Wordt na onderzoek aldus vast gesteld. Ais afgevaardigde voor dealge- mcene vergadering van de Hoofd Aiaeciing „Fiuructli der Ned Heide MaaiaCudppij" wordi aangewezen dt ticci O. tticmdeihorsi. 4. Wegens periodieke aftreding wordt orj acclamatie herkozen als bestuurslid en voorzitter dc heer O J. W tSraaderhorsi. 5. ue jaartijKscne fruitveikooping worat Ocpaatd op uonderdag 8 Aug. as. 6. Aan de üijenvereen. te Eethen wordt op haar verzoek voor aankoop van eert z g. slinger een bijdrage toe gezegd van 1 ZÜ. Verder werden onder de traditio nele Kcroenrnaaitijd iectzaine beschou wingen gehouden over het wei err wee van ue trurliceit. LUUN ÜP ZaNij. Het critisch ver slag van de uitvoering der Cöncours- siuitKcii icUoStctbecituoor ue oopnia's vcrcealgiiig, urigebiactil door de ju<y de hecten Mar. J Ogicr, N. van Erp en Louts de Muiée, mag wel atzor OeriijK vermeid wmden. Met luidt „bophia s Verccnigtng, Loonopzand. Ais men de punlcniijst van dll Corps bcKijKt en men ziel, dal bijna tn alle ruoticken hel moX.rnum aantal ts be haaid, dan oegujpi men, dat nier bqria nlcis is aan te mei Keu. Hel is dan ook overbodig tri details te treden Hei meeste was voimaaKi in aires, In eiK geval zeer goed. L>c ju.y had niets dan bewondering voor ue uitvoering van beide vcipucme nummers. Een prachiKianK, zuiver, en een opvatting en voordracni, die getuigden van een gezonde muziKailleu en eerr lechuiscnt aiwciKing, die van de uitmunicnde vakkennis van den directeur blijk gat Hccfi men ooit bij dilettanten zoo'n tremolo van ciaiiriettcn gehoord Hett men ooil zoo'n gtaszuivere en pracntig gelimbreerde esctarinet genoord In één woordHulde voor deze uil Voering. Voor het le nummer 58, voor hei 2e nummer 59 punten. Totaal 117 punten. Ie prijs." ST. JOaCHiMSMOlR. Voor hei examen Lingerie van de E. N. R. K Modevakscnool, atgenomen voor ue leerlingen der 9e Klas van 't lnsiituui voor Uootsiommcn ie Si. Mich UeStel Slaagde' o.a. mcj. M. Verhclsi, doeniet van nei hootd der school alhier. Zondag j.l. was het inwendigt der ketk verhaald mei een 24 lat mooie nieuwe banken, een geschenk van een onbekenden weldoener der parochie. Tot lid der Examencommissie voor Stenografie, van het Centraal Bureau Instituut Pont, IS voor Tilburg benoemd de heer E Vcrhelsi alniei Heusüen, 9 Juli 1929. In de jaarvergadering der Tooneel Club „Kunst en Vermaak" bijgewoond door haar beschermheer den H Eerw. Heer üeken Wouicis en haarregiseur den Eerw. Heer P. Maas, wcru hel jaar vei Stag medegedeeld en rekening en verantwoording geuaan, waarbij de bcscneiden werden nagezien door de ieuen Wassen en Van Hooff. 't Bestuur werd herkozen, ni. de heeren van Laarhoven, van Dcifi,vair der Staak, J. Engelen en Nuoten, waarna besloten werd de eersie uil voering te geven op 24 Nov. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 9 Juli 1929. St. Jan. De Kon. Erk. Schietvereeniging St. Jan hield Maand, haar jaarlijksch prijsverschieten bij Mej. de Wed. J. van Berkel aan den Horst. Uitslag: 1 W. Molenschot, 2 H. Jacobs, 3 H. Molenschot, 4 P. v. Dun, 5 H. v. Woen- sel, 6 A. Elshout, 7 D. Kops, 8 P. van Bokstel, 9 S. Pepping, 10 P. Stokker mans, 11 H. Dirks, 12 A. van Hees- wijk, 18 Hub. van Berkel. Transportdiefstal. De heer J. T. verzond Maandag avond per v. G. L. onder rembours 25 W.W. hennen naar Bilthoven. Dinsdagmorgen kreeg hij van den kooper telefonisch bericht, dat de zending niet compleet was, doch dat uit een der twee kisten 4 hennen ont braken. De zaak is direct in handen der politie gegeven. Schoolbestuur. Zooals men weet was het school bestuur voor de met Sept. a.s. te ope nen R.K. Jongensscholen voor de aan vragen gevormd door het R.K. Par. Kerkbestuur van de parochie St. Jan alhier. Naar wij thans vernemen is dit bestuur overgedragen aan het be stuur der Congregatie van de Broe ders van Liefde te Gent. Herwonnen Levenskracht. Dat het bestuur van het Plaats. Com. van Herw. Levenskracht goed gezien heeft den Bloempjesdag te houden met onze kermis, moge blij ken uit het feit, dat dit jaar ruim 2000 bloempjes verkocht werden, die in totaal 214.30 opbrachten. Een mooi resultaat. Landbouwcursus. Maandag werd in het R.K. Patro naat St. Jan een cursus geopend in landbouwhuishouden voor de doch ters uit den boerenstand. Naast het bestuur van den Boerenbond waren aanwezig de heer Burgemeester en Weth. v. d. Horst, kapelaan Rovers en de heer J. Leenaarts en de heer P. J. v. Haaren, Alg. Secretaris van den N.C.B., Tilburg. De heer v. Haaren sprak een ope ningswoord en zette daarin het doel uiteen v. d. zoogenaamden Boerinnen- cursus. Voor deelname hadden zich 17 cursisten opgegeven. De lessen vangen reeds deze week aan. Behalve in de gewone vakken, die meer spe ciaal het landbouwvak en de veeteelt raken, wordt op dezen cursus, die 260 uren duurt, nog les gegeven in Gods dienst, huishouden, koken, knippen, pluimveeteelt, etc. Een cursus alzoo die onze boerendochters veel weten schappelijks kan bijbrengen. Kermis 1929. Kermis 1929 is voorbij. We mogen er direct aan toe voegen, zonder een enkelen wanklank. Het weer was niet al te gunstig, doch meenden we dat we beslist mooi weer moesten hebben om een drukke kermis te krijgen, dan hebben we toch thans kunnen zien, dat dit niet noodig is. Jaarlijks neemt het aantal vreemdelingen, die zich op onze kermis komen amuseeren, toe en zoo nu en dan verkeert men met die dagen in kringen, waar meer vreemdelingen dan inwoners zijn. De matinée's hadden een druk verloop, vooral bij Apollo was dit overstelpend. Zaterdag speelde daar het duo Goffe uit Antwerpen met veel succes, ter wijl in Euphonia het duo Speelman optrad, dat er eveneens slag van had kermisstemming te scheppen. Het Bel Canto Matinée was Vrijdag eveneens een succes. De geestig beschaafde hu morist-conferencier, de heer Jac. Du- treau wist daar stemming te schep pen op een wijze die men hier nog niet zag of hoorde. Wij kunnen zijn optreden niet beter samenvatten dan door te zeggen, dat het kunstzinnige humor was, die zelfs bij den grootsten pessimist insloeg. De dansgelegenhe den waren als steeds tjokvol. Vooral Euphonia en Apollo kregen hierin 't leeuwendeel. Ook Bel Canto gaf een tweetal keurige, druk bezochte bals. De andere gelegenheden konden al evenmin het volk bergen. De kermis exploitanten hebben ook van de druk te kunnen profiteeren. Vooral Zon dag was het er in en bij de amuse menten zeer druk. De Gem.- en Rijks politie trad zeer voorkomend en tact vol op en hield daardoor elke versto ring van rust of orde tegen. Hun komt bij deze gelegenheden een speciaal woord van hulde toe. Patronaat „St. Jan". Het program der kermisdagen was voor onze jongens weer zeer afwis selend. De kermis werd Donderdag geopend met een algemeenen wed strijd in biljarten, sjoelbak, handbal len en biljarten met vakken. De eind- wedstrijden in deze diverse spelen hadden plaats Zondag. Voor elke af- deeling waren eenige prijzen beschik baar gesteld. De clou van de kermis was wel het uitstapje naar R'dam op Vrijdagt Reeds om half 7 waren alle deelnemers (125) present en togen zij gedeeltelijk per fiets en in bussen naar Drongelen, waar de extra-boot reeds klaar lag. Aan boord heerschte onder de jongens een echt gezellige en opgewekte stemming, vooral de tocht door Rotterdamsch Haven was voor hen een aangename attractie. Zij waren dan ook niet van dek te krijgen bij deze rondvaart, toen zij de groote bedrijvigheid in deze groote havenstad van zoo nabij konden be wonderen. In R'dam werd een bezoek gebracht aan de Diergaarde. Ook over dit bezoek waren allen ten hoogste voldaan. Om half 5 afvaart uit R'dam 8 uur in Drongelen en in opgewekte stemming kwamen onze jongens ca. 9 uur weer in K. aan. Zaterdagavond werd voor een vrij goed bezette zaal in het Patronaat 'n onderlinge Humoristische Tooneel- wedstrijd gehouden. Als juryleden traden op de heeren H. Vrinten en H. Sips uit Kaatsheuvel en C. v. Dijk uit Tilburg. 7 Comische acten werden voor het voetlicht gebracht, waarvan 4 voor een prijs in aanmerking kwa men, terwijl bovendien nog Moppie de Ongeluksvogel, klucht in 1 bedrijf, gespeeld werd. Er konden behaald worden voor rolkennis, uitspraak, grime en typee ring, humoristisch spel, ieder 10 p. en voor het best gekozen nummer 5 pun ten, in totaal 45 punten. De uitslag was als volgt: le pr. met eerepr. met lof en feli citatie der Jury, den heer B. van Gooi met Onbeschaafde Negers, 37 punten. 2e pr. de heeren Jan Gubbens, Jos. van Dijk en G. van Nunen met Smok kelaars en Grenskommies", 31 1/4 p. 3e pr. de heer Joh. Emmers, met „Hannes bij de Dorpsharmonie", 29 p. 4e pr. de heeren A. en C. v. d. Vel den en W. den Teuling met „Leer om Leer" met 28 1/4 p. De publieksprijs werd toegekend aan B. v. Gooi. heer v. d. Wal in het nummer van 3 Ju li j.l. verzoek ik de Redactie mij nog éénmaal eenige ruimte te willen af staan, ten einde op dit artikel eenige kantteekeningen te maken. 1. Ik heb geen aanval op het U.L. O. bedoeld, alleen een ve'rdediging van het M.O. tegen een m.i. te lage waar deering: de erkenning van gelijkwaar digheid van H.B.S. 3 en U.L.O. school sluit voor mij in gelijkmaking naar be- j neden van het H.B.S. onderwijs en daar kwam ik tegen op. Ik hield mijn betoog zoo algemeen mogelijk en heb bij het schrijven, de Nuts, U.L.O. school alhier niet voor oogen gehad. 2. Er zijn onder de paar duizend leerkrachten bij het U.L.O. inderdaad een klein getal onderwijzers met een middelbare akte, meestal A voor de ta len en KI. voor wiskunde. Met deze z.g. halve middelbare bevoegdheid voor één vak kunnen zij niet voor vast aan een 5-jarige middelbare inrichting geplaatst worden, wel aan een kweekschool; en de bezitters van die akten trachten ge woonlijk dan ook op die wijze hooger- op te komen. Op die onderwijzers, die een volledige middelbare bevoegdheid behalen, kan het U.L.O. heelemaal niet blijven'rekenen. Zij solliCiteeren links en rechts om leeraar bij het Middelbaar Onderwijs te worden, niet enkel omdat zij kans hebben, daar naderhand meer te verdienen, maar ook, omdat het hun tegen de borst stuit, in alle mogelijke andere vakken les te moeten geven, waarbij zij voortdurend, au bout de leur latin, aan de grens van hun we tenschap zijn, zoodra ze iets dieper op de stof willen ingaan. Die enkele M. O. krachten zijn waar lijk niet de pilaren van het U.L.O., dit onderwijs is geheel gebaseerd op hoofd akte- en lagere- akte-bevoegdheid en deze bevoegdheden zijn, voor het lager onderwijs voldoende, maar niet om we tenschappelijk inzicht te geven in een of ander vak, wat het middelbaar on derwijs eischt. 3. Het zal den heer v. d. Wal mis schien niet onbekend zijn, dat de redac tie van art. 42 van onze tegenwoordige wet op het L. O. dagteekent van 1806, de term „ontwikkeling der verstande lijke vermogens" zelfs van 1801, m.a.w. uit een tijd, toen men inzake zielkunde, philosophie en paedagogie heel andere ideeën had dan tegenwoordig. Een dis cussie over de beteekenis van de ge heel ve'rouderde terminologie van art. 42 lijkt mij daarom van weinig nut: de een verstaat-er iets anders onder dan de ander en men praat langs el kaar heen. De beschuldiging van plichtsverzuim van de U.L.O. leer krachten alweer op grond van dit be faamde wetsartikel is een slag in de lucht, welken ik niet wensch te paree- ren. 4. Mijn oud-Professor D'r. Kohl- brugge zou gezegd hebben: ,,het M. O. eischt kennis, het Hooger Onderwijs eischt begrip" Welnu, dat is geheel in de lijn van mijn betoog, immers zooals die zin daar staat, kan hij slechts betee- kenen: het M. O. moet voortbouwen op de kennis bij het L.O. verkregep? het Hooger Onderwijs op de begrippen bij het Middelbaar Onderwijs gevormd. Dr. A. v. Oven, de medewerker voo'r Onderwijs aan de Telegraaf, sprak op de laatste vergadering van de neutrale Ve'reeniging van Leeraren bij het Mid delbaar Onderwijs over „de verhouding van M.O. en U.L.O." Aan het verslag ontleen ik deze typeering van de 3 hoofdafdeelingen van ons onderwijs: „bij het lager het aanbrengen van ele mentaire kennis, bij het middelbaar het geven van inzicht in de beginselen van verschillende wetenschappen, bij het hooger een wetenschappelijke opleiding in een bepaalde richting." Ook Dr. van Oven zegt dus, al is het met andera woorden, weer hetzelf de, als wat ik den vorigen keer betoog de. Wannee'r wij daarmede de waar schuwing van den heer Regelink, den propagandist van het (M.)U.L.O., in verband brengen: „Het M.U.L.O. moet zijn karakter van lager onderwijs niet prijsgeven", dan zien we, dat e'r een scherpe lijn blijft tusschen Uitgebreid Lager en Middelbaar Onderwijs, eenerzijds elementair onderwijs, ander zijds inzicht, zoodat gelijkwaardigheid niet bestaat. 5. De uitdrukking hoogere-burger- schooltje spelen, waaraan de heer v. d. Wal zich gestooten heeft, is niet van mij afkomstig, maar is in deskundige kringen reeds lang een geijkte term, en o.a. al l1 Is jaar geleden in een kranten artikel gebruikt door den Voorzitter van de Ver. voor M.U.L.O.! U, Mijnheer de Redacteur, dankend voor de verleende plaatsruimte, Hoogachtend, Drs. G. J. DE VRIES, Dir. R.K. Hoogere Handelsschoolö. Waalwijk, 9 Juli 1929. tionair of christelijk historisch. Het feit is dat men ook hier overhelt naar de kleine partij»jes, de groote lijnen ver. liest en dat ook hier ontegenzeggelijk het anti-kashoücisme het zijne heeft gedaan Of wij daarmee op den goeden weg zijn, ben ik zoo vrij ernstig te betwijfelen Met dar.k voor de p'aalsing. CAPEtLENAAR. CapElle, Ju!! 1929. RECHTSZAKEN. Schervenconcert. P. K. arbeider te Vlijmen, kwam in den schemeravond van 9 Juni aldaar aan het huis bewoond door van Over- dijk—van Engelen aan de deur klop pen en had haast om er een ruit in te slaan. Toen 't niet vlug genoeg ging met z'n schervenconcert trapte hij de ruit met kracht in, zoodat de spijlen het mede moesten ontgelden en krakend aan stukken gingen. Verdachte ontkende, mear hij werd afgekeken. Eisch wegens vernieling f 25, uit spraak f 15 boete. Diefstal te Waalwijk. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te 's Bosch d.d. 9 Juli werd Q. P., 37 jaar, zonder beroep te Oss thans gedetineerd, veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf, terzake door hem gepleegde diefstallen in Waalwijk bij Chr. Kierx, Qebr. Teurlings e.a. De eisch was eveneens 5 jaar. Dierenmishandeling. G. v. B. 52 jaar, landbouwer te □runen had door meerdere schoppen tegen het onderlijf van zijn paard het dier zoo valsch mishandeld, dat het van pijn omhoog sprong, ondanks het paard geladen was door een vracht wagen met melkbussen. Tegen den wreeden boer kwamen getuigen F. van Liempt, burgemeester van Oud—Heusden en W. Wolfs uit Heusden. Het bewijs werd niet wettelijk be wezen, dus moest verdachte wegens gebrek aan voldoende bewijs worden vrijgesproken. Verdachte hield zich van den domme. Plaatst Uwe advertenties alleen in een NIEUWSblad, DAT GE LEZEN WORDT. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). UITGEBREID LAGER EN MIDDEL j BAAR ONDERWIJS. In verband met het artikel van den j Ds. Kersten en de uitslag der Tweede Kamerverkiezing. Mijnheer de Redacteur. Het is mij een behoefte de aan dacht te vestigen op een m i. be- treurenswaardig feit, n I. dat in onze gemeente Ds. Kersten niet minder dan 319 stemmen behaalde, in een stem bureau zelfs niet minder dan 200 van de 600 uitgebrachte stemmen. Velen met mij zullen niet kunnen begrijpen, waar deze stemmen hier vandaan komen. Ik was overtuigd dat in Sprang- Capelle werd gestemd anti-revolu- BURGERLIJKEN STAND. LOON-OP-ZAND. Van 1630 Juni 1929. Geboren Jacobus Johannes z.v. H. van den Hout en C. Damen. Bertha Gerdina d.v. J. C. van Gorkom en A. M. Don ders. Antonius Jacobus Cornelius z.v. W. v. Riel en A. A. J. Verhulst. Christianus Martinus Antonius z.v. G. J. A. Smit en A. P. Kemmeren. Johanna Petronella Wilhelmina d.v. F. Netten en J. J. Kuysters. Cornells Wilhelmus z.v. W. J. van Dongen en G. A. Zijlmans. Wilhel mus Cornelis z.v. J. W. van Dongen en G. A. Zijlmans. Francina Catha- rina d.v. J. J. Sprangers en P. F. Bee- rens. Johanna Petronella Maria d.v. M. Kools en M. J. Beerens. Ge- rardus Thomas Arnoldus z.v. W. C. Sins en C. H. Gommers. Maria Jo hanna Adriana d.v. C. J. Snoeren en J. S. van Delft. Overleden: Josephus Cornelis Antonius Maria Sips, oud 1 jaar. Petrus Joannes de Man, oud 2 weken. -Johannes Wouters, echtg. van Lucia Hamers- moud, 76 jaren. Huwelijken Franciscus Adrianus Montée, oud 27 j. met Johanna Maria Haarbosch, oud 21 j„ beiden alhier. MOL'S voorheen Verkade's Spaarsysteem MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. Rotterdam, 9 Juli. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 268 paar den, 67 veulens, 618 magere runderen 835 vette runderen, 385 vette kalve ren, 425 nuchtere kalveren, 60 gras kalveren, 284 schapen of lammeren, 44 biggen, 11 overloopers en 4 bokken of geiten. Prijzen per pond: koeien 3539 c., 4649 c„ 52-54 c.; ossen 42.5 c., 4548 c„ 5052 c.; stieren 40 c„ 43 44 c„ 4648 c.; kalveren 5052.5 c„ 62.5—67.5 c„ 75—80 c. Prijzen per stuk van mager vee: melkkoeien 200415, kalfkoeien ƒ200—410, stieren 120—590, pin ken 80150, vaarzen 150220, graskalveren 3575, nuchtere fok- kalveren 2030, nuchtere slachtkal- veren 1416, paarden 200340, slachtpaarden 100—200, hitten ƒ110 170, veulens ƒ70115, 1 1/2-jarige veulens 120170, biggen 2033, biggen per week 2.753.25. BINNENLAND. Naar een rechtsch Kabinet. Pleidooi van een liberaal blad. De punten van overeenkomst. Een wel zeer merkwaardig en on verdacht objectief betoog voor't recht matige van een optreden van een rechtsch kabinet, wordt geleverd door het „Uueciitsch Dagblad", dat meteen aan een blad als üe „N. Rott. Crt." een pracht les geeft in gezond parle mentarisme. „Willen wij de gezonde werking van onze parlementaire democratie herstellen, dan is er noodig herstel van een geordende parlementaire meerderheid, waarop de nieuwe regee ring steunt, en in weike de regeering te treffen is, wanneer de kiezers kritiek zullen hebben op haar beleid. Zuik een meerderheid en zulk een regeertng zijn thans mogelijk en het ligt voor de hand dat eeider dan na eenige oplossing, naar de oplossing in ue richting eener parlementaire regeering, die haar steunpunt heeit in een Kamermeerderheid moet worden gestreefd. Dat ligt voor üe hand, nu net kabinet door zijn aftreden vóór de stembus—uitspraak ondubbelzinnig te kennen heelt gegeven, aai het zijn taak beschouwd ais afgedaan, indien de heer de Geer opnieuw zou worden aangezocht als kabtneislotmateur, dan zou dat zijn een opdracht tot een nieuwe nauw omschreven taak, en waaraan een nieuwe gedachte zou moeten ten grondslag liggen. Maar de extra—parlementaire kabinetsforma teur is, naar ons inzien thans niet de eerst geroepene. Twee feiten staan omhoog. De rechterzijde heeft wederom de meer derheid behaald, en er bestaat de mogel|kheid van een gemeenschappe lijk rechisch regeeringsprogram. De rechterzijde in haar geheel is te vinden voor centraiiseertng van het gezag en de toekenning van plaatselijke auto nomie in Indië, terwijl ten aanzien van de vraag der zendingsgebieden, tusschen roomsch en protestant een vergelijk niet uitgesloten schijnt. De rechterzijde in haar geheel is te vinden voor behoorlijke instandhouding van onze weermacht, voor bezuiniging op de rijksfinanciën, voor uitbouw van onze sociale wetgeving op christelijken grondslag. De rechterzijde in naar geheel is tegen een radicale wijziging onzer huwelijkswetgeving, en zij is na de uitspraak van de Eerste Kamer tot een nationale politiek tegenover België bekeerd. Ten aanzien van de onderwijs- paragraaf, ten aanzien van de Zondags- neiliging, is een gemeenschappelijk rechtsch program gemakkelijk. En zoo zijn er meer punten, die een rechtsch regeeringsprogram maken tot een in korten tijd te verwerken iets. K. v. K. Te Amsterdam wordt onder groote deelneming een congres der Int. Kamer van Koophandel gehouden. Duivensport. WAALWIJK. Donderdag 18 Juli houdt de post- duivenvereen. „De Jeugdige Vliegers" een wedvlucht vanuit Maastricht. Hier aan kunnen alle duivenliefhebbers van Waalwijk deelnemen. Het inleggeid bedraagt 25 cent per duif. lnkorven op Woensdag 17 Juli van 9—11 uur v.m. in caié van Heesbeen. AGENDA'S. WAALWIJK, Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag 8'/2 uur. Repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Donderdag 8'/2 uur repetüieTavenu. Zaterdag 3'/2 uur. Verplichte oefe ning voor de leden der korfbalclub W.E.K. Zaterdag GEEN repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Groot Volksmatinée Liedertatei „Oefening en Vermaak". LAATSTE BERICHTEN. RIJKSVAKSCHOOL. De sluiting der cursussen] 1928/1929 aan de Rijksschool, enz. zal plaats heb ben op Donderdag 18 Juli des morgens om kwart voor elf. Op dien dag en ook Vrijdagmorgen tot 12 uur is het werk der leerlingen te bezichtigen. Aanbesteding. Hedenmiddag 12 uur had ten raad- huize alhier de aanbesteding plaats van een woning aan de Burg. Smeele- laan. Ingeschreven werd als volgt: H. Maas, Waalwijk 4473. J. W- Nieuwenhuijzen, Sprang 4180. H. M. Kramer, Waalwijk 3900. A. v. Huiten-Krol Waalwijk 3838. M. Klijngeld, Waalwijk 3833. Wed. A. Aarts Zn. Waalwijk 3761.- W. v. Heesch, Waalwijk 3733. Gunning aangehouden. i\14iUWÖ Uil ÜÜrUÖJUJBLN. -jss-jcaj

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 6