zegenrijk bestuur, is de sympathie, die Mr. Loef! in Drunen vond, een wel sprekend bewijs van de door hem als burgemeester dezer gemeente verwor ven verdiensten. Zooals ik reeds zeide, aanvaard ik mijn nieuwen werkkring met een blij hart. Met ambitie en opgewektheid zal ik de belangen van de gemeente Drunen en van hare inwoners dienen en zooveel mijn krachten en vermogens zulks toelaten den bloei en den voor uitgang bevorderen. Bij mijn werken vertrouw ik op den steun en de medewerking van U allen, zonder uitzondering, te mogen rekenen. De joviale en hartelijke ontvangst, die mij bij mijn oificieele intrede in deze gemeente is bereid, de hartelijke woorden, die mij werden toegesproken, getuigen, dat mijn roep op uw aller medewerking niet tevergeefsch zal zijn. Ik breng U dank voor die betoonde hartelijkheid in het bijzonder U mijn heer Van Spijk als oudste wethouder, dank voor uw welwillende woorden niet alleen, maar ook voor de correcte wijze, waarop gij tijdelijk het ambt van burgemeester dezer gfemeente hebt uitgeoefend. Heeren wethouders, zoo juist heb ik gezegd, dat ik vertrouw aller mede werking te mogen ondervinden bij mijn verantwoordelijke taak. Op de eerste plaats dacht ik daarbij aan U, met wie ik in het College van Burge meester en Wethouders veel zal samen werken. Van uw grooten schat van ondervinding en van uw uitgebreide kennis der plaatselijke toestanden, die mij uiteraard nog vreemd zijn, ver wacht ik een krachtigen steun. Een prettige samenwerking met U zal ik steeds zeer op prijs stellen en mijner zijds zal ik daarvoor mijn uiterste best doen. Heeren Raadsleden, toen ik zooeven zeide, dat ik bij mijn vertrouwen op aller steun het eerst dacht aan de heeren wethouders, waart gij als voor voornaamste bestuurslichamen der ge meente geen oogenblik uit mijne ge dachten De weihouders hebt gij uit uw midden gekozen, zij hebben uw vertrouwen en wanneer mijne samen werking met hen niets te wen>chen overlaat, vlei ik mij met de verwachting dat ook de samenwerking met U zoo danig zal zijn, dat er goed werk in 'i belang der gemeente zal worden tot stand gebracht. Ik verzeker U dat ik trachten zal. spoedig uw volle ver trouwen te winnen Het zal mijn stre ven zijn, om, in prettige en loyale verstandhouding met U recht door zee en - zoo onpartijdig mogelijk, te arbeiden ter bereiking van het doel, dat ons allen yereenigt, n.l. den groei en bloei der gemeente Drunen. Verder doe ik een beroep op U. secretarisschenk gij mij uw vertrou wen en ik geef U het mijne. Wij zul len dan prettig en vruchtbaar samen werken. Ik reken bij de vervulling van mijn plichten op den ontvanger, ambtenaar ter secretarie en de politie, kortom op allen, die met mij geroepen zijn om te arbeiden aan de belangen dezer schoone gemeente. En hierbij denk ik ook aan de Pers, die, onmisbaar in de huidige samenstelling der maat schappij, zoo veel ten goede kan uit richten. U allen nogmaals van ganscher harte dankend, namens mijne toekomstige echtgenoote en mijne familie, voor uw hartelijke ontvangst in de gemeente, verklaar ik in het volle besef van de gewichtige taak, die mij wacht en van de rechtmatige verwachtingen, die gi te mijnen opzichte koestert, het voor zitterschap van uwen Raad te aanvaar den, daarbij God biddend, dat Hij mijn werk onder u moge zegenen. Inmiddels wachtte voor 't raadhuis een groote menigte, en toen Z Ede achtb. op het bordes verscheen, ging een luid hoerageroep uit de schare op Toen het gejuich eenigszins tot be daren was gekomen, sprak de burge meester de enthousiaste menigte als volg! toe Burgerij van Drunen. Reeds zooeven ln de zitting van uwen gemeenteraad, waarin ik plech tig werd geinstalleerd tot voorzitter, heb ik gezegd, dat ik reeds lang het ideaal koesterde, mij meer diensibaar te maken aan de gemeenschap. Mijne benoeming tot burgemeester brengt de vervulling van dat ideaal meer binnen mijn bereik immers mijn dagtaak zal het zijn, mij in te span nen voor de gemeenschap, steeds er op uit te zijn de belangen der ge meenschap te dienen en te trachten het welzijn en het geluk der gemeen schap te bevorderen. Ik ben dan ook verheugd over mijne benoeming tot burgemeester, maar ik ben vóó'al verheugd, dat ik benoemd werd tot burgemeester van uwe gemeente. Steeds heb ik mij ook al was ik niet in deze streken woonachtig in merg en been Brabander gevoeld en ik ben dat ge bleven, maar meer nog voel ik mij één met u, Ingezetenen van Drunen ik voel me een der uwen. Geboren in de naaste omgeving van uwe schoone en bloeiende gemeente, heb ik daar ook een groot deel van mijn jeugd doorgebracht en was uwe ge meente mij even bekend als mijne geboorteplaats. Ik heb mijn geboortestreek lief en tot die geboortestreek behoort ook uwe gemeente. Welnu, wat men lief heeft koestert men gaarne, men is er op uit het voorwerp zijner liefde niet alleen on geschonden te bewaren, neen, men wil het verfraaien en schooner maken. Ingezetenen van Drunen, het zal mij een aangename en heerlijke taak zijn voor het heil van u en de uwen. voor het heil van uwe gemeente te arbei den, haren groei en bloei te helpen bevorderen. Daarvoor zal ik steeds mijn beste krachten inspannen en daarvoor zult gij steeds op mij een jeroep kunnen doen. En dat de taak, die nu op mijne schouders drukt, een taak, die veel van mij zal eischen, ook een dank bare taak zal zijn. daarvan ben ik overtuigd. Die overtuiging zij moge stout heeten put ik uit de enthou siaste en hartelijke wijze, waarop gij mij en de mijnen zoo feesteli'k bin nen uwe gemeente ontvangen hebt. Voor die meer dan hartelijke ontvangst dank ik u van ganscher harte, ook namens mijne toekomstige echtgenoote, die ik hoop. dat gij spoedig een der uwen zult mogen noemen Deze dag zal voor ons een onvergetelijke blij ven. Hartelijk en oprecht gemeend, bur gers van Drunen, eindig ik dan ook met een: Lang leve Drunen!!! Weer klonk een geestdriftig gejuich uit de menigte op, en hieraan scheen jljna geen eind te zullen komen. Hierna ving de receptie aan waarbij tal van vooraanstaande personen den nieuwen burgemeester hunne geluk wenschen kwamen aanbieden. Wij merkten o.a. op den vorigen burgemeester van Drunen, Mr. H. ,o« ff. thans burgemeester te Vught, oud-burgemeester v. Huiten. de bur gemeesters der gemeenten Waalwijk, Nieuwkuijk en Haarsteeg. Notaris Schreurs, Dr. v. Seters. de Z E. Heer 'astoor en kapelaan van Drunen, Ds. v. d. Vlugt, alle leden van den gemeenteraad en deputaties van de harmonitëi, boerenleenbank en andere vereenigingen. Na afl)op der receptie trok de stoet door de Torenstraat. Op de Heide nabij H Pulles werd halt gehouden en werd de nieuwe burgemeester toe gesproken door den heer J. v. Wijk, die namens de bewoners van de z.g Heide dezen en zijn aanstaande een hirtelijk welkom toeriep en de beste wenschen uitsprak. Door een dochtertje van J Peters werden hierna aan. de aanstaande bur gemeesters vrouwe bloemen aange boden onder een mooi toespraakje als welkomstgroet van de kinderen van de Heide. Toen de stoet de buurtschap Huiten bereikt had, had de burge meester een hulde van de bewoners van Huiten in ontvangst te nemen in den vorm van een hartelijk welkomst woord en gelukwensch van den heer de Wijs en een fraai bouquet aange boden door de jongejuffrouw F.Hoff man. Een bijzondere aardige attentie hadden de bewoners(sters) van den Wolfshoek hun nieuwen bugervader en aanstaande echtgenoote bereid. Nadat door een dochtertje van den heer J. v. d Wiel bloemen waren aan geboden met een hartelijk toespraakje, zong een kring van bruidjes een wel- komstbloemenlied en strooide onder— tusschen bloemen uit. Toen de stoet bij de Molen was aangekomen aan de grens van Elshout, werd rechtsomkeert gemaakt en via den Heusdensche weg trok men naar de remise waar de stoet werd ontbonden. Nog lang bleef er in Drunen een gezellige feeststemming en drukte heerschen. De algemeene feestvreugde welke wij bij de bewoners van Drunen mochten ontwaren is wel het beste bewijs van de ingenomenheid waar mede men allerwege de benoeming van Mr. v. d Heijden heeft vernomen. Ook voor Zijn Edelachtbare zal deze hartelijke huldiging een groote voldoe ning «zijn geweest. Zij wekt de beste verwachtingen voor een vruchtbare samenwerking en een prettige verstand houding in de toekomst. De installatie te Elshout. Ook Elshout had zich danig voor bereid op de komst van zijn nieu wen burgervader. De miezerige motregen, die den geheeien dag ai had neergedreind, was inmiddels opgehouden, en lustig wapperend, maakten de talrijke vlag gen het genadeoord tot een feestver- blljf. De geheele bevolking van het dorp leefde mee en reeds tegen drieën trok ken de groepjes belangstellenden naar den molen, waar de ontvangst zou plaats hebben. De prachtige optocht, begeleid door de fanfare had zich reeds om half twee aan den dijk opgesteld en had reeds, vooridurend omstuwd door een dansende massa een tocht door de plaats gemaakt. Wachten duurt in den regel lang. vooral als men een half uur te vroeg komt. Maar voor de vroolflke Els houtsche jeugd scheen het korten van den tijd nogal mee te vallen, ten minste ze hadden pret genoeg. Op de plaats waar zoo straks Z.EdelAchtb zou worden ontvangen dansten en hosten onophoudelijk heele slierten van boeren en boerinnen heen en weer, en ze zongen dat het een lust was. En de anders misschien zoo strenge oudjes keken vandaag niet zoo nauw en lachten er eens meeen ook de goedmoedige pastoor zag dezen keer wat door de vingers en gunde het jonge volkje die pret van harteHet was toch feest vandaag En midden tusschen deze vroolljke snaken, die terloops gezegd niet sche nen op te merken dat ze op sommige plaatsen tot de hielen in de modder baggerden, stonden de oificieelen ge duldig de komst van den burgemees ter af te wachten. lntusschen hadden wij den tijd om den optocht eens te bekijken. Hij zag er prachtig uit, verschillende mooie voorstellingen werden gegeven, die voor een plattelandsplaatsje juist ty peerend waren. Van de wagens noemen wij Drankbestrijding" (tusschen haakjes weten wij niet wat de reclameplatei van „Hulskamp" hierop te beduiden hadden), „Brabantsche Koffietafel" .Kapperszaak", praalwagen „Het is met koffiedrinken niet alleen te doen", De Vlag" en „Oude en Nieuwe tijd" Verder sloten nog verschillende vereenigingen met hunne vaandels bij den groöten stoet aan. De ontvangst De tijd was dus vlug om, en nadat reeds enkele keeren loos alarm was gegeven, hoorde men uit de verte den roepDaar is hijEn hij was er, een stoet van auto's kwam langzaam aangereden en lntusschen deed de Fanfare haar best om de ontvangst zoo luisterrijk mogelijk te maken Toen de burgemeester en zijn ver loofde hun auto hadden verlaten sprak de heer A. Willems, voorzitter van het Feestcomité als volgt Als voorzitter van het feestcomi'é. dat zich gevormd heeft om U te hul gen bij Uwe intrede als burgemeester dezer gemeente, valt mij de eer te beurt U 't eerst het welkom in Uwe gemeente toe te roepen. Toen voor bijna 3 maanden op 9 Aug. de tijding bekend werd dat uw voortreffelijke voorganger mr. Lot ff benoemd was tot burgemeester der gemeente Vught, werd deze benoeming hier ter plaatse met zeer gemengde gevoelens ontvangen. Immers, wij ver loren in hem een hoogst btkwaam, talent en karaktervol man, die in den korten tijd, dat hij hier burgemeester was. veel' goeds tot stand heeft ge bracht. Le roi est mort, vivé le rol, zou ook hier kunnen gulden en spoedig waren dan ook de gesprekken van den dag, wie toch wel de nieuwe burgemeester zou zijn. En juist twee maanden na de benoeming van 6ur gemeester Lotff, op 9 October ver kondigden de bulletins, dat H M onze geëerbiedigde Koningin, mr. v. d. Heijden uit Den Haag, gelijktijdig met burgemeester van Drunen. be noemd had tot hoofd der gemeente Oud-Heusden en Elshout. Eenige oriënteering was noodig, maar al spoedig bleek, dat de be noemde burgemeester zijn nieuwe gemeente wel kende, en hij voor 'n groot deel der gemeentenaren geen vreemdeling was. U burgemeester komt hier in 'n bekend milieu. Als zoon van de Langstraat kent gij het nijvere volk, dat in industrie land- en tuinbouw zijn bestaan vindt, het volk godsdien stig in merg en been. Gij kent hun zeden en gewoonten, gij weet het vele goede, dat zij bezitten. Maar u kent ook, of zult althans leeren ken nen hun zorgen Hun zorgen, die hun hoofdoorzaak vinden in den slechten gang van land- en tuinbouw. Maar burgemeester, wij hebben vertrouwen in u. Als man van kracht, van studie en intellect, als man met uitgesproken wil tot het goede, zult gij zijn onze burgervader, onze be schermer en raadsman, die al wat moeilijk is voor zijn gemeentenaren uit den weg zal ruimen zoover het in zijn vermogen ligt. Daarom burgemeester, hartelijk wel kom. Ook welkom aan uwe familie en toekomstige familie, Inzonderheid uwe verloofde, die wij naar we hopen binnen niet al te langen tijd zullen mogen begroeten als eerste burgeresse dezer gemeente. U ziet burgemeester, de ontvangst u hier bereid is beschei den, maar we hebben ons in 't on vermljdelijke moeten schikken n.l. uw uitdrukkelijken wensch, 'n eenvoudige intocht. Hier zijn vertegenwoordigd, harmo nie en liedertafel, rijvereeniging, werkliedenbond, O.L Vrouwe Schuts, handboogschutterij Victoria, de jonge lingencongregatie, de jonge boeren stand en meer andere Zij bieden allen u hulde en hadden gaarne u en uwe ge achte familie 'n intocht bereid groot- scher en schooner, met 'n rijke folklore, waarvan ons goede Brabant nog zoo. veel is bijgebleven. Ik moge dan eindigen met den wenschv Leve onze nieuwe burgemeester 1 Door een enthousiast gejubel gaf het volk zijn instemming met deze woor den te kennen j met een kort woord bracht Z.Edelachtb. hier dank voorde zoo buitengewoon hartelijke ontvangst. Onder de tonen der Harmonie ging het hierna naar het Raadhuis. Bij den boog bij het WIeleind werden door het dochtertje van dhr. J. Voorbraak bloemen aangeboden aan de verloofde van den burgemeester. Bij het raadhuis aangekomen, werd door de Liedertafel „Eendracht maakt Macht", directeur M van Beurden, een welkomstlied gezongen. Op het Gemeentehuis. Nadat de burgemeester met zijn ver loofde en verdere familie, het Eere-, en uitvoerend comité en de raadsleden hadden plaats genomen, werd de ver gadering geopend en las de secretaris allereerst den benoemingsbrief voor Hierna hield de oudste wethouder de E.Achib. heer W. Klijn, de vol gende installatie—rede. Toen wij het officieel bericht moch ten ontvangen, dat het Hare Majesteit de Koningin Wilhelmina had behaagd, U te benoemen als Burgemeester dezer gemeente, waren wij hiermede zeer ingenomen en verblijd. Uwe geachte ouders en familie behoorden immers tot de meest vooraanstaanden van Groot-Waalwijk. Het zij ons vergund te herinneren aan het feit, dat uw zoo geëerde vader in die belangrijke ge meente gedurende lange jaren het vertrouwvolle en gewichtige ambt van gemeente-ontvanger heeft vervuld op de meest eervolle wijze. Onzen eerbiedigen dank aan Hare Majesteit de Koningin der Nederlanden en allen, die uwe benoeming hebben willen bevorderen. HM. heeft mij ontheven van de zware taak, die mij als waar nemend burgemeester drukte op mijne schouders en nu Is toevertrouwd aan zulke uitnemende handen. De Regeering deed in het verle den niet tevergeefs een beroep op Uw erkende bekwaamheid, getuige de verschillende voorname functies U opgedragen. U hebt als jong en energiek Burge meester uwe schoone betrekking aan vaard door aflegging der vereischte eeden in handen van het hoogste burgerlijk Gezag in deze Provincie Wij durven stellig te vertrouwen dat U de goede verwachtingen, welke wij terecht van U mogen koesteren, niet zult beschamen en evenals mr Lotff. de belangen dezer gemeente eminent en onvolprezen zult weten voor te staan en te behartigen. De gemeente-secretaris, de heer Van Liempt, de Ontvanger, tevens ambte naar ter Secretarie, de heer Van Heijst zullen U in alles, wat de gemeente aan gaat, behulpzaam zijn, waardoor uwe ambtelijke bezigheden aanmerkelijk zullen worden verlicht Het Dagelijksch Bestuur en de gemeenteraad zullen U ook gaarne welwillend tegemoet treden opdat uw bestuur in alle opzichten voor deze gemeente en hare ingezetenen ten zegen zij Zulks geve God Op dit plechtig oogenblik, is het wel vereerend voor ons, U nu te kun nen omhangen met den ambtsketen, het zinnebeeld uwer waardigheid en macht en verklaren U geinstalleerd als Burgemeester der gemeente Oud Heusden en Elshout. Alsdan werd het woord verleend aan den heer F. van Lierrpt, gemeente secretaris, die ongeveer als volgt sprak Namens de ambtenaren heet ik U. geachte burgemeester, van harte wel kom. Wij doen dit van ganscher harte omdat U is een Brabander wat voor ons een waarborg is dat U zult zijn een kundig en eerlijk burgemeester. Lang geleden heb ik het genoegen gehad uw vader te leeren kennen als een der meest hartelijke ingezetenen van mijn geboorteplaats. Ik heb hem leeren kennen als iemand met een nobel karakter, als een eerlijk en zeer hoogstaand man en waar zonder twijfel deze goede karaktereigenschappen op U zijn overgegaan, mag ik de gemeente feiiciteeren met uwe benoeming. De ambtenaren zullen U steeds gaarne in alles bijstaan, zoodat U later zult zeggen't is goed hier te zijn. Het oudste raadslid, de heer de Baalj, sprak hierna: Als oudste lid van den gemeenteraad feliciteer ik U met uwe benoeming tot burgemeester van onze gemeente. Ik hoop dat U onder Gods zegen lange jeren in het belang van deze gemeente zult mogen werkzaam zijn. Bij deze maak ik van de gelegenheid gebruik om dank te brengen aan Mr. Lor ff voor alles wat hij in de korte jaren dat hij burgemeester dezer gemeente is geweesi in 't belang van de gemeente en vooral in die van den werkenden Stand, heeft gedaan. De burgemeester nam hierna het woord en sprak Aan Hare Majesteit, onze geëerbie digde Koningin breng ik op de eerste plaats mijn eerbiedigen dank, dat het Hare Majesteit heeft behaagd mij te benoemen tot burgemeester der ge meente Oud Heusden—Elshout. Zijne Excellentie den Minister van Staat, Minister van Blnnenlandsche Zaken en Landbouw, en aan Zijne Excellentie den Commissaris der Koningin in deze Provincie zeg ik dank voor het vertrouwen, dat zij in mij stelden, waardoor mijne benoeming tot burgemeester dezer gemeente mogelijk werd. Door mijn werk hoop tk te toonen, dat het in mij gestelde ver trouwen niet misplaatst is. Het past mij ook hier een woord van dank te brengen aan U, oudste wethouder, voor de correcte wijze, waarop gij tijdelijk het ambt van bur gemeester dezer gemeente hebt waar genomen. Wat ik zooeven bij mijn installatie als voorzitter van den Raad der ge meente Drunen heb verklaard, kan ik ook hier verklaren Met blijheid aanvaard ik de groote verantwoordelijkheid, die hetambtvan burgemeester op mijn schouders legt. Het ideaal, dat ik reeds lang koesterde, n 1. mij dienstbaar te maken aan de gemeenschap, ligt thans in veel ruimere mate dan voorheen binnen mijn bereik. En dat het juist het mij dierbare Brabant is, in het bijzonder eene ge meente, waaraan ik mij door vele her. inneringen gebonden voel, dat ik mijn beste krachten kan gaan wijden aan Uwe gemeente, dit maakt voor mij die blijheid tot een groote vreugde. Slechts kort heeft mijn voorganger, Mr. Lotff wien ik zooeven in Drunen reeds hulde bracht, het ambt van burgemeester in Uwe gemeeniebekleed. Deze korte tijd echter deed hem kennen als een voortrtffdijk leider, mij tot voorbeeld. Zijn stappen te drukken zal mij den weg wijzen naar een weder, keerige waardeering en onderlinge samenwerking met allen, die in het bestuur uwer bloeiende gemeente een taak hebben te vervullen. De hartelijke ontvangst binnen uwe gemeente, de welwillende woorden, die tot mij werden gericht, schenken mij het vaste vertrouwen, dat ik ook hier zal vinden de medewerking, die ik zoo noodig heb om mijne zware plichten naar behooren te vervullen, lk reken op den steun van u, heeren wethouders, die het behoeft geen betoog over een rijke ervaring beschikt. Gij kent in deze gemeente de practische verhoudingen en toe. standen, zooals ik hoop ze spoedig te kennen en te begrijpen. Gaarne houd ik mij daarom aanbevolen voor Uwe wenken en aanwijzingen, die mij zeker bij mijn eerste optreden, van groot nut zu len zijn. Vooral reken ik op de goede ver standhouding en een vruchibare samen werking met u, heeren raadsleden, die, als vertegenwoordigers der gemeente Oud-Heusden—Elshout, de belangen dier gemeente kent en begrijpt, en die gekozen zijt, om die belangen naar best vermogen te behartigen. Beiden zijn wij hier met eenzelfde doellaat ons dan ook eensgezind en met waar- deering voor elkanders inzicht trachten dat doel te bereiken. Mijnheer de secretaris, wil de arbeid, die ons bijna dagelijks met elkander In aanraking brengt, vruchtbaar zijn, dan is op de eerste plaats vereischt een goede verstandhouding. Van die goede verstandhouding kunt gij ver zekerd zijn, indien uw werk den stempel draagt van nauwgezette plichts- beirachting. vff 4 Een beroep doe ik voorts op Uw medewerking, mijnheer de Ontvanger, en op die van de politie. Een beroep doe ik op de medewerking van allen, met wie ik bij de vervulling mijner plichten als burgemeester op eenigerlei wijze in aanraking zal komen, Een beroep doe ik ook op de pers, om met mfj, indien de goede zaak zulks vereischt, eensgezind mede te werken in het belang dezer gemeente, Laat mijn beroep op u allen niette vergeefs zijn, want gij weet dat, evenals in de groote maatschappij, ook in deze kleine, de menschen op elkaar zijn aangewezen. Mijn voornemen is, uwe gemeenschap, waaraan ik mag gaan deelnemen, met dien ijver en dte liefde te dienen, die gij moogt verwachten van iemand, die nauwgezet zijn taak van burgemeester zal vervuilen. U allen nogmaals dankend, ook namens mijne toekomstige echtgenoote en mijne familie, voor de hartelijke ontvangst binnen uwe gemeente, ver klaar ik met een bede om Gods onmisbaren zegen— het voorzitierschap van Uwen Raad te aanvaarden. Een hartelijk applaus weerklonk na deze rede Hierna werd de eerewijn rond gediend. Bulten had zich Inmiddels eefl groote menigte opgesteld en de Har monie en Liedertaiel gaven enkele nummers ten gthoore. Luid toegejuicht verscheen de bur gemeester en zijn verloofde op het bordes van het prachtig versierde raadhuis, De ZeerEerw, heer Pastoor Willeffl' hield nier op de hem eigen geestdrif tige wijze de volgende redevoering: Neem me niet kwalijk, burgemeester. Ik zie daar iemand, met wten ik een appelije te schillen heb. Ik heb nog niet aan zijn veeren kunnen komen, mag ik dan eerst met hem afrekenen, anders ontspringt hij den dans weer, Het is uw voorganger, de tegen woordige burgemeester van Vught. Is heb Z.E A. nog niet onder schot kun nen krijgen. Maar nu heb ik hein onder en nu schiet ik. Nu schiet i op hem af de pijlen der dankbaarheia van al zijn oud-gemeentenaren va Oud-Heusden, dankbaarheid v°o alles wat hij hier heeft gewrocht i het korte tijdsbestek, dat hij me burgemeesterde ik doubleer en sch af de pijlen van ons aller toegenege^ heid en van ons aller hartelijkste 8 lukwenschen voor zijn verder leve"^ ik hoop, dat mijn pijlen raak zu zijn en zullen gevoeld worden tot lengte van dagen. Burgemeester der gemeente OuQ Heusden tot U

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 2