Nieuws uit Kaatsheuvel. IEUNEN-MALINOBE miMmin hhui 11 Werkmeester, Aanbesteding. publieh aanbesteden: Notaris Middelkoop Kotaris Middelkoop Notaris Middelkoop Kunst en Letteren. Foto-Atelier A. OUDKERK ZEER OUDE GENEVER w. s. c. Notaris A. Schaap publiek verkoopen Koop 1 op 3550.- Koop2opf2725.- verhuren vraagt voor direct Van alle geschreven, A! deze vogels waren van prima kwaliteit zoodat de keurmeester de heer G. C, v. d. Brand uit Rijen voor een zeer zware taak stond Hier van heeft hij zich naar aller genoegen gekweten. Na afloop verklaarde hij nog nooit zulk een collectie duiven bij elkaar gezien te hebben Van de gelegenheid tot bezichtigen der duiven werd door zeer velen gebruik gemaakt. HAARSTEEG. Dit jaar gaf het ge zelschap „Claudius Civilis" hare twee winteruitvoeringen (voor heeren en dames) met welwillende medewerking van de tooneelvereeniging „Utile Dulci" uit Vlijmen. Beide keeren was de zaal van den heer Ant. Vugts vol. De verwachtin gen waren hoog gespannen, maar wer den nog overtroffen door het tooneel- stuk in 4 bedrijven „Op Drijfzand", door Jan E, Odijk. Het zij medege deeld. dat het stuk onder leiding stond van den schrijver zelf die ook een der hoofdrollen er in vervulde. Er werd schitterend spel geleverd. De president, de heer van Liemde, dankte de spelers voor hunne kranige prestatie en hoopte ze spoedig weer te zien in Haarsteeg. Namens het publiek, dankte de heer Klein, alhier. In welgekozen woorden huldigde spreker de heeren spelers, doch vooral hun regisseur, den heer Odijk en vroeg hem als „Claudius Civilis" in de toekomst zelf weer eens een uitvoering gaf, of hij dan bereid zou zijn leiding te geven. De heer Th. Van den Brandt alhier, herdacht ook den dag. dat hij voor 25 jaren lid werd der vereenlging „Claudius Civilis". De president feliciteerde hem en prees hem als 'n verdienstelijk lid waarop hij hem de zilveren medaille op de borst spelde. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). A s. Zondagmiddag 2 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. Bolkenstein van 's Gravemoer. Op*uitnoodiging van den Christe- lijken Besturenbond te Sprang Capelle zal a s Dinsdag 21 |anuari 1930 des avonds half acht in de zaal van den Chr. Volksbond alhier in openbare vergadering optreden de heer J. S. Rappart jr. van Utrecht, Penn. van het Ch'r. Nat. Vakverbond, met het onder werp .De Ziektewet." Wat kost een telefoongesprek van en met Waspik? Bij de op 1 januari in werking ge treden nieuwe telefoontarieven kost een gewoon gesprek van 3 minuten TIEN CENT in het verkeer met de volgende plaatsen Almkerk Baardwijk Babilontënbroek Besoijen Dongen Dongenschevaart Drimmelen Drongelen Dussen Eethen Geertruidenberg 's Gravenmoer 's Grev.-Capelle VIJFTIEN CENT in het verkeer met Andel den Hank Hout den Kaatsheuvel Markkanaal Oth Meeuwen Nieuwendljk Oosteind Oosterhout N Br. Raamsdonksdorp Raamsdonksveer Sprang Vrijh -Capelle Waalwijk Biesbosch Dorst Drunen Elshout Genderen Heusden Hooge Zwaluwe Huiten Loon-op-Zand Made VIJF EN DERTIG CENT in het verkeer met Oudendijk gem. Wdc. Poederoijen Rijen Rijswijk N.Br. Sleeuwljk Terheijden Wagenberg Werkendam Woudrichem Alem Alphen N.Br. Ammerzoden Baarie Nassau Barendrecht Bavel Beek N Br. Berlicum N.-Br. Boxtel Brakel Buurmalsem Chaam Cromvoirt Diessen N.Br. Dordrecht Dungen den Engelen Enschot Esbeek Etten N.Br. 1' Geldermalsen Gilze Naar wij vernemen zal het Mu Ginneken ziekgezelschap „Sirena" van Vrijhoeve- Goirle Capelle in het begin der volgende maand een muzikale uitvoering geven in de zaal van het café v. Zwietering (voorheen Wed. Hoffman) alhier. A. s. Maandagavond half acht wordt In de zaal van den Chr. Volksbond alhier Jaarvergadering ge houden van de afdeeling Sprang van den Ned. Chr. Fabrieksarbeidersbond Aan de orde zijn,- Verslagen van Secretaris en Penningmeester en Be stuursverkiezing. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. ge meente alhier hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des avonds 6 uur op te treden ds. A. van Willigen Voor de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk trad j.l. Maandag avond op haar vroegere predikant, ds P. Zandi uit Delft. Een aandachtig gehoor volgde de rede van den pre dikant. In de deze week gehouden ledenvergadering van de plaatselijke tuinbouwvereeniglng is tot bestuurs lid gekozen de heer A. v. d. Hoek. Op 3 Febr. a s. zal de dienst plichtige van de militie—lichting 1930 dezer gemeente, de heer G. Vos Cz bij het regiment vesting—art. te Go- rinchem worden ingelijfd. De heer P. v. d. Schans heeft zijn benoeming tot bestuurslid de Chr. Oranjevereniging aangenomen A.s. Zondagmiddag hoopt ds A. van Willigen alhier een vacaturebeuri wa r te nem.en vin de Ned. Herv. kerk te Waspik. Onze vroegere predikant ds A. Meijers, thans te Hoogeveen, heeft het beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Utrecht aangenomen. Het aanta! ingeschrevenen voor de militielichting 1931 bedraagt voor de gemeente Sprang—Capelle 41. In de Ned. Herv. kerk ad. Loonschendijk hoopt a.s. Zondag des nam. 2 uur op te treden ds. v. d. Vlugt uit Drunen. Tot onze spijt moeten we be richten, dat de heer M. C. Rijken, organist bij de Ned. Herv. gemeente a. d. Loonschendijk, zich genoodzaakt jteeft gezien als zoodanig zijn ontslag te moeten nemen. Zulks is ten zeerste te betreuren, omdat genoemde persoon daar ter plaatse nimmer is te vervan gen. Circa 12 jaar heeft hij deze functie met de meeste zorg en toewij ding vervuld. Gedurende dien tijd heeft hij zich doen kennen als een bekwaam klavierbespeler, wien het nimmer te veel was welke diensten men ook op dit gebied van hem vergde Een woord van dank voor al hetgeen hij ook in deze betrekking heeft ge presteerd is zeker niet misplaatst. GEERTRU/DENBERG- EvangeJJsa fielokaai „Immanuel" Wal. Zondag 19 Januari 's avonds 5.30 uur, Ds. van Rijs van Hooge Zwaluwe. Hilvarenbeek Klundert Lage Zwaluwe Leerdam Michielsgestel St. Moerdijk Moergestel Nïeuwkuijk Oisterwljk Oirscbot Princenhage Puttershoek Riel Rosmalen Schjjndel Slikkerveer Tilburg Udenhout Veen N.-Br. Vlijmen Vught Wijk en Aalburg Willemstad Zalt Bommel Zevenbergen Zevenb Hoek Zundert Zwijndrecht. Gorinchem Haaren N -Br. Haarsteeg Helvoirt 's Hertogenbosch Wij raden onze lezers aan dit lijstje uit te knippen en fe bewaren of op te plakken. LOON OP-ZAND. Zondag IS Jan. zal door de R. K. Tooneelvereeniging St. Jozef alhier wederom worden opgevoerd .Wat niet sterven kon" en „De Moord" Aanvang 6 uur. MADE. Uitslag aanbesteding van 't glas en verfwerk voor de R. K. kerk en pastorie te Stuivezand. Holtzer, Waalwijk f 4948 Van Dorst, Oosterhout f 2626 Van de Waals, Capelle f 2423 Ligtvoet. Oosterhout f 2319 Smits, Made f 1946 Nuyten, Breda f 1775 Van Disseldorp, Raamsdonk f 1669 De heer J. v. d. E. alhier werd op den Oosterhoutschen weg door 'n auto aangereden, en daarbij vrij ernstig aan handen en hoofd gewond. Per auto werd hij huiswaarts gebracht, waar Dr. Houpst geneeskundige hulp verleende. NIEUWS UIT HfiUSÜBI?. Heusden, 16 Jan. 1929. In de vergadering der R.K, Fanfare, die o.m. werd bijgewoond door den Hoogeerwaarde heer Deken werd tot Bibliothecaris gekozen de heer Tim mermans (vac. Remie wegens vertrek,) en tot zijn plaatsvervanger F. van Diem en besloten deel te nemen aan het Nat. Concours te Z Bommel, uit geschreven door de Harmonie „Karei van der Heijden* 9 Juni a.s. Blijkens het verslag van den vleeschkeuringsdienst over 1929 wer den er 2023 dieren aangegeven, waar van afgekeurd 420, het aantal nood slachtingen bedroeg 45. 22 keer was bacteriologisch onderzoek noodzakelijk, 331 deelen als nieren etc werden afgekeurd. 50 keer werd tuberculoze bij runderen en 10 keer by varkens geconstateerd en echinococose 6 maal. Slechts één keer werd procesverbaal opgemaakt. De heer De Graag, die Zondag te Utrecht om den meester-titel dam men speelde en daarbij won van Kleer. doch verloor tegen Beers, speelt Zon dag zijn laatste partij tegen den heer Sctiaap Amsterdam. Van harte hopen we succes voor hem. Het zoontje van den heer M. dat Donderdag met de h|nd In een spijker viel. is Woensdagochtend reeds aan de gevolgen overleden. Als doods oorzaak noemde men tetanis. Maandag, 20 jan. e k. wordt in Concordia voor de ieden van het Nut een interessante voordracht gehouden over Vlaamsche Letterkunde. De R. K. tooneelvereeniging, „Kunst en Vermaak" hoopt in Febr. een voorstelling te geven, waarvoor in studie zijn genomen het tooneelspei „De familie van Ingen" en het blij spel „Het rare kosthuis". hier niet meer voor te stellen. Juliana geeft zich niet zonder slag of sloot gewonnen, bovendien komen de be zoekers mei het voornemen, om de destijds op eigen terrein geleden ne derlaag te trachten te herstellen. Aan de andere zijde zal WSC echter alles in het werk stellen, om de beide, voor de eerste plaats onontbeerlijke winstpunten, aan zich te houden. Door een en ander zal er aan spanning géén gebrek zijn, noch zal WSC mor gen over belangstelling te klagen heb ben plaatselijke ontmoetingen blijven nog steeds extra publiek trekken en zeer zeker zal dit morgen het geval zijn nu er voor WSC zeer veel op het spel staat. Evenals in de voorafgaande ont moetingen, zuilen de wederzijdsche spelers er wel voor zorgdragen, dat wij morgen op een spannenden pret- tigen en mooien wedstrijd kunnen rekenen. De leiding berust in goede handen van scheidsrechter Sparridaans uit Tilburg. De wedstrijd zal om 2 uur precies aanvangen. R. W. B. Voor 19 Januari staan 3 wedstrijder op het programma. R W B I krijgt bezoek van het Bergsche Good Luck. Het RWB terrein is momenteel echter nog niet watervrij en zal er wei niet gespeeld kunnen worden, we kunnen een beschouwing gevoeglijk achterwege laten. RWB 2 gaat op bezoek bij Kaats— heuvelsche Boys. RWB3 gaat op bezoek bij Baard wijk s RWBers hoe ook de uiislag moge zijn, laat voor alles sportiviteit Uw parool zijn in alle omstandigheden. HEUSDEN. Zondag komt hier spelen Z H C uit Oss tegen Juliana terwijl Longa Zater dagmiddag bij Wilhelmina te Wijk op bezoek gaat LAATSTE BERICHTEN. Kaatsheuvel, Tooneel. 16 Jan. '30. kosten van den Keuringsdienst inge volge de Warenwet iets lager ie. Maar De tooneelvereeniging „Ons Ver- j tocb een, bedra8 f» 1065.56 nog maak" onderafdeeling van het Kruis- veel te veel en wijst dit op de nood- verbond gaf Zondag j.l. een groote zakelijkheid tot ernstige bezuiniging tooneeluitvoering voor de Mariaver- dit instituut en zoo mogelijk ver- eeniging te Valkenswaard. Opgevoerd i lag*n8 van beu.r oonen- werd „Het sprekend portret van Oom i De voorziening van drinkwater WASPIK. Wegens ziekte der Zuster- Wijkverpleegster is het consultatie bureau van het Wit—Gele Kruis voor- loopig gesloten. Op Zondsg 19 Januari as. des avonds 7 uur zai door de Rente— vereeniging .Ons Genoegen", gevestigd in het café van den heer A. Wolst, eene uitvoering worden gegeven met medewerking van twee humoristen uit Raamsdonksveer. Tom", waarmede de club een enorm succes had. Ook de regisseur H. v. d. Bosch had in zijn optreden als karak terhumorist groot succes. Op 9 Februari a.s. zal de vereeni ging in het patronaat alhier opvoeren „Wat niet sterven kan". Dit bekend tooneelwerk van den heer Nielen wordt ongetwijfeld voor „Ons Ver maak" wederom een succes. Dienst jubileum. Heden vierde de populaire postbode de heer Jan Pols zijn zilveren ambts jubileum. Het ontbrak den trouwen beambte dezen dag niet aan belang stelling. De directeur met personeel kwamen den jubilaris op het middag uur ten huize complimenteeren waar bij den heer Pols behalve een prach tig bloemstuk, een souvenir in den vorm van een prachtigen stoel werd aangeboden. Ook van andere zijde kwamen in den vorm van telegram men, brieven, kaarten, etc. massa's sympathiebetuigingen binnen. 's Avonds kwam een deputatie van „St. Jan" de onderafdeeling van St. Petrus, den jubilaris complimentee ren. kj Euphonia. Zondag 19 Januari geeft Euphonia een groot soirée amusante, waarbij zal optreden het duo Jean en Lucie uit Gent in medewerking van „The Californië Jaszband". Het program ma biedt een rijke afwisseling; daar bij geniet dit Belgische tweetal een goede reputatie, zoodat Euphonia Zondag wederom op groote belang stelling mag rekenen. Uit de Gemeentebegrooting. Wy geven hieronder eenige cijfers uit de gemeentebegrooting van 1930. Uit den post onderhoud van lan taarns en verdere kosten der verlich ting, die van 3500 op 3700 werd gebracht, zouden we mogen afleiden, dat wederom eenige uitbreiding zal worden gegeven aan de openbare straatverlichting. Met genoegen zien we dat de bij drage aan de Centrale gemeente in de uitgave van oorzienmg vi vraagt voor 1930 een 25708.38. De volkshuisvesting kost 70.346.44 waartegenover op hetzelfde hoofd stuk 63.345.24 aan inkomsten staan. Voor openbaar gewoon lager on derwijs wordt uitgegeven 10980.20® en terug ontvangen 10234.33. Het Bijzonder gewoon lager onder wijs vraagt 23095.66, waartegenover aan inkomsten staan ƒ7188.72. Dit hoofdstuk geeft alzoo een nadeelig slot van 15906.94. Aan Armbesturen wordt een sub sidie gegeven van 10.000.De to tale uitgaven op dit hoofdstuk wor den begroot op 33067.86, terwijl de inkomsten op slechts 5925.wor den geradmd. Het nadeelig slot op dit hoofdstuk is ƒ27142.86. De Belastingopbrengst wordt ge raamd op 119710.88. Voor onderhoud van straten en pleinen is 3500 (vorig jaar 3070) uitgetrokken en voor wegen en voet paden 800. van r HEUSDEN. I 3.15 1.70 1. - 0.60 - 0.30 met inbegrip van kruik. Filiaal te Waalwijk: E. VERDURMEN.BOTERMANS Stationsstraat No. 50. Kon. Stoomschoenenjabriek A. H. van Schijndel, Waalwijk. Uit goede bron vernemen wij dat de fiaanciëele resultaten over 1929 alleszins bevredigend te noemen zijn. Daarom zal in den loop der maand Februari a.s. een interim dividend van 3 pCt. op de Cum. Pref. Winstd. Aandeelen gedeclareerd worden. Lezing. Herman Bresser houdt a.s Woens dagavond voor bestuur en leden van de tooneelvereeniging D.V.S.V. in den Gildenbond een voordracht over het tooneel en tooneeltechniek. R.K. Mlddenstandsvereenfglni Programma jaarvergadering derK Middenstandsvereeniging op Dins 21 Januari te Waalwijk. V.m 7'/j uur H Mis in de Paroc kerk van St. Ian. 's Avonds 8 uur vergadering in tel Verwiel. Agenda 1. Notulen. 2. Ballotage nieuwe leden. 3. Verkiezing bestuursleden we; periodieke aftreding. 4. Jaarverslag van den Secret 5. jaarverslag van den Penl meester. 's Avonds 9 uur. Voordracht den heer J. den Brabander te Uit over den Middenstand en haar i lingen. Na afloop gezellig samenzijn. Literkruik ADVERTENTIëN. SPORT. ten belangrijke plaatselijke ontmoeting Zal WSC zich ook morgen tegen Baardwijk, dat bij WSC op bezoek komt, nog op de eerste plaats der ranglijst weten te handhaven Om hierop een definitief antwoord te geven, daar.durven wij niet aan. Welkunnen wij als vaststaand aannemen, dat het mor gen aan den Parallelweg een felle kamp zal worden tusschen de oudste en jongste Waalwijksche voetbalvere niging en vooral van de WSC-spelers zal het uiterste gevergd worden dit in verband met haar mooie kans voor de eerste plaats der afdeeling. Baardwijk behoeven wij zeer zeker DE PELGRIM door Paul Kuijpers, Herman Bresser, Karei Martiens uitgave N V.Tiiborgh, Tilburg, prijs f 1,—. Toen ik dit boekje op mijn schrijf tafel vond, was het een verrassing De idee weergevonden, die ons met de M. E ve bindt; met den werkman der Bouwhutten, die zwerft van de eene plaats naar de andere bouwend aan z'n kathedralen. Die de dienende fun ctie der materie in eik zijner beeiden uitbeitelt en zich zelf in dienst weet van 't ééne ideaal: God en den mede- mensch Lang is die Idee verloren geweestzoolang God kleiner werd, de mensch grooter. Een korte op- fikkering misschien tijdens de Roman tiek bij de Nazareners met Corneliers en vooral O eerbeek, om in de 19de eeuw bij de Godsontkenning geheel onmogelijk te worden. De kunst kende niets meer dan het „hier en nu" en het vergaan. De na tuurlijke streefkracht der ziel, vast gelegd in 't Augustineaansche woord „Onrustig is ons hart tot het ruste in U", was ontkend. Tot de oorlog kwam. Die in en door z'n verwoesting den mensch het mensch- zljn leerdedie het gebied van het leven, van de kunst weer verdiepte, verbreedde tot den hemel. En in Vlaanderen heeft men de be- teekenis van den mensch-kunstenaar in het leven, z'n verhouding tot leven en gemeenschap weer voor het eerst scherp geformuleerd en vastgelegd in een „Manifest", dat de richtlijnen aan- geeft voor de vereenlging. die de „Pelgrim" heet, op de eerste plaats, maar ook want het zijn de wezen lijke lijnen voor elke katholieke kunst voor ieder die katholiek en kun stenaar is. 't is de simpele leer van God dienen en daardoor katholieke kunst voort brengen ten dienste van den even- mensch De schoonheid, volledig soe verein op eigen gebied, wordt dienares des levens, van 't leven, dat begin-en eindpunt zoekt en vindt in God. Deze begrippen, die essentieel zijn, door tegenstelling en vergelijken ons nadergebracht te hebben, hun waarde te hebben betoogd voor alle tijden zeker, maar vooral voor dezen tijd, in 't licht te hebben gesteld hun plaats in, hu i verhouding tot de andere potenties der kunstenaarsziel is de waarde dezer drie essays. De aanlei ding was 'n poging om te komen tot een Nederlandsche Pelgrimsgroep. 't Boekje wordt ingeleid door de pelgriimfiguur met opgeheven hoog gelaat, doorgroefd en ernstig, 't hoofd omstraald van lichtde magere hand omvat den staf, terwijl de linkerhand op de borst Steunt. Daarna volgt een „Inleidende Beschouwing" door Paul Kuijpersals tweede essay Katholieke Kunst en Pelgrimgeest door Herman Bresser; hierachter „'t Manifest der Vlaamsche „Pelgrim", terwijl het boekje besloten wordt met „Over Katholieke Kunst" door Karei Martiens. De typografische verzorging door de N.V. Triborgh, Tilburg is keurig. En onze eenige wensch voor een tweede druk is aan den inleider: een weinig grooter duidelijkheid in uit drukking. Waalwijk. TH. v. WIJCK. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mevrouw Wed H. L VAN MOL, geb. PETR0NELLA PAUWELS voorzien van de H.H Sacra menten. in den ouderdom van 78 jaar. Antwerpen JOHAN VAN MOL- HUljS en Kinderen. Geertruidenberg PAUL VAN MOL- v. THIEL en Kinderen. Schiedam WALTHER VAN MOL. LANGENBERG en Kinderen. Nieuwkuijk ANDRÉ VAN MOL. v. d. PUTTEN en Kinderen. Tilburg EDUARD VAN MOL, R.K Priester en Kapelaan Antwerpen NELLIE FRANQOIS- VAN MOL. JOS. FRANQOIS. Nieuwkuijk JOSEFIEN VAN MOL. Nieuwkuijk, 14Januari 1930. te Waalwijk, zal op Vrijdag 24 januari 1930 des voormiddags om 10 uur, aan de Haven te Waalwijk, voor de Heeren HOORN1CK Zn. te Goes, 43920 FLINKE SCHOENFABRIEK in de nabijheid van Tilburg, ^pQciaal Goodyear Welt en Mackay art. fabriceerend. voor de onderwerk-afdeeling. Reeds als zoodanig werkzaam geweest zijnde. Ruime mooie woning beschikbaar. Bij gebleken geschiktheid vaste positie. Alleen eerste krachten, voor zien van prima getuigschriften, gelieven te schrijven onder No. der advertente aan hel Bureau van dit blad. 43922 Het Architectenbureau VAN REE BOSSAERTS te Waalwijk, zal Het Douwen van een win kelhuls, een beneden huis en een aparte bovenwoning aan de Stationsstraat te Waalwijk, voor rekening var, den Heer P. Dekkers te Waalwijk, De aanbesteding zal plaats hebben op Woensdag 29 Januari 1930, aes avonds ten 8 uur in het Hotel VERWIEL, alhier. Bestek en teekening verkrijg baar bij het Architectenbureau voornoemd tegen betaling van 15 p. stel (restitutie f2.50). Inlichtingen verstrekt onderge- teekende. De Architect, 43914 ED. BOSSAERTS. afkomstig van zoo goed als nieuwe burgerwoonhuizen, w.o. ong. 50 C00 beste metsel- steenen, 5000 dakpannen, groote partij dak-, vloer-, zolder- schot, en kraaldeelen, meest geploegd en geschaafd, balken, platen, gordings, ribben, stijlen, ijzerwerk w o. ankers en binten, hekwerk, ramen, 300 binnen- en buiten deuren met kozijnen w. o met enkel en dubbel paneel en glas, div. looze deuren, w o. zeer mooie pracht Raamkozijnen en met 3 ruiten opschuivend, kelder en keukenkozijnen, schoorsteen mantels, ramen, trappen enz. Alles zeer geschikt voor nieuw, bouw en voor reparatie van huizen, schuren en loodsen. te Capelle, 43940 bericht, dat de onroerende goe deren onder Loonopzand en Sprang geveild ten verzoeke van de Fam. G KUIJPERS te VRIJ HOE VE-CAPELLE, in bod staan ais volgt: Toeslag Dinsdag 21 Janu. arl a.s. der avonds om 6 uur ten heiberge van den heer L. F. van Dongen te Capel'e. te Capelie, -*.»<. zal Vrijdag 24 Januari 1930 des avonds om 7 uur ten her- berge van L F, van Dongen te Capelle, in het openbaar a. Voor den Heer H J Verschuren te Aarle-Rixtel. Voor 6 jaren. Een blok best weiland, geiegen aan het einde der dreef, kadas traal onder Dongen, groot onge veer 4 Hectaren. Bij den eigenaar in gebruik geweest. b. Voor de Stoomzuivelfabriek „De Toekomst". Voor 4 jaren. Ongeveer 53 aren weiland ach ter de directeurswoning. c. Voor Mej. E v. Beek te Sprang. Voor 4 jaren. Een dries in de Egbontsche Steeg onder Loonopzand, in twee perceelen als van ouds. te Capelle, 43921 bericht dat de goederen, in vei ling voor de Wed. A. MOUT HAAN-VAN CAMPEN te Capelle, aan bod staan als volgt Moeder: Wij zijn erg boos. Je hebt gisteravond Willy Smit staan zoenen, Vader: Ja, daar houden we heele- maal niet van. Dochter; Best mogelijk, maar Willy en ik houden er wel van. (Passing Show). Koop 1 Koop 2 Koop 3 Koop 4 De toeslag f 3100.— f 3150.- f 1859- f 500.— zal plaats hebben sinds 1914 door ons gemaakte opnamen, zijn de negatieven bewaard. Wij kunnen U daarvan nog foto's of vergrootingen leveren. Waar wij echter genoodzaakt zijn meerdere jaar gangen op te ruimen, vetzoeken wij U Uwe bestel ling voor 15 Febr. a.s. tc willen opgeven. Telefoon 134 W A A L W IJ K* 1 Donderdag 23 Januari a.s. des avonds 6 uur precies bij L- F. van Dongen te Capelle. Verzorg am Handen net Pnrsl

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 10