Het Zilveren ambtsjubileum van Burgemeester P. Dekkers te Waspik. TWEEDE BLAD. Waspik was Zaterdagmorgen reeds vroeg in feeststemming; van zoo on geveer alle huizen en openbare ge bouwen wapperde de vlag ten teeken dat Burgemeester Dekkers vandaag z{jn 25 jarig ambtsjubileum herdacht. De woning van den burgemeester was schitterend versierd met grom en bloemen, terwijl zij 's avonds geheel verlicht was, wat, zooals uit het ver dere gedeelte van dit verslag nog zal blijken, schitterend uitkwam tn dan ook het middelpunt der attractie vormde. 0-»k het raadhuis was prachiig op gesierd en gaf een keurig aanzien, üok van binnen had men uitstekend gezorgd voor de aankleeding. De raadszaal, die anders zulk een soberen indruk maakt, was onder leiding van den heer B. van Schijudei, Secretaris der gemeente Waspik, keurig opge tooid. De schitterende tapijten waren hiervoor door de fa. Vroom Drees- man te Breda bereidwillig afgestaan. Plechtige H. Mis. De plechtigheden begonnen 's mor gens half tien met een H. Mis, opge. dragen door den Z.Eerw heer Huij- bers, geassisteerd door den W Eerw. heer kapelaan Damen, neef van den jubilaris en pater Honorius van het klooster der ongeschoeide Carmeiieten, resp, als diaken en sub-diaken. Het zangkoor voerde de 4 stemmige Mis van Albert Franken, onder leiding van den directeur den heer van Iersel, zeer goed uit. Het feestcomité begeleidde den bur gemeester en zijne familie op weg naar de kerk. Feestvergadering van den Raad. Direct na deze H. Mis, die door talrijke gemeentenaren werd bijgewoond ging het naar het raadhuis, waar een buitengewone raadszitting werd ge- houden. Onderweg werden aan Mevrouw Dekkers door het zoontje van den beer B. van Schijndel bloemen aan geboden. Toen de jubilaris met zijne echt- genoote en verdere familie, en tevens de leden van het feest- en eere comiiin de prachtig versierde zaal hadden plaats genomen opende Wet houder Rubbens de vergadering. De heer Rubbens sprak den jubila ris dan als volgt toe Nadat de eerewijn was rondgediend en een heildronk- was uitgebracht, wenschte de heer v, d. Rijken, oudste raadslid, den burgemeester geluk na mens den gemeenteraad. De heer v. d. Rijken uitte zich ongeveer als volgt Na een hartelijk apolaus nam de eemeente—secretaris de heer B. var Schijndel het woord om den burgp meester te fellciteeren. De Secretaris sprak als volgt wil dank i fWT- De burgemeester dankte hierna on gevper In de volgende bewoordingen Een krachtig applaus bevestigde deze zoo spontaan en geestdriftig gesproken woorden. Hierna werden van den jubilaris met zijne familie, en met het eere—comifé enkele foto's genomen. Receptie. Inmiddels bleven de talrijke bloem stukken binnenstroomen. en de raad zaal leek tijdens de zeer druk be zochte receptie een waren bloemen- luin. Allereerst werd de jubilaris gefe Hclteerd door het feestcomi'é. bij monde van den heer C. Q. Gijsman, voorzitter van dit comi'é. De heer Gijsman sprak Met een kort woord dankte den burgemeester. Verder zagen wij onder de velen die van de receptie gebruik maakten, °a. nog deputaties van: de R K. Kfesvereenlglng, de Harmonie .Volks vlijt en Volksvermaak", R K. Werk- Hedenvereeniginjf, Burg. Armbestuur, R. K. Kerkbestuur, R K, en Chr. Schoolbestuur. Waspfks Belang. R,K Zangkoor Parochiekerk en St. There- siakerk, Tosneeivereenfeing „Entre Nous", Van de geestelijke overheid merkten wij op pastoor Huijbers, ka- oelaan Damen en Pater Rec'or Hono rius en assistenten van het Carmelie- tenklooster. Hiermede was hef meer off cleele gedeelte van de feestelijkheden ten einde. Om half drie brachten de kinderen uie a der lagere scholen den jubilaris eene j slem, t PROVINCIAAL NIEUWS. 7. B. C. In de Dinsdagavond gehouden ver gadering van de T. B, C -Commissie werden de finantien eens duchtig onder het oog gezien, Aan de kas worden zware eischen gesteld. Dit jaar zijn 9 kinderen naar de Gezondheidskolonien gezonden. 3 patiënten naar Sanatoria, I naar Rotterdam Hiermede zijn groote be dragen gemoeid en het is dan ook een moeilijk werk daarvoor steeds geld te vinden. Wil men den strijd volhouden dan moet steun verleend worden. Indertijd Is een actie op touw gesteld om een kleine wekeiijksche bijdrage van patroons en arbeiders. Dit werkt in Tilburg schitterend. Hier wil dit niet vlotten en is nog geen voldoende samenwerking. Besloten werd nogmaals te trachten de bezwaren op te heffen en anders op andere wijze vrijwillige vaste bij dragen zien te verkrijgen. Dr. Langemeijer deelde mede da voor een nieuwe patiënt vrijwillige bijdragen zijn ingekomen tot een bedrag van f 110. Giften, liefst vaste bijdragen, worden gaarne ontvangen door den Secretaris der Commissie, Notaris A. Schaap. „Mascotta." De uitvoeringen van de operette „Mascotta", Zondag en Maandag door Tavenu gegeven, zijn voor deze ver- eeniging een groot en onverdeeld succes geworden. De jaarlijksche operette—opvoeringen van Tavenu hebben zich in den loop der jaren in het muzikale leven onzer gemeente haar vaste plaats weten te veroveren en zij hebben recht op die plaats. Het buitengewoon groote bezoek, bijna geen plaatje in Musis bleef beide avonden onbezet, bewijst ook wel overduidelijk de groote waardeering van het publiek, wat zij in elk opzicht ook ten voile verdienen. Mascotta" de 3 bedrijvige operette van Edmund Audran, is zoowei van muziek als tekst een alleraardigst, geestig werk, waarin de min of meer comische verwikkelingen elkander ver rassend snel opvolgen. Na de uitvoe rige verklaringen van den inhoud, van de zijde der vereeniging zelf in de voorgaande nummers van ons blad gegeven, behoeven wij hieromtrent niet meer in herhaling te treden. Trouwens een operette is er steeds het meest op geprepareerd oor en oog door klank en kleur te streelen en hierin is zij door de bezetting met Tavenu's prima krachten, versterkt met den heer Weijnen uit Roosendaal als gast en de kunstzinnige aankleeding niet te kort geschoten, terwijl daarbij tevens ook het komische element >eenszins ontbrak. Mejuffrouw Dina Slaats, in de titel rol van .Mascotta", gaf ons volop te genieten van haar rijke, volumineuze stem gepaard aan haar keurige voor dracht Ze speelde en zong met bravour en bracht in haar rol een tinteling en even, die menige beroepsartiste haar niet zou hebben verbeterd. Een haar waardige rivale had ze in mejuffrouw Anna Fransen als prinses Fiametta, die als altijd met haar lieve sopraan volkomen beheerscht spel en No. 90. Woensdag 12 Nov. '30. 53e Jrg. De Echo van het Zuiden. hulde en waardeering van den gemeen ieraad en de ingezetenen. Tenslotte, geachte vergadering, stel ik voor een heildronk uit te brengen op den jubilaris. Als oudste wethouder is het mij een aangename taak en plicht U, mijnheer de Burgemeester, namens den gemeen teraad en de ingezetenen, van harte ge luk te wenschen met uw 25-jarig ambts jubileum. Gedurende uw ambtsperiode zijn er vele verbeteringen in de gemeente tot stand gebracht. In de raadsvergaderingen hebt u steeds de zuinigheid voorop gesteld en a'tijd zijt gij onpartijdig in uw leiding en oordeel geweest. De ingezetenen hebt u altijd, allen en iedereen, trachten te helpen en tevreden te stellen. Ook in de vergaderingen van net Dag. Bestuur der gemeente heeft er steeds een aangename geest geheerscht, ook al was men het niet eens van mee- mng. Namens den gemeenteraad en de in gezetenen wensch ik u, mijnheer de tuirgemeester, zoowel als uw zeer ge ente vrouw, van harte geluk en spreek wensch uit dat u nog vele jaren in boede gezondheid in onze gemeente mo ge vertoeven. Als blijk van waardeering bied ik U raa16"8 ,den Raad en de ingezetenen dit ,i aeau (een prachtig schilderij in bree- ir<hfi0j van den bekenden kunst- mlder Frans Slager uit Vught) aan. zal K-aanschouwen van deze schilderij een u ®Jeeds aangename herinnerin- opwekken en doen denken aan de Wanneer ik vandaag het woord vraag zal dat niet zijn als gewoonlijk om over zaken te spreken, zooals we dat in de zittingen van den gemeenteraad gewoon 'zijn, maar zal dat zijn een woord van felicitatie. Mijnheer de Burgemeester, de Raads leden hebben mij een opdracht ver strekt, waaraan ik gaarne voldoe. Namens alle leden van den Raad feli citeer ik U hartelijk met uw 25-jarig ambtsjubileum. Ik hoop dat U nog vele jaren onder de beste omstandigheden aan het hoofd van de gemeente mag staan en dat U, mevrouw, daar tot uw allergrootste voldoening getuige van mag zijn. Zoo even heeft wethouder Rubbens U een cadeau aangeboden van de ingeze tenen, waaronder vanzelfsprekend ook de raadsleden behooren. Echter, toen wij moesten getuigen dat U in de zittin gen van den Raad altijd tegenover ons even correct zijt geweest, dat uw om gang met ons altijd vertrouwelijk en vriendschappelijk is geweest en U steeds toegeeflijk tegenover ons zijt geweest, ook al zondigden we eens, al was het met moedwillig, tegen de orde, hebben wy gedacht U voor dat alles een stoffe- lijk blijk van dankbaarheid te moeten aanbieden. De y,raa8 werd gesteld, waaruit het stoffelijk blijk zou moeten bestaan. Voor ons mannen werkelijk een moeilijk vraagstuk. Eensklaps herinnerden we ons dat u Flora's kinderen mint. Bloemen zijn mooi, maar dikwijls laten ze zoo spoedig het hoofd zakken en dan zou het blijk van onze hoogachting weg zijn en dat moest worden voorkomen werd gezegd' dies hebben wij gemeend u deze bloemen te moeten aanbieden in een koperen nangbak in ketelvorm. Uwe vele vrien den kunnen dan steeds voor nieuwe bloemen zorgen. Ik zie hier, geachte burgemeester, neet mooie bloemen staan en ik hoop van ganscher harte, dat alle ingezetenen vandaag op gepaste wijze de bloemen eens buiten zullen zetten en aangezien men niet op één been kan loopen, stel ik voor nogmaals een heildronk op den jubilaris uit te brengen. Er komen momenten in het leven voor, waarbij het noodzakelijk is, dat even wordt stilgestaan en zulk een mo ment doorleeft thans èn de gemeente W aspik en haar Burgemeester. Het is thans 25 jaren geleden dat door u het ambt van Burgemeester over onze gemeente werd aanvaard en het zal wel ieders wensch zijn dat deze dag niet on gemerkt voorbij gaat. Met vreugde kunt gij dan ook op den afgelegden weg terugzien, omdat ook onze gemeente haar voorspoed heeft meegemaakt. En al is die voorspoed niet ]n die mate als wij dit allen zouden wen schen, toch zijn er groote veranderin gen te bespeuren. Op het gebied van electrificatie, drinkwatervoorziening, onderwijs en volksgezondheid en dergelijke is er veel tot stand gekomen. Wanneer wij den toestand der ge meente van het jaar uwer ambtsaanvaar ding vergelijken met het heden, dan zal wel niemand onzer naar die tijden terug verlangen. Wanneer dan niemand naar dien toestand terug verlangt is dit wel het beste bewijs dat ook onze gemeente in het goede heeft gedeeld. Dit ailes is geschied onder uwe lei ding en onder uw voorzitterschap. Doch niet alleen als voorzitter van den gemeenteraad is deze huldiging wel ver diend, doch de inwoners kunnen u als Burgemeester dankbaar herdenken. Steeds hebt gij voor een ieder klaarge- staan en naar beste vermogen met raad en daad geholpen op elk uur, zelfs op de meest ongelegen tijden waart gij voor hen toegankelijk en hebt gij hunne per soonlijke belangen behartigd. De overtuiging dan, met eere te heb ben gestreden voor al de belangen aan uwe zorgen toevertrouwd, moge u een gerechtvaardigde voldoening schenken; en wanneer gij op den langen weg van plichtsvervulling den zilveren mijlpaal hebt bereikt, moogt gij uit een terugblik op het verleden den moed en de krachi putten, om met dezelfde idealen bezield de toekomst weder tegemoet te gaan. Moge er dan voor de gemeente en hare inwoners reden tot dankbaarheid zyn, zeker is er die reden ook voor de gemeente-ambtenaren. Het is mij dan ook, als secretaris onzer gemeente en levens namens den gemeente-ontvanger, een behoefte u onze hartelijke geluk- wenschen aan te bieden. Steeds hebben wij in u mogen zien den humanen en vriendschappelijken chef. Steeds zoudt gij op de bres gestaan hebben, als het er op aan kwam onze belangen en onze rechten te verdedigen. Ik zeg hier „zoudt gij op de bres ge staan hebben", want ik kan hier tot eere der gemeente bijvoegen dat dit zeer zel den is noodig geweest. En van den te- genwoordigen gemeenteraad en van de vorige colleges hebben wij steeds de meest mogelijke welwillendheid en de meest mogelijke tegemoetkoming mogen ondervinden. Maar wanneer het ooit noodig is geweest, hebben wij op den steun van den jubilaris mogen rekenen. Als stoffelijk blijk van onze waardee ring willen wij u een geschenk aanbie den in deze Delftsche vaas. Wij hopen dat zij in uw huis een plaatsje moge vin den en dat zij u ook in de toekomst eene aangename herinnering moge blijven aan dezen dag. Ten slotte wenschen wij u toe, dat het u gegeven moge zjjn nog vele jaren aan het hoofd onzer gemeente te staan en dat uw arbeid onder Gods zegen zal mo gen strekken tot heil en tot bloei van onze zoo geliefde gemeente Waspik. fmeris' Sh,U'de; "h* f T ""iff wordt door mij en mijn vrouw met zeer trad de jonge juffrouw M. bijzondere voldoening aanvaard, en het Wijffels naar voren en wenschte den zal, dit moge ik u verzekeren, een eere- Edelachtbaren Heer Burgemeester - - Namens hare medeleerlingen bood zij den jubilaris een prachtig bloemstuk Het zal U allen zeer zeker niet ver wonderen, wanneer ik begin met te ver klaren, dat er op dezen dag zeer veel in mij omgaat. Vandaag is het dan juist 25 jaar gele den dat ik mijn ambt als burgemeester van Waspik heb aanvaard en in deze raadzaal plechtig werd geinstalleerd. Wie had toen kunnen vermoeden, dat in het betrekkelijk kort tijdsverloop op dit moment geen enkel raadslid van des tijds meer zou zitting hebben in dit Col lege. Velen van hen zjjn heengegaan naar betere gewesten en gaarne verklaar ik °P dit oogenblik dat hunne nagedachte nis bij mij steeds in eere is gebleven. Zeer levendig herinner ik me nog den dag van mijn komst onder U, den dag dat de gemeentenaren mij zoo feestelijk en bijzonder hartelijk ontvingen, den dag, dat zij mij met zooveel eerbetoon als Uw burgemeester hebben ingehaald. Ik herinner me de woorden in deze zaal van Uw zijde gesproken, om my welkom te heeten, woorden eenvoudig, doch die zoo hartelijk gemeend waren, woorden, waarin zoo vurig de wensch werd geuit, dat het mij als burgemeester goed zoude gaan, en dat ik voor U zou zijn een goed burgemeester. Daarna heb ik gesproken en ik ver klaarde toen dat ik het me tot 'n levens- laak zou stellen, om de belangen der ge meente Waspik aan wier hoofd ik was gesteld, te behartigen, daaraan geven de al mijn werkkracht, al mijn energie en dat ik dit doen zou zonder aanzien des persoons, zonder rekening te hou den met bijzondere belangen, doch daar bij als richtsnoer zou nemen en mij als uiteindelijk doel zou stellen, de belan gen der gemeente in het algemeen. Of ik in dit alles geslaagd ben, ik vermag dit zelf niet te beoordeelen. Dankbaar wil ik erkennen, dat de vervulling van mijn taak ook onder niet altijd even gunstige omstandigheden, mij nooit moeilijk is gevallen, omdat gij my nimmer hebt onthouden de medewer king waarop ik bij mijn installatie een beroep deed, omdat gij mij steeds bent tegemoetgekomen met welwillendheid voorkomendheid en hartelijke genegen heid. En wanneer ik mij voor den geest haal, al wat zich in de 25 jaren van mijn burgemeestersambt aan lief en leed 'in onze gemeente heeft voorgedaan, wan neer ik opnieuw geheel doorleef deze periode van een kwart eeuw in de mooi ste jaren van mijn leven, dan verkeer ik werkelijk in de gelukkige omstandigheid om te kunnen getuigen, dat dit ook is geweest, de gelukkigste tijd van mijn leven. De gelukkigste tijd, omdat gij my hebt omringd door hartelijke vriend schap, omdat gij onophoudelijk hebt blijjc gegeven van groote genegenheid, omdat gij de zorgen met mij hebt ge deeld en mij hebt gesteund zoo vaak ik op uw steun een beroep deed. Moeilijke tijden heb ik ook meege maakt in die 25 jaar. Ik denk hier spe ciaal aan den tijd, toen geheel Europa in vuur en vlam stond, aan den gruwelijken tijd van den oorlog. Goddank is ons dierbaar vaderland, dank zij het voorzichtig en wijs beleid zijner bestuurders, niet in den daadwer kelijken oorlog betrokken geweest, maar den terugslag hebben we gevoeld en zwaar gevoeld. Gelukkig echter is die bange tijd voor de gemeente voorbij gegaan, zonder dat wij te zwaar hebben gevoeld den druk, dien de beperkte beschikbaarstelling van levensmiddelen en levensbehoeften met zich bracht en die ongetwijfeld in vele andere gemeenten aanmerkelijk zwaarder was, dan die in deze gemeente geweest is. Het moge waar zijn, dat een tijdperk van 25 jaar niet overweldigend lang lijkt, doch is het opmerkelijk, dat voor zoover ik heb kunnen nagaan, het in Waspik nimmer is voorgekomen, dat 'n burgemeester zijn 25-jarig jubileum als zoodanig heeft gevierd. Misschien zou dit bij mij ook niet het geval zijn geweest, indien ik hier niet liad gevonden een werkkring, die mij zoo sympathiek gemaakt werd, speciaal door de bijzonder goede verstandhou ding, welke steeds tusschen de wethou ders en mij en tusschen den gemeente secretaris en den gemeente-ontvanger en mij bestaan heeft. Behalve dit hebben mijne vrouw en ik van de zijde der gemeentenaren steeds zooveel bewijzen van sympathie en wel willendheid ontvangen, dat Waspik ons is geworden tot een woonplaats welke ons lief is, en welke daarom door ons slechts zeer noode zou worden verlaten. Dit alles is de oorzaak geweest dat zeer zelden mijn verlangens zijn uitge gaan naar het burgemeesterschap eener andere gemeente. Ik wil van deze gelegenheid dan ook gebruik maken om de gemeentenaren mede namens mijn vrouw hartelijk dank te zeggen voor alle bewijzen van sym pathie en genegenheid, welke wij van hen steeds hebben mogen ondervinden. Dames en Heeren. Ik ben diep getroffen door de bewijzen *van belangstelling welke ik op dezen dag heb mogen ontvangen. U, mijnheer Rubbens, die reeds gedu rende 12 jaren in het dagelijksch bestuur dezer gemeente onafgebroken heeft zif ting gehad, zeg ik dank, hartelijk dank de vriendelijke, voor de sympa thieke woorden en gelukwenschen, die u namens den Raad tot mij hebt gericht. beschouwd zien als gebracht aan de gan sche bevolking van mijne zoo dierbare gemeente. Geachte heer v. d. Rijken. Buitenge woon sympathiek waren mij de woor den, waarmee U mij hebt aangeboden 't geschenk van de leden van den gemeen teraad. Ik stel dit geschenk op bijzonder hoo- gen prijs, omdat ik daarin de uitdruk king zie niet alleen van een goede ver standhouding tusschen den gemeente raad en mij, maar vooral van Uwe mooie vriendschap en genegenheid. Ik wil dan ook constateeren, ik heb hier reeds op gewezen, dat, er moge al eens verschil van meening zijn, de sa menwerking in den gemeenteraad steeds op de meest prettige, aangename wijze is kunnen geschieden, hetgeen ongetwij feld de goede en degelijke behandeling van de belangen van de gemeente ten goede komt. Mijnheer v. d. Rijken, ik dank u har telijk en hierin ligt tevens mijn diep ge voelde dank voor alle leden van den ge meenteraad. Geachte heer Van Schijndel, het is nu ongeveer 20 jaar geleden, dat u be noemd bent tot gemeente-secretaris van Waspik. Gedurende al deze jaren heb ik met u in de beste verstandhouding sa mengewerkt. Het is dan ook geen won der, dat er na zooveel jaren van prettig samenwerken een band van vriendschap en oprechte sympathie is ontstaan. Bijzonder heeft het me dan ook getrof fen, dat u, in vereeniging met onzen ge meente-ontvanger, den heer B. de Win ter, die zeer zeker ook aller sympathie verdient en ongetwijfeld ook mijne sympathie heeft, mij dit stoffelijk bewijs van belangstelling in het jubileum, dat ik heden vier, hebt willen geven. Ik dank u daarvoor hartelijk. Ik hoop, dat ik met u en met den heer de Winter nog vele jaren zal mogen samenwerken ter behartiging der belangen dezer meente. Heeren leden van het eere-comité en het comité, ik zou zeer zeker niet gaarne willen nalaten mijnen hartelijken dank te betuigen voor de moeite, welke u zich hebt willen geven om dezen dag voor mij tot een onvergetelijken feest dag te maken. Gaarne erken ik dat ge daarin volko men geslaagd bent. Nogmaals dus voor u allen mijnen besten en welgemeenden dank. Dames en heeren, ik wil eindigen met een wensch, en deze wensch is dat het mij moge gegeven zijn met Gods hulp, nog veel jaren te staan aan het hoofd dezer gemeente en dat het mijne zoo dierbare gemeente Waspik en hare goe de en nijvere bevolking goed moge gaan in alle opzichten en in lengte van dagen. EdelAchtbare Heer Burgemeester, Hooggeachte Mevrouw, Als Voorzitter van het Uitvoerend Co mité ter feestelijke herdenking van Uw 25-jarig ambtsjubilé als Burgemeester der gemeente Waspik, is het mij een aangename taak U een enkel woord van hulde toe te spreken. Ik breng U dan natnens alle ingezete nen van Waspik hulde en dank voor hetgeen U voor onze gemeente gedaan hebt en tot stand hebt gebracht, en ik spreek de hoop uit dat het U moge ge geven zijn nog vele jaren aan het hoofd onzer gemeente te mogen staan. Ik kan deze gelegenheid ook niet la ten voorbijgaan U hooggeachte Mevrouw van harte hulde en dank te brengen voor hetgeen U naast Uw echtgenoot voor de ingezetenen van Waspik hebt gedaan, speciaal waar het gold de edele deugd van naastenliefde te beoefenen, waart U steeds bereid de nooden der behoefti- gen te lenigen. Aanvaard hiervoor on zen hartelijken dank. Nog rest mij de taak U namens de le den van het uitvoerend comité een vaas aan te bieden als bewijs van waardee ring en erkentelijkheid, en als blijvende herinnering van dit zoo heuglijk feest. Na U nogmaals onze hartelijke geluk wenschen te hebben aangeboden, sluit ik mijne toespraak met een Lang leve onze Burgemeester, Lang leve Uwe Mevrouw. aan. De Edelachtbare Heer Burgemeester zeide aangenaam verrast te zijn voor de hulde welke hem door de kindeten werd gebracht. De geachte spreker spoorde de kinderen aan steeds getrouw te blijven aan het wettig gezag en verzocht als blijk van getrouwheid aan ons vorstenhuis en vooral aan H.M. Koningin Wilhelmina het Wilhelmus van Nassouwe te zingen. Na afloop hiervan werden de kinderen door den jubilaris onthaald, waarna in de zaal van den heer H. van Iersel een goochelaar optrad. De serenade door de Harmonie .Volksvlijt en Volksvermaak" alsmede die van het R.K. Zangkoor lokte veel volk op de been. Wegens de minder gunstige weers gesteldheid kon het concert op de kiosk niet doorgaan, waarom dit con cert dan ook in de Harmoniezaal gegeven werd. Hier heerschte den ganschen avond een echt gezellige stemming en toen de Jubilaris met zijne echtgenoote en familie het con cert kwam bezoeken, kwam aan het gejuich en gejubel haast geen einde. De verlichting van het woonhuis van den Burgemeester was werkelijk schitterend en was ver in den omtrek waar te nemen. Ver over het middernachtelijk uur kwam aan het feest, dat door geen enkelen wanklank werd verstoord, een einde. Waalwijk, 11 Nov. 1930.

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 5