hik Danscursus. A. SNOEK, Fa. Hoeben-Beelen V St. Nicolaas- Geschenken m H. de Bont-v. Huiten Nette WERKSTER Brandwonden Kloosterfaalsem VOOR: is het voordeeligst adres hij H. DE BONT-VAN BIJLTEN Brengt altijd iets bijzonders enniet duur. Grootestraat WAALWIJK. Telefoon 109. HET ADRES voor de 43042 BETERE HEERENKLF.EDING. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. M B. Timmer mans-Verschure bedankt als raadslid. Hoewel ons reeds Woensdagavond bekend was dat de heer B. Timmer mans—Verschure besloten had als raadslid af te treden, hebben wij zulks niet in ons extra-nummer van 1,1. Donderdag vermeld, omdat wij nog de stille hoop koesterden, dat hij van zijn beslissing zou terugkomen en zijn ontslagname niet zou indienen. Nu hij in den loop van Donderdag een brief aan den burgemeester heefi gezonden waarin hij zijn ontslag neemt, is die hoop dus vervlogen en is 't een feit geworden dat de heer Timmermans geen deel van den gemeenteraad van Waalwijk meer uitmaakt, waarvan hij zoolang een figuur is geweest. De directe oorzaak is de houding der meerderheid van den Raad in de 1.1. Woensdag gehouden vergadering, waar weer opnieuw tot uitstel der behandeling van de begrooting werd besloten, om de commissie nogmaals gelegenheid te geven een antwoord te beraden op de memorie van B. en W., iets wat nooit en nergens voor komt en waardoor z.i. als t ware den leden van den Raad een brevet van onvermogen werd uitgereikt. Dit ge voegd bij den gang van zaken in de vergaderingen van den laatsten tijd, de richting waarin men van zekere zijde het bestuur en den Faad der gemeente wenscht te sturen, anderzijds de wijze waarop de gemeentebelangen door som migen in en buiten den Raad worden bekeken, deden hem dit besluit nemen. Als de man die geheel zelfstandig zijn eigen omvangrijke zaken tot een hoog peil heeft welen op te voeren en die dus weet wat leiding geven is, was van hem niet anders te verwach ten dan een vertrouwen in het beleid van hen wiens levenstaak het is het economisch beheer der gemeente te voeren langs de lijnen, getrokken door de algemeen als juist erkende grond beginselen voor dat beheer. Tot het besluit om heen te gaan zal ten slotte ook zeer veel hebben bijgedragen het feit dat slechts één lid hem ter zijde stond toen hij na de zakelijke en deskundige uiteenzetting van de beginselen waarnaar door B. en W. het finantieel beleid wordt ge voerd, zij n volle vertrouwen kon schen ken aan de leiding van het Dageüjksch Bestuur in zake de finantiën der ge meente, wat door den Voorzittern og zoo uitdrukkelijk was gevraagd. Wij behoeven niet te zeggen dat wij dit besluit ten zeerste betreuren, omdat het o.i. een zeer groote schadepost beteekent voor onze plaats, waar wij den heer Timmermans beschouwden als een der beste raadsleden onzer plaats, iemand met een zeer breeden kijk op zaken, met een helderen blik, een uitstekend doorzicht, een alge- meene ontwikkeling, die t gemeente belang voortdurend te stade komen. Een raadslid dat de moed zijner overtuiging bezat, die onomwonden voor zijne meening durfde uitkomen, wien het ook betrof en wiens woord door al die antecedenten werkelijk gezag had. Dat wij in deze meening niet alleen staan, bewijst 't feit dat hij onafgebroken vanaf 1907 (dus 22 jaar) als opvolger van wijlen zijn geachten vader den heer Jud. Timmermans van iuren- hout, die eveneens zulk een verdien stelijken staat van dienst achter den rug had, zijn mandaat steeds hernieuwd zag, onder de oude wet maar ook onder de nieuwe Kieswet, waar hij als candidaat der R.K. Kiesvereeniging steeds mede bovenaan op de lijst pareerde. Dat blijkt uit de meermalen op hem uitgeoefende pressie het wet houderschap te aanvaarden, dat blijkt uit de keuze in tal van commissies, waar hij veel en hoogstverdienstelijk werk verrichtte. We noemen b.v. de bouw-commissie. Om al deze en zoovele andere redenen betreuren wij zijn besluit ten zeerstewij betreuren het niet minder, omdat wij in hem zullen missen een krachtige kampioen voor de belangen onzer plaats, die hem zoo dierbaar is, hier en elders wij zullen in hem missen een vurige bestrijder van een streven om ons bestuur te brengen in een sfeer, waar in het niet thuis behoort, van een mogelijk pogen om niet 't algemeen be lang, maar groeps-en kringenbelangen te dienen. Iemand die met energie, met gedocumenteerde argumenten deze euvels bestreedt, is uit den raad ge treden en 't blijft ons een raadsel wie hem daarin zal kunnen vervangen. De Waalwijksche belangen hebben een echt Waalwijksche pleitbezorger verloren. 30 October is een slechte dag ge weest voor onze plaats en hare toe komst. En dat juist in een tijd dat onze gemeente zoo behoefte- heeft aan zulke mannen, in een tijd dat men op elk terrein naar binnen en buiten zoo op zijn quivive moet zijn; in een tijd dat zoo weinig flinke kerels opstaan, om hun werklust, hun energie, hun tijd, hun kennis ten dienste te stellen der gemeenschap. Wij zeggen het scheidende raadslid ten zeerste dank voor alles wat hij, met zooveel toewijding, energie, am bitie heeft gedaan in 't belang der gemeente. Zijn 22-jarig raadslidmaat schap blijft als een lichtende blad zijde in de geschiedenis van een vooruitstrevende periode onzer plaats, niet alleen als gemeenteraadslid, maar ook als lid der bouwcommissie en in zoovele andere zaken, zal zijn naam met eere blijven geroemd. Opvolger van den heer Timmer mansVerschure op de lijst der Katholieke Kiesvereeniging is de heer J. H. J. Klijn, landbouwer alhier (v.m. Baardwijk). Gegund. De aanleg en installitie van de centrale verwarming in het nieuwe ziekenhuis is gegund aun het Technisch bureau J. Scheepers te Heerlen. Demonstratie—wegwals. Aangezien de motor—wegwals niet tijdig was gearriveerd kor. de Demon stratie Donderdagmiddagniet doorgaan. Het ligt in de bedoeling om Maan dagmiddag de raadsleden in de gele genheid te stellen de voornoemde demonstratie bij te wonen Kon. Stoomschoenenfabriek A. H. van Schijndel. De Prov. Bossche Courant van Don derdag 1.1. neemt ons bericht over be treffende de onderhandelingen die bo- I venstaande fabriek te Goch voert. Aan het slot voegt het blad er aan toe: „Naar de B. B. Z. nader verneemt, hebben de onderhandelingen thans hun beslag gekregen en reeds zeer bin nenkort zal de firma Van Schijndel met de fabricatie in Gogh beginnen. Zij zal circa 300 arbeiders te werk stellen." Wij kunnen het een en het ander tegenspreken. De vergadering van com missarissen, die de beslissing heeft, moet overigens nog gehouden worden en de fabricage te Gogh zal voorloopig met ±100 man geschieden, dat moge lijk successievelijk wordt opgevoerd. Ree geschoten. De heer P. van Schijndel had giste ren op de jacht van den heer Pu ij en- broek in de omgeving van Goirle het geluk gehad een ree te, schieten. Kegelconcours. Voor het Kring-Concours, uitgeschre ven door de Waalwijksche Kegelclub, ter gelegenheid van haar 121/2-jarig' be staan, bestaat groote belangstelling. De stand op Vrijdagavond 12 uur was: Korpswedstrijd. Vriendenkring II, Loon-op-Zand, 303. K.I.K. I, Tilburg, 302. Amoenitas I, Kaatsheuvel, 301. K.I.K. II, Tilburg, 300. Onder Ons II, Tilburg 299. De Vereeniging, Tilburg 288. Herinnering I, Tilburg', 287. Onder Ons I, Tilburg, 279. Houdt de Plank II, Kaatsheuvel, 277. De Vriendenkring I, Loon-op-Zand, 261. Herinnering II, Tilburg, 259. Houdt de Plank I, Kaatsheuvel, 254. Herinnering III, Tilburg, 248. Internos, Tilburg, 240. Amoenitas I, Kaatsheuvel, 234. Amoenitas II, Kaatsheuvel, 224. S.N.A., Tilburg, 214. Vriendschap, Tilburg, 212. De Vriendenkring, Loon-op-Zand, 207. Hoogste korpswerper: C. van Dijk, Tilburg, met 79. Meesterschap van Waalwijk. J. van Remmeren, Kaatsheuvel, 208. Vrije baan (Dames). Mevr. v. d. Waerden, Tilburg, 2 x 39, 37, 33 32. Mevr. de Folter, Waalwijk, 36, 2 x 34. Mej. J. Langermans, Waalwijk, 36, 2x33, 31 Mevr. v. Laarhoven, Waalwijk, 36, 32, 29. Personeel enkele kaart. •Tos. de Folter, Waalwijk, 42. Van Opstal, Loon-op-Zand, 41. Fr. van Erven, Tilburg, 38. J. Kooien, Tilburg, 37. Personeel serie. G. Böink, Tilburg, 106. J. de Beer, Tilburg, 102. Baak, Tilburg, 102. Vrije baan, (Heeren). J. Remmeren, Kaatsheuvel 6 x 45, 11 x 44 10 x 43, 4 x 42. Tom Thijs, Tilburg, 4 x 45, 42, x 40. J. Langermans, Waalwijk, 3 x 45, 4 x 44, '3 x 43. A. van Baal, Waalwijk, 3 x 45, 3 x 43, 2 x 42. Menheere, Tilburg, 45, 2 x 44, 43. Paijmans, Tilburg, 45, 44, 4 x 43. J. Stiphout, Tilburg, 45, 44. J. de Beer. Tilburg, 45, 2 x 43. De Booij, Tilburg, 44, 42. H. van den Oudenhoven, Tilburg, 44, 42. J. Pulles, Waalwijk, 44. H. Aarts, Waalwijk, 3 x 43, 2 x 42. Hamburgertelling. M. Hornman, Loon-op-Zand, 120, 2 x 114 I 110, 98. Paijmans, Tilburg, 120. J. Kooien, Tilburg, 116, 114, 3x110, 3x108. J. C. van Eijkelenburg, Waalwijk, 108, 102. H. Aarts, Waalwijk, 108, 102. A. v. Baal, Waalwijk, 102, 100. Tom Thijs, Tilburg, 100. 5de Postvliegtuig. Het 5e Postvliegtuig is Donderdag naar Indië vertrokken met 195 K.G. post; het derde is goed en wel op Schip hol teruggekeerd. EETHEN. Bij de najaarsinspectie van het Nederlandsch Rundvee Stam boek werden in dezen gemeente tien runderen voor inschrijving goedge keurd. Deze dieren behooren toe aan j Gebrs. Oerlemans-Van der Schans te Drongelen 2 stuks, W. Straver te Drongelen 4 stuks, H. van den Heu- vel Jz. te Genderen 1, E. van der Beek te Genderen 1 en W. G. J. Branderhorst te Eethen Door Burgemeester en Wethou ders dezer gemeente is tot tijdelijk hoofd der openbare lagere school te Meeuwen benoemd de heer B. A. Mather te Enschede en in dezelfde betrekking aan die school te Baby- loniënbroek de heer W. Treffers te Vrijhoeve Capelle. BABYLONIËNBROEK. DoorH.M. de Koningin is aan de WelEerwaarde Heer J. P. Kruis Voorbergen, thans verblijvende te 's Gravenpolder, toe stemming verleend om als Ameri- kaansch burger het Predikambt in de Ned. Herv. Kerk alhier te aanvaar den. DRONGELEN. De echtgenoote van F. M. K. alhier, j. 1. Dinsdag, door den zolder en kwam zoodanig terecht, dat zij in bewusteloozen toe stand moest worden opgenomen. De dokter constateerde ernstige kneuzin gen. GENDEREN. Onder de kinderen in ons dorp komen veel gevallen van waterpokken voor. Dit comité is samengesteld uit de heeren M van der Wee, Voorzitter, Tuerlings, Secretaris en de leden L J. v. d. Horst. M v. Nieuwstadt. A. Schalken, Chr. Vesters. J. van Kemenade, H. v. d Linden, Fredetlks en v. d. Assem. Op 1 Nov. is een bespreking ge houden worden met de winkeliets om de plannen der commissie uit een te zetten. De commissie verwacht voor haar werk den steun van allen. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 31 Oct. 1929 JOHAN VAN EINDHOVEN die heden zijn 50-jarig diens'jubileum herdenkt bij de bekende „Pebave" schoenfabrieken van den Heer P H. Vloemans, alhier. De Torenklokken. Met belangstelling vernemen wij dat het Klokkenfonds reeds tot ruim f8000 is gestegen en dat de com missie in onderhandeling is getreden met de bekende klokkengieterij Petit en Fritsen te Aarle Rixtel. Schoolbezichiiging Zondag 3 Nov. zal gelegenheid ge geven worden om na het Lot de nieuwe school in de Teiefoonstr. te bezichtigen Lichtweek. Kaatsheuvel wacht 'n verrassing. Op initiatief van onze Witikeliers- vereeniging is 't plan geopperd tegen de a.s. St. Nlcolaasfeesten 'n groote Lichtweek te organiseeren. De be doeling is niet deze lichtweek tot de etalages en winkels te beperken, doch geheel de plaats in deze lichtreclame te betrekken. Reeds zijn besprekingen gehouden met het College van B. en W, reeds zond de groote lichtfabriek Philips uit Eindhoven zijn ingenieurs ter bespreking der plannen, reeds is een deputatie naar Philips geweest om de technische affaire te bespreken, reeds is een comité gevormd dat naast en met de Winketvereeniging de zaak ter hand zal nemen, zoodat verwacht mag worden, dat de be doelde lichtweek op een grootsche en schitterend manier zal slagen. Als we een weinig uit de school mogen klappen zouden we kunnen mede- deelen, dat als de noodige steun en medewerking van alle zijden onder vonden wordt, waarvan we die voor onze plaats mogen verwachten, er plannen bestaan onze majestueuze kerk met torens, het oude raadhuis, de kiosk, de nieuwe Zusterschool etc. in de verlichting te betrekken. Dinsdagavond is een gecombineerde vergadering gehouden, waarin een comité gevormd is om de zaken voor te bereiden. K. B. Dezer dagen zijn de kwitanties ge presenteerd van de vereeniging Kaats heuvels Belang. De meeste leden bleven de vereeniging trouw, tn de wetenschap dat K. B op alierlei gebied de be langen der plaats tracht te bevorderen er. steeds klaar staat daar waar en warneer er iets voor de bevolking en de jeugd kan gedaan worden. Toch ook dit jaar moest het bestuur weer ondervinden, dat ook Kaatsheuvel, dat op 't gebied van loyale vrijgevigheid de kroon spant in geheel de omge ving, nog burgers telt, die naar allerlei uitvluchten zoeken om zich te kunnen onttrekken aan de betaling van die luttele honderd en vijftig centen De een noemt zichzelf tegengewerkt door K. B een ander voelt er zich niet door bevoordeeld, een derde vindt 't bestuur niet actief genoeg, een vierde is zijn sympathie voor de vereeniging kwijt geraakt, juist alsof de bestuurders van K. B. wel zichzelf bavoordeelen, wel voor eigen zak of zaak werken en niet steeds en altijd 't geld en tijd moeten offeren orn voor 't algemeen belang in de bres te springen. Het bestuur vertrouwt dat de weigeraars nog tot inkeer zullen komen en met dezelfde sympathie waarmede ze tallooze andere goede zaken steunen, K. B. hun offertje zullen brengen. SPORT. JULIANA. Zondag a.s. wordt op het Juliana terrein- de belangrijke competitiewed strijd gespeeld tegen de plaatselijke vereeniging WSC. Het is de eerste maal, dat beide vereenigingen elkaar dit seizoen ontmoeten en belooft het een spannende wedstrijd te worden, daar beide vereenigingen hard zullen werken om de kostbare punten te bemachtigen. Juliana wist Zondag j.l. een mooie overwinning te behalen en ook nu zal het wel overbodig zijn om de spelers een extra aanmoediging te geven daar zij weten, dat zij een sterk Elftal van WSC tegenover zich krijgen. Het is dan ook heel moeilijk een voorspelling betreffende den uitslag te wagen en zeker bij een plaatselijke ontmoeting. Dat ervoor dezen wedstrijd groote belangstelling bestaat is te begrijpen, daar elk sportliefhebber deze ont moeting niet gaarne wil missen. Wij zijn dan ook benieuwd, hoe Juliana als jongste 3e klasser zich tegen WSC zal houden en met spanning wachten wij den uitslag af. Aanvang van dezen wedstrijd om half drie. R. W. 8. RWB - Zigo is voor beiden partijen een belangrijke wedstrijd we kunnen beide tegenstanders wel als de zwak- sten beschouwen het voordeel voor eigen terrein zal voor RWB wel den doorslag geven. We vertrouwen, dat de spelers zich geheel zullen geven als er gespeeld wordt gelijk tegen Oosterhout kan er gewonnen worden Aanvang ha'f 3 terrein RWB. Aan de Redactie van „De Echo van het Zuiden." Geachte Redactie. Gelieve onderstaande te plaatsen in uw veel gelezen blad. Bij voorbaat mijn dank. Sinds Woensdag zijn de tarieven op de Autobussen der Hollandsche Buurt spoorwegen verhoogd. Als werkman zijnde worden wij daardoor het meest getroffen. Betaaiden wij tot op heden voor een weekkaart f 1.50 van Waal wijk naar Drunen voortaan 2 gulden. Mij dunkt 't is nog al erg. als van het weekloontje 2 gulden af moet^Noor zoo een korten afstand. Zou de Directie daar geen rekening mee willen houden, om voor den werkman de weekkaarten te blijven verstrekken tegen den prijs van f 1 50 en dan op een aanvrage in te dienen door den Patfoon onderfeekend Intusschen hoop ik op een gunstige beschikking. EEN WERKMAN BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren: Wilhelmina H. d.v. A. Schuurman,s en A. Damen. Maria J. L. d.v. A. C. Ver meer en J. M. de Leijer. Anna H. d.v. J. M. Colijn en A. Schagen. Reinier Fr. z.v. A. A. Hurkmans en M. A. Adri- aanse. Petronella M. d.v. A. J. Du- quesnoij en M. van Hal. Overleden: Martha van Riel, oud 76 jaar, wed. v. Chr. J. van de Werff. IIuwel.-Aangiften Martinus J. H. van den Heuvel, 23 j en Maria van Delft, 23 jaar, beiden won. alhier. Johannes L. van Bladel, 34 j. en Adriana H. van den Elshout, 28 j., beiden wonende alhier. Gehuwd Ludovicus G. A. Dumoulin, 36 j., wed, van C. C. van Hilst, en Johanna Chr, Possemis, 30 j., beiden won. alhier. Ingekomen personen: M. Braat, van Schijndel. G. J. W. Viveen, van Woudrichem. C. Blom en gezin, van Loon-op-Zand. M. van der Schans, van LoonopZand. E. Mouthaan, van Sprang-Capelle. M. Kuijs en echtgen., van Drunen. A. Enxing, van Gladbeck. C. A. Snijders, van Tilburg. C. de Jong, van Botter dam. F. E. de Goeij, van Vlijmen. A. W. van Tilbirg en gezin, van Alfen en Riel. ADVERTENTIëN. GETROUWD: Jac. J. Vos en Maria A. Spierlngs, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. 's-Grev.-Capelle, 31 October 1929. gevraagd voor Vrijdag ol Zaterdag. H. VAN LAARHOVEN, Slagerij - WAALWIJK. A.s. Woensdag van 7—8 uur alsnog gelegenheid voor aanmelden en bespteken voor den te volgen danscursus in Hotel „De Twee Kolommen". A. LANDMETER. Dans-instifuut 's BOSCH. ,,Csen goud zoo goed" Buffetten, Dressoirs, Kasten, Stoelen, tafels, Spiegels, Crapeau stellen, Schilderijen, Theemeubels, Ledikanten, Bedden, Dekens, Vloerzeil, Cocos, Karpetten, China-matten Pluche Tafelkleeden, Enz. Enz. Stationsstraat 120. 43506 W A A L W ÏJ K. TAILLEUR WAALWIJK. HEDEN NOTEEREN WiJ: 43429 Zephir Wol 65 cent INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Mijnheer de Redacteur. De historie of te wel de geschiede nis kan voor ons allen vaak een tijke betrouwbare bron zijn om lessen en leering voor ons leven uit te putten. Dit dacht ik toen de Raad van de week in meerderheid besloot tot het nemen van een 8 dagen rust om zich te kunnen sterken voor den te leveren slag Nu is een dergelijke rustperiode tn de geschiedenis niet vreemd 't Is meer voorgekomen en gedaan met de beste bedoelingen. Maar wat was altijd het resultaat er van Juist het tegenover gestelde als men er van verwachtte. In plaats van sterking bracht het in zinking en verslapping met onderlinge verdeeldheid. Voor het algemeen weizijn, onver schillig aan welke zijde men staat, is een dergelijk systeem m.i. zeer ver derfelijk en hoop ik dat de Raad niet te vaak behoefte aan een dergelijke rustperiode heeft. Nu is mij voor de vaste waarheid medegedeeld dat een Raadslid om dit genomen raadsbesluit, uit den Raad zal treden. Hoewel ik ook zeker in dit geval tegen dit uitstel zou gestemd hebben is het mij maar niet duidelijk hoe men als de meerderheid van de Raad er anders over denkt, mag meenen te mogen opstappen. De beste breister laat wel eens een sleek vallen, en ik kan, als het ten minste waar is, dit besluit van een algemeen erkend verdienstelijk Raads lid niet anders dan een ernstige uit glijding of misslag zien. Ook dit sys teem hoop ik, hoe verschillend men de zaken zien mag, dat het geen na volging mag vinden. Met dank voor de opname. X. IJ. Z. Baby Wol 60 cent Shetland Wol 110 cent Mantel Wol 50 cent Lama Wol 55 cent Mitros Wol 60 cent Golfwol 40 cent Wol met zijde 50 cent Arcadia Wol 45 cent Jegerwol 110 cent Jegerwol 125 cent Victoria Wol 115 cent Blokwol 115 cent Andalucia Wol 30 cent Jumper Wol 78 cent Sphinx Wol 105 cent Purple Heather Wol 80 cent per per 50 50 per 100 per 50 per per 50 50 Straussen Wol alle kleuren 33 cent Florence Wol alle kleuren 67» cent per bol. per 100 per 50 .per 50 per 100 per 100 per 100 per 100 per 25 per 100 per 100 per 50 per bol. gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram gram VOOR TILBURG Heuvelstraat 42 Teleph. 73 BRUSSEL Chaussee de Charleroi 8 Teleph. 28961 opgericht 1880 in Kunst-, Luxe-, Huishoudelijke en Gebruiks-artikelen, ook in Damestasschen. Perry-Artikelen Sportartikelen VulPeIlneI, De prettigste inkoopen. De ruimste D«uze* t (Zie ons artikeltje in dit No. Red.) CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente alhier hoopt a.s. Zondag des voormiddags half tien en des avond (i uur op te treden Ds. A. v. Willigen. A.s. Zondag des namiddags twee uur zat in de Ncd. Herv. Kerk aan den Loonschendijk optreden Ds. Bolkenstein van 's Gravemoer. De gemengde zang vereeniging 't Rozenknopje houdt a.s. Woensdagavond 6 November in haar repetitielokaal haar jaarvergadering. De agenda vermeldt: 1 Opening en Notulen, 2 Verslagen van den Secretaris en Penningmeester, 3 Rondvraag en Sluiting. In verband met de infunctietreding van den heer J. Kryl als hoofd der O. L. school aan den Loonschedijk, is den heer Verwiel eervol ontslag verleend als waarnemend hoofd dezer school. De heer W. Treffers Jz. heeft zijn benoeming tot waarnemend hoofd der O. L. school te Babilo- niënbroek aangenomen en Is intusschen reeds in functie getreden. De heer A. Dekkers te Loonschendijk heeft be dankt als bestuurslid der Herv. Jongelingsvereeni- ging aldaar. In zijn plaats is benoemd de heer, P. van Dommelen te Lage Zandschel. zijn pijnlijk en duren lang omdat de huid vernield is. Akker's Kloosterbalsem er op verdrijft dadelijk de pijn, doet de blaren verdwijnen en ge houdt geen litteekens. I «00#

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 10