FEUILLETON landers in andere werelddeelen en In de /erschillendeEuropeesctie landen In grooten getale den lOen Januari de nationale gebeurtenis meeleven Het is de eerste mial.dat bij een nationale feestviering een zoo groote kring kan worden betrokken. De muziekuitvoe ring vangt aan te 21.30 uur. De Kon. Luchtvaartmaatschappij in 1928. De KLM. heeft in het afgeloopen jaar 17.165 passagiers, 688.130 KG. goederen. 35.100 KG. briefpost en 21215 KG. pakketpost vervoerd. Ten opzichte van 1927 beteekent dit een vermeerdering van het vervoer van passagiers met 33 pet., van het goe d renvervoer met 71 pet., een twee voudige toeneming van het postver voer en een toeneming met 42 pet. van het gewicht aan pakketpost De vloot van de K L M, presteerde 1. 726 118 ton K M tegen 1 272 000 in 1927 hetgeen een vermeerdering met 35 4 pet. beteekent. De toestellen vlogen 10 287 uur. tegen 887 in 1927. Zij legden daarbij omstreeks 13/4 miliioen K.M af; de dienstregelmatigheid bedroeg 95 1 pet. Het aamal personen, die korte vluchten met de K.L M. maakten op de vliegvelden en op S resterberg. in Den Heldjr. te Arnhem. Venlo, enz. bedroeg 17.170 Tal van bijzondere vluchten weden uitgevoerd, tezamen over 450 000 K M Genoemd worden hier de vluchten op Ameland, Schier monnikoog en Urk op 1. 3en4|anu ari. toen deze eilanden tengevolge van ijsgang van alle verkeer waren verstoken, de vluchten van den heer Van Lear Black (o a. naar Khartoem. Kopenhagen. Berlijn. Reims, en Sout hampton), majoor Holt en kapitein Loewenstein. Het vervoer van tuinbouwproducten is geweldig ges'ece"1 lo Mei alleen bedroeg dit reeds 70 000 K.G. Het antal passagiers over Augus. tus 1978 is ongeveer gelijk aan dat over het geheele jaar 1923. en het vervoer alleen van aardbeien in Mei Is gelijk aan het.'geheele goederenver voer van 1921. INGEZONDEN STUKKEN. (Batten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redacteur. In uw blad van l.l. Zaterdag stelt Waalwijker het vermoeden daar dat er mog lijk wel iemand is die kan raden waarom de subs die^anvrage van de R. K. Kerk in de Parochie van St. Antonuis in een geheime ver- gade'ing is behandeld. Ik zie daar geen kans toe om dit te raden en het is mij ook onbegrij pelijk waarom een d rgelijke bespre king over aanvrage om steun uit de publieke kas niet gewoon in 't open baar behandeld geworden is. Er zou voor mij dunkt me, een Onaangenaam gevoel in liggen om in 't openbaar mijn stem uit te brengen zonder die daarbij in het openbaar te motiveeren. In het onderhavige geval had ik zeer zeker gehoord tot hen die deze aanvrage verworpen hebben. Dat de gemeente een klok in een kerktoren hangt, dat kan nog, want iedereen kan er op kijken. Maar de overheid zou naar mijne meening op van „DB BOHO VAN HBT ZUIDBN NAAR HET ENGELSCH. J. SCHEEPENS. 29. Maar nu ik deze vondst heb gedaan, zal het wel zeer raar moeten loopen, ale ik ditmaal niet achter de waarheid kom! Dat verzeker ik je, Steel, en ik zal er voor vechten ale het moet. Het eigenaardige van het geval is wel, dat jouw ellendige nare ondervin dingen van het oogenblik zoo nauw in verband staan meti de mjjne; doch, dit zal tenslotte van den anderen kant de zaken weer vereenvoudigen, wijl we nu beiden jacht kunnen maken op een en denzelfden schurk!" „Dien we echter nog moeten vinden, Bell!" „Toegegeven. Maar we zullen gedul dig wachten tot we beet hebben, juist als een visscher bij een ouden snoek! De Rembrandt-ets zal het aas zijn, en ge zult het zien, bijten zal hij, misschien wel heel spoedig. Maar, behalve dat, heb ik vandaag nog een paar belang rijke ontdekkingen gedaan. We gaan nu naar het huis van de vreemde dame die de eigenares is van de nummers 218 en 219 op Brunswick Square en ik moet me al heel erg vergissen als zij niet een oude kennis van mij is. Het den verkeerden en ook een zeer ge vaarlijken weg zich gaan begeven zoo ze de taak van een bepaalde kerk of alle kerken ging overnemen door die mede te helpen bouwen en daar de belastingpenningen voor te gebruiken. Eenmaal dezen weg op is de ramp niet te overzien en ik geloof als in ons goede en vredige vaderland overal deze weg werd ingeslagen wij met enkele jaren de fanatiekste godsdienst oorlog hadden, waar de gruwelijke strijd in Mexico nog maar kinderspel bij is. Laat nu de overheid e de kerk ieder op eig n terrein werkzaam blijven. Ieder heeft een eigen terrein en eigen taak. Gaat men deze door elkander mengen dan heb je vroeg of laat de poppen aan 't dansen, ik voor mij ben voor godsdienstvrede en om deze redenen ben ik blij dat deze aanvrage verworpen is. Als ik tot stemmen eventueel geroepen was zou ik in deze kwestie er ook niets voor gevoeld hebben om mijne meening onder stoelen of banken of in een geheime vergadering te stekenge dachtig aan het woord van Ir. Kalff dat men in ons goede vaderland altijd nog den man weet te waardeeren die eerlijk en openlijk, van alle smetten vrij, zijn meening naar voren durft te brengen. Daar ik echter niet in den Raad zit en dus ook hierin niets te zeggen heb vind ik het thans onnoo- dig openlijk deze meening te onder teekenen en teeken ik met de meeste hoogachting X KERKNIEUWS. Priesterjubilea. In 1929 zullen om jubileeren 40 jaar priester op 15 Juni: J.Th. Buijs, geboren te Herpt, pastoor te Waalwijk (O L Vrouw Onbevl. Ont vangen), A J Goossens, geboren ie Waalwijk, pastoor te Berkel en A F M Sweens geboren te Boxmeer, president Seminarie Haaren. 25 jaar priester op 28 MeiL. C. J. M van Heeswijk, geboren te 's-Bosch, pastoor te Raamsdonk, W J. van Kessel, geboren te Drunen, ad viseur N. C. B. 12"/2-jaar priester op 2 December E H van Mol, geboren te Nieuwkuijk, kap. Tilburg, J H A Zijlmans, ge boren te Raamsdonksveer, kapelaan te Tilburg 1 40 jaar pastoor 4 Maart: A A Kamp, geboren te Raamsdonk, pastoor te Haren bij Megen, 28 Maart N J A Wouters, geb. te Tilburg, deken te Heusden, 21 October J P P de Winter, geboren te Waspik, pastoor te Mierlo RECHTSZAKEN. Stroopers H. B. 49 jaar arbeider te Boxtel werd in den nacht van 13 Nov in het Banisveld onder Boxtel aange tn ffen, terwijl hij wel een jach'ge- weer doch geen jichtacte bij zich had. Hij trok zich tetug in een sloot beweerde dat hij aan 't wandelen was en wilde zijn geweer niet aan de oolitie overgeven. Na verhoor luidde deelsch wegens overtreding der Jachtwet f 100 boete en verbeurdverklaring van het geweer Teg-n A v. d. G uit Boxtel, die een ander met een carbidlantaarn in hef jachtveld volgde werd f 100 boete uitstapje zal niet zonder gevaar zijn. „Ben je van plan er nog hedenavond heen te gaan?" vroeg Steel. „Ja, en Liefst onmiddellijk", besloot Bell. „De uren van den nacht zijn het best geschikt voor duister werk Wat is de naaste weg naar Longdeau Grange. „Zóó. Dus het „Huis der Stille Smarten" is ons doel hedenavond. Want zoo noemt men het, moet ge weten. Ik moet je bekennen dat dit kasteel me altijd buitenmate heeft be koord, een eenigszins vreemdsoortigen indruk op me heeft gemaakt We zul len over de golfvelden gaan achter langs het dorp Ovingdeau. Het is een zeldzaam uitgelezen plaats voor een dramatische geschiedenis Bell stond op en stak een versche si gaar aan. „Kom mee", sprak hij. „Zet die Rem brandt maar daar achter je boekenrek met de afbeelding naar den muur. Ik zou voor geen geld ter wereld nu dat mooie stuk willen kwijt raken- Of neen, het lijkt me, achteraf gezien, toch maar beter dat ik het mee neem". David Steel sloot zorgvuldig alles achter zich en de beide mannen traden naar buiten in den donkeren nacht. HOOFDSTUK XIII. „BRAVE HOND! Twee vurig flikkerende oogen nader den de beide meisjes uit de richting van het dorp. op den smallen landweg, een hooge schaduw gleed voortdurend nader, begeleid door hoefgeklep en wielgeratel over den eenzamen straat- geglscht. subs, hechtenisslraf en ver beurdverklaring van het geweer. Vrijgesproken Het gerechtshof deed tn hoogerbe- reep van het O M. uitspraak in de rechtzaak tegen A. A' v. d.S.kellner te Heusden. verdacht van diefstal van geld In het patronaatsgebodw te Heusden. Conform de uitspraak van de recht bai k heelt het gerechtshof den ver dachte vrijgesproken wegens gebrek aan wettig en oveMu'gend bewijs. Ruwe Huid Schrale Lippen SPORT. VOETBAL. WAALWIJK. R.W.B. R.W.B.2 gaat a.s. Zondag voor de competitie op bezoek bij het W. v. Heusden. Vertrek half 1 per fiets, eventueel met de .HB.-bus, ingeval het ongunstig weer is. R.W.B.3 speelt thnis tegen Bra- bantia 3, om 2 nur. W.S.C. Voor de tweede Ronde van den N.V.B.-Beker heeft W.S.C. wederom geloot om elders te spelen. Morgen zal W.S.C. de groote reis moeten onder nemen naar Zeelands Hoofdstad, om in Middelburg tegen de Vereeniging Middelburg, de oudste 2e Klasser te spelen. In verband met de terreinge steldheid vanwege den ingevallen vorst veronderstellen wij, dat er wel niet ge speeld zal worden. Mocht er event, wel gespeeld worden, dan zal het ons wel benieuwen, wat W.S.C. zal doen tegen dezen sterken tegenstander, 't Zou een mooi resultaat zijn, indien morgen, juist bij het 23-jarig bestaan, met suc ces uit Middelburg terug werd geko men. Om 9.42 uur des avonds komen de spelers terug. Op eigen terrein speelt het 2de elftal tegen Baardwijk 2. Aanvang 2 uur. Ook hier zal wel niet gespeeld wor den om bovenvermelde redenen. H.E.C. Door het deelnemen aan de wedstrij den om den Ned. Voetbal Beker staat Zondag 6 Jan. de H.E.C.-supporters een interessante ontmoeting op het H.E.C.-terrein te wachten. Ons le elftal moet dan voor de 2de ronde tegen „Bredania" uit Breda spelen, die, evenals H.E.C.in de 2e Klasse uitkomt. Voor H.E.C. zijn deze tegenstanders geheel onbekend en vergissen wij ons niet, dan hebben zij nog nooit in Waalwijk gespeeld. Als wij de ranglijstjes nagaan zien wij dat Bredania een veel betere plaats inneemt dan H.E.C., zoodat deze ex- eerste klasser, hiernaar gerekend, veel sterker moet zijn en er dus voor H.E.C. weg. Dan hield het paardgetrappel en het wielgeratel op eenigen afstand van het groote ijzeren hek op, en een man nenstem werd gehoord. „Wacht liever bij het begin van de oprijlaan ginds op ons", sprak de stem. „Gaat het zoo, Bell?" „Wie was dat de daar sprak?" vroeg Enid, „een vreemdeling?" „Niet precies een vreemdeling", ant woordde Ruth. „Dat is mijnheer Da vid Steel. O, ik ben overtuigd, dat we hem volkomen vertrouwen kunnen» Maak het hem niet lastig. Denk eens aan de moeilijkheden, waarin hij zich door ons bevindt". „Dat doe ik", sprak Enid droog. „Maar ik denk ook aan Reginald. Als die lieve neef Reginald aan de bescher mende hoede van onze honden weet te ontsnappen, zijn we verloren. Het ge hoor van dien man is buitengewoon scherp! Dan komt hij hierheen geslo pen op zijn groote platte voeten en in een oogenblik zal hij alles begrepen hebben. Brave hond!" „In de verte hoorde men het gegrom van een hond en even daarna weer 't klagelijk gehuil van een tweede. Het was het gehuil van een beest, die een prooi gevonden heeft en roept dat men zich op de hoogte komt stellen van wat hij onder bedwang houdt. Zoo lang dat duurde was Henson onder goede controle. Bij de geringste poging tot ontvluchting zouden ze hem in stukken scheuren. Voor het oogen blik was alles dus in orde, maar de oude Wiliam kon ieder oogenblik op duiken om de beesten op te halen en ze in hun hokken op te sluiten. De beide mannen kwamen nader. weinig kans op een overwinning zal zijn. Het zal zoodoende voor de H.E.C.. ers oppassen zijn, temeer daar, volgens de bepalingen, een gelijk spel voor de bezoekers als overwinning geldt en H.E.C. dan in dit geval van verdere deelname uitgesloten zou zijn. Mocht H.E.C. echter winnen, dan hebben* zij kans dat zij in de volgende ronde tegen een eersten klasser moeten uitkomen. De H.E.C.-ers zullen dit alles wel in het oog houdenen er voor zorgen dat, indien mogelijk, de overwinning aan hun kant komt, zoodat het een aantrekkelijke wedstrijd zal worden. De leiding is in handen van den heer J. H. Hoynck-van Papendrecht uit 's Hertogenbosch. Men wordt er nog even aan herin nerd dat deze wedstrijd om 2 uur zal aanvangen, terwijl na 15 dézer weder om om half 3 begonnen wordt. Ons 2e en 3e elftal zijn dien dag vrij van competitie. DRUNEN. Zondag j.l. is onze voetbalvereeni- ging „Sporters" op bezoek geweest bij „DOSCO", Den Bosch. Deze wedstrijd eindigde in gelijk spel, 22. A.s. Zondag speelt onze club op eigen terrein tegen „Veghel" uit Veghel. Aanvang 2 uur. HEUSDEN. De wedstrijd JulianaH.E.C., Waal wijk, die hier Zondag begonnen was, werd door den scheidsrechter na een kwartier spelens wegens het slechte weer gestaakt. De stand was toen 1-0 in het voordeel van Juliana. KORFBAL. W.E.K. Verleden Zondag had de 2e Winter vergadering plaats van onze Korfbal club, welke gehouden werd in de zaal van den heer Speekenbrink. De op komst was niet slecht Besloten werd de groote actie ter verkrijging van nieuwe leden nu te beginnen, teneinde over eenige weken de oefeningen onder- deskundige leiding van een Tilburg- schen trainer, weder te doen aanvan gen. Om de toetreding van nieuwe le den te bevorderen werd bet inleggeld op ƒ1,gesteld. Aan mej. Eijkens werd op haar ver zoek ontslag verleend als penningmees. teresse en lid: onder ^dankzegging voor de vele en goede diensten door haar aan W.E.K. bewezen. Hierna volgden nog eenige huishou delijke; besprekingen, waarna de verga dering, die een gezellig en goed ver loop had, werd beëindigd. 449ste STAATSLOTERIJ. te Klasse 2e lijst. Trekking 2 Jan. Naar de voorloopige lijst. Prijs van ƒ1500: 10745. Prijs van 10005976 10241 15549 17781 Prijs van 400 2541 10198 Prijs van 200: 18262 Prijs van 100 555 2289 3732 6968 13790 20634 'uitspraken kantongerecht waalwijk Toen de honden aansloegen bleven ze even staan. Door de dichte boomen- rijen heen glinsterden in de verte twee lichten van het kasteel. Steel ging op de teenen staan en huiverde even on danks zich zelf. „Weer roode gordijnen!" mompelde hij. „Roode gordijnen spelen een rol in heel deze geschiedenis. Ze zullen nog oorzaak zijn, dat ik het op mijn zenu wen krijg telkens wanneer ik ze zie. „Wat doen we met die honden, Bell?" ging hij voort, zich tot z'n metgezel wendend. „Honden of geen honden", antwoord de deze, „ik ga thans niet meer terug. Hier overdag komen is onbegonnen nutteloos werk. Daarom moeten we maar genoegen nemen met 'n amateur- inbraakje. Er is ginds een jongedame, die me eens zeker zou hebben gehol pen in deze zaak, maar Enid stapte uit den schaduw onder de boomen tot op den weg. De nacht was niet bijzonder duister, zoodat haar mooie gelaatstrekken voor beide daar buiten wachtende mannen vrij duide lijk zichtbaar waren. „Dat meisje is hier", sprak ze koud. „Wat wenscht gij?" Bell en zijn metgezel konden geen van beiden een uitroep van verbazing weerhouden. Bell niet, omdat hij zoo plotseling in tegenwoordigheid stond van de vrouw die hem zoo dierbaar was, en David Steel, omdat hij de stem meende te herkennen van degene, die in den bewusten, dramatischen nacht met hem door de telefoon gesproken had. En een nieuwe verbazing volgde toen hij Ruth Gates bemerkte, die zich had gevoegd bij de schoone bezit BURGERLIJKE STAND. ster der vrouwenstem. „Enid!" riep Bell heesch. „Ik ver wachtte niet „Mij in deze omstandigheden te ont moeten!" sprak het meisje op koelen toon. „Dat begrijp ik volkomen. Maar wat ik niet begrijp is, waarom gij hier met uw hatelijke persoonlijkheid komt binnendringen". Bell schudde droevig het frhaie hoofd. Hij keek vreemd en verslagen, niet het minst misschien 1 omdat hij zijn enkel had bezeerd bij het overste ken van den weg-, die door een paar diepe karsporen werd doorsneden. Maar als men hem zoo aanzag, was 't duidelijk, dat hij voor geen geld ter wereld op dat oogenblik daar gezien had willen worden door bet meisje dat hem eens had liefgehad. „Even liard en wreed als vroeger!" verweet hij haar op zachten toon. „Geen vriendelijk woord te mijner verdedi ging. En gedurende al dien tijd ben ik het slachtoffer van een lage schurken streek". „Een schurkenstreek? Noemt gij een gewonen diefstal een schurkenstreek?" „Het was niets anders, inderdaad", sprak David Steel nu levendig. „Een wel zeer eigenaardige, handige schur kenstreek! Een misdaad, die u zich niet uit een of ander boek zoudt kun nen denken!" „En wie is, als ik het vragen mag. deze heer?" vroeg Enid uit de hoogte. Duizendmaal excuus voor mijn on beleefdheid, mejuffrouw", zei David. „Indien ik niet eenigszins verrast ware geweest, dat we elkander reeds meer ontmoet laat ik liever zeggen ge sproken hadden, dan (Wordt vervolgd). v' Ooozeo 50-60 en 90 cl Tube 60 et- ttq Apoth. eo Drogisten van 27 December 1928. J. D. te Waalwijk, overtr. pol. verord., 2.of 1 week tuchtschool. W. v. B., zwervende, overtr. alsvoor f 3.of 1 week tuchtschool. J. v. D. te Sprang-Capelle, jnchtdetict, 2 x f 5.— of 2 X 3 dagen, met uitlevering geweer of 15.of 10 dagen. A. V. te KI shout, overtr. prov. pol. regl. 3.of 2 dagen. A. B. te Sprang-Capelle en ■I. V. d. O. te Waalwijk, overtr. arbeidswet, ieder 3.of 2 dagen. J. de W. te Kaatsheuvel, overtr. alsvoor, 2 XI 3.of 2 X 2 dagen. J. M. te Tilburg, N. v. B. ie Nieuwkuik, J. v. d. H„ L. v. d.B. en C. v. R. te Waalwijk, overtr mot. en rijw. wet, ieder f 3.— of 2 dagen. A.'V. tc Kaatsheuvel, overtr. alsvoor, 2.— of 2 dagen A. D. te Kaatsheuvel en W. d. G. te Waalwijk, overtr. pol. verord., teder 5.— of 3 dagen. W. S. zwervende, overtr. alsvoor, 3.of 2 dagen. H. B. en A. H. te Vlijmen, W. v. d. H. te Waal wijk,overtr. veldpol., ieder 5.— of 3 dagen. G. K. te Vlijmen, overtr. alsvoor, 3.of 2 da gen. Dezelfde, verbeurdv. mollen 3.of 2 dagen. A. v. R. te Waalwijk, openb. dronken schap, le herb, 15.— of 10 dagen. J. d. V te Nijmegen, openb. dronkenschap, j 10.of 5 'da gen. L. S. te Kaatsheuvel, overtr. invaliditeits wet 22 X 0.50 of 22 X 1 dag. W. M. te Sprang-Capelle, overtr. mot. en rijw. regl. 5. of 3 dagen. WAALWIJK. Geboren Maria A. d.v. A. Colled en A. Kelder. Jo-* hanna G. d.v. J. H. van Helvoirt en J. M. A. Ak kermans. Adrianus J. C. z.v. C. F. Litzroth en P. A. Loonen. Godel'ridus St. W. j,v. G. H. Jan sen en J. C. van der Loo. Jacobus z.v. W. J. Ophorst en W. M. Rovers. Josephus A. M. z.v. A. J. J. Lombarts en J. M. C. Hovers. Overleden Theodora J. van Eeckeren 84 j. echtg. van J. van Heesch. Elisabeth Emmers 68 jaar echtg. van J. Hornes. Hendrik Klerx 79 jaar echtg. A. M. Dekkers. Johannes v. d. Berg 26 jaar. Ingekomen S. Oosterdijk van den Haag Wed. H. J. v. d. Eerde en gez.Yan's Bosch. J. Cs v. Disseldorp van Rotterdam. Vertrokken: E. SchöIImann cn gezin naar Rotterdam. J. Verbeek en gezin naar Utrecht. M. M. A. Schambergen en gezin naar Tilburg. M. A. Jozen en gezin naar 's Bosch. A. H. M. Schil ders naar Oisterwijk. L. v. d. Leur en gezin naar Tilburg. R. de Gouw naar Drunen. 3. M. Snoeijen naar Lithoijen. WASPIK. Over December 1928. Geboren Theresia dochter van Lambertus Rekkers en Ma ria van Gils. Johanna A. Th. dochter van An- tonie A. J. van den Born en Norberta A. Verbun*. Antonia P. dochter van Laurens H. Timmers en Susanna M. Schellekens. Petrus C. zoon van Petrus C. de Wit en Philomijna Schellekens. Cornells A. zoon van Johannes A. van Ham en Paulina H. Bruijnenbaard. Hendrika A. doch ter van Adrianus van der Linden en Dymphna A. van den Kieboom. Johanna Adriana doch ter van Adrianus van der Linden en Dymphna A. van den Kieboom. Jasper zoon van Jan Boezer en Cornelia Bonis. Catharina Cornelia dochter van Antonius C. Kemmeren en Maria Eli sabeth Schaapsmeerders. Overleden Cornells Kerst, echtgenoot van Johanna Zwart, 73 jaar. Johanna van Etten 3 maanden. Pie- ternella Hoefnagel wed. van Hendrlkus Nerings 60 jaar. RAAMSDONK. Van 1631 December 1928. Geboren: Nicolaas P. z.v. Rocus N. Bossers en Antonia P. van Strien. Gerardus H. z.v. Wilhelmus P. Wee- terings en Anna M. Bogaarts. Pieter z.v. Pieter van Harberden en Arida .T. de Kraay. Marinus C. z.v. Cornelis A. van Eijl en Johanna D. Riool. Leendert J. z.v. Willem A. de Rooij en Maria Pols. Catharina C. d.v. Petrus van Seetcrs en. Pietronella Diependaal. Hubertus M. z.v. Adria nus H. Kiebooin en Cornelia A. van den Kieboom. Antonius A. z.v. Adrianus M. Blom en Antonia C van I)un. Adrianus M. z.v. Johannes W. v. Gerwen en Albertina A. Broekmans. Matfheus A. z.v. Adrianus de Wit en Antonia A. van den Kieboom. Overleden: Godefridus J. Zagers 1 week. Leo J. Mathon 10 rand. Simon C. Berende 3 mnd. Adriana de Vos echtg. van Adriaan Vissers 71 j. Getrouwd: Adriaan H. J. Leppens 21 jaar en Maria A. Riool 22 jaar. Frans den Hooglander 29 jaar en Petronella van Raamsdonk 29 jaar. Ondertrouwd: Petrus P. van Oosterhout 33 jaar en Johanna C. Klerkx 30 jaar. Philippus T. L. Strang 21 jaar en Petronella J. G. de Borst 28 jaar. Ingekomen: Arnoldina J. de Ruijter van Essen. Francis- cus L. de Ruijter van Smeermaes. Hendrica M. Vissers van Geertruidenberg. Cornelia Snijders van Breda. Josephine L. van Hemert van Oos~ terhout. Leo S. Loonen van Weert. Hubertus C. M. van Heivoort van Boxtel. Johannes II. C. van Aal van Rotterdam. Adrianus C. van Swol- de Jong en gezin van Geertruidenberg. Mari nus van Meurs van Zwaluwe. Jacobus van de Rijken van Made. Hendrikus A. Kanters-Segers en gezin van Laren. Vertrokken: Norbertus B. van der Plas naar Waspik. Cor nelis J. van Hommel naar Maarsen. Johannes H. Peters naar Schiedam. Jacobus Joore-Buijs naar Gendt. VLIJMEN. Over December 1928. Geboren: Allegonda Gerdina dochter van Amoldus de Laat en Wilhelinink van de- Graaf. Henrica L. Th. d.v. J. van Bladel en M. Pijnenborg. - Hen- ricus C. zoon van C. van der Meijden en M. van Schijndel. Antonia Th. J. d. v. Johannes C. Kivits en A. M. van Vugt. Helena d.v. J. W. Dubach en J. Musch. Adriana W. A. d.v. Jo hannes Mommersteeg en H. J. van de Water. Cornelis z.v. J. Kolen en H. Eekers. Lambertus Fr. Alph. z.v. N. van Bokhoven en W. van Bok hoven Johannes L- G. z.v. M. J. Pulles en W. A. P. van Falier. Hermanus L. z.v. Petrus W. Daelmans en H. C. Pulles. Mathilda C. d.v. H. A. Verhaeren en H. C. M. Versteeg. Marga- retha M. E. C. d.v. J. L. M. van Wagenberg en J. A. M. Klijberg.

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 6