CIRCUS MENAGERIE VAN BEVER Het Radio Programi le Marktberichten. VERLOREN: Standplaats nabij het Station. Voorstellingen vanaf Zaterdag 22 tot en met Dinsdag 25 Aug. Een Autoband, De heer van Straafen nam als voor zitter van het oude bestuur de leiding en deelde mede, dat in de Hoofd— bestuursvergadering van Dinsdag j.l. het besluit genomen was, dat het ge- heele hoofdbestuur en bloc zou af. treden Dit besluit Is genomen waar het Hoofdbestuur meende dat 't in T belang der vereeniging beter was heen te gaan dan nog verder de leiding te houden. Hij spreekt de hoop uit hier niet over het verledene zal gesproken worden, doch dat er hedenavond daden mogen gesteld worden, die het voortbestaan van de vereeniging kunnen garandeeren Hij vraagt of iemand van de aanwezigen eenig voorstel betreffende de zaak te doen heeft. De heer v. Amelsvoort van de buurt, schap Berkdijkschestraat begrijpt het hoofdbestuur niet en vindt niet noodig dat dit heengaat. Z.i. kon er best toe nadering gekomen zijn. De heer Tuerlings van de buurtschap Hoofdstraat Oost meent niet te moeten treden in de kwestie der schuldvraag. Hij brengt hulde aan het initiatief en het werk van den heer v. Straaten. Hij vindt het jammer dat de zaken zoo geloopen zijn, zooals ze er thans voor staan, doch is overtuigd dat niet alles verloren is. Met veel goeden wil van alle afdelingsbesturen en de leden der afdeelingbesturen kan alles nog best terecht komen. Hij laakt de houding, die naar geruchten reeds is Ingenomen door sommigen, die reeds pogingen zouden in het werk gesteld hebben om zich af te scheiden en wijst erop,dat tegenover de handelingen die door het hoofdbestuur gesteld zijn ieder af deelingsbestuur, doch ook ieder afdee- lingsbestuurslld moreel en organisato risch verplicht is voor de alg. vereen, op te komen. Wanneer een afdeeling dit niet doet pleegt ze z. i. diefstal tegenover de algemeene vereeniging Hij spreekt daarom de hoop uit, dat alle niet aanwezige afdeelfngsbestuurs- leden het standpunt mogen deelen door hem hier uiteengezet en ieder zal ijveren voor den opbouw en uitgroei van de begrafenisvereeniging Hij wil evenmin ais op de algemeene leden vergadering van vorige week strijden voorf een drie- of vierklassig stelsel, doch zou aanraden den geest te volgen van de besprekingen toen gevoerd en voorloopig zonder klassensteisel de zaak aan het marcheeren zien te krijgen om later te bezien of de mogelijkheid bestaat besprekingen te openen om de zaak verder uit te breiden. Volgens de statuten is dit standpunt z.i. in te nemen en in het belang der zaak lijkt hem dit het meest te apprecleeren. De heer Roelofs zegt dat men den put gaat dempen nu het kalf verdronken is; hij wil in het verleden der ver eeniging treden wat de voorzitter hem ontraadt, waarop hij verklaart zich met den vorigen spreker te kunnen ver- eenigen en zijn beste krachten voor zijne afdeeling te zullen geven. Alsnu wordt overgegaan tot het kiezen van een nieuw Hoofdbestuur. Gekozen worden de heeren A. de Kort, voor de wijk Heikant, A. Zwaans voor de wijk Telephoon- straat, W. de Jong voor de wijk Gast huisstraat, Jos de Bondt, voor de wijk Hoofdstraat West, J. Tuerlings voor de wijk Hoofdstraat Oost, A. Snaphaan voor de wijk Verlengde Hoofdstraat, J. van Amelsfoort voor de wijk Berk dijkschestraat, W. v. d. Lee voor de wijk Hoekje en M. Brekelmans voor de wijk Marktstraat. Door de algemeene bestuursverga dering werd hierna een algemeene voorzitter gekozen. Met 26 van de 32 stemmen werd de heer Tuerlings daarvoor aangewezen. Onder dankbetuiging voor het groote vertrouwen in hem gesteld neemt de heer Tuerlings voorloopig zijne be noeming aan, daarbij dank brengend aan den heer van Straaten voor het initiatief van oprichting en alles wat hij verder voor de vereeniging gedaan heeft. Hij spreekt de hoop uit dat de heer van Straaten een ijverig afdee- lingsbestuurslid zal blijven en daar naast een adviseur voor het nieuwe bestuur om later andermaal een plaats in het Hoofdbestuur te komen in nemen. •Bij de onderlinge verdeeling der functies wordt het secretariaat op gedragen aan den heer A. de Kort, het penningmeesterschap aan den heer W. de Jong en de functie van vice Voorzitter aan den heer J v, Amels foort. Aansluitend aan de gesproken woor den in het begin van den avond vraagt de heer Tuerlings of hij inden geest hiervan kan rekenen op de medewerking van alle afdeelingen, waarop iedere afdeeling door de aan wezige leden zijn volle jawoord geeft. Hieruit concludeert spreker, dat ook iedere afdeeling de consekwenties daaruit voortvloeiende moet aanvaar den en hij wijst dan op de aller voornaamste plicht, dat alle afdeelings penningmeesters hunne gelden bij den algemeenen penningmeester moeten storten, want de vereeniging heeft thans als eerste plicht zorg te dragen, dat de borgen van hun last die zij vrijwillig ter wille van de vereeniging op zich namen ontlast worden. Door de aanwezige leden wordt daarop ook door iedere afdeeling hieraan de volle goedkeuring gegeven met de toezegging dat de gelden zoo spoedig mogelijk zullen worden over gedragen. Van verschillende zijden ontving het nieuwe bestuur daarop de beste wenschen voor de toekomst met de belofte van algeheele medewerking. Met een speciaal woord van dank aan den heer van Straaten en alle aanwezigen sloot daarop de voorzitter de vergadering. Wij twijfelen er niet aan of, na al het gepasseerde, gaat de R. K. Be grafenisvereeniging, bezield met den goeden geest van eendrachtige samen, werking, goed marcheeren. Benoemd Tot tijdelijk onderwijzer aan de R.K. Bijz. Jongensschool te Waalwijk is benoemd de heer A. Pols, alhier. Misslebond der Broederscholen te Kaatsheuvel St. Francitcus Xaverlus. Beste vrienden. De vacantie loopt ten einde. Wat zullen ze thuis blij zijn, hé. En dan krijgen we allemaal 'n nieuwe Broeder of Meester, ffjn hé Maar hebben jullie onder de vacantie elke dag 't rozenhoedje gebeden En je scapulier niet verloren met al dat spelen en ravotten onder de vacantie Maar die vraag is onnoodig want eike brave moeder zorgt wel dat groot en klein, oud en jong thuis 't scapulier, de mantel van Maria dragen. Wat is 't Dinsdag mooi geweest, hé. Wat kan Pater van Kouwenhoven fijn vertellen, maar vooral wat heeft htj 'n mooie collectie foto's Ja, ik geloof wel, dat in den Haag en vele andere plaatsen de zalen volliepen toen de Pater over Borneo kwam vertellen, 't Was schitterend, hoorl Wat zuilen de jongens die op vacantie waren of door andere omstandigheden belet zijn geweest spijt hebben gehad als ze dat hooren. En dan 't tweede gedeelte van de algemeene vergaderingde huldiging der vertrekkende missionarissen. Hoe aandoenlijk was datVooral 't einde toen door de jongens van de le en 5e klas Vaarwel werd gevormd met bloe men. En dan dat mooie lied vaarwel, dat Broeder Elzear met 't Missiekoor zoo schitterend uitvoerde. Ik vind dat 't mooi is geweest, dat 't af was en dat zal jullie gevoelen ook wel zijn, denk ik. Waarvoor moeten we Donderdag de H. Mis bijwonen en communiceeren als 't kan „Brazilië II." Dat is voor de missie van de Paters van 't H Hart van Tilburg. O ja, die zoo'n mooie missies hebben op Nieuw- Guinea, Celebes en Java, hoor ik al zeggen. Juist, ook op Java, waar broe der Nicasius en broeder Berthold de volgende week naar toe gaan. Mogen we ook iets van deze bloeiende orde vertellen. Ze is in 1854 door Pater Jean Jules Chevalier gesticht. Ze telde in 1929 1564 leden, 'n Goeie honderd meer als de Broeders van Liefde. In Tilburg is 'n missiehuis voor de lagere studies, evenals te Driehuis- Santpoort (N. H.) waarin samen 180 jongens studeeren voor priester. Het Noviciaat is te Berg en Dal, te Arn hem en Stein (L't scholastikaat. Beste vrienden, bidt 'ns goed voor de Missie van Brazilië en vergeet ook onze twee Broeders Missionarissen niet die 28 Aug. te Gsnua op de boot stappen om met vijven naar Indië te vertrekken en ze hebben gezegd dat ze U alien nog eens hartelijk danken voor 't schitterend afscheidsfeest en dat ze de jongens van de le en 5e klas hun jongens veel groeten doen. Misslebond St. Franciscus Xaverlus. Woendagnamiddag hield de Missie- bond St. Franciscus Xaverlus in de groote Patronaatszaal St. jan haar tweede algemeene vergadering. De jongens der beide Broederscholen wa ren den dag met een algemeene Com munie en gemeenschappelijke H. Mis begonnen. De ruime patronaatszaal wasgeheel gevuld, toen na den middag om 3 uur de vergadering zou beginnen. Met het Missielied werd de bijeen komst geopend Onder de aanwezigen merkten wij op den Weleerw. heer Hoekx kapelaan, den Weleerw. Pater Vigilius Capucijn, den Weleerw. Pater Gloudemans en de Erw. Broeders van de Congregatie van de H. Familie, een Eerw. Pater van Scheut en al de Eerw. Broeders van de beide scholen van de Broeders van Liefde alhier. Na de gebruikelijke verslagen van den Misslebond, gaf de Zeereerw. Pater Gloudemans een schitterende causerie over de Missie in Borneo, verlucht met tal van prachtige zeer duidelijke lichtbeelden. Pater van Kou wenhoven wist den kindertoon op magnifieke wijze te treffen en daardoor zijn gehoor gedurende langen tijd zeer aandachtig le boeien. Na het eerste gedeelte van zijn ver telling werd een roerend afscheid ge nomen van de Eerw. Broeders Nicasius en Bertold, die beiden aan de St. Janschool alhier verbonden waren en op 21 Augustus a.s: naar de Missie in Poerwokerto op Midden—Java ver trekken. Met een afscheidslied door het jongenskoor der beide scholen onder leiding van Broeder Elzear ge zongen, werd de bijeenkomst gesloten. Gemeenteraadsvergadering. De raad der gemeente Loon op Zand-Kaatsheuvel is bijeengeroepen tot het houden van een algemeene openbare vergadering op Zaterdag 22 Aug. 3 uur n.m. Agenda 1. Voorste] tot het aangaan eener geldleening. Voor de in 1930 gedane uitgaven moet nog een geldleening worden aangegaan. f 16000 voor aanbouw van 2 locaien aan de Bijz. R.K. Jongensschool in de Telefoonstraat, met meubileering en kosten van le inrichting. f 12000 voor den aanleg van trot toirs en rioleering te Kaatsheuvel en te Loon op Zand. f 18000 voor electriciteitsvoorzie— ningen (ondergrondsch kabelnet en bouw van een transformatorstation). Deze gelden ten beloope van f46000 zijn tegen 4'/a °/o parikoers te krijgen bij de Bank voor Nederlandsche Ge meenten. Als aflossing wordt voorgesteld f 2200 gedurende de eerste 10 jaren, f 1800 volgende 8 f 800 12 a. De aflossingen zijn zoodanig ge. steld dat de schoolbouwkosten (f 12000) in 30 jaren zullen zijn afgelost. b. dat de kosten van meubileering en le inrichting (f 4000) in 10 jaren zullen zijn afgedaan. c. dat dé leening voor 't aanleggen van trottoirs en het maken van rio. leeringen over 30 jaren loopt, terwijl d. de som voor electriciteitsvoor- zieningen met f 1000 per jaar zal worden geamortiseerd. 2. Verzoek van de Afdeeling Loon op Zand van den Bijzonder Vrij willigen Landstorm om een subsidie van f50 voor te houden prijsverschieting. Zooals wordt medegedeeld bestaat deze vereeniging uit 80 leden, van wie er 60 aan de schietoefeningen deelnemen. Voorgesteld wordt het gevraagde subsidie te verleenen. 3. Schrijven van het Waterschap .Het Eendennest" houdende verzoek een subsidie van f 50 te willen ver leenen als vergoeding in de meerdere kosten voor het ruimen en zuiveren (verbreeden en uitdiepen) van water, leidingen. 4. Adres van het Bestuur der Ver. eeniging Kaatsheuvels Belang om een subsidie van 10 cent per kind, als tractatie bij gelegenheid van den ver. jaardag van H. M. de Koningin, Voorgesteld wordt het verzoek te reflecteeren. 5. Verzoek van het Bestuur der R. K. Jongensschool in de Telefoon straat te Kaatsheuvel, om beschikbaar stelling van eert bedrag van f 650.30 voor inrichting (meubileering) van een lokaal, ten gebruike van het zesde leerjaar. Deze aanvrage heeft betrekking op den aankoop van banken voor 48 zitplaatsen, een bureau, een platenkist stoelen en enkele andere kleinigheden. Voorgesteld wordt daartoe te be sluiten. 6. Verzoek van het Bestuur der R.K. Meisjesschool te Berkdijk om beschik baarstelling van 'n bedrag van t 286.70 voor aankoop van 12 schoolbanken en een Singernaaimachine. Overeenkomstig de wet zijn deze verzoeken te bewilligen. 7. Vaststelling kohier trottoirbelas, ting voor het jaar 1931. Aanbesteding Uitslag aanbesteding van het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer M. Zwaans in de Telephoon- straat alhier: Metsel- Timmerpost post H. Molenschot, Kaatsheuvel f 1689.— F. Cornelissen f 1685.— Gebr. v. d. Hoven f 1515.— Gebr. Brekelmans f 1575.— A. Kleingeld, f 1384.— L. Luxemburg f 2355.- Verfpost Joh. v. d. Schans, Sprang f 117.— Gegund aan A. Kleingeld en v. d. Schans. Gegund. Aan de Firma G. Markus alhier, is opgedragen de Installatie van een complete centrale verwarming van de kantoren der Firma Wagenberg-Festen te Vlijmen. Waalwijk, 21 Aug. 1931. Varkens f8.f 11. Eieren 4'/a5 ct. Laatste berichten. Inbraak te Drunen. In aansluiting op het bericht in ons vorig nummer dat de dader van dgn inbraak te Drunen door de Haagsche politie is gearresteerd, kunnen wij nog het volgende melden Door den rijksveldwachter van de Griendt alhier werden vorige weekin een perceel haver onder Diunen een aantal inbrekerswerktuigen gevonden, alsmede handschoenen, een huissleutel, enz. Deze vondst is van groot belang gebleken voor de aanwijzing van den dader. Toen uit den Haag het bericht kwam van de arrestatie van den Duit- scher A. E. is rijksveldwachter v, d. Griendt met den wachtmeester der Marechaussée alhier daarheen ver trokken. in den Haag bleek reeds spoedig dat men den waren dader moest te pakken hebben, want deze miste een der vingers en ook een der handschoe nen vertoonde deze eigenaardige af wijking, terwjjl de eigenaar van de woning, die door den Üuitscher ge huurd was den gevonden sleutel ook herkende. Vermoedelijk had de dief deze bjj vergissing met zijn inbrekers- werktuigen weggegooid. De verdachte was intusschen reeds naar Arnhem overgebracht, waar de wachtmeester en de rijksveldwachter hem mede een verhoor hebben afge nomen en hem de gevonden voor werpen hebben getoond. Hij heeft moeten toegeven dat hand schoenen en sleutel van hem afk om- stig waren. HIJ tracht nog wel met allerlei uit vluchten den diefstal te Drunen te ont kennen en discht omtrent de herkomst van het op hem gevonden bedrag allerlei verzinsels op, doch veel zal hem dit bij deze overtuigende aanwij zingen niet meer baten. Lie Haagsche politie schynt een goede vangst te hebben gedaan want meer dere inbraken worden hem ten laste gelegd en het feit dat men een paar geladen revolvers en een groot aantal scherpe patronen in zyn bezit vond bewijst wel dat men hier met een in dividu te doen heeft dat tot alles in staat is. De belangryke vondst van rijks- veldwachter v. d. Griendt mag in dit verband eveneens een mooi succes worden genoemd. KANTONGERECHT WAALWIJK Uitspraken d.d. 13 Augustus 1931. A v d B te Kaatsheuvel, straat schenderij, berisping; C A E te Kaats heuvel, overtr. en straf alsvoor; de zelfden, overtr. en straf alsvoor; J K te Waalwijk overtr. wet op het Bevol kingsregister, 3.of 2 dagen; J M B S te Waalwijk, overtr. alsvoor ƒ1- of 1 dag; A AWvdPte Tilburg, overtr. Mot. en Rijw. regit., vrij; J R te Sprang-Capelle, overtr. Spoorweg- reglt., vrij; P A F V te Gilze en Rijen, L J KenH J M V te Waalwijk, M T te Tilburg, F K te Vlijmen, allen over tr. Mot. en Rijw. regit., ieder 3. of 2 dagen; A A A B te Raamsdonk, H v d P en H E te Kaatsheuvel, allen overtr. alsvoor, ieder 1.of 1 dag; L J K te Waalwijk, overtr. alsvoor, 2.- of 2 dagen; M D K en L B te Sprang-Capelle, P J K en L C P te Waalwijk, H E en H G K te Kaatsheu vel, H P te Vlijmen, A J O, G W Z, C J S en M R, allen te Waspik, allen overtr. alsvoor, ieder 5.of 3 da gen; H v d W te Vlijmen, J S te Nieuwkuijk, J G T te Waalwijk, J C H te Kaatsheuvel, A J S te Essen (D.), H T C te Drunen, allen overtr. pol. verord., ieder 3.of 2 dagen; M v d L te Drunen, overtr. Arbeidswet 10.of 5 dagen; H H te Nieuw kuijk en J V te Dongen dronkenschap ieder 10.of 5 dagen; A v d L, zwervende, vonnis, waartegen verzet, bevestigd. ADVERTENTIëN. tusschen Wijk-Heusden-Drunen- Waalwijk-Tilburg, merk U. S., gemont. aan Ford-wiel. Tegen flinke belooning terug te bezorgen bij H. J. DE WAAL, Tel. 23, Wijk-Aalburg. Zie affiches.- MMER 68 y I f 2348.- f 1800.- ZATERDAG 22 AUGUSTUS. HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.). 12.001.15 n.m. Middagconcert door 't V.ARa septet. 'A'" I.452.00 Gramofoonmuziek. 3.004.00 Friesch uurtje. 4.00 Concert Vara-Mandoline-erisemble. 4.20 T. Wiersma: „Kaatsen". 4.40 Vervolg concert. 5.05 Radio Volks-Universiteit. 5.35 Gramofoonmuziek. 6.00 S.D.A.P.-kwartiertje. 6.15 Gramofoonmuziek. (5.30 Literair halfuur. 7.15 Orgelspel. 7.45 Vara-varia. 7.50 Gramofoonmuziek. 8.00 Bij de Pomp. 8.15 Concert Ensemble uit 't Vara-orkest. 10.00 Vaz Dias. 10.15 Vervolg concert. II.0012.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (K.R.O.). 12.15 Luncli-concert K.R.O.-sextet. I.50 Gramofoonmuziek. 2.30 Vragen-halfuurtje v. jeugdige personen. 3.00 Kinderuurtje. 4.45 Gramofoonmtiziek. 6.00 Sportpraatje. (5.15 Journalistiek Weekoverzicht. (5.35 Gramofoonmuziek. 7.00 Prof. Heeswijk: „Medische Sportkeuring". 7.20 Gramofoonmuziek. 7.45 Politieberichten. 8.0011.15 Vroolijke avond. 9.00 Vaz Dias. II.1512.00 Gramofoonmuziek. ZONDAG 23 AUGUSTUS. HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.). 8.308.45 Ochtendgymnastiek. 8.50 Postduiven, voetbalmededeelingen. 9.00 Tuinbouw-halfuurtje. 9.30 Orgelspel. 10.00 Kerkdienst V.P.R.O. (A.V.R.O.) 12.012.00 Kovats Lajos-orkest. 2.00 Avro Boeken-halfuurtje. 2.303.00 Kinderkoorzang. 3.004.30 Kurliaus-concert. 4.305.00 Gramofoonmuziek. (V.A.R.A.) 5.005.30 Voor-avondconcert Vara-orkest. 5.30 Oom Keesje voor de kinderen. 6.30 Voordracht Charles Braakensiek. 7.30 Gramofoonmuziek. (A.V.R.O.) 8.00 Nieuws- en Sportberichten Vaz Dias. 8.159.00 Concert Omroep-ork. Nic, Treep. 9.009.20 Voordracht Mr. Kamp. 9.209.50 Concert Omroep-orkest. 9.5010.05 Voordracht Mr. Kamp. 10.0511.00 Pop.-progr. Omroep-orkest. 11.Op12.00 Gramofoon. HUIZEN, 298 M. I (N.C.R.V.) 8.309.30 Morgenwijding. (K.R.O.) 9.3010.15 Morgen-concert. 10.15ill.45 Uitzending Hoogmis, Dominiuskért Amsterdam. 11.4512.00 R.K. Middenstandskwartiertje. J2.0012.30 Lunch-concert. 12.302.20 Uitzending Ijzerbedevaart Dixmuiden, i 2.303.00 Lunch-concert. 3.004.30 Middag-concert. 4.305.00 Zieken-halfuurtje. (N.C.R.V.) 5.005.20 Gewijde muziek. 5.20 Kerkdienst Ger. Kerk, Groningen. (K.R.O.) 7.458.10 Pater M. Boogaarts S.J. 8.1010.10 Kurliaus-concert Scheveningen. 10.4011.00 Epiloog Klein Koor o. 1. Pichers. MAANDAG 24 AUGUSTUS. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) 6.457.00 Ochtendgymnastiek. 7.307.45 idem. 8.00 Gramafoon. V.P.R.O. 10 uur Morgenwijding. V.A.R.A. 10.15 Voordracht Rodie Medenhach. 10.30 Voor de zieken. 11.30 Gramofoon. 12.01 Middag-concert Vara-Septet. 2.15 Nederl. schrijvers en dichters. 3.00 Piano-recital Agaath Tolk. 3.30 Vegetarische keuken. 4.00 Tïobo-soli Sam Silverberg. 4.30 Wie voor kinderen verhalen schrijven. 5.15 Vooravond-concert Vara-Septet. 6.00 Foto-halfuurtje, Krcveld. 6.30 Vooravond-concert. 7.00 Concert (zang en orgel). 7.50 Hondenverzorging. 8.15 Concert Haarlemsche Orkest-vereeniging 10.00 Vaz Dias, daarna gramofoonmuziek. 10.2012.00 Concert Vara-enserable. HUIZEN 298 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.159.45 Morgenconcert. 10.30 Ziekcndienst. 11.00 Gramofoonmuziek. 12.30 Orgelconcert. 1.45 Gramofoonmuziek. 2.35 Causerie. 3.15 Knipcursus. 3.45 Zenderverzorging. I.00 Zeemansuurtje. 5.00 Concert. 6.30 Vertelhalfuurtje voor jongeren. 7.00 Declamatie H. Breevoort. 7.30 Politieberichten. 8.0010.45 Concert Chr. Radio Orkest. 9.009.30 Spreker: Ds. Laarman. 10.00 Vaz Dias. e 10.4511.30 Gramofoonmuziek. DINSDAG- 25 AUGUSTUS. HILVERSUM, 1875 M. (A.V.R.O.). 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Causerie door J. Rens. II.00 Solisten-concert. 12.00 Gramofoonmuziek. 12.30 Concert Avro-octet. 2.00 Zenderverzorging. 2.30 Concert Avro-kwartet. I.00 Kinderuurtje. 5.00 Zangvoordracht H. Lanvin. 5.40 Kovacs Lajos cn zijn orkest. 6.15 Onderwijsfonds v. d. Binnenvaart. 6.45 Vervolg concert Kovacs Lajos. 7.15 J. Wette: „Sportvisscherij". 7.45 Viool-recital R. Kitain. 9.30 Avro-Radio-Tooneel. 10.00 Vaz Dias. 10.15 Concert door 't Omroep-orkest. II.00—12.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (K.R.O.) 8.009.15 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuziek.) 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.00 Politieberichten. 12.15 Lunchconcert K.R.O.-trio. 1.45 Gramofoonmuziek. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Zenderverzorging. 4.00 Gramofoonmuziek. 5.00 Diner-concert K.R.O.-Ensemble. 7.00 A. Tervoorén: „Joego-Slavië". 7.30 Politieberichten. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.0011.00 Concert K.R.O.-orkest. 9.00 Vaz Dias. 11.00—12.00 Gramofoonmuziek. WOENSDAG 26 AUGUSTUS. HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.) 6.457.45 Ochtendgymnastiek. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Orgelspel Joh. Jong. 10.00 (V.P.R.O.) Morgenwijding. 10.15 P. Kers: „Onze Keuken." 11.00 Gramofoonmuziek. 11.05 Radio-Volks-Universiteit. 11.35 Gramofoonmuziek. 12.00 Middagconcert V.A.R.A.-septet. I.45 Zenderverzorging. 2.15 Gramofoonmuziek. 2.30 K. de Boer: „Neutraliteit." 2.45 Kinderprogramma. 3.30 Cursus „Maak het zelf". 4.25 Gramofoonmuziek. 4.30 Kindervertellingen en vragen-halfuurtje. 6.00 Concert Mandoline-ensemble. 7.00 Radio Volks-Universiteit, Huib Luns. 7.30 Joodsch uurtje. 8.00 Tooneelspel: „Op Hoop van Zegen". 9.30 Joodsch uurtje, 2e deel,, 10.00 Vaz Dias. 10.10 Concert V.A.R.A.-orkest. II.3012.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.159.45 Morgenconcert. 10.30 Ziekendienst. 11.00 Alg. Verg. Ned. Zuivelb., spr. Dr. Posthui 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Middagconcert. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.30 Chr. lectuur, mej. M. Wentink. 3.00 Concert. f.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Zenderverzorging. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Gramofoonmuziek. 6.30 Voordracht P. de Rover. 7.00 Wijdingsdienst Domkerk Utrecht. 8.30 Politieberichten. 8.45 Gramofoonmuziek. 9.55 Vaz Dias. 10.0511.30 Gramofoonmuziek,

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10