Nieuws uil Kaatsheuvel e! onverwachte gebeurtenissen bleef houden vergadering werd dan ook lipt personeel aan boord, evenals de besloten om de inhuldiging uit te jjeide heeren De Wit van de Transport ----- jlij, om zoo noodig direct te kunnen ingrijpen. Gelukkig is zulks niet noodig ge- weeSt en Maandagmorgen kon met het lenen der brui? een aanvang worden gemaakt. Om 7.20 uur begon men het eraarte, dat dwars voor de lengte— lichting lag- bii te draaien Zoodia de Ie stand was verkregen, ving men jan de brug langzaam te laten zakken, jeigeed geschiedde door het vol kommen der beide bakken waarop de [igg rustte. Dit volpompen gebeurde „et een snelheid van twee duizend water per uur, door drie pompen jan de sleepbooten en een motorpomp. Langzaam zag men de brug de ,loelen op de pijlers naderen. Om 5 minuten over negen rustte zij daarop uniddels waren de bakken bijna ge. tel volgepomt, zoodat deze niet meer onden zakken. Zooals reeds eerder tmeld moet de brug naar den oever afhellen. Om haar dus op het land loold te krijgen wachtten de leiders van het werk het zakken van het water In den loop van den middag was ook dit uiterst zorgvuldige werk ge gchied, en konden de bakken onder brug vandaan worden gesleept en ze vrij op haar rustpunten. Deze eerste spanning biedt een imposanten aanblik, nu zij op haar plaats is. Reeds kilometers afstand wordt het oog getrokken. Het tot stand komen van de vaste oeververbinding over de Bergsche Maas den Rijksweg Breda—Oorcum kan ieschouwd worden als het eerste werk ian het Bureau voor Bruggenbouw het Departement van Waterstaat. Deze brug ligt in den internationalen verkeersweg Amsterdam—Brabant— AntwerpenBrussel—Parijs en als roodamg moet de vaste oeververbln- dan ook besch vuwd worden als ten zeer belangrijke vooruitgang jovendien zijn de land- en tuinbouw streken in Brabant en de industrie streek aan de Langstraat door deze overbrugging die een nauwer contact niet Zuid- en Noord-Holland tot stand zal brengen ten zeerste gebaat. Het tweede brugdeel zal in Maart van de werf naar Keizersveer worden lebracht, terwijl men het derde deel n Augustus noopt te transporteeren )e overbrugging kan dan ook geheel ereed zijn in het najaar van 1931 )it is een half jaar eerder, dan indien men de brug ter plaatse door middel van steigers had geconstrueerd. De nieuwe brug is zoodanig gebouwd, dat zij op het zwaarst denkbare ver teer is berekend. Provincie Noordbrabant. Oed. .JSiaten van Noord-Brabant overwegen een algerneene regeling voor de subsidieering van het E. K.- werk. Ged. Staten van Noord—Brabant Oveiwegen een verordening in het even te roepen tot het weren van in- oreuk op natuurschoon door ontsieren de reclame. PROV. S TA1EN. Antwoord op de begrootings- rapporten. Ged. Staten schrijven o.m. Volgnummer 72, perceel 18. Te zijner tijd zal de weg Vlijmen- '8Hertogenbosch zeker warden ver breed Ech'.er kunnen niet alle verbe- leringswerken tegelijk worden uitge voerd. Volgnummer 72, perceel 21. Alvorens de wegverbetering nabij Werkendam In overweging te nemen, verdient het aanbeveling af te wach ten hoe het verkeer zien zal gedragen na opening van het veer „Kop van 'l Land". Op het oogenblik ts het verkeer ter plaatse nog weinig bedui dend. Reconstructie. Volgnummer 160 kele tarieven der wet van 16 April j 3e Pr. K.I.K. I 1896, Staatsblad nr. 72, tot regeling Pr. Houdt de Plank I stellen tot Zaterdag 8 November. Alle zeilen zullen nu worden bijgezet om den burgemeester waardig te ontvan gen en daarvoor zullen zeker allen zorgdragen Hebben wij pas genoten van het mooie drama „Biechtgeheim", waarbij de zaal bij den heer Eishout overvol was, thans krijgen we weer een ge zellige avond, waar de Harmonie „de Volharding" haar eerste winter— uitvoering geven zal op Zondag 16 Nov. a s. Behalve prachtige muzieknummers zal het Duo van Engelenvan Meeren uit Breda optreden met een moot repertoir, zoodat wederom een genot volle avond te wachten staat. Zaterdag kwam het pleegkind van P. L. zoodanig van een kar te valle dat het zijn arm brak. Spoedi* werd de jongen door de Eerw. ver pleegzusters voorloopig verbonden en later door dr. van Seeters verder be handeld. Naar ons werd medegedeeld, zal Dondei dagavond een u Uoenng worden gegeven, met Duo de Laat uit Tilburg, in de zaal der Jongens—concregatte. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). J.l. Maandagavond kwam de Kolen- inkoop vereeniging, onder—afdeeling van de Afd. Sprang van het Nea. Werkl. Verbond „Patrimonium", alhier in de zaal van den Cnr. Volksbond tri jaarvergadering bijeen, onder leiding van haar voorzitter dhr. J C. de Roon. Na opening op gebruikelijke wijze werden de notulen der vorige jaar- vergaderfng gelezen. De secretaris bracht hierna zijn jaarverslag uit waaruit bleek dat het ledental tot 139 is gestegen. Circa 2000 H.L. steenkolen werden omgezet. De penningmeester bracht verslag uit, waarna de commissie tot't nazien der boeken verslag uitbracht en de penningmeester werd gedechargeerd. De aftredende bestuursleden dhr. J. C. de Roon, A. Chabot en J. Moie- graaf werden bij acclamatie herkozen. Sollicitanten voor bode en controleur kunnen zich tot 15 November bij het bestuur aanmelden Na nog enkele huishoudelijke aan gelegenheden te hebben besproken, werd de vergadering met Dankgebed gesloten. j.l. Zaterdagavond kwam hei algerneene bestuur van den Christel. Besturenbond Sprang— Capelle in ver gadering bijeen in de zaal van den Cnr. Volksbond. Besprekingen werden gevoerd be treffende de oprichting van een Dok tersfonds, waarvoor bij het C. N. V. nog nadere inlichtingen zullen worden ingewonnen. Enkele regelingen werden getroffen in verband met het 10—jarig bestaan, hetwelk op 9 en 16 Dec. a s„ resp. te Capelle en Sprang, zal worden her dacht en waarop de heer Amelink, secretaris van het CN V. zal spreken over„Voor het recht van onzen stand" De vergadering, die door den voor zitfer den heer J. C de Roon op ge bru kelljke wijze was geopend, werd door den heer W. M. Dalmaijer met Dankgebed gesloten. VR1JH CAPELLE. De landbouwer A v. R aan de Zandschel, hakte dezer dagen met het bieten rooien zoodanig in zijn knie, dat hij zich levensgevaarlijk verwondde. Maandagmorgen vond de land bouwer. A V. aan de Hoogevaart een zijner beste koeien dood in den stal liggen Voor den betrokkene een be langrijke schadepost. O ENDEREN. De heer L. v. d. Beek alhier, behaalde oezerdagenhetdiploma „Boekhouden en Handelsrekenen Hij genoot zijn lessen van het Handelsin stituut Hany Moscow te Amsterdam Ds. J. van Dijk, Ned. Herv. Predikant te Anjum, heeft voor het in^iQTt"^ 'rideraaad 'n bedoeling beroep naar nc(j_ Herv. Qemeente 931 het gedeelte van den provin- „^„Vaantc. Cialen weg van Besoijen naar Tilburg gelegen tusschen den reeds van eene Wphaltdeklaag voorziene keiweg en het wegennet van de gemeente Tilbuig, eveneens te recor struteren. 1DRUNEN. Terwijl de heer v. d K- zich in een kappers.salon bevond- was zijn auto. die hij onbeheerd langs ilen weg geplaaatst had, verdwenen. Na een langdurig onderzoek vond Hen ze terug in het kerkpad. Ver moedelijk een ongepaste grap van opgeschoten jongens. ,t— Landbouwer K. vond een zijner beste melkkoeien dood in de weide. Het beest werd voor de consumptie %keurd. Verzekering dekt gedeelte lijk de schade. Kaatsheuvel, 29 Oct. '30. Aanbesteding. Bij de gehouden aanbesteding van een heerenhuis te Vught, op 25 Oct. j.l. voor rekening van den Weled. heer P. v. d. Velden-Zacht te Vught, onder architectuur van den heer H. J. v. d. Heuvel te Kaatsheuvel, werd ingeschreven als volgt: A. Witlox Zn. Vught ƒ21.700 fa. H. Moerenberg, Oisterwijk 18.824 A. v. Geffen, Boxtel 18.810 Adr. J. A. Vaessen, Vught 18.700 P. Bechtold, 's-Bosch H. Vromans, Vught GRUNEN Zooals gemeld zou a s. P- Bechtold, 's-Bosch 18.100 Donderdag Mr. v. d. Heijden, onze H. Vromans, Vught ƒ17.800 nieuwe burgemeester, gtT istalleerd Gebr. v. d. Heuvel, Vught ƒ17.400 Worden. Verschillende buurtvergade- j Jac. Kusters, Rosmalen ƒ17.300 'togen waren reeds gehouden, waarbij C. B. Timmermans, Sprang 16.400 Van Iedere afdeeling twee afgevaar- Gebr. v. Vianen, Ammerzoden 16.350 bigden Maandagavond ter vergadering H. C. v. d. Schans, Vught 16.332 waren opgeroepen met het gemeente- M. L. v. Grunsven, Oss 15.998 bestuur op het raadhuis Half acht Alb. v. Pinxten, Waren allen present. Doch daar he» St. Michiels-Gestel 15.334 'eest op dezen dag In deze week voor Joh. v. Raathoven, Vught ƒ14.780 vele schoenfabrikanten vele moeilijk J- C. v. d. Sanden, 's-Bocsh 14.690 beden mede bracht, was door eenigen Verordeningen. bunner met den burgemeester eer» Bij Kon. Besluit van 23 September Onderhoud aangevraagd, waarin werd zijn goedgekeurd en afkondiging is Voorgesteld dit feest uit te stellen De geschied op 20 October van de navol- burgemeester kon zich daarmee goed gende verordeningen. VMeenigen. In de Maandagavond ge- Verordening tot wijziging van en- der Personeele Belasting, zooals deze wet nader is gewijzigd. a. Besluit tot heffing van opcen ten op de vermogensbelasting in de gemeente Loon-op-Zand. b. Verordening op de invordering van opcenten op de hoofdsom der vermogensbelasting in de gemeente Loon-op-Zand. Symphonie-orkest. Als een bijzondere attractie gaf de Sociëteit Harmonie Apollo Zondag avond een groot muzikaal concert, gegeven door het Symphonie-orkest van den Kath. Kunstkring uit Oister wijk onder leiding van den heer Bie- mans. Dat het een attractie was, die de belangstelling gaande maakte, bleek wel uit de opkomst van het pu bliek. Tot in de uiterste hoeken was de zaal gevuld met een zeer dank baar publiek. Het symphonie-orkest gaf een programma te hooren, dat van veel durf en ondernemingsgeest getuigt. Weinig plaatsen van zoo kleinen omvang kunnen op een dergelijk or kest bogen. Het geheel doet in een zaal aangenamer aan dan de overstel pende geweldige klankmassa die een corps als Apollo ontwikkelen kan. Biemans gaf momenten te genieten die zeer bekoorlijk waren, doch zoo als te begrypen is van een corps met zoo'n omvang en zooveel jonge krach ten was niet alles zonder vlek. En men moet vooral een symphonie- orkest hebben om gemakkelijk met de stemming in het gedrang te ko men. Geen wonder dat die hier en daar dan ook eens in gevaar kwam. Dat ook de tempo's niet steeds vol doende snelheid bereikten, als som mige passages in „Troubadour" en de „Teil Fantaisie" mag niet van jonge krachten verwonderen. Toch moeten we andermaal hulde brengen aan den eminenten directeur met zijn orkest, die zulk werk aan durft. De Xylophon-solist, de heer v. d. Braak, had een overweldigend suc ces en werd tot een bis-nummertje gedwongen. De humoristen brachten een aange name afwisseling in het groote pro gramma dat gegeven werd. De heer Theo v. d. Hoven, wn. voorzitter van Apollo, bracht den Katholieken Kunstkring dank voor de prestatie's van het orkest. Op 9 Dec. e.k. geeft Apollo in Oisterwijk een ruilconcert voor dezen avond. Vaandelconcert. Het bestuur van de Zangvereeni- ging Bel Canto wijst er ons op, dat 't Vaandelconcert op Zaterdag a.s. om half 8 precies zal beginnen om in de gelegenheid te zijn het groote pro gramma geheel af te werken. Bel Canto zal dan zijn tijd nog hard noodig hebben, immers als we goed tellen, bevat het programma niet minder dan een 30-tal nummers. De groote variatie echter biedt „elck wat wills": koorzang, solozang, orkest, humoristische solo's, duo's, witzen, etc. Ongetwijfeld zal de groote zaal tot in de hoeken bezet zijn. Onderwijs. Na een voorafgaande circulaire tot de ouders der leerlingen, gaven zich aan dé Broederscholen alhier alleen uit het 6e en 7e leerjaar, niet minder dan 38 leerlingen op, die in aanmer king wilden komen voor (M.)U.L.O.- onderwijs of opleiding voor verdere andere studies. Uit deze leerlingen is een klasse gevormd, die de voorberei ding vormt voor alle onderwijs, dat niet met het 7e leerjaar beëindigd wordt. D.E.S.—R.W.B. 2. Zondag j.l. had bovengenoemde voetbalwedstrijd plaats op het ter rein van D.E.S. Buiten verwachting was de publieke belangstelling vrij groot. Om ruim 2 uur blaast scheidsrech ter Schouten de elftallen in het veld. R.W.B. wint den toss en verkiest den wind in den rug. Het spel gaat goed op en neer, beurtelings komen de doe len in gevaar. Als ongeveer 'n kwar tier gespeeld is, weet Smit uit een scrimmage voor doel den bal mooi vrij te spelen en plaatst op vrij groo- ten afstand buiten bereik van den R.W.B.-keeper in doel. D.E.S. blyft nu in de meerderheid behoudens enkele uitvallen van R.W.B., die niet van gevaar ontbloot zijn. Goed voetbalspel was op het gladde veld onmogelijk, zoodat het geheel een saaie vertooning is. Van Boxtel weet voor de rust nog eenmaal op verren afstand te doel punten. RWB pakt stevig aan en het gelukt hen even voor de rust keeper Nouwens te verschalken. Na de rust is D.E.S. sterk in de meerderheid. Herhaaldelijk zweven zij voor de RWB-veste. Gubbens, die op een goe den wedstrijd kan terugzien, weet met een mooi schot te doelpunten. Successievelijk wordt de score op gevoerd tot 6—1 door v. Boxtel en Gubbens. Als de scheidsrechter, die kalm leidde, einde blaast, heeft D.E.S. haar 2en thuiswedstrijd gewonnen. 247 244 241 611 579 5e Pr. Waalwijksche Kegelclub I 6e Pr. Internos 7e Pr. Vriendschap 8e Pr. Amoenitas I 2 Vijftallen Prijzen. Ie Pr. Herinnering I en II 2e Pr. Onder Ons I en II Negenprijs. 3x10 negens. Hoogste korpswerper. M. Musters 73 Personeel Serie. Ie Pr. A. Toorians 128 2e Pr. J. Stiphout 123 3e Pr. M. Hornman 122 Personeel enkele kaart. Ie Pr. T. Thijs 45 2e Pr. A. Stalpers 44 3e Pr. S. de Koek 44 4e Pr. M. v. Loosdrecht 43 5e Pr. H.,v. d. Linden 43 Damesbaan. Ie Pr. Mevr. v. d. Waerden 38 2e Pr. Mevr. Beks 37 3e Pr. Mevr. Stiphout 35 4e Pr. Mevr. Indra 29 5e Pr. Mevr. Prins 28 Vrije baan heeren. Ie Pr. J. Paymans 3 x 45 4 x 44 2e Pr. J. van Roov 3x45 2x44 4x43 3e Pr. T. Thijs 3x45 2x44 2x43 4e Pr. Stiphout 2x45 5e Pr. A. Toorians 45 2x44 6e Pr. G. Böinck 45 44 7e Pr. F. Toorians 45 41 8e Pr. F. van Erven 44 2x42 41 9e Pr. Jac. van Loosdrecht 44 2x42 10e Pr. J. v. d. Heuvel 44 2x41 Hamburgertelling. Ie Pr. M. v. Loosdrecht 4x120 2e Pr. Jac. v. Loosdrecht 4x120 3e Pr. F. Sigmans 120 4e Pr. M. Hornman 2x114 5e Pr. E. van Loosdrecht 114 6e Pr. G. Böinck 2x104 7e Pr. J. van Rooy 104 8e Pr. M. Musters 100 Vaste baan. Ie Pr. M. van Loosdrecht 45 2e Pr. F. Toorians 44 3e Pr. M. Hornman 41 4e Pr. Jac. van Loosdrecht 2 x 40 5e Pr. J. Hendriks 40 VOETBAL. Stand Kegelconcours „De Vrienden kring", Loon-op-Zand, op 23 Oct. 1930. Corpswedstrijd. Ie Pr. Herinnering I 333 2e Pr. Onder Ons I 296 H. E C.-O U. D. O K. 1-5. Het degradatie-spook grijnst weer. We raken er zoo langzamerhand tan gewend dat HEC verliest, maar toch hadden we niet verwacht dat deze wedstrijd zoo zou eindigen, en hoewel de comp. eigenlijk pas aan den gang is kunnen wij toch gevoeg lijk bovenstaande zin aanhalen. We vermoeden echter, dat het niet bi) grijnzen zal blijven maar vreezen dat HEC niet in staat zal zijn zich in de tweede klas te handhaven. Want als van Gudok nog verloren wordt, waar van zal HEC dan de noodige punten kunnen binnenhalen. Het is echter nog erger dat we moeten bekennen dat HEC verdiend verloren heeft. Niet dat Gudok sterker was dan HECneen als we den wed strijd goed nagaan, dan gelooven wij dat HEC meer in den aanval is ge weest en ook werd er door de HECers hard genoeg gewerkt, maar er werden touten gemaakt die 't den tegenstanders gemakkelijkmaakien dezen wedstrijd te winnen. Tweemaal bezondigde HEC zich eraan door tegen den bal te slaan zonder dat er gevaar was, en kreeg Gudok hiervoor penaliys te nemen, die dankbaar gebruikt werden om in goals om te zetten. De keeper deed er aan wat hij kor, en keerde zelfs een zoo'n strafschop, doch voor hij zich kon herstellen zette den gever den bal toch nog. De HECers dachten er zeker niet aan, dat een bal gehou den kan worden of tegen den paal erecht komt, want niemand verleende hulp. En toen HEC ook een penally ie nemen kreeg, werd hij naastgescho- ten. Drie fouten, die HEC evenveel punten kosten want als de penally gezet was had Gudok het zeker harder <e verantwoorden gekregen. Ook zat het den HECers niet mee, want een goal werd geannuleerd, terwijl er geen vutlije aan de lucht was en even voor de rust sloeg de Gudok keeper een hal uit het doel, die reeds over de doellijn geweest was zonder dat de scheidsrechter het opmerkte. Na rust is HEC geruimen tijd sterker geweest, zoo zelfs dat de backs op de middellijn stonden, doch geen der voorhoede-speiers was in staat te scoren. Waar blijven de vroeger zoo beruchte schutters van HEC? Gudok wist wel van de enkele kansen gebruik te maken, zoodat het einde kwam met 1—5, dus de vijfde nederlaag, maar het ergste Is dat 2 spelers vooreerst niet mede kunnen spelen, of heelemaal niet meer. De spil is er nog het ergste aan toe. jammer vooral nu hij zoo goed op dreef was, en door hard en goed werken menige HECer een voorbeeld gaf. Het tweede elftal maakte een ver- geefsche reis naar Heusden, terwijl 't derde met 2—3 verloor van RWB 3. Ongeval. Gedurenden den wedstrijd H E C.— GUDOK j 1. Zondag op het HEC- terrein gespeeld had de HEC-midhalf v. d. Meerakker het ongeluk zijn knie te ontwrichten. W.S.C. WSC treft het al bijzonder onge lukkig de laatste weken met hare wedstrijden op eigen terrein. In de j.l. Zondag gespeelde ontmoeting tus schen WSC 2 en Dongen 2, overkwam de Dongen—rechtsbinnenspeler het ongeluk om circa twintig minuten voor het einde zijn linkerbeen te breken, toen laatstgenoemde tegelijk met den uitgeloopen WSC—doelver— 294 i dedlger naar een naar voren gespeelden bal trapten, met vermeld ongunstig resultaat. Alhoewel in een wedstrijd het regelmatig voorkomt dat twee spelers tegelijkenijd naar den bal trappen, komt het zelden of nooit voor, dat hieruit nadeellge gevolgen ontstaan. Ditmaal viel het al bijzonder ongunstig uit. De wedstrijd zelve werd na dit on geval niet verder uitgespeeld en ge staakt bij een stand van 2—1 voor Dongen 2. Nadat de geblesseerde voorloopig verbonden was geworden, werd deze door de zorgen van het WSC—Bestuur per auto huiswaarts vervoerd. R W B. Het RWB—terrein, werd wederom afgekeurd. RW- 2 verloor in Kaats heuvel van DES, dat over goede schutters beschikt, met 6—1, wat wel ieis meer is dan hen toekwam. RWB 3 kwam met een 3 2 over winning van HEC 3 naar huis. JULIANA. De Zondag jl. gespeelde competitie wedstrijd Juliana 2— Kaatsheuvelsche Boys werd een kwartier na rust toen enkele personen utt Kaatsheuvel langs de lijn den Juliana grensrechter onver wachts aanvielen en mishandelden door den scheidsrechter gestaakt met den stand 2 0 in 't voordeel van Juliana 2. Zondag a s. is vastgesteld de com petitiewedstrijd Juliana I—Zigo uit Tilburg. V' DRUNEN. Zondag j.l. speelde onze voelbai- vereen. „Sporters" een competitie wedstrijd tegen „D.O S." te 's Bosch. „Sporters" verloor met 1—2. „Sporters" II speelde tegen „Rood Wit" III uit Boxtel en won met 4—2. Duivensport. CAPELLE. Alhier is op 25 Oct, opgericht de duivenclub „Nog Sneller" met aan vankelijk 10 leden. Het doel is. om zonder met andere plaatsen samen te vliegen, op eigen gelegenheid in te korven. Dit is voor de liefhebbers ter plaatse een groote stap vooruit, daar het door windrichting en andere oor zaken minder prijzen behalen, thans uitgeschakeld is. SPRANG. Zaterdag j.l. had alhier een openings wedstrijd plaats tusschen de pas gecom bineerde vereeniging D.V.O., thans on der de naam N.E.O., tegen S.D.O., alh. Bij het begin van den wedstrijd bood de aanvoerder A. Braspennings namens S.D.O. de vereeniging N.E.O. bloemen aan, waarvoor de heer J. Hulst de ver eeniging S.D.O. bedankte. De wedstrijd werd door S.D.O. met sprekende cijfers gewonnen en wel met 11—0. De wedstrijd droeg zich echt vriend schappelijk onder leiding van den heer Molengraaf, die de wedstrijd correct leidden. S.D.O. mag met zoo'n elftal ge rust de volgende wedstrijden tegemoet zien. Vooral doelman Eekels, die zijn doel op prachtige wijze schoon wist te houden. VOETBAL. Uitslagen van Zondag. K. N. V. B. HET ZUIUDEN. Ie Klasse. NO ADMW 4—0 Willem IIEindhoven 47 De Valk—LONGA 1—2 BW—NAC 3—3 PSVWilhelmina 21 2e Klasse A. TSCDOSKO 5—1 MEVO—Breda 8—3 DongenMiddelburg 40 2e Klasse B. HEC—GUDOK 1—5 VelocitasHero 13 TegelenVW 2—1 HelmondVOS 40 TACRoermond 42 3e Klasse C. ZIGO—SCG 4—2 Sportver. '20Oisterwijk 21 3e Klasse D. Picus—ESV 4—2 TrichtHelmond 3 13 ZaltbommelBoxtel 94 Eindhoven 3Helmondia 35 De Valk 3—PSV 3 0—4 Reserve 1e klasse. MW 2NOAD'2 6—2 NAC 2—BW 2 4—3 Eindhoven 2Willem II 2 22 WilhelminaHelmond 12 PSV 2—De Valk 2 7—2 Stand le klasse. NOAD 6 5 1 PSV 5 4 1 NAC 4 2 2 0 Willem II 4 2 0 2 Eindhoven 5 12 2 BW 5 113 De Valk 5 113 MW 3 0 2 1 Wilhelnjina 4 10 3 LONGA 5 10 4 0 11 0 9 Tegelen Hero Roermond TAC Helmond VOS GUDOK VW Velocitas HEC Stand 2e Klasse. 1 1 1 1 2 2 2 1 1 0 WSC Noad 3 Sp.-ver. Zigo Baardwijk Good Luck Oosterhout RWB SCG Stand 3e Klasse. 3 4 2 1 2 1 1 0 0 6 8 4 4 4 3 3 0 0 25—8 28—8 15—11 15—13 12—19 12—18 9—15 2—6 9—12 9—26 14—6 22—9 12—9 9—7 15—7 17—14 7—7 7—15 5—11 7—30 -3 2.— -11 1.60 -9 1.33 -6 1.33 -20 1.— -9 0.75 13—20 0.60 3—12 0.00 6—20 0.00 9 7 5 5 6 6 4 3 1 0 21- 30- 11- 8- 17- 11- GEMENGl) NIEUWS. Botsing tusschen auto en motorrijder in den Haag. Op den boek van de Thomsoniaan en de Valkenboschkade in Den Haag zijn gistermorgen omstreeks 9 uur een 20 3 5 3 3 4 4 5 2 3 6 4 4 3 3 2 2 2

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 7