Doeltreffende Reclame „De £cho van het Zuiden" Fly-Tox. De eenige goede insecien-dooder. fl. 1.20. HET VISI0ENAIRE FILMWERK NIEUW NIEUW Voor hebt U ook noodig. w Waalwijk. punten, 4e prijs Nooit Gedacht Waal- wijk 74 punten. Personeele prijzen: le prijs J. v. d. Hoven Waaiwijk 22 punten, 2e prijs W. v. Zon Nieuwkuik 21 punten, 3e prijs A. J. Verhoeven Herpt 21 punten. Kampioensprijs le zestallen '28. De Vriendschap Drunen met 557 p. Kampioensprijs 2e zestallen. De Eendracht Waalwijk 516 p. Rozenprijs le zestallen '28. De VriendschapDrunen met 43 rozen Rozenprijs 2e zestallen. Rozenjacnt Vlijmen 27 rozen. Persoonlijke Kampioensprijs over 1928 werd behaald door den heer Aug. van Bladel, lid van „Nooit Ge dacht" Waalwijk, met 102 punten. Het Koningskruis, geschonken door den heer P. v. d. Loo, werd behaald door den heer J. van Vaalen, Drunen met 15 punten. Nadat door den Voorzitter van Onderlinge Vriendschap" allen een woord van d^nk was gebracht voor dit goed geslaagd concours keerde eenieder hoogst voldaan huiswaarts. Waalwijks Symphonic - Gezelschap Naar wij vernemen bestaat bij het bestuur van 't W.S.G. het plan einde dezer maand een uitvoering te geven. Er wordt met groote ambitie gestu deerd en er zijn verschillende nieuwe goede krachten bijgekomen, zoodat wij met recht mogen verwachten dat we een goed concert krijgen, dat veler belangstelling wettigt. Onderstaande berichten zijn reeds in een gedeelte onzer vorige oplaag op genomen. Benoeming. Tot ontvanger der registratie te Waalwijk is benoemd de heer P. N. Roggeveen, thans ontvanger te Druten. De commies 2e klas C. Besse- ling te Waalwijk is bij resolutie van den minister benoemd tot commies le klas. Ons Feuilleton. Onze mooie feuilleton loopt ten einde. Wij kondigen een nieuw pracht werk aan HET HUIS DER STILLE SMARTEN. Wie zich tegen 1 October abon neert, ontvangt het blad tot dien datum GRATIS. ELSHOUT. Onze dorpsgenoot, de Herw. Frater Norbertius (in de wereld \V. v. d. Geld), thans te Tilburg, is overgeplaatst naar de Bisschoppelijke Mjuziekschool te 's-Bosch, alwaar hij werd benoemd tot directeur. Op de doelen van „Victoria" alli. werd j.l. Zondag een groot Bondscon- eours gehouden, uitgeschreven door de Handboogschutterij-gezelschappen v. d. ..Oranjebond", in den prachtig versier den tuin van den heer .1. Klerks. 25 ge zelschappen waren opgekomen. Om 12 uur werd door den Voorzitter, den heer AI. v. Esch uit Vught, «lil concours ge opend. Vervolgens werd met schieten begonnen. Ongeveer 7 uur was het ein de en werd de uitslag bekend gemaakt. I)e lieer Visser uit Boxtel, sprak eenige woorden van waardeering tot den, jubilaris, dlir. v. Esch, die 50 jaar lid is van den Handboog. Daarna werd den jubilaris een gou den medaille aangeboden door den se" cretaris, dhr. Brullemans. Getroffen dankte de jubilaris den spreker. Uitslag Eerste zestal korpsprijzen le pa-ijs Oefening baart Kunst, Boxtel, 108 pun- 2e prijs Concordia, Boxtel, 105 De Wet's Zonen, Dru- Eenenprijs nen, 7 eenen. Ie Kampioen Dageraad. Vucht, 30 punten: 2e kampioen Willem Teil, 20 punten. le Eereprijs A. v. Greven, van Ons Genoegen', Herpt, 20 punten; 2e eere prijs P. van Helmond van Dageraad, Vocht, 10 punten (4 na). Den heer v. Helmond werden nog bloemen aangeboden. De Voorzitter sloot daarna met een dankwoord deze wedstrijd. VRIJH.;CAPELLE. A.s. Zaterdag zullen ter eere van Koninginnever jaardag alhier diverse feestelijkheden worden gehouden. Zoo staan o. a. op het programma om 10 uur v.m. Kinderoptocht met versierde wagens en fietsen, van 2—6 uur n.m. Kinderspelen en 's avonds vanaf 7 uur Concerten door de Chr. Gem. Zangvereeniging „Hallelujah", het Fanfarecorps „Sirena" en der Gem. Zangvereeniging „De Heide bloem." Voor nadere bijzonderheden zie men de advertentie. RAAMSDONK. De hr. J Baks behaalde met zijn Airedale terrier op de club tentoonstelling van de kyno logenvereeniging te Breda den eersten prijs z.g. Voor het winkelpand van H.op het Heerenplein is een heerenfiets blijven staan, waarvan de eigenaar onbekend is. In de Schansstraat reed een motorrijder op een hond, waardoor de voorband klapte. De berijder met zijn medepassagier op de duozitting liepen bij hun val eenige ontvellingen op. In de woning van D. van D. in de Centralestraat ontstond gisteravond op den zolder brand. Het dak brandde gedeeltelijk af. Door het krachtig optreden van de brandweer was men 't vuur spoedig meeeter. De vermoe delijke oorzaak is het spelen door kinderen met lucifers. In het gezin van D. heeft zich een geval van dlphteritis voorgedaan Patiënt, een jongen van 7 jaar, is naar het ziekenhuis overgebracht. ten punten; 3e prijs L'Union, Boxtel, 104 punten 4e prijs Ons Genoegen, Herpt, 103 punten; 5e prijs Diana, Boxtel, 101 punten (13 na); Ge prijs Constan- 1 Li, Drunen, 101 punten (12 na); 7e prijs (Jaudium Internos, Esch, 08 pun ten; Se prijs Prins Hendrik,-'Helvoirt, 07 punten0e prijs Willem Teil, Vucht 06 punten; 10e prijs Soramis, Haar- NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 4 Sept. '28. Nieuwe zaak. In de Schoolstraat openden de dames Meijers en v. d. Wee een nieuwe affaire in dameshoeden. Een klein, doch fijn interieur, smaakvol en kunst zinnig gedecoreerd bood Zaterdag de honderden dames belangstellenden een beeld wat de nieuwe firma haar cliën- èle kan aanbieden. We twijfelen er niet aan of deze nieuwe firma zal in de dameswereld haar weg vinden en het hare er toe bijdragen om het publiek zooveel mogelijk ter plaatse te houden. Hoenderclub De Hoenderclub „Kaatsheuvel"hield heden Dinsdagavond jaarvergadering bij |oh. Smit De boeken sloten over 1927—1928 met een batig slot van ruim f50 Met algemeene stemmen werden de aftredende bestuursleden de heeren Teurlings, J. Lenzhols en H Badjou herkozen. Besloten werd tot het gezamenlijk enten der kippen, tot collectieve aankoop van turfsirooi- sel en tot het houden van een excursie. In principe werd besloten tot de op- richting vzn een afdeeling konijnen, fokkers. Een groote gratis verloting sloot den amicalen avond. De officieele opening der wedstrijden heeft plaats op Zaterdag 8 Sept. a. s. om 5 u. n.m. Onmiddellijk daarna zullen de wedstrijden een aanvang nemen. Er wordt gespeeld volgens de reg lementen en bepalingen van den N. K. B., aangevuld en gewijzigd naar plaatselijke omstandigheden. Naast de bestaande 2 teakhouten banen die geheel opnieuw gevlakt en gerestaureerd zijn is men bezig met het leggen van een derde baan, zoodat het materiaal aan de hoogste eischen zal voldoen. De wedstrijden zijn ingedeeld in Nationale Korpswedstrijden van 8 20 September Baan A. Personeele Baan wedstrijd van 8-20 September Baan B. Vrije Baanwedstrijd Heeren van 8—20 September Baan B—C. Vrije Baanwedstrijd Dames van 8—20 September Baan A B - C. Vrije baan Hamburger telling van 8—20 September Baan B C. Jubileum wedstrijd van 8—20 Sept. Baan C. Voor de diverse wedstrijden is een keur van prijzen uitgeloofd, zoodat we de verwachting mogen koesteren dat dit nationaal concours in allle opzich ten zal slagen. Koninginnedag 1928. Door prachtig weer begunstigd is Koninginnedag 1928 een succesdag ge worden. Reeds om 2 uur toen de kin deren naar de scholen trokken, om la ter in stoet naar het gemeentehuis te gaan, werd de komende belangstelling merkbaar. De harmonie „Apollo" haal de de kinderen aan de scholen af en om goed half drie werden door 700 kleintjes het „Wien Neerlands Bloed", het „Wilhelmus" en "Het Vlaggelied", onder leiding van den heer Tuerlings, gezongen. In de vestibule van liet. ge meentehuis stond de versierde buste van H.A1. de Koningin opgesteld, ter wijl den Wel Edel Achtbaren Heer Bur gemeester en het bestuur der vereeni- ging K.B. hadden post gevat. Na de zangdemonstratie trok de stoet onder Apollo's forsche marschtonen naar het terrein achter het gemeentehuis. Bij den ingang werden de kinderen op cho colade en gebak getracteerd. Direct werd met de kinderspelen aangevangen, onder leiding van het. personeel der O.L. School, krachtig en welwillend bijgestaan door een com missie van jongeheeren. Volgens klassen ingedeeld werden de volgende spelen afgewerkt wed loop met. hindernis, estafetteloopen, zakloopen, touwtrekken, kruiwagen wedren, hoogspringen en hindernis loopbaan. Zoowel de kinderen als het. talrijke publiek, dat in dichte scharen rond de lijnen stond opgesteld, amuseerde zich kostelijk met de tallooez komische mo menten die hel spel schiep. Direct na afloop van elk spel werden de prijzen uitgereikt. Om goed 5 uur werd met de volks spelen voor jongens boven de 16 jaar een aanvang gemaakt. De R.K. Gym nastiek vereen. K.G.V. had zeer bereid willig hiervan de leiding op zich geno men. VAN DEN GROOTSTEN REGISSE Ik FRITZ LANC komt ildenberg. Een beschikbaar gesteld door de firma v. Roosmalen te L.-o.-Z., door Robben. Voor een aparte snel heidsronde werd een prijs beschikbaar gesteld dooi' de le Kaatsheuvelsche Kettingkastenfabriek, gewonnen door Pijnenburg, L.-o.-Z. De ballonjacht kon niet geheel uit gereden worden door het late uur, zoo dat in de finale geloot werd door de drie winnaar. s De uitslag was le pr. Paulides, Sprang, 2e pr. Spoormakers, 3e pr. Pijnenburg. Een groote menschenmassa stond op de Markt te iwachten op het avondcon cert dat volgen zou. De slechte op komst. der muzikanten was echter oor zaak. dat Euphonia zijn programma niet kon afwerken. Een teleurstelling voor het wachtende publiek, dat even min als de opgekomen muzikanten de geste der laksche harmoniemannen kon prijzen. Bel Canto was beter op zijn post en gaf in vol koor op uitstekende wijze zijn programma onder leiding van den directeur J. Tuerlings, te hooren. Het dankbaar applaus na elk nummer was het beste bewijs, dat het publiek de, prestaties van lief jeugdig koor weet te wnardeeren. SPORT. Nationaal Kegelconcours. Ter gelegenheid van het 65-jarig bestaan der Kegelclub „Amoenitas" gevestigd in het Hotel A. Snoeren— v. Heesch alhier geeft de Tilburgsche Kegelbond onder goedkeuring van den N. K B een groot Nationaal Kegel, concours vanaf Zaterdag 8 tot en met punte (12 na). 1ste zestal Rozenprijs le prijs Ons Genoegen, Vucht, 5 rozen (1 na); 2e rozenprijs Amicitia, Boxtel, 5 rozen. ierenprijs Eendracht Itozenjacht, Boxtel, JU vieren. Drieëuprijs Vrede zij ons doel, Hel voirt, 9 drieën. Tweëenprijs St. Joris, Vucht, 14 tweëen. Eenonprijs Victoria, Elshout, 7 eenen. Eerste kampioen: Goudium Inter nos, Boxtel, 41 punten; 2e kampioen Ons Genoegen, Herpt, 39 punten; 3e kampioen Vrede zij ons doel, Helvoirt, 36 punten. Eerste eereprijs F. Fitters, Ons Ge noegen, Herpt, 26 punten; 2e eereprijs Tli. Keetels van Claudius Civilius, Haai steeg, 25 punten. 2e Zestallen le prijs Diana, Box- tel, 90 punten; 2e prijs Oefening baart Kunst, Boxtel, 76 punten; 3e prijs Willem Teil, Vucht, 75 punten; 4e pr. Kariovolda, Esch, 37 punten; 5e prijs Prins Hendrik, Helvoirt, 60 punten; 6e prijs Dageraad, Vucht. 59 punten; 7e prijs Ons Genoegen, Herpt, 56 pun ten (14 na); 8e prijs Claudius Civilus, Haarsteeg, 56 punten (2 na). le Rozenprijs L'Union, Boxtel, 2 Rozen. Drieëuprijs Soranus, Ilaaren. Besouw welwil lend het beschermheerschap, terwijl een eere comité is samengesteld be staande uit de heeren Jos. van Beurden en H. v. d. Wildenberg resp. Voorz. van de kegelclub „Houdt de Plank" en .Vriendenkring" in onze gemeente. Mgr. W H. Völker, Pastoor. J. H. Paan, Enschot, Pastoor. Pater Groen, Overste St. Antonius- gesticht. Jhr. Mr E. Verheijen, Kantonrechter. J. van Lier, Wethouder. L, v. d. Horst, Wethouder. Mr. Dr. A. v. Rljckevorsel, 's Hage. W. L. M. de Both, Arts. J Vercouteren, Arts. M. A. v. d. Wee, Voorz. Ver. K. B. M. v Nieuwstadt, Pres. „Euphonia." A Schalken, Pres. „Apollo." Da technische Commissie bestaat uit de heeren S. Menheere en Jongen Tilburg en de heer M. A. Tirion alhier. De regelingscommissie is samen gesteld uit het bestuur van den T. K. B. alsmede de leden van „Amoenitas" Kaatsheuvel. Het secretariaat is in handen van den heer B. Mutsaers. De jury wordt gevormd door de heeren Jos. Woestenberg, J. Terweij en G. Boink, Tilburg J. van Beurden, Kaatsheuvel, H. v. d. Wildenberg, Loon-op-Zand H. v. d. Waerden, I ilburgC. de Coch, Tilburg en J. Langermans, Waalwijk. De uitslag was 100 M. hai'dloopen le pr. G. Kleijn, 2e pr. .Tos. Kleijens, 3e pr. Henk van M ierlo. Polsstokhoogspringen le prijs L. Voogd, 2e pr. C. v. Wanrooy, 3e pr. L. de Vries. 800 M. hardloopen le pr. Job. van Kiel, 2e pr. G. Kleijn, 3e pr.P. Dekkers. Los hoogspringen le pr. L. de Vries, 2e pr. Joh. van Riel, 3e pr. L. Voogd. Reeds gemimen tijd snorden dé mo tors over bel veld, ongeduldig om aan den motorbehendigheidswedstrijd deel te nemen. De lieer J. v. Kemenade had hierover de leiding. De belangstelling van hel publiek, die in geen enkel op zicht. verflauwde, steeg nog voor deze hier nog onbekende attractie. Op liet groote veld moesten achtereenvolgens de volgende hindernissen genomen wor den 1 een bel in beweging brengen, 2 over een 6 M. lange/ wipplank, draai end op een hoogte van 60 c.AL, rijden, 3 over een 10 M. lange,, liggende plank rijden, 4 met een brandende sigaret een ballon doen ontploffen, 5 met een stok door een hangende ring steken, 6 op een juist aangegeven punt door remmen stoppen, 7 een pijp rookend over hindernissen rijden, 8 een voetbal al rijdende door een klein doel slaan, 9 tweemaal het geheele terrein in vol le vaart rondrennen, 10 tot slot weer rijdende afbellen als in 110. 1. oor het niet op de aangegeven wijze een hindernis nemen, werden strafpun- ten toegekend, terwijl met gelijke straf- punten de tijd besliste. De uitslag was le Prijs Paulides, 10 strafpunten, snelste tijd. 2e Prijs Robben, Udenhout., 10 straf punten. 3e Prijs G. v. d. Wildenberg, 20 straf punten. 4e Prijs v. Goethem, Oosterhout, 25 strafpunten. 5e Prijs Pijnenburg, Looirop-Zand, 40 strafpunten, snelste tijd. Ge Prijs .T. Esch, Kaatsheuvel, 40 strafpunten. Speciale prijzen voor de best. geklas seerde FN, beschikbaar gesteld door de firma v. Oss uit Tilburg, werden ge wonnen door 1 Robben, 2 G. v. d. VOETBAL. WAALWIJK. R.W.B. Hoewel niet volledig gespeeld kon worden, heeft R.W.B. te Oss tegen Zwanenberg, dat zeer versterkt is met B. V. V.- en ex-Roodborstjes-spelers, goed partij gegeven, vooral na de rust. Tegen het einde waren onze nationaal gestreepten overwegend sterker, doch moesten met een gelijk spel, 22, genoegen nemen. H.E.C. A.s. Zondag begint voor HEC reeds de competitie met de plaatselijke ont moeting „Waalwijk" HEC. Het zal voor velen wel een verrassing zijn en wellicht voor HEC zelf ook. De HEC-ers hebben den laatsten tijd weinig, misschien wel te weinig ge traind. We zullen maar hopen, dat het spelpeil tot de noodige hoogte opge voerd zal kunnen worden. De HEC- ers aanmoedigen hun uiterste best te doen, zal waarschijnlijk wel overbodig zijn. We hopen tenminste dat zij de zen eersten wedstrijd in de 2e klas een behoorlijk figuur zullen slaan en de tegenpartij niet zullen onderschatten. Het is wellicht niet het sterkste elftal van de afdeeling, maar het is een plaatselijke ontmoeting en dat zegt ook nogal wat. Verder vertrouwen wij dat spelers en supporters mede zullen werken aan een regelmatig verloop. HEC-ers hou je goed. HEUSDEN De uitslag van den Zondag hier gehouden seriewedstrijd is als volgt: FSV (Baardwijk) Juliana (Heusden) 4—1. Wilhelmina (Wijk) DVO (Kaatsheuvel) 4 1. Juliana (Baard wijk) Juliana (Hausden) 2—1 en Brabantia (Waspik) DVo (Haar steeg) 4—0. AGENDA'S. WAALWIJK, Donderdag 8 uur repetitie Tavenu. Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag8'/a uur. Repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Zaterdag 3uur. Verplichte oefe ning voor de leden der korfbalclub W.E.K. Zaterdag 9 uur. Bestuurvergadering Liedertafel „Oefening en Vermaak". GEMENGD NIEUWS. Reuter meldt d.d. gisteren uit New-York, dat de New York Times meedeelt, dat de vliegers Hassell en Cramer, die op 18 Augustus uit Co chrane in Ontario waren vertrokken om via Groenland Zweden te bereiken veilig en wel zouden zijn. Zij hadden twee weken geleden een noodlanding moeten uitvoeren bij Kaap Sukkertop- pen (Het Sukkertoppendistrict ligt iets benoorden den 65sten breedtegraad op de Westkust van Groenland. Sukkertoppen de Suikerspits.) Prof. Hobbs, die zich daar juist met een wetenschappelijke expeditie bevond, werd opmerkzaam gemaakt op de rooksignalen van de beide vliegers, spoorde hen op en redde hen. Een ander bericht over de redding geeft nog de volgende bijzonderheden Na een buitengewoon moeilijken tocht door de ijswoestijn, die 2 weken duurde werden beide vliegers door de expeditie van prof. Hobbs gered. Deze expeditie was door Eskimo's op rooksignalen opmerkzaam gemaakt welke van de vliegers afkomstig bleken. Zij verkeerden in goeden welstand. Per motorboot worden ze naar Mount Evans gebracht. Gisteravond hebben te Zeist de inspecteurs Rapinga en Posthuma met rechercheur Sibeyn uit Amsterdam in vereeniging met rijks- en gemeente politie gearresteerd j. H G die omstreeks Paschen ontvlucht is uit de gevangenis te Scheveningen. De aangehoudene G. hield zich reeds twee weken op In Zeist, waar hij als betonwerker werk had gevon den bij den bouw van het gemeente lijk abattoir. Gisteravond is aan de Delden- schestraat te Borne een ongeveer 20 jarig persoon E. genaamd uit Delden aan den weg gevonden in, naar men meende, beschonken toestand. Later bleek, dat hij een hersenschudding had, doordat hij met een zwaar voorwerp op het hoofd was geslagen Het is nog onbekend, wie de dader of daders zijn, maar vermoede lijk is de oorzaak te zoeken in dronkenschap. Maandagochtend is op den rijks- straatweg tusschen Lexmond en Vianen een vrachtauto, met 24 arbeiders uit Poederoyen en Zuilichem op weg naar Laren (N.-H.) met groote kracht tegen een boom en verder tegen een ijzeren leuning van een brug gebotst, tenge volge waarvan deze geheel werd vernield. Een der arbeiders, de 34-jarige j gehuwde j. Schouwenburg uit Poede- royen, werd op slag gedood; de 22-jarige ongehuwde J. van Veen uit Zuilichem stierf kort daarnade werk- man G. Klop uit Zuilichem kreeg een ernstige hersenschudding. Dr. Bonk te Vianen verleende de eerste geneeskundige hulp. De auto bestuurder C. van Rhenen uit Hilversum werd met een versplinterden duim naar de klinieken te Utrecht vervoerd. Ook eenige andere werklieden, die min of meer ernstige verwondingen hadden opgeloopen zijn daarheen overgebracht. De auto werd gedeeltelijk vernield. De rijkspolitie te Vianen en te Lex mond stelt een onderzoek in. In de duisternis is een autobus in het graafschap Durham, nabij het fabrieksstadje Chester-le-Street, ineen sloot gereden. Het benzine-reservoir ontplofte, de autobus vatte vlam en de kleeren van de reizigers raakten in brand. De meesten konden ontkomen, maar an deren zaten onder de overblijfselen gevangen. Van hen verbrandde een vrouw levend. Negen en-twintig passa giers kregen brandwonden. Zondagavond geiaakte het zes jarig zoontje van den heer W. S., dat te Weert met een tweetal vriendjes op den Kanaaldijk aan liet spelen was in het bassin. Na 20 minuten dreggen werd het jongetje opgehaald, pogingen om de levensgeesten weer op te wek ken mislukten. In de binnenstad teWeenen bij het kruispunt tusschen twee hoofdsra- ten hebben twee mannen een juwelier in zijn winkel overvallen en hem door een slag met een boksbeugel gekwetst. De juwelier riep om hulp, waarop een agent en een chauffeur de vervolging van de daders begonnen. Een van de daders ontsnapte, de andere loste toen hij in het nauw werd gedreven, d revolverschoten waarvan er een d agent wondde. De twee andere schot troffen den dader zelf. Uiteen daarop ingesteld onderzo bleek dat de roover die zelfmoo gepleegd had, een kort geleden Weenen aangekomen Roemeensche. tingeltangels optredende kun9tschutt was. Zijn medeplichtige is voorloop verdwenen. Het „Wild West"-drama verwek in Weenen veel opschudding. Bij de ringrijderij op Koninginn dag werd een 28-jarige dochter v den heer J. v. Rooyen te Wijk Duurstede, onwel. Daar zij den ri niet liet vallen, bemerkte de heer dat er iets niet in orde was en brac ijlings het paard tot stilstand. M greep het meisje, dat anders van tilbury zou zijn gevallen, daar zij b wusteloos was geworden en brac haar naar de woning van den he V. onder het gemeentehuis. Daai w spoedig een dokter aanwezig, died raad gaf direct een geestelijke te or bieden. Zonder tot bewustzijn te zi gekomen, is het ongelukkige mcis overleden, vermoedelijk aan hartv« amming. ADVERTENTIëN. Programma der feeste lijkheden te Vrijh.-Capelle op 8 SEPTEMBER. Voorm. 10 uur. Rondrit der schoolkinderen op wagens met daarbij zooveel mogelijk versiei de fietsen Opstelling aan de O. L. School. Route Westzijde, Sprang, vervolgens naar Labbegattot het kanaaitje. 'sNam. 2—6 uur. Kinder- spelen op het terrein tegenover het Raadhuis, opgeluisterd door het Fanfare-corps „Sirena" van Vrijh.-Capelle. 7 uur. Concert door de Clir. Gem. Zangver. „Hallelujah" van Vrijh Capelle, Directeur de heer Snijers. 7'/2 10 uur. Avondconcert te geven door het Fanfarecorps .Sirena" te Vrijh-Capelle, Dir. P. B. Bisselink en de Ciem. Zangver. „De Heidebloem" te Vrijh.-Capelle, Dir. de heer v. d. Kolk. Kinderen uit Vrijh.-Capelle, die een andere school bezoeken, kunnen zich, voor zoover nog niet opgegeven, aanmelden Donder dag van half een tot half twee uur aan de O L School te Vrijh. Capelle. Beleefd verzoek te vlaggen. Als zakenman met een goeden kijk op het moderne zaken doctn moogt U dus nimmer met Uw reclame-campagnes passeeren. 15 In dén seconde reinigt Fly-Tox uw kamer, keuken, salon en kelder van alle schadelijke insecten en ongedierte. Neemt proef. Groote flesch met gratis mondsproeier Alleen b ij c 3 c ara re 3 <t) a> METROPOLIS je Echo van hel Zuiden 3 •O11 M *-• 3 C O KierlaaglHian der Heijden 03 O •n CU r-r 3 3 n» ji* 3 cro. 3 3 CU a i-i O 3 To. 0 CU rt 1 r-*

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 6