EÖH8 VAN HEI lui II PINKSTERNÜMMER Vreest geen Examen m F a. A. v. d.Wee-Cools DENKT TIJDIG Rfo. 45. Woensdag 4 Juni '30. 52e Jrg. TWEEDE KLAD PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 4 Juni 1930. Promotie. Vrijdag 6 Juni a. s. hoopt de heer Leendert Louwe Kooymans, zoon van jen Weleerw. heer L. Louwe Kooy mans, predikant in v.m Baardwijk, ie promoveeren tot doctor in de Wis- en Natuurkunde op het proefschrift Onderzoekingen over de Streptokok- ken uit verontreinigd water". Deze promotie heeft plaats in de Aula van de Universiteit te Amster dam, des nam. om 31 /2 uur. Liedertafelfeesten. Behalve het festival, concerten van Qoulmy Baar, Kort. Zangvereenlging Bosch Mannenkoor", gymnastiek— demonstratie, vuurwerk, heeft het com ié der feestelijkheden voor Zater dagavond nog een taptoe op het piogramtna geplaatst. R.K. Middelb. Handelsavondcursus. Dinsdagavond had In de leeraars kamer der R K H.H.S. de uitreiking der einddiploma's plaats. Namens het Bestuur der R.K. Mid denstandsvereeniging. waarvan deze cursus uitgaat verwelkomde de direc tor, de heer Siemer. de aanwezigen Speciaal de heer N. v. Loon als lid der commissie van Toezicht op het MO, en Drs, G de Vries, die het gastvrije bestuur der H.H.S. vertegen woordigde. Bericht van verhindering was binnen gekomen van Burgemeester en Wet houders van Dr. Elzinga, Inspecteur 0. V insp. van Dr. Langemeijer en Tielen, leden v, d. Commissie van toezicht op het M O van den heer v, Iersel Holtus, voorzitter vh.Dage ijksch Bestuur der H.H S en van den heer Cremers te Oss, administrateur der Hanze-cursussen. Het speet spreker, dat deze avond jlijkbaar aan zoovelen geen gelegen- leid bood aanwezig te zijn. Hij zou iet betreuren als die afwezigheid z'n oorzaak zou vinden in mindere waar deering. daar de cursus alLszins deze waardeering verdient- Immers hij vormt een uitkomst zij het een niet bevredi gende in alle opzichten voor alle jonge lui, die om de een of aqdere reden geen M.O konden volgen, wat voorai geldt voor de meisjes. Hetresultaat v. d. cursus is sinds 1924 gematerialiseerd in 40 eind diploma's 2 praciijk diploma's 1 Duitsch, 2 Engelsch 2 Boekhouden, 5 Stenografie, 13 Machireschrijven. Hooger echter, al is die hoogte nies in getallen uit te drukken, acht spreker het moreele effect. Jongelui, die energie loonen om na hun dagtaak zich nog te ontwikkeien vinden in den cursus een instiiuu! dat die energie apprecieert en daardoor sterker doet leven. Spreker eindigt zijn welkom met een verzoek: ontmoet U op kantoor of werkplaats een jongeman of meisje met het eind diploma van onzen cursus, denkt U er dan aan dat achter dit bescheiden diploma een schat van wilskracht verborgen is. Hierna had door den voorzitter van het Bestuur, den heer P Verwte! de uitreiking der einddiploma's plaats. Hij prees de jongelui om hun ijveren spoorde hén aart in han verder leven dftireifden ijzer te blijven ontwikkelen Directeur en leeraren feliciteerde hij met het behaalde succes. Nadat de heer Siemer de geslaag den ook namens zijn collega s had gefeliciteerd en het bestuur bedankt had voor zijn waardeerende woorden "ird de bijeenkomst door den Voor ster met den Christelijken groet gesloten. Van de 10 candidaten werd aan 9 het einddiploma uitgereikt. De namen der geslaagden zijn C. v. d. Broek, H. v. Herwijnen, C. v Huiten. A Brektiaians, A Le ij tens, 0. v. Well en G. Verhagen te Waalwijk. M. Vos te Sprang Capelle en A. Schal ken te Kaatsheuvel. Bouwen in onze plaats. Naar wij vernemen heeft de heer Plet Somers aangekocht van mevr. de "ed. van Wijck een stuk grond tegen- over 't station ter breedte van 14 M. e» ter diepte van 100 M., waarop hij e'-n woonhuis en machinefabriek zai gtan bouwen. Gouden Bruiloft, De inwoners der Puistraat zijn ter 'ergadering uitgenoodigd bij den heer A v Berkel op Donderdag 5 juni as. 'en 8 uur om de viering te bespreken vat het gouden huwelijksfeest van het ^chtpaar H, Maas—van Broekhoven, ln October a.s. Proefneming Brandweer. Gistermiddag werden door de brand er onder leiding van den ópper- Tandmeester den heer G. van Halten, mel de motorbrandspuit proeven ge nomen op de nieuwe, ruimere, wa- ingbuizen in de Grootestraat, Noordzijde. Deze proeven slaagden uiistekend. Zoowel de afstand als de hoogte die de diverse waterstralen kon worden bereikt overtrof de verwachtingen. De grootere capaciteit der buizen heeft hierop een gunstige invloed uitge oefend. Ofschoon de nieuwe bulzen pas tot het Hoekeinde zijn aangelegd was ook in v m. Baardwijk da invloed van dezen ruimeren watenoevoer zeer groot. Ook de diverse materialen bleken keurig in orde te zijn. De motorbrandspuil zal dus voor taan een veel grootere capaciteit kun nen ontplooien nu het euvel der te enge waterleiding-buizen is verholpen en zij voldoende water te verwerken krijgt Kruisboogsport. Op de keurig ingerichte Korps- en Personeele banen van het Kruisboog schuttersgezelschap .Nooit Gedacht", gevestigd bij den heer J. v. Helvoirt, Putstraat alhier, had j 1. Zondag het 2e Bondsconcours plaats van den Langstraatschen Kruisboogbond„ .D. E.S V." Den uitslag hiervan was alsvolgt le Zestallen, le Prijs .Nooit Gedacht" Waalwijk !4i punten, 2e prijs „Aldoende leert Men" Herpt 140 p, 3e prijs .De Transvaalsche Boeren" Nieuwkuijk '38 p., 4e prijs .De Heidebloem" Waalwijk 137 p., 5e prijs „Rozenjacht" Vlijmen 135 p., 6e prijs „Willem Tel" Kaatsheuvel 133 p., 7e prijs De Eendracht" Waalwijk i32 p., 8e prijs „De Vriendschap" Drunen 128 p., 9e prijs „Onderlinge Vriendschap" Haarsteeg 121 p., lOe prijs „De Jonge Batavieren" Nieuwkuijk 119 p. 2e en 3e Zestallen. le prijs „De Eendracht" Waalwijk 145 p 2e prijs „Nooit Gedacht" Waal wijk 141 p., 3e prijs „De Transvaal sche Boeren" Nieuwkuijk 136 p,, 4e prijs „Nooit Gedacht" 3e Zestal Waalwijk 119 p 5e prijs .Rozenjacht" Vlijmen 110 p. Personeele Zestallen. le prijs De Transvaalsche Boeren" Nieuwkuijk 78 p., 2e prijs „De Een dracht" Waalwijk 77 p., 3e prijs „De Eendracht" Waalwijk 75 p 4e prijs .Nooit Gedacht" Waalwijk 75 p. Personeele Drietallen. le prijs „De Eendracht" Waalwijk 40 p., 2e prijs „Nooit Gedacht" Waalwijk 40 p., 3e prijs „Willem Teil" Kaatsheuvel 39 p., 4e prijs „Aldoende leert Men" Herpt 08 p. W. S. C. Maandagavond werd tn„Musis"een druk bezochte ledenvergadering van W S C gehouden. Na een geanimeerde bespreking vah diverse huishoudelijke- en com petitie aangelegenheden, vooral van de a s voetbal competitie, kwarn hei 25 j trig bestaan der vereeniging ter sprake hetwelk in Januari 1931 zal worden herdacht en dat men op waardige wijze hoopt te vieren. In een volgende week té houden bestuursvergadering zullen nadere besluiten hieromtrent genomen worden. Het ligt in de be- doeiing een feestcommissie te vormen die een en ander zal voorbereiden. De periodiek aftredende bestuurs leden werden herkozen terwijl in de plaats van een lid van het bestuur dat niet voor herbenoeming in aanmerking wenschte te komen de heer H. M Vink tot bestuurslid gekozen werd. Op a.s. Maandag za! zooals reeds gemeld, het jaarltjksch W. S. C.—bal gegeven worden. Rijkspostspaarbank. Gedurende de maand Mei werd op da Rijkspostspaarbank ingelegd f 67.623.89 terugbetaald f 64.466.02 Het laatst uitgegeven boekje draagt het nummer 13916, Diefstal. Tusschen Zondagmiddag en Maan dagmorgen te ingebroken In een der appartementen van de Waalwijksche Zwernclub waarin de badmeester zijn materiaal en consumptie-artikelen had opgesloten. Na de deur dezer bergpiaais gefor ceerd Je hebben heeft men het daarin staande chocolade-kastje vernield en daaruit 280 reepen chocolade ont vreemd terwijl een ander kastje, waarin een aantal badcostuums was opge borgen, eveneens werd opengebroken en van zijn inhoud beroofd. De politie onderzoekt de zaak doch heeft de(n) dader(s) nog niet kunnen ontdekken. Intusschen is naar wij vernemen in den nacht van Maandag op Dinsdag weer in dezelfde bergplaats ingebroken door forceering der deur doch nu was de buit nihil omdat men 't na den dief stal raadzaam achtte niets meer in deze bergplaats achter te laten. Gelukkig toeval. Elders tn dit nummer vindt men een beschrijving van de groote spoor wegramp op de lijn Parijs—Nice. Een gelukkig toeval mag het ge noemd dat onze plaatsgenoot de heer Jos. Pulles Az. alhier, de vroegtrein van 9 uur op deze lijn genomen had, inplaats van den avondtrein, die verongelukte. Festival Op het Zondag j 1. gehouden Festi- val te Haarsteeg, uitgeschreven door de Zangvereeniging „De Vrienden kring", aldaar, waar ook de liederia- aan Uwe advertentie voor het van dit blad. Uwe advertentie mag daarin niet ontbreken, drie dagen blijft het blad in handen en dit blad wordt gelezen en herlezen in de geheele Langstraat en omgeving. fel „Tot bloei der Toonkunst" alhier aan deelnam werd aan laatstgenoemde vereeniging bij trekking den len prijs toegekend, zijnde de somma van dertig gulden, benevens een herinne- ringsmedaille. Pastoor P. A Brekelmans. Zondag werd op hartelijke wijze door de parochie Heumen het 40—jarig priesterfeest van pastoor P. A BrekH mans, (geboren Waalwtjker) die al 20 jaar pastoor der parochie Is, gevierd. De grijze jubilaris, die te kennen gegeven haJ het feest slechts kerkelijk te herdenken, werd reeds vóór de Hoogmis op spontane wijze gehuldigd door zijn parochianen. De weg van de pastorie naar de Kerk was met vlaggetjes, bloemen en planten versierd en voor de pastorie verzamelden zich de schoolkinderen om hun pastoor een jubelzang te brengen. De fanfare Vlijt en Volharding be geleidde den feeststoet naar de kerk. De plechtige H. Mis werd opgedra gen door den jubileerenden pastoor, geassisteerd door diens heerbroer, den hoogeerw. heer J. L. Brekelmans, ple baan van de Kathedrale Kerk te Den Bosch, die ook de feestpredicatie hield, Pastoor Roes uit Deurne en den Wel- Eerw. Pater Mathijssen S S, S. van Brakkenstein. Na de plechtige H. Mis zongen alle aanwezigen een feestlied, waarna op de pastorie een receptie gehouden werd. Hier kwam o m. het gemeentebestuur van Heumen Malden den jubilaris ge. lukwenschen. Namens de parochianen werd als feestgave een groot bedrag aan geld aangeboden, dat de jubilaris bestemde tot herstel en verfraaiing der Kerk. In den namiddag celebreerde de ju- bilares een plechtig Lof, waarna de parochianen een danklied zongen. De fanfare bracht nog een serenade aan de pastorie tot besluit van het feest. want er is een middel dat U kalm houdt en waardoor Uw geest helder blijft. Mijnhardt's Zenuwtabletten behoeden U voor zenuwachtigheid. Ze zijn verkrijgbaar in kokers van 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. Gewestelijke Encychek-meeting te Geertruidenberg- Raamsdonksveer op Zondag 1 funi 1930. De Zondag j 1, te Geertruidenberg— Raamsdonksveer gehouden geweste lijke Encycliekmeeling. georganiseerd door den Bosschen Diocesanen Werk- Itedenbond, Is een schitterend succes geweest. Aan den propaganda-optocht namen deel 21 R K. Werkliedenvereenigingen uit de Langstraat en omgeving. Het betrekkelijk slechte weer kon toch niet verhinderen dat een 1500 deelnemers waren opgekomen om aan de Open. lucht meeting deel te nemen. De stoet werd 's middags om 2 uur te Geer truidenberg aan het Siaiion opgesteld en trok met oniplooide vanen en banieren, begeleid door 6 muziekkorp sen naar het Marktplein, waar de meeting plaats had. De meeting-deel nemers schaarden zich rondom den spreker Pater Desiderius Cox uit Gmneken, die het onderwe'p Organi satie-Geztnsbelang op prachtige wijze behandelde. De gewijde redenaar tee- kende de maatschappelijke samenle ving van den tegenwoordigen tijd. Waarheid is het dat het nog altijd niet goed gaat met onze samenleving. De wereld staat op haar koper dreigt revolutie. Wij moeten paraat zijn en pal staan en ten strijde trek ken tegen het kwaad dat onze maat schappij ondermijnt. De kerken zijn leeg, maar bioscopen en danszalen overvol. Met huwelijksmoraal wordt gespot. Wij moeten onze christelijke princiepen handhaven, waar God in het gezin verblijft is het een paradijs zegt spreker. Het gaat voor U en voor het welzijn van Uw gezin. Besef het toekomstig geluk Uwer kinderen. Or- ganisatie is Uw persoonlijk en gezins- belang. Spreker eindigde zijn enthou siaste redevoering met Arbeiders ver- eenigt U dat is de leusNa afloop klonk een daverend applaus vanuit de menigte. Daarna werd de stoet weer opgesteld Omstreeks 4 uur trok de lange stoet der meetingdeelnemers van Geer truidenberg naar Raamsdonksveer, waar van menige woning de driekleur feestelijk wapperde. Na het Veer doortrokken te hebben, stelde de stoet zich op het Heereplein op, alwaar de meeting werd voortgezet. Terwijl de regen bij stroomen neer viel, beklom de heer F. Hoogers, uit 's Hertogenbosch het spreekgestoelte. Spreker wilde deze wapenschouw be nutten door bespreking van het onder werp Organisatte-Gezinsbelang, Or ganisatie is voor de arbeiders een moreele plicht, die het gezinsbelang van de R K. arbeiders eischt, Dit tdee is nog niet tot allen doorgedrongen, maar de materieeie offers wegen niet zoo zwaar om deze te laten voor de geestelijke belangen van het gezin. In dezen materiaiistischen tijd hebben de groote gezinnen de zwaarste lasten te dragen en zijn die dus het meest gerechtigd op onze steun. Moeilijk is het in deze dagen om voor onze arbeiders een behoorlijke woning te verkrijgen In dezen ligt nog een ruim arbeidsveld voor onze organisatie open. Van de R. K. Arbeidersbeweging „Concordia", die de stichter is van de afdeeling „Eigen Huis", is een streven uitgegaan om te bevorderen dat aan de arbeiders een eigen woning wordt verschaft. Daartoe zijn door het bestuur van den Bosschen Dio cesanen WerkliedenbJnd adressen aan diverse gemeentebesturen gericht. In het adres werd o.m. verzocht voor de volkshuisvesting in den ruimsten zin, zoowel voor de verbetering der woning toestanden, de opruiming van krotwo ningen, de huisvesting van groote gezinnen, en het vraagstuk der huur- politiek, opdat de groote gezinnen ook werkelijk in de voor groote ge zinnen bestemde woningen kunnen wonen. Thans worden de grootere woningen juist niet door groote ge zinnen bewoond vanwege de huur prijzen. Voort3 werd gevraagd, dat de gemeentebesturen, hetzij aan de arbei ders individueel, hetzij aan daarvoor op te richien vereenigingen of tn het leven te roepen stichtingen, finantieele mede werking zouden willen verleenen tot bevordering van eigen woningen voor de arbeiders, In een ander adres is er bij de gemeentebesturen op aange drongen, om bij de Personeele Be lasting meer rekening te houden met en toe te passen het beginselbelas ting naar draagkracht, terwijl deze belasting voorheen, onevenredig zwaar drukkend door de groote gezinnen werd gevoeld. Verder werd nog gevraagd, om een schoolgeldregeling in het leven te roepen, daarbij reke ning houdende met het belastbare-en niet met het werkelijke inkomen. In de laatste jaren zijn reeds verschillende gemeenten hiertoe overgegaan bij de regeling van schoolgeidheffing toe te passen het beginsel van belasting naar draagkracht, zulks zeer ten gerieve van de arbeiders met kieine inkomens, vooral van de huisvaders met meer dere schoolgaande kinderen. Spreker richtte zich verder tot de ongeorgani seerden, om alsnog toe te treden tot den bond. niet alleen de vaders maar ook de zoons. De ongeorganiseerden zullen misschien tegenwerpen, de con tributie is te hoog, de fondsgelden te zwaar, maar de vruchten van die materieeie gelden komen toch het ge heele gezin ten goede. Wij vertrouwen dat gij Uw bestuur zult steunen, eens gezindheid njoet er heerschen, en ge kunt verzekerd zijn van deri krachtigen bijstand van Uw Bondsbestuur. Het ledental is sieeds stijgende en spoe dig za! de Bossche Diocesanen bond 40 000 leden tellen. Ik doe een beroep op de katholieke pers. steunt die allen, waardoor de slechte lectuur zal wor den tegengegaan. Spreker sloot zijn redevoering met een aansporing om zooveel mogelijk het gezegde in prac tijk te brengen en besluit met den Christelijken groet. Hierna begaf de stoet zich naar de kerk voor het siuitingslof. De vaan dels en banieren werden rondom het hoofdaltaar geplaatst. Door de mee tingdeelnemers werden gezameiijk de liturgische gezangen gezongen. Onder het Lof werd nog een kort woord gesproken door den adviseur kapelaan Smits. Spreker gevoelde zich verheugd dat deze grootsche manifestatie zoo schil terend is geslaagd. Hij spreekt r.og gaarne een woord van opwekking tot de aanwezigen. Spreker spoorde de arbeiders aan tot spaarzaamheid en matigheid enom het zuur verdiende geld niet kwistig uit te geven, waardoor tekort wordt gedaan aan de huisge zinnen. Na de Benedictie werd door allen uit volie borst gezongen tot slot „Aan U o Koning dar Eeuwen", Het kerkgebouw was tot in de uiterste hoeken gevuld. Na afloop der kerkelijke plechtigheid werd de stoet ontbonden en keerden allen ten zeerste voldaan huiswaarts. Het kan gezegd worden dat het ge heele verloop der meeting schitterend was. De Democratische partij en de AVR.O. De Democratische Partij had Vrijdag avond in de koffiekamer van „Casino" te 's Bosch een protestvergadering tegen de zendtijdverdeeling belegd. En al keerde de spreker, de heer A, van Gent uit Waalwijk, hoofdbe stuurslid der Democratische Partij zich er tegen, dat de politiek gehaald zou zijn in de radiokwestie, de bezoekers van dezen avond zullen niet zijn ont komen aan den indruk, dat op deze a<s protestvergadering aangediende bij eenkomst van de zijde der promotors maer aandacht is geschonken aan de politiek in algemeenen zin dan aan „minister Reymers radiopolitiek", die het onderwerp der voordracht heette te zijn. Weliswaar verklaarde de heer Van Gent een enthousiast Avro-luisteraar te zijn en fulmineerde hij tegen de zen tydverdeeling, na vooraf verzekerd te hebben het er niet mee eens te zijn, dat 's ministers persoonlijkheid in den strijd betrokken is, maar hoofd zaak leek toch wel te wezen een poging om politieke munt te slaan uit de heele geschiedenis. En wanneer he< inderdaad uitslui- lend de bedoeling geweest is de be- langen van de Avro te behartigen, dan lijken die ons door een protest, vergadering als deze kwalijk gediend. Prov. Crt, Woensdag-avond was door de Democratische partij in het Nutsge- bouw te Leiden een protestvergadering belegd tegen de zendtijdregeling. Het h 'ofdbestuurslid van deze partij, de heer A. van Gent uit Waalwijk voerde hier het woord. In debat kwamen enkele communisten die meenden dat alle Nederlandsche omroep-vereenigingen maar water en melk waren en daarom de aanwezigen aanspoorden op Moskou af te stem men. De vergadering had een zeer rumoerig verloop en ten slotte kwam het tot een heftige woordenwisseling over den spreektijd tusschen den voorzitter en de communisten, met het gevolg, dat de spreker met zijn debaters slaags raakte. De politie herstelde de orde en rekende twee belhamels in. In de verwarring bleek overigens een gouden horloge te zijn verdwenen. Hdbl. SPORT. W. S. C. Roodbroeken-Kon. Stoomschoenfabriek A. H. van Schijndel. Om de lange zomeravonden eenigs- zins voetballend productief te maken, zullen de Roodbroeken heden Woens dagavond een match spelen tegen bovengenoemd fabriekselftal. Laatstgenoemd elftal bestaat o.a. uit verschillende ex-2e klas Quickers, die nog steeds als ras-voetballers bekend staan. De Roodbroeken, de bekende WSC- combinatie, behoeft natuurlijk geen nadere omschrijving Wat voetbalt en graag ziet voetballen kan vanavond genieten vaneen vurige aantrekkelijke partij, die om half acht op 't WSC-terrein begint. Voetbal. SPRANG, De voetbalvereniging D.VO. welke alhier sinds eenigen tijd bestaat, zal Donderdagavond 7.30 uur een vriend schappelijke wedstrijd spelen tegen „De Zwaluwen" uit Kaatsheuvel. HEUSDEN. De vereeniging Longa speelde te Dussen in den Bekerwedstrijd tegen Dussensche Boys II, won met 5 1 en neemt daardoor de le plaats in. Korfbalsport. SPRANG. De Korfbalvereniging N.E O. alhier speelt a s, Zaterdagmiddag een vriend schappelijke wedstrijd tegen de Korfbal vereniging A K. C uit Almkerk. op het terrein van N E. O. aan het Oost einde alhier DUIVENSPORT. CAPPELE. De in het café van mej. de weduwe A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart alhier gevestigde postduivenvereniging „De Luchtvaart" hield gecombineerd met de postduivenvereeniging „De Getrouwe Duif" gevestigd in het café van den heer J. van Heeswijk te Kaatsheuvel, wedvluchten vanuit Corbeil en Mons met de volgende uitslagen Wedvlucht Corbeil. C. v. Boxtel, 1—9. Chr. v. Heeswijk 2. P. Snaphaan 3—15—16 1721 H. Dekkers 41842. P. Grootzwagers P. v. d. Velden 6—11. H. Rozenbrand 7. W. Oomens 8—30—44. W. v. d, Velden 10 —36. A. Pijnenburg 12—26—45. J. v. Boxtel 13. M. v. Boxtel 14-22-28. M. Mesch 19. P. Snoeren 20. H. Netten 23. G. Vos 24. H. Spierings 25. G, Donders 26. M. Donders 29—41. B. v. Breukeren 31. C. v. Corstanje 32. G. Treffers 33. A. Versteeg 34. G. Stam 35. J. v. Ree 37. A. Zwart 38. J. Pijnenburg 39—43 en Jac. Treffers 40. Wedvlucht Mons. M. Mesch 1 H. Netten 2—8—14. A. Snaphaan 3—4. C. Klis 5—15 D. Groen 6—7—18. P. v. d. Velden 9—17. Jac. Treffeis 10. E. Haverhals 11. P. Nieuwen- huizen 12. J v. Boxtel 13. Adr. Versteeg 16 en H. Dekkers 19 (le aangetoonde). AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag 8 uur. Repetitie W.G.V, Gymnastieklokaal. Zaterdag 9 uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 u. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum. Maandag 12 uur, Volksmatinée der Liedertafel „Oefening en Vermaak". SCHOOLST RAA KAATSHEUVEL Geef haar uwe DRUKWERK- ORDERS op en U is verzekerd van goed en billijk werk op ELK gebied, I 1

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 5