Marktberichten. KANTONGERECHT. ngpecteur van politie te Bloemendaal n een dochtertje van den heer J. M ait Haarlem, werden ernstig gewond, ijrvvijl vier andere kinderen lichtere jonden en fracturen kreged. Or. de Qroot uit Santpoort en leden tan E. H. B. O, waren spoedig ter ilaatse. Ook de heer van Lokeren en 2jn vrouw waren spoedig aanwezig, ij hebben hun dochtertje nog levend angetroffen, maar vlak daarop gaf het jen geest. Het meisje was 12 jaar oud. ladat dr. de Qroot de kinderen ver fden had, werd het door den heer per ziekenauto naar Haarlem ver- yoerd. De andere kinderen konden „aar hun woning gaan. Het lijkje van (jet dochtertje van den heer v.L. werd ter schouwing naar een ziekenhuis in iaarlem overgebracht. De auto is door de politie in beslag enomen en legen den bestuurder is iroces-verbaal opgemaakt. De burge- neester van Velsen, op welks grond- ebied het ongeval gebeurde, was aanwezig en leidde het onderzoek. Uit de Waal te Nijmegen is opgehaald het lijk van een meisje, je 24-jarige dochter van den schipper iskoot te Lobith. Zij was onlangs iver boord gevallen. Bij het zwemmen in de Waal te Nijmegen is verdronken de 27-jarige kantoorbediende P. M, G., wonende Idaar. Gisteren heeft de zee bij Scheve- ningen wederom een slachtoffer ge eischt. De 17-jarige R. v. d. S. uit de Gabriel Metsusstraat te'sGravenhage, #as gaan baden en had zich daarbij nogal ver in zee gewaagd. Hij wilde toen terugzwemmen, maar dit gelukte hem niet meer. Door den sterken stroom werd hij meegesleept. Zijn lijk is nog niet aangespoeld. Gistermorgen om half elf is in liet woonwagenkamp te Heerlen zekere 0. door zekeren W. in de buik ge schoten. De dader is voortvluchtig. De getroffene, wiens toesiand hopeloos is, is naar het ziekenhuis vervoerd. Nabij Oerle (N.-Br.) geraakten .ijksambtenaren Zaterdagnacht in ge- vecht met tien dranksmokkelaars Een der ambtenaren loste eenige revolver- schoten. Met behulp van toegeschoten politiebeambten werd een der smokke laars aangehouden en een partij alcoholische dranken in beslag ge nomen. De andere smokkelaars ont kwamen. Te Utrecht heeft Zaterdagavond in een woning aan den Amsterdam- schen straetweg een meisje van een aar of vier, dat alleen thuis was gelaten, lucifers in handen gekregen en aangestoken, tengevolge waarvan tiaar kleertjes vlam vatten. Het kindje s met brandende kleeren op straat geloopen en door een voorbijganger naar de Rijkskliniek gebracht, waar het inmiddels is overleden. De 47-jarige juffrouw A. S. M. v. d. G. is in haar woning aan de jan van Avennestraat alhier van de trap gevallen. Met een schedelbreuk Is zij naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. Bij aankomst aldaar bleek zij reeds te zijn over leden. Te Egmond aan Zee zijn twee kinderen door den stroom in zee ge sleurd en verdronken. Men heeft uren tevergeefs getracht de levensgeesten weder op te wekken. Het eene kind was afkomstig uit Hilligersberg, het andere uit Delft. Beiden waren ondergebracht in het vacantie-kolonihuis „Zeyhnis" van de Christelijke vereeniging. Een officieel telegram van den resident van Timor, die met het s.s. .Merel" op weg is naar het eiland Paloeweh gelegen ten N. van het eiland Flores waar op 4 en 5 Aug. 'n vulkanische uitbarsting heeft plaats gehad meldt dat tengevolge van een uitbarsting van den vuurspuwenden berg „Rokatinda" 't eiland Paloeweh gedeeltelijk verwoest is. Zes dorpen zijn geheel uitgebrand waarbij talrijke personen zijn omgekomen. Het aantal personen dat verbrand is wordt op 1000 geschat, terwijl 600 bewoners werden gewond door de uit den kra ter geslingerde steenen. Tengevolge vin de aardbeving welke de uitbar sting vergezelde is de kust van het eiland overstroomd hetgeen opnieuw slachtoffers eischte. De bevolking is momenteel kalm. Men vreest dat 9 inlandsche booten met hun bemanning hebben schipbreuk geleden. Zondagmiddag werd te Heerlen een vliegdemonstratie gegeven. Van een der machines, de K. L. E. N. N. -Daimler D 572, bestuurd door den piloot Gesper uit Bonn, werkte de motor niet regelmatig. Na een kort onderzoek ging de piloot niettemin de lucht in voor het geven van een demonstratie in het uitwerpen van postzakken. Toen de machine eenmaal boven het terrein gecirkeld had, weigerde de motor. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. verbonden. De auto werd zwaar ge- veronderstelt, dat men hier mst een Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken, tragen en onregclmatigen Stoelgang zijn Mlfnhardt s Laxeertablelten onmisbaar. Werken vlug zonder kramp of pijn. Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 ct De vliegmachine ging in glijvlucht naar beneden en vloog tegen een berghelling op, waartegen de tribune was opgebouwd. Drie personen wer den op slag gedood. Het zijn mevr. Schobbe uit Heerlen en de heeren Debeye uit Schinnen en Meek uit Brunssum. Zwaar gewond werden 'n viertal personen, waarvan er twee zeer waarschijnlijk nog dezen avond zullen overlijden. Hun namen zijn nog niet bekend. De vliegmachine is totaal vernield. De piloot is slechts licht gewond en is in arrest gesteld. Enkele uren na het ongeluk was de justitie uit Maas tricht ter plaatse. Men meldt nader De ergst gewonden zijn Mevr. Van der Berg—Janssen uit Maastricht met zware kneuzingen en schedelbreuk. (Bij informatie in het ziekenhuis vanmorgen bleek dat zij er ernstig aan toe is); verder de heer Kusters, te Hoensbroek, met zware inwendige kneuzingen de heer J. Otterman, Heerlerheide, met 3 gebroken ribben en een gebroken beende heer S. Hertzdahl, Heerlen met 'n verwonding aan den rug De toestand van de drie laatstgenoemden was vanmorgen rede lijk wel. Na de eerste oogenblikken van paniek is spoedig hulp verleend. Op 't terrein waren verschillendedoctoren aanwezig, die dadelijk de helpende hand hebben geboden. Spoedig ook had men de beschikking over de transportcolonne van het Roode Kruis die onder leiding van dr. Wedders hoven uitstekende diensten verleende De verschillende gewonden zijn met de auto's van het ziekenhuis en van de staatsmijnen naar huis of naar het ziekenhuis gebracht. Op 't terrein waren een zestig politiemenschen aanwezig, die groote moeite hadden het publiek in bedwang te houden. Geestelijke hulp was ,ook spoedig aanwezig. 't Vliegtuig dat 't ongeluk aanrichtte de K L.E.N.N. Daimler D. 572 kwam uit Bonn. Het was.'s morgens, bestuurd door den piloot Gesper, 37 jaar oud afkomstig uit Beur in Westfalen en met als passagier de eigenaar uit Bonn vertrokken naar Keulen voor 't vervullen der douaneformaliteiten. Vandaar is het vliegtuig gestart naar Muenkhen—Gladbach, heeft echter, daar een onweer dreigde, den koers veranderd. Te Elberfeld werd een noodlanding gemaakt. Nadat benzine was ingenomen is het vliegtuig naar Heerlen vertrokken en daar om 4 uur 's middags aangekomen. De andere 2 vliegtuigen kwamen uit Keulen, waar heen zij gisteravond weer zijn ver trokken. De D. 572 was gebouwd in 1926 De bestuurder is na het verhoor door de justitie niet in vrijheid gesteld ook omdat hij buitenlander is en de kans op uitwijken mogelijk is Door officieren uit Soesterberg wordt altijd het terrein waar vliegwedstrijden ge houden worden, gekeurd en dat was ook nu gebeurt. Het terrein was goedgekeurd en de papieren, die nagezien moesten wor den waren in orde. Het vliegen kon dus beginnen. De motor echter werkte niet nauwkeurig; daarom landde de piloot. Na de tweede start was het te zien dat de motor een te gering toerental had, en daardoor te weinig snelheid ontwikkelde, en dus moest neerkomen. De motor was, na achteraf gebleken is, niet stuk. Zij heeft tot het laatste moment, zij het met gering toerental, geloopen. - Zaterdagnacht omstreeks halféén is op den Rijksstraatweg bij de bocht van het Groene Kerkje te Oestgeest een personen auto, bestuurd door den heer Th. S. van Linge uit Maarssen, in volle vaart tegen een vrachtauto, bestuurd door den heer A. C. A. M. Julien uit Voorburg, opgereden. In eerstgenoemden auto zaten de echt- genoote en een zoon van den heer Van L., in den vrachtauto de echtge- noote en een zoon en dochter van den heer J. Allen liepen verwondingen op en zijn door dr. Varenkamp verbonden. Beide auto's zijn in de sloot terecht gekomen en ernstig beschadigd. Eenige uren later is op den Rhijn- geesterstraatweg te Oestgeest een per sonenauto, toebehoorende aan den heer Bakker te Sassenheim en bestuurd door den heer Buurman uit Sassenheim, tegen een lantaarnpaal opgereden, waardoor deze afknapte. De bestuurder B. en vijf andere jongelui, die in den auto zaten, werden min of meer ernstig gewond en zijn door dr. Varenkamp havend. Gistermorgen om half twaalf, nadat het tweejarig jongetje van B. Verheul, wonend aan het Kanaal te Apeldoorn, eenigen tijd vermist was geweest, werd het door de moeder met het hoofdje voorover in een afvoerput, welke gedeeltelijk met vuil water was gevuld, gevonden. Toen de ontstelde moeder het kind er uit had gehaald, bleken de levensgeesten geweken. Op het Bodenmeer, nabij Meers burg, geraakte gisteren een groote motorboot, met 75 passagiers aan boord, in brand. Er ontstond een paniek. Op het achterschip van de boot werd het gedrang zóó sterk, dat verscheidene menschen in het water vielenhet gelukte echter allen te redden. De boot kon de reis tot Meersburg voortzetten. Te Hilden bij Dusseldorf is gisteren een motorrijder met groote vaart op een groep fietsers gereden. Hij zelf en zijn 14 jarige stiefdochter, die op de duo zat en een fietser zijn gedood. De andere fietser is zwaar gewond. Volgens de B. Z. am M. hebben roovers gisteren in het station Wega nabij Kassei de kas geplunderd De dienstdoende beambte werd met revolvers in bedwang gehouden en daarna aan handen en voeten ge bonden. De roovers zijn, zonder herkend te zijn met hun buit gevlucht Te Weitprechts Waldsee (Baden) is een herbergier toen hij voor den tweeden keer 'n bezoeker om betaling maande, door dezen met 'n revolver schot in het hart gedood. De dader is gevlucht. lid eener bende te doen heeft. Jaarverslag win de P.N.E.M. Dezer dageu is verschenen liet ver slag over het jaar 1927 van de N.V. Provinciale Noord-Brabantsche Elec tric i tei ts Maatschappij Voor wat de bedrijfsresultaten be treft, ontleenen wij aan genoemd ver slag het volgende De stijging van de behoefte aan elec- trische energie bracht voor verschil lende afnemers den door hen betaal den K.W.U.-prijs op een lager niveau. Voor wat de industrie betreft kon bovendien bij hernieuwing van loopen- de contracten, rekening houdend met den tijd en de wijze, waarop door den betrokken afnemer de electrische ener gie wordt afgenomen, vaak aan den wensch tot tariefsverlaging worden te gemoet gekomen, zonder dat daardoor de billijkheid ten opzichte van andere afnemers werd geschaad. Afnemers, die een bepaald verbruik wilden garan deeren. konden daardoor eveneens, naar rato van de grootte der garantie, tot een lageren prijs geraken. In het algemeen wordt door ons voor eiken afnemep gestreefd naar eene zoo danige samenstelling van liet tarief, welke tot den laagst mogelijken door- snede-prijs leidt. Dat hiervan het gevolg moet zijn eene voortgaande relatieve daling dei- opbrengst van den aan de industrie geleverden stroom, ligt voor de hand. Desniettegenstaande geeft, door de voortdurende stijging van het stroom verbruik, het financieel resultaat alle reden om de verdere ontwikkeling van liet bedrijf met vertrouwen tegemoet 1 te zien. Als activa treffen we op de balans d000 volt aanleg ƒ9.939.244.51; 10000 Schapen en lammeren waren zeer rufm aangevoerd. Dt handel was ta melijk en In de prijzen was weinig verandering. Varkens waren iels ruimer aange voerd. De handel was tamelijk en de prijzen waren hooger. HET NOORDPOOL DRAMA Het verder zoelcen naar over levenden. De admiraliteit deelt mede: De nasporingen naar de „Latham" zuilen waarschijnlijk tot einde Aug. worden voortgezet ten Oosten van Spitsbergen. De walvischvaarder „Heimlaud" volt aanleg ƒ7.524.693.37; laagspan ningsdistributienetten 2.204.59g.44 telefoonaanleg ƒ103.705.08; gebouwen hoofdkantoor en kantoorinrichting ƒ744.551.46; vervoermidd. ƒ113.606.97; bedrijf»voorraden en materiaal ƒ362.284.64; diverse rekeningen f 13.926.43. Totaal ƒ28.214.610.82. Als passiva Aandeelenkapitaal 1.000.000. Noordbrabant leening ƒ19.681.100. pensioen-reserve ƒ81.283.17; obligo zal het gebied tussclien de Zuidkaap wegens overneming Gem. Electr. Be en de Koning-Karel-eilanden afzoe- drijven ƒ1.817.040.reserve voor (li ken, inzonderhied de Groote Fjord en verso belangen ƒ500.000.crediteu» Onderstaande beriohtcn zijn reeds In een gedeelte onzer vorige oplaag op genomen. Benoemd. De WelEerw. heer B. J. M. Schoen makers, kapelaan te Geertruidenberg, is door Z.D.H. Mgr. Diepen benoemd tot geestelijk adviseur van de Afd. Midden Langstraat van den Ned. R.K. Bond van Spoor- en Tramweg personeel. De Eerw. heer J. J. Loeff, priester van het seminarie, zal zijn studies in het Kerkelijk Recht gaan voortzetten aan de „Appollinaris" te lome. Bekroond. Op de 6 Augustus gehouden tentoonstelling te Utrecht behaalde mej.JMarie Lombarts, den eersten prijs voor nuttige handwerken. Zij genoot lare opleiding op de Modevakschool ï.N.S.A.I.D. Waalwijk, Leerares Corry v. d. Griendt. Straatversiering W. W. W. Naar we vernemen bestaan er plan nen om tijdens de winkelweek waarin de verjaardag van H.M. onze geëer biedigde Koningin wordt gevierd, een straatversiering tot stand te brengen, tot welk doel buurtvergaderingen ZQ>'fr en worden gehouden. Inderdaad een goede gedachte. De Olympische Spelen. VRIJDAG. De roeiwedstrijden. Zwitserland Olympisch kampioen gestuurde twee Engeland idem vier zonder stuurman Amerika idem dubbel skiff en acht. Bij de zwemwedstrijden verbetert mej. Braun het wereldrecord 100 M. rugzwemmen. Weismuller vestigt een nieuw record 100 M. vrije slag. Mej. Baron komt in de finale toren- springen. Frankrijk derde in het wa- terpolotournooi. Nederland nog aan het hoofd bij de conditieproef van den ruilerwed- strijd. Majoor A. E. W. de Jong en luite nant J. van der Wiel in de beslissing van den persoonlijken wedstrijd sabel- schermen. De bokswedstrijden. Van Klaveren wint, Miljon verliest. Zwitserland kampioen gymnastiek. do kust van liet Edge-eiland. De expeditie-Boyd aan boord van de „Hobby'' zal speciaal het Frans .1 osephla nd a f zoeken. Volgens een besluit, genomen na een conferentie tussclien den Fran sehen admiraal aan boord van de ren ƒ1.238.368.43; afschrijvingsreke ning 3.896.819.22. Totaal ƒ28.214.610.82. De winst- en verliesrekening laat de volgende cijfers zien Opwekkingskosten (Bediening ƒ89.445.52; brandstof- „Strassbourg" en de kapitein Wisting fen ƒ765.060.86; onderhond ƒ239.837.91 zal deze nasporingen doen in het ge diverse kosten ƒ20.257.66; aandeel al- bied, dat tussclien de „Heimlaud" en gomeene kósten van beheer 78.714.99 de Hobby" te onderzoeken blijft. De „strassbourg" en de „Michael Sars" zullen nasporingen doen in vol le zee van de Zuidkaap af en- verder zooveel mogelijk Oostwaarts. De „Quentin Roosevelt" heeft de intrest 206.064.97afschrijving 1534)45.951.552.427.86. Distributiekosten (Bediening ƒ103.562.49; onderhoud ƒ73.993.99; kosten bedrijfstelefoon ƒ20.312.47; kosten vervoermiddelen deelneming aan de nasporingen beëin- 15.761.08; diverse kosten ƒ23.891.19; digd. GEZONDHEIDSRAAD Voor het huisgezin. Overkokende melk kan de gasvlam uitdooven, waardoor een gasontploffing kan ontstaan. Blijft daarom als ge melk kookt, in de nabijheid. Verwarm nooit was met terpentijn op 'n open vlam of vuur. Wasch niet met benzine in de nabijheid van een vlam of van vuur en zorg voor krach tige luchtverversching. GEMENGD NIEUWS. Ostende is de laatste dagen ver ontrust door verscheidene hoteldief stallen. Donderdag j.l. werden twee dames uit Antwerpen van haar juwee len, die zij in een kast in haar hotel kamer hadden opgeborgen, beroofd. Deze juweelen hadden een waarde van meer dan een half raillfoen francs. In een ander hotel werden de juwee len van twee Oostenrljksche dames gestolen en j.l. Zaterdag heerschte er groote opschudding over de verdwij- ning van juweelen, ter waarde van 1.300.000 francs, die aan een Engelsche dame behoorden. Tot deze kleinoo- diön behoorden verscheidene kostbare ringen. De politie te Antwerpen werd er van verwittigd, dat zich in een logement aldaar een persoon bevond, die in 't bezit van een groote hoeveelheid juweelen was. De man, een Pool, werd onmiddellijk gearresteerd en aandeel algemeene kosten van beheer ƒ78.714.99; exploitatie kosten L.-S. distributienetten ƒ264.003,99; intrest ƒ716.234.98; Afschrijving ƒ143.212.56) ƒ1.439.722.74; materiaallevering en werk voor derden ƒ13.141.96; waarde vermindering van magazijngoederen 45.649.85extraafschrijving 1.284.278.62J. Totaal ƒ4.335.221.01. Stroomopbrengst 4.147.097.85 huur van onderstations, H. S.-instal laties en meters 188.123.19. Totaal f 4.335.221.04. Vee en paarden. ROTTERDAM, 13 Aug. Ter vee markt waren heden aangevoerd438 vette runderen, 222 vette kalveren 1191, schapen of lammeren, 982 var kens. Prijzen per '/2 kilo: koeien 32- 36., 45—47 c,, 50—53 c.ossen 41 c 44—47 c., 50—51 c.kalveren 55— 60 c., 67,/2-721/, c., 75-80 c. schapen 28 c 34 c.lammeren f 20- 25 per stukvarkens 37 c. De aanvoer van koeien en ossen was ruim. De handel was gewoon en de prijzen bleven gelijk aan die der vorige week. Een enkele puik beste koe ging nog tot 2 cent boven no teering. Stieren met zeer geringen aanvoer onbeteekenende handel en geen no teering. Vette kalveren waren ruim aange voerd. De handel was willig en de spoedig bekende* hij"in een hotel te prijzen waren voor alle soorten iets Ostende juweelen te hebben gestolen. hooger Een enkel best exemplaar Hij had voor een waarde van ging nog van 5 tot 7'/2 cent boven 300.000 francs In zijn bezit. Men noteering. ABONNEERT U op dit Blad, dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT GEBREIDST geafi De geweldige stormen, die dezer dagen in Japan hebben gewoed, veroorzaakten verschei- f)p Dec 19'?7 aan den. aardstortingen, «aardoor een aantal brug- C(mtallteI1 en Vorderingen ƒ645.422.52 «en werd vernield en het spoorwegverkeer gede- J sorganiseerd. deelname 111 andere instellingen Honderden huizen liepen onder, en de oogst 9.903.92gebouwen en terreinen werd geteisterd. De aangerichte schade wordt Geertruidenberg 1.614.235.50inricli- op een paar honderd millioenen geschat f. Centrale O'berg 4il08.442.98 J Naar voorts wordt gevreesd, is bh de ramp J een honderdtal personen om het leven gekomen. In de omgeving van Tokio staan verscheidene dorpen zóó diep onder water, dat nog slechts de daken der huizen boven de woelige wateren zichtbaar zijn. WAALWIJK. Uitspraken van 9 Augustus 1928. H. v. E. te Vlijmen, straatschenderij, vrij. M. B. K. te Sprang-Capelle, overtr. alsvoor 15 of 1 week tuchtschool. K. B. te alsvoor, overtr. inot. en rijw. wet 3 of 1 week tuchtschool. M. M. v. 1). te Heusden, overtr. alsvoor 5 of 1 week tuchtschool. Dezelfde overtr. alsvoor 1 of 1 week tuchtschool. G. v. B. te Kaatsheuvel, overtr. veldpol. vrij. M. V. te Drunen overtr. nisvoor 10 of 5 dagen. J. M. NV. te Kaatsheu vel, overtr. alsvoor 2 x 3 of 2 x 2 dagen. A. J. V. en J. v. Z. te Sprang-Capelle, NV. V. te Vlij men, G. C. K. te Kaatsheuvel, overtr. alsvoor ieder 5 of 3 dagen. P. I). te Kaatsheuvel overtr. alsvoor 2 of 2 dagen. F. L. te alsvoor overtr. alsvoor t of 2 dagen. A. I). 11. te als voor overtr. alsvoor 3 of 2 dagen. NV. v. L. te Drunen, overtr. locnnlspoorwegreglt, 10 of 5 dagen. J. B. te Kaatsheuvel, dronkenschap le herh. 15 of 10 dagen. L. v. B. te Kaatsheuvel, NV. J. O. te Eindhoven, NV. J. v. B., M. v. G., J. A. K. en P. J. H. te Waalwijk, dronkenschap, ieder 10 of 5 dagen. C. v. d. H. le Sprang, overtr. arbeidswet 3 x 2 of 3 x 2 dagen. A. R. te alsvoor, overtr. alsvoor 5 of 3 dagen, J. v. D. te Druilen overtr. alsvoor 2 of 2 dagen. M. J. B. te Kaatsheuvel, overtr. alsvoor 3 of 2 dagen. C. B. C. M. v, E. te alsvoor, overtr. alsvoor 5 x 2 of 5 x 2 dagen. M. Z. te alsvoor overtr. alsvoor lx 5 of x 3 dagen. P. v. K. en A. I). te Vlijmen, overtr. pol. verord. ieder 2 of 2 dagen. J. H. B., N. v. d. L., C. H. v< d. NV., A. M. H. J. v. d. D. te Vlijmen, C. J. K.. Dezelfde, A. R. E. R„ T. M. J. v. S. te Waalwijk, overtr. alsvoor ieder 3 of 2 dagen. NV. J. v. B. te NVaalwijk, overtr. alsvoor 14) of 5 dagen. H. J. J., N. M. te Drunen, NV. S. te NVaalwijk, overtr. prov. pot. regit., ieder 3 of 2 dagen. J. v. N. te Kaatsheuvel, I. M. d. NV. te Drunen, overtr. alsvoor, ieder 1 of 1 dag. J. v. N. te Kaatsheuvel, overtr. trekhondenwet 1 of 1 dag. J. d. IJ. te Sprang-Capelle, overtr. ulgcm. veiligheidswet 5 of 3 dagen. T. P. v. d. L. le Kaatsheuvel en F. v. L. le NVaalwijk overtr. als voor, ieder 3 of 2 dagen. P. J. v. S., B. G. K., A. M, C. J. A. S., C. P. G. T. te NVaalwijk, J. V. te Heusden, G. v. B. te Cnpclle, overtr. mot. en rijw. wet, ieder 1 of 1 dag. J. H. F. H. te Tilburg, G. J. K., G. J. M. S. te Kaatsheuvel, A. d. J. tc Sprang-Capelle, P. C. A. M. P. tc Zundert, M. G. J. M. V. te Waalwijk, overtr. alsvoor ieder 3 of 2 dagen. B. V. te Oosterhout, overtr. als voor I 15 of 10 dagen. A. H. B., J. C. B. te Sprung, M. V. 1)., A. 11. J. C. K. te NVaalwijk, L. v. H. te Drunen, overtr. alsvoor, ieder 5 of 3 dagen. K. S. te NVaalwijk overtr. alsvoor 2 x 3 of 2 x 2 dagen. H. C. v. B. te Kaatsheuvel overtr. alsvoor 2 of 2 dagen. L. G. d. G. te Nieuwkuljk, overtr. alsvoor 3 of 2 dagen, ver beurd verklaard, hengel uitlevering of 0.25 of 1 dag. A. NV. te Sprang-Capelle, overtr. vis- scherijwet 0.50 of 1 dag. J. v. O. te alsvoor overtr. alsvoor 3 of 2 dagen. J. NV. P. te Waalwijk, overtr. mot. en rijw. regit, 1 of I dag. J. N. zwervende, straatschenderij, 3 of 2 dagen.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 3