Nieuws uit Kaatsheuvel BDrseieester en iMoéis zijn afgesloten. EEN WERKSTER Attentie. FE Gevraagd maken bekend; in zijn functie als chauffeur zijn werk heeft hervat. Aan de processie Heusden— Kevelaar, welke a.s. Zondag vertrekt zullen uit onze parochie 42 personen deelnemen. De Handboogschutterij gevestigd bij den heer Th. Elshout, is voorne men opjVrijdag 15 Aug. een grooten wedstrijd te houden, waaraan prach tige prijzen verbonden zijn, deze zal plaats hebben op de doelen van Con- stantia. NIEUWKUIK. Vrijdagavond half acht kwam de raad dezer gemeente in openbare vergadering bijeen. Na voorlezing der notulen werden deze ongewijzigd goedgekeurd. Voorlooplge vaststelling gemeente rekening 1929. Voor den gewonen dienst aan ont vangsten op f 25980 68. Uitgaven f 21451.74. Batig saldo f 2528 94. De kapitaaidienst aan ontvangsten en uitgaven op f 1039 78 Vastgesteld Wordt besloten verhuring gemeente- landerijen in besloten vergadering te behandelen. Voorstel van den Voorzitter om de jacht dezer landerijen wederom onder hands te verpachten aan denzelfden pachter den heer W. van der Leede voor den prijs als voorheen f 86 De heer van den Besselaar vindt dit niet meer dan billijkals men de landerijen onderhands verpacht moet men het de jacht ook doen. Algemeene stemmen goedgevonden. De heer van Engelen wil de per ceelen, die vrij komen publiek doen verhuren. Wordt goedgevonden aldus te doen. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang) Het 6—jarig zoontje van den smtd B. alhier had 't ongeluk in de smidse met het hoofd op een ijzeren balk te vallen, waardoor hij 'n diepe hoofd wonde bekwam, welke door Dr Winkelman moest worden gehecht. J. 1. Maandagavond kwam de Qeref. Zendingsvereenlging in 12e jaarvergadering bijeen. Na opening op gebruikelpe wijze en het lezen der notulen, werden jaarverslagen van Secr. en Penn. aan de orde gesteld Hieruit bleek dat in het afgeloopen vereenigingsjaar f 350.— voor de zending was opgezonden. Verschillende huishoudelijke zaken werden nog behandeld, waarna met dankgebed werd gesloten. VR1JH.-CAPELLE. Op het Hulppost kantoor te Vrijhoeve Capelle werd gedurende de maand Juli In de Rijks postspaarbank ingelegd een som van f 3933, terugbetaald f 2530. CAPELLE. De timmermansknech E. v. G., werkzaam bij den heer J Quiiyns alhier, had j.l. Zaterdag bij zijn werkzaamheden het ongeluk zich dermate in den duim te zagen, dat hi zich onder geneeskundige hulp van Dr. K. moest stellen. De heer M J. Juursema, Hoofd der Chr. school a/d. Loonschendiji heeft met gunstig gevolg examen Fransch L. O. afgelegd. Geslaagde en fam. proficiat. De jaarlijksche landdag van den Ring, 's Grevelduin—Capelle e.o. v?n den Bond van Ned. Herv. Jongelings e op G.G. is j.l. Zaterdagmiddag, 9 dezer onder leiding van den Rlngvoorzitter Ds. A. v. Willigen, Ned. Herv. predi kant alhier gehouden op een weiland van den heer A. Verhoeven, gelegen aan de Hoogevaart, tegenover het Kasteel Zuijdewijn. Evenals de vorige is ook deze vierde landdag uitstekend geslaagd. Ongeveer half drie wcM c"e openlucht bijeenkomst geopend mei het zingen van Ps. 84 8 en 4, waarna Ds. v. Willigen voorging in gebed en de openingsrede hield. Achtereenvol gens werd het woord gevoerd door Ds. H. A. de Geus, Ned. Herv. pred te Huizen en Secr. van den Bond van Ned. Herv. Jongelingsver. die tot onder werp zijner overdenking gekozen had „De kloppende Heiland", de Eerw Heer J. D. Keijne, beroepen pred. bij de Ned. Herv. gem. te Willigen Langerak, die de aanwezigen bepaalde bij het onderwerp „De Heerlijkheid des Heeren", Ds. J. Fokkema, Ned. Herv. pred. te Sprang, die een inlei ding hield naar aanleiding van het onderwerp .De Schatten desVerbonds" en Ds. D. J. v. d. Qraaf. Ned. Herv. pred. te Ede, die tot onderwerp zfjner rede gekozen had. „Het Schrift voor den Koning gelezen". De ver schillende sprekers werden door de aanwezigen met alle aandacht gevolgd. Voor de pauze werden door de Chr. gemengde zangver. „Excelsior" uit 's-Qravemoer en na de pauze door de Chr. gemengde zangver. te Sprang, beide onder leiding van den heer Christ, een tweetal liederen ten gehoore gebracht, terwijl het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" zijn medewerking verleende met het begeleiden van het Psalmgezang. Na een slotwoord van den Ringvoorzitter werd deze bijeen komst met gebed gesloten, waarna men na het zingen van Ps. 119: 17 het terrein verliet. WASPIK Het dochtertje van den heer T. had het ongeluk onder een zwaar beladen broodwagen te geraken en zich zoo ernstig te verwonden, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. A s. Vrijdag 15 Aug. zal in het Patronaatsgebouw de Missietentoon stelling worden gehouden. Des na middags half drie zal door Z.D H. Monsiegneus Pacificus Bos een Ponti ficaal Lof worden opgedragen. De tentoonstelling is op Vrijdag, Zaterdag en Zondag den geheelen dag, behalve onder de kerkelijke diensten, geopend tot des avonds acht uur. De groote verloting heeft plaats Maandagavond. Zondag i.l. werd op het terrein der voetbaivereeniging „Hercules" een voetbalwedstrijd gespeeld tusschen Hercules i en een elftal der studenten der Missiehuizen. Uitslag 6—3 in het voordeel van Hercules. De geheele opbrengst der verkochte entiéekaarten kwam ten bate der RK. Missiën. RAAMSDONK. Het aantal gevallen van kindervetiamming is in deze ge meente weer met een toegenomen, het betreft een achtjarige jongen van A. O., wonende aan de Parallelweg. Het totaal aantal gevaiien bedraagt nu in deze gemeente zes, in drie gezinnen is de ziekte geweken. De dienstplichtige Q. Pols, van de lichting 1930 is voorgoed vrijgestelc van den dienstplicht. RAAMSDONK. Door B. en W is vergunning verleend aan H. Fens tot plaatsing van een electromotor van 2 p.k. ter uitbreiding zijner brooc bakkerij. Door de harmonie „de Een dracht" van Raamsdonksveer, zal a.s Donderdag 14 Augustus des nam ten half acht een concert worden gegeven op de kiosk op het Dorp. Vrijdag, 15 Augustus a.s. krijgt Raamsdonkdorp weer zijn concours hippique, dat vermaardheid schijnt te krijgen. Door hoogere prijzen uit te loven, is het Bestuur der Rijvereeni ging „Juliana" gelukt alles hier te krijgen, wat tot het beste op het ge bied van paardensport kan gerekenc worden. De laatste dagen voor de inschrijving gesloten werd, is de toe loop buitengewoon groot geweest en het aantal deelnemers overtreft die weer van vorige jaren. De verrichtingsproei en dressuurproef zal Donderdag 14 Aug plaats hebben op het oefenterrein in de Schansstraat en aanvangen om elf uur v.m. Het aantal deelnemers voor de verrichtingsproef voorN.S.T. g paarden bedraagt 38 voor de ver. richtingsproef voor M. C. Merriën 35; aan de individueeie dressuurproef wordt deelgenomen door 11 ruiters; door drie rijvereenigingen zal een dressuurproef worden gegeven enw-1 door de Ver. „het Land van Heus- den en Aitena", Meeuwen, de Ver. „Hippos", Gorinchem en onze Ver. .Juliana". Het groote Concours zal Vrijgag 15 Augustus aanvangen des n.m. te een uur. Voor het Springcon cours zijn 16 deelnemers en wel de meest bekende Officieren en Heeren rijders o.a. Luit. v. d. Voort van Zijp, den Haag, Luit. F. L. Steenkamp, Ginneken, Ritmeester Brevet, den Haag, Ritmeester Jhr. v. d. Goes, Breda. Het aantal deelnemers van het nummer Luxe Eenspannen be draagt tien o.a. J. Rijks Nijmegen, A. v. d. Koppel, Zeist, H. Bultman Heemstede, J, Dibbits Breda en R Hollman, den Haag, Deze laatste behaalde reeds twee jaar achtereen den wisselprijs, wanneer hij hem dit jaar weer behaald dan wordt hij eigenaar van den wisselprijs bestaande uit twee zilveren candelabres ter waarde van f300,—. Het belooft een hippisch feest te worden, waarbij vorige concoursen nog niet in den schijn kunnen staan, wanneer het weer meewerkt belooft het een groot succes te worden. Het concours wordt opgeluisterd door Raamsdonks mu ziekkorps „St. Bavo". RAAMSDONKSVEER. Dezer da- gen is voor het hotel van D. een rijwiel gestolen. Van den dader tot leden geen spoor. De marechaussees lebben het zaakje in onderzoek. OP het Veer is dezer dagen een pet gevonden. Terug te bekomen op de Marechaussekazerne. RAAMSDONKSVEER. Mej. A. Nollen is met ingang van 1 Sept. a s. vast aangesteld tot onderwijzeres aan de R.K. Meisjesschool te Roosendaal. De Koninginnefeeslen zullen al hier gehouden worden op Maandag 1 Sept. a.s. Het programma zal nog nader worden bekend gemaakt. HERPT. Op de Zaterdag te Heus- den gehouden verpachting van wel- toernaat, moesten 7.40 H.A. onverpacht blijven, omdat er nu geen liefhebbers voor waren te duur kan niet daar een even groot perceel werd verhuurd voor f 100. Geslaagd. Voor het examen Fransch L. O. slaagde te Utrecht de Eerw. Broeder Ejzear (v, Houtem), van de St. Ber- nardusschooi alhier en L. Juursma Hoofd van de Christ. School met de Bijbel Loonschen Dijk. Tevens de heer L. Seller, oud—onderwijzer aan de O. L. school alhier, thans verbonden aan de R. K. Mulo—school te Ulft. Volksconcert 't Weder was Zondagavond eenigs- zins dreigend toch was er veel be langstelling toen Apollo om 8 uur, zijn Volksconcert aanving. Het pro gramma bevatte verschillende nieuwe nummers wat voor velen een attractie was. Kregen we dan ook een eerste uitvoering van een groot deel van het programma, het concert slaagde er niet minder om. Verschillende werken zullen een goede aanwinst voor het repertoire van 't corps blijken te zijn. Miltvuur. Bij bakker H. in de Markstraat stierf Zaterdag een vet varken aan miltvuur. Het cadaver werd op last van de veearts op de Gemeentebelt verbrand. Klem. Bij het paard van den Vischhande- laar G. Wooning, werd heden klem geconstateerd. K. G. V. Onze R. K Gymnastiek-vereeniging K. G. V. maakt Vrijdag a s. een uit stapje naar Rotterdam- Als echte gym nasten wordt met een fliuke marsch begonnen, daar de club in den vroegen morgen te voet naar de haven van Drongelen marcheert van waaruit de reis met de Thor naar de Maasstad gaat. Voetbalwedstrijd D. E. S. Kaatsheuvel tegen de Roodbroeken te Waalwijk. Zondag j.l. speelde D.E.S. een vriendschappelijke wedstrijd tegen het tot nog toe ongeslagen zomerelflal „de Roodbroeken", samengesteld uit spelers van W S C, I en li te Waal MMER 65 wijk. Van den aftrap neemt Jos Schal, ken den bal mee en voor de doeli verdediger der Roodbroeken er erg it heeft ligt de bal in het net 1 0 Aan gemoedigd door dat succes trekkt onze jongens weer ten aanval spoedig is no. 2 geboren door toedot: van Jacob Esch. Dit is de Roodbrot ken te sterk en na keurig samensp; maakt d£ midvoor 2—1. Hierdoor nit ontmoedigd trekt DE.S. weer ft aanval en M. van Boxtel maakt 3- terwijl Jacob Esch even daarna no scoort, waarmee de rust ingaat. Na de rust zijn de Roodbroeksi gesteund door den wind, sterkind aanval en spoedig is het dan oo 4—2. Van het te ver opdringen de backs van de Roodbroeken weet i rechtsbuiten Hub. Kamp te profiteert en nog 2 doelpunten te scoren. 6-i Hiermede komt het einde. D.E S. kat op een schitterend gespeelde wedsttl terugzien en zal door dit succes aai gemoedigd vol vertrouwen de komen de competitie aanvangen. Voetbal. Na. de overwinning op Zondag Aug. op de seriewedstrijden van Julian, te Waalwijk, wisten de Kaatsheuvelscli Boijs Zondag 10 Aug in de demi- finale te winnen van Wilhelminai Wijk met 3—1. In de finale sioegt zij de Vlijmensche Boijs met dezellii cijfers, waardoor zij winnaar werdet van den len prijs, een prachtigs beker door Juliana uitgeloofd. Vrijdag 15 Aug. ontvangen di Kaatsheuvelsche Boijs het Zwaluwen elftal uit Tilburg, een combinatie vat Noad, Longa en Tac, allen le en2t klasse spelers. De Boijs brengen daar tegen natuurlijk hun sterkste ploegi; 't veld en waar onze jongens Zonda j.l. wederom getoond hebben iets presteeren, lijdt het geen twijfel of zal hen Vrijdag a.s. niet aan belang stelling ontbreken. De wedstrijd vang aan om 2 uur, terwijl het 3e elftalon 12 uur een vriendschappelijke ontmor ting heeft met de jonge Werkman n Loonopzand. woi LOON-OP ZAND. Voor 't examens Boekhouden MO. slaagde te 'sGra- venhage, de heer G, M Wijtvliet, alhier. EETHEN. Hedenmiddag te baif drie zal de raad dezer gemeente in open bare vergadering bijeenkomen. Uitvoering versiag komt in ons volgend nummer. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 12 Aug. 1930, De uilslag van den wedstrijd vanuit Noyon der postduivenvereen. „De Reisduii", was als volgt: G. Siuijmers 1, 2, 3, 6, 7, 8 J. van Tilburg 4, 9, 13. Fr Jansen 5, 12 Gebr, Verharen 10, 14. G. Verheij 11, 15. C. Bax 16. De Knapenvereenfging maakt a s. Donderdag een uitstapje naar Breda en omgeving. Zaterdagavond gaf de Heusden- sche Fanfare een concert op de Visch- maikt. Als steeds was het programma goed verzorgd en werd het uitstekend uitgevoerd Jammer, dat het geen aan genaam weer was, waardoor 't aantal luisteraars minder was dan gewoonlijk. In December hoopt de RK. Fanfare een wedstrijd te houden in kom, solo—scènes en duetten. De Heusdensche Fanfare geeft 6 Sept. te Aalst bij gelegenheid van het Oranjefeest aidaar een uitvoering. De Gemeenteraad komt Woens dagavond in openbare vergadering bijen. Aan de orde komen Notulen der vorige vergadering. Voorioopige vaststelling der gem.- rekening en der rekening van het Vleeschkeuringsbedrfif, beiden over 1929. Voorstel van B. en W. tot wijziging der gem begrootlng 1930. AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 8—10 uur. Gymnastie voor de leden B G.V. Donderdag 8 uur. Repetitie W.Q, Gymnastieklokaal. Vrijdag 6 en 8'/2 u. Luxor Bioscoop, „De koningin der lucht", „Het getieis van de Blake Ranche. CORRESPONDENTIE. Wij ontvingen een ingezonden stuk van den heer Chr. Sprengers uit Oud- heusden. Waar 't zelfde artikel reeds vorige week Woensdag in „*t Nieuwsblad van Heusden" werd geplaatst, is er voor ons geen aanleiding het thans op, of liever over te nemen. Alleen willen we vermelden dat bovengenoemd raadslid zijn ontslag als zoodanig heeft genomen, omdat hij zich niet kan vereenigen met de on billijke behandeling die de pachter Snelders (zie ons vorig raadsverslag Elshoui) heeft ondervonden, in verge- ijking met de behandeling van secretaris, ontvanger enz. RED. Met het oog op den Heiligen dag van a. s. Vrijdag moet he volgend nummer voor de buitet gemeenten Donderdagavond ai gedrukt worden het wordt echte Vrijdag verzonden. Advertenties en berichten too; dit nummer kunnen worden ia gezonden tot Donderdagmiddag 12 uur. Voor Waalwijk tot Zaterdag ochtend 9 uur. De Administratie, ADVERTENTIëN. van Waalwijk dat de wegen „MARKT en STATIONSSTRAAT'' op 15 16 en 17 Augustus a.s., vanaf 3 uur des namiddags tot 12 uur 's nachts voor het door gaande verkeer Burgemeester en Weihouders 45033 voornoemd. DIT N De Msl bod tuss het samer staten, d tegenstelli missen, d roogendhr Anders wanneer tasschen wereld, 1 motiveerd verschillei satie bes tconomisi litChriste samengaa mogendhi tigen. in dit de concli sche mo 4e sovjet dit Mus« .Kristlich Immers ie den b( dan dient ken en d slaan vo Van dit ken, inte heden hi Jenooten- Zelts het deze ma er geheel Italië n verhoogir nauw ge, andere m gemakkei voor 3 dagen fn de week. Brieven onder No. der advert, a. h. Bureau v. d. blad. 45034 HED\ 65. Mijn R 'k kan r immers r trotsch g oogen, di lachen, a hij is doen, als 'miig, da ken, dat hij berou den te hi moest ik niet zijn". Josta's een gekr hppen. 2 Toen sto: hleek, ar Zij had iemand r magneet °m. Gra\ drempel. van Jost: „Wat zelf, aan nend. Hr °P en sl< Met ee toe. Over den gehouden Landdag ontvin gen wij nog het volgende uitvoerige ver slag Zaterdagmiddag werd de 4e Landdag gehouden, uitgaande van den Ring 's- Grevelduin-Capelle e.o. van Ned. Herv. Jong. Vereen, op Ger. Grondslag op het weiland van den heer A. Verhoeven aan de Hoogevaart, onder leiding van Ds. A. van Willigen, Ringvoorzitter. Om pre cies half drie opent de Voorzitter deze bijeenkomst met het laten zingen van Ps. 83 3 en 4, leest een gedeelte uit de H. Schrift, Lukas 7 711 en gaat voor in gebed. Hierna richt hij een welkomst woord tot de talrijke bezoekers en in 't bijzonder tot de geachte sprekers, de Muziekvereeniging en de Zangvereenigin- gen, die wederom welwillend hun me dewerking verleenden. Spr. wijst dan op de historie en de ervaring van de Jon gelingschap. Mocht deze Landdag dan door Gods genade bevorderlijk zijn aan de uitbreiding van het geestelijk Gods rijk. Moge de Heere zijn genade schen ken om dezen middag te doen slagen en verklaart hiermede de bijeenkomst voor geopend, om het woord te geven aan den eersten spreker, Ds. H. A. de Geus, Ned. Herv. Pred. te Huizen, Bondssecretaris, welke over het onderwerp sprak: „De kloppende Heiland". Spreker begint met te zeggen, dat het hem een genoegen is wederom op dezen Landdag aanwezig te mogen zijn en het voorrecht te hebben het woord te ver kondigen. 't Woord dat wordt uitgedra gen aan jong en oud en de Schrift zegt: het woflrd zal niet ledig wederkeeren. Verderf het niet, want daar is een zegen in. Gods Woord zal zijn werk doen ook dezen middag. Laten wij echter ons af vragen, of dit woord ook kracht heeft voor onze ziel. Het zal zoo vreeselijk zijn het geweten en het niet gedaan te heb ben. Het klonk reeds tot Johannes op Pad mos: Zie Ik sta aan de deur en ik klop. Jezus staat ook aan de deur van ons hart en wij willen het niet gelooven. Wij zijn zoo ver weggezonken voor ons zelf. Ge- voelen we niet dat Jezus zei: zie ik sta aan de deur en ik klop. Dan wijst spreker op het verband, hoe hij daar staat en hoe hij klopte. De pre diking van Jezus geldt alle tijden door. De prediking van het woord. Haast U tot bekeering, is de bron van alle heil en de fontein des levens. Jezus Christus is de weg der waarheid en het leven. Gods getuigenis heeft scheppingskracht voor ons allen. Hierop werd gezongen Ps. 65:2, waar na als spreker optrad de heer J. D Kleine, beroepen predikant te Willinge Langerak, met het onderwerp„De Heerlijkheid des Heeren". Spr. begint met op te merken, dat de gedachte van het onderwerp, ons uit elke bladzijde der Schrift tegenstraalt Hij wil echter zulks doen bij de woor den uit de Heilige Schrift, die men vindt in Jesaja 6:7-11, waarin uiteengezet wordt de krijg van Ussia, hoe dat Jesaja in onrust verkeerde met het oog op de toekomst en hoe de profeet is gesterkt geworden in dat visioen, al is de aard sche vorst ten grave gedaald, de Wach ter sluimert niet. Jesaja verschijnt ook in rechterlijkheid. God is niet alleen Ko ning, maar ook rechter. Wie door Gods genade tot het recht is gebracht, dat recht gaat door. Spreker wijst verder op den veelzeggenden naam van de Cherubs hetgeen branden beteekent en welken indruk Jesaja kreeg. Hij zag het al schij nende van vuurvlammen. De Cherub: staan het dichtste bij den Troon Gods, ze branden van ijver en liefde, glans en heerlijkheid van het Goddelijk Wezen. Dan haalt spreker aan het leven op de Jongelingsvereenigingen, alles wil men doorvorschen, want zonder kennis zal er geen geloof zijn. Maar het is niel mogelijk de verborgenheden Gods te doorvorschen. Alsdan wordt gezongen Ps. 99 1 en 8, waarna door de Chr. Gem. Zangvereeni- ging „Excelsior" van 's-Gravenmoer, dir. de heer A. Christ, wordt ten beste gi ven „Lentegevoel" en Psalm 47. Een collecte wordt dan gehouden tot dekking der gemaakte onkosten en wordt een half uur gepauseerd. Inmiddels is het aantal bezoekers tot ruim 1000 gestegen. Na de pauze zong de Chr. Gem. Zangvereen. „Excelsior" van Sprang, eveneens onder directie van den heer Christ, „Lentezang" van C, Rusting en Psalm 65 I en 2. Dan treedt als spreker op Ds. J. Fok kema, Nëd. Herv. Pred. te Sprang, met het onderwerp: „De Schatten des Ver- bonds". We merkten op, het was reeds 5 uur geworden, dat er uit Sprang zeer veel belangstelling was. De geachte spreker begint met op te merken, dat het een onnoemelijke rijk dom is, het bezit van 's Heeren Geesf en woorden, de woorden Gods, door Chris tus aan ons gebracht. Hij verkondigde die woorden van verzoening en van vrede. Hij is gedurig bezig. Hij opent onze ziel voor die woorden. De verlos ser is uit Sion gekomen. Met den Ver losser heeft hij een verbond aangegaan waarin opgenomen zijn alle Christenen. Dan wijst spreker op de critiek die men op de Kerk uitoefent en op de tekortko mingen, die zoo breed worden uitgeme ten. Er is veel scheuring in dezen tijd. Maar de Kerk des Heeren is de pilaar in het Verbond Gods. Wij hebben haar lief, omdat God ze lief heeft. Dan wordt gezongen Ps. 119 65. Als laatste spreker treedt op Ds. D. J. van der Graaf, Ned. Herv. Predikant te Ede, met het onderwerp: „Het Schrift voor den Koning gelezen". Spreker zet zijn onderwerp uiteen naar aanleiding van Daniël 5 25. Mené, mene tekel Uvarsim. Gewogen en te licht bevonden. Spreker schetste hierbij de levenswijze van een zeker 18-jarig jongeling. Na de behandeling van dit onderwerp, dat evenals de vorige, met de meeste aandacht gevolgd werd, werd gezongen Ps. 99 2; God die helpt in nood. Is in Sion groot. Dan dankt de Voorzitter in een kort slotwoord, het was reeds half 8 gewor den de sprekers voor hun verleende medewerking in dezen kring van 's Hee ren wijngaard, hopende dat Gods zegen hierop rijkelijk mag rusten, brengt ver der een woord van dank aan de muziek- en zangverenigingen, aan de bezoekers voor hun aanwezigheid en verder aan' allen die medewerkten om dezen land dag zoo goed mogelijk te doen slagen, waarna gezongen wordt Ps. 119 17 en de bijeenkomst met dankzegging door den Voorzitter wordt gesloten en de tal rijke bezoekers voldaan huiswaarts keer den. li Briefen, franc Abonne Ireaco p< paarden, 57 veulens, 2 ezels, 748 magen runderen, 776 vette runderen, 252 vetli kalveren, 216 nuchtere kalveren, 311 graskalveren, 367 schapen of lammeren 29 biggen, 11 bokken of geiten, 20 over loopers. Prijzen per pond: koeien 3643, 51- 54, 57—59 c., ossen 46, 49—52, 55-i c., stieren 4445, 4647.5, 51—52.5 t kalveren 47.5—52.5, 57.562.5, 70—72, cent. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 12 Augustus. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 185 t Tan „I m

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 6