A SUSEBSKNEIITII noem IF Erfhuis (e C&pelle. NO. 26, groot 1500 1 i laat heei rliik lila gebak llui lolk zij Verdurmen- Botermans Feestnummer Reclame-rijwiel Hoeden en Petten Hotaris Middelkoop Marktberichten. 0. H. VERHULST, Berst e Hulp. een bekwame NET MEISJE verkoopen UITGELOOT: Notaris JANSE1 HUIS MET ERI GEDENK DEN MOEDERDAG 1 W a a I w i j ii 50. KERKKLOKJE". van ,,'t Kerkklokje". Franco thuis. Vraagt prijsopgaaf. Onze collectie is weer vol led f g. slechts f45.- Dankbetuiging. veilen en verkoopen H. VAN MIL-VAN SPRANG ■i Grootestraat 149. ook Uw adres i 52700 M3 8.7% 42980 M3 7.1% 46370 M3 7.7 41620 M3 6.3% 47940 M3 7.9% 44350 M3 7.2% 51640 M3 8.5% 52910 M3 .8.7% 56890 M3 9.4% 57020 M3 9.5% 54550 M3 9.0% 58620 M3 9.7% 607590 M3 100% 620 M3 608210 M3 1025 M3 607185 M3 door de politie gewaarschuwd op te passen voor het vervolg. De politie van alle karden bedreigd zette zich in verweer en loste verdachte uit nood weer een schot. Na uitvoerig verhoor van dien Officier requisitoir, concludeerde dat verdachte uil noodweer gehandeld had en eischte vrijspraak van het ten lasse gelegde. De verdediger Mr. van Heijst, den Bosch, ging in een uitvoerig betoog het verloop van den bewusteri avond na en bewonderde de politie die met zooveel geduld, beleid en tact op treedt tegenover sarrende en plagende onwilligen, die op zulke dagen dan ook nog door drankverbruik zooveel last veroorzaken, tot de politieman zich eindelijk toch ook te verdedigen heeft Pleiter concludeerde tot vrijspraak. Uitspraak 27 Mei AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 56'/a uur. Oymnastiek voor de aspiranten B.G.V. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „Klokslag Twaalt". Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „Ei Dtablo (De doodcr)", „Lord Lan- dors avontuur". Zaterdag 9 uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 u. Repetitie Liedertafe! „Oefening en Vermaak* Musis Sacrum Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur. Schietoefening van het Gilde St Crispijn en Crtspinianus. Zondag 6 en 8'/2 uur. Witte Bioscoop, „Klokslag Twaalt". Zondag 8 uur. Concert Harmonie „St. Crispijn" op de Markt. Maarsdag 8 uur. Witte Bioscoop, „'t Qeveeht boven den afgrond". Maandag 8uur, Luxor Bioscoop, „El Diabio (De dooder)", „Lord Lan- dors avontuur". VOOR HANDEL EN INDUSTRIE. ONTVANGEN NIEUWE COLLECTIE Chique modellen. HEMDEN, tevens met afknoopbare Manchetten, (HEMDEN, óók naar maat). Heerenmodemagazijn. Markt 5. - DEN BOSCH Telefoon 841. haar een diepe snljwonde toe over den rechterpols, ten gevolge waarvan de slagader vrijwel werd doorgesneden. Verder constateerde dr. Deuling, uit Kessel, nog een snijwonde op haar linkerwang De verdachte is door de politie gearresteerd. De toestand van het slachtoffer is redelijk wel. Bezoekt Zondagavond 8 uur het Concert der Harmonie StCrtspijn" op de Markt te Waalwijk. RECHTSZAKEN. Rechtbank 's Bosch. Doodgeschoten. De behandeling werd hervat van de strafzaak tegen H. S. rijksveldwach ter, vroeger te Werkendam, thans te Haaksbergen. Aan verdachte wordt ten iaste ge legd, dat hij op 24 Nov, l929ieWer kendam opzettelijk A. Amoudse zwaar lichamelijk letsel heefi toegebracht door op korten afstand een revolverschot op dezen te lossen waardoor deze weid getrt ffen en eenige dagen daarra is overleden. Deze strafzaak diende reeds op 2 jan j.ldoch werd toen uitgesteld tot het hooren van meerdere getuigen, in middels is de rechtbank ook van sa menstelling veranderd en moest dien tengevolge het veshoor der getuigen opnieuw plaats hebben. Er waren 13 getuigen gedagvaard. De bekende zaak komt op het vol gende neer Er was een feest in Werkendam. Te voren was het er al wat rumoerig De jongelui werden vermaand hun feest niet zoo te bederven. Doch onder leiding van den gevreesden Rijkers nam het verweer toe en bleek uit de houding der j= ngens dat ze het tr op gezet hadden de politie te dwarsboo men en de wanordelijkheden voort te zetten 't Was donker dien avond en de nachtwaker met zijn hond bij zich en een lantaarn in de hand vetL&ë-flöe de pi litie bijstand bij het handhaven der orde. Terwijl verschillende jonge schippers zich ai reeds op de schepen hadden teruggetrokken, bleef de be ruchte Rijkers nog op straat en ver borg zich achter een ton. De politie had geleidelijk zien aankomen dat de toestand ernstig werd vooral in verband met de houding van dei gevaarlijken Rijkets, die altijd extra politietoezicht nooaig heeft als er in 't dorp of om geving iets te doen is. De politie voelde zich dan ook tot noodweer als gedreven, toen de toestand geen keer ten gunste nam. Arr.oudse kwam van zijn schip aan loopen, toen er „moord" geschreeuwd werd en het schot trof hem toen vol gens de politie ongelukkiger wijze Hij viel achterover en overleed aan de ge volgen van het treffen. Het tumult waarbij „moord" geroe pen werd, ontstond terwijl de politie zich in een hacheiijken toestand bevond 'egenover Rijkers die vloekte, tierde en ruzie maakte toen hij door de po ütie werd aangemaand daar van die ton heen te gaan. Rijkers voldeed niet aan het bevel der politie, doch maakte door zijn lawaai den toestand kritieker toen andere jongens van boord kwa men in de richting vanwaar de politie en Rijkers zich bevonden. Wat is hier te doen riep Amoudse, terwijl hij met de armen omhoog in aanvalshouding aankwam. Hij had, evenals de anderen stevig gedronken, Bq de sectie op zijn lijk werd nader door de deskundigen vastgesteld, dat de verslagens gedronken had. Terwij! Rijkers inplaats van te vol doen aan het bevel der politie, een dreigende houding aannam werd hij INGEZONDEN STUKKEN. Mijnheer de Redacteur Met groote ingenomenheid nemen wij kennis van het besluit van het Polderbestuur om het water van den buitenpclder te scheiden van dat van den binnenpolder rn.a.w. te zorgen dat geen vuil water in den buitenpol der komt. Bij wijze van proef. Qoed zool Er wordt gewerkt en wij verzeke ren U men komt klaar. Eene kleine aanmerking mag dat Wanneer wij een pomp plaatsen zorgen wij tegelijkertijd voor een gootsteen, een afvoerbuis, een putje en verdere leiding, of wanneer dat alles beslaat wordt het eerst even nagezien, gerepareerd, gereinigd en aangesloten met riool of sloot. Hier bestaan de afvoergeiegenheden. Een ai duizend jaren en een moge lijk a' 40 jaren. Zijn die ook nagezien dat uwe proef niet mislukt door stoornissen die eerst hadden moeten worden nagezien Met de meeste hoogachting W. en B. SPORT. VOETBAL. WAALWIJK. ROODBROEKEN. interessante wedstrijd. Voor a.s. Zondag is het programma der „Roodbroeken" gevuld door een sinds lang besproken match tegen een elfiai uitkomend onder „den naam „Zwarte Bende." Hei elftal bestaat-uit spelers stuk voor stuk meer zeer groote, niet nader te bepalen bekwaamhedentot op heden zijn hun capaciteiten echter minder gewaardeerd geweest, en willen de betri.ff.nde elf spelers door deze match tegen de roodbroeken zich een naam als voetbalsterren trachten te verwerven. Een tochtje naar het W.S C terrein omstreeks half drie, zal daarom een ieder een interessante, emotievolle middag bezorgen, door een match zooals niet vaak meer zal zijn te genieten. Toegang vrij. VOETBAL. A. s. Zondag gaai Juliana naar Kaatsheuvel om deel te nemen aan den voortgezette seriewedstrijd bij Wiihelmina. Korfbal. SPRANG. Onze Korfbalvereniging N.E.O gaat as. Zaterdagmiddag naar Raams— donksveerom een vriendschappelijken wedstrijd te spelen tegen de Korf— balvereaniging N. O- A. D. aldaar. DUIVENSPORT. GEMENGD NIEUWS. Auto ongeluk te schiedam. Gisterennacht omstreeks half vier is op dsn Rotterdamschendijkte Schiedam een ernstig auto-ongeluk gebeurd, da! een van de inzittenden het leven heeft gekost en waarbij bovendien 2 ernstig gewonden zijn gevallen. Uit de richting Rotterdam kwam de bijna nieuwe Chevroletauto H 30858 van de garage Romein te Viaardingen aanrijden. Achter het stuur zat de chef van de garage, de 33 jarige E. M. Seynhave. Naast hem zat de 34 jarige melkboer F. Smit uit de Potgieterstraat te Viaardingen en achterin de 40- jarige meubelmaker J. van Asperen, eveneens uit Viaardingen. De wagen reed geheel links van den weg en is daarna, juist in een bocht van den weg, naar rechts overgestoken, waarbij hij is gebotst tegen een draadmasi van de R. E. T. De auto moet een groote snelheid hebben gehad, want de 'slag van de botsing is tot ver in den omtrek gehoord. De wagen is toiaa! vernield, van den draaimast is de kop afgeknapt en in den auto terecht gekomen. Op het geluid van de botsing is de Schiedamsche politie toegesneld en zij vond in den vernielden wagen de drie mannen liggen Allen waren bewusteloos en zij zijn, nadat twee van hen, die in het metaalwerk van den wagen bekneld zaten met veel moeite waren bevrijd, naar het ziekenhuis vervoerd, waar Smit vanmorgen aan de gevolgen van zijn verwondingen is bezweken. De toestand van Seynhave is zeer zorgwekkend. Hij is korten tijd bij kennis geweest en toen dror de politie gehoord. Hij schnef 'i ongeluk toe aan den mist. maar gaf toe zeer snel te hebben gereden. De drie mannen waren te Rotterdam uit geweest. De overledene was gehuwd en laai twee kinderen achter. Motorongeluk. Qisteravond omstreeks half twaalf is de 24 jarige ongehuwde T. Qranser uit Eindhoven met den 18—jarigen C. Smulders, eveneens uit Eindhoven, op den Aaisterweg met zijn motorfiets in volle vaart achter tegen 'n met 'n paard bespannen kar gereden. De motorrijder kreeg een zoodanige verwonding, dat hij kort daarna is overleden. Smulders kreeg lichte verwondingen en is door den 'auto van dr. Van Oils naar zijn woning overgebracht Het ongeluk moet voornamelijk te wijten zijn aan slecht licht op het motorrijwiel. Het Auto - ongeluk bij St. Oedenrode. Omtrent het auto—ongeluk tusschen Best en St. Oedenrode, waarbij de dienstbode T. v. d. P. op slag gedood werd. vernemen wij, dat de te Breda aangehouden automobilist J. W. v d G uit St. Laurens (Zid ten slotte bekend heeft het meisje overreden te hebben. Omhoog gevaren op de Scheide. Het Fransche sioomschip Amiral Qanteaume, van Rotterdam naar Ant werpen, is nabij Bath omhoog gevaren. De sleepboot Leopold is ter plaatse om assistentie te verleenen. Het Nederlandsche stoomschip Keibergen van Buenos Aires naar Ant werpen en Rotterdam, is te Sant vliet nabij Antwerpen omhoog gevaren. Sleepboot—assistentie bevindt zich ter plaatse. Een fascist vermoord De „lmpero" meldt, dat te San Dor- lingo nabij Triest eenige individuen een restaurant zijn binnengedrongen en den eigenaar, die voorzitter was van de plaatselijke fascio, vermoord den. Zijn vrouw werd bewusteloos geslagen en een der gasten werd ge wond. In verband met dezen aanval zijn tai van lieden aangehouden. De kamploens—competitie. De wedstrijd Blauw Wit—Ajax wordt op 25 Mei gespeeld en waarschijnlijk op dien dag eveneens de ontmoeting Willem II—Velocitas. Polsslagader doorgesneden. Maandagavond is te Kessel (L.) de 25-jarige P. J. door den arbeider O. J. met een mes aangevallen en ernstig verwond. O. J. bevond zich met den vader van het meisje in een café aldaar en liet zich tegen dezen beleedigend uit over zijn dochter, ten gevolge waarvan beiden in een twistgesprek raakten. De dochter kwam eenige oogenbiikken later het café binnen en nam haar vader mee naar buiten O. j. liep echter mede en buiten het café gekomen trok hij een mes en ging hiermede het meisje te lijf. Hij bracht ONDERTROUWD NIC. OE VRIES en MIEN OE GROOT. Huwelijksvoltrekking 10 Juni a s. Waalwijk, 15 Mei 1930. BURGERLIJKE STAND. Voor de veie blijken van be langstelling ondervonden bij onze 25 jarige Echtvereeniging betui gen w ij door deze onzen harte- lijken dank. D. SPUIJBROEK J SPUIJBROEK Blok. Sprang, 17 Mei 1930. 44606 AANKOMENDE gevraagd 44610 zoo spoedig mogelljkbij A. KERST,' CAPELLE (N -B.) Salaris naar bekwaamheid. Brieven onder No. der advert a. h. Bureau v. d. biad. 4461 Voor direct gevraagd te Breda, in klein gezin, een voor dag en nacht, van g. g. v. Aanmelden mondeling of schrif telijk Mevr. ALTER, 23 Cavalerie- straat, Breda. te Capelle, zal op Maandag 19 Mei aanstaande, des voormiddags om 10 uur precies, ten verzoeke van Mevr. de Wed. HEI|MANS- VERMEULEN, aan haar voormalig woonhuis aan de Nieuwevaart te Capeile, om contant geld, In het openbaar 44611 Een flinke partij goede en goed ondefhouden Meubelen en Huishoudelijke artikelen, als een mahoniehouten Kamer- ameublement, een pitch pine Slaapkamer-ameublement, Piano, Buffetten, Tafels, Bedden. Ma trassen, Lampen, waarbij een kroon, Kachels, Haard, Karpetten, Zeilen, Gordijnen, Aardewerk, Keukengerief, Mangel, Hout, Steenkool, Viaggestok, Spanraam voor gordijnen, een Tilbury met best tuig, een Zomerkap voor een rijtuig en al hetgeen verder zal worden aangeboden. Te bezichtigen een uur voor den aanvang der verkooping. 20 MEI. WATERSCHAP BINNEN. EN BUITENPOLDER VAN BAARDWIJK. Aflosbaar 1 Juli 1913 in ij dit geldleening van f 15 000 in 193 De Secretaris-Pennlngmeesii 44607 A, j. VAN HEIJST, De tricite ons electr paroc het h te Waalwijk, zal namens de KINDEREN C01 NELIS VAN WOENSEL, aida! in het openbaar Een zeer geriefelijk en onderhouden te Waalwijk, gunstig geleden de Eerste Zeine no. 21, kadasts Sectie B. no. 2499 groot 1A bewoond door de eigenaren, Terstond te aanvaarden nat( taling koopsom, welke moet plaat ling hebben uiterlijk 14 juli 1930 De inzet geschiedt te Waalwij die Maandag 26 Mei 1930 het café FRANSSEN en de toesla oogei Maandag 2 Juni daarna het café KEMPERMAN, telken 's avonds 8 uur precies. 446(1 20 MEI. ombc net ii He zal voedi door werk met 1 nings bouw reken Dc gronc word een zooda tot 1 over De begrc Direc begrc He kome het Kloos W! den, Waalwijk, 16 Mei 1930. Varkens f20-f25. Eieren 5—6 ct. biedt U voor die gelegenheid speciaal gebak aan in alle prijzen en grootten. Beleefd aanbevelend. Statlonsstrai A.s. ZATERDAG ter gele genheid van de gouden priester jubilea te Loon-op-Zand en Kaatsheuvel, verschijnt een schitterend Wie in deze plaats eens een doeltreffende reclame wil maken, zendt spoedig eene ad vertentie aan de Administratie. De Heer en Mevrouw A. SP1ERINQS—WIESMAN geven met blijdschap kennis van de voorspoedige geboorte van een dochter 44608 DELPHINE MARIA HENORIKA. Waalwijk, 16 Mei 1930 met modellen 1930 De drie toonaangevende merkenBurgers E. N. R„ Simplex en N. R. W. Rijwielen worden in verschillende uitvoeringen door ons in voorraad gehouden. Als U daarbij in aanmerking neemt, dat ons met onbeperkte garantie, kost en de betaling geregeld wordt in overle met den kooper, MOET U tot de overtuigin komen dat kopei voor schik gunsi bij I matei dat voeri perse derm werk niet I echte uiige Wi schik rond werk het Gemeentebestuur van Sprang- Capelle gedaan verzoek, besloot de Raad de loopende gasconcessie onder die Gemeente in zooverre te wijzigen, j dat de gemeente Sprang-Capelle in i voormalig Sprang en Vrijhoeven tot electrificatie kan overgaan onder de conditie van eene gasafname van 100.000 M3. gas per kalenderjaar, dat voor elke M3 minder afname 5 cent vergoed en dat voor elke M3 meer verbruik 1 cent aan die Gemeente be taald zal worden. Op verlangen van li et Gemeentebestuur moest een fitter in Loon-op-Zand gaan wonen. Een dezerzijds gedaan voorstel om onder het oud Gemeentehuis, een een voudige showroom zonder verkoop in te richten, mocht niet tot uitvoering komen, consequente doorvoering ech ter van het monopolistisch karakter van overheidsbedrijven mag op dit terrein geen non possumus opwerpen, 'iet enorme belang van een juiste ser vice is zoowel in het belang van ver bruikers ais dat der bedrijven. Aangezien de teerprijs de laatste jaren zeer onbevredigend is, werden eenige proeven genomen de teer on- geprepareerd voor wegen en fietspa den te gebruiken, eenige empirisch samengestelde, verwerkte mengsels hebben 't verkeer tot nu zeer wel ver dragen. Gasproductie. Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September October November December Voorraad 1 Jan. '29 Voorraad 1 Jan. '30 Afgifte Maximale productie per etmaal 2280 M3 Minimale productie per etmaal 800 M3 Maximale afgifte p. etmaal 2245 M3 Minimale afgifte p. etmaal 1100 M3 Gemiddelde afgifte p. etmaal 1660 M3 Buiten verantwoordelijkheid der Red. CAPELLE. De Postduivenver. „De Luchtvaart" gevestigd in het café van mej. de wed. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart al hier hield gecombineerd met de bij den heer J. van Heeswijk te Kaats heuvel gevestigde Postduivenvereni ging „De Getrouwe Duif" een wed vlucht vanuit Noyon, afstand 275 K.M. De duiven werden Maandagmor gen losgelaten en de eerste prijswin nende duif werd te 10.22 geconsta teerd. De uitslag van dezen eersten gecombineerden wedstrijd was als volgt G. Vos 1, 19, 25; J. Treffers 2; L. Klis 3; M. Mesch 4, 12, 16; P. v. d. Velden 5, 7, 15, 17; J. Snoeren 6, 40; I). Hendriks 8; H. Netten 9; M. Don- ders 10, 30, 43; H. Spierings 11; W. j v. d. Velden 13, 18; P. Snoeren 14, 39; D. Groen 20; L. van Boxtel 21, 37; H. Pijnenburg 22; J. v. Dongen 23, 24, 31; Chr. van Heeswijk 26, 28; C. v. d. Schans 27; Th. v. Boxtel 29, 47; M. v. Boxtel 32, 48; P. Snaphaan 33, 42; J. Versteeg 34, 35; S. Oerlemans 36; C. Corstanje 38; G. Treffers 41; W. Stubbe 44, 45 en J. Pijnenburg 46. Moeders en Vaders, om in Uw gezin aan groot en klein, altijd dadelijk hulp te kunnen verleenen bij brand-, val-, stoot-of snij won den, is het zoo veilig en gewenscht thuis altijd een doos of tube Purol te hebben. cw 4 108: Stationsstraat Ami WAALWIJK. Geboren: Maria Johanna dochter van Joh. Jan de Roon en Johanna Grietje de Klerk. Wiihelmina Geertruida d.v. Hendrikus B. Steenbergen en Huberta M. Dijkx. Wilhelmus H. N. z.v. Arnoldus J. van Huiten en Jacoba A. Schilders. Louisa Joh. d.v. Petrus N. van Hilst en Elisa beth Pelders. Cato d.v. Willem J. K. Schiferli en Adriana E. M. Verhagen. Gerardus J. M. z.v. Lambertus J. M. A. Leenheers en Johanna M. Berkelmans. - Hendrikus .T. z.v. Johannes L. Cou- wenberg en Cornelia M. Kroot. Overleden Willem M. van Zeist, 1 jaar. Huwelijks-aangiften Pieter B. E. van Santen, 24 jaar, won. te Sprang-Capelle en Antonetta M. Aarts, 25 jaar, won. te Waalwijk. - Nicolaas P. de Vries, 30 jaar en Wiihelmina J. de Groot, 34 j„ beiden won. te Waalwijk. Markus J. H. vas Dalen, 31 j. en Maria J. de Jong, 26 j., beiden won. te Waal wijk. Gehuwd Jacobus Bezemer, 25 jaar, won. te Avenhorn en Johanna M. van Zutphen, 22 j., won. te Waalwijk. Johannes v. d. Broek, 27 j. en Elisabeth M. Klerkx, 27 j., beiden won. te Waalwijk. Petrus L. van Engelen. 23 j. en Petronella M. v. d. Wiel, 21 j., beiden won. te Waalwijk. Adrianus A. F. v. d. Water, 32 j. en Catharina M. van Bladel, 31 j., beiden won. te Waalwijk. Augustinus van Bladel, 43 j. en Cornelia A. P. v. d. Wa ter, 35 j., beiden won. te Waalwijk. Ingekomen Emil R. O. Bernhagen, van Halber- stadt. Anna F. Boelen, van Nijmegen. Wilhelmus van der Heijden en gezin, van Tilburg. Catharina J. Beelcn, van Arnhem. Gerritje Louwerens echtg. van Huibert Schoondermark, van Rot terdam. Elske de Vrij, van Haskeland (Joure). Theodora Verhoeven, van Zaandam. Bauwina G. en Francina Voorthuysen, van Amsterdam. Alois H. Junggeburth en gezin, van Drunen. Hendrik Maas en gezin, van Tilburg. Marten v. d. Walle, van Westelingwerf. - Gerhard Polders, van Goch (Dl.). Maria Th. Wreesmann, van Stadel. Jacob de Jong, van Waspik. Anna A, van Breugel, van Oisterwijk. Vertrokken: Jacobus C. Henkelman, naar Eindho ven. Hendrik van Geenen, naar Eind hoven. Petrus W. Peters, naar Loon- op-Zand. Johanna M. van Zutphen, naar Avenhorn. - Elisabeth P. v. Enge len, echtg. van H. H. Hoogma, en kind, naar Buenos Aires. RAAMSDONK, Van 3—9 Mei 1930. Geboren: J. C. d.v. H. J. Kuijsters-van Strien. A. G. d.v. J. van den Hoof-Drijvers. J. H. z.v. C. H. de Meijer-Broeders. M. N. d.v. J. H. Weterings-Wijffels. Gehuwd: A. J. Wagemakers, j.m., oud 28 j. en C. H. Kanters, j.d., oud 25 j. L. C. Spuijbroek, j.m., oud 27 j. en G. S. Faro, jd., oud 25 j. Overleden W. A. Resoort, echtg. van A. C. van den Hoek, oud 67 jaren. Adr. J. van den Kieboom, oud 2 weken. No. 4 Opi dezer des n: Vo< Moon Af\ van I ving 1 De de ag willei tevon een e 2. len v. van 1 weg i Het deze got moeti v Prijsnoteering van de VeiIingvereertiging ,,De Langstraat" Drunen. Noteering van 15 Mei 1930. Spinazie 1217 c„ Spinazie II 0.510 c., Asperges 7084 c., Asperges II 5068 c„ Asperges III 3040 c„ Asperges blau we 4560 c., Rabarber 23.5 c., Poste lein 1216 c„ Slavellen 310 c., Aard beien 220280 c., Wortelen 22.5 c., Komkommer stek 610 c., alles per Kg. Bloemkool 2234 c., Bloemkool II 12—-20 c„ Bloemkool III 5—10 c., Kom kommers gr. 1216 c., Komkommers II 711 c„ Komkommers witte 1722 c., Komkommers witte II 1216 c., Sla 4 6 c„ Sla II 2.5—3.5 c„ Sla III 0.5—2 c„ Roode kool 1014 c., Witte kool 1.54 c„ Aardbeien 1.52.5 c., alles per stuk. Rabarber 17 c., Radijs 1 3/43 c., Prjj 412 c., Peen 10—15 c., Peen TI 38 c., Kelen 11.5 c., Selderij 11.5 cent. ADVERTENTIëN. Fransche cognac, Nieuwkoops' Rijwielhande Vai het v aansl Smol hiero Hij z bijzoi dat d< nog r schiji ware: er e< word ineen word Vo heb i merk heid stond de o bleef gelegi schiji W. i) haddi aang< dat w Nu mark gaan. kome teur te g: 40C nen. spral f"ae- ;rk :ètd Sm chiji

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 10