Zomersproeten ver dwijnen spoedig door een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. ""gemengd nieuws. den Bisschop van Münster. De lee ning is gedekt door een eerste hypo thecaire inschrijving op onderpand met een getaxeerde waarde van ruim 2.554.000.—. De inschrijving wordt op Maandag 26 Augustus 1929 van des voormid dags 9 uur tot des namiddags 4 uur, opengesteld bij de navolgende kanto ren: Nederlandsche Landbouwbank N.V. Amsterdam en hare bijkantoren te Alkmaar, Breda, Eindhoven, Hoorn, Purmerend, Roermond, Roosendaal en Venray. Lentjes Dx-ossaerts te 's-Bosch. Amsterdamsche Bank N.V. te Ber gen-op-Zoom, Heerlen, Helmond, (met hare zitdagen te Asten, Deurne, Ge- mert, Schijndel, Uden en Veghel), Maastricht, Sittard en Tilburg, al waar prospectussen verkrijgbaar zijn DRUNEN. Zaterdag 17 Augustus speelde een zestal van .Amusement" uit voorm. Besoljen tegen de jubel- club „B. C," in de eerste afdeeïing. Wederom was de belangstelling zeer groot, want men wist het „Amusement" telt zeer goede krachten. Het publiek heeft dan ook kunnen genieten van hun keurig spel. Een hunner liet zich niet zoo gemakkelijk afschrikken, hij maakte een serie van 53, nadat zijn tegenstander een serie van 40 had gemaakt. De uitslag is als volgt Jubeiclub J.B.C." .Amusement C. Koks 66 Th. Trots 100 Th. v. d. Wiel 100 L. v. d Linden 72 J.v. Delft 100 M.v. d.Ven 49 C. Vesters 100 M. Verhagen 49 H. Brok 100 Jan Reus 81 M. v. Drunen 100 W. v. Raak 62 566 413 Hoogste serie „B. J. C.# Th. v. d Wiel 40. Hoogste serie .Amusement' L. v. d. Ltnden 53. Zaterdag 24 Augustus komen „De lustige Spelers" uit Drunen, in de eerste afdeeïing. Aanvang 6 uur Amerik spel hoogste serte 24. A s. Donderdag zal de Heer H van lerlant gedurende 25 jaar als rijtuigschilder in dienst zijn bij de Holl. Buurtspoorwegen. Het zal hem dien dag aan blijken van belangstelling niet ontbreken. §De knecht van den landbouwer v. W. had het ongeluk bekneld te geraken tusschen de dorschmachine waardoor hem 3 vingers werden af- gekneld. Dr. van Seters verleende genees kundige hulp. §Onze dorpsgenoot, de heer Jo Sambeek, slaagde te Den Haag voor het Nijverheidsexamen acti Ne met bevoegdheid lager en middelbaar onderwijs te geven in 't schilderen Zondag gaf de harmonie .De Volharding" een tuinconcert bij caié van Son langs den Parallelweg. Er werd uitstekend muziek gegeven en een talrijk publiek getuigde van waardeering voor zoo'n uitvoering. We hopen dat „De Volharding" ons meermalen op die wijze zal doen genieten. DRUNEN. Donderdagmorgen vertrok alhier de groote processie van Heusden en omliggende plaatsen naar Kevelaer, de plaats waarheen onze processies nu al bijna 175 jaren Maria hulde en dank hebben gebracht. Om 10 uur waren allen, de H.Eerw heer Deken Wouters, het bestuur en verdere pelgrims op het station aan wezig. Om 1 uur arriveerde men in Kevelaer en om 3 werd de processie opgesteld en trok men met vaandels en banieren zingend naar de groote baseliek, alwaar door den HoogEerw heer Deken het welkomstwoord werd gesproken. Vervolgens werden de zilveren medailles gewijd en op plech tige wijze aan de jubilaressen uitge reikt. Daarna werd een kort Lof ge celebreerd, waaronder de WelEerw heer Versteeg, kapelaan te Vlijmen, een indrukwekkende predicatie hield. Om 8 uur werd een fakkeloptocht gehou den door de straten van Kevelaer. De tweede dag werd begonnen met een algemeene H. Communie. Om 7 uur werd door den HoogEerw. heer Deken Wouters een H. Mis opgedra- gen voor de overleden en levende leden der Broederschap en om 8 uur door den Z Eerw. heer pastoor Tim mermans uit Herpt een soiemneele H. Mis met assistentie van den Eerw. heer Willems, kapelaan te Drunen, en den Eerw. heer Vlekke, kapelaan te Zevenbergen, resp. als diaken en subdiaken. Na de H. Mis werd de plechtige kruisweg gehouden. Onder deze plechtigheid hield de Eerw heer van den Heuvel kapelaan te Nieuw- kufjk, een indrukwekkende medi tatie over de geloovige zielen. Om 11 uur werd een vergadering gehouden van bestuur en broedermeesters in het Keuische Hof, alwaar de heer H Ver hoeven tot secretaris werd gekozen Verder werd med gedeeld dat volgend jaar de processie 175 jaren zal be staan en op 17 en 18 Aug de bede vaart wordt gehouden. Om 2 uur had de afscheidsoefening plaats en om 3 uur vertrokken allen wederom huis waarts. Zooals reeds bekend is, hebben talrijke tuinders veel schade geleden door den overvloed van wild Thans is door den Minister een Commissie in het leven geroepen, die zich zal belasten met het opruimen van het te veel aa« schadelijk wild, zooals hazen en konijnen. We vernemen dat heden hiermee een begir. wordt gemaakt. De kantooihouder Brok. bij de post en telegrafie, is van 19 lot en met 31 Aug. afwezig en za! worden vervangen door mtj. v. d. Wal. V DRUNEN Onder groote belang stelling had j.l. Zondag de onderlinge schietwedstrijd plaats van de Hand- boogschutterij „Constantia" in den tuin bij den heer Elshout Er bestond als gewoon veel animo, en de stem ming was er spoedig in. De uitslag was als volgt van de Putten, 1ste prijs; |oh Timmermans. 2e prijs; Jac. v, Gorcum 3e prijs; J. Klomp 4e prijsP Elshout 5e prijs J. Veldman 6e prM. Elshout 7e prijs; Th. Elshout 82 prijs; M. Schapendonk 9e prijs; M. de Wit 10e prijs; J. van Huiten lie prijsJ. de Munnik 12 prijs; C. Bruurmijn 13e prijs; W. vanOsch 14e prijs; Josvan Delft 15e prijs; Hooijmaijer 16e prijs; Vissers 17e prijsF. de Leur 18e prijsL. van der Lee 19e prijs. Prachtige prijzen waren beschikbaar gesteld. Na de uitreiking bleef men nog een poosje gezellig bijeen. Gisteren slaagde te Breda onze dorpsgenoote Mej. J. Boom voor Hoofdacte L.O. Thans is Mej. Boom onderwijzeres te Vucht. Geslaagde en familie proficiat. OUDHEUSDEN en ELSHOUT. Installatie Burgemeester Loejf. Gisteren had aihier de installatie plaats van den Edelachibaren heer Burgemeester Mr. Loeff, Burgemeester van Drunen en thans ook van Oud- heusden Elshout. Van de meeste huizen wapperde de nationale driekleur. Bij het ge meentehuis prijkten talrijke bloemen Om 3 uur arriveerde de nieuwe Burgemeester met zijne echtgenoote per auto en werd door de Wethouders en oud burgemeester van Liempt Oegroet. Daarna begaven zich allen naar de raadszaal. Onder de aanwezigen merkten we o m. op B. en W., Leden van den Raad, Gemeente Ontvanger en Armbestuur, den Burgemeester van Haarsteeg, den ZeerEerw Heer Pastoor Willems en den WelEerw. Heer Kapelaan Gründeman, alsmede den Secretaris der gemeente Drunen en Gemeente Ontvanger. Toen allen hadden plaats genomen, nam de eerste Wethouder W. Klijn het woord en sprak namens het ge meentebestuur en de gemeente. Spr. heette hem van harte welkom en zeide, dat zijne komst voor alle inwoners een waar genoegen is Wij weten immers, aldus spr. dat gij de belangen van onze gemeente naar best ver mogen zult behartigenwij zijn er van overtuigd, dat gij met dezelfde gevoelens en dezelfde sympathie ook onze gemeente zult besturen. Wij zullen dan ook allen met dezelfde gevoelens eendrachtig samenwerken in het belang der gemeente en houden ons overtuigd, dat gij ook steeds de belangen der verschillende instellingen als R K W.V., Boerenbond, enz. enz. zult steunen tot groei en bloei der geheele gemeente Lang leve Burge meester Loeff Daarna verkreeg de Edelachtbare heer Burgemeester Loeff het woord en sprak ongeveer als volgt: Het past mij op da eerste plaats dank te brengen aan H M de Koningin voor het vertrouwen in mij gesteld en aan den Commissaris die deze benoe ming wettig heeft gemaakt Mijnheer Klijn, de vriendelijke woor den tot mij gesproken, hebben mij aangenaam getroffen en ook de bloemen namens den raad mij aangeboden aanvaard ik dankbaar. Het is voor mij 'n groot voorrecht hier in Oudheusden als burgemeester te zijn, op een plaats waar voorheen mijn vroegere familie verschillende functies in de 16e, 17e en 18e eeuw Eheeft uitgeoe fend. Een gemeente flink besturen eischt vandaag sterke siuurkrachi, een goede contröle die veel vraagt. Daarbij moet een burgemeester kunnen rekenen op eendrachtig samenwerken en gebeurt dit,™ dan ben ik er zeker van dat Oudheusden en Elshout zal krijgen den wetkelijken vooruitgang. Ik voor mij zal mijn beste krachten aan de gemeente geven, ik za! ook de sterkste onpartijdigheid aannemen en een goede samenwerking aanbieden en wil dan ook uw aan geboden samenwerking gaarne aan vaarden. Doch ik vraag ook van u een groot wederzijdsch vertrouwen in het belang der gemeente. Verder reken ik ook op den onmis baren steun van den Secretaris, die zoo aanmerkelijk veel kan verlichten Dan worden de belangen der gemeente het beste gediend. En zijn er soms ook die steun noodig hebben buiten de gemeentebelangen, zij kunnen gerust bij mij enmijne echtgenooteaanklopper, waar ze zeker steun zullen vinden Verder nogmaals hartelijk dank ook namens mijne echtgenoote voor de vele attenties en bloemen, welke wij dankbaar aanvaarden. De ZeerEerw. heer pastoor Willems sprak vervolgenslk wil u namens de parochianen een woord van welkom toespreken. Gij, die hier geen vreemde zijt, gij, die hier overal zijt bekend en bemind. Ik hoop dat het u hier bij- zonder moge welgaan err spreek den wensch uit. dat onder de bescherming van de Wonderbare Moeder deze gemeente moge groeien en bloeien. De burgemeester dankte den Z.Eerw. heer pastoor voor zijne sympathieke woorden. Hierna werd de eerewijn aangeboden. Na afloop der installatie ging de burgemeester per auto naar de pastorie, alwaar de harmonie zich onder groote belangstelling had opgesteld. Bij aan- komst werd Zijn Edelachib. met het Wilhelmus begroet. Daarna sprak de ZeerEerw. heer pastoor namens de harmonie en de Congregatie. Zeer getroffen dankte de Burgemeester den ZeerEerw. Heer Pastoor voor diens woorden en gaf de verzekering, dat de band die bestaat tusschen Drunen en Elshout steeds vaster zal worden. WASPIK. Zondagavond werd in den tuin van den heer H. van lersel door de harmonie „Volksvlijt en Volks vermaak* alhier een groot tuinconcert gegeven. De verschillende nummers werden op onberispelijke wijze uit gevoerd. Van Zondag 25 Aug. tot en met Woensdag 28 Aug. wordt alhier de jaarlijksche kermis gehouden. Door de harmonie „Volksvlijt en Volksver maak" wordt op Maandag een matinée gegeven met medewerking van de karakter, en transformatie duettisten de heeren Cornelissen en Boere uü 's Bosch, afgewisseld door het strijk orkest van den Qrooten Schouwburg te Tilburg Op Dinsdagmorgen Ireedr in het hotel van den heer Chr Mon rens de bekende komiek Jos de Winter uit Breda op. Op Woensdag 11 uur wordt in de Harmoniezaal een matir ée I gegeven van operamuziek door voor noemd strijko'kest uit Tilburg. In ver schillende calé's besiaat gelegenheid tot dansen. Naast verschillende andere verma kelijkheden zullen op 't kermisterrein worden opgesteld de schouwburgloge van den heer Veltman en het bios cooptheater van den heer Rlozzi. EETHEN. Openbare vergadering van den raad der gemeente Eethen op Vrijdag 23 Aug. 1929 des voormiddags half tien (N.T.) Agenda 1. Ingekomen stukken. 2. Voorloopige vaststelling gemeente rekening 1928 3. Saiarisverhooging ambtenaar ter secretarie, met ingang van 1 Jan. 1929 4. Vaststelling gèm.-begrooting 1930 5. Rondvraag en sluiting. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 20 Aug. 1929. BEL CANTO'S GEWELDIG SUCCES IN EINDHOVEN. Bel Canto in de tweede afdeeïing mannenkoren den eersten prijs met lof der jury. Met „De Liefste Plek" werden in totaal 180 punten, met „De Kleinste" 186 punten behaald. Spoedig werd de terugtocht aan vaard en reeds goed negen uur arri veerde het gelauwerde corps in de Gasthuisstraat, waar behalve de beide muziekcorpsen Apollo en Euphonia met hunne besturen en de voorzitter der vereeniging Kaatsheuvels Belang, duizenden belangstellenden Bel Can to met gejubel ontvingen. Met muziek werd door de Gasthuisstraat, School straat, Hoofdstraat Peperstraat naar het vereenigingslokaal bij den heer Jan van Dun gemarcheerd. Voor de woning van den directeur werd even front gemaakt. Een vijfmaal grootere zaal, kon nog onmogelijk allen een plaatsje, hoe bescheiden ook, geboden hebben. Met drommen stond het pu bliek nog op het Marktplein bijeen. De Voorzitter van K.B. was de eer ste, die het corps, het bestuur en den directeur complimenteerde. De heer L. J. van der Horst, voorzitter van Bel Canto, dankte voor de warme hulde door de geheele bevolking, doch speciaal door de zustervereenigingen gebracht; hij bracht vooraf als bur ger van Kaatsheuvel een eeresaluut aan de zustervereeniging St. Jan, de harmonie uit de parochie Berkdijk, die eveneens met den eersten prijs gelauwerd was op hetzelfde concours, hij verzocht te mogen blijven rekenen op den moreelen en financieelen steun, die Bel Canto tot heden mocht ondervinden, doch die het corps ook in de toekomst noodig zal hebben. Hij bracht dank aan werkende le den en directeur voor den ernst en toewijding waarmede gestudeerd en geoefend is. De heer M. J. van Nieuw- stad, president van het Kon. Muziek gezelschap Euphonia sprak eveneens een hartelijk woord van felicitatie, waarbij hij wees op den band die tus schen Bel Canto en Euphonia bestaat door de werkende leden die in beidé corpsen lid zijn. Hij sprak de hoop uit, dat Bel Canto, dat bewezen heeft een plaats in Kaatsheuvel waardig te zijn, op den moreelen en financieelen steun van de geheele bevolking zal mogen blijven rekenen. De harmonie Apollo speelde nog eenige marschen. Tientallen bloemstukken en felicita ties kwamen binnen, terwijl reeds bij het inkomen in de zaal, den directeur een prachtige krans namens den hos pes aangeboden werd. Op keurige en kunstzinnige wijze was 't podium der zaal versierd en als in 'n bloementuin herschapen. Hierin herkennen we terstond de hand van den bekwamen decorateur en ontwer per den heer P. Kemmeren. 'tWas een waardige ontvangst na een daaraan evenredig succes. Directeur en liede'rtafel ook onzer zijds van harte succes. Gij hebt de eer van Kaatsheuvel naar binnen en naar buiten weer schitterend hoogge houden. lijken aanvoer, wederom stuggen han del en vrijwel de prijzen van gisteren. Een puik best kalf werd nog van 5 tot 10 cent boven noteering verhandeld. Op de magere markt was de aan voer van melk- en kalfkoeien redelijk. De handel was iets williger, doch dit was niet van invloed op de prijzen. Jongvee tamelijk ter markt, stille handel en ongeveer de oude prijzen. De aanvoer van graskalveren was goed, flauwe handel en weinig veran dering in de prijzen. De aanvoer van nuchtere fok- en slachtkalveren was nog tamelijk ruim. Daar was voor den dood vlugge haridel en duur. Voor 't leven was maar matige kooplust. Hulde directeur Teulings. We schreven in onze vorige num mers, dat gezien de openbare reptities Bel Canto op 't concours te Eindhoven een groot succes moest hebben. En liet succes heeft ieders verwach tingen overtroffen, is werkelijk onge kend, zooals wij reeds Zaterdag aan ons bureau konden bulletineeren. Toen het vorig jaar Augustus de toen nog slechts 6 maanden oude ver- eeniging met he hoogste lauweren uit Zevenbergen terugkwam, en de veree- niging daardoor de eerste sport van de muzikale ladder bestegen had, stond zij voor de noodzakelijke verplichting de zen ladder hooger te bestijgen. Dat 't jeugdige corps reeds na 'n jaar durfde te bestaan een poging te wagen een stap hooger te komen, getuigt van j een prijzenswaardige moed, dat 't op I zoo'n schitterende wijze in zijn pogen geslaagd is, getuigt van krachtige ener gie en taaie wilskracht. Toen de vorigé week het corps zich vanaf de kiosk eenige malen had laten hooren, was reeds het algemeen ge voelen Bel Canto komt met succes uit het strijdperk; het was geen voorspel ling, die het publiek deed, het was de overtuigende meening, getoetst aan het deskundig oordeel van velen, wier mu zikale ontwikkeling een waarborg is, voor een uitspraak. 1 Met twee! grootei Avio-bussen, vertrok Bel Canto naar het ongunstige con- I cours-te'rrein van de feestvierende har moniekapel „L'entrée Joycuse" onder Tongelre bij Eindhoven; zoodra het corps op het terrein arriveerde, moest het optreden. Een krachtige Zuidwes ten wind stond dwarsi over de muziek tent en deed den samenzang geen goed. Geen wonder dat de zangers niet over hun eigen werk content waren, er we'rd dan ook de laatste weken zoo schitterend gezongen, dat de minste zanger nog de kleinste onzuiverheden begon te constateeren. Het applaus dat het corps evenwel van de zijde van het publiek ten deel viel, was voldoende bewijs, dat Bel Canto weer iets geleverd had, zijn naam waardig. Onomwonden werd reeds voor de uitspraak der jury verklaard, dat Kaatsheuvel absoluut meer punten verdiend had dan het mannenkoor uit Blerick dat met 357 punten ge lauwerd was. De uitspraak der jury bevestigde de meening. Met 366 punten behaalde AGENDA'S. WAALWIJK, Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B Q.V. Donderdag8'/auur. Repetitie W.Q.V, Gymnastieklokaal. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak*. Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum. UDENHOUT. KORFBAL. Zondag speelde KKC een vriend schappelijke wedstrijd tegen UKC te Udenhout. Na een vluggen, voor KKC zelfs al te vluggen wedstrijd wist UKC met ware korfbal n.L 132 de overwinning in de wacht te sleepen. Nu wel niet juist bemoedi gend voor KKC als je de overwinning reeds bij voorbaat verwacht. Wat de overwinning van UKC be treft deze was ten volle verdiend. Laat dtt succes een aanmoediging zijn voor de omliggende plaatsen om een suorlgtlijke ciub op ie richten, dan Kunnen er ook door de dames nog veel genoeglijke uurijes worden door- gebraent. BURGERLIJKE STAND. RAAMSDONK. Geboorten Cnr. P. zv A. C. Oomeii—van Pilt. J dv H. Paans van de Koppel Huwelijken: H. O. Kieboom, jm. oud 20 J en D. A. Rijken, jd oud 19 j. Overlijden: P. W. van Dongen, oud 1 jaar. Adr. van Kappel, oud 72 jaren. LAATSTE BERICHTEN. Het mannenkoor „Bel Canto" be haalde tevens een extra-prijs voo'r het hoogste aantal behaalde punten. Ook de hamonie St. Jan van Berk dijk is te Eindhoven schitterend uit 't strijdperk getreden; zij behaalde in de 4e afdeeïing den ten prijs met 163 p. z. 20 p. Werkelijk een mooi succes, waar mede wij directeur en muzikanten van dit corps van harte gelukwenschen. Ook voor haar was een warme en har telijke ontvangst weggelegd. Tot onze groote spijt ontvingen wij een uitvoerig verslag van Bel Canto's schitterende overwinning en van St. Jan's succesvolle ontvangst, alsmede verdere berichten uit Kaatsheuvel eerst onder 't afdrukken van dit blad. Wij moeten 'dus met bovenstaande volstaan en komen op een en ander mogelijk nader terug. Red. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 20 Aug. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 279 paarden, 122 veulens, 1111 magere runderen, 807 vette runderen, 225 vette kalveren, 389 nuchtere kalve ren, 573 graskalveren, 324 schapen of lammeren, 71 biggen, 13 bokken of geiten, 8 overloopers. Prijzen per pond: koeien 3035 c., 46—48 c., 52—54 c.; ossen 41 c., 4547.5 c., 5052.5 c.; stieren 35j 37 c., 41—42.5 c., 46—48 c.; kalveren i 52.557.5 c., 67.572.5 c., 77.5-82.5 j cent. Prijzen per stuk van mager vee: melkkoeien 200—400, kalfkoeien i 200380, stieren 110490, pin ken 80140, graskalveren 40—80, vaarzen 150—200, paarden 175— 300, slachtpaarden 140190, hit ten ƒ110—160, veulens 7590, fok nuchtere kalveren 2028, slacht nuchtere kalveren 1722, biggen 2028, biggen per week 33.25. Op de vette markt was de aanvoer van koeien en ossen behoorlijk. De handel, vooral voor goede soorten, was tamelijk vlug en daar werden hooge prijzen voor bedongen. Een j prima spoelingkoe ging nog tot 5 cent boven noteering. Stieren met korten aanvoer, stillen handel, doch prijs houdend. Vette kalveren met tame- Laaiste bericht der Conferemte. Streesemann verlangt een beslissing. Terwijl de experts op het Binnenhol hun eindelooze becijferingen nog altijd vervolgden, heefl minister Stresemann hedenmiddag een stap ondernomen, die hem ongetwijfeld is ingegeven zoowel door een niet onverklaarbaar ongeduld als door overwegingen van binnen- iandsche politiek. De idee is oud: Wij zijn als debi teuren de dupe van uw oneenigheid, wij hebben daarmede toch niets te maken, geef ons uitsluitsel over wat verder gebeuren zal. Deze stap is er dus op berekend, klaarheid te brengen zoowel in de eenigszins zonderlinge positie van üuttschiand ter conferentie, als in den geheeien stand der conferentie zelf. Stresemann, of eigenlijk dc Uuitsche delegatie, heelt namelijk door bemrd deling van Jaspar een mededeelt! g aan de uhnoodigende mogendheden doen oekomen, waarin tot undiukkii g wordt gebractu, dat de nadertnae daium van 1 S ptember a s., den dag waarop het Your.g-ptan in werking zou motten reden, haar aanleiding geelt tot een bespreking der met het Yuung plan samenhangende vraagstukken uit te nood gen. De leiders der delegaties zijn vanmiddag tusschen een err twee uur mei deze mededeeling in kennis gesteld. Van Duitsche zijde werd ge noopt, dat de beslissing op dit verzoek nog heden zou worden genomen. Dit is inmiddels geschied en naar alle waarschijnlijkheid komen morgen om halfzes de gedelegeerden der uitnoo- digeride mogendheden bijeen om de positie der conferentie te bespreken Omtrent de kwestie der ontruiming kunnen wij met zekerheid de volgende mededeeling doen; Belgie zal op 15 September a.s een aanvang maken met de evacuatie der tweede zone, de eenige waar zich Belgische troepen bevinden. De najaars—Messe te Leipzig. Aan de Najaars—Messe te Leipzig, welke van 25 tot 31 Augustus plaats heeft, wordt deelgenomen door ruim 20 Nederland3che exposanten, behoo- rende tot de groepen kunstaardewerk, glas, kristal ernaille— waren, tabaks pijpen, zeemleder, hengelsport benoo- drgdheden, reclame—artikelen, leder waren, huishoudelijke en luxe voor werpen, sanitaire installaties, kardeer- machines enz. Op het terrein van de Technische Messe zal voor het eerst een speciale tentoonstelling ingericht worden van al hetgeen noodig is ten dienste van de pluim en kleinvethouderlj. De sluitingsdatum van 31 Augustus geldt voor de algemeene, de techni sche en de bouwvak—afdeelingen. De textiel—groep en die voor schoen werk en leder worden gesloten op 28 de afdeelir.g voor sportartikelen op 29 Augustus

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 6