in I!»; I Gem. Zit- en Slaap kamer met pension GEBBS. 01111HESI, SMofttlÉril G9 IHIllÉI, 0L13MEH, 15 ~m II 1 I RAADSEL,. EEN MOOI CADEAU. '1 it met een viertal muzieknummers. Aanvankelijk waren de muzikanten er niet bijster goed in, doch na die enkele zwakke, onzekere momenten kwamen zij allengs beter op dreef en lieten ten slotte hooren dat zij een uit stekend geheel kunnen vormen. De iooneelafd^eiing der harmonie kwam hierna voor het voetlicht met het tooneelspel in 4 bedrijven: .Het spel van den sleutel" van jacques Schmidt, Pr. Wanneer wij terugdenken aan de laatste uitvoering dezer veree- niging, waarop met zoo groot succes Grosfeld's .Offerande" werd opgevoerd, dan is deze uitvoering ons niet mee gevallen. Zoozeer als men vorig maal het publiek wist te boeien en te ont roeren, zoo weinig kon de opvoering van gisterenavond bij de aanwezigen inslaan. Wij moeten hier direct aan toevoegen dat de schuld hiervan niet bij de spelers moet worden gezocht, doch dat de keuze van het stuk dit maal minder gelukkig was. Het werk vertoont tal van hiaten, die moeilijk door de spelers te vullen zijn, terwijl een schijnbaar onbeteekenend voorval dat den meesten aanwezigen ontging, later een feit bleek, waarop het geheele stuk was opgebouwd. Velen konden het stuk daardoor niet gemakkelijk volgen, wat aan het succes veel afbreuk deed. De spelers deden hun best en verschillende van hen, o.a. L. Leijtens, H. Pullens en M.van Iersel gaven uitstekend spel te zien. Een volgend maal een vlotter en meer boeiend tooneelwerk gekozen, dan kan met deze club het beste succes verwacht worden. Vermelding verdient nog dat dhr. Mulders Sars een Philips toestel met de bekende luidspreker .De Meesterzan ger" in de zaal had geplaatst, waar door een varieerend gramaphoonplaten- programma werd weergegeven, dat de pauzes opluisterde. Een fakir! De Witte Bioscoop had met de Paaschdagen een zeer bijzondere at tractie, die dan ook niet nagelaten heeft groote belangstelling te trekken Wij bedoelen de blanke (Duitsche] fakir „Kysana". Het is werkelijk ver bazingwekkend en onbegrijpelijk wat deze man met z'n lichaam doet en geen fakir uit Indië zal hem dat ver. beteren. Toeschouwers worden ver zocht te komen zien of hij werkelijk spijkers door z'n hand slaat en meer dergelijke ongelooflijkheden. In elk ge vai is het Iels heel bijzonders en niet minder attractief De .Witte" begint op dit terrein den goeden weg te vin den. Dit is de tweede groote attractie in korien tijd. Gevaarlijk speelgoed. Zaterdag vermaakte het jongste zoontje van den heer L. alhier zich met zijn windbuks, die hij met zand geladen had. Spelenderwijs schoot hij de buks af op zijn 17 jarige oudste zuster die daarbij het zand met kracht in het oog kreeg. Het meisje dat hevige pijn leed werd ijlings naar den oog specialist Dr. Düring in 's Bosch overgebracht die constateerde dat het oog zeer ernstig gekwetst was en die aanvankelijk voor behoud er van vreesde. Het zand had tal van kleine wondjes in den oogappel veroorzaakt Gelukkig blijkt hierin na de behande ling geen vuil te zijn achtergebleven en geen ontsteking te zijn veroorzaakt zoodat de specialist thans alle hoop heeft dat over eenige dagen het oog wel weer genezen zal zijn. Brandwonden. Mej. S in de St. Antoniusstraat viel met een ketel kokend water van de trap en bekwam beteekenende brand wonden. De arbeider Br. kreeg bij het stoken der centrale verwarming een uitslaande vlam in het gezicht en op het hoofd, waardoor de man ernstige brandwonden bekwam. Schoenen. De invoer van schoenen over Maart 1930 bedroeg 154.662 paar ad f 612 000 tegen 137.195 paar ad f555.000 in Maart 1929. De uitvoer van schoenen in Maar» 1930 bedroeg 52.118 paar ad f306.000 tegen 56.205 paar ad f381.000 in Maart 1929. Bisschoppelijk Museum. Van den heer G J. C Huyboom te 's Bosch is voor het Bisschoppelijk Museum ontvangen 12 groote teekeningen van de kat hedraal, geteekend door den hoogst bekwamen teekenaar A. B. van Lies hout, geboren te Waalwijk, die vele jaren in 's Bosch gewerkt heeft en in 1858 directeur werd van de Teeken- schooi te Waalwijk. Ontslag van 300 menschen bij de Volt te Tilburg. Aan de Radiotoestellen—fabriek „Volt" te Tilburg zijn tegen Zaterdag a s. wegens slapte 300 personen ont slagen. De meesten dezer zijn niet ter plaatse woonachtig. Deze fabriek staat in zeer nauwe relatie met de N.V. Philips te Eindhoven. DRUNEN. Voor een vergadering van de afdeeling van den N. C. B. van Drunen en Elshout, werd door Mr. H. J. M. Loeff, burgemeester van beide gemeenten op heden 22 April 1930 in de flinke zaal der Jongenscongvegatie alhier voor een zeer talrijk en aan dachtig gehoor, een lezing gehouden, voor den waterstaatstoestand van de ze omgeving zoozeer belangrijk. Mr. Loeff gaf eerst een overzicht van ons tegenwoordig waterstaats recht, in welks vorming het Nedex'- landsche volk zeer zelfstandig is werkzaam geweest, hetgeen door de ligging van zijn bodem en de hei-haal de worstelingen met zijn erfvijand, 't water, gemakkelijk valt te verklaren. Na eerst een uiteenzetting te heb ben gegeven, hoe vooral de Romeinen, die den landbouw bij onze voorvade ren, de Germanen hebben bevorderd met het aanleggen van dijken in ons tegenwoordig Nederland een aanvang hebben genomen, werd vervolgens 'n beschouwing gewijd aan de histori sche ontwikkeling van ons polderwe zen. Aanvankelijk van zuiver burger rechtelijken aard, geregeld door on derlinge overeenkomst van de be langhebbenden, is vooral in de latere Middeleeuwen, toen het inzicht wak ker werd, dat de overheid ook de eco nomische belangen der burgers had te behartigen en een goed dijkwezen een zeer groot algemeen belang was geworden, de overheid tusschenbeide gekomen en is het polderrecht steeds meer tot het publiek recht gaan be- hooren. In het tijdpex-k na de Fransche Re volutie heeft de ontwikkeling in de zen gang zich voortgezet. De latere centrale Regeering heeft verder de x-egeling der waterstaatsbe langen krachtdadig ter hand geno men, zooals ten volle blijkt uit de ver schillende belangrijke Waterstaats- wetten, die allen omtrent 1900 datee ren. Intusschen wees Mr. Loeff er.nog op, dat de vele voorwerpen als stee- nen pijlpunten, steenen werktuigen, enz., die in de ook uit een oogpunt van natuurschoon zoo merkwaardige Drunensche en Loonsche Duinen wor den gevonden, welke steenen voor werpen dateeren uit het z.g. steenen tijdperk, onomstootelijk aantoonen, dat deze streken reeds menschen heb ben geherbergd lang voor den tijd, dat wij de eerste regelmatige geschie denis via de Romeinen van deze stre ken kennen. In het tweede gedeelte van zijn le zing gaf Mr. Loeff den loop der Maas aan van vóór den St. Elisabeth's-vloed toen deze rivier dwars door den thans bestaanden Biesbosch haar water in zee voerde; schetste den ondergang vaxx de eenmaal zoo bloeiende Zuid- Hollandsche Waard, waartoe ook nog Drxxnen en Elshout als z.g. randdor- pen behoorden. Belichtte de vele wa terrampen als een gevolg van de vroe gere open gemeenschap van de zoo zeer van elkander verschillende rivie ren de Maas en de Waal; besprak de werken, die uitgevoerd zijn tot schei ding van Maas en Waal, om ten slotte in dexx breede de aandacht te vragen van het Beersche-Maas-vraagstuk, waarbij ook deze streek betrokken is, welk vraagstuk, dat de waterstaat kundigen toestand van een groot ge deelte van Noord-Westelijk Brabant beheerscht, binnen afzieixbax-en tijd gelxxkkig tot een oplossing zal komen. In het laatste gedeelte van zijn le zing gaf Mr. Loeff het doel aan van 'l Waterschap „De Bossche Sloot", welk waterschap nimmer aan zijn ver wachtingen heeft beantwoord. Mr. Loeff verdedigde de meening, dat, nu uittreding uit dit Waterschap voor wat betreft de Drunensche z.g. buitendijksche gronden om practi- sche redenen nog niet wenschelijk is, Drunen zelf de noodige maatregelen zal hebben te nemen om het onge- wenschte vloeiwater van zijn gronden af te keeren, welke maatregelen hij nader uiteenzette. Ten slotte besprak Mr. Loeff uit voerig de geweldige nadeelen, die voor de Drunensche gronden voortvloeien uit de lage zomerstanden van het kanaal 's-BoschDrongelen, welk af wateringskanaal in velerlei opzichten dringend verbetering behoeft, maar welke verbetering zoo onbegrijpelijk lang op zich laat wachten. Mr. Loeff ontvoxxwde een plan om de uitzuiging dezer gronden door het kanaal 's-BoschDrongelen in den zomer te bestrijden door uit dit ka naal water te tappen in een slooten- complex, waardoor ook mogelijk „De Drunensche Binnenpolder" za? kun nen worden gebaat. Of echter het ontvouwde plan, waar over reeds met het Rijksbureau voor ontwatering overleg is gepleegd, uit technisch en economisch oogpunt uit voerbaar zal zijn, zal de praktijk moe ten leeren. Mr. Loeff was daarom van mee ning, dat het wenschelijk was eerst met een klein complex in den a.s. zo mer een proef te nemen en deze proef dan te doen bekostigen door gemeen te, polder en een bij het Ministerie van Binnenlandsche Zaken en Landboxxw aan te vragen subsidie. Gezien den slechten gang van za ken in het landbouwbedrijf en mede lettend op het feit, dat de resultaten van een dergelijke proef ook voor het Rijk van zeer groot belang zijn te ach ten, meende de eminente en gevierde spreker wel, dat zijne Excellentie, de heer Minister van Staat, Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw ten deze een subsidie zal willen toe komen. Deze brillante rede werd gesloten door een zeer ganimeerde gedachten- wisseling. DRUNEN. Het boren van twee brand putten voor de gemeente Drunen is op gedragen aan H. Verhoeven alhier. Bij de gisterenavond gehouden aanbesteding voor het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer J. Elshout, bakker, alhier, werd on der architectxiur van H. de Wit inge schreven als volgt: P. Veldman ƒ6671, L. van Oers 6450 en F. Fressen 5599.99. Aan de bedevaart naar Hakendo- vex-, welke op beide Paaschdagen werd gehoixden, hebben alhier 65 personen deelgenomen. ELSHOUT. Op de j.l. Zondag gehou den vergadering van de R. K. Werldie- denvereeniging werd besloten in plaats van steenen te verkoopen, een bloem pjesdag te houden op den eersten Zon dag in Mei, ten bate van H. L., waax-- voor enkele dames zich disponibel zul len stellen. De kermis alhier begint te nade ren. Men is reeds druk in de weer alles in orde te brengen. Hij zal gehoxxden worden vanaf Zaterdag na den middag tot en met Dinsdag 29 April a.s. Voor verschillende attracties is gezorgd en er bestaat volop gelegenheid voor dan sen, terwijl de kasteleins zullen zorgen voor fijne consumptie. Blijft het weer goed, dan kunnen veel belangstellen den worden verwacht. NIEUWKUlK. Onze R.K. Tooneel- vereeniging K. N. A. besloot om me» Pinksteren a s. een uitstapje ie maken naar den Haag en Scheveningen. De reis zal gedeeltelijk per trein en auto bus geschieden. Maandag 2en Paaschdag j.l. gaf de dames tooneelvereeniging alhier in net Bondsgebouw een welgeslaagde uitvoering. De zaal was fi,nk bezet en er werd door de dames goed spel geleverd. Opgevoerd werd .Haar Offer". Voor velen was het 'n genoeg lijke avond. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Benoemd tot ambtenaar ter secretarie der gemeente Sprang Capelle de heer J. van Herpen te Rijswijk N.Br. Jaarvergadering van den Chr. Besturenbond Sprang Capelle op Maan dag 28 April 1930 In het lokaal van den Chr. Volksbond te Sprang, 'savonds half acht. Agenda 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. laarverslagen. 5. Onderwerp door een der be- 6. 7. stuursleden. Rondvraag. Sluiting. WASPIK. Tot leider der 2e Alge- meene Volkstelling is benoemd de neer B. van Schijndel. Onze dorpsgenoote Mej M. van Schijndel staagde te Dongen voor het examen der Modevakschool Afd. Lingerie. Van de Ingeschrevenen voor den dienstplicht der lichting 1931 werden 5 personen voor goed ongeschikt ver klaard. Maandag en Dinsdag werd in een der lokalen der R.K Bijzondere Meisjesschool een tentoonstelling gehouden van de door de leerlingen der Modevakschool vervaardigde kle dingsstukken. Ten bate der Missie werd een ver loting gehouden. VEGHEL. Maandag 2en Paaschdag j.l, ga! „Veghels Mannenkoor" zijn laatste uitvoering in dit seizoen. Hier voor was geëngageerd „Waalwijks Klein Tooneel" een keuze waarmede wij het Mannenkoor konden felicitee- ren. Op beschaafde wijze zong het koor onder leiding van den heer L. v. d. Weijden .Hijnxne andieMusik". Hierna was 't woord aan .Waalwijks Klein Tooneel" dat verder den ge- neelen avond moest vullen. En voor de wijze, waarop ze dit deden, kun nen we niets dan lof hebben. Sloeg hun eerste nummer „De Directeur" reeds goed in, in het volgende van het zeer groote en zware programma ging het nog steeds crescendo, die zijn hoogtepunt bereikte in .Clown". Hiervoor moest verschillende malen gehaald worden, wel een bewijs, dat net publiek uiterst tevreden was. Over de manier waarop de heer T. Burmanje zijn uiterst zware aria's zong, alsmede over zijn schitterend orgaan, was maar één roep. Een uitbundig applaus beloonde hem na elk nummer. Aan het slot sprak de voorzitter van „Veghels Mannenkoor" eer.lge woorden van welgemeenden dank tot de actrices en acteurs, hierbij tevens den wensch uitende „Kiein Tooneel* nog meerdere mdlen in Veghel weder te zien optreden. INGEZONDEN STUKKEN. Mijnheer de Redacteur, De heer v. d. Horst komt terug op mijn ingezonden stuk omtrent 't onder wijs te Kaatsheuvel. De door mij naar voren gebrachte aangelegenheid roert hij echter niet aan. Ik meende en meen nog dat „de Echo" voor mijn doel vooralsnog het aangewezen blad is, temeer waar men ook buiten gerust mag lezen wat er in Kaatsheuvel gewerkt en gedaan wordt en ik meen dat wij mede onzen voor uitgang aan dezen stelregel te danken hebben en ik breng zelfs gaarne hulde aan dit blad, speciaal aan zijn corres pondent te Kaatsheuvel voor het vele wat zij op dit terrein voor ons hebben gedaan. Dat zal ik blijven waardeeren, ook al willen anderen misschien trach ten dit te vergeten of te doen vergeten. U ziet wel dat het dikwijls wensche lijk is om zijn naam nog niet te noe men. Nu wordt het mij al kwalijk geno men dat ik mijn meening in dit blad en niet elders heb geuit. Daar moet U mij s.v.p. toch vrij in laten. Dat laat zich niet dwingen en dat komt vanzelf wanneer de omstandigheden dat wen schelijk of gewettigd maken. Meer wil ik hier niet van zeggen al staan mij en anderen vele zaken ten deze nog niet aan. Ik zou daarover niet gesproken hebben als de heer v. d. H. zich ook al niet van dien engen, benauwden kant liet kennen. Nu ben ik al misschien geen Kaatsheuvelsch schoenfabrikant meer; ook al goed, maar ik wil den heer v. d. Horst verzekeren dat ik de evolutie van de schoenfabricage in Kaatsheuvel geheel en intens heb mee gemaakt van klein tot groot, zoowel als de actie in de verschillende schoenfa brikantenbonden, waar ik het voor recht heb gehad veel te hooren en te zien, waar ik in relatie kwam met vele ontwikkelde mannen op ons gebied en waar ik meer en meer tot de overtxxi- ging ben gekomen dat ik en velen met mij missen wat ik in mijn vorige arti kelen bedoelde en den jongeren voor hield. Al geef ik den heer v. d. Horst nogmaals de verzekering, dat ik zijn pogen van harte steunen zal, ook al weet hij nu mijn naam niet, toch hoop ik nogmaals dat degenen voor wie 't be stemd is, het gelezen en begrepen zul len hebben, ook al stond het dan in „de Echo". Met dank, EEN SCHOENFABRIKANT. Kaatsheuvel, 22 April 1930. SPORT. VOETBAL. Roodbroeken. De Roodbroeken, de bekende W S. C.-combinatie opende gisteren haar wedstrijden reeks met een reisje naar 's-Bosch naar Quick 1907. Gevaarloos voor de reputatie van genoemde com binatie was deze ontmoeting geenszins. Quick, een behoorlijke 3e kias R. K. V. B.er kwam n.l. versterkt op. Na 20 minuten spelen zag het er dan ook tamelijk somber uit voor de Rood broeken, want door makkelijk, forsch samenspel en goed schieten, waarop de Roodbroeken-achterhoede zich aan vankelijk blind staarde was de stand 2 tegen 0 voor Quick. Geleidelijk raakten de Roodgebroekten echter met eikaar vertrouwd, vooral de voorhoede werkte schitterend. De rech tervleugel j. v. d. Brand en H. v Biadel verstond zich uitstekend, terwijl de linkerwing H. Snijders en Fr. v. Eethen in geenendeele voor hen be hoefde onder te doen. Zeer gevaarlijk verplaatste G. Hens als midden-voor het spel naar rechts en links, terwijl veie doorbraken goede schoten tot resultaat hadden. Doelpunten volgden en rust ging in met 2—2. Het Roodbtoeken-vijftal was na her vatting zelden van het doel van Quick weg te krijgen, terwijl het open spel en goed schieten schitterende doelpun ten tengevolge hadden. De einduitslag bracht dan ook een éclatante zege op het evengoed goede spel van dezen H. v. Bl'adel, die de W. S. C. shirt evenals het wittehemd der Roodbroeken vroeger reeds droeg en in den Bosch weer van de partij was, speelde een prima partij, waarom we hopen dat zijn plaats niet meer onder verandering zal moeten lijden. JULIANA. Juliana heeft de competitie succes vol beëindigd door in den laatsten wed strijd tegen Zigo in Tilburg een 4—2 overwinning te behalen. Door beide partijen wordt direct flink aangepakt en gaat de strijd tegen elkaar opdoelpunten blijven echter nog uit. Na een half uur spelen breekt de Juliana-voorhoede gevaarlijk door, welke ten koste van een hoekschop wordt gered. Deze wordt door den rechtsbuiten zuiver voor doei geplaatst, waardit de middenhalf met een pracht- schot Juliana de leiding geeft. Dit zet de Juliana-spelers nog tot harder werken aan en de linksbinnen brengt den stand op 2—0, waarmede rust komt. Na rust weer het zelfde vlugge spel. Zigo weet bij een aanval te doelpun ten. Door de Juliana-voorhoede worden verschillende gevaarlijke aanvallen ondernomen en als een der Zigo. spelers hands maakt, brengt de rechts half uit den toegekenden strafschop den stand op 3—1. Meest wordt op de Zigo helft gespeeld en de links binnen maakt onhoudbaar 4—1. Zigo zet er nog alles op om op te halen en weet nog 1 maal te doelpunten en komt met dezen stand het einde. Hoewel met 2 invallers voor doel - verdediger en linksbinnen moest wor den gespeeld, werd toch een goed resultaat bereikt. WAALWIJK. V. V. .üe Zwaluwen. A,s. Zaterdag spelen „De Zwaluwen* te Tilburg om 5 uur op de serie- wedstrijden van de Vereenigir.g T R.T. tegen üe „Brandweer uit Tilburg. Het zal voor onze jongens geen ge makkelijke partij zijn daar „de Brand weer" over een sterk elftal beschikt. Wij vertrouwen echter dat zij zich allen geheel zullen geven en de eer van Waalwijk hoog weten te houden waar door zij zich in de demi-finale zouden plaatsen. Aan deze serie nemen 20 vereenigingen deel. Hiervoor zijn beschikbaar gesteld 5 bekers, 2 lauwer kransen, 1 lauwertak en twee prachtige voetballers op voetstuk. Het elftal vertrekt om kwart voor 3 aan de Markt. Zondag spelen zij te Kaatsheuvel op de serie van D. V. O. K. tegen de Kaatsheuveische Boys. Deze wedstrijd vangt aan om 4 uur. Het elftal ver trekt voor dezen wedstrijd om 3 uur aan de Markt, Ook dit belooft voor „de Zwaluwen" een spannende wed strijd te worden en zijn wij benieuwd naar den uitslag. HEUSDEN. Zaterdag speelde „Longa" tegen „Wiihelmina" te Aalburg en verloor met 2—0. Evenmin had ze Maandag succes in den seriewedsttfjd van „Wii helmina, waar zij verloor tegen R.W.B, Waalwijk met 4—2. Uitslagen van Zondag K.N.V.B. Kampioenschap van Nederland. Blauw Wit—Willem II 2—1 Go-Ahead—Ajax 0—1 HET ZUIDEN. Promotiecompetitie 3e klasse. 3e klasse C. ZIGO-Baardwijk 2-4 DUIVENSPORT. Op Zondag 20 April hield de Waal- wijkscbe Concoursbond een wedvlucht van uit Lier (Beigtë). Afstand 72 K.M. De prijzen werden behaald als volgt: Jan van Engelen 1, 2, 21, 58 en73; J. Schoenmans 3,10 43 A. Stokwielder 4, 24, 32. 79 en 80; Th. van der Geld 5, 15. 16, 17 en 46; P. L. Pullens6; Ant. van Hilst 7, 44, 54, 74; Th. Duivenkamp 8, 23, 35 en 84; P. Treffers 9. 29, 68 en 45 J. C. Pullens li, 13, 18, 28, 65 en 77; J. Kipping 12; J. van den Houdt 14, 41H. Knlppels 19; A. Braspenning 20; L. van Gelder 22 en 62; C. Boom 25 en 63; A. Lombarts 26; Fr. Hensen 27 en 42; A. de Leijer 30, 40 en 83; Ant. Goedhart 31 W. van Meulekom 33 J. van Bokhoven 34 A. Stam 36; W. van Bokhoven 37 en 75; Jos. van Bladel 38C. Verhulst 39 en 47P, van den Houdt 48, 59 en 81J. van Veldhoven 49 en 76Sjef Schoenmans 50; P. van Helvoirt 51J. Leijten 52 en 72; J, van Beek 53; Jos de Ptffer 54H. van Corstanje 56Th. de Ronde 57P. Schoenmans 60, 66 en 69J. C. Muskens 64C. Broumels 61, 67 en 71A. van Eeten 78; Jan Wassenaar 82. Ie constateering 11-21-49; laatste 11-48-50. Op Zondag 18 Mei houdt de Waal- wijksche Concoursbond een Nationaal Kringconcours in den kring van 25 K.M. vanuit Compiègne (Fr.) AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 7uur. Tooneeluitvoe- ring voor den R K, Vrouwenbond. Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag 8 uur. Repetitie W.G.V Gymnastieklokaal. Donderdag 8V2 uur repetitie Tavenu. Zaterdag 9 uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag. 12 u. Repetitie Liedertafei „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum, ADVERTENTlëN. HEER zoekt per 1 Mei In Waalwijk- Brieven onder No. der adv. Bureau van dit blad. 44503 Wie kan oplossen waarom de reclame van welke op gehuurde en betaalde plaats tegen een der panden van de firma MARKS a. d. R.K. Kerk te Waalwijk was geplaatst, brutaal weg door eene andere firma werd opgeruimd en vervangen door hunne reclame. 44502 De 3 beste oplossers van dit „raadsel" ontvangen bij inle vering van 10 ledige koffie- of theezakjes van GEBRs. VAN HEST Geldig tot 31 Mei. ill ill i II I 1 I I M i 1 I I i 1 I i! i (Bulten verantwoordelijkheid der redactie). ItlafiQpr

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 6