DE ECHO V«1 HEI ZUIDEN Draagt uwe DUWERMBS aan ons op METROPOLIS" No. 66. Zaterdag 18 Aug. '28. 51e Jrg. DERDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 17 Aug. 1928. Raadsvergadering. De eerstvolgende vergadering van den Raad der gemeente Waalwijk zal worden gehouden op Vrijdag 24 Aug. a.s. Wij vernemen dat in de eerst volgende raadsvergadering die a.s. Vrijdag wordt gehouden o.a. aan de orde komt een crediet-aanvrage van B. en W. om, voorzoover de ge- meente op zich neemt bij te dragen in de kosten tot demping van een gedeelte van de Loint langs de Put straat, een en ander volgens overeen- komst met de fa. Huffmans en het Polderbestuur. Voorts zal ter tafel worden gebracht een voorstel tot wijziging der politie verordening. De wijziging houdt o.m. in 'n bepaling waarbij het verboden is met een radiotoestel hinder te veroorzaken aan naaste buren of anderszins. De Commissie tot het nazien der gemeenterekening 1927, bestaande uit de heeren P. Verwiel, B. Timmermans en A. van Schijndel, heeft genoemde rekening geheel in orde bevonden en zal den raad adviseeren. deze onver anderd goed te keuren. Zij was zeer voldaan over't keurige werk. Onze Burgemeester. Onze Burgemeester zal Donderdag 30 Augustus a.s. voor geruimen tijd met verlof gaan om als reserve-majoor der infanterie aan de herhalings oefeningen deel te nemen, eerst aan de groote manoevres in Zuid-Limburg en later in de N.-Holl. Waterlinie. Wethouder Eibers zal in dien tijd ais waarnemend burgemeester op treden. Benoemd. Bij ministeriëele beschikking van 3 Aug. 1928 van den Minister van Onder wijs, Kunsten en Wetenschappen is met ingang van 1 September 1928 benoemd tot leeraar voor de Mach schoenmakerij-afd. aan de Rijksvak school te Waalwijk, de heer C. J. Mustert te Waalwijk, thans tijdelijk als zoodanig in functie. jubileum. Op 22 Augustus a.s. zal dhr. P. v. d. Hoek, beter bekend onder den naam van „Pieter", den dag herden ken waarop hij vóór 25 jaren als expeditie—knecht in dienst trad bij wijlen den neer MaxGovaerts. Toen de vrachtrijderij verminderde deed Pieter al geregeld zijn diensten als kellner in „de Korenbeurs". En toen nu voor kort de heeren Govaerts en Rietjes „de Korenbeurs" voor het hotel „de Twee Kolommen" verwis selden, ging de trouwe Piet met de familie over naar de nieuwe zaak waar hij nog steeds werkzaam is. 't Zal den voorkomenden en ge dienstigen Pieter den 22 Augustus wel niet aan belangstelling ontbreken. Een zeldzaam jubileum. Een dienstjubileum zooais maar zelden voorkomt is gisteren door een onzer ingezetenen gevierd. Mej. Ant. v. d. Pennen te voorm. Baardwijk herdacht n.l. gisteren den dag waarop zij vóór 40 jaar in dienst kwam bij de firma Gebr. Pullens, Stoomschoenfabriek alhier. Als meisje van 12 jaar in dienst getreden heeft ze 40 jaar lang on onderbroken met groote toewijding en kunde tot volle tevredenheid van haar patroons hare taak vervuld, terwijl zij zich ook steeds in de achting en vriendschap van 't geheele personeel mocht verheugen. Dit alles is gisteren op haar jubileum dag wel overduidelijk gebleken. Natuurlijk had ze dien dag vrijaf en toen zij te circa 11 uur aan de fabriek kwam werd het geheele bedrijf een oogenblik stil gelegd en werd de jubilaresse in het bijzijn van het geheele personeel door den firmant den heer Henri Pullens in een harte lijke. van veel waardeering getuigende toespraak gecomplimenteerd en ge huldigd voor de groote toewijding waarmede zij, zoowel onder de vroegere als onder de tegenwoordige firmanten, de firma Gebr. Pullens heeft gediend. Als stoffelijk blijk van erkentelijkheid bood deze haar een geschenk onder couvert aan. Hierop bood de jongste der stiksters Mej. M. van Brunschot na een aardig toepasselijk gedicht te hebben voor gedragen haar namens het vrouwelijk personeel een prachtige bloemenmand aan Een ervaring en eenvertrouwen van 50 jareneen inrichting van den modernen tijd, waarborgen U PRIMA WERK aan BILLIJKEN PRIJS. WA.4LWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANT00N HELEN. Ook door den chef derstikkerij den heer M. Thijssen werd zij in welge kozen woorden gelukgewenscht. Namens het mannelijk personeel werd de jubilaresse daarop toege sproken door den heer van Brunschot waarbij haar wederom een fraai bloemstuk werd aangeboden. Zichtbaar geroerd sprak de jubi laresse een kort maar hartelijk dank woord voor al deze blijken van Waardeering en vriendschap. Het personeel werd daarop een tractatie aangeboden, terwijl de firmant aan het stikkerij.personeel een feest- avondje ten zijnen huize toezegde. Tot slot werd in den tuin, waar deze huldigings plechtigheid plaats had, een groeps-foto genomen van de familie Pullens en het personeel met de jubilaresse in hun midden. Ooedkoope trein. Op Woensdag 22 Aug. a.s. rijdt er een goeukoope trein 2e en 3e klasse van Roosendaal, Seppe, Hoeven, Etten—Leur, Leur, Liesbosch, Princen- hage, Breda, Gilze—Rijen, Tilburg, Berkel-Enschot, Udenhout, Helvoirt, 's Hertogenbosch, Waalwijk, Urunen- Heusden en Vlijmen naar Amsterdam W.P. en terug. Prijs van Waalwijk e a. voor heen en terug 2e kl. f3.50, 3e kl. f2.65. Hierin is den toegangsprijs voor Artis begrepen. Vertrek's morgens uit Waalwjjkom 7.14, aankomst 's avonds om 22.18. R.K. Tooneelbond. Nog even willen wij de aandacht vestigen op de propagandavergadering voor den Ned. R.K. Tooneelbond, welke gehouden zal worden op mor gen 19 Augustus in de concertzaal „de Lindeboom" van den heer van üalen in de St. Antoniusstraat alhier. Waar hier in den persoon van den heer Jan Grosteld den populairen tooneelschrijver een alleszins kundig spreker aan het woord komt, is het van zeer veel belang voordetooneel- vereenigingen om haar bestuur deze bijeenkomst te laten bijwonen om mede eens een goede kijk te krijgen op het werk van den Ned. R.K. Tooneelbond, zijn streven en het nut om als lid aan te sluiten. Reeds verschillende groote vereenigingen uit den omtrek nebben met waardeering de haar ge zonden uitnoodigtngen aangenomen en bijwoning toegezegd, zoodat we durven vertrouwen dat deze vergade ring welke om 12 uur 's middags aanvangt zeer zeker zal slagen. Dus R.K. Tooneelvereenigingen uit de Langstraat en omgeving, zorgt in Uw eigen belang dat Uwe menschen morgen tegenwoordig zijn om mede te werken aa de belangen van het R. K. Dilettant*n—tooneel. benoemd tot voorzitter der Besoijen- sche Woningbouwvereniging Biljart-sport. Zondag 12 uur speelt in het café Nic. van Loon de Biljartclub „Amu sement" en de Biljartclub „Amicitia" gevestigd te Dordrecht, een biljart wedstrijd om een prachtigen beker, voorts is hieraan verbonden een prijs voor de hoogste serie en het hoogste gemiddelde. Faecaliën-wagen. Dezer dagen is bij de Gemeente- reiniging alhier, in dienst genomen de nieuwefaecaliën-wagen, geleverd door de firma Geesink, Weesp; 't chevro- lette-chassis enz. door de N V. Waveem, alhier. De nieuwe wagen, die reeds eenige malen beproefd is, moet goed voldoen en heeft een inhoud van l'/2 M3. Zooals bekend wordt een gedeelte hiervan met straatvui! vermengd tot compost en 't andere vergaard in een betonnen put in de Verlengde Baard- wijksche steeg; een en ander wordt voor de landbouwers te koop gesteld. Voor inlichtingen betreffende het ledigen van privaten enz. moet men zich, zooals blijkt uit de in dit nummer voorkomende advertentie, wenden tot den Gemeente-Architect. .plaats. Met een stevig klankgehalte, .hoewel niet erg verfijnd en met een „pittige voordracht." Hoogste eere—afdeeling. 't Rozen knopje 's Grëvelduin—Capelle 298 punten, 2en prijs. Dezelfde correspondent zegt hier van „Mooi ensemble, beschaafd, goed .genuanceerd en goed afgericht.Maar .de directie was niet vrij van enkele „zeer willekeurige en minder gemo- .tiveerde opvattingen. Daardoor bleef „zij met 298 punten onder de fatale „grens (300) en kreeg 2en prijs. De heer N. Snijders kreeg tien direc. teursprljs voor muziek. Nederlandschen exposanten op de Brusselsche Jaarbeurs. Waar komt de WERELDVER MAARDE film van Fritz Lanc te draaien? 41006 Concert nEuphoniau. Onze verwachtingen van 't concert der harmonie „Euphonia* zijn niet teleurgesteld. Een groote menschen- massa stond Woensdagavond op en rond de markt om te genieten van 't prachtige concert dat „Euphonia" gaf. De muzikanten hebben weer eens voor de zooveeiste maal bewezen dat de vereeniging werkelijk 't recht heeft zich „koninklijk" te noemen. Er is van 't begin tot 't einde met veel ambitie geblazen. Elk nummer werd correct uitgevoerd en 't geheel getuigde van groote muzikaliteit. Een bijzonder woord van lof aan de heeren solisten. Evenais ande.s zorgde ook nu de politie wederom voor een goede rege ling van 't verkeer en werd een enkele poging van jongelui, die zin voor stoeien hadden, direct gesmoord. We hopen dai „Euphonia" zich nog eens meer in Waalwijk zal laten hooren. Zij kan wederom rekenen op een groot aantal dankbare luisteraars. Gegund. De verbouwing van het pand aan de Markt, voor «ekening van „Noord- Braband", in twee winkelhuizen en n. een bovenhuis en waarin de firma Cfir. Gem.JZangveresniging fJ)j-J jamin een filiaal zal vestigen, is opge- dragen aan den heer C. Timmermans „Hallelujah. Op 't groot Nationale Zangconcours te Zevenbergen, behaalde de Chr. Ge mengde Zangvereeniging „Hallelujah", directeur dhr. A. v. u. Kolk, in de afdeeling Uitmuntendheid den eersten prijs Wel een bewijs dat het koor over uit stekend materiaal beschikten eronder de bekwame leiding van den heer v. d. Kolk zeer goed is gezongen. We wenscnen de vereeniging met dit succes gaarne geluk. Een onzer medewerkers schrijft ons Groot succes van de Gem. Zangver. Hallelujah" te Waalwijk (v.m. Be soijen), te Zevenbergen. Na het ongekend succes van „Bel Canto" te Kaatsheuvel, moeten we onder de vele deelnemers uit den omtrek aan 't concours te Zevenber gen op ae allereerste plaats noemen „Hallelujah". Was Zondag j.l. een dag van vele groot successen, de dag van Woens dag was er een die onder 25 corpsen slechts 7 eerste prijzen zag uitgereikt, waarvan de heer A. v. d. Kolk met zijn corps een der hoogste was, en een der weinigen die op 't talrijk luisterende publiek indruk maakte. Frisch zette het koor Psalm 8 van G. ten Braaken in. Direct werd de indruk gevestigd dat thans 'n corps aan 't woor l was, dat ver boven 't mid delmatige uitstak en Woensdag de hoofdschotel vormde. Het nummer werd met veel toewij ding gezongen, waarin vooral het schitlerend dames—materiaal uitblonk. Ook „Woudzang" va-- lsr. Olman, 'n nummer vol technische moeilijk heden in alle partijen, werd beschaafd, genuanceerd, in prachtige samengang en schitterende stemming gezongen. 't Succes kon niet uitblijvenHalle lujah kreeg 318 punten in de afdeeling Gem. Koren Uitmuntendheid den eersten prijs, een zilveren Lauwerkrans met f 75,—. Een woord van hulde aar. den kra nigen leider van het korps, den heer A. v. d. Kolk, die met liefde en toe wijding zijn kunnen en kennen aan zijne vereeniging offert en die niet alleen een kunstig directeur, doch tevens een hoog gevierd leider van zijn koor is. Waalwijk mag groot gaan op een kracht, die groot is in zijn eenvoud en bescheiden blijft in zijn grootheid. Besoijensche fVoningbouwvereeniging. In de vacature ontstaan door het overlijden van den heer L. Verwiel, is de Edelachtb. heer C. G. Verwiel, oud-burgemeester van v.m. Besoijen, uit Sprang, den laagsten inschrijver. Waalwijks Belang. Wij vestigen nogmaals de aandacht der leden van „Waalwijks Belang" op de algemeene vergadering die a.s. Maandag in Hotel „de Twee Kolom men" wordt gehouden. De agenda bevat verschillende be langrijke punten, speciaal terzake van dingen die in de vorige algemeene vergadering naar voren zijn gebracht, alsmede de keuze van een nieuw bestuurslid. Wij twijfelen er niet aan of velen zullen deze algemeene vergadering bijwonen, mede om een bewijs van belangstelling te geven in 't werken van vereeniging en bestuur. Kinder—Optocht. Voor den Kinder—Optocht op Koninginne-viering hebben zich reeds een aantal kinderen opgegeven. Het bestuur verwacht er echter nog veel meer; 't is voor de kinderen een aardige afleiding-onder de vacantie, bloemen zijn er toch genoeg en er worden een groot aantal mooie geld prijzen uitgeloofd. Men late de kinderen zich dus aoo spoedig mogelijk opgeven aan het Bureau van dit blad, met juiste opgaaf van adres en waarmee zij zullen deelnemen. B. G. V. Op de d.d. 15 Aug. gehouden atle tiekwedstrijden, uitgeschreven door de R. K. Gymnastiekvereeniging „Kunst en Kracht" Baardwijk, wist de heer W. Pot, lid der Chr. Gymnastiekver eeniging „B. G. V." te v.m. Besoijen, beslag te leggen op den len prijs kogelstooten met een worp van pl.m. 9.70 M. Voorzeker een prachtige prestatie voor deze zoo kort bestaande veree niging. Concours Zevenbergen. Op het Zondag voortgezet zang concours te Zevenbergen werden o.m. prijzen behaald als volgt: Gemengde Koren. „De Heidebloem" Vrijhoeven— Cappel 295 punten, 2e prijs in de 3e afdeeling. „Hallelujah—Capelle Heijstraat 291 punten, 2e prijs in de le afdeeling. Afdeeling uitmuntendheid „Hallelu jah" Waalwijk (v.m. Besoijen) 318 punten, len prijs. De recensent van 't „D. v. N."zegt o.m. „Hallelujah" was weer eens eenig „in zijn soort en hier goed op zijn Aan de Brusselsche Jaarbeurs van 1—9 Sept. a. s. zullen de volgende Nederl. firmas' deelnemen Firma Max. Moser, Tilburg, leder. Van Helvoirt-de Nijs, Waalwijk, overleder en fournituren. Firma Kulche, Tilburg, machines, N. V. Paymans, Oisterwijk, schoen werk. Kerst Oerlemans, 's Capelle, schoenwerk. Vincent Hoffmans, Waalwijk, machi nes, chemische producten. T)c Athletiek-wcdst-rijdev van Kunst Si Kracht Begunstigd door zeer fraai weer zijn de Woensdag gehouden wedstrijden van „Kunst Kracht" in alle opzich ten uitnemend geslaagd en een groot succes voor de organiseerende veree niging geworden. Het publiek was in grooten getale opgekomen, daardoor het finantieel succes verzekerendhet aantal deelne mers was groot en van prima gehalte, waardoor in alle nummers een uiterst spannende strijd is gevoerd en er wer den schitterende prestaties geleverd. Alles liep vlot van stapel, waardoor 't rijke programma mooi op tijd was af gewerkt, zoodat het publiek, dat onop houdelijk luide zijn favorieten aanmoe digde of fraaie staaltjes van de overi ge concurrenten met. waardeerend ap plaus beloonde, van deze mooie sport terecht heeft kunnen genieten. Zooals de uitslag doet zien, stonden de pres taties op zeer hoog peil. We zagen vaak veel grooter opgezette wedstrijden waar lang niet zoo goed gesprongen en geloopen is. Dat men met een los-hoog- sprong over een lat van 1.57 M. na lo ting nog buiten de prijzen valt; dat er een hink-stap-sprong gemaakt werd van 12.13 M.; dat de 100 M. door een paar deelnemers in 11 9/10 sec. geloo pen werden, dit alles zegt voor ieder die eenigsüins met de prestaties op an dere wedstrijden op de hoogte is, meer dan genoeg. De organiseerende vereen. „Kunst Kracht" kan dan ook met groote voldoening op deze uitstekend verloo- pen wedstrijden terug zien, terwijl ook de deelnemers zonder uitzondering over de geheele regeling zeer tevreden wa ren. De jury, bestaande uit de heeren L. v. Druuen, (hoofdleider), H. Bresser, H. van Huiten en C. Pullens (de heer L. v. Drunen uit Drunen was door droevige omstandigheden verhinderd), heeft zich uitstekend van zijn taak^ge- kweten en de prijzen als volgt toege kend 80 M. hindernisbaan (aspiranten) le prijs H. Lombarts (P.S.V.), 2e prijs A. v. d. Anker (Juliana), 3e prijs A. de Hart (P.S.V.) Hoogspringen met aanloop le prijs (na loting tusschen 4 deelnemers die allen dezelfde hoogte haalden) J. van Mierlo (P.S.V.) 1.57 M., 2e pr. P. van den Hoven (Juliana) 1.57 M., 3e prijs .T. v. d. Heijden (Juliana) 1.57 M. 100 M. hardloopen le prijs R. van Santvliet (B.AC.) 119/10 sec, 2c pr. O Klerx (P.S.V.) 119/10 'sec., 3e pr. J. v. Mierlo (P.S.V.) 12 2/5 sec. Driesprong le pr. J. v. Mierlo (P.S. V.) 12.13 M., 2e pr. R. v. Santvliet (B.A.C.) 11.55 M., 3e pr. L. v. Gelder (Juliana) 11.45 M.. 100 M. baldribbelen le pr. L. van Gelder (Juliana) 191/5 sec., 2e prijs Chr. v. d. Hoven (Juliana) 19 2/5 sec., 3e prijs M. v. Leent 21 4/5 sec. Kogelstooten le pr. W. Pot (B.G. V.) 9.72 M., 2e «pr. H. v. Mierlo (P.S. V.) 9.62 M, 3e pr. A. Krol (Juliana) 9.47 M. 4 x 100 M. Estafette le pr. P.S.V.- ploeg waarin J. v. Mierlo, H. v. Mier lo, G. Klerx en Joh. Pullens, 2e pr. Ju- liana-ploeg waarin J. Boom, L. v. Gelder, Aug. Timmermans en Joh. Greve, 3e pr. B.A.C.-ploeg, waarin R. van Santvliet, C. Naber, J. van Es en F. Janssen. Polsstok-hoogspringen le pr. H. Pullens Lzn. 2.65 M., 2e pr. Jos. Gre ve 2.60 M., 3e pr. Joh. v. Mierlo (P.S. V.) 2.55 M. 1500 M. hardloopen: le pr. J. Dage- lings (B.A.C.) 4 min. 36 4/5 sec., 2e pr. Jac. Pullens (P.S.V.) 4 min. 50 1/5 sec., 3e pr. C. Naber (B.A.C.) 4 min. 54 1/5 sec. Zakloop (aspiranten) le prijs J. Krol (P.S.V.), 2e pr. Jos Boom (P.S. V.), 3e pr. C. v. Gelder (Juliana). Direct na afloop werden de prijzen door den Voorzitter van „Kunst Kracht" den heer Jac. v. Mierlo uitge reikt waarbij hij verschillende win naars een bijzonder compliment maak te voor hun prestaties. Tenslotte bracht hij dank aan pu bliek, jury, deelnemers, harmonie „St. Jan", schenkers van medailles en zoo vele anderen, die er toe hadden bijge dragen om door hun finantieelen, mo- reelen of daadwerkelijken steun dezen wedstrijd, tot zoo'n groot succes te maken in elk opzicht. Hij hoopte dat deze onderlinge kamp er toe mocht bijdragen om de goede verstandhouding tusschen de verschil lende sportvereenigingen, vooral in on ze plaats, te herstellen of te bevorde ren. Gregoriaansche Kerkzang. Ter bevordering van den Gregori- aanschen Kerkzang heeft het R. K. Zangkoor der Parochie van O. L. Vrouw, in voormalig Besoijen een cursus gevolgd die door de Grego- rius Vereeniging werd aanbevolen en door den heer Hoppenbróuwers uit Tilburg gegeven werd. Met zeven les sen is deze cursus nu geëindigd. Genoemd Zangkoor zal nu onder de hooggewaardeerde leiding van genoem den instructeur a.s. Zondag 19 dezer in den H. Dienst van 10 uur de Gre goriaansche gezangen en een meer stemmige Mis uitvoeren. Provinciale Staten. Donderdag vergaderden de Provin clale Staten onder voorzitterschap van Jhr. Mr. van Rijckevorsel. Bij de opening der vergadering wijdde de Voorzitter een rede aan de nagedachtenis van wijlen Mr. Baron van Voorst tot Voorst, Commissaris der Koningin. Mr. P. H. Loeff, voerde namens de Prov. Staten het woord. Onder de ingekomen stukken be vonden zich o.a. a. een schrijven van den heer Mr. v. d. Marck, dat «onder de gegeven omstandigheden een benoeming tot Griifier der Staten hem niet aange naam zal zijnen b. Mededeeling van den heer H. J. Mol. nieuw benoemd lid der Staten in de vacature Mr. van Dam, dat hij wegens drukke werkzaamheden de benoeming niet kan aanvaarden. Zonder hoofdelijke stemming werd aangenomen het voorstel van Ged. Staten om aan Mevr. de Wed. Wage naar een bedrag van f 10.000 ineens uit te keeren op gronden als door Ged. Staten in een brief aan Prov. Staten medegedeeld. (Door ons reeds vroeger gepubliceerd. Red.). Benoeming Griffier. Door Ged. Staten was de volgende voordracht opgemaakt: 1. Mr. H. J. M. Loeff, burgemeester van Drunen 2. Mr. A. H. L. M. van der Marck, secretaris der gemeente 's-Hertogen- bosch 3. Vincent F. L. W.Cleerdin, Vught, hoofdcommies der Prov. Griffie. Het lid Mr. P. H. Loeff wenscht zich van stemming te onthouden, omdat een der candidaten tot zijn familie behoort in den derden graad. Bij de eerste stemming werden uit gebracht 58 stemmen. Daarvan ver kreeg de heer Cieerdin er 29, Mr. Loeff 18 en Mr. van der Marck 11. De vereischte meerderheid is dus door geen der candidaten verkregen, zoodat een nieuwe vrije stemming et plaats hebben. Hiervan verwierf de heer Vincent Cieerdin 34 stemmen. Mr. H. Loeff ver kreeg 24 stemmen, zoodat gekozen was tot Griffier de heer Vincent Cieerdin. Griffier Vincent Cieerdin. Zooals men hierboven lezen kan, is benoemd tot Griffier der Staten van Noordbrabant de heer Vincent F. L. W. Cieerdin, thans hoofdcommies ter Provinciale Griffie, wonende te Vught. De heer Vincent Cieerdin een letterkundige van naam werd 5 Juli 1888 te 's Bosch geboren. Na zijne gymnasiale vorming en na werkzaam te zijn geweest ter secretarie van eene gemeente legde de heer Cieerdin in het jaar 1908 met gunstig gevolg een vergelijkend examen af voor een be noeming als ambtenaar ter Provinciale Griffie. Op 12 Maart van dat jaar werd hij benoemd tot tweede klerk en sindsdien heeft hij de verschil lende rangen ter Provinciale Griffie doorloopen. Naast zijn ambtelijke bezigheden beweegt dhr. Cieerdin zich ook op literair terrein. Behalve talrijke bijdra gen in verschillende bladen zagen ook verscheidene bundels het licht, o.a. „Omtrekken en Figuren", een bloemlezing „Roomsch Kruijdt", „Bra- bantsche Sagen" enz. Toer door Brabant. Woensdag is een groote wegwed strijd gehouden door Brabant, waarvan de afstand bedroeg 172 K M. De start en het eindpunt waren gelegen te Js Hertogenbosch. Als slot moesten nog twee baanronden op de Bossche baan worden gereden. Meer dan 70 renners, amateurs en nieuwelingen namen aan den wegwedstrijd deel. De uitslag is 1 L. Buijs, Halfweg, in eindsprint gewonnen van W. Hansen Eindhoven. Beide renners hadden grooten voorsprong op de rest. 3 W. Jacobs, Tilburg; 4 P. Vermalre, Ois terwijk; 5 P. van Gils, Ulvenhout6 J. A. Rox, Breda7 W. A. Roest, Lage-Zwaluwe8 L. Krijnen, Den 99l

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 9