Nieuwjaarswenschen. Iiïëïws~iiït Kaatsbeuvel KERSTMIS. ■HMkrihttËMi No. 100. Woensd. 17 Dec. '30. 53e Jrg. TWEEDE BLAD. Met het oog op' het Kerstfeest, dat dit jaar op Donderdag en Vrijdag valt, zal ons blad in de Kerstweek slechts éénmaal verschijnen en wel Woens dag 24 December a.s Aan dit Kerstnummer zal bizondere zorg besteed worden, zoowel wat af werking als inhoud betreft. Wij raden heeren adverteerders aan hunne annonce tijdig gereed te houden waar dit nummer dagen op de lees tafel blijft en in handen komt en dus voor doelmatige reclame van groot belang is. Uw naam mag daarin niet ontbreken. De Administratie In ons nummer van 1 januari bestaat wederom gelegenheid N/EU IV! AARS WENSCHEN te plaatsen, tegen betaling van f 0.50 voor enkele- en f 1.voor dubbbele kolom (bij vooruitbetaling). ledereen die in Waalwijk, de Lang' straat en omveving zaken doet, grijpt dit eenvoudige billijke middel aan om zakenvrienden, cliënten, kennissen en familie gelukkig nieuwjaar te wenschen. Tijdige opgaaf zéér gewenscht. De Administraeie DRUNEN. Door de Tooneelvereeni ging van het Jongenspatronaat is be sloten op 28 Januari a.s. hun eerste winteruitvoering te geven in de groote zaal, alwaar wordt opgevoerd Samson en Moot als Wonderdokters, klucht spel in 3 bedrijven. Door het Bestuur van de R.K. Werkliedenvereeniging en van den Fabrieksarbeidersbond is benoemd tot bode P. Vennings. NIEUWKUIK. Zaterdag en Zondag j.l. hield de Postduivenver. „G.V.V." een groote nationale Bostduiventen- toonstelling in het café Th. van der Geld. Genoemde vereeniging mag op deze tentoonstelling met voldoening terugzien. Het aangevoerde materiaal was van prima kwaliteit, zoodat de keurmeester P. van Loon uit 's-Bosch een allesbehalve gemakkelijke taak had. De prijzen werden als volgt be haald Schoonheidsklasse Oude Doffers 1 le pr. D. Verbiezen, Rosmalen en eereprijs; 2e pr. M. van de Ven, Vlij men Z.E.V. Schoonheidsklasse Oude Duivinnen 2 le Prijs en eereprijs M. van de Ven Vlijmen. Schoonheidsklasse jonge duivinnen: le Prijs en eereprijs M. van de Ven, Vlijmen. Vliegklasse Oude Doffers le Prijs en eereprijs M. van de Ven, Vlijmen; 2e pr. J. Nefkens, 's-Bosch; 3e pr. P. van der Heijden, Dungen; Z.E.V. M. van de Ven, Vlijmen; E.V A. Samuels, Nieuwkuik. Vliegklasse Oude Duivinnen: le Prijs en eereprijs M. van de Ven, Vlijmen; Z.E.V. H. C. de Laat, Vlij men; E.V. J. Nefkens, 's Bosch. Vliegklasse Oude Doffers: le Pr. en eereprijs J. Broeders, Vlij men; 2e pr. J. Broeders, Vlijmen; 3e pr. B. Pelders, Schijndel; 4e pr. J. Vermeulen, Baardwijk; 5e pr. M. Vi veen, Drunen; Z.E.V. H. C. de Laat, Vlijmen; E.V. Gebrs. van Ravenstijn, Drunen. Vliegklasse Oude Duivinnen: le Pr. en eereprijs H. C. de Laat, Vlijmen; 2e pr. J. Broeders, Vlijmen; 3e pr. M. van de Ven, Vlijmen; 4e pr. G. Sluijmers, Heusden; Z.E.V. B. Pel ders, Schijndel; E.V. J. v. d. Heijden, Dungen. Vliegklasse Jonge Doffers: le Pr. en eereprijs G. Sluijmers, Heusden; 2e pr. H. van der Plas, 's- Bosch; 3e pr. H. C. de Laat, Vlijmen; Z.E.V.; E.V. M. van de Ven, Vlijmen. Vliegklasse Jonge Duivinnen: le Pr. en eereprijs D. Verbiezen, Rosmalen; 2e pr. H. van der Plas. 's-Bosch; Z.E.V. J. Nefkes, 's-Bosch; E.V. D. Verbiezen, Rosmalen. Vliegklasse Jonge Doffers: le Prijs en eereprijs C. Coolen Nieuwkuik; 2e pr. G. Sluijmers, Heusden; 3e pr. J. Leyten, Baardwijk; Z.E.V. G. Sluijmers, Heusden; E.V J. Vermeulen, Baardwijk. Vliegklasse Jonge Duivinnen le Pr. en eereprijs M. Viveen, Dru nen; 2e pr. G. Sluijmers, Heusden; 3e pr. D. Verbiezen, Rosmalen; 4e pr. Ci Coolen, Nieuwkuik; Z.E.V. B. Pel ders, Schijndel; E.V. A. Roestenberg, Nieuwkuik. Schoonste oude vliegdoffer der tentoonstelling: M. van de Ven, Vlijmen. I won met 3- Schoonste oude vliegduif der tentoonstelling: H. C. de Laat, Vlijmen. De prijzen werden door den Secre taris H. de Bont onder een gebruike lijk woordje aan de winnaars uitge reikt. HED1KHU1ZEN. In de donkere dagen vóór Keisunis zal ook hier het iichi verschijnen. Dinsdag a.s. 23 dezer zullen om 4 uur in den namiddag burgemeester, wethouders en de leden van den gemeenteraad zich op de pastorie vereenigen, waar zij door het Keikbestuur zullen ontvangen worden, om ook onze parochie op eenlgsztns plechtige wijze bij de elecirlsche een iraie aan te sluiten. De alom gevierde harmonie van de parochie Haarsteeg zal met haar lustige toonen de opening opluisteren. „Si. Cecilia" alle registers open VRIJHOEVE—CAPELLE. Vanaf 1 Januari a s. zal ae Cuop. Zuivelfabr. „De Toekomst" alhier Oe gelegenheid geven ten hare kantuien te telcfo ueeren tijdens de sluttingsuien van het Hulpieleioonkantoor ter plaatse. Eene aankondiging van die uren zal voor het raam van het telefoonkantoor worden opgehangen. De teleloonkosten zuilen door degenen die hietvan ge oiuik maken, dadelijk moeten worden voldaan aan bovengenoemde finna, CAPELLE. De Coöp. Aankoopver eeniging van iandbouwersbei.ooaigd- neden „Sprang, Capctle en omstreken" nouat Donderdag 18 dezer des avonds hait zeven in de zaal van dtrr neer J. irtffers aan het Bruggetje een algemeene ledenvergadering. De agen da veuneldi1. Openingen Notulen. 2. Verkiezing 2 bestuursleden wegens periodieke atireding van de heeren C. L. de Rooij en A. Voor de Poorte als mede van 1 commissaris, altredend de neer H. Voor de Poorie, 3. Benoeming commissie van 3 leden tot het nazien der rekening over 1930, 4, Aanschai- len veevoeder, hulpmcsistoffen, kalk, kolen, enz,, 5. Rondvraag err sluiting Tot bestuurslid der Ccöp. Aan koopvereenigrng Capelie, Vrijhoeve Capeile en Sprang is in de j i Vrijdagavond gehouden ledenvergaae ring gekozen de heer Th. Rijken Lz De heer J. O. Addink, directeur der Ceöp. Stoomzuivcltabnek „De Toekomst" alhier, is herkozen ais oestuursild van den Brabanischen Zulveibond. Onze predikant Ds. A. v. Willi gen heeft voor bet beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Vinkevecn Oedankt. Voor de Oer. Zendingsvereeni— ging te dezer plaatse zal, naar we «ernemen, binnenkort Ds. Hakman uit Almketk als spreker optreden. De heer A. H. Gouda te Vrij noeve Capeile heeft zijn benoeming tot havenmeester bij de Labbegaiscnc haven aangenomen. De atd. Sprang, Capelie en om streken van Volksonderwijs zal in de eerste helft der maand Januari a.s. voor haar leden een propoganua tees avond organiseeren. Ais spreker zal dien avond optreden de heer H. Groene woud uit Heesch, teiwiji het gezellige gedeelte van den avond verzorgd zat worden door Mij. Truus Hooyer, voor drachikunstenares te Voorbuig. Als keurmeester bij de op 25 en 26 Dec. a.s. in het caié van Mtj. Wed A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart te nouden ciubtentoonstelilng van post- duiven door de postduivenvereniging .De Luchtvaart" zal optreden de hees J. D. v. d. Avoird, 3e kampioen keur meester te Oosterhout. Volgende week Dinsdag 23 dezer zal het bestuur der Bijzondere school a. d. Loonschendijk het schoonmaken en schoonhouden der schoollokalen aldaar aanbesteden, waarvoor mschiij vingsbiljetten moeten worden ingediend oij het hootd der school, den heer M j. Juursema. De heer J. Versteeg heeft zijn benoeming tot notabel der Ned. Herv, gemeente a d. Loonschendijk aange nomen. Er worden ie dezer plaatse po gingen in het werk gesteld om dezen winter in de Ned. Herv. Kerk aihiei een propogandarede te doen houden in het belang der Chr. Militaire Te huizen, waarvoor men Ds. Koolhaas uit Rotterdam als spreker zal uit noodigen, Behoudens nadere goedkeuring van Ged. Siaien dezer provincie is de geidleenmg ten behoeve der wegen verbetering in de gemeeme Sprang Capeile groot i 178 000,door B en W. dezer gemeente geplaatst bij de Maatschappij voor Gemeentecrediet te Amsterdam, ais zijnde de laagste in schrijfster. A.s. Donderdagnamiddag zal in de Ned Herv. Kerk a.d. Loonschendijk de herstemming tusschen C. Hommel en C. Oerlemans ter vervulling der vacature voor notabel der Ned. Herv. gemeente aldaar worden gehouden. Naar men ons mededeelt, zal de heer Braaksma te Breda, benoemd lot onderwijzer aan de Chr. School a d. Loonschendijk, na de Kerstvacantie zijn betrekking aanvaarden. Het 2e elftal der voetbalvereeni ging „Excelsior" alhier speelde j I Zondag voor de 2e klasse BVB tegen Sportvereeniglng 1907 te 's Bosch en -2. De wedstrijd >n „Excel sior" IHECII uit Waalwijk ging wegensierrein afkeuring niet door' 's GREVELDU1N—CAPELLE. Vanaf 1 Januari as. zal de heer Dr. P J Könler aihier de gelegenheid geven ten zijnen huize te teiefoneeren tijdens de siuningsuren van het Hulptelefoon kantoor ter plaatse. Een aankondiging van die uren Zal voor het raam van het telefoonkantoor worden opgehan gen. De telefoonkosten zullen door" degenen die hiervan gebruik maken, dadelijk moeien worden voldaan aan bovengenoemde persoon. WASPIK. Openbare vergadering van oen Raad der gemeente Waspik op Vrijdag 19 December 1930 des namid dags ten zes ure. Aan de orde is 1. Mededeelingen. 2. Btëcdiging Armmeester. 3. Benoeming leden der commissie tot wering van schoolverzuim 4. Benoeming van de leden der stembureaux 5. Destructie van vee en Vleesch 6. Adres subsidie Kerk te Waspik- Boven. 7. Adres jaarwedden veldwachters. Door Burgemeester en Weihou ders zal op Vrijoag i9 Dec. a.s. des voormiddags ten tien uur ten gemeente huize worden aanbesteed het innen van kaai- en havengelden voor de vier volgende jaren. Vanaf 1 Januari a.s. zal de N.V. Scheepsbouwwerven v/h. P. en A. Ruijienberg aihier de gelegenheid geven ten haren kantore te teiefonee ren tijdens de sluitingsuren van het Hulpteletoonkantoor ter plaatse. Eene aankonuiglng vail die uren zal voor het raam van het telefoonkantoor worden opgehangen. De telefoonkosten zullen door degenen die hiervan ge biuik maken, dadelijk moeten worden voldaan aan bovengenoemde firma RAAMSDONK. Openbare vergade ring van den raad der gemeente Raamsdonk op Zaterdag 20 Dec. 1930, des nam. ten 6'/2 uur. Aan de orde is 1. Ingekomen stukken. 2. Ontwerp—bestuiten tot't aangaan eener rekening-courant-overeenkomst met de N.V. bank voor Nederlandsche Gemeenten. 3. Ontwerp—besluit tot verhuur in het openbaar van het vischwater in den Dombosch. 4. Alsvoor van het grasgewas van het perceel rondom hei nuudslacht— gebouw en van de zijbermen van den Nieuwen Weg. 5 Aanvrage R.K. Meisjesschool te Raamsdonk, om beschikbaar stelling der oenoodigde gelden voor aanschalfing vart schaolmeubelen, met omwerp— bestuit. 6 Benoeming lid Schoolcommissie, wegens periodieke aftreding van den neer J. C. Schoenmakers. 7. Benoeming lid Burg. Armbestuur, wegens periodieke altredirig van den neer J R, van Wagemngen. 8 Benoeming leden der commissie van Fabricage, wegens periodieke afuecfing der heereri A. J. v. d. Pruijm, H Rombouts en J. C Kamers, 9. Benoeming ieden Lichicommissie, wegens periodieke aftreding der heeren j. B. Zijimar s, D. Lankhuijzen Szn. en J. J. de Jong. 10. Ontwerp—besluit tot wijziging der gemeente—begrooting, dienst 1930 Het aantal werkloozen ingeschre ven ten kantore van de plaatselijke arbeidsbeurs bedroeg de vorige week 70 grondwerkers, 15 oppeilieden, 4 timmerlieden, 3 metaalbewerkers en 1 metselaar. De dienstplichtige der lichting 1930 J. H. van Kappei is voorgoed viijgesield wegens kosiwinnerscKap. Voor de leden van den Boeren bond is op Dinsdag 16 December des namiddags ten 6 uur in het Si. Leo- gebouw een lezing met lichtbeelden gegeven. Voor deze lezing was veel belangstelling RAAMSDONKSVEER. In den nacht van Zondag op Maandag is bij D. aan de Keizersdijk een konijn ont vreemd. AangiLe is gedaan bij de gemeente—politie Van den dader tot neden geen spoor. Door. verbreking van een deur heeft de dief zich toe gang verschaf! tot het hok. Het aantal werkloozen neemt in deze gemeente met den dag toe. Naar we vernemen wordt de Suikerfabriek Siatendam" stilgelegd, zoodat een 200 arbeiders die daar waren te werk gesteld, zonder werk komen. Toen de arbeider G S per rijwiel huiswaarts keerde, kwam hij icr hoogte van het Heereplein In botsing met een wielrijder uit tegen overgestelde richting, met ais gevolg dat het rijwiel van S zeer gehavend uit het strijdperk kwam, terwijl beiden nog lichte verwondingen opliepen. Het rijwlei kon niet meer bruikbaar gemaakt worden, en met de fists op den schouder keerde S. huiswaarts. Tot secretaris der R.K. K'es- vereeniging is alhier benoemd de heer P. Broeders, Door den heer W., woonachtig in de Keizersdijk alhjer, werd in de maand Augnsuis 1929 een briefkaart per post verzonden naar een adres in Utrecht. Deze week ontving hij van den geadresseerde bericht, dat de briefkaart pas de vorige week haar bestemming bereikte. Een jaar en vier maanden onderwe|ypwee GEERTRUIDENBERG. Openbare vergadering van den Raad der Ge meente alhier, op Vrijdag i9 Dec, 1930, des namiddags twee uur In het Gemeentehuis aldaar. Te behandelen zaken: 1. Mededeeling proces-verbaal van kasopname over het vierde kwartaal 1930. 2. Benoeming van een lid der Com missie van Plaatselijk Schooltoezicht, wegens periodieke aftreding van den heer A. Boon. 3. Benoeming van leden van de Commissie tot Wering van School verzuim, wegens periodieke aftreding op 15 Januari i93l. 4. Wijziging Gemeente begrooting t93f in verband met schrijven van H.H. Gedeputeerde Staten vanNoord- orabant. 5. Wijziging van de begrooting der Sted. Godshuizen dienst 1930. 6. Vaststelling rekening der Sied. Godshulzen dienst 1929. 7. Vaststelling begrooting tier Sted. Godshuizen dienst 1931. 8. Voorstel tot wijziging van het tarief van de levering van electriciteti door het Gemeentelijk Eiectricttetts- Bedrijf. 9. Benoeming van een regent der Sied. Godshuizen wegens periodieke aftreding van den heer M. Sandbergen. 10. Voorstei tot het verieenen van machtiging aan B. en W. tot net houden van de gebruikelijke verpachtingen en aanbestedingen in 1931. 11. Ingekomen stukxen. 12. Reclames. In de Maandag gehouden ver gadering van de R K Kiesvereeniging alhier werd de heer J. C. H. M. Sas sen aangewezen als candidaat voor de Prov. Siaten van N.— Brabant, Naar wij vernemen, werd de heer Sassen als zoodanig reeds aangewezen door Dongen, den Hout, Made, Zeven bergen en Raamsdonksveer. 'sGRAVEMOER. Vanaf 1 Januari a.s. zal de heer W. Kielen alhier de gelegenheid geven ten zijnen huize te leletoneeren tijdens de sluitingsuren van het Huipteiefoonkamoor ter plaatse. Eene aankondiging van,die uren zal voor het raam van hst telefoonkantoor worden opgehangen. De telefoonkosten zullen door degenen die hiervan ge bruik maken, dadelijk moeten woiden voldaan aan bovengenoemden persoon. LOON—OP—ZAND. Vanaf 1 Jan. a.s. zal de heer Dr. A. W. A. Smais aihier de gelegenheid geven ten zijnen nuize te leletoneeren tijdens ae siuiungs uren van het Hulptetefoonkantoor ter plaatse. Eene aankondiging van die uren zal voor het raam van het tele foonkanioor worden opgehangen. De telefoonkosten zullen door degenen die hiervan gebruik maken, dadelijk moe ten worden voldaan aan bovengenoem den persoon. De heer M. Maas aihier slaagde gisteren aan de R.K. Hanüelshooge— school te Tilburg voor het propodeu tisch examen. Zondag werd in de nieuwe Con certzaal van den heer W. F. Aartsen door Zeveribergsch Mannenkoor het eerste Winterconcert gegeven. De verschillende nummers werden onder leiding van den heer J. v. d. Berghe, directeur der vereeniging zeer moot uitgevoerd. Aan het einde van het program werd door den voorzitter van „Echo der duinen", den heer C. Maas, een hartelijk woord van dank gespro ken voor dezen muzikaien avond. 's BOSCH. Bij de behandeling der begrooting dienst 1931 kwam een voorstel tot gedeeltelijke afschalfi.ig, inkrimping der kermisdagen tot Don derdag in stemming. Het voorstel werd naar voren ge bracht door het lid Jimmink SDAP en was alleen besproken in de afdee- hngsvergadering. üe stemmen staakten met II legen II en zal het voorstel dus opnieuw en zonder discussie in stemming komen in de eerstvolgende vergadering van den gemeenteraad. Het voorstel heeft den Bosch, althans de belanghebbenden onaangenaam verrast. Er is nu een actie begonnen tegen het voorstel Jlmmmk. Een deputatie van een kermisvak- bond meldde zich alreeds bij de raads leden aan en zoowel van de zijde der R.K. Msddenstandsvereenigiüg als van andere organisaties worden deze week vergaderingen gehouden ais tegenactie en om het behoud van alle kermis dagen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 16 Dec. '30. Zaterdag speelde de Waaiwljksche damclub tegen V. D. alhier in 't Wapen van Amsterdam Aan 8 borden werd gespeeld. V. D, won met 15 1. Met de volkstelling zijn belast de heeren Ant. van Delft, eerste- en P. Bruijsten, tweede ambtenaar ter secretarie. B'j gelegenheid van de verloting in verband met de Winkelweek hield de Voorzitter tot de aanwezigen een toespraak, waarin hij allen dankte, die op eenigerlei wijze tot welslagen had den meegewerkt. Voorts deelde hij mee. dat een dikke 17000 loten waren uitgegeven. Een bewijs dat men succes had. Door den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente is een beroep uitge- Meester, predikant te Deurne. Uitslag damkampioenschap Land van Heusden en Altena Groep I (2e kl. a) 8e ronde. Deurlo- Gijs Jonker 2—0 Ant. Sluijmers Ger. Jonkers 1 1. Groep li (2e kl. b) 9a ronde. Vos- Fitters 2—0; Swagemakers-Schreuder 2—0 Uitgestelde party van de Pol- Swagemakers 1—1. Kaatsheuvel, 16 Dec. '30. WATERLEIDINGACTIE. lieden, Dinsdagavond, had in de zaal van den heer Joh. Smit een vergade ring plaats van burgers uit Kaatsheu vel en omstreken, die tot heden in verzet kwamen tegen de verplichte aansluiting aan het waterleidingnet der West-Noord-Brabantsche Water leiding-Maatschappij en deswege door den Kantonrechter van het Kan tongerecht te Waalwijk allen veroor deeld waren. Een 60-tal belangstellen den was ter vergadering, tegenwoordig. De heer C. Snoeren leidde de vergade ring, welke ten doel had te trachten door onderling samenwerken in deze kwestie recht te verkrijgen. De verga dering sprak haar groot misnoegen uit over den dwang de burgerij opge legd om aan te sluiten ook dan als men over voldoende water beschikt en geen behoefte gevoelt naar leidingwa ter. Daarenboven werd de prijs van het water algemeen veel te duur ge noemd en een drukkende last voor vele gezinnen. Staande de vergade ring werd besloten het advies in te winnen van een kundig advocaat of de mogelijkheid bestaat er in dezen aan den opgelegden dwang is te ontkomen, voor welk geval een vereeniging zal gevormd worden, welke gezamelijk de kosten van beroep tegen het von nis door den kantonrechter gewezen zal dragen. Reeds werd een bedrag van een gulden per lid als tegemoetko ming in de eerste kosten gestort en twee afgevaardigden aangewezen om met een advocaat in overleg te treden. Als zoodanig werden de heeren C. Snoeren en A. Snaphaan aangewezen. Na ingewonnen advies zal de houding der vergadering worden vastgesteld. Waar de Waterleidingkwestie in vele plaatsen momenteel een brandende kwestie is, zal met belangstelling de loop der zaken worden tegemoet ge zien. POSTDUIVENTENTOONSTELLING „DE COMBINATIE". In de groote zaal van den heer Jan van Dun alhier, is een tentoonstelling van postduiven gehouden waarop niet minder dan 225 duiven waren inge zonden. De heer H. de Laat uit Vlij men, erkend keurmeester van de groep keurmeesters had de zware taak op zich genomen de dieren te beoordee- len. Op schitterende wijze heeft dhr. de Laat zich van zijn taak gekweten. De uitslag was als volgt: Klasse 400 K.M. oud. Blauwband Doffers: 1. M. Zacht; Z.E.V. F. v. d. Assem. Blauw-kras Doffers: 1. P. Remme ren; 2. M. Remmeren; 3. F. v. d. As sem; 4. C. d. Bondt; 5. P. Remmeren. Rood-krSs en Roodband Doffers: 1. H. Damen, 2. C. v. Boxtel, 3. F. v. d. Assem. Bonte en niet genoemde kleuren1. A. Vrinten, 2. Jos. Emmers, 3. J. Cou- wenberg, 4. A. v. d. Ven. Biauwhand Duiven; 1. P. Stokker- mans. Biauw-kras Duiven: 1. L. Mossel veld, 2. P. Remmeren, 3. G. de Bondt, 4. L. Mosselveld, 5. Jac. Emmers. Rood-kras en roodband duiven: 1. C. de Bondt. Bonte en niet genoemde kleuren: 1. M. Zacht, 2. A. v. d. Ven, 3. Jos Valk. Klasse boven 400 K.M. (Eene klas se). Doffers: 1. C. de Bondt, 2. F. v. d. Assem, 3. J. Remmeren, 4. M. Zacht, 5. G. Laros, 6 M. Damen, 7 M. Soeter- boek, 8 L. Mosselveld, 9 Idem, 10 Th. Emmers, 11 C. v. Boxtel, 12 P. van Heesch. Duiven; 1 Jos. Emmers, 2. B. Rem meren, 3 P. v. Heesch, 4 F. v. d. As sem, 5 Th. Emmers. Klasse Jonge Doffers: Blauwband; 1. J. Couwenberg. Blauw-kras: 1. Jos. Emmers, 2. C. de Bondt, 3. J. Bergmans, 4. P. Rem meren, 5. C. de Bondt, 6 P. Remmeren, 7 A. v. d. Ven, 8. C. de Bondt. Rood-kras en roodband; la. C. de Bondt, lb. F. v. d. Assem, 2. F. v. d. Assem, 3 J. Bergmans, 4. P. Stokker- mans. Bonte en niet genoemde kleuren: 1. F. v. d. Assem, 2. M. Soeterboek, 3. P. Remmeren. Klasse Jonge Duiven. Blauwband: I. P. Stokkermans, 2. F. v. d. Assem. Blauw-kras: 1. P. Remmeren, 2. P. Stokkermans, 3. M. Damen, 4. W. Sui ters, 5 en 6 F. v. d. Assem, 7 B. Rem meren, 8 Th. Emmers. Rood-kras en roodband: 1. P. La- ros, 2. M. Remmeren. Bonte en niet genoemde kleuren: 1. W. Sulsters, 2. F. v. d. Assem, 3. G. Laros, 4. A. Vrinten. Beste oude doffer 400 K.M.A.' Vrin ten. Duif: P. Stokkermans. Beste oude doffer 800 K.M.: C. de Bont. Duif: Jos. Emmers. I Beste Jonge Doffer: Jos. Emmers.

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 5