Trattspfrecrende Voeten enthousiast. Hij vermoedde absoluut niet den indruk, dien hij op ons maakte met z'n simpel „we zouden terug zijn geloopen". En, was de volgende vraag, tenslotte kwam toch de redding, nietwaar Ja, er verscheen een vliegtuig, dat door de „Krassin" op ons was afgestuurd. En daar ons verteld werd, dat Nobile en z'n groep, alsook de groep Malmgren gered was, zat er niets anders op, dan naar de „Quest" toe te vliegen, een vlucht van anderhalf uur. lammer van de twee honden, die we moesten achterlaten. Maar zoo mijmerde Sjef, ze kunnen nog bestin leven zijn, en worden misschien bij nieuwe reddingspogingen opgepikt." Toen de trein met Sjef van Dongen het station te Rotterdam binnenstoom- de, stonden er honderden belangstel lenden op de perrons te kijken. Har telijk was hier het weerzien met de ouders van Sjef. Door een haag van menschen begaven zij zich zoo snel mogelijk naar het gebouw der Neder- landsche Spitsbergen Compagnie, waar Sjef van Dongen onder luide toejui chingen allerhartelijkst werd ontvan gen. Hier waren o.a. aanwezig graaf Cario Conestabile delle Staffa, de Italiaansche consul, de commissarissen van de Spitsbergen Compagnie, de heeren P. J. van Ommeren en P. Ruys, de voorzitter van de Zuid Hollandsche Maatschappij tot redding van schip breukelingen, Baron Sweerts deLandas Wyborgh, kolonel J. Veltman, com mandant der Burgerwacht hier ter stede, alsmede de heeren Z. W. Dek kers Jr. van de firma Erhardt en Dekkers, G. van Dusseldorp, van L. Smit en Co's Internationalen sleep dienst en H Kuijpers. directeur van de N.V. „De Maasbode'. Deze autoriteiten waren ten deele aanwezig als schenkers van geld voor het studiefonds, waardoor Sjef drie jaren zal kunnen stpdeeren. Voorts waren uiteraard hierbij tegen woordig de heer en mevrouw Dres- het personeel van de had medegemaakt, vernamen wij nog enkele bijzonderheden. Sjef, die 5 jaar in het hooge Noor den heeft gezeten wat voor hem een harde leerschool is geweest staat wonderlijk-vreemd tegenover al die grootsche huldigingen, dat spon tane gejubel van duizenden en duizen den. .Waar is dat toch allemaal goed voor? Wat maken ze toch een drukte. Ik deed toch enkel m'n plicht". Zoo liet hij zich meermalen uit. Toen zij op weg waren naar Arnhem, nabij Utrecht ontwaarde hij de prachtige wegen, waarop talrijke wielrijders lus tig peddelden. Toen kwam zijn groote jongenshart los AI die jaren in sneeuw en ijs had hij natuurlijk geen rijwiel gezien en hij hield zoo van de wieler sport. „Moeder" zoo zei hij toen .wat zou ik toch graag een fiets wil len hebben als ik thuis ben". En hoe groot was 's avonds de verrassing, toen de heer Baks tot Sjef v. Dongen zei.Sjef, je moogt bij mij de mooiste fiets uitkiezen". Toen straalde zijn ge- zicht van groote blijdschap. Nergens had meii hem een grooter genoegen mee kunnen doen, zelfs niet met een auto. Sjef was opgetogen en verklaar de aan zijn Waalwijksche familie „Woensdag kom ik op de fiets naar Waalwijk". Zoo zullen we dus Sjef v. Dongen, die hier geen onbekende is,a s. Woens dag in Waalwijk mogen verwachten Wij hopen dan gelegenheid te vinden uit eigen mond nog iets te vernemen van zijn pooltocht. Sjef van Dongen, wij roepen U reeds bij voorbaat welkom toe in 'tgemoe delijke Brabant. en transpireerende handen en oksels moetmen behandelen met Purol Strooipoeder, zijnde de meest afdoende poeder daarvoor. In bussen van 60 ct, en 1 gld. Bij Apoth. en Drogisten. selhuys en Compagnie. Allereerst door Baron borgh, die schappij kelingen werd Sjef toegesproken Sweerts de Landa3 Wy hem namens de Maat tot redding van schipbreu- de zilveren medaille met oorkonde aanbod. Dan hield de heer H. Dresselhuys. Directeur der Spitsbergen Compagnie, een hartelijke toespraak, waarin hij o.a. mededeelde dat hem gedurende drie achtereenvolgende jaren een studiefonds zal worden aangeboden van f2400 per jaar. De Italiaansche consul sprak ver volgens in het Fransch eenige woorden van hartelijke erkentelijkheid, hierbij officieel den dank van de italiaansche regeering en de Italianen, die in Neder land vertoeven, nogmaals overbren gende. De waarnemende burgemeester, mr. A. de Jong met de wethouders L. de Groot en A. de Zeeuw, die wegens college—vergadering niet eerder had den kunnen verschijnen, kwamen hem namens het Gemeentebestuur huldigen. Des namiddags is Sjef van Dongen met zijn ouders naar Arnhem ver trokken. De huldiging te Arnhem. Een duizendkoppige menigte stond Dinsdagavond bij 't station samenge pakt voor de feestelijke ontvangst van Sjef van Dongen. Van ooggetuigen vernamen wij dat de drukie enorm was en Arnhem nog nooit zoo'n grootsche en enthousiaste huldiging heeft gekend. De politie en marechaussee te paard waren soms niet meer tn staat om de menschenmassa in bedwang te houden. Toen de „bruine Sjef" zooals hem velen toeriepen met z'n ouders arriveerde, brak er een geweldig ge juich los. Met muziek werd hij in den versierden stoet opgenomen en onder aanhoudende toejuichingen trok men door de vlaggende straten naar het gebouw „De Vereeniging" aan den Velperweg. Hier werd Sjef toegespro ken door den waarnemenden burge meester van Arnhem, weth. Bakker. Namens het huldigingscomité sprak baron de Vos van Steenwijk. Allereerst las deze het hulde-telegram voor van den consul generaal van Italië te Amsterdam,» waarin deze Sjef van Dongen' namens de in Holland wo nende Italianen, bedankt voor de hulp, bij de redding van de bemanning van het luchtschip .Italia* betoond. Als huldeblijk bood spr. namens de burgerij een gouden horloge aan met Inscriptie. Nu volgde nog een stroom van ge schenken, te veel om op te noemen. In eenvoudige, maar hartelijke, jon gensachtige bewoordingen bracht Sjef van Dongen dank aan alien, die hem zulk een onvergetelijken avond hadden bereid. Sjef van Dongen op de fiets naar Waalwijk. Van een familielid van Sjef van Dongen, die de huldiging te Arnhem DRUNEN. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag den 1? Augustus 1928 namiddags om 7 uren. Onderwerpen ter behandeling: 1. ingekomen stukken. 2. Aanbieding gemeente-rekening dienst 1927. 3. Aanbieding rekening van het G.E B. dienst 1927. 4. Aanbieding rekening van het Bur gerlijk Armbestuur dienst 1927. DRUNEN. Maandag 1.1. toog de Harmonie der Jongens Congregatie voor de tweede maal in dezen zomer ten concours, ditmaal te Helvoirt en wel om in de hoogste eere-afdeeling uit te komen. Vanzelfsprekend werd met spanning het verloop afgewacht. Door het succes in Boxtel waar men in de af- deeling „Uitmuntendheid" met zooveel lof een eersten prijs wist te behalen, werden alle hens aan dek gezet om ook weer in deze nog hoogere afdeeling zoo mogelijk met een goeden prijs uit den strijd te komen. Niet weinig werd de ambitie nog aangewakkerd, door het dezer dagen verschenen verslag van Boxtel waar opmerkingen in voor kwamen als; „Hulde, driewerf hulde voor zoo'n presiaiie. jongens—Con gregatie van Drunen gij hebt met deze vertolking groote bewondering van publiek en jury verworven!! Schitterend 1 Bravo 1!!" Een dergelijke aanmoediging deed nog eens goed, en zoo werd Maandag, begunstigd door het mooie weer, ten strijde getrokken naar Helvoirt, waar tergelegenheid van het 25-jarigbestaan van de aidaar gevestigde Harmonie „Kunst Adelt" een zeer goed georga niseerd muziekfeest werd gehouden op het schitterend gelegen landgoed der Familie van Lanschot. Tegen acht uur nam onze Harmonie plaats op de tusschen stoere eiken verborgen kiosk. Op het teeken der jury werd ingezet en volgde een vertolking der nummers die het publiek in bewondering bracht zoodat het applaus bij het einde als tot een ovatie uitgroeide. En het resultaat Na enkele minuten van spanning kwam de mededeeling: „Harmonie Jongens—Congregatie Drunen, Hoogste Eere-Afdeellng, 58 punten, eerste prijs." Een luid hoera brak los Een extra compliment van den Voorzitter der feestcommissie, den heerv.d Krabben een hartelijke felicitatie van den heer van Lanschot, 's Bosch'Burgemeester. Tot slot nog een pittige opgewekte marsch, en in geestdriftige stemming werd het terrein verlaten. Nieuwsgierig naar het rapport der jury zagen we uitroepen alsPrachtige uitvoering, kranig werk, zeer vele muzikale momenten. Bravo, enz. Na nog even in Helvoirt vertoefd te hebben, werd per trambus de terugreis aanvaard, en kwamen in vroolijke stem ming weer in Drunen aan, waar de verdere avond in de Congregatiezaal hoogst gezellig werd doorgebracht. Zeer zeker past het om een woord van hartelijke proficiat te wenschenaan het kranige gezelschap, dat zich in zoo'n betrekkelijk korten tijd tot een dergelijke hooge sport op de muzikale ladder wist op te werken en verdient de onvermoeide directeur, de heer i Brok een woord van hulde voor een j dergelijke prestatie met zijn harmonie en een hartelijk dank voor een dus danige opoffering. Harmonie der Congregatie tracht op dit peil te blijven, dat zal U zelf am- bititëren en vele anderen nog rnenigen avond van muzikaal genot verschaffen. NIEUWKU1JK. Op de alhier ge. houden ledenvergadering der Veiling vereeniging „De Langstraat" werd den leden op 't hart gedrukt met het oog op de boonencampagne zoowel snij- als Duitsche boonen dikwijls te plukken, zulks ter voorkoming van hard worden. Er zal dan eiken dag geveild worden. Wanneer de leden dit goed ter harte nemen, zal dit den prijs zeer zeker ten goede komen. Naar we met zekerheid vernemen heeft onze Liedertafel „Oefening baart Kunst" voor haar te geven matinée gedurende een der kermisdagen den alom bekenden baritonzanger Tom. Burmarje uit Waalwijk geëngageerd. We twijfelen niet of het succes onzer liedertafel is verzekerd. Naar we met zekerheid ver nemen zal na de vacantie de onder wijzer Van Erp uit St. Oedenrode, die voor enkele maanden voor het breken van zijn arm ziekeverlof kreeg, zijn functie als zoodanig hervatten. VLIJMEN. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag den 17 Augustus 1928, des namiddags te ze ven ure, ten raadhuize alhier, Te behandelen onderwerpen: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging van de ver ordening op de heffing van hoofdelij. ken omslag in verband met den kin deraftrek. 3 Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het toekennen van eene gratificatie voor verrichte extra werkzaamheden ter Secretarie. 4. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om het beheer en het onderhoud van de Mommersteeg aan de Provincie over te dragen. 5. Aanbieding der rekening, van de Gemeente en van het Gemeentelijk Electriciteits Bedrijf over 1927. 6 Wijzing begrooting 1928. 7. Bespreking verpachting Ven. SPRANG-CAPELLE (Vjn. Sprang). A.s, Zondag des voormiddags half tien en des namiddags half drie hoopt in de Geref. kerk alhier op te treden Ds. de Witt van 's Bosch. In de Ned. Herv. kerk hoopt des voormiddags half tien in de bediening des Woords voor te gaan Ds. v. d. Anker van 's Gravenmoer. De Chr. Gem. Zangvereeniging „Excelsior' alhier, directeur de heer Alb. Christ t^ Capelle, behaalde j I. Woensdag op het concours tc Zeven bergen den tweeden prijs in de 4e afd. met 296 punten. Des avonds werden door de zang vereeniging voor de woning van haar eere voorzitter, dhr. Netten, en voor de woning van den Edelachtb. heer Burgemeester, de concoursnummers gezongen. j.l. Woensdag maakten deleden der Ned. Herv. Knapenvereenigtng alhier, onder leiding van de heeren C. Timmermans en P. Bezemer een uit stapje naar Valkenburg. Aanvankelijk liet de lucht zich drei gend aanzien, maar allengs werd 't lichter, zoodat bij 't verlaten van 't station te Valkenburg de zon haar gouden stralen wierp over een land schap zoo schoon, als er geen tweede in ons vaderland is. Dat het gezelschap hier tijd te kort kwam is te begrijpen. Vele beziens waardigheden werden bezocht. Aller eerst werd een bezoek gebracht aan de „Ruïne' een bouwval uit lang ver vlogen dagen; daarna „de Valken- burger groeve", een onderaardsche doolhof die nauwelijks in veertien dagen te doorwandelen Is; zonder goede geleide is het uitgesloten deze te bezoeken. Vervolgens de Grot van Lourdes en eindelijk de Kolenmijn. Hier kreeg 't gezelschap een indruk van 't moeilijke en gevaarvolle leven van den mijnwerker. Na nog wat „gewinkeld" te hebben gingen allen hoogst voldaan naar den trein, die 't gezelschap bracht naar de plaats hunner inwoning, alwaar zij te circa half elf arriveerden. „Rotsgevaarten, reuzenbonken Spieg'Ien in den klaren vliet; Holen, kloven en spelonken, Grootsch, wat hier natuur ons biedt". De jonger.s zullen nog lang met ge- noegen aan dezen dag terugdenken. CAPELLE. De in deze gemeente door het Prov. Noordbr. Groene Kruis georganiseerde bakercursus wordt door 7 leerlingen bezocht. De lessen worden gegeven door dr. Waardenburg uit Sprang en mej. Verhoeven, verlos kundige te Waalwijk. Voor de Ned. Herv. gemeente alhier hoopt a s. Zondag des nam. half drie uur op te treden Ds jonker uit Waspik. De gemengde zangvereeniging 't Rozenknopje alhier behaalde j.l. Woensdag op 't Internationaal muziek en zangconcours te Zevenbeigen een 2en prijs met 298 punten in de hoog ste Eere Afd. Op hetzelfde concours behaalde de Chr. gemengde zangver eeniging „Halleluja" een 2en prijs met 291 punten in de le Afd. en de gemengde zangvereeniging.De Heide bloem" een 2en prijs met 295 punten in de 3e Afd. Op den a.s. Zaterdag 25 dezer op de Hoogevaart tegenover het kasteel Zuydewijn te houden landdag van den ring 's Grevelduin—Capelle van Ned. Herv. Jongelingsvereenigingen zullen als sprekers optreden Ds. de Geus te Huizen, Dr. Severijn te DordrechtDs. Bieshaar te sGravenhage Ds. A. van Willigen te Woudrichem en Ds. A. Meyers te Hoogeveen. De leiding zal berusten bij Ds. A. van Willigen. Naar men ons mededeelt heeft ouderling Verheyden die als zoodanig bedankt had gemeend op zijn besluit te moeten terugkomen. WASPIK. Door de vereen. Waspiks Belang is besloten in verband met den verjaardag van H M. de Koningin kinderspelen te doen houden en we) op Zaterdag 1 Sept. Het sluitingsuur voor de café's met de a.s. kermis, welke gehouden wordt van Zondag 26 tot en met Woensdag 29 Aug., is bepaald op 12 uur des nachts. Gelegenheid tot dansen kan worden gegeven tot des namiddags 9 uur. De harmonie „Volksvlijt en Volks vermaak" gaf Woensdagavond op de kiosk voor het gemeentehuis een con cert wegens het behalen van den len prijs in de afdeeling uitmuntendheid op het concours te Zevenbergen. Maandagavond had alhier op den weg naar 's Gravemoer een botsing plaats tusschen een wielrijder en een auto. De wielr^der bekwam eenige ontvellingen, het rijwiel echter werd geheel vernield. De autobestuurder reed door zonder zich van 't ongeval iets aan te trekken. Het nummer is echter bekend. Groot Nationaal C oncours-H ippique, tc Ra a msdonk (Dorp). Het op Woensdag 15 Augustus j.l. door (ie Rij vereeniging „Juliana" te Raamsdonk(dorp) gehouden eoncours- hippique op het terrein van den heer M. de Roon, gelegen nabij het station, is een groot succes geworden. Bij ge legenheid van het eerste lustrum der Rij vereeniging was een eerste klas program samengesteld. De algemeene bekendheid en het prachtige zomerweer hadden duizen den naar liet concoursterrein gelokt. Bij den aanvang van het concours te 2 uur was op de overdekte tribune geen plaatsje onbezet, terwijl een dichte haag van toeschouwers de overige zij den van het sportveld omgaf. Het aan tal toeschouwers kan wel op ruim 3000 geschat worden. Door de uitstekende organisatie was het mogelijk het uitge breide programma vlot en tijdig af te werken. Het bestuur was samengesteld uit de volgende heeren M. de Roon, Be- 1 schermheer; G. v. d. Werf, Voorzitter; j P. Timmermans, Vice-voorzitter; A. I A. Schoenmakers, Secr.-Penn.J. P. v. I d. Heuvel, Instructeur; W. Knaap en 1 H. C. de Bont; leden. Als jury-leden fungeerden voor num mer A. de heeren G. Wagenaar, Waalwijk; M. v. Baa ien, Asperen en C. van Rooijen, Box tel. Voor de nummers B. 10 en 11 Mr. J. Timmermans, Waalwijk; le Luite nant Heuff, Tilburg en Res. 2e Luite nant Slob, Hoofddorp. Voor nummer C. J. Timmermans Pliz., Waalwijk en A. Kooy, Kedichem. Voor de nummers 1, 2 en 8 A. Ne lemans, Moerdijk; L. van Dongen, Ze- venbergschenhoek en A. Kooy, Kedi chem. Voor dc nummers .3, 7 en 9 Mr. J. Timmermans, Waalwijk; J. Timmer mans Phz., Waalwijk en J. Uytendaal, Breda. De uitslag is als volgt Nummer A. gebonden op Dinsdag 14 Augustus. VERRICHTINGSPROEF voor fok- paarden van bet type tuigpaard, uit geschreven door de Prov. Regeïings-- commissie voor de Paardenfokkerij in Noord-Brabant af te leggen, aange spannen of onder den man, 8 K.M. in 30 minuten, waarvan 15 minuten draf van 300 M. in de min.; 5 minuten stap van 100 M. in de min. en 10 minuten draf van 300 M. in de minuut. G. Branderhorst, Eethen, met Giwan- I ka, le pr. ƒ100; A. Snoek, Almkerk, met Irelonia, 2e pr. 75; H. Wrjtvliet, Zevenbergen, met Idorata, 3e pr. 75 A. Snoek, Almkerk, met Kall.y, 4e pr. ƒ50; Gebr. Smits, Waspik, met Lera, 5e pr. 50G. Damen, Zevenbergen, met Gerdata, 6e pr. 50; A. Nelemans,' Moerdijk, met Egima, 7e pr. ƒ50; G. Branderhorst, Eetben, met Malanka, 8e pr. ƒ40; j. de Waal, Wijk, met Je- leta, 9e pr. ƒ40; Gebr. Smits, Waspik, met Aranka, 10e pr. ƒ35; Gebr. Oerle- mans, Drongelen, met Carita, 11e pr. 35Gebr. Oerlemans, Drongelen, met Dot, 12e pr. 25G. Branderhorst, Eethen, met Giwanka, 13e pr. 25. Nummer B. voor afdeelingen van Landelijke Rijver, aangesloten bij de Ned. Fed. van Landelijke Rijver., ge houden op 15 Aug. v.m. 9 uur. Er wordt gereden met acht ruiters en in structeur. Rijver. „Juliana" te Raamsdonk, le pr. met 9 medailles, aangeboden door A. Snoek te Almkerk. Rijver. „Land van Heusden en Alte- na" te Meeuwen, 2e pr. met medaille, aangeboden door de Paarden en Vee Verz. Mij. „Groningen-" te Utrecht. Nummer C. voor M. C. paarden, ge houden op 15 Augustus om 10.30 uur. Uitgeschreven door de Ned. Ver. „Het Legerpaard", af te leggen onder den man een afstand van 10 K.M. binuen 45 minuten, waarvan 1 K.M. in stap. Gebr. Oerlemans, Drongelen, met Gerada 3, le pr. ƒ40; C. van IJzeren, Arkel, met Tflamia, 2e pr. 25; Adr. Nelemans, Moerdijk, met Egima, 3e pr. ƒ30; A. Snoek, Almkerk, met Tri- lonia, 4e pr. 25; C. van IJzeren, Ar kel, met Janneke, 5e pr. ƒ20; H. Wijl- vliet, Zevenbergen, met Idorata, 6e pr ƒ15; G. Branderhorst, Eethen, met Giwanka, le p. 15; Gebr. Smits Was pik m. Aranka 8e p.; Gebr. Oerlemans Drongelen m. Dot 9e p.A. v. Buuren, Meeuwen, met Kebina, 10e pr.Gebr. de Jong, Arkel, met Jertiena, 11e pr. Gebr. Oerlemans, Drongelen, met Ca- rila, 12e pr.A. Snoek, Almkerk, met Icuma, 13e pr.M. Spoor, Eethen. met Kurosa, 14e pr. Allen 10. Nummer 1. EENSPANNEN, type Landbouwtuigpaard. le prijswinnaars en beugsten uitgesloten. C. van IJze ren, Arkel, met Tflamia, le pr. 15, met medaille, aangeboden door de af deeling Noord-Brabant van het N. S. Tg.N. Nelemans, Zevenbergen, met Jinga 1, 2e pr. ƒ10 met luxe zweep; L. de Waal, Wijk, met .Telita 1, 3e pr. 5 met luxe zweep, aangeboden door Ribbons, R'veer; A. Snoek, Almkerk, met Kall.y, 4e pr. ƒ5; Gebr. Smltsr Waspik, met Aranka en A. de Jongii, Raamsdonk, beiden eervolle vermel ding. Nummer 2. EENSPANNEN, type landbouwtuigpaard, vrije deelname, hengsten uitgesloten. A. Rosmalen, Oss, met Kariba, le pr. 25 met luxe zweep, aangeboden door de fa. Kamerling, Breda; O. van IJzeren, Arkel, met Tflamia, 2e pr. ƒ15; A. Nelemans, Moerdijk, met Egima, 3e pr. ƒ10; J. Nelemans, Zevenbergen, met Jinga, 4e pr. ƒ5; Gebr. Smits, Waspik, met Lera, eerv. vermelding. Nummer 3. LUXE EENSPANNEN (open klasse) beneden 1.55 M. stok- maat. De eerste prijswinnaar van dit nummer moet kampen met die van no. 7 om den wisselprijs. R. nollman, Den Haag, met Newport Summertime, le pr. 50; Stal Doorwertb, Heelsum, met Plienomène, 2e pr. ƒ25; J. Rijks, Nijmegen, met Full Happvman, 3e pr. 25; H. .T. van der Laak Tilburg, met Sublime, Bestuursprijs. Na dit nummer werd de standaard aangeboden, een geschenk van de in woners der gemeente aan onze Rijver- eeniging. Het is een prachtig vaandel waarmede de vereeniging gerust voor den dag kan komen. Nummer 7. LUXE EENSPANNEN (open klasse) boven 1.55 M. stokmaat. J. F. Vos, Den Haag. met Gentleman Horace, le pr. 50, winnaar in 1927 van den wisselprijs; J. Rijks, Nijme gen, met Nordelp Leopard, 2e pr. 25, met medaille, aangeboden door de on derlinge Paardenverzek. te Raams donk; J. v. Rooy, Tilburg, met Koka, Bestuursprijs; Stal Doorwertb, Heel sum. met Sportsm. Dream, 3e pr. ƒ10. De wisselprijs, bestaande uit 2 zilve ren candelabres, behaalde na kamping R. Hollman, Den Haag, met Newport Summertime. Om eigenaar te worden van den wis selprijs, moet bij tweemaal achtereen volgens door denzelfden winnaar met hetzelfde paard of driemaal in het ge heel door denzelfden gewonnen wor den. Nummer 8. LANDBOUWTUIG- PAARDEN tweespan voor oogstwa gens. Gebr. Smits, Waspik, met Lera en Mukana, le pr. ƒ15, met medaille; J. de Waal, Wijk, met Melata en Kitella, 2e pr. 10, met medaille, aangeboden door de afd. Noord-Brabant van het N.S. Tg.; B. van Achterberg, R'veer, met Kellie en Marie, 3e prijs, ƒ5. Nummer 9. TANDEMS (open klas se).

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 6