Nieuws uilSaaisbeavel. Dienstbod Werkst Wiokelliii i P0- VITRAGE. Fa. III. Hi UI3CK, HllÉiEk is Stgfleerderii UW Marktberichten. Dankbetuigin te huur Aanbestedin Pakhuisrni** mm Onze VITRAGE GOEDKOOP. Onze Ledikanten K. E. M. I- BEHANGSELPAPIER F vraagt gevraagd Een uitstekend worden aanèesk hebben de besprekingen der A R. en C H. partijen eenerzijds, en de Christ. Arbeiderspartij anderzijds om met de komende gemeenteraadsverkiezingen gezamelijk met een lijst uit te komen, tot geen resultaat geleid. Aan het met Hemelvaartsdag alhier te houden muziek— en zang- concours zal een kermis verbonden worden. Naar men ons mededeelt zai o.a. ook een Lunapark een plaats op het terrein krijgen. CAPELLE. A s. Zondag des vm. hall tien en des nam. half drie zai fn de Ned. Herv. kerk alhier optreden ds. A. van Willigen. Deze week is de N.V. Wegen bouw uit Utrecht begonnen met de werkzaamheden tot vernieuwing van het wegennet in onze gemeente. In verband hiermede zijn een aantal werkloozen tewerk gesteld, A.s. Woensdag 12 dezer des avonds 7 uur zai de Chr. Oranje vereeniging het .Drievoudig Snoer" haar jaarvergadering houden in de Ger. kerk alhier. Aan de orde komt: 1. Opening en notulen, 2. Jaarver slagen secretaris en penningmeester, 3. Bestuursverkiezing, 4. Rede te hou. den door den voorzitter over het on derwerp „Levensvragen". Na afhandeling der agenda zal het verdere van den avond gezellig wor den doorgebracht. We hopen, dat velen aan den op. roep van het bestuur tot bijwoning dezer jaarvergadering gehoor zullen geven en dat meerdere door toetre ding ais lid daadwerkelijk van hun belangstelling blijk zullen geven, zoo dat de vereeniging met nog grooter energie kan doorwerken aan de ver wezenlijking van haar doel. A.s. Zondag des nam. 2 uur zal in de Ned, Herv. kerk aan den Loon- schendijk optreden ds. van der Viugt uit Drunen. Gedurende de maand Februari 1931 werden ter gemeente—secretarie voor den vleeschkeuringsdienst aan gegeven 22 runderen, 83 varkens en 6 geiten Blijkens de voorloopige uitkomst der gehouden volkstelling bedraagt het aantal onzer inwoners 4916. Nader kunnen we mededeeien dat de stierenkeuring voor onze ge. meente zai plaats hebben Ie Waalwijk op 17 Maart a.s. des morgens 9 uur. De p- en herijk van maten en gewichten zal te Capelle plaats heb ben op 22 April e.k. in het gymnas tieklokaal der O. L. Schooi in de Kom. RAAMSDONKSVEER. Zondag zai Ds. Ewoldt op half tien optreden in de Dorpsche kerk en om half zeven in de Veersche kerk. Woensdag hield de Ger. Meisjes» vereeniging .Onze Tijd en onze Roe ping" haar 2e jaarfeest ouder leiding van den WelEerw. heer Ds. T. de Vries, die een inleidend woord sprak naar aanleiding van eenige verzen uit Ps. 105, De avond werd gevuld door het houden van samenspraken, voor drachten. reciteer- en spreekwoorden- wedstrijden en traciaiie. Het was een genotvolle avond. Zaterdag houdt de C.N.W Bond zijn vergadering waarop de Eerw. heer Blootshoofd een lezing hoopt te houden. RAAMSDONKSVEER. 't Zal je over komen. - De tram, die om ongeveer 5) uur uit Oosterhout naar- Raams- donksveer vertrekt, stopte Woensdag avond naar gewoonte even buiten Oosterhout bij de splitsing van de tramlijn naar de richting Dongen, al waar de conducteur het wissel moet verzetten. Na het sein tot vertrek te hebben, ontvangen, vertrok de tram, doch de conducteur greep bij het opspringen mis oi' stapte naast de treeplank en kwam daarbij te vallen, terwijl de tram zich in de richting van het Veer voortspoedde. Aan de eerstvolgende halte, bij de Dongehrug, stopte de machinist, doch, daar het lang duurde voor hij een ver treksein ontving, ging hij op verken ning uit. Alle wagons werden door hem afgezocht, maar van den conduc teur geen spoor. De meeste reizigers stapten uit, en onder leiding van den machinist ging men een eind weegs de tramrails af zoeken. Men vreesde $en ongeluk. Goede raad was duur; zonder con ducteur mocht de machinist niet ver trekken. Van de reizigers, die dit avontuur meemaakten, zochten er eenige hun toevlucht bij de kachel in Café Mathon, anderen gingen te voet huiswaarts richting Raamsdonksveer. Inmiddels was de conducteur, die bij zijn val geen letsel had bekomen, terug naar Oosterhout gegaan en kwam nu per autobus de tram ach terop rijden. Toen de machinist den conducteur springlevend voor zich zag, bekwam hij eerst van den schrik. Met een kwartier vertraging ver trok de tram van de Dongehrug, de passagiers die te voel op stap waren gegaan, werden hij de volgende halte opgeladen. Zoo liep alles nog goed af, het avon tuurlijke van dezen tocht zal echter voor velen een herinnering blijven. - Uitvoering. Op Zondag 15 Mrt. a.s. des avonds om 8 uur zal door het R.K. Tooneelgezelschap uit Rotter dam in hotel „Huis ten Deijl" een uit voering gegeven worden. Opgevoerd zal worden: „Vijf dagen naar Parijs", klucht in drie bedrijven, van Dirk .Tan- se en ,,De Werkstaker", dram. schets in één acte. RAAMSDONK. Aantal kiezers. Het aantal kie zers bedraagt 'in deze gemeente voor Zij, die zich met ingang van 1 April op dit blad abonneeren, ontvangen de tot daartoe ver schijnende nummers GRATIS, de 2e Kamer 3.1.15, voor de Provinciale Staten 327(i en voor den Gemeente raad 3220. Stierenkeuring. De voorjaars keuring van springstieren zal A'oor de ze gemeente gehouden worden te Oos- terhaut op Vrijdag 13 Maart a.s., des voormiddags te 9 uur. Vergadering. Woensdag j.l. hield de R.K. Jonge Boerenstand die alhier een paar weken geleden opge richt is, een vergadering in het St. Leogebouw. GEERTRUiDENBERG. Openbare vergadering van den Raad dezer ge meente op Maandag 9 Maart a s. des namiddags 2 uur in het gemeentehuis aldaar. Te behandelen zaken: 1. Voorstel van Burgemeester en Wethouders 1. tot het aangaan van eene geld- leening groot f 25000 af te lossen In 50 annuïteiten. 2. dit bedrag te verstrekken aan de Geertruldenbergsche Bouwvereeniging voor den bonw van 10 arbeiders woningen. 2 Ingekomen stukken. 3. Reclames Hondenbelasting. GEERTRUIDENBERG, AatideR.K. Arbeidersorganisatie in Geertruiden- berg. is haar welbekende vriend Simon Berende, door den dood ontvallen. Wij wisten reeds lang, dat hij niet sterk meer was. Och Simon heeft ook zoo hard gewerkt in zijn leven. Hij moest immers hard werken om in den nooddruft der zijnen te voorzien. Hij had een groot gezin en vele mondjes vroegen om brood. Het moet gezegd, hij heeft het hen kunnen verschaffen en zijn plicht als huisvader, ais hoofd van het gezin zeer goed begrepen en opgevat. Heiaas hij is niet meer en wij allen, zijne vrienden, wij treuren met de zijnen om het verlies van hunnen goeden vader, van onzen rechtvaardigen vriend en bondsman met hart en ziel. Van 1917 was hij onafgebroken penningmeester van den R K Pabrleks- arbetdersbond, zijn bond, die hij liefhad en bijzondere toewijding toe droeg. Hij bezat de goede hoedanig heid om ten opzichte van zijn kame raden de opofferingsgezindheid te betrachten, zijn goed hart speeide hem wel parten, hij droeg zijn hart op de rechte plaats, was zeer gevoelig een oprecht kameraad en een goede vriend. Hij had de zeer goede eigenschap van niet eerst ik en dan een ander maar juist andersom, eerst een ander en dan ik in beoefening te brengen. Hij leerde zffn kinderen Godsdienstig zijn en vooral heeft hij met zijn, vóór negen maanden terug gestorven vrouw veel gedaan om zijn kinderen in eer en deugd groot te brengen. Sinds kort. voorzitter van de Standsorganisatie wist hij op zijn eigen wijze met af schuw van het fleemerige en afschuw van het huichelachtige zijn meening te zeggen en op te komen voor de belangen der organisatie. Hy was een eenvoudig inensch en van de een voudige menschen wordt het meeste aangenomen en blijft het meeste bty. Immers deze hebben meer invloed dan de oppervlakkige en Simon Berende had ook invioed by zijn kameraden Helaas, hij heeft moeten achterlaten verschillende jeugdige kinderen. Deze staan thans als weezen. Moge de solidariteit en het gemeenschapsleven ook bij allen voor wie hij in de weer was in daden uitblinken. Mogen allen mede leven en moge men aizoo Simon eeren. Simon je vrienden danken je voor al hetgeen jij deed voor de R.K. Organisatie. Moge God je beloonen voor al dat goeds wat jij gedaan hebt. Groote Slagersvergadering. GEERTRUIDENBERG. Dinsdag 3 Maart 1931 hield de Slagersvereeni- ging „West Noord Brabant", omvat tende een 126—tal slagerspatroons van West—Brabant en omstreken haar ver gadering in Hotei Jansen, alhier. De voorzitter opende de vergadering met een hartelijk woord van welkom, waarin hij op de eerste plaats den spreker van dien middag Mr. C. van der Kroon uit Zevenbergschen Hoek dank zegt voor de bereidwilligheid om voor de 2e maal als spreker voor de vereeniging te willen optreden. Ais onderwerp behandelde spreker „Uitponeen wettelijk ongeoorloofd Een zeer belangrijk onderwerp voor de slagers om actie te voeren tegen het uitponden door gelegenheids- slagers. Er moet getracht worden een weg te zoeken om hei uitponden op wettelijke wijze te verbieden. Spreker zal in zijn rede aantoonen op welke wijze deze actie gevoerd moet worden en welke gronden er aanwezig zijn om deze actie tot wer kelijkheid gebracht te zien, Wij ontvingen hieromtrent een breedvoerig verslag, te laat om in dit nummer te worden opgenomen. DUSSEN. Z. D. H. Mgr. Diepe», heeft benoemd tot Geestelijk Adviseur van de R. K. Voetbalclub „Dussen. sche Boys" te Dussen, de Z.Eerw. heer Pastoor E. J. M. Janssens de Horion. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 5 Maart 1931. Onze oude stadgenoot, de heer A. Bouwman, onderwijzer aan de Chr. School te Hooge—Zwaluwe, is be noemd aan een dergelijke school te Tilburg. Men leze met aandacht de mededeeling van de le Bossche Tandheelkundige Inrichting van A. J. RUITER, Markt 44, DEN BOSCH (Hoek Pensmarkt.) De Chr. Jongelings-vereeniglng „Eben Haëzer" geeft a.s. Zaterdag, wanneer zij 24 jaren bestaat een feest avond, waarvoor een keurig programma is samengesteld. H. Vormsel. Z. D. H. Mgr. Diepen, zal het H. Vormsel toedienen te Heusden op 17 Maart te 9,30 voor Heusden, Herpt, Elshout en Woudrichem. Kaatsheuvel, 6 Febr. 1931. Aanrijding. Berichtten we tn ons nummer van Woensdag j i. dat de toestand van het 6 jarig meisje van M. K. dat Dinsdag aan de Loonschendijk door een mo torfiets werd aangereden niet ernstig was, het doktersonderzoek wees uit, dat de toestand hoogst bedenkelijk moest geacht worden. Tot heden is daarin nog weinig verandering gekomen. Het kind lag Donderdag nog bij Dr. Vercauteren in buis, omdat eik vervoer gansch on mogelijk geacht wordt. Alleen de polslag verraadt nog leven. St. Bernardusschool Ter vervanging van den Eerw. Broe der Bernardus, die op dokters advies volslagen rust moest houden, is tijde lijk in diens plaats benoemd de Eerw. Broeder Allardus uit Eikenburg. Broeder Bernardus is naar Eiken burg vertrokken. Vergadering op Zondagavond 8 Maart in den R.K. Gildenbond. 1. Sluiting van den Barakwedstrijd ten bate van Herwonnen Levenskracht a. Verslag van den wedstrijd en de andere acties voor Herwonnen Le venskracht. b. „Wat onze melkboer in het af geioopen jaar op straat zoeai over H. L. hoorde vertellen, door H. v. d. Bosch. c. Verloting van den gratis—geluks- prijs een eikenhouten theekast. d. Uitreiking der prijzen. 2. „Strijdlied van het R.K, Werk liedenverbond", te zingen door de leden van den pas onlangs opgerichten Kaatsheuvelschen „R K. jongen Werk- man". 3. Jaarvergadering van de R.K. Werkliedenvereniging „St. Jan", a. Opening door den voorzitter. Regeling der bestuursverkiezing. Aan de beurt van aftreden zijn J. Brokken, C. Gubbens, J. Pols en A. van Wanrooy. Aantal deelnemers v. d. Reiskas voor het Verbondscongres te Utrecht. b. Jaarverslag van den secretaris der R K. Werkliedenvereniging. c. Gunstig financieel verslag van den penningmeester. Aanwijzing eener Commissie voor het nazien der boeken. d. Overzicht van de R K. leesbib liotheek. e. Mededeeiingen door den voor. zitter van het R K, Ziekenfonds en RK. Doktersfonds. Tevens regeling der Bestuursverkiezing. Aan de beurt van aftreding zijn W. Damen, A. Kops en Th Ligtvoet. f. Balans van de Centrale Volks bank en gegevens over de Levens verzekering Concordia. g. De stichting „Eigen Huis", h. Rapport van het Bureau voor gratis advies en inlichtingen. Collecte St. Vincentius- en St. Elisa. bethvereeniging. De collecte, die verleden week door bovengenoemde verenigingen in de kerk gehouden werd. heeft opgebracht een bedrag van f 241.22'2/. BINNENLAND, Bijzondere Vrijwillige Landstorm. Op Donderdag 12 Maart as. zal te Utrecht een nationale Plaatselijk Lei dersdag gehouden worden, vanwege den Bijzonderen VrijwilligenLandstorm. Deze dag een novum in de orga nisatie van den B.V L. bedoelt de saamhoorigheidsgedachte van de Plaat selijke Leiders van alle ruim 1100 Plaatsen, die Nederland telt, te ver sterken. Deze dag wil niet zijn een congres of vergaderingsdag, doch iets anders. De Nationale Landstormcom missie ziet gaarne in de groote betee- kenis van den Plaatselijken Leider voor het instituut van den B.V Len heeft deze vorm van „Plaatselijk Lei- dersdag" gekozen, om daar uiting aan te geven. De Plaatselijk Leider toch is de spil van een Plaatselijke afdee- ling, te meer, wanneer hij als secretaris der Plaatselijke Landstormcotnmissie de tusschenpersoon is tusschen Plaat selijkeen Gewestelijke Commissie, welke laatste Commissie weder in rechtstreeks contact staan met de Nationale Landstormcommissie. De Plaatselijke Leiders hebben bijna allen een rang in het Leger gehader zijn er bij die den rang van Reserve- Majoor dragen; er zijn er bij, die zich sieren met de korporaalastrepen er zijn er echter ook by die ais gewoon soidaat geregistreerd staan. Maar alien werken zij in eigen kring en plaats voor hetzeifde doel, en alien trekken zij Donderdag 12 Maart naar Utrecht, naar dezen eersten Plaatselijken Lei— detsdag. De Plaatselijke leiders komen voor zoover zij niet van autobussen Verbandsgewyze gebruik maken per spoor te Utrecht aan tusschen 9.33 en 10 58. Buiten het station verzamelt ieder korps, en marcheert naar 't Gebouw Tivoli, Witie Vrou— wensingel. Met de Plaatselijke Leiders zuilen hier tal van militaire en burgerlijke autoriteiten aanwezig zijn. Hier komen behalve de leden van de Nationale Landsiormcormnissla, o.m. de Minister van Defensie, Mr. Dr. L. N. Deckers, met zijn adjudant, den kapitein van den Generalen Staf G. J. M van Weei, de inspecteur van den Landstorm. Luit. generaal J. H Borel, vergezeld van Majoor J. A. j. M. Schotman, van de Inspectie van den Landstorm, de burgemeester van Utrecht. Dr. J. P. Fokkema Andreae, de Garnizoens commandant van Utrecht, enz. Na een openingswoord van den voorzitter der Nationale Landstorm— commissie, den heer L. F. Duymaer van Twist, zal de secretaris dezer Commissie, de heer G F. Boulogne een rede houden over het Plaatselijk Leiderschap. Hierna zal ket woord gevoerd worden door den Minister van Defensie. De Regimenismuziek aangeboden door den Commandant van het Regiment Genietroepen te Utrecht zal 'hare medewerking verleenen. Na afloop van deze samenkomst wordt gemarcheerd naar het Gebouw voor Kunsten en Wetenschappen, waar gemeenschappelijk de lunch gebruikt wordt. Daarna is er gelegenheid de Jaar beurs te bezoeken, waar de deelne mers van dezen dag dank zij een gunstige beschikking van het Jaar— beursbestuur vryen toegang hebben. Diefstallen, inbraken enz. De politie te 's Hertogenbosch heeft een bende jeugdige dieven aangehou den, die den iaaisten tijd talrijke dief stallen pleegdeu in winkels en op de markt. Zij plunderden bakkerswagens, stalen fjetsplaaijes en ontrukten zelfs aan dames haar handiascbjes De aan gehoudenen zijn C. C. 13 jaar, P. W. 13 jaar, F. W. D. 15 jaar en W. M. 18 jaar. Koloniaal tot vijf jaar veroordeeld. Het Gerechtshof te 's Hage veroor deelde heden conform den eisch van den advocaat-generaal rnr. De Vissea, dan 40-jarigen koloniaal P. Sdie in juni van 't vorig jaar in zijn woning aan de Rubroekstraat te Rotterdam zijn beide kinderen van het leven heeit beroofd, tot vijf jaar gevangenisstraf, door te brengen in een bijzondere strafgevangenis en daarna terbeschik- kingsteliing van de regeering om van harentwege te worden verpleegd. De Rotterdamsche rechtbank had verdachte tot een jaar gevangenisstraf veroor deeld, nadat de O ficler van Justitie acht jaar had geëischt. CORRESPONDENTIE. Een lid van den R.K. Vrouwenbond. Waar uw ingezonden stuk een persoon lijk feit of liever een persoonlijke klacht inhoudt, hoort deze, zouden wij zeggen, meer thuis in den boezem uwer vereeniging. Zoo kunnen wy 't dus niet opnemen, wel wanneer u uw naam er onder plaatst, wat in zulk geval toch ook noodig en gewenscht is. RED. AGENDA'S. Zaterdag 561/* uur. Gymnastiek voor de aspiranten B.G.V. Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „Paramount op parade". Zaterdag 8 uur. Bestuursvergadering Liedertafei „Oefening en Vermaak". Zaterdag 9 uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12'/4u. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Musis Sacrum Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafei „Tot Bloei der Toonkunst", Zondag 6 en 8'/* uur. Witte Bioscoop, „Het meisje van de straat". Zondag 6 en 8' l2 u. Luxor Bioscoop, „Paramount op parade". Maandag 8 uur, Luxor Bioscoop, „Paramount op parade". Waalwyk, Eieren 4—6 ct. Varkens f 8—f 12. 5 Maart 1931. GEMENGD NIEUWS. Auto tn bet water gereden. Woensdagmiddag om 1 uur heeft onder de gemeente Someren nabij Siuis 12 der Zuid-Willemsvaart, een ernstig auto ongeluk plaats gehad, dat aan twee personen het leven heeft gekost. Zekere P. Kutsch en zijn echtgs- noote, afkomstig uit Breinig (Duitsch- iand) by Aken, kwamen met een auto over den kanaaldijk rijden, uit de rich ting Weert komend. Even voorbij sluis 12 der Zuid-Willemsvaart begon de auto te slingeren. K., die aan het stuur zat, scheen dit echter niet meester is zijn, waardoor de wagen in het water reed. Een in de nabijheid verblijvende schipper en de sluiswachter van siuis 12 waren spoedig ter plaatse, terwijl ook weldra nog andere personen mee hielpen om naar den auto te dreggen Ter plaatse is de Zuid-Willemsvaart nl. ongeveer vier Meter diep. Het duurde dan ook ongeveer een uur, voordat men er in slaagde den auto weer op het droge te brengen. Bij de beide personen Is onder leiding van dr. Eynatten uit Someren, nog geruimen lijd getracht door toepassing van kunst- matige ademhaling de levensgeesten weer op te wekken, doch na een uur gaf men de pogingen op. Een voorioopig onderzoek wees uit, das de rechtervoorband gesprongen was, waaraan het ongeluk schijnt te wijten te zijn. De lijken van de belde slachtoffers zyn naar het lijkenhuisje van de be graafplaats te Someren Eind oveige- bracht. De gemeentepolitie van Someren heeft den auto in beslag genomen om een nader onderzoek in te stellen. Het vergaan van een Nederlandschen trawler op de Schotsche kust. Er zyn opnieuw 6 lyken gevonden van leden van de bemanning van den Nederlandschen treiler „Noordpool", die op de Schotsche kust is vergaan. De lyken werden met groote moeite door politie en visschers opgehaald uit een inham op ongeveer 300 yard afstand van het wrak. waarop de gol ven nog met groote kracht beuken. In het geheel zyn nu 8 lijken gevonden. De visschers zijn van meening, dat zich nog 2 lijken in den inham bevin den. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Een verdiende hulde. Zooals onze lezers zich zullen her inneren, heeft de kleine Jan van Nuenen, zoontje van den heer J. van Nuenen, administrateur der Kamer van Koophandel, in Juni 1929 een jongetje van den heer Reniers in de Mr. van Coothstraat uit een kalkkuil gered, en was 't aan de tegenwoordig heid van geest van dit 5-jarig jongetje te danken dat z'n makkertje van een wissen dood werd gered. Verheugend mogen we 't noemen, dat de daad van dezen kleinen held niet onbeloond is gebleven. Heden toch werd door den burgemeester onzer gemeente aan den heer van Nuenen voor z'n zoontje uitgereikt een zilveren horloge met ketting, ge schonken door het Carmegie—helden fonds te 's Gravenhage. Het horloge bevat de volgende inscriptie Aan J. C. A. van Nuenen, voor zijn moedig gedrag op 27 Juni 1929. Wij bieden den jongen held en z'n ouders gaarne onze felicitaties met deze bijzondere en welverdiende onder scheiding. Legaten. Naar wij vernemen heeft notaris Jansen, bij testamentaire beschikking een bedrag gelegateerd aan de S*. Vincentlusvereeniging, de St. Elisa beihs—vereeniging, W tGele—Kruis en R.K. Waaiwtjksche Gymnastiek— vereeniging. R.K. Buitengewoon Onderwijs. In het jaarrapport dar bisschoppe lijke inspectie in 't bisdom 's Bosch wordt o m. medegedeeld, da! voor 't oprichten van een school voorbuiten gewoon R K. Bijzonder onderwijs o a in aanmerking komt Waalwijk, waar men reeds min of meer geslaagd is met de voorbereiding der oprichting Ontwikkelingsavond. Donderdag 12 Maart ontwikkelings- avond der R.K Werküedenvereenigirtg. Onderwerp „Geheimzinnig Africa" met lichtbeelden door den ZeerEerw. Pater P. Zuure van de Witte Paters te Boxtel. Kunst en Vriendschap. De Gemengde Tooneeiclub „Kunst en Vriendschap", gevestigd in het caié der Wed. van Heivoirt j» de Putstraat, heeft in studie genomen hei 3 bedrijvige blijspel „Gebroeders Kalkoen" dat zy omstreeks Paschen denk! op te voeren. Luxor Bioscoop. De directie der Luxor-Bioscoop noo- digde ons uit om den eersten Hol- landschen zingende en sprekende film te komen zien. De liefhebbers voor de musiceerende film kunnen deze week in de Luxor extra genieten, daar zij de Hollandsche dialogen en liedjes zeer goed kunnen volgen, ter- wijl de beste onzer artisten, als Theo Frenkel en Louis Davids hunne me dewerking verleend hebben. „Para mount op Parade" biedt overigens voor de liefhebbers van de revuefilm weer volop gelegenheid zich te amu seeren, vooral de kleuropnamen kun nen niet anders dan schitterend ge noemd worden. Men krijgt hier gele genheid de 30 beste Paramount-artis- ten achtereenvolgens op het doek te zien en te hooren. Een mooi bijprogamma, w.o, spre kend journaal en een leuk teeken- fiimpje, vullen het programma op pret tige wijze aan. ADVERTENTIëN Lft 2 Met vreugde geven wij nis van de geboorte dochter GEMMA. G. A. MAAS.tv Waalwijk, 5 Maart 193j Grootestraat 23. g Zoo de Heere wil S leven hopen onze gelfci 8 Ouders 8 MARINUS WAGEHAKEKs p en 8 ADRIANA WAGEMAKERS 8 geb VAN op 9 Maart hun 25-jatif o Echtvereniging te 3 ken. Hunne dankbm 5 Kinderen 's-Grev. Ooelle.Maarlig! 6 Winterdijk. cx:oooocx>ocxx)CK»tx»et!C( Otidergefeekende betuig mede zyn oprechten da^ de firma MOL— Paltwels Nieuwkuijk voor de prat|j Waschmachtne, die hijg ontvangen op de doordez: verstrekte spaarbonnen. Dell PAUWELS-ARTIKELEN, n dit cadeau verkregen werden gekocht by den winks oe: Briever fran Abonnt franco PIT M. VAN HILSTj Nieuw#" dei Waalwijk. P. M DONKER Waalwijk, Maart 1931. Antoniusstr. St. 50. Mevr. N. VAN LOON*DEj( Mr. v. Coothstraat, Waalwj EEN NETTE voor Donderdag Waar zegt de Uitgever. Ktrgeg jebier ferepe tl Moeit t inlaat n De It verg It zulle Opmt tuffend Word en tteb 4 houten of Vt\\4 w yeih Dondi beent tering Afwez leer v. De IJ In d naagd j piaa op den besten standi Waalwijk [tusschen Mr, Coothstraat en Markt], Brieven onder No. dera£ tentie aan het Bureau blad. mactuig Aany van Bij Op Zaterdag 21 Maarli 's nam 3 uur zal in het I „DE TWEE KOLOMMEN' de Grootestraat te Waiii Den bouw van een Ww huis aan den Pural weg voor den heef C. Berkelmanf Waalwijk. Bestek en teekening b' ook per postwissel verl (restitutie f 2.—). De Architó J. A, Hoofdstr. 193, Kaatsl» De V wordt op 11.- l! bren De I jroote moeilijl Dalen ijcntio loi de gel le pla jeaent, geven. Dit door V alet In Het van te huur gevraagd omgeving Haven te Waal#* Brieven onder no. der Burean v. d, Blad. dl. Mile glans i den tr; -E zij. En eens niet i ten. Zi gekom Is dit Jaar schitterend en toch zijn gewaarborgd en In prtfs verlaagd. Nog nooit is de afdcellng zoo rijk geweest aan keuze en smaak. Grootestraet 183 WAALWIJK- moet i 460] in ]jef Har meer i ^ich, v Varen $«nj] ras v ta pe erfie ond lemuE zen oi >en df ff'uinja Beerdi familj dorpji 'cheic OOOOOOCX>OÖOOWOOOÖÖ

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10