Nieuws uil Kaalsbeuvsl. 4 Lederbewerkers (Afd. Baardwijk Maandagavond werd door de Leder- bewerkersafdeeling van de R K. Werk liedenvereniging te v m Baardwijk in de patronaatszaal een vergadering gehouden, waar besproken werd de uitkeerlng bij gedeeltelijke werkloos heid. De heer Passier, voorzitter der at deeling Waalwijk, gaf een uiteenzetting over dit onderwerp. Spr. begon met de vraag wte bij gedeeltelijke werkloosheid voor eer uitkeering in aanmerking komen. Hier voor moet men 6 z g. wach'dager doormaken, Deze 6 dagen moester vroeger achter elkaar volgen, doch dl' is thans niet meer het geval, hetgeer een mooie verbetering genoemd mag worden Nu kunnen deze 6 dagen RAAMSDONK. Gemeenteraads verkiezing. Maandag had de ver kiezing v. den Gemeenteraad plaats. Voor de 13 zetels waren ingediend vier lijsten met 31 candidaten. Lijst 1. (Anti-rev.) J. v. Woerden 178, J. G. Knaap 60, A. J. van der Sluijs 4, Chr. Treffers 3, J. Boll 2, P. Pruijssers 12, totaal 259 stemmen. Gekozen J. van Woerden. Lijst 2. (R.K. Veer). Th. H. A. M. Heere 754, J. W. F. M. de Klijn 53, N. A. van Seeters 79, J. J. de «Tong 38, C. A. A. M. Simonis 49, M. Th. de Bruijn 23, H. Rombouts 7, J. B. Zijl mans 21, C. J. van den Kieboom 151, J. J. Simonis 14, F. H. J. Zijlmans 10, G. H. de Wit 4, J. M. Bouwens 15, totaal 1218 stemmen. Gekozen: Th. H. A. M. Heere, J. W. F. M. de Klijn, welke rede blijkbaar Indruk maakte. Daarna werd hij toegesproken door den Heer Sonneveld, pres kerkvoogd, den consulent Ds van Bruggen uit Doeveren en de Eerw. Heeren Ds Pap en Boerendans, resp. predikant te G ukum en Kerkdriel, waarna de over talrijk opgekomen menigte het kerk gebouw verliet. verdeeld worden over 3 actitereen- N. A. van Seeters, J. J. de Jong, C. A. volgende weken men moet dan elke A. M. Simonis, en met voorkeurstem week 16 uur of 2 dagen werkloos zijn men C. J. van den Kieboom. Voor deze uitkeering is het ook niet Lijst 3. (R.K. Dorp). G. C. de Bont noodzakelijk, dat men den geheelen 272, J. C. Schoenmakers 82, A. J. de dag werkloos is, men moet slechts per Bont 59, C. J. Kanters 133, H. J. Oome week een aantal werklooze uren hebben 24, J. B. Broeders 11, totaal 581 stem- van 16 waarvoor men twee dagen als meen. Gekozen: G. C. de Bont, J. C. werkloos kan teekenen. Natuurlijk moet Schoenmakers en met voorkeurstem men niet op Zaterdag teekenen, daar men q Ranters. dit slechts voor een halve dag geldig Is. Lijst 4. (Chr.Hist.) D. Lankhuyzen Wanneer het voorkomt dat men in Szn. 323, H. Netten 52, J. P. Elemans eene week 2 of meer dagen niet werkt 43 B Konings Azn. 18, G. Ooster en in de daarop vo'gende week den lin'g 11( j Faro 13, totaal 460 stem vollen arbeidstijd maakt, dan telt de men Gekozen: D. Lankhuyzen Szn. Juli, doch waar deze dag als le ker misdag slecht geschikt is. om een volksfeest te organiseeren, Is de feest viering bepaald op Maandag 6 Juli na de kermis. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der Red. eerste week niet en krijgt men geen recht Wanneer de wachtdagen doorge maakt zijn dan kan men bij event werkloosheid direct trekken uit de uitkeering, ook al mocht er weer een werkweek tusschen vallen. Is echter dan weer 3 maanden ge werkt, dan begint een nieuwe periode en moet men een en ar.der weer op nieuw doormaken. Spr. vestigt er de aandacht op, dat steeds direct bij werkloosheid een werkloozenkaart moet worden aan gevraagd en dat men zich den eersten dag der werkloosheid op de arbeids beurs moet doen inschrijven. Immers indien men zulks vergeet, verliest men hét recht op uitkeering. Spr. spoort tenslotte de aanwezigen aan rekening te houden me! het be sprokene en geeft naar aanleiding van enkele vragen nog een paar inlichtin gen Hierna wordt de vergadering gesloten. Omwenteling in de Looiïndustrie. De heeren Wrange en Friberg heb ben een methode gevonden om ruwe huiden zoo te looien dat binnen den tijd van een week leer van uitstekende kwaliteit wordt verkregen. Een voor- name rol speelt hierbij de Frlbe|s Vacuumpomp, waardoor het mogelijk wordt de huiden geheel in het lucht ledige spoedig te looien. De looistof fen dringen in het luchtledige snel i: de huiden zoodat het looiproces In 'n tijd van zeven dagen voltooid is. De twee uitvinders hebben thans eet groote fabriek bij Stockholm opgericht waar reeds 180 ton huiden volgens de nieuwe methode gelooid zijn. Ver klaard wordt, dat hei aldus verkregen leder in kwaliteit en sterkte geheel gelijk s'aat aan dat dat volgens de oude looimethode na 8 a 12 maanden weri vetkregen. Uit verschillende landen zija reeds deskundigen naar de fabriek gekomen om de nieuwe met hode te bestudeeren, die naar verklaaid wordt, een algeheele omwenteling ir de looi Indusirie ten gevolge zal hebben. DRUNEN. Zondagmorgen trokken de jongens der Gymnastiek- en Athletiek vereeniging St. Herman Joseph op naar Waalwijk ter deelneming aan de aldaar te houden Gymnastiekfeesten, onder leiding van dhr. de Geer, Waalwijk. Ofschoon onze vereeniging nog vele jeugdige krachten bezit die nog moe ten leeren, mochten wij const^teeren dat ze bij den wedstrijd veel succes hebben gehad, ze hebben zich kranig gehouden, waarvoor wij hen een woord van lof zker niet mogen onthouden. De volgende prijzen werden behaald Adspiranten: 2e prijs 1821/2 punt, 3e graad; 2e prijs 1171/» p., 2e graad; vier kamp, 2e prijs, 124V4 p.; in den marsch- wedstrijd, 3e prijs, 4U/2 punt. Wij hopen dat dit een aansporing moge zijn in de toekomst meerdere prijzen te behalen. H. Netten en J. P. Elemans. Als nieuwe leden zullen zitting ne men: Th. H. A. M. Heere, N. A. van Seeters, C. A. A. M. Simonis, C. J. van den Kieboom, G. C. de Bont en J. P. Elemans. Niet in den Raad zullen terugkee- ren: M. Th. de Bruyn, H. Rombouts, J. B. Zijlmans, G. H. de Wit, A. J. de Bont en D. Lankhuyzen Gzn., welke laatste zich niet meer candidaat stelde. Uitgebracht zijn 2518 geldige stem men, van onwaarde 70. Ernstig ongeval. Toen de landbouwersknecht Adr. de W., oud 15 jaren Dinsdagmorgen een wagen met hooi wilde gaan lossen, had hij het ongeluk den polderboom, die van den wagen viel, op zijn hoofd te krij gen. Hevig bloedend werd hij opgeno men en bij L. binnengedragen. Dok ter Knaap verleende de eerste kenees- kundige hulp, die een lichte hersen schudding constateerde. In bewuste loozen toestand is hij per brancard naar het R.K. Ziekenhuis te Raams- donksveer vervoerd. Uitslag volkstelling. Het defi nitief bevolkingscijfer volgens de jl gehouden volkstelling is in deze ge meente vastgesteld op 3629 mannen en 3587 vrouwen, is totaal 7216. Voetbal. Het Wapen van Kaatsheuvel, 24 Juni '31. Duivensport. De Combinatie van dulvensportver- eeniglngen gevestigd bij den heer J. v. Dun hield heden een wedvlucht van uit Chateauroux. De uitslag was lste prijs J Opperman. 2de 5de en 7de C de Bond!, 3de P Kemmeren, 4de, 6de, 8de. 10de, Ude F. v. d. Assem, 9de J Emmers en Overdulf v. Dongen. De eerste duif werd ge constateerd om 2 54 11. de laatste prijswinnende duif om 3 18 34. K. G. V. de Wisselbeker 3de Graad definitief gewonnen. Onze RK. Gymnastiekclub K.GV. handhaafde als steeds ook heden op de groote Diocesane Wedstrijden te Waalwijk bij W.Q V gehouden op schitterende wijze haar reeds gevestigde roem K Q V. won in de 2de graad met l37'/2 pnt den eerste prijs, legde voorgoed beslag op den wisselbeker in den derden graad door voor den derden maal en thans met 1381/» Pnt met het hoogste aantal punten uit dezen kamp te voorschijn te komen en wist eveneens den eersten prijs Mijnheer de Redacteur De twee winkeliervereenigingen komen met ongeveer 240 prezen waaronder kolossale en nog een geld prijs van f 100, voor een puzzle die m i. wat al te onnoozel is. Heb ik dat nou goed begrepen Mijnheer de Redacteur. Er zijn 120 fUsschen en een van de meest ge bruikte heb Ik leeg gewogen. Die weegt Toen heb ik gewogen met zooveel ertwen er in als bij de meeste het geval is en die erwten geteld.dat waren er Nu weet ik bfl een beetje vergelijken hoeveel er bij mijn eigen winkelier I ongeveer in zijn en daaromheen spring ik met al mijn bons een beetje hooger, een beetje lager en 120 x dit getal moet ongeveer het geheel zijn. Is dit werkelijk zoo eenvoudig Mijnheer de Redacteur 1 Hoogachtend, DORUS. CAPELLE. De jl. Dinsdag 23 dezer gehouden stemming ter verkiezing I van leden van den Raad der gemeente Sprang-Capelle, had den volgenden uitslag: Lijst 1. R. Middelkoop (aftr.) C. de Rooij-Nieuwenhuizen A. M. Verheijden (aftr.) A. L. Sneep (aftr.) G. A. S. de Bas J. Rijken Jac. Rijken (aftr.) .1. Michaël (aftr.) D. de Roon J. C. Dekkers .T. H. de Bruijn Chr. Quirijns Wij gelooven dat Dorus 't zoo slecht niet voor heeft. RED. Lijst 2. H. Kerst (aftr.) P. Faro B. v. d. Hoeven W. Kuijpers J. Huijsman A. Paans Jac. v. Drongelen Lijst 3. G. J. v. Willigenburg (aftr.) G. L. Vos (aftr.) W. M. Dalmeijer C. B. Timmermans (aftr.) J. Ruiter C. J. van Heijst J. W. Genuït Raamsdonk I verloor Zondag jl. van Vereeniging KB. heeft het initiatief „S. M. P." I te Geertruidenberg met penomen 0m den Jubilaris op dien 1. Het tweede elftal speelde Zon- dag pen huldeblijk aan te bieden in dag tegen „Good Luck" II, welke den vorm van een bijdrage In een wedstrijd door onze club werd gewon nen met 30. RAAMSDONKSVEER. Opening nieuw hotel. Het nieuwe café-res taurant „Centrum", staande aan de Keizersdijk, zal op Vrijdag 26 Juni a.s. geopend worden. - GegundDe aanleg van een betonnen wegdek der Rijksweg vanaf de Dongebrug tot aanKeizersveer is gegund aan den laagsten inschrijver Ir' W. Ritmeester te Utrecht, voor een bedrag van 105254.Het ge deelte vanaf het Postkantoor tot aan den overweg wordt met keien be straat, aan weerskanten komen rij wielpaden van asphalt. DUSSEN. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag 26 Juni 1931, des namiddags ten 7 ure (zomertijd). Agenda 1. Installatie van dhr. P. Leemans. 2. Ingekomen stukken en mededee lingen. 3. Rekening en Begrooting van het Gurgerlijk Armbestuur. 4. Overeenkomst Rekening-Courant. 5. Geldleening. 6. Bouwcrediet. 7. Toezicht woningbouw. 8. Plaatsje Landarbeidersstichting. 9. Vleesehkeuringsdienst. 10. Drinkwatervoorziening. 11. Afschrijving Hondenbelasting. Moet ik daar nu alle winkels voor bezoeken of kan ik b.v. zeggen bij anssen schat ik het getal op 1200. bij Dtrksen op 1300, gemiddeld dus 250 en dat x 120. Zou dat een goede manier zijn? Vrouw B. Vrouw B. Is ook niet mis. RED. Mijnheer de Redacteur. Om f 100 te winnen moet ik alle ,ni erwten tellen die bij 120 winkeliers in met adspiranten te w nnen met 194 pnt. fls;S8Chen zjjn uttgesiald In den marschwedsirijd v«!"«g K.Q.V. Mnpf lk daar nu a„( den tweeden prijs met 46'/2 P-. even eens in den wedstrijd py<amtden. Daarenboven behaalde de heer Jac, Cornelissen in den tweeden graad den eerste personeelen prijs met 38'/aPnt, terwijl de heer W. v. Riel in den der den graad met loting juist buiten de prijzen viel. K.Q.V. blijf voortgaan op den ingeslagen weg, dan blijft gij de sympathieke sportclub In onze ge meente. Jubileum. Woensdag a.s. herdenkt de Eerw. 8roeder Palmace, Overste de Eerw. Broeders van Liefde alhier zijn 25— jarig kloosterjubileum Na ruim 17 jaren als leeraar in Eikenburg werk zaam te zijn geweest, was hij de eerste Overste in Tilburg (Bredasche Weg) om nadien als Overste en tevens als Directeur der belde Jongensscholen in Kaatsheuvel vanaf September 1929 werkzaam te zijn. Dat zijn vruchtdra- genden arbeid alhier gerespecteerd wordt zal a.s. Woensdag ongetwijfeld onomwonden blijken. Het Bestuur der AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag van 7-8 aspiranten en! van 8—9'/a leden B.G.V. Donderdag 8 uur. Repetitie W.O.V Gymnastieklokaal. Vrijdagavond 8 uur repetitie aspi ranten W.O.V. Zaterdag QEEN repetitie Liedertalel J Oefening en Vermaak". Zondag 12 u. Repetitie Liedertalel .Oefening en Vermaak", Musis Sacrum. Lijst 4. A. Smits J. J. Pruijssers Lijst 5. H. Boer H. Mes M. Kuijsten C. L. de Rooij T. Groen G. J. Rekkers A. P. Snijders Lijst 6. J. Kraak (aftr.) L. M. Heurter I II III IV Totaal 19 13 71 73 176 71 10 20 22 123 7 0 21 49 77 1 4 12 39 56 0 2 10 20 32 6 4 5 0 15 19 13 1 0 33 14 3 47 48 U2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 7 0 2 0 9 0 0 0 0 0 Stemcijfer 634 46 2 87 31 166 8 0 22 4 34 10 3 14 13 40 3 1 2 1 7 2 0 13 8 23 1 0 2 6 9 0 0 1 3 4 Stemcijfer 283 46 ,358 12 15 431 13 64 1 1 79 8 10 1 0 19 21 102 8 3 134 19 19 34 12 84 0 4 3 0 7 0 1 1 0 2 Stemcijfer 756 2 9 30 5 46 3 0 9 0 12 Stemcijfer 58 30 16 92 52 190 9 2 8 9 28 0 2 0 0 2 3 0 1 2 6 0 0 1 0 1 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 Stemcijfer 229 22 29 76 42 169 0 1 6 4 11 numm Stemcijfer GEMENGD NIEUWS. Hevige brand in Nieuw-Brunswijk. Gekozen zijn: van lijst 1 de heeren R. Middelkoop, C. de Rooij-Nieuweij huizen, A. M. Verheijden en J. Michaël; van lijst 2 de heer H. Kerst; van lijst 3 de heeren G. J. van Willigenburg, G.L. Vos, W. M. Dalmeijer en C. B. Tim mermans; van lijst 5 de heer H. Boer en van lijst 6 de heer J. Kraak. In den nieuwen Raad keeren dus niet terug: de heer J. v. d. Hoeven, om dat hij zich niet herkiesbaar stelde en de heeren A. L. Sneep en Jac. Rijken, omdat zij niet herkozen werden. Nieuwe leden in den Raad zijn de heeren C. de Rooij-Nieuwenhuizen, TL In het eindstation van den Canadian I Boer en yy jyp Dalmeijer. Pacificspoorweg heeft heden een hevige Vrijhoeve-Capelle; II Sprang; III Gapelle (Nieuwstraat)i brand gewoed, die spoedig naar de atemnuieau j j naburige werven en graansilo's over-1 iv Capelle (Kom), sloeg. Tevens sloegen de vlammen DRUNEN. Donderdagavond speelt 't fabthks-elftal van de fi ma Van Riel Co tegen 't elftal der fUma v Qorcum en v. d. Lee op 't terrein van .De Sporters." WASPIK Het zoontje van den heer G. had 11. Zondag het ongeluk bij het spelen een pols te breken. Dr. d. K. verleende geneeskundige hulp. Zondag 1.1. bracht de harmonie .Volksvlijt en Volksvermaak" aan de benoemde leden van den gemeente raad een serenade. Het zoontje van den Heer S had het ongeluk bij het voetbalspel een been te breken. De processie naar Brielle is wederom voor 3 weken uitgesteld. Door de Harmonie „Volksvlijt en Volksvermaak" is een aanvang genomen met de repetities voor het te houden concours te Beek en Donk RAAMSDONKSVEER. Naar wij ver nemen werd door iemand die O' be- kand wenscht ie blijven aan de Antn- nettastichting een gift van f 1000 gulden geschonken, waarvan de rente gebruikt moet worden voor het sup pletiefonds. Donderdag 25 Juni zal de beroe pen predikant, de WelEerw. heer ds. de Vries van Heerde, een bezoek brengen aan de Gemeente en des avonds om half acht in de Veersche kerk optreden. "nieuws UIT HEUSDEN. Heusden, 23 Juni 1931 Zaterdagavond bood de R K Fanfare een concert aan op de Visch markt. Een keurig programma werd flink afgewerkt en wist het groot aantal belangstellenden, ondanks den killen avond, een paar uren aangenaam bezig te houden. Bij de verpachting vanwege het Kroondomein van landbouwgronden was er zoo weinig animo, dat de ge bod m p'ijzen zoo laag waren, dat voorloop!g geen enkel perceel werd gegund. Voor het riet in de grachien werd o a. in totaal f 1,— geboden. De Heusdensche Hengelsport- vereeniging, die Zondag op concours ging naar Son, keerde terug met 7 petsoneele prijzen, Werd verleden week hei gras op de Waard verpacht voor een tamelijken prijs voor ertma kwaliteit werd nog f 12.— per 1000 pond besteed deze week was die beduidend lager. De totale opbrengst voor de Gods hulzen alhier bedroeg slechts een goede acht honderd gulden, terwijl, naar we vernamen, die in den duren tijd voor enkele jaren terug even zoovele duizend guldens bedroeg. Zondagmorgen werd de nieuw beroepen predikant, Ds. Kioots, vm. 10 uur bevestigd door zijn ambtgenoot Ds. Kei] uit Lent Om 2'/2 uur n.m. hield hij zijn intree-rede en had als tekst gekozen 11 Cor. IV vers 5—7, fonds tot aankoop van een altaar voor de kapel van het klooster. Het feest zal Woensdag a.s gevierd worden met een algemeene H. Com munie der schooljongens om 7 uur. een plechtige H Mis te zingen door de jongens om 10 uur en een huldi: ging van den Jubilaris om 5 uur in het patronaat, waarvan de hoofdnum mers zijn a. een Jubelcantate 3stem- mig koor met pianobegeleiding van M. H. v. 't Krijs en de opvoering van een bekend tooneelwerk van den Eerw. Broeder Oommarus utt Oosterhout getiteld „Hoe de Kabouters feest vieren Van 11 12 30 zal gelegenheid gegeven worden tot recipieeren in het klooster. De 100—jarige. Onvermoeid werkt het comifé tot viering van de 100ste verjaardag van den heer Joh. de Jong in de Hoofd straat alhier voort om te trachten dit feit tot een onvergetelijk in onze plaats te maken. En de heeren gaan slagen I Ze hebben tijd nog moeite gespaard om de zaak voor te bereiden Maanden lang reeds wordt onder eiding van den heer Jos. de Bondt als voorzitter, met den bijstand van den heer Jean Lenzhols als secretaris vergaderd om tot welslagen van het feest te komen. De versiering aan huis en op straat zal onder leiding van de Oem. Opzichter Tirion, de verlichting door den directeur der O. L B. Teu nisse worden aangebracht. We mogen dus zeggen „dat komt in orde 1" 's Morgens wordt met een H. Mis begonnen, waarna receptie met aan bieding der cadeaux Na den middag een grooten optocht waaraan zoo goed als alle vereenigingen ter plaatse deel nemen. Tijdens de optocht zingen de schoolkinderen voor 't patronaat op gesteld een jubellied, 's Avonds een groot concert van harmoniën en zang. vereeniging. We mogen dus gerust zeggen, dat het op Maandag 6 Juli a.s. groot feest gaat worden, waaraan de geheele gemeente deelneemt. De eigenlQke verjaardag valt op 2 over naar het s.s. „Empres", een boot van 1342 ton, die spoedig zonk, even als een aantal kleine vaartuigen. Ver der werden circa tien huizen, talrijke goederenwagons en spoorwegloodsen, benevens de ^aanlegsteigers in asch gelegd. Eerst na drie uren was de brandweer het vuur meester. Talrijke personen werden gewond, o.w. twee spuitgasten zwaar. De materieele schade wordt op 10 millioen dollar geschat. Amokmaker doodt 3 slachtoffers. Naar Aneta meldt heeft de Gouver neur-Generaal van Ned. Indië blijkens een mededeeling van het departement van Koloniën heden van den gouver neur van Makassar telegrafisch bericht ontvangen omtrent het drama in het Tombolosche (Celebes). Gisterochtend tijdens 'n tournée van den fungeerend- controleur van Sindjai, den neer H. F. van Driel, te Tombolo, heeft een oppasser bij de algemeene politie amok gemaakt. Hij doode een mantri- politie Roeroek en een kampongman en bracht voorts den houtvester C. R. Helgeson Hanser zulke ernstige verwondingen toe, dat deze denzelf den dag te zes uur 's morgens na een operatie in het Militair Hospitaal te Makassar overleed. Ook verwondde hij zeer ernstig den fungeerend-con- troleur van Driel, die thans in het Militair Hospitaal verpleegd wordt en het redelijk wel maakt. Een Aneta-telegram uit Makassar meldt nog, dat de houtvester Helgeson Hanser een steek in den rug kreeg, waardoor een long werd geraakt. Den controleur Van Driel werden vflf steken toegebracht. Zijn toestand is redelijk De amokmaker werd neergelegd. PROGRAMMA DER FEESTELIJKHEDEN. WOENSDAG 24 JUNI: 3 uur. Op de Markt Openlucht-uitvoering voor de kinderen, door Chineesche goochelaars, buiksprekers, enz. Ge zelschap Louis de Haan, Rotterdam). Radio-Concert. DONDERDAG 25 JUNI: Voormiddag Premiemarkt met extra prijzen. Merriënkeuring. M.C.-keuring. Namiddag Verrichtingsproef M.C.-paarden. 7.30 uur. Rondgang der harmonie „St. Jan door v.m. Baard wijk, Grootestraat, Markt. Concert op de kiosk. 8 uur. Programma: 8 uur. 5 uur. VRIJDAG 26 JUNI Film-avond van Ned. Fabrikaat, uit een 20-tal Ned. bedrijven, in de Luxor-Bioscoop. ZATERDAG 27 JUNI: Concert door het Mondharmonica-gezelschap „Cres cendo" uit Dubbeldam (le prys concours te 's-Grevel- duin-Capelle) Programma: MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 23 Juni. Ter vee markt waren hed'en aangevoerd: 290 paarden,, 8 veulens;, 694 magere runde ren, 769 vette runderen, 362 vette kal- veren, 757 nuchtere kalveren, 248 scha- pen of lammeren, 48 biggen, 10 bokken of geiten, 5 overl.oopers. Prijzen per 1h kilokoeien 2934 ct., 42,5—45 ct. en 4'8—50 ct.; ossen 37,5 ct., 40—44 ct. en 4«F>—48 ct.; stieren 35 ct., 37 ct. en 3941 ct.; kalveren 42,5—50 ct., 55—60 ct. en 65—70 ct. 7.30 uur. 8 uur. Rondgang der Kon. Harmonie „Euphonia" van Kaats heuvel, vanaf overweg Besoijensche straat Grooto straat, Markt. Concert door de Kon. Harmonie „Euphonia van Kaatsheuvel. ADVERTENTlëN. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ottzen Zoon Johannes JOHAN BLOK ELISABETH Bf-OK- DE VRIES. Waalwijk, 23 Juni 1931. Programna 10.30 uur. Tot slot der Winkelweek Schitterend Vuurwerk uit de Kon. Pyr. Fa brieken v.h. J. de Kat te Leiden 49 prachtige num mers op den Winterdijk achter de MarkL Straatversieringen. Radio-muziek. «t 1. Salut a Louveigne, Marsch 2. Elvira, Ouverture :s. lxhos Fluviaux, Ouverture (le prijs Concoux-s Oss). 4. Doux Songes, Valse PAUZE. D. D. Belleflamme. J. Werkman. Jean Preckher. Pr. Francois. Goede Kameraden, Marsch 6. Ch. de Roy v. Zuydewijn. L. Blémant. M J. H. Kessels. .1. Wierts. Giuletta, Ouverture (le prijs Concours Oss). 7. Voix Roumaines, Valse de concert 8. Marsch Populaire R. M. Zwang. A. Jonas. A. Knelwolf. E. A. Tenstad. 1. Crescendo, Marsch 2. Juliana, Wals 3. Alpenlied 4. Stein Song 5. Chef de Corps, Marsch A Erkrath Am Rache 7. Vesperklokken R; M; Zwang. 8. Potpourte b. A. Jonas. ®- Leln wnitl? F. Francois. 10. Volle Wind 11. Marche Les Soldats Civlls 12. Finale 1. Eutex-pe, Marsch 2. Cavalerie Légère, Ouverture 3. Faust Ballet v* I", 4. Op 'n Perzische Markt (Karakterstuk) PAUZE. 5. Zampa, Ouveilure 6. Les Dragons de Villars, Faixtaisie 7. Coquelicots et Blevets, Grande, Valse 8. The Graham Paige Legion, Marche Barbe. Suppé. Gounod. Ketelby. Herold. Malllard Govasrt. Pryo.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 6