Nieuws uit Kaatsheuvel w, s. c. ||!]k Premtemarkt te Waalwijk op Donderdag 9 October. NIEUWS UIT HEUSDEN. Hensden, 8 Oei. 1930. Zondagmiddag gaf de R.K. Fanfare haar laatste zomerconcert op de Viach- markt. Als naar gewoonte werd het programma flink afgewerkt, zoodat de vereeniging onder leiding van haar directeur den heer v. Helvoirt, het publiek wederom een aangename tijd passering bezorgde. Ondanks het min der prettige weer, waren er veel luis. teraars. In hare vergadering van gister avond besloot de damclub V.T. a.s. Maandag te beginnen met den wed strijd len en 2en kl. om het kampioen schap van het Land van Heusden en Aitena. Aan den len nemen 4, aan den 2en 14 leden deeluitgeloofd 'worden een wisselbeker en voorts een drietal medailles. van de W W.W. hedenavond een rondwandeling maken, tot hetbezict- tigen der Etalages. Speurder raadtdaai- om de Winkeliers aan, hun lichten tijdig aan te steken. SPEURDER. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Langs de Winkelstraat, De wandeling van Speurder. Zaterdag 4 October.de openingsdag der Winkelweek, zag er allerminst prettig uit. De regen sloeg met flinke stooten over de Waaiwijkscha daken en straten. Om 4 uur had de oificieeie opening plaats door onzen Edelacht- baren heer Burgemeester in de raad zaal van het gemeentehuis. De rede van den burgemeester had alle sympathie. Een punt „dat de bur gemeester aanhaalde, wii ik even spe ciaal op den voorgrond plaatsen, na melijk „Adverteer wat waar is", advi seerde onze burgemeester. Dit woord verdient opvolging, immers hoe vaak lezen wij niet in advertenties aanbie dingen, waarvan men voeit dat het geen grond raakt. Daarom herhaal ik ook met klemadverteer wat waar is. Het komt uw zaak ten goede, onwaar heid zal uw zaak ten gronde doen gaan of ten spot maken. Wie er tegenwoordig waren, zai ik niet verklappen, dat behoort niet toi mijn competentie, daar zal de pers wei voor zorgen. Maar wel zou ik willen vragen: Waar bieef de „Middenstand" Het is maar een vraag van Speurder Of heeft de vereeniging, die volgens hun zeggen maar een schrale f 100.— in kas heeft, hen den schrik op het lijf gejaagd Het is maar een vraag zie je. Maar trots dat alles verschenen om vijf uur voor het raadhuis een tweetal harmonieën, die hun geschai deden hooren ten bewijze dat de Winkelweek olficieei was geopend. En onderkus echen was het weer aan het opklaren. Stilaan werd hel drukker en zoo bleef het den geheelen avond een heele drukte. Circa 9 uur ontmoette ik een gemeenteautoriteit, die mij ook verze kerde dat hij nog nooit te voren zoo'n drukte gekend had# gedurende een Winkelweek Speurder informeerde hier en daar eens bij de winkeliers en allen waren zeer voldaan over het verloop van den eersten dag. Over het algemeen genomen heeft men dezen keer meer zorg aan de etalages besteed dan andere jrren. Toch zijn er nog teveel winkeliers die meenen dat een artikel prijzen nadeelig voor hun zaak is Anderen zitten nog steeds met een klein bescheiden lampje, weer anderen zijn prima voor den dag gekomen Want wie bewondert niet den kieuri- gen vlinder bij v. Dongen, het Hero- schip bij de fa. Koisteren, de ooievaar bij L. van Well en Bergmans. Deze zijn te beschouwen als etalage-mag neten. De grootste magneet van d; Winkelweek is wel de levende reclame bij J. v. Well. Deze zaak heeft dar ook met den ouden sleur gebroken er het trekt eiken voorbijganger. Velt nieuwsgierigen verdrongen zich dar ook Zaterdagavond en Zondag om eer plaatsje voor de etalage en zoo za het de heele week wel blijven. Maandag en Dinsdag wasdedrukh iets minder maar dat is ontegenzegge lijk toe te schrijven aan het siechtt weer. Speurder vernam dat het met de loten crescendo gaat, en het bestuur van W. W. V. ƒ8 dan ook tot op heden zeer voldaan. Speurder stond Zondagavond paf, voor het filiaal Piaff, waar de prijzen der loterij geëxposeerd zijn. Een ge weldige menigte verdrong zich dan ook voor de etalage om een kijkje te nemen naar de prachtige prijzen. Bij een der grootste winkeliers zag ik nog zomer—goed, dat Is niet de juiste weg, zou ik zeggen. Ook Adelberg's etalage en zaak trok groote belangstelling. Het Bloemenhuis van v. Dongen, zag er ook keurig uit, het geheel was goed verzorgd, alleen de rechsche kale muur had ik liever niet gezien. Deze'n weinig gemaskeerd had het geheel flink kunnen verhoogen. Zooals ik dus zeide was er veel meer werk gemaakt als anders, maar dat neemt niet weg dat er nog ver* schillende waren, die nog wel eens een extra beurt mochten hebben. De versterkte luidspreker van df Radio al80okvan Mulders—Sars droe gen veel bij, aan het geheel der Win kelweek. aan luisteraars ontbrak hei dan ook niet. Naar ik verneem zal het bestuur Mijnheer de Redacteur. Het zij mij vergund openlijk te protesteeren tegen de meer dan schandelijke wijze, waarop i.i. Zondag j een der fairste, zoo niet de fairste I speler van W S.C., Ad. Mombers, door den Juliana—speler Timmermans werd aangevallen en waardoor de eerste z'n been brak en o m zes weken uit z'n studie wordt gerukt. 't Is meer dan ergerlijk als men van tevoren hoort zeggen we moeten die en die vanmiddag hebben, al is dan 't resultaat dat een ander dan men bedoeld had, de dupe ervan geweest. Ais de N.V.B. daar geen maatregelen legen treft, of Juliana zoo'n speler niet de laan uitstuurt, dan wordt't tenslotte plicht dat de poliiie goed en geregeld op dergelijke heeren let, want dan is het toch geen spel meer. Ik dank U, Mijnheer de Redacteur, Een tegenwoordige. OPEN BRIEF aan den heer Secreta ris der R.K. Middenstands- vereeniging, afd. Waalwijk, naar aanleiding van zijn in De Echo van het Zuiden, d.d. 4 Oct. 1.1. in extenso afge drukte rede. Geachte Heer Secretaris. Met groote aandacht en stijgende belangstelling hebben wij het verslag uwer propagandistische rede gelezen en hoewel wij aanvankelijk meenden, niet op uw woorden te moeten rea- geeren, konden wij de verleiding niet weerstaan enkele gedeelten van Uw betoog onder de loupe te nemen, op dat het groote en machtige publiek geen verkeerde indruk krijge van hetgeen doel en werkwijze van onze vereeniging is. Vooreerst dan, mijnheer de Secre taris, is het eveneens onze heilige overtuiging, dat een gezonde midden stand een onmisbare en machtige schakel is in het maatschappelijk verband. Zeer terecht hebt U de woorden van Z.E. Kardinaal van Rossum en prof. Aalberse aangehaald. Zij berus ten ongetwijfeld op onloochenbare waarheid en inderdaad moet elke middenstander streven met alle ener gie die in hem is, om zijn goed recht te verdedigen en zijn stand te verhef fen. Zeer terecht ook, mijnheer de Se cretaris, hebt U gemeend den strijd te moeten aanbinden tegen de door U genoemde „ismes", vooral het communisme en zijn verderfelijke ge volgen. Thans komt evenwel het kardinale punt, het punt dat oorzaak is van verbrokkeling en wrijving: de Waal- wijksche Winkeliersvereeniging en haar werk en streven. U noemt ons neutraal, mijnheer v. Liempt, en waarom? Waarom zet U onze vereeniging in een politiek licht? Tracht U daarmee onze Waalwijk- sche Winkeliersvereeniging den nek slag toe te brengen. Nooit, geen se conde, geen fractie van een seconde heeft bij een onzer de politiek voor gezeten. Wij wenschen geen politiek onder geen voorwaarde. Wij wen schen een vereeniging, die eiken W aalwjjkschen winkelier tot zich trekt, om gezamenlijk slechts winke- h'ersbelangen te behartigen. Nuchtere zakenbelangen, ontdaan van alle po litieke franje. „Het Liberalisme predikt de heilig heid van het individu en het eigenbe lang", zegt U. „Op dat individualisme heeft men in Waalwijk met eenig succes gespeculeerd", een zin, die op zichzelf reeds een tegenspraak in houdt. Immers, mijnheer v. Liempt, juist te voren sprak U van „kapitalistisch liberalisme" en nu vraag ik in ge- moede „heeft een der leden van de Waalwijksche Winkeliersvereeniging soms eenige kapitalistische allures? Neen, nietwaar, en uit dat milieu werd de W.W.V. toch niet geboren? U spreekt van stands- en vakorga nisatie die in Uw vereeniging onder één hoofd worden genoemd, met dien verstande echter, dat beide een af zonderlijke groep zouden vormen, steeds echter gebonden aan 't hoofd beginsel „middenstandsbelang". Is de naam „winkelier" dan synoniem aan die van „middenstan der"? Neen Wel is als regel een winkelier tot den middenstand te rekenen, maar niet alle middenstanders zijn winke lier. Ook een onderwijzer, een boek houder en zooveel anderen zijn mid denstander. Waarom laat U stands- en vakbe langen ineenloopen. Gaan die belan gen parallel, ook uit zakelijk oogpunt beschouwd? Neen Beiden, de winkelier en de mid denstander hebben afzonderlijke scherp afgebakende zakelijke belan gen. Het is een middenstandsbelang in het algemeen, dat Waalwijk zijn R.K. Middelbare Handelsavondschool heeft, (al zou die er zonder de R.K. Middenstandsvereeniging even goed gekomen zijn), het is 'n middenstands belang dat de sociale instellingen en fondsen gesteund worden, U moogt daar met trots naar verwijzen inder daad, maar het is een winkeliersbe- lang, een vakbelang, te maken dat onze winkelstand niet ondergaat in verstard idealisme. Uw standpunt, mijnheer v. Liempt, is breed, zeer breed stellig, als mid denstander althans, maar is dit standpunt als winkelier niet te breed, zoo zelfs, dat de belangen van den Waalwijkschen winkelier in die on eindige breedte dreigen verloren te gaan? Waalwijk dommelt in. De naam „centrumplaats" dreigt te verdwijnen. De grensplaatsen steken de hoofden op en de concurrentie weert zich. Steeds hooger bestijgen zij den lad der der vooruitgang. Het publiek ver deelt zichmaar Waalwijk blijft op ouden roem teren. U verwijt ons kortzichtig eigenbe- lang. Juist die kortzichtigheid was de reden van onze actie. Wij zagen van nabij het naderend onheil der ver- waarloozing van onze zakelijke be langen, mijnheer de Secretaris en het was eigenbelang, inderdaad, dat wij ons met kracht hebben willen verzet ten tegen die verwaarloozing. Wij hebben getracht die eigenbe langen te verzamelen, omdat de som der eigenbelangen het alge meen belang vormt. De Middenstandsvereeniging gaf gedeeltelijk, soms geen bevrediging. De winkeliers wilden daden zien. Er moest gewerkt worden en de meest voordeelige en economische weg moest voor hen worden vrijgemaakt. En ook nu weer, mijnheer v. Liempt juist de lage contributie, juist „dat stakkerig gedoe" leidde tot suc ces. En wij kunnen met dezelfde trots als U wijzen op onze Winkelweek, die met beperkte middelen spontaan werd gesteund door 80 individualis ten, maar allen winkeliers die hun zakenbelang hebben begrepen. Zegt U dat niets?. Onze campagne heeft ingeslagen en thans plukt iedere winkelier de vruchten, ook degenen die meenden, dat onze poging vruchteloos zou zijn en de actie hebben tegengewerkt. Wij zullen ook in de toekomst, on danks de weigering van uw vereeni ging om samen te werken, altijd be reid zijn gezamenlijk de Winkeliers- belangen, de Waalwijksche Winke- liersbelangen te behartigen. Aanvaard, mijnheer van Liempt, mijne verzekering, dat wij niet zullen schromen op onzen weg voort te gaan. Wij zullen trachten Waalwijk en haar Winkelstand de plaats te doen innemen, die zij redelijkerwijs onder de Langstraatsche gemeenten kan in nemen. Inmiddels met alle achting, E. VERDURMEN, Secr. Winkeliersverg. SPORT. Op overduidelijke wijze wist WSC ji. Zondag hare meerderheid aan te toonen in de plaatselijke ontmoeting WSC—Baardwijk. Met niet minder dan 8-0 werden de gasten geslagen, in een wedstrijd, waarin WSC uiisiui tend door goede combinatie domineerde. Evenwel, hoe tevreden men over dit resultaat en het goede spel ook was, deze beide zaken gingen tenslotte geheel verloren door 't ernstig ongeluk hetwelk de jeugdige WSC-linkbuiten, een der meest belovende toekomstige spelers, A, Mombers, circa 'n kwartier voor het einde overkwam, door zfln rechterscheenbeentebreken, door onbtf suisd aanvallen van den iinksachter- speier der tegenpartij. Op de eerste plaats ontzettend voor de getroffene zelf, doch ook voor WSC een enorme tegenslag door op eene dergelijke wijze een harer beste en meest sympathieke spelers, laat ons hopen tijdelijk, uitgeschakeld te zien Wat liep het anders jl. Zondag naar wensch in de WSC gelederen I ln langen tijd hebben wij de zwarthemden niet zoo vlot en sluitend zien spelen Er zat uitstekend verband in de ploeg en reeds vanaf het begin toonde WSC hare volle meerderheid tegenover de bezoekers. Laatstgenoemden hadden in de eerste speeihelft dan ook zeer weinig in te brengen en toen de rust aanbrak, had WSC reeds 'n geenszins geflatteerde 5—0 voorsprong. Behoudens de eerste tien minuten na rust nam WSC wederom het spel in handen en in een kort tijdsbestek volgden wederom drie mooie doel punten; vooral het laatste van den voet van den linksbuitenspeler Mom bers, die dezen middag wederom eene voortrt ffelijke partij speelde, was meer dan schitterend. Wanneer laatsfge. noemde speler circa een kwartier voor het einde op zijne bekende handige wijze achtereenvolgens den rechtshalf als rechtsachterspeler der tegenpartij wist te passeeren, komt onverwachts de linksback van Baardwijk, Timmer* mans, scherp op bewusten WSC- speler toegeloopen, met de bedoeling den bal te ontnemen. Door scherp naar binnen ie draaien ontwijkt Mom bers zijn tegenslander, evenwel op 't moment dat hij zijn rechtervoet gestrekt naar voren brengt, trapt de Baardwijk- speler met volle kracht (mogelijk was bedoeld den bal te stoppen) boven op 't scheenbeen van den WSC speler met het noodlottig geval dit brak. Wij spreken hier niet van opzet ot moedwil, de wedstrijd zelve was niet torsch te noemen voor eene plaatselijke ontmoeting, doch de wijze van aan vallen van den Baardwijk—speier, die er nog al eens gewoonte van maakt om met beide voeten tegelijk naar den bal te springen, teneinde deze op I deze manier trachten te ontnemen, zal zoo spoedig mogelijk veranderd moeten worden. De wedstrijd zelve werd, nadat de geblesseerde speler de eerste hulp verleend was, nog uitgespeeld, zonder dat er in den stand verandering kwam. Onnoodig te moéten aanhalen, dat de animo er in den resteerenden tijd geheel uit was Ondanks het dreigende weder, was de belangstelling voor dezen wedstrijd oijzonder groot, Het speeiveld zeive had den zwaren regenval uitsiekend doorstaan en verkeerde in prima staat. Ook hei tweede elftal kwam zege vierend uit den Bosch terug door eene 31 overwinning op Wilhel mina 3. In het elftal was eene kleine wijziging gebracht met gunstig resultaat. A.s. Zondag is het eerste Elftal vrij en speelt het tweede Elftal thuis tegen het tweede Elftal van Sportver. '20 uit Oss. R. W, B. Onze. hoop dat RWB dit seizoen goed zou beginnen is slechts ten deele bewaarheid geworden. Te Oos terhout werd van de club Oosierhout en met 5—3 gewonnen, tot de rust met 2—1 de leiding, en was RWB ook voortdurend sterker. Na de rust kenmerkte zich bij enkele spelers de ongeoefendheid, en werd boven dien Oosterhout te veel vrij spel ge laten met noodlottig gevolg Wij ver trouwen dat in de komende wedstri) den meer gelet zal worden op de in dezen wedstrijd gemaakte fouten om te voorkomen dat een gemakkelijk te behalen overwinning niet verloren gaai. Zondag a.s. RWB—ZIQO. HEUSDEN. De wedstrijd Kaatsheuvelsche Boys —Juliana (Heusden) kon Zondag niet doorgaan wegens het slechte terrein. AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag van 7-8 aspiranten en van 89'/a leden B.G.V. Donderdag 8 uur. Repetitie W.Q.V Gymnastieklokaal. Zaterdag 9 uur repetitie Liederiafel „Oefening en Vermaak". Zondag Repetitie Liedertafe! „Oefening en Vermaak* Musis Sacrum Kaatsheuvel, 7 October '30. Een goed begin. De voetbalclub D. E. S. alhier, inge deeld in de Ie klasse B. V. B., speelde Zondag j.l. haar eerste comp.-wedstrijd tegen Baardwijk te Baardwijk. Met 0—7 wist D. E. S. te zegevieren, waar mede de nieuwe club het voetbalsei zoen schitterend heeft ingezet. Het terrein der Kaatsheuvelsche Boys, waar het Wapen van Heusden ontvangen zou worden, werd afge keurd. Drankbestrij d/ng. Onder de goed geslaagde propagan- da-dagen van onze drankweer, mag de Zondag j.l. wederom met eere genoemd worden. Om zes uur 's morgens werd een H. Mis tot intentie van de drankweer op gedragen, waaronder veie drankbe strijders en bestrijdsters ter. H. Tafel naderden. Na het Lof kwamen de le den der Maria-vereeniging in 'tpatro naat bijeen. De Presidente opende mét een welkom en een kort inleidings woord, waarna de Penningmeesteresse een verslag gaf van de in Utrecht ge houden Drankweer-Landdag. Onder leiding van den heer Bisselink zong het dameskoor op verzoek de feest cantate van het Gouden Priesterfeest van Pastoor Mgr. W. Völker. De directeur van het Nationaal R. K. Bureau voor Sobriëtas, de ZeerEerw. heer C. J. J. Terwisscha van Scheltin- ga, hield een heldere redevoering over het onderwerp: Nieuwe Tijden Nieuwe Wegen of De nieuwe richting in de Katholieke Drankbestrijding. Spreker begon met er op te wijzen dat de tegenwoordige tijd zoo ontzet tend veel afwijkt van den ouden tijd. Scherp teekent zich af de strijd tus- schen Christus en Satan en daarnaast heeft voor de oude eenvoud, de oude soberheid en matigheid, een geest van genot, ontspanning, plaats gemaakt, die de geheele maatschappij tot in alle lagen heeft aangegrepen. Men stelt hoogere eischen aan klee ding en voeding, 't Schijnt iets gewoon natuurlijks dat men in alles met zijn tijd meedoet. Waar is de eenvoud in kleeding, die voor jaren geheele stree- ken kenmerkte en typeerde? Waar is de eenvoudigheid en dege lijkheid in voeding van vroeger jaren? Ze heeft plaats moeten maken voor de eischen, welke ook hierin de moderne tijd stelt. Men eischt bioscoop, dansen sport en daarnaast viert de gemak zucht hoogtij. En we krijgen menschen die inplaats van gehard en gesterkt voor den strijd des levens, verweke lijkt zijn en onbekwaam zizchzelf of anderen te regeeren. Als ik, aldus spreker, deze toestan den laak, is dit niet omdat de kerk ab soluut bioscoop verbiedt, omdat dan sen in zichzelf zondig zou zijn, of om dat de katholiek zich van alle sport zou moeten onthouden. Neen hoorders, wij moeten een zeker geluk, een gepas te ontspanning hebben. Doch het te vele, de overdaad, de onmatigheid in de beoefening er van leidt tot zonde. Waar treft men de huisgezinnen die uitsluitend in 't gezellig samenzijn hun ontspanning en genot vinden? 't Mee- rendeel, 't overgroote meerendeel zoekt zijn ontspanning in genot naar buiten. Als katholieken zijn wij verplicht iets tegen die genotzucht te doen. Wij moe ten leeren ons iets te onthouden. Dat is ook het standpunt waarop zich So briëtas stelt. Wij moeten als drankbe strijders matig zijn, niet slechts in 't gebruik van drank, doch tevens in het voldoen aan onze gemak- en genot zucht. Zoo krijgen wij vertrouwen in eigen kracht en zijn we een voorbeeld, een propaganda voor anderen. We moeten een bepaalde levenshouding aannemen, die zich spiegelt in die van Christus, de sobere, matige figuur bij uitstek. Dat is de nieuwe weg die So- bri tas u voor de toekomst wijst. Een dankbaar applaus loonde spre ker voor zijn mooie rede. Kapelaan Hoekx sprak namens de aanwezigen 'n hartelijk dankwoord tot den gewijden spreker voor zijn glashelder betoog. Nadat het dameskoor nog een num mertje gezongen had, trad de Tooneel club „Ons Vermaak" voor 't voetlicht met het kluchtspel van Jan Grosfeld, „De Moord". Wat wij er van zien en hooren konden was alleszins te roe men, doch 't meerendeel van 't spel ging verloren in de overtollige luid ruchtigheid der zaal, waarbij nog kwam, dat er momenten waren, dat bijna de halve zaal op de stoelen stond, inplaats van er op te zitten, 't Wordt tijd dat vele dames bij zaaluitvoerin gen in 't patronaat ook eens wat zaal fatsoen leeren; dat zal haar niet scha den en anderen in de gelegenheid stellen iets te genieten. De avond-vergadering voor de hee ren was slechts matig bezet. Hetzelfde programma werd afgewerkt, met dit verschil dat de heeren kalmer het spel volgden. Zilveren Jubileum. Binnen enkele maanden herdenkt de R. K. Werkliedenvereeniging alhier haar zilveren bestaansjubileum. Het plan bestaat dit heugelijk feit luister rijk te herdenken, op een der Zonda gen van de maand Januari 1931. A.s. Donderdag komen de besturen van alle aangesloten onderafdeelingei in vergadering bijeen om de plannen der feestviering te bespreken. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 7 Oct. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 206 P33™6?; 13 veulens; 1390 magere runderen, 78# vette runderen, 123 vette kalveren, 48» nuchtere kalveren, 750 graskalveren, 577 schapen of lammeren, 175 biggen, 21 bokken of geiten en 12 overloope» Prijzen per pond: koeien 3641, 4' 50 en 5457.5 ct.ossen 43, 45-—4»' 5255 c.; stieren 37.540, 42.545, 51 c.; kalveren 6567.5, 7577.5 e# 82.5—87.5 c. Prijzen per stuk: melkkoeien f 24#-- 450; stieren 140490; graskalveren 65115, paarden 180285, slacht- paarden ƒ170—210, hitten 85—180. veulens 85140, fok nuchtere kalve ren 18—28, dito slacht 1622, kalt- koeien 230—435, pinken ƒ170-» vaarzen 225260, biggen 1522, big gen per week 1.752.50. Reeds in een gedeelte van ontt vorige oplaag opgenomen. Bekroningen Antwerpsche Tentoonstelling. De N.V. Leder- en Schoenfabriek Frans van den Assem, Dongen, be haalde de prixd'honneur en grand pn*- Vorstelijke verloving. Koning Boris van Bulgarije i« v®[' loofd met prinses Johanna van Iw^; BUITENLAND. Stahlhelmdag in Koblenz Er is Zondag een Stahlhelmdag houden in Koblenz, waaraan lüüv leden deelnamen o.a. ook de kroo prins, generaal van Lecht e.a. Het ging er zeer enthousiast naai toe. in Frankrijk is men over deze\w monstratie, zoo dicht bij de gren niet te spreken. Uitslagen van Zondag K. N. V. B. HET ZUIDEN. le klasse. Eindhoven—NAC 2-3 De Valk i NOAD 2 4 MVV—Wilhelmina atgek. BVV-PSV 2-6 LONGA-Willem 11 1- 6 2e klasse B. Tegelen—Velocitas 4-2 Helmond—VVV 1-1 Hero-VOS 4-4 3e klasse C. ZIGO—Good Luck 2-2 WSC—Baardwijk 8-0 Oosterhout—RWB 2-1 NOAD 3-SCG 9-0 Reserve 2e klasse A. BW 3—NOAD 4 2-1 Willem II 3 Longa 2 1-6 Wilhelmina 3—WSC 2 1-3 Sportvereeniging 1920 2Dongen 2 0-3

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 6