RJL DIENSTBODE. Dagmeisje Een vlugge joegen Thans Boierflnurie? DELFT S ROEM. Inbraak - Brand. I. c. Mortier - Ulaaluiiih OPENING. Meubelen, Tapijten, Bedden, enz. Stoiieerderij en Reparatie-Inrichting- Marktberichten. Een Leerjongen een Loopjongen Notaris Middelkoop NotarisMiddelkoop veilen en verkoopen op f 1225.- Brandkasten. Pantserkasten. Kluizen. Deursloten. Raamsluitingen. 5 Zaterdag 16 Februari a.s., A. SNOEK WAALWIJK. j.l. Maandagavond een vriendschappe- I ij ken wedstrijd tegen de Loonop Zandsche biljartvereeniging „Onder ling Vermaak" met den volgenden uit slag: Capelle L. o. Z. A. v. MoergestelM, Laros 96100. Al. Holserv. Berkei 99100 H. DekkersMosterveld 10079. II. Spierings—Sooijers 10070. P. Spraugers—Louwers 5043. P. Verduijn—Goethart 5035. Totaal 495—427. J.l. Dindagmiddag werden door de Capelsche IJsclub voor de 3e maal dezen winter ij«wedstrijden gehouden. Honderden belangstellenden woonden deze wedstrijden bij, welke plaats had den op de aan den Winterdijk gelegen baan der vereeniging. Dezen keer gaf het wedstrijdprogramma een viertal nummers aan, waarvan de uitslag de volgende was: Afd. 1. Hardrijden jongens van 13 16 jaar: O. 't Hooft, le pr.W. Wa- gemakers, 2e pr.Adr, Rosenbrand, 3e pr.G. Bax, 4e pr.P. Sterrenburg, 5e pr. en W. Rijken, 6e prijs. Afd. 2. Hardrijden meisjes van 13 16 jaar: Riek Dekkers, le pr.Teun- tje v. Beek, 2e pr.Jo. Waarts A.d., 3e pr. en Martha Vissers, 4e prijs. Afd. 3. Schbonrijden voor dames: Mej. J. H. Cové met 78 p., Je pr.Mej, M. v. d. Schans met 71 p., 2e pr. en Mej. D. Quirijns met 68 p., 3e prijs. Afd. 4. Hardrijd«i dames: Mej. J. 11. Cové, le pr.Mej. A. Cové 2e pi', en Mlej. Adr. Spuijbroek, 3e pr. Na afloop der wedstrijden had in de bij de baan staande cousumptietent de uitreiking- der prijzen plaats, waar mede dit 3e ijsfeest der Capelsche ijs- club, dat een even schitterend verloop heeft gehad als de beide vorige door haar georganiseerde wedstrijddagen, weder tot het verleden behoorde. Het bestuur der ijs club kan dan ook met voldoening op deze welgeslaagde middagen terugzien. Voor leden en introducé's geeft de Gem. Zangver. ,,'t Rozeknopje" a.s. Woensdag 13 en Donderdag 14 dezer in de zaal van den heer L. F. v. Don gen alhier, onder leiding van haar di recteur, den heer X. Snijers, een uit voering. Het welverzorgde programma la-looft een paar gezellige avonden. A.s. Zaterdag speelt de biljart club „Het Kalme Spel" in het café van Mej. Wed. A. v. d. Haart alhier, een vriendsehappelijken wedstrijd tegen de te Sprang in het café van Mej. Wed. Hoffman gevestigde biljartvereeniging. Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" hield j.l. Donderdag 7 dezer, des avonds 8 uur, in het repetitielokaal zijn jaarvergadering, welke niet druk bezocht was. Ruim S uur opende de 2e Voorzitter, bij afwezigheid van den president, de vergadering en heette de aanwezigen welkom, waarna de secretaris de notu len der vorige vergadering voorlas, welke ongewijzigd werden goedgekeurd en vastgesteld. Hierna werden de jaarverslagen van secretaris en penningmeester uitge bracht, waaruit bleek, dat de toestand der vereeniging momenteel niet ongun stig is. Uit het daarna door de heeren L. de Jong en L. Sterrenburg inge steld onderzoek bleek, dat de boeken en bescheiden van den penningmeester in orde waren, waarna de rekening en verantwoording werdén goedgekeurd. De aftredende bestuursleden, de hee ren J. Kraak, W. M. de Bas, A. H. Spierings en W. J. van Nieuwenhuij- zen, werden «iet algemeene stemmen herkozen en namen, onder dankzegging- voor het in hen gestelde vertrouwen, hun herbenoeming aan. Nadat bij de rondvraag door eenige leden nog enkele vragen gesteld wa ren, werd deze vergadering te 10 uur door den 2en Voorzitter met een woord van dank voor de belangstelling gesloten, NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 8 Febr 1929. Vastenavond programma's. Hebben de winterzondagen ons dit jaar geen reden gegeven om te zeg gen: In Kaatsheuvel is nooit iets te doen, tot slot hiervan is ook 't vasten- avondprogramma goed verzorgd. In de Apollo-zaal treedt Zondagavond de beroemde rederijkerskamer „Geestbe schaving" uit Oosterhout op. Wat Geestbeschaving is, hebben we zelf 2 maal mogen constateeren. Wat Geest beschaving vermag, is nog dezen win ter bewezen, toen de heep Spoorenberg te Breda met zijn acteurs, kampende tegen de beste krachten uit den lande, zoo schitterend bekroond uit het strijd perk kwam. Ook Zondag zal de groote leider ons ongetwijfeld doen genieten van het spel van zijn club. Dat dit ter gelegenheid van Vastenavond vooral in den vorm van een groot blijspel zal zijn, kunnen wij verklaren. „Polly Perkins", in vrije bewerking naar de vertaling van den Weled. Zeer Gel. Heer Dr. de Grutter, Directeur van den Kon. Vlaamschen Schouwburg te Antwerpen, zal voor het voetlicht ge bracht worden. Het Oosterhouts klein orkest O.S.O. zal entre-acte muziek geven. Het loopt er ongetwijfeld Zondagavond weer storm. In Euphonia komen Maandagavond de leden der T. V. „Vondel" het pu bliek vermaken. Weijt lBolsius met z'n mannen (en dames) dat steeds te doen, Maandag zullen ze dat op bij zondere wijze probeeren, door de nieu we klucht, te geven „Filmmaniakken", spel van „nonsens en gijn" in 4 bedrij ven. Een lachspel, zooals „Jan Onge luk" en anderen. In de hoofdrollen „Slok" watt en „Zwijntje" half watt. Dinsdag komt de slotavond van den komischen duettenwedstrijd, n.l. de eerewedstrijd tussclien de le en 2e pr. winnaars van 18 Nov. en 26 Nov. '28. Dus op dit gebied-het neusje van den zalm. Deelnemers zijnDuo Winwel-van Damme, R'dam; duo Klijn, Tilburg; duo v. EngelenIJpelaar, Waalwijk; en duo ELewout—-Siebert, Breda. Als juryleden zullen fuugeeren de heeren A. Bolsius, Tilburg; C. de Groot, Kaatsheuvel en A. Snijers, Raamsdonksveer, terwijl als conferen cier en regelingscommissaris weder optreedt de heer C. de Bondt uit Don gen. Bij stemming door het publiek zal een prijs van ƒ10.— worden toe gekend. Naast deze luimige avonden geeft het bioscooptheater Jan v. Dun Zon dag en Maandag het hoogernstig film werk te zien „Het is volbracht" een passie meditatie in 8 deel en, een schit terende nieuwe film over het heiligste wat verfilmd kan worden. De geheele Katholieke pers sprak met lof over dit werk. Uitvaart. Hedenmorgen werd onder veel be langstelling ter aarde besteld het stof felijk overschot van den 13-jarige M. van den Hil, die na een korte ziekte in het gasthuis te Tilburg overleed. De klasgenooten van het ventje woonden de uitvaart en begrafenis bij en legden na de H. Mis een bloemenkrans op z'n graf. Een droeve plechtigheid, die veel indruk maakte. SPORT. H. E. C.—HELMOND. Voor Zondag a.s. is voor de derde maal bovengenoemde ontmoeting vast gesteld en is er op 'toogenblik nog weinig van te zeggen of wij dien dag wederom stil zullen liggen of niet. Het is anders wel een stagnatie in de voet balwereld, en indien het weer niet gauw omslaat is er veel kans dat wij van den zomer nog voor de competitie moeten spelen of een onafgewerkt pro gramma krijgen. Het ware daarom te wenschen dat er Zondag gevoetbald kon worden en uidien dit zoo is, speelt H.E.C. dit jaar haar eerste en misschien wel de zwaar ste wedstrijd die haar te wachten staat. Helmond toch is een der beste clubs in onze afdeeling en wist de vorige competitie het kampioenschap te be halen. Dit jaar gaan zij er weer goed op af. alleen hebben ze nu veel meer concurrentie zoodat ze goed op moeten passen, willen ze niet dat een andere vereeniging met de eer gaat strijken. De HEC-ers kunnen er dus op rekei nen dat ze tegen een club komen die meer als anders zal trachten te winnen, zoodat zij terdege op hun hoede zullen moeten zijn. De spelers weten echter, wat er op het spel staat, zoodat, wan neer er gespeeld wordt, we een wed strijd zullen krijgen, die het aanzien ten volle waard is. Aanvang half drie. Men wordt er nogmaals aan herin nerd, dat event, terreinafkeuringen door ons zoo spoedig mogelijk zullen worden bekend gemaakt bij de Wed. J. v. d. Broek-v. 'Ree, .Sigarenmagazijn „Cuba", alhier. LAATSTE BERICHTEN. DE INBRAKEN TE WAALWIJK. Drie daders achter slot en grendel. Onder „Laatste Berichten" konden wij in ons vorig nummer nog uitvoe rig melding maken van de brutale in braken welke van Dinsdag op Woens dag in Waalwijk werden gepleegd. Ook was er toen reeds aanleiding te veronderstellen dat men met de aan houding van twee verdachten de daders te pakken had. Het onderzoek is thans zoover ge vorderd, dat wij hieromtrent meer de finitiefs kunnen mededeelen. Zooals bekend, werden door een wachtmeester en een marechausseé van de Brigade alhier op aanwijzing eenige verdacht uitziende individuen gevolgd en in Den Bosch gearresteerd. Dit waren de 37-jarige Duitscher G. P. en de 30-jarige G. v. G. Bij de aanhou ding wist een derde te ontkomen. Bij onderzoek werden op beide ver dachten een complete inbrekersuitrus ting gevonden, benevens eenige kleinig heden van de inbraken afkomstig. De Duitscher droeg een geladen revolver en voorts waren beiden in 't bezit van een masker. Deze aanwijzingen waren sterk genoeg om met spoed het onderzoek voort te zetten naar den derden persoon die had w7eten te ontsnappen. De mare chausseé was spoedig op het goede spoor en belandde bij den 27-jarige J. de B. uit Oss, die in zijn woning werd aangehouden. Terstond werd het huis grondig doorzocht en niet zonder resul taat. Men vond in het huis van ver dachte tal van goederen die den laat- sten tijd bij verschillende inbraken in den Bosch, Heesch e.a. plaatsen wer den ontvreemd. De B. werd nog den zelfden dag naar het huis van bewaring overgebracht. Wij vernemen dat de Duitscher een ontvlucht gevangene is en 5 jaar ge- geweest zijn moeder te dooden, maar dat het geweer is afgegaan vóór hij het wist. Bij Skeryszow in het zuidelijk vangenisstraf had uit te zitten Hij is dee, van Congres-Polen heeft de boer voor eenige jaren ook betrokken ge- Jasinski) difi reeds n maa, veroQr. eenige jaren ook Detrokken ge weest bij den grooten diefstal te Kam pen, waarbij 75.000 werd gestolen. Het onderzoek betreffende deze drie gevaarlijke individuen wTordt met suc ces voortgezet en brengt telkens meer aan het licht. Reeds heeft men het be wijsmateriaal dat zij ook schuldig zijn aan de inbraken die den laatsten lijd op verschillende plaatsen in Brabant zijn gepleegd. Men is reeds zoover dat aanwijzingen zijn gevonden die er ern stig op wijzen dat genoemde daders niet vreemd moeten zijn geweest aan den roofoverval te Dinteren. Gistermorgen hebben de kapitein en de commandant der marechausseé al hier een onderzoek ingesteld, waarbij is komen vast te staan, dat de sporen van braak afkomstig zijn van de werk tuigen welke men op verdachten heeft gevonden. 't Laat geen twijfel meer of de ma rechausseé heeft een zeer goede vangst gedaan. Nader vernemen wij nog, dat de die ven ook in 't Gemeentehuis van Drunen hebben ingebroken. Door opschuiving van een raam aan de straatzijde heb ben zij zich toegang weten te verschaf fen tot een der lokalen, waar wel iets te vinden zou zijn geweest. De dieven hebben een bureau opengebroken, doch vonden niets naar hun zin. Vermoede lijk hebben zij hun operaties willen voortzetten, doch zijn toen gestoord. In elk geval wordt er niets vermist. Een woord van hulde aan onze ma rechausseé, die door groote activiteit en doorzettingsvermogen een gevaar lijk trio onschadelijk heeft gemaakt en de rust van de gemeenschap heeft ver sterkt. Waalwijk 8 Febr. 1929 Fieren 6 8 cent. Varkens niet aangevoerd. GEMENGD NIEUWS. Uit de Linge nabij Beesd is opgehaald het lijk van den 11 -jarigen ünaap A. Broeders. Sinds Maandag avond werd hij met den 13-jarigen W. v. d. Oever vermist. Ze waren des middags op de Linge gaan schaat senrijden. Waarschijnlijk zijn zij daarbij in een wak geraakt. Het lijk van den oudsten knaap is nog niet gevonden. Te Onderdijk, gem. Wervers- hoof, is het 4-jarig dochterije van den beer L. Vlugt door het ijs gezakt en verdronken. Dinsdagmiddag is de 14-jarige zoon van den chauffeur Hermand te Pannerden bij het schaatsenrijden in bet kanaal de Noordervaart bij hel gehucht Stoep door het ijs gezakt en verdronken. Zijn lijk is even later opgehaald. Nabij Bergambacht is gistermid dag in de zoogenaamde Benedenber- sche buurt een droevig ongeval ge beurd, waarbij twee meisjes om hei leven zijn gekomen. Omstreeks 3 uur kwamen de 15-jarige W. Boom en baar vriendin, de eveneens 15-jarige J. R. de Jager, beiden woonachtig te Ouderkerk aan den IJsel, per schaats over het ijs .van de daar loopende Zuidbroeksche Vliet. Zij waren op weg naar de moeder van laatstgenoemd meisje, die heden haar verjaardag vierde. Het ijs was ter plaatse bedekt met sneeuw, waarop de beide meisjes vermoedelijk niet bedacht zijn geweest. Op een zich daar bevindend wind- trekgat, dat onvoldoende met takken was afgedekt, bevindt zich een stille plek. Ue dichtstbijzijnde huizen eenige boerenwoningen zijn nog wel een kwartier gaans vandaar. Juist op deze plek zijn de beide meisjes door het ijs gezakt. Er was op dat moment alleen een boer in de buurt aan het werk, die het water op eenigen afstand zag opborrelen. Hij ging on- middelijk hulp halen bij de meest nabijgelegen huizen en was na onge veer een half uur terug met eenige andere boeren. Ladders en touwen hadden de mannen meegenomen. De boerenknecht M. de Jong slaagde er met behulp van een ladder in, de meisjes boven te brengen. Dr. Zielstra, die onmiddellijk gewaarschuwd werd en spoedig ter plaatse was, paste langdurig kunstmatige ademhaling toe, doch het mocht niet meer baten eh hij kon ten slotte slechts den dood constateeren. De ontroering in de buurtschap is algemeen. Bij een treinbotsing in de na bijheid van Lyon ontspoorden de locomotieven van de beide met elkaar in botsing gekomen treinen en een der persoi nen wagens werd uit derails geworpen.. Twee passagiers werden gedood en acht zwaar gewond Eem jongen van 15 jaar uit een boerengr;zin te Chambost-Longessaig- ne, een dorp niet ver van Lyon, die van zfijn moeder een standje had gekregen, nam een jachtgeweer en legde op haar aan. Het schot ging af en trof de vrouw, moeder van tien kindereny in de bost, Zij was onmid- delijk dood. Men neemt in de om geving va n het gezin aan, dat het deeld is, in de dorpstraat zijn voor hem vluchtende schoonouders met acht bijlhouwen tegen den grond ge slagen, zoodat zij dood bleven liggen. Daarna ging hij naar de woning van zijn zwager, dien hij in bed met bijlslagen vermoordde. Vervolgens rende de moordenaar in zijn eigen hut, waar hij met de hooivork zijn vrouw en zijn kind, dat nog slechts enkele maanden oud was, doorstak. Ten slotte stak hij de hut in brand en vluchtte men heeft hem nog niet kunnen vatten. Gistermiddag omstreeks 4 uur waren de 30-jarige timmerman Koel uit Wormerveer en de 20-jarige metselaar H. Geistenbergen op een hangsteiger werkzaam aan het dak van het in aan bouw zijnde postadministratie-gebouw dat verrezen is achter het bedrijf van de firma Joh. Enschedé Zonen te Haarlem. De steiger is met 2 ijzeren beugels aan het dak bevestigd. Op een zeker oogenblik brak een dezer beu gels, met het gevolg, dat de beide werk lieden van den steiger gleden. Zij vie len van een hoogte van 17 a 18 meter. Koel was bijna onmiddellijk dood. Geistenbergen werd in zorgelijken toe stand naar het St. Elisabeths-Gasthuis overgebracht; kort na aankomst is hij overleden. Te Helsingfors is gisteren 'n auto bus door het ijs van een zeeboezem gezakt, waarbij alle 12 inzittenden ver dronken. In de Potgieterstraat te Antwer pen heeft Dinsdagavond een ontaarde vader met veertien revolverschoten 3 zijner vijf kinderen gedood, n.l. een zoon van 25, een dochter van 20 en nog een zoontje van 9 jaar. Toen hij zijn misdaad voltrok, stond naast hem zijn 5-jarig dochtertje. De moeder was op dat oogenblik met een andere dochter in een bioscoop. De moordenaar heeft zelf de politie opgebeld, om haar van het gebeurde in kennis te stellen. Hij verklaarde met de grootste onverschilligheid, dat hij deze daad reeds lang te voren had beraamd, dat hij een jaar geleden een revolver had gekocht en zich een maand geleden nog een tweede revolver had aange schaft, om zijn voornemen ten uitvoer te brengen. De reden, welke den 53-jarigen han delsvertegenwoordiger v. d. C. tot deze misdaad heeft aangezet, is vooralsnog niet bekend. Het parket heeft dadelijk een onder zoek ingesteld. Naar .een B.T.A.-telegram uit Ant werpen meldt, moet de moordenaar als reden van zijn misdaad hebben opge geven, dat de kinderen niet zijn kinde ren waren. Zijn dochtertje Irene, 5 jaar oud, had hij gespaard, wijl dit wèl zijn kind was. werd, moclit zich gelukkig in een. druk ker bezoek verheugen dan den laatsten tijd bij de lezingen, door het Letter kundig Comité georganiseerd, het ge val was. Vooral de leden van de diver se R.K. Kerkkoren in ouze gemeente waren flink vertegenwoordigd. In zijn helder betoog wees de gewijde spreker op de schoonheden, opgesloten in den Gregoriaanschen kerkzang, die tot taak heeft het oor en hart der Christenen met gevoelens van gods vrucht te vervullen en eer te brengen aan God. Zeer ten onrechte wordt maar al te vaak deze! muziek bij de polyphonic (de meerstemmige muziek) ten achter ge steld. Dat zulks jammer, onbillijk en onverstandig was, wist spr. in een uit voerig betoog, maar meer nog door persoonlijk tal van Gregoi'iaansche ge zangen uit te voeren, aan te toonéö. Dat deze muziek, wat rijkdom van melodie en uitdrukkingsvermogen be treft. niet voor de meerstemmige be hoeft ondtr te doen, werd nog eens te meer bewezen door uitspraken van de meest vooraanstaande figuren op ker kelijk en muzikaal gebied. Verklaarde Beethoven niet al zijn composities te willen geven voor de schoone „prefatie" uit de gezongen Mis? Het Gregoriaansch, dat eeuwen lang reeds de kerkmuziek is geweest, behoort dit ook in onzen tijd nog te blijven; het leidt de aandacht der ge- loovigén niet af, doch helpt hen bid den het laat de melodie niet de over hand voeren over den tekst en weet, mits goed en gevoelvol uitgevoerd, een religieuse stemming te scheppen en dp geloovigen te stichten. Wij gelooven zeer zeker, dat deze interessante voordracht zal hebben bij gedragen tot meerdere waardeering van deze kerkmuziek bij uitnemend heid. Heden. Zaterdagavond, in café Kemperman, 9e competitiewedstrijd tussclien „Ons Genoegen" en „K.O.T." Waspik. Aangezien de kansen van „Ons Genoegen" door hun overwinning op de „W.B.C." weder iets gestegen zijn, belooft deze strijd nog heel spannend te worden. KrO.T. zal zich echter niet gewonnen geven, daar een overwinning van het eerste drietal he op de tweede plaats zou kunnen brengen. De stand is thans: 1. De W. B. C. 2. Ons Genoegen 3. Amusement 4. K O. T. Voor de eerste drietallen. 1. VV. B. C. 2. Amusement. 3. Ons Genoegen. 4. K. O. T. Voor de tweede drietallen. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag 4—5'/a uur. Gymnastiek oor de aspiranten B O V. Van 5'/2— 7'/j uur voor de leden BG.V. Za erdag 6 en 8'/* uur, Nieuwe Bioscoop, „Spuit 11". Zatadag 7'/2 uur. Tooneeluitvoering O O G. tn oe zaal van den heer P. van üaeien met Bal. Zaterdag 8 uur, Witte Bioscoop, De Mtlltonnair—Polititagent. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12'/4 uur. Volkmatii ée der Liedertatel OtBning en Vermaak. Zondag 6 en 8'/2 uur, Witte Bioscoop, De MilltonnaitPolitieagent. Zondag 6 tn8'/2 uur. Nieuwe Bios coop, „Harold Llcyd op den Eenmans- wagen". Zondag 7 uur. Concert Lfedertafel „Tot Bloei der Toonkunst" in de zaal van den heer P. v. Cromvoirt. Zondag 8 uur. Bal Liedertafel Oefe ning en Vermaak, Musis Sacrum. Maandag 7 uur. Bal In de zaal van den heer A. v. Berkel. Maandag 7 uur. Tooneeluitvoering „Kunst en Vriendschap" in de zaal van den heer J v. Helvoirt. Maandag 7'/2 uur. Tooneeluitvoe ring OOG. in de zaal van den heer P van Daelen met Bal. Maandag 8 uur, Witte Bioscoop, „Kwatta Soldaten". Maandag 8 uur. Bal Liedertafel Oefening en Vermaak. Musis Sacrum. Maandag Bal in de zaal van den heer W van Helvoirt, Dinsdag 7 uur. Bal in de zaal van den heer A v. Berkel. «Dinsdag 7 uur. Tooneeluitvoering „Kunst en Vriendschap" in de zaal van den he°r J van Helvoirt Dinsdag 8 uur. Witte Bioscoop, „Kwatta Soldaten". Dinsdag 8 uur. Bal Liedertafel Oefening en Vermaak. Musis Sacrum. Dinsdag Bal In de zaal van den heer W van Helvoirt VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Lezing Dom Car on. De voordracht van Dom Caron over Aanvang van den wedstrijd 7 uur. Een overwinning is genoeg om twee plaatsen te stijgen. Denk er om K.O.T ADVERTENTIëN. Gevraagd tegen 1 Mei a.s. een Leeftijd niet beneden 18 jaar. Zich aan te melden bij TH. VISSERS, Café-Restaurant „Euphonia", KAATSHEUVEL Een net gevraagd. STATIONSSTRAAT 10, WAALWIjK. Gevraagd: 15 a 16 jaar. Fa. A. v. D HEIJDEN-v. LOON Besoljenschestr 8 Waalwijk Gevraagd en Meubelfabriek K E M I Waalwijk. te Capelle, zal op Maandagen 11 en 18 Februari 1929, telkens des avonds om 6 uur, ten herberge van L. F. VAN DONGEN te Capelle, ten verzoeke van den Heer JACOBUS RIETVELD te Loonopzand,In het openbaar Een perceel Bouwland, ge legen te Capelle aan de Zuidzijde der Heistraat, bij het z.g. Fort, kadaster Capelle Sectie E no. 1469, groot 45 aren, Aanvaarding Het perceel kan in eigen gebruik worden aan vaard bij de betaling der koop penningen. te Capelle, bericht dat de ONROERENDE GOEDEREN in veiling voor den heer DIRK BOQERS te Sprang zijn ingezet De toeslag blijft bepaald op Dtnsdsg 12 Februari ter her- berge van de Wed. HOFFMAN te Sprang. 42046 WELNEEN, gebruikt voor Tafel en Keuken eenvoudig: Even smakelijk. Lager in prijs. 80 cent per pond 40 cent per '/2 pond Alleenverkoop voor Waalwijk bij P. BREKELMANS, Besoijenschestraat 9 JOS. VAN DER LEE, 42035 GrootestraaW enz. enz. IJZERHANDEL. 42045 den Gregoriaanschen Kerkzang, welke niet de b| :doeling van den jongen is gisteravond in Musis Sacrum gegeven i 1 Hiermede bericht ik het geachte publiek van Q Waalwijk en Omstreken, dat op J mijn zaak in Tevens zal aan mijne zaak zijn verbonden een Mij beleefd aanbevelend en tot een bezoek g| uitnoodigend S 42036 STATIONSSTRAAT 120. z hal worden Beogend.

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 8