ijiMi's Zenuuiiablellen Aanbesteding. trachien aan te besleden: Opnieuw een mooi getuigenis uit Vakkringen over ons werk. Communique SLAPELOOS Motaris JRBSElï Het bouwen van een boerderij. GESLOTEN. Als Uw Kind Hoest Mijnhardt's Thijmsiroop j Dankbetuiging. verpachten: In het „Drukkersweekblad" schrijft L. R.: Jijke tooneeltjes te zien gaven. De uitslagen waren als volgt: Ringrijden per fiets. 1. P. v. d. Hoven; 2. C. v. Gelder; 3. Ger. v. Helvoirt. Ringrijden te paard. 1. A. Krol; 2. P. v. d. Hoven; 3. C. Pullens. Poprijden te paard. 1. C. de Jong Wzn.; 2. C. de Jong Azn.; 3. Jan Baijens. Pijprijden te paard. 1. Jos. de Jong; 2. C. de Jong Wzn.; 3. Jan Baijens. Stoelrijden te paard. 1. A. de Jong; 2. C. de Jong Wzn.; 3. W. Pullens. Balkruien. (14 jaar en ouder). 1. P. v. d. Aa; 2. M. v. Leent; 3. Jo. v. Gelder. Balkruien. (10, 11, 12 en 13 jaar). 1. Hub. Leijtens; 2. M. v. Herwij nen; 3. B. v. Heeswijk. Pijprijden per fiets. 1. P. v. d. Hoven; 2. F. v. d. Heij den; 3. A. v. d. Anker. Hindernisloop. (14 jaar en ouder). 1. M. v. Leent; 2. H. Lombarts; 3. F. v. Helvoirt. Hindernisloop. (10, 11, 12 en 13 jaar). 1. Fr. v. Tuil; 2. Corn. Pullens; 3. Hub. v. d. Heijden. Eierloopen. 1. J. Coehoorn; 2. C. Niepens, 3. A. Buis. Blaasslaan. E. Verhoeven; M. v. Brunschot; A. Buis, Jac. Klerx. Stoelrijden per fiets. 1. Fr. v. Helvoirt; 2. H. Verhoeven; 3. P. v. d. Aa. Stoelrijden per fiets. 1. C. Pullens. Tonsteken op melkwagen. 1. M. Slaats; 2. J. Schapendonk; 3. H. Lombarts. Touwtrekken. (grooten). 1. Ploeg V.V. Juliana; 2. Ploeg Gym. Ver. „Kunst Kracht"; 3. Gil de „St. Ambrosius". Touwtrekken. (kleinen). Hub. Leijtens, Bern. v. Heeswijk, Jac. Klerx, Lamb. Beijnen, P. v. d. Steen, F. v. Tuil, Th. Schilders. Aardappelrapen. 1. Cor. Lombarts; 2. Wouter Pul lens; 3. N. Swinlcels. Mastklimmen. 1. M. v. Leent; 2. F. v. d. Heijden; 3. J. Roetman. Steltloopen. 1. P. Verhoeven; 2. M. v. d. Steen. Poprijden per fiets. 1. P. v. d. Aa; 2. Joh. Schapendonk; 3. P. Soyers. Zakloopen. 1. W. Pullens; 2. Dirk v. Heesbeen; 3. Bern. v. Heeswijk. Kruisboogschuttersgezelschap „Nooit Gedacht". .Hedenmiddag ten. 8 uur zal boven genoemd gezelschap, gevestigd bij den heer J. v. Helvoirt, Putstraat alhier, op hare doelen zijn jaarlijksche on derlinge prijsver schieting houden. Zondagmorgen ten 12 uur heeft de prijsuitreiking plaats, waarna nog 'n paar uur in gezellig samenzijn zal worden doorgebracht. inzake de PERMANENTE PRO PAGANDA voor goed leder, goed schoeisel en goede schoen- herstelling. Eenige zakenvrienden in de Leder en Schoentranche zijn den 9den Juli 1928 te 's-Gravenhage bijeengekomen ter overweging van de wenschelijkheid en mogelijkheid, wegen en middelen te vinden om de toestanden in de Leder- en Schoenbranche te ver beteren. Men erkende als wantoestand den verdelgingsconcurrentiestrijd in den Leder- en Schoenhandel en de Repa ratie-bedrijven, waardoor oneerlijke practijken ontstaan en de kwaliteit en waarde van het product, leder en schoenen, daalt. Men waardeerde het werk dat ver richt is voor het gebruik van méér en beter leer en voor betere schoen herstelling, doch was van oordeel dat een meer doelbewuste permanente propaganda voor goed leder, goed schoeisel en goede schoenherstelling moest uitgaan van leder- en schoen fabrikanten, leder- en schoenhande laren en van schoenmakers en schoen herstellers dat het schoenenverbruik moet worden opgevoerd en het publiek moet worden opgevoed voor het betere artikel. Als gevolg en vervolg van deze besprekingen werd den 2den Mei 1929 wederom een conferentie ge houden, nu te Gouda, met een grooter aantal gelijkgezinde deel nemers. Daar werd geconstateerd, dat een grootere actie noodig is in de zaken wereld om te komen tot een perma nente propaganda van het betere artikel, vooral in het belang van de belangrijke groep schoenherstellers, wier belangen door de verschillende Bonden van Schoenmakers zeer goed worden behartigd en door de leder fabrikanten worden begrepen, omdat de kansen tot grootere lederproductie bij den dag toenemen en het afzetge bied bij den schoenhersteller kleiner wordt. Ook voor den lederhandel schuilt daarin een groot gevaar. Slechte schoenherstelling is een gevaar voor het betere schoeisel. Propaganda voor het Nederlandsche fabrikaat in leder en schoenen is noodig. De uitvoerbaarheid van een perma nente propaganda voor goed leder, goed schoeisel en goede schoenher stelling werd afhankelijk gesteld van de doordringing der noodzakelijkheid in de verschillende belangengroepen. De kosten van propaganda werden geacht ruimschoots hun rente op te brengen door het behouden en ver- grooten van het afzetgebied. Besproken werd de wijze van de te voeren propaganda, de organisatie daarvan met de verschillende Bonden, alsmede de samensmelting met de Commissie voor mèèr en beter leer, door hetcontact met de Bonden. Men achtte een op-zich-zelf-staande orga nisatie der propaganda noodzakelijk, evenals het zoeken van contact met de bestaande of nog op te richten Bonden. Ter nadere uitwerking van de be staande plannen werd op den jaardag van de eerste bijeenkomst (9 Juli 1929) een^ vervolg-vergadering gehouden te 's-Gravenhage. Behandeld werd het .Plan voor Propaganda" naar de volgende richt lijnen, aan de hand van aanwezig pro- paganda-materiaalDe Propaganda zij negatief en positief. Door bestrij ding van de oorzaken, waardoor slecht leder en surrogaten van leder en slecht schoeisel te plaatsen zijn wordt de positieve propaganda bevorderd het publiek gaat hoogere eischen stellen aan de kwaliteit en maakwijze van1 leder, schoeisel en schoenherstelling. Permanente Propaganda kan ge schieden door lichtreclame, brochure-, advertentie-, zegel- en plakkaatreclame en door middel van het brengen van propaganda-middelen in de scholen, waar het materiaal door het onder wijzend personeel als prijs wordt uitgeloofd. Het groote publiek moet langs allerlei wegen en voortdurend worden gesuggereerd de waarde en beteeke- nis van goed leder, goed schoeisel, beter looperi, betere schoenherstelling. De zelf-reparatie moet worden be streden alsmede de lederverkoop aan particulieren en het gebruik van ledersurrogaten, op den grondslag van ondoelmatigheid aan deze propa ganda moeten de lederhandelaren en de schoenherstellers een daadwerkelijk aandeel hebben. Enkele der aanwezigen verklaren hun positie ten opzichte van den Bond of de Commissie, waarin zij zitting hebben, maar betuigen onvoor waardelijk hun sympathie en mede werking, wanneer het contact met de Bonden is aangeknoopt. Algemeen was men van gevoelen dat nu de tijd gekomen is grootere publiciteit te geven aan de idee .Per manente Propaganda", deze om te zetten in een daad, n.l. de oprichting van een Vereeniging met rechtsper soonlijkheid, waarin zoowel de parti culiere krachten van fabrikanten, han delaren en schoenmakers, andere rechtspersonen en Bonden kunnen worden vereenigd als leden van één belangen vereeniging. Voorgesteld werd deze vereeniging te noemen „Permanent Propaganda-Bureau voor goed leder, goed schoeisel en goede schoenherstelling", een kenteeken te voeren op alle propaganda-middelen (b.v. de beginletters van de vereeni ging P. P. B.) welk teeken ook door alle aangeslotenen bij het P. P. B. op de persoonlijke reclame, weike aansluit op de algemeene propaganda, mag worden gevoerd. Besloten werd enkele der aan wezigen op te dragen le. Contact te zoeken met de belanghebbende Bon den, 2e meer contact te zoeken met schoenfabrikanten, 3e voorbereidingen te treffen voor de oprichtingsverga dering, 4e een communique saam te stellen en te zenden aan de ver schillende vakbladen. De bespreking van een financieel plan, door een reclame-bureau ont worpen, wordt aangehouden tot de e.v. oprichtingsvergadering van het P. P. B. Ondergeteekenden, allen daadwer kelijks voorstanders van een perma nente propaganda voor goed leder, goed schoeisel en goede schoenher stelling, roepen alle belanghebbende personen en Bonden op, ieder op zijne wijze, de interne propaganda in onze branches krachtig ter hand te nemen, opdat de oprichting van een Propaganda-Bureau worde mogelijk gemaakt. w.g. Hub. J. Aarts, Reijen. J. Biessels, Nijmegen. Fa. STh. de Boer, Amsterdim. Fa. S. J. J. Brouwers, Reijên, W. Donker Pzn., Rotterdam Fa. Gragtmans en Wiesman, Waa wijk. Fa. Wed. H. Haast, Dongen, Frans Hessels, 's-Gravenhaje. Hendrik Hoek, 's-Gravenhage. G. Koenders, Utrecht. G. van Loon, Waalwijk. M. F. Levison, 's-Gravenhage. Henri Mannaerts, Tilburg. W. Rompa, Reijen. Th. J. Sliedrecht, Gouda. L. Steijn, Reijen. Gebr. Theeuwes, Reijen. R. v. d. Valk, 's-Gravenhage. Fa. Wagenberg-Festen, Vlijmen. Bioscoopconflict in het Zuiden. Naar het Persburean Vas Dias uit betrokken kring verneemt, gaan ver schillende bioscoophouders, inzonder heid exploitanten van kleine bioscopen Onrustig en Overspannen. Gebruik hiertegen deZenuwstillende en Zenuwsterkende Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. met accoora met de maatregelen welke de bioscoopbond tengevolge van het oekende bioscoopcafifhci in net Zuiden zijn leden oplegt Inzonderheid zijn verschillende bios coophouders ontstemd over 't bedrag dat zij wekelijks als steun voor hun collega's wier zalen gesloten zijn, moeien opbrengen, welk bedrag va rieert tusschen f 15.— en i 40 per lid. De kleine bioscoophouders vinden het bedrag van f 15 per week. in vergelijking met de bedragen, die ais maximum van de groote theaters wor den verlangd, te hoog. Daar er bioscoophouders zijn, die wèigeren de wekeiijksche bijdragen ie stutten, heelt de bioscoopbond deze onwiiligen als lid geschorst en hei verburen van fiims aan deze expioi- anten stopgezet. De uitgcsloienen zullen thans bij eenkomen om te beraadslagen wat hen thans te doen staat. Vaststelling contingent lichting 1930 De Commissaris der Koningin in de provincie Noordbrabant, overwegende dat door den Minister van Defensie, in verband mei het Kon. besluit van 6 Juni 1929 is bepaald, dat het door de provincie Noordbrabant te dragen aandeel in de 24.563 tot gewoon dienstplichtige te bestemmen inge schrevenen voor de lichting 1930 be draagt 2673, berekend naar een getal van 3109 ingeschrevenen, heelt be sloten, het door elk der niet samen gevoegde gemeenten en van elke groep van gemeenten te dragen aandeel in de tot gewoon dienstplichtige te be stemmen ingeschrevenen der lichting 1930 vast te stellen zooals op onder- staanden staat is aangegeven Breda 136, Eindhoven 224, Helmond 99, 's Hertogenbosch 167, Ttlburg 236, Aimkerk 74, Bergenopzoom 76, Boxtel 82, Deurne 54, Geldrop 78, Gemert 68, Gilze c.a. 55, Ginneken c a. 67, Loon- opzand 125, Mill c a. 63, St. Oedenrode 63, Oirschot 91, Oosterhout 111, Oss 87, Oudenbosch 67, Princenhage 42, Roosendaal c.a 73, Steenbergen 59, Valkenswaard 43, Veghei 66, Veld- no ven 60, Vught 65, Waalwijk 89, Zeeland 70, Zevenbergen 83. Totaal 2673. Ongeval. De landbouwer K. alhier was I.i. Zaterdag met z'n zuster ter begrafenis geweest in Loonopzand en keerde per tram terug. Hij wtlde aan den Horst uitstappen, om zich verder te voet huiswaarts te begeven. De tram stopte hier slechts een oogenbltk en zonder verder om te zien of alles in orde was, gaf de conducteur signaal tot vertrek. K, was reeds uitgestapt en wilde z'n zuster daarbij helpen, die op de treeplank stond. Dit lukte nog maar door de vaart kwam zij te vallen en K. erbij vlak naast de tram. Beiden hadden slechts eenige lichte kneuzin gen en wat beschadiging aan de kleecen; Hei is werkelijk een wonder dat hier geen zeer ernstig ongeluk te betreuren ts. Muziekschool. A.s. Woensdag 24 dezer 's avonds ten half negen zal het bestuur der Waalwijksche Muziekschool zijne jaar. vergadering houden in Hotel Verwie), Kathoiieke Illustratie. De „Katholieke Illustratie" van deze week bevat de volgende interessante foto's; De Mast in...: waschdag te Volendam; Koning van Afghanistan in Europa; molen te Lieve Vrouwt- parochie1 pagina „Uit het rijke Roomsche Leven" de 100,000ste candidaat voor het afleggen van een proefrit; het s.s. „Vienna" te Rotter dam oefening motoidienst in Limburg; Jhr. mr. Ch. j. M. Ruys de Beeren- brouckde begrafenis van vlieger Flickbluschdemonstraties te Den Haag; President J. G Baron van Voorst tot Voorstundeeling van de Postgezicht in de haven van Londen; Een wereldbol van bloemenPoolsch vliegtuig bij noodlanding vernield de eerste H. Mis in Mexicowed strijden van de Engeische bereden politie; Begrafenis dr. SoenYat Sen; grootste vliegtuig ter wereldEen vliegende Missionaris; Z. M. Koning George van EngelandGroningen vanuit de lucht. TekstNoodweer, roman door Joseph C, Lincoln; Waleweintje door Brouwers; De laatste illusie door Jo Koppen Een Huwelijksreis door de Tropen, tekst en foto's; De Erfge name van Hatton door Charlotte M. Brame 1 pagina voor onze vrouwen 1 pagina voor onze kinderen en 1 pagina van den vroolijken kant. Kapelaan Thomassen. Kapelaan Thomassen van de St. Clemensparochie alhier isdoorZ.D.H. den Bisschop van 's Bosch benoemd tot kapelaan te Heeze bij Geldrop. Op het matinée der harmonie „St. Jan" deelde de Z.Eerw. heer pastoor van Erp dit zoo juist ontvangen be- richt aan de vele daar aanwezige parochianen mede. Spr. noemde deze benoeming in een flinkere parochie eene promotie voor den WEerw. heer Thomassen, doch anderzijds beteekent het een verlies voor de St. Clemens parochie. Spr. wees vooral op het Patronaats werk waarvoor kapelaan Thomassen zich met zooveel toewijding en op offering gegeven heeft. Mede namens zijn paironaafsjongens, de ouders en alle parochianen bracht spr. den scheidenden kapelaan hiervoor hartelijk dank. Spontaan werd hierop door alle aanwezigen een „lang zal hij leven" en een driewerf „hoera" aangeheven. Kapelaan Thomassen was doordeze hartelijke toespraak en deze publieke hulde zoozeer getroffen dat hij van een dankwoord moest afzien. Het moge Z.Eerw. in elk opzicht welgaan in zijn nieuwe standplaats Door \Z. D. H, de 8isschop is thans tot kapelaan der St. Clemens parochie benoemd den WelEerw.heer W. L. A Beuken, priester van het bisdom Breda. DRUNEN. Zooais bekend, werd door de Harmonie De Volharding" deelgenomen aan het groot Nationaal Concours, georganiseerd door het Roosendaalsch Mannenkoor te Roo sendaal. Onder leiding van den Directeur den heer P. van Abeelen uit Tilburg wist onze vereeniging den eersten prijs te behalen, en weldra waren vlugge han den in de weer, om de muzikanten feestelijk te ontvangen. De groote zaal bij den heer Elshout was smaakvol versierd met bloemen, guirlandersijenz. Bij aankomst werden bioemen aan geboden. De Voorzitter sprak woorden van waardeering en feliciteerde de veree niging. De heer j. Pelders bestuurslid, sprak daarna woorden van gelukwensch tot den voorzitter en directeur en bood den directeur de heer v. Abeelen een prachtige bloemenkrans aan. Ook de heer M. van Elshout sprak woorden van gelukwensch. De heer van Huiten dankte allen. Zondag kwam mej. v, d. W zoodanig te vallen dat zij haar neus been brak. Dr. v.Setersverieende geneeskundige behandeling. Bij het spelen kwam het kindje van J. v. d. S. te vallen en brak een arm. De kleine werd direct onder behan deling gesteld van dr. v.Seters. In de kleedkamer der zwemclub D. Z. C. is ingebroken. 'n Paar zwem—costuums worden vermist en andere werden vernield. Men denkt dat hier alleen baldadig heid in het spei is. De schoenfabrieken hier ter plaatse hebben week in, week uit moeite om hun bedrijf ongeveer op gang te houden. Een enkele fabriek maakt hierop een gunstige uitzondering, doch er zijn er ook die hun personeel zoo nu en dan geheel of gedeeltelijk naar huis moeten zenden. GABELLE, In het café van den heer J. Treffers aan het Bruggetje, werd j.l. Zaterdagmiddag 3 uur door den heer J. Michael, architect alhier, in opdracht van het bestuur der Afdeeling Sprang- Capelle van het Groene Kruis aanbe steed het bouwen van een wijkgebouw met verpleegsterswoning in de Nieuw- straat te dezer plaatse. De begrooting was 8200. Ingeschreven werd als volgt: A. A. de Grauw en Zn., Waspik 9450.—. C. B. Timmermans, Sprang 8587. G. Michael, Vrijh.-Capelle 8587. Gebr. du Pont, Geertruidenberg 8560.—. C. J. Kuisten, Raamsdonk 8050. J. Quirijns, Capelle 7700. B. Kielen, 's Gravemoer 7650. A. H. Willemz, Sprang 7530. A. Rosenbrand, Capelle 7499. L. M. Louwet, 'sGravemoer 7465. J. H. Spierings, Capelle 7350. J. W. Nieuwenhuizen, Sprang 7225.—. Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver. Onze do'rpsgenoot A. B., werk zaam te Tilburg, kwam te vallen met het noodlottig gevolg, dat hij zijn sleu telbeen brak. Geneeskundige hulp werd door Dr. Köhler verleend. Bij de j.l. gehouden overgangs examens aan het stedelijk Gymnasium te 's Bosch werd o.m. bevorderd van de 5e; naar de 6e klasse C. Verhoeven te Loonschendijk. Geslaagde en familie proficiat. A.s. Zondag des nam. 2 uur zal voor de Ned, Herv. gemeente aan de Loonschendijk optreden Ds. Ewolds uit Raamsonksveer. Voor de Ned. Herv. Kerk alhier zal a.s. Zondah des voormiddags half lien optreden Ds. A. van Willigen, Onze dorpsgenoot de heer A. Christ, ontving dezer dagen de prach tige prijzen, welke hij met een drietal gezelschappen, waarvan hij directeur is, op het Muziek- en Zangconcours ie Dalem heeft behaald, n.i. een zilveren lauwerkrans en tak voor het muziekgezelschap „Euterpe" uit 's Gra venmoer en een zilveren lauwertak voor de Zangvereeniging „Excelsior" uit 's Gravenmoer en een zilveren lauwer tak voor de Zangvereeniging „Excel sior" uit Sprang, benevens een zilveren medaille met een geldprijs voor-zich zeif als directeursprljzen. Bij het aan de R. H. B. S. te 's Bosch gehouden overgangsexamen werden o m. bevorderd van de 2e naar de 3e klasse Ja. Michaël en J. Ver hoeven en van de 3e naar de 4e klasse D. de Bas. J.l Woensdag maakte een aantal j leerlingen uit de hoogste klasse en der O. L. School in dc kom alhier yen die Je Vrijhoeve Capelle onder leiding van het onderwijzend personeel een plezierreis naar Rotterdam, waar een bezoek werd gebracht aan het vliegveld Waalhaven, terwijl na den middag Den Haag en Scheveningen werden bezocht. Hoogst voldaan arri veerde het gazelschap des avonds met den trein van half tien weder ter plaatse. Deze week heeft de heer Adr. Spierings Az in zijn nieuw gebouwde woning in de Nieuwsiraai alhier, een naar de eischen des tijds ingerichte winkel in tabak, sigaren en verdere rookbenoodigdheden geopend. Daartoe uitgenoodigd door de Ned. Gist- en Spiritusfabriek maakte j.l. Woensdag een gezelschap bakkers uit deze en omliggende plaaisen onder leiding van den heer K Alblas, een uilstapje naar Delft, waar de fabriek bezichtigd weid, terwijl hun door de directie een maaltijd werd aangeboden. SPORT. Korfbalvereeniging wNEO." Sprang. Zaterdag 13 Juli speelde onzeKoif- balvereeniging „NEO" de vastgestelde competitie-wedstrijd tegen „Volt" uit Tilburg, welke vereeniging momenteel aan het hoofd van de ranglijst staat. Volt is volledig terwijl NEO slechts vijf dames telt. Reeds direct na den aanvang neemt NEO het spel in handen en wordt aan belde zijden aardig ge speeld. „Massy" is goed op schot en met twee schitterende schoten neemt NEO de leiding (2-0) NEO blijft sterker en een der dames vergroot uit een geboden kans zonder aarzelen den voorsprong (3—0) Voor rust slaag! „Volt" er nog in een tegenpunt te maken (3—-1.) Na rust zakt het spelpeil aan beide zijden aanmerkelijk. „Volt" werkt nog het hardst en tweemaal komen zij op een zeer gemakkelijke manier aan een doelpunt, zoodat de stand gelijk is (3—3Ais zij dan even later de leiding nemen (3—4) is hei mei NEO gedaan en zien zij geen kans meer zich te hersteilen. Volt voegt nog 2 doelpunten aan de score toe en komt het einde met een verdiende (6—3) overwinning voor „Volt." Het spei van „Volt" viel tegen en van NEO na rust nog meer. De nederlaag is te wijten aan tiet veranderen van de tactiek na rust. voor rust werd er met overleg gespeeld doch daarna werd de bal te dikwijls op goed geluk weggespeeld. „NEO" een volgende maal beter opgelet A s. Zaterdagmiddag komt Philips A naar Sprang om een comp. wedstrijd te spelen tegen onze Korfbalvereeni ging „N E. O." Ook Philips A is een sterke ploeg, zoodat NEO flink zal moeten oppassen om niet mei te groote cijfers te worden verslagen. We verwachten echter dat allen hun best zuilen doen. LAATSTE BERICHTEN. Z. D. H. de Bisschop van 'u Bosch heeft benoemd lot kapelaan te Heeze deri Weleerw. heer M. I. Thomassen, tot kapelaan te Waalwijk (Baardwijk) den Weleerw. heer W. L. A. Beuken, priester van het Bisdom Breda, tot kapelaan te Raamsdonksveer den Weleerw. heer A. W. Smits, tot kapelaan te Made den Weleerw. heer F. H. R. de Wolf, priester van het Bisdom Breda. ADVERTENTIëN. BUITENLAND. Rusland heeft de diplomatieke betrekkingen met China afgebroken en aan beide zijden worden militaire maatregelen genomen. Ondergeteeks nde betuigt hier mede zijn hartelijken dank aan da N.V. v/h. M. Ravenswaay Zonen te Qorinchem voor hef fraaie Damesrijwiel dat als het 627ste Extra Cadeau op Ravenswaaij sLetter-Artikelen aan hem is uitgereikt. De Letters Artikelen waarop dit cadeau is uitgereikt, zijn gekocht bij den heer Q.Kuypers- Schaap, Vrijhoeve-Capeile. JAC. DE BIE. Sprang, (Qosieinde), 17 Juli 1929, te Waalwijk, zal namens Cornelis Klerks in v.m. Baardwijk op Vrijdag 26 Juli 1929 voorm. 11 uur in de Veldtent aldaar 42976 5 koopen haver en 6koopen rogge wassende ten Oosten en ten Westen der Akker- steeg, Genommerd van 1 tot 11. Ondergeteekende zal namens den heer Adr. van Achterberg te Raamsdonksveer, op Woens dag 31 Juli 1929, des voor middags II uur in het Hotel DE RE1JER aldaar Bestek en teekening a f4.— (restitutie f2.~) te bekomen bij J. MICHAËL, architect, 's-Grev.- Capelle. 42975 Ons kantoor is heden middag na één uur De Echo van het Zuiden. Waalw. Stoomdrukkerij Antoon Tielen. „Van de Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen „ontvingen wij twee catalogi, welke een zeer gunstigen „indruk maken. „De uitvoering van beide is, zoowel wat opvatting als „afwerking aangaat, als bijzonder geslaagd ie beschouwen. „Met deze proeven van drukwerk toont de Waalwijksche „Stoomdrukkerij Antoon Tielen, dat ze met haar tl|d „medegaat en dal haar inrichting met succes „de nieuwste hulpmiddelen en ideëen In toe passing weef te brengen." geeft het dan direct SI ij m o p losse nd Hoeststillend Verzachtend Genezend Bi) Apoth. en Drogisten. Alleen echt met den aaam Mijnhardt op de verpakking. Let hierop. Flacon 75 ct.

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 10