Nieuws uit Kaatsheuvel. IS ID Stiister of Plalstti kom mmm HAWEKO-BAZAR GROOTESTRAAT 125 - WAALWIJK. Beziet deze uieeK onze elalases, nar verschillende KOOPJES op U nemen. - wTa'Ïw uk I NIES EB iE EEN MEISJE bij H. GREVE, veilen en v er koop en Deze week nog RECLAME ALUMINIUM FLUITKETEL SB ct T1MTUR vraagt Gevraagd De bekende Handgranaten vo©r cfia iongests 4 st. K. I. O. D. Kegelclub N.CP. We mogen het bestuur van de Kon. i Door den T.K.B. werd ons lid de Erk. Harmonie Apollo de laatets jaren heer J. Kemmeren aangewezen om mede in hare engagementen wel gelukkigJe gooien in hun vertegenwoordigend noemen. Wat Zondag op de planken verscheen was weer iets „van de bo venste plank". Nu is 't waar we mo gen voortaan verondersteld worden te weten, dat waar de heer Joh. Spooren- berg de leiding heeft, best beroeps- spel gegeven wordt, doch als wt|clubs gezien hebben als „Geestbeschaving" uit Qosterhout, is men zoo licht ge neigd om te denken, dat zoo iets alleen de Oosteihoutsche Rederijkers kamer kan presteeren. De tooneel—aideeling van de K. E. Onderofficieren-vereeniging K. I. O. D. te Breda heeft echter Zondag anders bewezen. Op de allereerste plaats „Mesalliance" van den schrijver B. Schuil, is sen echt Hollandsen werk. Het geeft 'n stuk Hollandsen leven te zien zooals het vaak geleefd wordt in de grootere steden, waar nog z.g. „stand" heerscht, welke in traditioneele stijfhoofdigheid moet gewend en doorgevoerd worden ten koste van alles, zelfs van 't geluk van wat het dierbaarst is op aarde. Prachtig schildert Schuil zoo'n sterk leven. Die naakte ontgoocheling als de Advocaat Procureur en zijne ega moeteu vernemen dat hun zoon die 'n toekomst op zee wacht zal gaan trou wen met.... 'n kruideniersdochter. Eenig schildert hij het edele eerlijke gemoed met de groote eerlijke liefde van den oprechten luitenant, die rondborstig voor zijne liefde uitkomt en daarvoor vecht met een ideaal dat bewondering afdwingt, die in eerlijken durf zich zei ven en anderen wil verklaren, dat hij geluk vindt in den omgang met die „kleine menschen" die hem „groor" zijn in hunne levensopvatting en liefde Met een kort woord waarin hij wijst op 't groot succes dat K l.O.D. in Concordia meermalen oogstte opent de voorzitter. Het eerste kijkje op 't tooneel liet reeds beroepstooneel zien, maar dan verzorgd met den fijnen smaak, waar mede Spoorenberg z'n tooneelen aan trekkelijk weet te maken. De eerste woorden verrieden.reeds dat Spooren berg ons weer iets gebracht had, dat den toets der scherpste critiek glans rijk zou kunnen weerstaan. Prachtig die goedertrouwheid, die drift van den kruidenier, als men over zijn kind, zijn Jo rept. Hij wordt boos, zelfs op zijn zwager den eerlijken loods, als deze maar rept over de Mesalli ance van schoonzoon. Hij verbergt in z'n te goedertrouwheid de ontvangst bij de ouders van z'n schoonzoon, hij wil niet zien, dat men hem als „te min" zou behandelen. 'n Schitterend spel zelfs van huis knecht en dienstmeid, 'n Prachtig moment was toen Drulsma hun eenig nieuws over hun kinderen kwam brengen. Met honderd vragen over stelpten zij den gelukbrenger zoodat deze ten slotte nog te weinig over hun kinderen kon zeggen. Hoe teekenend kwam de goedertrouwheid der twee burgermenschjes uit tegen de geraffi neerde huichelerij van Mijnheer en Mevrouw van Weelderen in het laatste gedeelte van 't eerste bedrijf. Ook het 2e en 3e bedrijf geven innig boeiende tafereelen, doch we zouden kolommen moeten vullen wilden we dat alies schetsen. Mogen we zeggen, dat de schrijver schitterend geslaagd is in de uitbeelding van zijn ideeën, in K. I. O. D. heeft hij een tooneel gevonden dat niet anders kan, dan zijn schitterend werk, door hun prachtig werk nog verfraaien. We roepen K. I. O. D. spoedig 'n tot weerziens in Kaatsheuvel toe. Bedevaart naar Elshout. A.s. Zondag houdt de Congregatie eene bedevaart naar O. L. Vrouw van Elshout. De tram vertrekt om 9.50 en keert terug om 5.10 namiddags. V/ R. K. Fabrieksarbeidersbond. Dinsdag 13 Mei a.s. des avonds 8 uur zullen de Leerbewerkers hunne jaarvergadering houden in den Gil denbond. Als spreker zal optreden de heer Frans Passier te Waalwijk. tiental voor de Nationale Kampioen schappen te houden in Haarlem op 18 Mei a.s. Kon Muziekgezelschap „Euphonia". Het Kon. Muziekgezelschap „Eu phonia" geeft Zondagavond 11 Mei om half acht haar laaiste winterconcert, met een mooi gevarieerd programma, uitsluitend muzieknummers. Naast eenige flinke repertoire num mers, zullen ook de jeugdige solisten, het auditorium doen genieten van twee quartetten voor clarinetten, een mooie solo voor Bugle, door den heer van Nunen, en een Polka voor Piston door den heer Antoon Zwaans. Wij vertrouwen, dat de heeren Do nateurs van „Euphonia* a s. Zondag avond zullen toonen, dat hunne be langstelling zich ook uitstrekt voor een muzikaal programma dat per saldo toch altijd een stuk hooger staat dan humoristische voordrachten. Waar de uitvoeringen in de open lucht steeds een massa volk trekken vertrouwen wij dat ook het concert van Zondag avond, hetwelk geheel gratis toeganke lijk is voor Heeren Donateurs en hunne Dames, in de zaal, een druk bezoek zal trekken. Het streven van onze ijverige mu zikanten is dit ten volle waard. U Défilé. Zooals we in ons vorig nummer meldden, wordt bij gelegenheid van de grootsche bloemenhulde, die de bevolking zal brengen op Zondag 25 Mei a.s. aan het H. Hart 'n groot defüé gehouden worden van alle ver- eenigingen. De Voorzitter van het feestcomiié de Eerw. Heer Kapelaan P, Hoekx verzoekt alle besturen van vereenigingen, zich voor deelname aan dit defiié met bloemenhulde bij hem aan te melden. u Geslaagd. Voor het schriftel^k gedeelte van het candidaafsexamen voor Gem,-Secr. slaagde de heer C. v. d. Hoven, ambte naar te Secretarie alhier. Naar de Missie. Momenteel verkeert in haren familie kring alhier de Eerw. Zuster Marie Maximillienne (Mej, Adr. v. d. Hoven) van de Witte Zusters uit Algiers, (Holi. klooster te Esch), die volgende week scheep gaat naar de Missie in Midden- Afrika te Kota—Koia aan het Nyasa- meer. We wenschen de moedige, vroolijke.zuster, die met opgewekten levenslust tegen het offerende missie leven aanziet 'n vruchtbaren werkkring in het zwarte werelddeel. Aanbesteding. Hedenmiddag wordt door B. en W. aanbesteed het bouwen van 2 school lokalen aan de St. Bemardusschool in de Telefoonstraat. Benoemd. Tot tijdelijk metselaar aan de woning- bouwvereeniging „Volksbelang" in onze gemeente is benoemd de heer Am. v. d.^Bruggen alhier. t/ Naar Antwerpen. Onze drie muziekgezelschappen „Euphonia", „Apollo", „Bel Canto" gaan dit jaar alien naar Antwerpen Euphonia, Bel Canto hebben hun be zoek aan de wereld tentoonstelling bepaald op na de Kermis. Apollo gaat op 18 Mei a.s. \J Post- en 7 elegraafdienst. Met ingang van 12 Mei e.k. is het postkantoor alhier voor den post- en telegraafdienst op werkdagen open gesteld van 8'/a12'/2, 14 16'/2 en 18—19'/2voor den teletoondienst van 8—21 uur, Celgesprekken kunnen alleen worden gevoerd gedurende de openstelling voor den postdienst. Benoemingen. Z. D. H. de Bisschop van 's-Her- togenbosch heeft benoemd tot Gees telijk Adviseur van de R. K. Midden- stands-Vereeniging in het Bisdom Den Bosch, den Hoogeerw. heer Mgr. W H. Völker pastoor te Kaatsheuvel. Tegen vier uur kwam de Pauselijke legaat aan, omgeven door kardinalen Verdier, Charost, Hlond, van Roey, Mac Rory en Laviirano, en mgr. Le- maitre. aartsbisschop van Carthago en gevolgd door een zestigtal bisschoppen. Achter dezen grandiozen stoet volg den de prelaten, in paarse mantels en de priesters in toog of habijt, de re sident—generaal en zijn officieren in schitterende uniformen, omgeven door de Fransche afgevaardigden. Ais een orkaan brak plotseling uit de menigte, bij het verschijnen van den Pauselijken afgezant, de geestdrift los. Men juichte, wuifde, riep zegewen— schen 1 INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Mijnheer de Redacteur. Eenige weken geleden was er in het raadsverslag der gemeente Sprang— Capelle sprake over de brandweer daar te plaatse. Duidelijk bleek hieruit weer de meer dan middeleeuwsche toestanden der brandweer in de meeste kleinere plaatsen in het platteland. Men waant zich veilig, wanneer men in het bezit is van een middeleeuwsche handbrandspuif met daarbijbehoorende slecht of niet onderhouden slangen of van aansluitingen op de waterleiding, die men bij een eveniHeelen brand eerst nog moet gaan ontdekken. Wat valt er op dit gebied nog veel te ver beteren en welk een mooi terrein van studie ligt hier open voor deskundigen op brandweergebied. Zooals op initiatief van enkele energieke burgemeesters op de Veluwe n het vervolg gezamenlijk, met geor ganiseerde krachten, ten strijde zai worden getrokken tegen bosch— en leidebranden, zoo zullen m.i. ook in de toekomst groepen van dicht bij elkaar gelegen gemeenten gezamenlijk een goed georganiseerde brandweer n het leven moeten roepen, uitgerust met modern, genormaliseerd, materieel, n den tegenwoordigen tijd is dit zeer goed mogelijk, daar.met onze moderne middelen van vervoer afstanden hierbij reen onoverkomenlijke hindernis meer vormen. Niet alleen de overheid, doch ook de assurantie—maatschappijen kunnen tot grootere veiligheid mede werken, o.a. door reducties toe te kennen op de premies bij aanwezig heid van brandbluschapparaten en zoo dit reeds hier en daar het geval mocht zijn, dc aandacht van de geas sureerden hierop te vestigen. Ook mag in dit verband nog wel eens worden gewezen op de bevesti ging van vee in stallen. Meestal ge schiedt dit op een zoodanige wijze, dat bij brand het vonnis der arme dieren onherroepelijk is geveld. Er bestaan bevestigingsmethoden, waarbij men in een minimum van tijd de dieren in vrijheid kan stellen belang stellenden zal ik gaarne een adres noemen, waar deze methode is toe gepast. In de hoop. met het bovenstaande iets ie zullen bijdragen tot het sneller tot stand komen van de in vele gevallen zoo noodzakelijke reorganisatie van de brandweer ten piattelande, Hoogachtend, A. J. RIJKEN. Wij kunnen den geachten inzender opmerken, dat in dezen geest, naar wij meenen, reeds iets is gedaan. Er is voor eenigen tijd ten raadhuize al hier een conferentie gehouden van burgemeesters om te komen tot eene regeling van onderlinge hulpverleening bij brand. Vergissen wij ons niet, dan kan ten deze een gunstig resultaat verwacht worden. Red. van Vught. Theodorus L. J. de Leijer, van Loon-op-Zand. Vertrokken Antonetta v. Leeuwen (wed. J. Co- hen), naar Arnhem. Maria H. van Helvoirt, naar 's-Bosch. Theodora P. Meijers, naar Teteringen. Petro- nella A. A. Jacobs, naar Dongen. Theodorus J. van Gelder, naar Berli- ciim. Isaac van Leeuwen, naar Den Bosch. Cornelia M. Aarts, naar Rosmalen. Henrica C. M. Obbink, naar Zaandam. Antoni Koenen, naar Raamsdonk. Gevraagd': voor kantoorwerkzaamheden. Vereischten: Duitsch en Machine-schrijven. J. WILDEMAN Co!, Waalwijk. KERKNIEUWS. Het Internationaal Eucharistisch Congres te Carthago. De ontvangst van den Kardinaal Legaat Z.Em, Lepecier die het congres zal presideeren was overweldigend. Een buitengewoon groote drukte heerschte. Langs den weg waren lange rijen meisjes, gekleed als de kruis vaarders zan Christus opgesteld en de troepen van het Tunisiaansche gar nizoen vormden een eereboog. De gouden Afrikaansche zon overgoot dit fleurig tooneel met haar gloed. Met het mooie schip de „Citta di Napoli". waarvan de Pauselijke vlag wapperde arriveerde de Kardinaal- Legaat, terwijl de muziek speelde en de menigte in een oorverdoovend ge juich losbarste. Vervolgens had de Litugirsche ont vangst plaats in de Kathedraal, waarna de Kardinaal-Legaat in het bisschop pelijk paleis de prelaten en oificieele persoonlijkheden ontving. Te ongeveer 6 uur begaf hij zich naar het paleis van den resident generaal, waar de begroeting in tegenwoordigheid van het burgerlijk en militair kabinet aller hartelijkst was. Woensdagmiddag heeft deKardinaal Legaat met een Pauselijke boodschap officieel geopend. Z.Em, sprak hierin van het ontstaan der Internationale Eucharistische con gressen, die reeds in alle werelddeelen BINNENLAND. Gemeentewet. De Tweede Kamer zette gisteren de Grootswagers. Petrus Joseph z.v. behandeling van net wetsontwerp tot j l. h. van' Rooy en M. E. L. Hendriks. LOON—OP—ZAND. Van 16—30 April 1930. Geboren Lucia Antonia Cornelia d.v. P. J. Stokkermans en Chr. M. van Riel. Maria Gerdina d.v. J. van Wanrooij en W. M. Damen. Maria Elisabeth d.v. W. van Gooi en P. E. Laros. Leonardus z.v. J. Kemmeren en J. E. Petrus Joseph herziening der gemeentewet voort. Een amendement werd aangenomen, waar door de benoeming van een vrouw tot burgemeester mogelijk wordt gemaakt. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren Arnoldus Franciscus z.v. Johannes v. d. Broek en Anna M. Schalken. - Cornelis Joh. M. z.v. Cornells P. van Brunschot en Gerarda J. Huisman. Adrianus A. z.v. Johannes Brekel- mans en Johanna M. de Graaff. Overleden Wilhelmina van Herpt, echtg. van Karei H. Bakkeren, 41 jaar. An tonetta van Loon, 83 jaar. Huwelijks-aangiften Lambertus H. Florie, 37 j., te Box tel en Maria A. Trommels, 29 j. te Waalwijk. Gehuwd Geene. Ingekomen Anton Rinder, van Nijmegen. Fritz E. E. Pagel, van Malchin Johannes Petrus z.v. C. van Loon en M. van de Ven. Johanna Caro lina Maria d.v. H. P. Schoenmakers en C. M. J. Corn^Iissen. Engelber- tus Alfonsus z.v. A. Laros en Chr. Voogd. Maria Petronella Rudol- phina d.v. P. J. de Beer en M. P. C. van Brqugel. Johannes Cornelis Theresia z.v. P. H. Jansen en H. C. U. Jacobs. Lambertus Martinus Maria z.v. A. W. A. Damen en A. J. van Dommelen. Petronella Johanna Lamberta d.v. C. M. H. v. d. Velden en A. M. van Berkel. - Catharina Maria d.v. C. A. van Loon en A. M. J. Dekkers. Gerdina d.v. P. de Man en C. P. Pruymboom. Henrica Jo hanna d.v. M. Adrahams en H. 'van Delft. Overleden het kantoor. Joannes Leonardus Franciscus Pij nenburg, oud 5 j. Pieternella van der Krieken, wed. van S. IJpelaar, oud 92 j. Geertrui van Boxtel, wed. van H. Klis, oud 63 j. Cornelia van Vugt, echtg. van J. L. Brok, oud 73 j. (D.). Catharina Snoeren, echtg. van A. Paul E. Schindler, van Malchin r)amen, oud 60 j. Gerdina Adriana (D.)Johannes L. Klerx, van Til- van Broekhoven, echtg. van A. Beunis j burg. Anna Th. v. d. Krabben, van - Maastricht. Hendrikus J. M. Vink, van Oosterhout. Maria J. Douwes, van Tilburg. Elisabeth Brok, van Drunen. Marinus van Hassel, van Rosmalen. Maria C. Heijmans, van Dongen. Willem van Venrooij, van Oosterhout. Nicolasinus J. v. Loon van Drunen. Heinz Schermer, van Hannover (D.). Petrus J. Obbens, oud 28 j Kuyk, oud Gehuwd Geene. Wilhelmus Adrianus van 5 maanden. EEN PRIMA TE CAPELLE, zai op Dinsdagen 20 en 27 Mi 1930 telkens 's avonds 6 uur, ten herberge van L. F. van Dongen te CAPELLE, ten verzoeke vat Mej. A. A. VERHAGEN Joostdr, te CAPELLE Een boerderij, gelegen aan de Heistraat, bestaande uit huis, met schuur, erf, tuin, bouw- en weiland, geheel groot 90 A. 8(1 c.A., in 2 koopen, waarvan com binatie bij den toeslag. KOOP I: een perceel weiland en bouwland, zijnde de akker langs de Oostzijde van het erf gelegen, met een perceel weiland achter den tuin, kadastraal be kend Capelle, Sectie E no. 456, bouwland groot 33 A. 60 c.A. en 455 dito, groot 40 A. 80 c.A., ge heel groot 74 A. 40 c.A. Deze koop is in huur over de jaren 1930 en '31 bij C. van Os, voor 86.per jaar. KOOP IIhuis, schuur, erf en tuin, kad. bekend als Capelle, Sectie E nos 453, huis, schuur en erf groot 9 A. 30 c.A. en 451 tuin, groot 7 A. 10 c.A., geheel j groot 16 A. 40 c.A. Deze koop is gedeeltelijk in huur bij C. van Os en wel het achterste deel van het huis met de schuur en den halven tuin voor 3.per week. Het overi ge van dezen koop is te aanvaar den bij de betaling der kooppen ningen. mm Mappen schrijfpapier 12-10-9-5 ct. Biocnote's 100 vel prima papier 30 ct. Kleine biocnote's 8-2V2 ct. Quitantieboek, 100 vel 22V2-14 ct. Winkelboek 72-19 ct. Notitieboekjes 10-7 ct. RECLAME ENVELOPPEN, bijzonder geschikt voor circulaires 100 st. 19 ct. Penhouders 5 ct. Potlooden, 2 st. voor Pennen, 2 st. voor Prima inkt, per flesch Stukjes gum Vulpotlood Potlood met houder Kleurkrijt, per doos Merkkrijt, rood of blauw Doos griffels 10 st. 3 1 7 3 20 3 10-5-4 5 VU ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. Doosjes klappertjes 100 schots pistool Aardappelpistool Haarkammen Stofkammen Haarborstels Haarspeldjes Zaktoiletjes Zakspiegeltjes Tandenborstels Tandpasta 1 30 30 50-12 36-10 75-17 3 30-9 15 30-14 14-10 sinds 1881 zijn gehouden en hoe nu voor het eerst op Afrikaanschen bodem aan Carthago, de stad van St. Angus tinus, de eer te beurt valt het Eucha ristisch congres te mogen ontvangen Hij herinnerde aan de geschiedenisvan Carthago, die vervuld is van christelijke herinneringen, daar deze stad een der meest bloeiende deelen was der primitieve kerk en in de eerste eeuwen zoovele geloofshelden telde. Hoe zou de Eucharistie, die zulke wonderen van heldenmoed en geloo verwekte, niet heden nog, ter gelegen heid van het Internationaal Congres, nieuwe apostelen opwekken, te treden in de voetsporen van den grooten kardinaal Lavigerie op dezen Afrikaan schen bodem, waar koning Lodewijk de Heilige, bij den terugkeer der Kruis tochten, den laatsten ademtocht gaf in vereeniging met den Christus-Verlosser. Daarna zette hij de intenties van den H. Vader in verband met dit Eucharistisch Congres uiteen, Woensdagmorgen bracht de Kardi naal—Legaat een bezoek aan den Bey van Tunis, waarbij vele hartelijke woorden werden gesproken en aan Z,Em. en Zijn gevolg verschillende ordeteekenen werden uitgereikt. De zoon van den Bey bracht later een tegenbezoek aan den Kardinaal- Legaat. Dertigduizend personen woonden de plechtige opening van 't congres bij. Celluloid sponzendoos 30 poederstrooier 30 zeepdoos 23-10 tandenborstelstander 25-12 haartuiten 30-18 ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. ct. Broches Armbanden Halskettingen van 75-9 ct. 00-55 ct. 90-15 ct. Stukken wit keperband 9-5 ct. Handgaren wit en zwart 5 ct. Machinegaren wit en zwart 18-15 ct. Kousenbandelastiek per el 9 ct. Directoire-elastiek per el 6-3 ct. Linnen knoopen per dozijn 5-4 ct. Veiligheidsspelden, roestvrij, per dozijn 12-8 ct. Veiligheidsspelden per dozijn 6-4 ct. Groen emaille zakketel, reclameprijs Grijs emaille gasketel, groote maat 64 ct. 159 ct. Grijs emaille Zand-Zeep-Soda-stel 98 ct. Wit emaille Zand-Zeep-Soda-stel 129 ct. Grijs emaille waschbak, rond, reclame Zwaar emaille witte waschbak, deze week Gootsteenvergiet, onmisbaar, 69 ct. 98 ct. 49 ct. Kastranden, per rol 10 ct. 12 vellen Kastpapier, wit 14 ct. 12 gekleurde rand 18 ct. 10 Meter rood kastpapier 29 ct. 10 Meter blauw en wit kastpapier 26 ct. Punaises, 3 dozijn 2 ct. Prachtige koffiebussen 14 ct. Koffie-, Thee- en Suikerbussen, samen 89 ct. Broodtrommels Glazen randen voor lampen Japansche kop en schotel Fantaisie kop en schotel 2,40, 1.19 1.65, 1.10 16 ct. 221/* ct. IJzeren hoepels 2-Meter-duimstokken 57, 49 met veer 29 ct. ct. 4 zakjes blauw 25 waschpennen Dubbel stuk Huishoudzeep Brillendoozen Brillendoozen, staal Onze bekende Haweko-zeep, groot stuk, Flink stuk toilletzeep Kindermattenkloppertjes 17V>, Mattenklopper, 3-slags, reclame Mattenklopper, 4-slags 10 ct. 10 ct. 9V2 ct. 5 ct. 25 ct. 17 ct. 9 ct. 15 ct. 27 ct. 35 ct. Schoenborstel, Reclame. Insmeerborstel Schoenpoets 2 doozen schoenpoets, merk „Vlug 16 ct. 6 ct. 15, 12V2 ct. Koperpoets, per bus Boenwas, per bus IJzeren panspons Koperen panspons, flinke maat Koperen pannenlapje 15 ct. 10 ct. 121/S ct. 4 ct. 9 ct. 9 ct. Linoleumwas, per doos Linoleumwas, per groote doos Kambakje Poetsdoos, mooi gelakt Tafelmessen, 70, Alluminium vorken en lepels Alpacca vorken en lepels IJzeren vorken 25 ct. 44 ct. 19 ct. 39 ct. 14 ct. 6 ct. 221/a ct. 5 ct. Sponzen, Zeemen Gaskousjes, staand Gaskousjes, hangend 70—6 198—99 35 31 ct. ct. ct. ct. Jap. theeservies, 15 dl. f 3.95. Goudlijn theeservies, 16 dl. 3.45. Melkkannetjes 29, 14 ct. Prachtig gelakte gieters 2.10, 1.65, 1.35. Bierglazen 10 ct. Limonadeglazen 7 ct. Waschstellen 6.10, 2.48. Ontbijtserviezen, groote keuze vanaf 3.45. Dekschalen 89, 44 ct. Vleeschschalen 105, 17 ct. Botervlooten 85, 18 ct. Puddingvormen, rond 45, 17 l/s ct. Vischvormen 74, 49 ct. 6 dl. nest schalen met décor 115 ct. Nest glazen compote-schalen 6 dl. 125. Tafelservies 24 dl., mooi décor 13.45. Scharen 60, 23 ct. Magneetschaar 21 ct. Voor de Meimaand: Mariabeelden I Nikkelen vaasjes 30, 15 ct. I Prachtige sorteering -.on.. - in iedere uitvoering vanaf 90 ct. j Nikkelen kandelaars, per paar 60 ct. jj Verzuim deze week niet de HAWEKO-BAZAR te bezoeken. U doet yis? Hoordeel.

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 10