ftOidift HEEBENMO! iu Ion Man Troiwkaartei sl Trosiwbiiii HdIooi lieü Vacantie AFBRAAK TE K( verkoopen Moeder zegt: Sitaggi s Ziet Etalage Ongeval. Woensdagmiddag werd het zoontje van den heer A. de R. alhier op de Markt aangereden door een groenten- wagen. Hij viel van zijn fiets en kwam onder den wagen terecht. Direct op genomen werd hij bij den heer L. van Adelberg binnengedragen en zooveel doenlijk verbonden. Z'n hand en arm waren danig geblesseerd en hij klaagde aanvankelijk over pijn in de borst. De te hulp geroepen geneesheer kon echter constateeren, dat het on geval betrekkelijk goed was afge- loopen. Ladelichter. Een ladelichter heeft gisterenmid dag zijn slag trachten te slaan in den vischwinkel van T. in de Stationsstr. Een 10-jarig meisje zag hem den winkel binnengaan en iets uit de lade nemen, hetgeen zij direct aan T. ging vertellen, die daarop constateerde dat voor een bedrag van circa 12. hoofdzakelijk aan kwartjes was ont vreemd. De politie werd direct gewaar schuwd, die er spoedig in slaagde op de kermis zekere M., een kermisrei ziger te arresteeren, die nog in het bezit van een groot aantal kwartjes bleek te zijn. Hoewel hij blijft ontkennen, is hij toch door de politie alhier naar Den Bosch overgebracht, aangezien de be wijzen tegen hem geen twijfel over laten. Inbraak In den nacht van Zondag op Maan dag is vermoedelijk getracht in te breken in het café van de wed. Van Vught alhier. Sporen wezen er op, dat men door het kelderluikje zou zijn binnengekomen. Er wordt echter niets vermist. De politie heeft het geval in onder zoek. Mond- en klauwzeer. Gevallen van mond- en klauwzeer werden weer geconstateerd in de ge meenten Wijk c.a., Eethen (Genderen) De Werken en Haai ten. De weg van Tilburg naar Dongen. De keibestrating van den weg van Tilburg naar Dongen is op het oogen- blik zoo slecht, dat het autoverkeer hiervan veel hinder en schade onder vindt en vele automobilisten daarom de voorkeur ge~en aan de route over Rijen, hoewel dit een groote omweg bt teekent en op den duur de exploi tatiekosten beimgrijk worden ver hoogd. De A.N.W.B. en de K.N.A.C. hebben zich daarom gewend tot B. en W. der gemeenten Tilburg en, Dongen met het verzoek ,een spoedige verbetering van dezen weg te bevorderen. Prijsverschieting. Hedenmiddag ten 4 uur komen de leden van het Kruisboogschuttersge zelschap „Nooit Gedacht" in hunne Doelen bij den heer J. v. Helvoirt, Putstraat, alhier, bijeen tot het houden van hun jaarlijksche onderlinge prijs verschieting, waarbij het aan spanning en gezelligheid niet zal ontbreken, Autobussen. Ged. Staten van Noordbrabant hebben aan A. Westerhout te Wer kendam vergunning verleend voor een autobusdienst van Sleeuwijk over Werkendam naar het overzetveer Spiering. Zilveren jubilé van den Bosschen Diocesanen Mariabond. Woensdag werd te 's Hertogenbosch de feestelpe herdenking gevierd van het 25-jarig bestaan van den Bosschen Diocesanen Mariabond tot bestrijding van het drankmisbruik, tegelijk met het feit, dat de ZeerEerw. heer pastoor N. H. van Riel 25 jaar de geeste lijke leidsman van de jubileerende ver- eeniging geweest is. De feestdag werd begonnen met een H. Mis om 10 uur, opgedragen door Z D.H. Mgr. Diepen aan het versierde Maria-altaar in de St. jans-basiliek, waaronder de liturgi sche gezangen werden uitgevoerd door het Zangkoor der Mariavereeniging te Kaatsheuvel. Om half 12 werd in Lohengrin de algemeene vergadering van den jubi. leerenden bond gehouden. Mevr. Spie rings-Hengst, de presidente wijdde, alvorens de werkzaamheden te begin nen, eenige hartelijke woorden aan de nagedachtenis van de overleden pre- sldentej Jvr. A. de van der Schueren, waarna voor haar zielerust een gebed werd gestort. Daarna werd de bijeenkomst geopend met gebed en een welkom aan de aanwezigen. De secretaresse, mej. A. van Erp, leest vervolgens het jaarverslag voor, waaruit blijkt dat de Bond op 1 jan. 1.1. 7] afdeelingen telde met in totaal 13535 leden. De diverse werkzaamheden werden uitvoerig gememoreerdmen kon er uit concludeeren, dat ook in het jaar 1929 een krachtige actie ontwikkeid werd. De bond telt 37 meisjesbonden met 3295 leden en 27 St. Annavereenigin- gen met 4059 gezinnen en 11625 kin deren. Het jeugdwerk moet van bijzon dere beteekenis geacht wordèn. De presidente dankte haar voor het verslag en voor de toewijding waar mede zij haar taak vervult. Ook de heer Benne had woorden van weige- meenden dank voor zijn arbeid als ambtenaar van het Diocesaan Bureau in ontvangst te nemen. Uit het verslag der R.K. Onderwij. zeressen-drankbestrljdstersclub „Maria Immaculata" bleek, dat het aantal leden steeg van 44 tot 67. Het financieel verslag van de secre taresse-penningmeesteresse mej v. Erp, wees aan ontvangsten aan f2940.761/J en aan uitgaven f 2972.84'zoodat er een nadeelig slot van f32.08 is. De begrooting voor 1930 werd vast. gesteld op een eindcijfer van f3011.77 aan ontvangsten en f3137.75 aan uit gaven. Van de 71 afdeelingen bleken er 47 vertegenwoordigd te zijn. Aan de orde kwam bestuursverkiezing. Mevrouw A. Spierings-Hengst (Sf. Michielsgestel) en mevr. M Hettema- Tervooren (Helmond) werden bij enkele candidaatBtelling herkozen. Voorzien moest verder nog worden in twee vacatures, ontstaan door het overlijden van jvr. A. de van der Schueren (Nijmegen) en mevrouw C. Hoeben Deelen (Druten) In de eerste vacature waren candi- daat gesteld Zuster M, Veldhuyzen (Nijmegen) en mevr. de Roy van Zui- dewijn—van der Does de Wiilebois (Den Bosch)in de tweede vacature mevr. Kuenen—De Vlam (Den Bosch) en mevr. Verstralen—Vergeest (Cuijk). Qekozen werden Zuster Veldhuyzen en mevrouw Kuenen. De vergadering besloot nog dat dit jaar alle afdeelingen zullen deelnemen aan den Bloemendag van Sobrië'as en dat van de opbrengst van de feestgave, zijnde f200.—, een fonds zou worden gevormd voor het doen van H. Missen voor de overleden leden der Maria— vereenigingen. Na een korte rondvraag en een dankwoord werd de vergadering tegen 1 uur gesloten. Woensdagmiddag om 3 uur had de plechtige herdenkingsvergadering plaats ter gelegenheid van 't 25-jarig bestaan van dien bond. De groote zaal was geheel gevuld met vrouwen en meisjes uit alle hoe ken van ons diocees. Het programma werd begonnen met eenige muzieknummers door het trio van den Akker, dat zijn gevestgden naam waardig wist hoog te houden. Te drie uur had de plechtige ont vangst plaats van Z. D. H. Mgr- A. F. Diepen, bisschop van 's-Hertogenbosch. Toen Mgr. de zaal betrad, zongen al len „Roomsche Blijdschap". Mevr. Spierings-Hengst, de presiden te van het hoofdbestuur, sprak een wel komstwoord, zich bijzonder richtende tot Mgr- Diepen, burgemeester van Lan- schot, mevrouw van Rijckevorsel, pro fessor van Grinsven, Mgr. Prinsen, pa ter Stanislaus e.a. De aanwezigheid van allen, niet in het minst van de geestelijke adviseurs der verschillende Mariavereenigingen wordt door het bestuur hoog op prijs gesteld. Hierop was het woord aan het R. K. Dames-zangkoortje „Arti et Charitati", onder leiding van den heer H. Goosen- Op onnavolgbare wijze werden eenige schoone liederen ten gehoore gebracht. Mej. van Erp, secretaresse van het Hoofdbestuur deed daarna voorlezing van de berichten van verhindering, die waren binnengekomen. Telegrammen van gelukwenschen waren er van verscheidene zusterbon- den en sympathiseerende vereenigingen binnengekomen. Mej. van Erp gaf daarna in haar kwaliteit van secretaresse 'n kort over zicht van het wel en wee, dat de Bos sche Diocesane Mariabond in zijn 25- jarig bestaan heeft ondervonden. De feestrede werd uitgesproken door den ZeerEerw- hooggeleerden heer P. v. Grinsven, professor aan het groot Seminarie te Haaren, waarin hij een uiteenzetting gaf van de redenen waar om juist de vrouw zich aan het liefde werk der drankbestrijding moet wij den. Ook Mgr. Diepen was zoo welwillend de vergadering toe te spreken. Z.D.H. uitte zijn beste wenschen voor de toe komst van den Mariabond- Mevr. Rijckevorsel de Bieberstein bood den jubileerenden bond een vaan del aan. Nadat nog verschillende sprekers, w.o. Mr. F. van Lanschot, de heer Vos- termans, voorz. der Dr- Ariens-vereeni- ging, de Zeereerw. heer van Terwischa van Scheltinga, Dr. Verbeek, e.a. het woord hadden gevoerd, schonk Mgr. Diepen aan de aanwezigen zijn bis- schoppelijken zegen, waarmede deze welgeslaagde vergadering een einde nam. SPRANG CAPELLE. Voorm, Sprang A.s. Zondag des voormiddags half 10 en des namiddags 2 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds. J. Fokkema. In de Oeref. Kerk alhier hoopt a.s. Zondag des voormiddags half 10 en des namiddags half 6 op te treden candidaat E. T. v. d. Born van Ren- kum. Tot predikant bij de Geref Kerk alhier is beroepen candidaat H. Zand bergen te Enschedé, Op tweetal waren geplaatst Cand. T v. Wieren, Kampen en Cand. H. Zandbergen, Enschedé. Een electricien. die alhier werk zaam was aan het electrisch net. had het ongeluk daarbij in aanraking te komen met een onder stroom staanden draad, waardoor hij ernstige brand wonden aan zijn armen bekwam en hij zich onder geneeskundige behan deling moest stellen. A.s. Zaterdagavond zal 't bestuur van den Christelljken Besturenbond Sprang*Capelle, in vergadering bijeen komen in de zaal van den Christelljken Volksbond te Sprang, 's avonds 8 uur. Aan de orde: Opening. Notulen. Ingekomen stukken. Verkiezing van een Voorzitter in de vacature van dhr. A. Faro en verdee ling der overige bestuursfuncties. VRIJHOEVE-CAPELLE. Zondag 20 Juli zal in de Geref. Kerk in den dienst des woords worden voorzien door het houden van leesdienst, des 's morgens half tien en 's middags half drie. L)aar men momenteel bezig is de kerk van binnen op te schilderen en deze nu Zondag niet gebruikt kan worden, houdt men bovengenoemde bij een komsten in het lokaal aan de Hooge- vaart. Het 12 jarig zoontje van L.V. werd Zaterdag j.l. zoodanig door een rat gebeten, terwijl hij op de W. C. zat, dat geneeskundige hulp van Dr. M. moest worden ingeroepen. Daar de heer V. vergif strooide, om de ratten f opgeruimd te krijgen, was begrijpe lijkerwijs het jongetje niet zonder gevaar. Naar we vernemen is het thans aan 't genezen. De melkprijs is met een cent verhoogd, zoodat deze thans bedraagt 12 cent per liter bij de venters. Donderdag j.l. maakten de kin deren der O.L. School onder ieiding aan het hoofd (de heer W. d. Roon) een pleizierreisje naar ren Haag en Scheveningen. Hoogstvoidaan keerde de dorpsjeugd met den laatsten trein huiswaarts. CAPELLE Als spreker op den te houden landdag op 9 Aug. a s. uit gaande van den Ring van Herv. Jong. vereeniging op Geref. grondslag hopen op te treden Ds. de Graaf te Eden. Ds. de Geus te Waddingsveen, Ds. Fokkema te Sprang en Ds. Pot te Kralingen (laatstgenoemde vermoede lijk), Het openings- en slotwoord wordt gesproken door Ds. van Willigen al hier. Bij gunstig weer zal de muziek- vereeniging „Kunst na Arbeid" aihier as. Dinsdagavond een muzikale- wandeling maken over de Nieuwe vaart en Zandschel. Op 9 Aug. zal zij medewerking verleenen voor den te houden landdag. 16 Aug. deelnemen aan de festiviteiten te Waalwijk en 30 Aug. op concours gaan te Heukelum De leerlingen der hoogste klassen van de O.L School in de kom maak ten een uitstapje Donderdag naar Amsterdam en Zandvoort onder leiding van het personeel. Na veel beziens waardigheden bezocht te hebben, arri veerden zij aan Station Capelle—Nteu- wevaart. CAPELLE, Een dezer dahen reed de landbouwer J. P. in de Kerksteeg alhier in de sloot. Na eenige moeite werd een en ander weder op den weg gebracht en bleek dat dit ongeval nog betrekkelijk goed afgeloopen was. Voor de Nederlandsch Herv. Gem. alhier hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags zes uur op te treden Ds. A. v. Willigen. Bij het aan het gymnasium te Utrecht gehouden overgangsexamen werd van de eerste naar de tweede klasse bevorderd Mej. W. Rijken Wd. alhier. Onder leiding van Ds. A. van Willigen werd jl. Dinsdagavond het eerste jaarfeest gehouden der Ned. Herv. Jongemeisjesvereeniging. Ver schillende belangstellenden woonden deze bijeenkomst bij en volgden met de meeste aandacht de afwerking der agenda. Naar we vernemen bedraagt het aantal vacante Ned. Herv. Gem. in de provincie Noordbrabant momenteel 16, waarvan twee in den ring 's Gre- velduin-Capelle en wel de Ned. Herv. Gem. te Waspik en te Loonschendijk. Deze week heeft K. Addink alhier met gunstig gevolg het toelatings examen tot de tweede klasse der H. B. S. te 's Bosch afgelegd. A.s. Zondag des nam. 2 uur zal in de Ned. Herv. Kerk. a. d. Loon schendijk optreden Ds. Slemper uit Waalwijk. Naar men ons medeeelt zal er binnen enkele dagen ter gemeente, secrejarie alhier gelegenheid worden gegeven tot het bekomen van bewijzen voor het vervoer van vee uit het met mond- en klauwzeer bezette gebied. Een en ander zal geschieden onder veeartsenijkundig- en politie toezicht. CAPELLE. Mej. D. van Campen alhier, thans assisiente aan de Chr. School te Raamsdonksveer, is benoemd tot onderwijzeres aan de Chr. School aan de Heistraat alhier. Aangenomen. Voor de benoemingen te Wiilem- stadt en Rilland-Bath heefi Mej. van Campen bedankt. WASPIK. Door de leerlingen van den land- en tuinbouwcursus werd j.l. Woensdag en door den R.K. Jonge- boerenstand j.l. Donderdag een uit stapje gemaakt naar Antwerpen ter bezichtiging van de wereldtentoon stelling. A.s Zondag zal in de parochiekerk de collecte worden gehouden voor kaarsen en bloemen voor den op 23 Juli a.s. te houden biddag. A.s. Zondag zal des morgens om half negen in de parochiekerk een recollectie worden gehouden voor de oud—retraitanten. Door de firma A. J. Coesmans is aan B. en W. vergunning gevraagd tot het plaatsen van 4 electromotoren van P-K. endoorden heer A.Boom een electromotor van 2 P.K. RAAMSDONK. In 't vervolg zal de eierlevering voor de leden aange- sloten bij de Eiervereeniging Raams- donk moeten geschieden 's Maandags in plaats van op Dinsdag. RAAMSDONKSVEER. Te Raams donksveer is het aantal gevallen van kinderverlamming weer met een toe genomen. Een bijna tweejarig kind Ter verzachting en genezing van stuk- geloopen voeten, zadelpijn, schrijnen en smetten der huid, muggebeten en zonne brand, moet men op reis voorzien zijn van Doos 30, Tube 80 ct. PUROL van v. d. P. aan de Julianalaan is nu weer door de ziekte aangetast. Het aantal gevallen bedraagt nu in totaal vier. De patiënten zijn allen kinderen van de leeftijd van 1 tot 3 jaar. Een kind is opgenomen in het Ziekenhuis te Breda, de anderen worden alhier verpleegd. De harmonie .De Eendracht" zal op Zondag 20 Juli a.s. des nam. van 6 tot lll2 uur een concert geven op de kiosk op het Heereplein. Toen de nachtwaker W. Dinsdag nacht de rondte deed, zag hij tegen het winkelpand van M. een fiets staan. Daar de eigenaar maar niet kwam opdagen, werd de fiets op het politie bureau gedeponeerd. De eigenaar die 's morgens het stalen ros miste en zich toen herinnerde, dat hij's avonds ver geten had bij M. de fiets mee te nemen, dacht niet anders dan dat ze gestolen was en ging daarvan aangifte doen op het politiebureau. Wel een verrassing voor hem toen hij vernam dat ze veilig opgenomen was. RAAMSDONKSVEER. Tot tfldeüjk onderwijzeres aan de Dorpsche Chr School, hoofd dhf. Eisman, werd be noemd mej. van Campen uit 's Gre- velduin—Capelle. P. Ruijtenberg Jz. behaalde het Diploma MULO B. J. Adriaanse Az. werd bevorderd van de 2e naar de 3e klasse der R K. Hoogere Handelsschool te Waalwijk en A de Bruyn Dz. van de le naar de 2e klasse dier schooi. Zr. G. Quartel, Wijkverpleegster. Tuberculose-Enquetrice alhier, ontving een benoeming te Bathmen bij De venter en nam die aan. Met goed gevolg liep van stapel van de werf der N.V. Scheepsbouw- werven v/h. P. en A. Ruytenberg het sleepschip Spes Salutus/grcot c a. 560 ton, afm. 50x6.60x2.32 M voor dhr. A. A. Hoffman te Willemstad. Zondag treedt ds. Ewoldt om half tien in de Veersche kerk en om 2 uur in de Dorpsche kerk op. ds. F. de Vries om 9l/a en om 5 uur in de Gerf kerk. LOONSCHENDIJK. Onder leiding van Ds. van Willigen van Capelle wordt a.s. Maandagavond om 7'/2 uur i» de Ned. Herv. Kerk alhier een ver gadering gehouden van den ring Capelle e.o. van Ned. Herv. Jongeiings- vereenigingen. Onze plaatsgenoot J. B. reed Maandagmorgen met z'n nieuwe nacht- auto in den sloot langs den weg. De vooruit werd geheel ingedrukt en de as was danig ontzet, behoudens deze rnaterieele schade liep het ongeval verder goed af. Tot predikant bij de Ned. Herv gemeente alhier is beroepen Ds. L. Vroegindewei, Cand. tot den H.D, te Middelar nis. Z E. heelt echter ook nog een'zevental beroepen naar ander plaatsen, zoodat menschelljkerwijze gesproken de kans voor onze gemeente geheel gering is. Toch ware het te hopen, dat we spoedig een eigen herder en leeraar In onze gemeente mochten hebben. St. JOACHIMSMOER. Voor het examen van Costumière door de Eerste Ned. R.K. Vereeniging van Modevakscholen afgenomen voor de leerlingen van het Instituut voor Doofstommen te St. Michielsgestel slaagde o.m. Mej. M. H. C. Verhelst alhier. Zij genoot haar opleiding van de Eerw. Zusters, Dochters van Maria en Jozef uit 's Bosch. Op de jaarlijksche verpachting van haver en rogge ondervond men hier ook hoe sterk de waarde dezer landbouwproducten gedaald was. Werden anders prijzen besteed van f200 per H.A. en meer nu golden de beste perceelen zelden meer dan f 80 per H.A. In de afgeloopen week kwam den landbouwer v. W. tot de onaangename ontdekking, dat'n 18-tal jonge hennen ontvreemd waren. Vermoedelijk is dit het werk van een viervoetigen kippen, dief. Daarom, boeren past op uw kippen. 's BOSCH, Zondag 1.1. had de jaarlijksche plechtige Ommegang plaats De stoet muntte uit door mooie zinne beeldige voorstellingen in groepen en wagens. Er was groote belangstelling. BOEKBESPREKING. Van Holkema Warendorfs U. M. N. V. te Amsterdam verrijkt onze boekenkast niet alleen met mooie romans ook legt zij zich toe op goede jongens- en meisjesboeken, die onder den naam van Tip-top-serie" het licht zien en welke gebonden slechts fl.— per deel kosten. Het zijn keurig uitgevoerde boeken mooi van afwerking, met een passen den omslag, duidelijke druk en van groote verscheidenheid van prettigen, leerrijken inhoud. We noemen b.v. een vacantiereisje naar Java", Lotgevallen van twee jon gens in Transvaal", „Door de Russi sche sneeuwvelden", De jongens van Oudenoord", „Reintje van den Water molen" „Augusta„ e. m. a. voor onze jongens en meisjes een heerlijk bezit en dat voor zoo'n luitelen prijs. De Koningin in beeld. Bij Koning's Uitgeverij te Baarn verschijnt binnenkort, in verband met den vijftigsten verjaardag van H. M. de Koningin, een Wiihelmlna-Album, getiteld: Vijftig Jaren ('880 1930). Het boekje zal geheel gevuld woiden met foto's uit het leven der Koningin, een collectie, samengebracht niet alleen uit dén voorraad van foto—bureaux en musea, maar ook uit particuliere verzamelingen en bizondere archieven waar zeldzame opnamen van de Konin gin konden worden verwacht. Het geheel dus een werkje dat, mee door prachtige uitvoering en daarbij lagen prijs, op groote belangstelling mag rekenen, dat in ieder Oranje— lievend gezin een plaats zal krijgen. Het zal bevatten 65 foto's in koper diepdruk op goed papier, 32 pagina's (18 x 24) met mooi omslag, aan slech's 90 cent. Men kan het aan 't bureau van dit blad opgeven. LAATSTE BERICHTEN. Kindermoord. Men seint uit Eist Gisteravond is het 8-jarig jongetje Jan Sleebes door een zwerver D. B. vermoord, nadat hij eerst niet nader te noemen handelingen met het knaapje had gepleegd. De jongen zou gister avond van bezoek bij een familielid terugkeeren, doch was op den vast- gestelden tijd niet thuis Hij was het laatst gezien met den zwerver D. B. Den heelen nacht is naar het knaapje gezocht. Vanmorgen is het vermoord in een greppel achter een huis, vrij dicht bij zijn woning, gevonden. De zwerver is vanmorgen bij den landbouwer van B. gearresteerd hij heeft een volledige bekentenis afgelegd. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst Het maiinée Maandag door de Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst" was zoo druk bezocht dat, niettegenstaande de vergrootte zaal, verschillenden we gens plaatsgebrek moesten teleurge steld worden. Het duo jean en Lucie handhaafde hier op schitterende wijze zijn goede reputatie, terwijl de goed gekozen koren uitnemend door de Liedertafel werden gezongen. Da heer Fr. Lombarts debuteerde niet onverdienstelijk met de zware baryton solo „Jeruzalem." Bij de heer Jo Verhoeven uit Drunen was de be geleiding van duo en koor in prima handen. Het was een bijzonder goed geslaagd matin ée dat met een gea.nnimeerd bal besloten werd. Aanbesteding. Bij de heden (Vrijdag) gehouden aanbesteding voor het bouwen van een woonhuis aan de Putstraat voor rekening van den heer A. Veraa, alhier, (architect de heer H. J. v. d. Heuvel Kaatsheuvel), werd ingeschre ven als volgt G. Michael Vrijh.-Cappelle f 4557 J. W. Nieuwenhuizen Sprang f 4462 C. J. Kerstens Raamsdonksveer f 4399 M. Wijnands Waalwijk f 4350 A. M. Vermeeren Loonopzand f 4084 Gegund aan den laagsten inschrijver. Plotselinge dood. Vrijdagavond ten omstreeks half 12 is H. Maas v.m. Baardwijk, die voor z'n huis wandelde plotseling dood gebleven. Een hartverlamming had een einde aan z'n leven gemaakt. Onderling Kunstgenot. Wij vestigen de aandacht op de Komische Matirée die Zondagmorgen door de vereeniging „Onderling Kunst genot" wordt gegeven. De reputatie van andere jaren zal voldoende zijn het publiek in honderd tallen naar Musis te trekken. Men zal 't zich ook niet beklagen. ADVERTÏNTIIN. SPOED! i van 4 sollede wonig, 60000 steenen, pannen, plav[ gootsteenen, trappen, p|at ribben, opleggers, latten, de ramen, deuren. Ook een complete kap voor 2 woni( onderschoten met planken, Te bevragen op het wei de Markt te Waalwijk of KLERKS, Drunen. te Capelle, zal op Dinsdag 22 Juli des voormiddags om 10 a» verzoeke van den heer TREFFERS te Eindhove., diens voormalige woning |j pelle, om contant geld, li openbaar Eenige meubels en|, houdelijke artikelen» Tafels, spiegels, nachill stoelen, kachels, theetafel,spi veeren matras, kachelrek, ketels, appelrek en stetlli flesschen. Diverse timm rmansgeie schappen en benoodigdhedei Schaafbanken, houtdraaibs zagen, waarbij een boom schaven, lijm tan gen, bcermac boren, beitels, kalkkuipen, di baar, keiderwind, beverb nieuw gaas, carbolineum, partijtje nieuwe wand?egels,i we en oude pannen, bazaiii tegels, gtèibuizen, deursl -krukken, -hengen, nieuw in soorten. Voortstwee nieuwe luim kozijnen 1.60 x 2.30, een ui deurkozijn, spiegelruit 1.30 x handwagen, slijpsteen, kru gens, cementen regenput, bi hout, oud ijzer, een rijwiel, motorrijwiel en wat mee! worden aangeboden. N B. Te bezichtigen een| vóór den aanvang der veil ping. 41 Hoek Vischstraal DEN BOSCH De Maggi's Bouillonblokjes zijn in kwaliteit onovertroffen! In een oogenbiik kan men daarmede een uitstekenden bouillon bereiden. Men legt eenvoudig een blokje in een kop en giet er kokend water over. VUU éiSUi&M-t OpruiiÉ uu -

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 10