W.G.V. Zij zien er smaakvol uil en maken vooral een zeer mooi effect als ze bevestigd zitten op de witte truien. DE JURY VAN DE INTERNATIONA LE TENTOONSTELLING VOOR DE SCHOEN- EN LEDERINDUSTRIE TE 's GRAVENHAGE. Als Jury dezer van 16 tot en met 19 Juli in den Haagschen Dierentuin te houden groote Tentoonstelling zijn be noemd Voor de afdeeling Maatschoeisel. Fred. H. Hoek. Hoofdleeraar aan de Rijksvakschool voor Leerlooiers en Schoenmakers Waal wij k. Peter Muller, Maatschoenmaker en zal ter tafel komen met verschillende andere belangrijke zaken en mededee- lingen, is voorloopig vastgesteld op Maandag 6 Augustus a.s. Danspa leis Kunkels. Evenals verleden jaar heeft de heer Kunkels met zijn danspaleis wederom een standplaats in voorm. Baardwijk. 't Verhaal als zou Kunkels' schitte rende salon onlangs bij een brand zijn omgekomen is slechts fantasie. De heer Kunkels staat er wederom met 't zelfde pracht-paleis als't vorige jaar. Hij heeft zelfs hier en daar nog meer verfraaiingen aangebracht. Voor hen die reeds met dit schitte rend danshuis kennis maakten is een aanbeveling wel overbodig. We raden een ieder aan eens een kijkje te gaan nemen, en men zal zien dat alle ver wachtingen overtroffen worden. Het Bondsjeest van den Dioc. Werkiiedenbond. Zondag 29 juli zullen ter gelegen- heid van den Bondsdag van den Bosschen Dioc. Werkiiedenbond extra treinen loopen vanuit Nijmegen, Eind hoven en Tilburg. Zoowel van de Hollandsche Buurt spoorwegen als van de Tramweg Helmond—'s-Bosch en de Meiereij zullen extra trams worden ingelegd. De feestelijke zitting van den Cen- tralen Raad op 22 Juli te Tilburg zal worden bijgewoond door Z.D.H.Mgr. Diepen, Bisschop van 's Bosch, die op 29 |uli de Bondsdag zal openen met eeri H. Mis in de Kathedraal en ook de openluchtmeeting met zijne tegenwoordigheid zal vereeren. r.lme winkel me. daarachter gelegen een reparatie—werkplaats heer Max Govaerts die langen tijd D n- reeds lijdende was. Bossche Diocesane Mariabond, De heer Govaerts was een bekende ^p Woensdag 11 Juli zal door den en geziene figuur in plaats en streek, |B°sschen Diocesanen Mariabond te die door hard werken en aangenamen s'®osc^ in Hotel „Lohengrin", een omgang zich een goede positie had aléemeene vergadering worden ge. weten te scheppen. Hij was vooral in houden* het expeditie -vak thuis, en later be kend als exploitant van de „Koren- beurs", die hij tot grooten bloei wist te brengen en welke hij later verwis selde met hotel „de Twee Kolommen". De dag wordt begonnen met een H. Mis op te dragen door den Zeer- Eerw. Heer N. P. J. vanRiel,geeste lijk adviseur (pastoor alhier) in de Kathedraal .St. Jan". De liti rgische Hier heeft hy echter niet lang mede Nezan^en worden uitgevoerd d or het de leiding kunnen nemen, waar zqn zanéko°r der Mariavereenigirg van kwaal en later 'n geestesziekte hem Kaatsheuvel. weldra overmanden. Hij ruste in vrede. Waalwijks Symfonie- Orkest. Het bestuur van 't Waalwijks Sym- fonie—orkest deelt ons mede, dat reeds sedert een drietal maanden tot directeur is aangesteld de heer Mi- chels uit Hintham en dat na eene reorganisatie der vereeniging en een zuivering onder de leden, het orkest juist den laatsten tijd op den goeden weg is. Er wordt onder bekwame en toe gewijde leiding van den directeur wederom zeer ijverig en met ambitie geoefend en het bestuur is overtuigd dat men thans wederom met een we liswaar klein, maar ambitieus ledental het beoogde doel bereiken zal. Daarbij doet zich het gelukkig verschijnsel voor dat verschillende nieuwe leden zich den laatsten tijd aanmel den, onder wie zeer goede krachten zijn. Ongeval. Bij het opbouwen van Kunkel's danssalon te Fokpaardendag. Vrijdagvoormiddag 5 dezer werd ai der een fokpaardendag gehouden voor het type landbouwtuigpaard. Een groot aantal paarden werd aan gebeden. De kwaliteit was opvallend goed. In onze streek heeft het type tuig. paard nog niet afgedaan. Integendeel bleek uit het vrij groot aantal goede jonge merries, dat ook thans weer werd aangeboden, dat er beslist vooruitgang is. Jammer dat het zomerzonnetje in gebreke bleef dezen fokpaardendag op te vroolijken. Regen en nog eens regen was 't den geheelen morgen. Eerst had de keuring plaats voor hengsten met afstammelingen. Aange boden werd de preferent verklaarde hengst Roland NS. Tg. 261 van de coöp. ver. tot verb, van het paardenras in het Land van Heusden en Altena met 28 afstammelingen. Aan Roland werd een medaille toegekend en van zijn afstam melingen werd het maximum aantal, n.l. 15 stuks, bekroond elk met 10. De 3-jarige bruine Malanda van G. J. W. Branderhorst te Eethen, de 4- jarige bruine Lepika van G. H. Straver te Babiloniënbroek, de 4-jarige bruine Joseph Wuyts, Maatschoenmaker, Antwerpen. Voor de af deelingen Confectieschoeisel en aanverwante artikelen. M. Janssens, Voorzitter Belgische Schoenwinkeliersbond, Antwerpen. J. F. Peters Weijtens, Den Haag. R. v. d. Valk, Den Haag. G. van Voorn, Directeur der N. V. v.h. Gebr. Hoogenbosch, Den Haag. B. Werner, Directeur Anton Huf's Schoenmagazijnen, Amsterdam. Friso Huykman, Den Haag. Voor de afdeeling Zooileder. Dozent Dr. Leopold Pollak, Directeur van het Chemisch-Technisch en Ana lyst isch Laboratorium voor de Metaal- Textiel- en Lederindustrie te Aussig (Tsj. SI.). Hendrik Hoek, Directeur van de Vak school voor Schoenmakers te Den Haag W. Lub Joh.zn., Oud-lederhandelaar, Directeur der N.V. v.h. Gebr. Hoogen bosch, Amsterdam. Voor de afdeeling Schoenmachines. Fred. H. Hoek en J. Maihijsen, resp. Hoofdleeraar en Leeraar aan de Rijks vakschool te Waalwijk. v.m. Baardwyk had een der knechts het ongeluk met de hand tusschen een wagen bekneld te eera r. n - ken, waarby een paar vingers ernstig U v,an Everdingen te Heusden, de werden gekneusd. Door Dr. Lange-"Ja'lg<\bluine f 9' van der Beek r te Genderen, een 3-jarige en een 2-ja- rige, beide van Wed. A. Straver Wz. te leend. Provinciale Staten. Babiloniënbroek, een 1-jarige bruine hengst en een 2-jarige bruine merrie, In de Statenzitting werd een woord heiden van G. J. W. Branderhorst te van warme hulde gebracht door den J Eethen, een 2-jarige bruine merrie van Commissaris der Koningin en jhr. Mr. G. H. Straver te Babiloniënbroek, een 1- v. Sasse van IJsselt aan denagedach tenis van griffier Wagenaar. Behandeld werd daarna de subsidie van f 1500 ten behoeve van de gods dienstige, zedeiyke en maatschappe- ïyke verheffing van het fabrieksmeisje „het Eucharistische werk". De heer Jansen (S.D.A.P.) was er tegen, Mr. P. Loeff en de heeren van jarige merrie van G. van Everdingen te Heusden, een 3-jarige merrie van G. Hartgers te Doeveren, een 2-jarige mer rie en een 4-jarige merrie, beiden van D. van Buuren te Meeuwen, een 1-jarige merrie van Gebrs. Oerlemans van der Schans te Drongelen en een merrie van J. de Waal te Wijk. Voor deze keuring, die uitging van I Wiegerink zegt, 5 pCt. loonsverlaging Algemeen Voorzitter: W. Donker Pzn., Rotterdam. Algemeen Secretaris: F. Hessels, Bondsadministrateur, Den Haag. Uit de Schoen- en Led er wereld. Waalwijk wordt hoe langer hoe meer het centrum van den Internationalen lederhandel. Thans vernemen we we derom met belangstelling dat de alleen verkoop voor geheel Nederland in box calf, lak, chevreaux, van de bekende lederfabriek „Tannerie de Franse" te Strassburg, een der grootste fabrieken van Europa, is opgedragen aan den heer B. Smelt alhier. Besloten is een internationale le der- en schoententoonstelling te hou den, Augustus/September 1930, in Duitschland. De plaats zal nader be paald worden. Bata gaat bij zijn complex fa brieksgebouwen in Zlin een wolken krabber bouwen van 18 verdiepingen, waarin de leder- en schoenmagazijnen /an zijn reuzen-onderneming gevestigd worden. In een conferentie, gisteren gehou den door den rijksbemiddclaar oud- minister Van IJsselsteyn, de firma Oosterholt Wiegerink uit Groenlo en het hoofdbestuur van den lederbe werkersarbeidersbond, is men overeen gekomen, dat een accountant zal wor den aangewezen, die zal nagaan of het juist is, dat, zooals de firma Oosterholt LAATSTE BERICHTEN. Luitenant Lundborg's redding. BERLIJN, 6 Juli. Het Zweedsche ministerie van Marine deelt mede, dat de vlieger, die luitenant Lundborg redde, den Zweedschen luitenant Schy- berg was. Deze heeft zich laten leiden door de overweging, dat Lundborg onmisbaar was voor de verdere red dingsactie. Om deze reden heeft men hem het eerste gered. Lundborg, die zich thans aan boord van de „Quest" bevindt, heeft aan zijn vrouw geseind, dat hij in goede gezondheid verkeerd. Voordat Lundborg door Schyberg gered werd, hebben andere Zweedsche vliegers met kleine toestellen de Ita- liaansche groep van proviand voor zien. Toen dit gelukt was, werd be sloten, een landing op de ijsschots te beproeven. Schyberg voerde de lan ding met goed gevolg uit, en kon zoo doende zijn landgenoot redden. Door de verplaatsing der operatie basis van de Zweedsche reddingsactie zijn de kansen op de redding der overige leden van de Viglierigroep aanmerkelijk verbeterd, daar thans de Zweedsche, Noorsche en Finsche vliegers een veel korteren afstand be hoeven af te leggen. Ook het naspeu- ringswerk naar het Latham-vliegtuig van Amundsen en Guiibaud is thans gemakkelijker geworden. Nadat het gisteravond was onderbroken, is het heden energiek voortgezet. De Rus sische vlieger Baboesjkin is eveneens opgestegen om naar Amundsen te zoeken, evenwel zonder resultaat. J.l. Woensdagavond maakte het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" onder leiding van haar directeur een rondgang door een deel der gemeente. Onder het spelen van lustige marschen werd gemarcheerd vanaf het repetitie lokaal in de Kom over Winterdijk, Hoogevaart en Nieuwstraat terug. A.s. Donderdag 12 dezer zullen de leerlingen uit de hoogste klassen der O L. School in de Kom onder leiding van het onderwijzend perso neel een schoolreis maken naar Arn hem en omstreken. Het muziekgezelschap „Sirena" te Vrijh. Capelle heeft besloten deel te nemen aan het in Augustus a s. te Zevenbergen te houden muzieken zangcor.cours. Deze vereeniging zal uitkomen in de tweede afdeeling. A.s. Zondag des nam. 2 uur zal in de Ned. Herv. Kerk a. d. Loon- schendyk optreden Ds. Louwe Kooi- mans uit Waalwijk. WASPIK. De loting voor den dienst plicht der lichting 1929 zal voor deze gemeente worden gehouden in de voormalige openbere lagere school alhier op Zaterdag 11 Augustus des namiddags l'/4 uur. RAAMSDONK. De loting voor de in geschrevenen der lichting 1929, zal voor deze gemeente gehouden te Waspik op llAugustus om 12.15 uur. Ten nadeele van den kastelein D. werd een heerencostuum ontvreemd, waarvan aangifte werd gedaan bij de politie. Door de rijvereeniging „Juliana" wordt op Dinsdag 14 Augustus een keuring gehouden van paarden N. S. type tuigpaard, terwijl zij den dag daarop haar jubileumconcours zal ge ven. RAAMSDONKSVEER. Gedurende Ju ni werd aan het Postkantoor alhier in gelegd 26.368,19 en terugbetaald 33.250,39. In de afgeloopen maand passeer den 2799 vaartuigen met een totaal in houd van 380989 ton de Rolbrug. Mej. M. Kominers werd benoemd tot leerling-verpleegster aan het Prov. Ziekenhuis voor Geesteszieken te Sant poort. Voor de Herv. Gemeente treedt Ds. Ewoldt Zondag om half tien op in de Dorpsche Kerk; des middags om half drie leesdienst op 't Veer. Dhr. O. v. d. Meer J.Pzn. slaagde te Leiden voor het Doctoraal examen in de Rechtsgeleerdheid. MADE. Op Zondag 8 Juli a.s. zal Ds. Steenhuizen des v.m. 10 uur te Made in de Ned. Herv. Kerk en des nam. half 3 te Hooge-Zwaluwe de godsdienstoefe ning leiden. Ds. Baarslag zal des nam. half 3 uur in de Herv. Kerk te Dongen voorgaan. Ds. de Jong zal des nam. half 3 uur in de Herv. Kerk te Oosterhout een va caturebeurt vervullen. Ds. Ten Hove zal des voorm. 10 uur in de Herv. Kerk te Oosterhout wegens ziekte van den tegenwoordigen predi kant, de godsdienstoefening leiden. DRUNEN Aan het voornemen, om bij het jaarlijksche Kindsheidfeesteen optocht te organiseeren, wordt nog geen uitvoering gegeven. Besloten is om in 1930, wanneer de afdeeling in Drunen 50 jaren bestaat en wanneer de zelatricen Cath. v. d. Geld, J. Trommelen en j. v. Iersel tevens hun gouden jubileum vieren wederom een optocht te houden. Dit jaar wordt het feest zeer waar- schiji lijk gevierd op op 30 Juli e. k. Maandagmiddag schrok het paard van landbouwer Z. uit Udenhout van de naderende stoomtram, 't Dier reed den wagen terug en stiet daardoor met een z.g. hooiboom twee ruiten stuk. 'n Jongen, welke op den wagen zat bekwam lichte verwondingen. Wij vernemen dat tegen Z. proces verbaal zal worden opgemaaakt. Dezer dagen wordt geopend, de nieuwe kappers salon van den heer v. d. Hoven. Het voormalige bioscoop-gebouw is door aannemer Schapendonk tot een keurige woning met aparte salon omgebouwd en is 't geheel een waar sieraad voor de naaste omgeving. Den heer v. d. Hoven wenschenwe veel succes in zijn nieuwe zaak. Sinds eenige dagen zijn in onze heide nabij gehucht „Pesseart* weer een groep padvinders gekampeerd. 't Is aardig de jongens bezig te zien en hun schijnt de omgeving wel te bevallen, wijl zij telken jaren terugkeeren. SPRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang). A.s. Zondag des voormiddags half tien en des namiddags half zes hoopt in de Geref. Kerk alhier op te treden candidaat Bouman van Huizen. CAPELLE. Voorde Ned. Herv.Gem. a.s. onder leiding van den directeur P. alhier zal a.s. Zondag des nam. half jB. Bisselink ,op 't Diocesaan Congres GEERTRUIDENBERG. Zondag a.s. des avonds om half zes zal voor de Evangelisatie der Ned. Herv. Gem. alhier optreden Ds. Jonker uit Waspik. De muziekvereeniging „Vondel" uit Breda zal Zondagavond om half acht een uitvoering geven op de kiosk op de Markt alhier. Aan het kantoor der Rijkspost spaarbank alhier werd gedurende de maand Juli 1928 ingelegd f 10.262.42 en terugbetaald f9594.52. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 7124. MADE Het 2'/2 jarig kindje van H. dat drinken wilde uit een op de kachel staande ketel water, trok deze om en kreeg den inhoud over het lichaam waardoor het een uitwendige brandwonde bekwam. Hoewel genees kundige hulp werd ingeroepen, vreest men toch voor het leven. Bij de Coöp. Stoomzuivelfabriek „St. Bernardus" alhier werd dezer dagen, een nieuwe karn met boter- kneeder in gebruik genomen. Deze ton van 2000 liter inhoud, maakt in één keer 100 K.G. boter en werkt uitstekend. De levering en plaatsing geschiedde door de „Eipink" uit Utrecht en het heele stel kost ruim f5000. Deze technische verbetering zal het bedrijf zeer ten goede komen. Het juiste aantal knikkers, in een verzegelde flesch bij den schoenen handelaar, H Schellekens, alhier werd geraden door de heer H. Annemaat uit de Patronaatstraat en bedroeg 1305. Dezen gelukkige viel een prachtig theekastje met schenkblad ten deel. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 6 Juli 1928. R. P. S. Aan de Rijkspostspaarbank te Kaats- heuvel werd gedurende de maand Juni 1928 ingelegd 21840.04, uitgegeven 31869.18. Uitgegeven werden 10 nieu we boekjes. Zangclub Mariavereeniging. De zangclub der Mariavereeniging, genaamd „De Nachtegaal" zal Maandag

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 10