ST11111. L Vrijdag 8 uur i K Luxor-Bioscoop. „De Markiezin van Pompadour" H II j(1FNSDAG 30 SEPTEMBER 1931. SE. PROVINCIAAL nieuws. Waal-wijk, 30 September 1931. Qemeenteraactsverguaering. aenbare vergadering van den raad Leente Waalwijk, te houden op ag 2 October 1931, des namiddags ten Gemeentehuize. Aan de orde agekomen Stukken, lan Gedeputeerde Staten. Goedkeuring raadsbesluit van 28 Augustus 1931 tot verkoop van een perceel bouwterrein aan de Baardwijksche Straat. Van Gedeputeerde Staten. Mededeeling verdaging beslissing omtrent de bij raadsbesluit van 28 Augustus 1931 vastgestelde rechts toestand verordening voor het gemeente personeel. ®an Het Centraal Bureau voor Ve rificatie en Financieele Adviezen der Vereeniging van Nederiandsche Gemeenten, 's Gravenhage. Proces-verbaal van kasopneming bij den gemeenteontvanger op 14 September 1931. Vaststelling van de rekeningen der burgerlijke armbesturen van Waal wijk, Baardwijk en Besoijen over 1930. Voorstel tot instelling eener com missie van toezicht op het corres pondentschap der arbeidsbemid deling. (Zie prae advies A.) Vaststelling van a. een verordening betreffende de klasse-indeeling voor de personeele belasting en b, een verordening op de heffing op de invordering van opcenten op de hoofdsom dezer belasting. (Zie prae-advies B) tanbieding gemeente- en bedrijfs- begrootingen 1932. Bezwaarschriften straatbelasting. Prae—advies A. la Uwe vergadering van 31 Juli 1931 id besloten tot instelling van een itspondentschap der arbeidsbemid- in deze gemeente. Volgens art. 4 der verordening op correspondentschap moet een omissie van toezicht worden inge- Volgens hei voorschrift van dit lel bestaat de commissie uit 5 i, waarvan één als voorzitter op- J, Verwijl de overige 4 leden voor ile rae helft werkgevers, voor de idere helft werknemers moeten zijn. voorzitterschap moet worden uil- efend door een lid van ons college, or den raad aan te wijzen. De be- tming der leden geschiedt voor 3 to, na afloop waarvan zij terstond icsbaar zijn. n bi) de benoeming der commissie ilgen leidraad te hebben dragen wij voor voorzitter: de heer W. P. C. i, wethouder. iid werkgever: de heeren A. J. iKort en S. F. van Wees. d werknemer", de heeren J. A. en A. W. van Oudheusden. Burgemeester en Wethouders van Waalwijk, E. MOONEN. De Secretaris, J. VAN MIERLO, L.S. Prae—advies B. De bij raadsbesluit van 4 Juii 1930 %sielde verordeningen resp. op de lasse-indeeling voor de personeele toting en op de heffing van op- i op de hoofdsom dier belasting beide door de Kroon slechts oedgekeurd tot 1 januari 1932. verband hiermede worden. U j de betreffende nieuwe veror— itilngen ter vaststelling aangeboden. Die omstandigheden, die het vorig w aanleiding gaven tot indeeling der *n!e in de 5e klas der personeele toling, hebben zich sindsdien niet tojzigd, zoodat dezelfde indeeling 1 het aangeboden ontwerp der nieu- "i verordening is overgenomen. Ook het aantalopcenten.dat volgens «vervallen verordening werd geheven, l! 1,1 de nieuwe ontwerp-verordening "'veranderd overgenomen, aangezien j "li deze heffing voortvloeiende "l'ddelen door de gemeente voor een tolende begrooting benoodigd zijn. Burgemeester en Wethouders van Waalwijk, E. MOONEN. De Secretaris, J. VAN MIERLO, L.S. Vragen van den heer Roxs. Waalwijk, 2 Aug. 1931. Aan den Voorzitter van den Raad dezer Gemeente. M. de Voorzitter, J]et v°rig jaar heeft men een begin Maakt met het schoonmaken van de °°ten parallel loopende met den zomerdijk. Naar men mij toen mede deelde zouden deze slooten over de geheele lengte keurig worden opgehaald doch het is mij gebleken dat zulks voor nagenoeg de helft is geskied. Van de veronderstelling uitgaande dat men dit werk in den loop van dit jaar toch zeker zou hervat hebben is tot mijn verwondering echter gebleken dat tot op heden er nog niets aan ge- daan is. Acht U het niet noodzakelijk dat de sloten behoorlijk worden zuiver gehou den voor den goeden aan- en afvoer van het water, Acht U het nu niet een geschikte tijd, daar er nogal werkeloosheid is, en er vermoedelijk onder de werke- loozen wel zuilen worden aangetroffen die geschikt zijn dit werk uit te voeren Acht U het niet gewenscht dat zoo spoedig mogelijk hiermede wordt be gonnen daar nu de waterstand daar voor zeer gunstig is? Het ware mijns inziens ook gewenscht dat de slooten parallelloopende met de Kloosterstraat eenzelfde behandeling ondergingen, die zijn voor de helft toch wel voor rekening der Qemeente. Vertrouwende dat U in deze zoo spoedig mogelijk de gewenschte maat regelen zult treffen, dat onmiddellijk tot uitvoering wordt overgegaan. Hoogachtend, F. C. ROXS. R.K. Korlstenbond. In de achterzaal van Hotel Verwiel werd Maandagavond een bijeenkomst gehouden van het bestuur van den R, K. Langstraatschen Koristenbond met de afgevaardigden der verschillende aangesloten parochiale zangkoren uit de omgeving. Besloten werd tot een reglementswijziging en tot het houder, van een grooten Zangersdag in April van het volgende jaar. 'n PiételUvolle daad. Aan den Heer F. C. Roxs Orootestraat Nr. 37 te Waalwijk. Nr. 1745. Waalwijk, 5 Aug. 1931. Onderwerp Reiniging slooten. Bericht op schrijven van 2 Aug, 1931. In antwoord op bovenvermeld schrij ven heb ik de eer U mede te deelen, dat de door U bedoelde sloot langs den Zomerdijk is gereinigd voor zoo veel betreft het gedeelte, waarvoor de onderhoudsplicht op de gemeente rust. Over een lengte van circa 300 Meter is de sloot nog niet schoon gemaakt. De plicht tot onderhoud van dit ge deelte rust niet op de gemeente, doch op de eigenaars van het er naast ge legen land. Ik heb het bestuur van het desbetreffende Waterschap verzocht I bij de bedoelde eigenaars aan te dringen op het schoonmaken van de sloot. De door U bedoelde slooten langs den Kloosterweg moeten worden onderhouden door het Waterschap „De Binnenpolder van Waalwijk." De Burgemeester van Waalwijk, E. MOONEN. Zaterdag 8u., Zondag 6 en 8'/2u. brengen wij de beroemde succesffim Schitterend van zang en muziek. Overtreft Liefdesparade, Men moet dit filmwerk gehoord en gezien hebben om te begrijpen welk een grootsch werk hier tot stand is gebracht. Het Is een mlllloenenfllm. Vanaf hedenavond voor-verkoop van kaarten en plaatsbespreken bU Wed. J. v. d. Broek v. Ree. lublleum Dr. Sweens. In vervolg op ons bericht van 1.1. Zaterdag, kunnen wij mededeelen dat het comité dr. Sweens zal aanbieden als geschenk van patiënten, oud-pa- tienten en belangstellenden, een door onzen kunstschilder den heer Theo I van Delft geschilderd portret. I De harmonie St. Crispijn zal den jubilaris des avonds ten 8 uur een serenade brengen. Collecte. De collecte gehouden in de St. Antoniuskerk door den weleerw. pater Vriens, van de paters te Kaatsheuvel dip in deze kerk in de H. Missen een liefdadigheids-predicatie hield voor de nieuw te bouwen kapel heeft f 15( opgebracht. Zondag zal hij in de parochiekerk van St. Jan preken en aldaar eene collecte worden gehouden. Trouw aan Oranje. De Vereeniglng „Trouw aan Oranje in de St. Antonius-parochie zal a.s. Maandag eene algemeene vergadering houden in de zaal van Café P. van Daelen. Aan de orde komen oa. het financieele verslag en de verkiezing van een officieel bestuur. De voetbalvereeniging HEC heeft Zaterdagmiddag een mooie, treffende daad van piëteit gesteld ten opzichte van haren vroegeren clubmakker Mare. v. d. Schans, die ruim een jaar geleden op zoo tragische wijze om het leven kwam. Een jaar lang hebben de leden hunne bijdragen geofferd om op de laatste rustplaats van hun aller vriend een prachtigen gedenksteen te plaatsen. Zaterdag is deze geplaatst en door HEC aan de familie aangeboden. Het was een korte maar zeer treffende plechtigheid waarbij spontaan tot uiting kwam hoe de herinnering aan dezen verscheiden clubmakker nog steeds bij allen levendig blijft en hoezeer hij in zijn club wordt gemist. Nadat de familie-leden, de leden en supporters van HEC en een groot aantal belangstellenden zich rondom iet grafmonument hadden geschaard, nam de voorzitter van HEC de heer Dekkers het woord om met de vol gende, treffende toespraak deze laatste hulde aan de nagedachtenis van den dierbaren overledene te brengen Deze gevoelvolle woorden maakten diepen indruk om de omstanders. Bij de familie-leden werd de nog niet geheelde wonde, door dit tragische verlies toegebracht, weer opengehaald en al zijn vrienden dachten in deze oogenblikken wederom met diepen weemoed aan hun te vroeg ontslapen clubmakker. Door den heer Verdonk werd hierna namens de supporters, die een prach tigen bloemenkrans als laatste hulde aanboden, het volgende gesproken een monument van vriendschap, liefde en trouw en sprak zijn bewondering uit voor de tot standkoming daarvan, waarvoor alle leden volgaarne iedere week opnieuw, een offer van hun zuur verdiend loon hadden gebracht. Zij hebben getoond wat de vriendschap van hun verscheiden clubgenoot hun waard was. Hij was de ziel hunner vereeniging die zijn club aanvoerde ter overwinning. Dat was het doel, waarnaar door allen gestreefd werd, doch als dienaar van het Evangelie als christen tot christenen, meende spr. er hier op te mogen wijzen dat dit doel, hoe eervol ook, niet het hoogste doel tvan den mensch moet zijn. Immers, deze kroon is vergan kelijk. Daarom zal ieder christen er naar streven den onvergankelijken kroon te bereiken beloofd door Hem die dood en zonde overwon. In 't aardsche leven vergaat en ont valt ons alles doch als we Hem ons leven wijden, zal ons dit scheiden lichter vallen, omdat wij weten, dat de dood niet het laatste woord heeft doch onze hoop is gericht op het weerzien in de eeuwigheid. Hiermede was de plechtigheid ten einde en verlieten de talrijke aanwe zigen diep onder den indruk den I doodenakker. Schoenindustrie. Het bestuur der Vereeniging van Waalwijksche Schoenfabrikanten ver zoekt opname van het volgende In „De Echo van hel Zuiden" van Woensdag 23 September j.l. wordt onder bovenstaand opschrift mede gedeeld, dat in overleg met de Samen werkende Arbeidersorganisaties beslo ten was de gewijzigde Wachtgeld regeling, die 15 September afliep, te verlengen met drie maanden. Ook de betrokken arbeiders (aldus het onder- havige bericht) zouden zich hiermede accoord verklaard hebben. Deze mededeeling moet voorbarig en ten deele onjuist worden genoemd. Het overleg met de Samenwerkende Arbeidersorganisaties heeft eerst plaats gehad op Vrijdag 25 September 1931, dus twee dagen na het bericht in de „Echo", in welke gecombineerde ver gadering overeenstemming bereikt werd over het voorstel der Vereeniging van Waalwijksche Schoenfabrikanten, om de sedert 15 Juli 11. gewijzigde Wacht geldregeling te handhaven tot het einde van dit jaar. Gouden Bruiloft. 's Middags werd een drukke receptie gehouden. Zeer velen maakten van deze gelegenheid gebruik om het jubelpaar hunne gelukwenschen over te brengen. Wij zagen er o.a. de ZeerEerw. Heer Pastoor Buijs, weth. W. Eibers, oud burgemeester Verwiel en familie. In huiseljjken kring werd de dag verder feestelijk doorgebracht. De serenades die 's avonds gebracht werden trokken weer groote belang stelling. De eerepoort voor het woon huis kwam nu met de prachtige ver lichting bijzonder tot haar recht. Om half acht zette de Zangvereeniging „Hallelujah" het eerste nummer harer serenade in. Hierna volgde nog de harmonie „St. Crispijn" uit Waalwijk. Menig „lang zullen zij leven" werd aangeheven. In café van der Meljs werd een feest gegeven voor de buurtgenootenhet I ging er daar zeer gezellig toe en met I zang en voordracht werd de avond gevuld. De vreugde steeg natuurlijk ten top toen het gouden bruidspaar een kijkje kwam nemen. Zij werden begroet met een speciaal Welkomstlied dal door alle aanwezigen uit volle borst werd meegezongen. De jubilaris werd in triomf rondgedragen. Ailes bijeen was het een keurig ieest, dat het echtpaar Hooijmaaijer en familie nog lang in geheugen zal blijven. De Besoljensche inwoners hebben op ondubbelzinnige wijze blijk gegeven van hun sympathie voor de jubileeren- de oudjes. Op de eerste plaats komt hiervoor een woord van hulde toe aan het buurtcomilé, dat de feestviering tot in de punijes verzorgd had. Ook de regeling was prachtig, zoodat alles vlot van stapel liep. V.m. Besoijen heeft het gouden echt paar een mooi en hartelijk feest bereid. Vermelden wij nog dat de speciale feestliederen op uitstekende wijze waren samengesteld door den heer H. Schouten te v.m. Besoijen die op dit gebied een goede reputatie bezit. Wie bieden hef gouden echipaar onze harteipe gelukwenschen en nog heel veel gezonde jaren I Tot Bloei der Toonkunst." in de vergadering van bovengenoem de liedertafel werd inplaats van wjjlen de heer W. van Heesch tot voorzitter gekozen de heer W. v. d. Mee, die reeds jaren de ijverige vice- voorzitter der vereeniging was. Door Ds. Mühlnickel werd hierna namens de familie een woord van dank gesproken voor deze mooie en sympathieke daad. Spr. noemde het Het gouden bruiloftsfeest van het echtpaar N. Hooijmaijer—Eijpen te vm. Besoijen, dat gisteren gevterd werd, is dank zij de zorgen van het buurt comilé schitterend geslaagd. Een prachtige eerepoort was voor het woonhuis van het gouden paar opgericht, en 's morgens toen het bruidspaar in een prachtig versierde auto die door een langen stoet bruidjes „getrokken" werd, ter kerke ging, was er zooveel belangstelling dat het wel leek of heel Besoijen feest vierde. In een lange rij van niet minder dan 13 auio's ging het naar de parochiekerk van O. L. V., waar een plechtige H. Mis met assistentie voor het jubilee- rende paar werd opgedragen. Toen om half elf de jubilaressen met de bruiloftsgasten de kerk verlieten had zich een groote menigte belang stellenden verzameld. Langzaam zette de lange auto-colonne, die door een zestal gardes d'honneur werd vooraf gegaan zich in beweging naar het woonhuis, waar zij alweer door tal rijke belangstellenden werd opgewacht. Toen het echtpaar uit de auto stapte werden ztj door een haag van bruidjes omringd, die hen een feestlied toezon gen. Een prachtig bloemstuk in den vorm van een schip (de jubilaris is jarenlang kapitein bij de H. B. S. ge- weest) werd het echtpaar aangeboden door een viertal matroosjes, die hierbij een aardige samenspraak opzegden. Toen de jubilarissen en familie hadden plaats genomen, nam de heer L Both, als voorzitter van het buurt- comité, het woord om hen geluk te wenschen met dit zeldzame feest. De heer Boih feliciteerde hen met het groote voorrecht dat ztj mogen genieten, nl. om dit feest in goede gezondheid en met blijden levenslust ie vieren, te midden eener schare van dankbare kinderen en kleinkinderen. Spr. voegde hieraan nog de hoop toe dat zij nog lang van hun ouden dag zullen mogen genieten, en dat ouders en kinderen nog lange jaren voor elkander gespaard mogen blijven. De buurt heeft gemeend deze ge legenheid te baat te moeten nemen om uiting te geven aan haar gevoelens van sympathie jegens beide krasse oudjes. Zij heeft hiervan reeds blijk gegeven door het plaatsen van een prachtige eerepoort en door aan den kerkgang een feestelijk karakter te geven. Spr. wees op de bloemenhulde in de vorm van een boot, die reeds door de kinderen gebracht is, en bood namens de buurtschap een prachtig schoorsteen-garnituur aan. Handboogsport. Onder groote belangstelling had Zondag j.l. op de banen der Handb. Schutt. „Eendracht maakt Macht", ge vestigd in café „'t Vosje" alhier, het jaarlijksch Koningschieten plaats. Dhr. F. v. Baikom wist met 154 punten in 40 pijlen den titel te verwerven. Nadien heeft de vereeniging nog menig gezellig uurtje doorgebracht. Vlschclub Hengellust Zaterdag 26 Sept. hield boven genoemde vereeniging haar jaarlijk- schen onderlingen wedstrijd. Des avonds werden in café v. d. Pluijm de behaalde prijzen uitgereikt en bleef men nog lang gezellig bijeen. De prijzen werden behaald als volgt le pr. en eere—prijs voor de grootste visch K. van Es, 2e pr. A. van Es, 3e pr. j.Zeegers, 4e pr. A. v. d. Pluijm, 5e pr. J. v. d. Houdt, 6e pr. H. de Brouwer, 7e pr. A. v. d. Houdt, 8e pr. J. Smolders, 9e pr. M. Eekels, 10e pr. K. Manders en lie pr. v. Qool. Schietwedstrijd. Zaterdagmiddag hielden de zestallen van de afdeelingen Vrijw. Landstorm I Waalwijk, Baardwijk en Besoijen een schietwedstrijd op de speelplaats van de Chr. School te v.m. Besoijen. De uitslag was ais volgt: Afd. Waalwijk: O. A. Duijvelaar 93, A. de Roolj 91, A. O. de Man 89, F. F. Smolders 85, P. Wijkmans 83, P. v. Brunschot 78. Totaal 519. Afd. BesoijenO. Couwenberg 96, P. Wouters 96, H. W. W. Klerkx 93, B. A. v. Dongen 91, C. Treffers 91, Th. J. Nuijien 87. Totaal 554. Afd. Baardwijk: E. de Vries 98, W. v. d. Mee 95, Th. Pullens 92, C, de Jong 92, A. de Beer 81, L. v. d. Sanden 89. Totaal 547. DoelgemiddeldeWaalwijk 867a, Besoijen 9273. Baardwijk 91V6. Hoogste korpsschutter E. de Vries, Baardwijk. Schoorsteenbrand. Bij dhr. A. in de Putstraat woedde gisteren'n schoorsteenbrandje. Spoedig toegeschoten hulp wist het vuur tijdig te dooven en zoodoende erger te voorkomen. De politie verscheen aanstonds met snelblusschers, doch deze behoefden geen dienst meer te doen. Aanrijding. Gisteravond werd het 5-jarig zoontje van dhr. J. v. D. in de Besoljensche straat door een onbekend fietser, waarschijnlijk een Duitscher, aange reden, met het gevolg dat de kleine zijn beentje brak. De politie stelt een onderzoek in. H Dierbare vrienden en sportmakkers, Het is zoo wat een jaar geleden nu, dat wij on geveer op denzeli'den tijd, onder de brandende stralen der zomerzon, hier op deze stille plek, de rustplaats der dooden, bijeen waren, om een onzer meest dierbare en trouwe kameraden te vergezel len op zijn laatsten tocht. Heel Waalwijk, ja zelfs heel de omgeving, heeft toen met diepen eerbied kunnen constateeren hoe wij allen getroffen wa ren door het plotseling verscheiden van dezen trouwen en onvergetelijken clubmakker. Het is zeker niet teveel gezegd als ik verklaar dat onze vereéniging HEC zeer zwaar dezen tegenslag aan den lijve lieefl gevoeld. Immers, was hij niet ja ren lang de ziel onzer vereeniging, de steunpilaar van ons eerste elftal? Is het niet ontegenzeggelijk waar, dat HEC niet gedegradeerd zou zijn als de Ceel nog in ons eerste elftal had gestaan? Hij was het toch immers, die fiere, forsche gestalte, onze aarvoerder, die met woord en met daad ons elftal opstuwde tot de overwinning. Hij was, vrienden, een levend, sprekend voorbeeld van waarachtige clubliefde, zoowel op liet veld als daarbuiten, iot zelfs voor zijn jongste clubgenootenWelnuis het een wonder dat zijne nagedachtenis onuit- wisclibaar is gegrift in de harten van alle HEC'ers? Was het geen plicht als 't ware, dat wij allen, van groot tot klein, een drang in ons hebben gevoeld, die wij beschouwen moesten als een eereschuld. En om die gevoelens van onuitwischbare club vriendschap na te komen, is iedere HEC'er thans pas voldaan, nu wij hier vandaag op het graf van onzen dierbaren overleden HEC-aa*voerder, dit op een blijvende wijze hebben trachten uit te beel den. Welnu, geachte ouders, broers, zusjes, vrienden en clubkameraden van onzen gestorven grooten vriend en aanvoerder, thans is het oogenblik, ik mag wel zeggen het heerlijk oogenblik daar, dat wij onze meest diepe gevoelens van hoogachting tegenover hem die hier rust, in een daad gaan omzetten, in een daad, welke naar ik hoop door u allen ten volle zal worden gewaardeerd. Ik hoop dat deze monumentale steen tot aan den jongst en dag hier op dit graf geplaatst, eene getuigenis zal mogen afleggen voor alles wat wij voor liem ge voelden en dat deze steen tevens zijn zal een kostbaar bewijs voor ouders, broers en zusters, dat getuigt wat HEC in hem verloor. Deze steen zal voor allen een bewijs zijn dat onze vereeniging HEC een trouwe clubvriend ook nA zijn dood nog eert. Ik ben er van overtuigd, vrienden, dat deze steen tevens spreken zal tot allen die dit graf bezoeken, als een monument, waaronder een groote doode rust en lioe schoon het is ook na zijn dood geëerd te worden. Het op schrift, vrienden, slechts simpele woorden, mogen en zullen vertolken dat hier iemand rusten moet welke dit alles meer dan waard is geweest, door zijn trouw en aanhankelijkheid en zijn vriend schap Aanvaard dan, geachte ouders, broers, zus jes en familie van onze vereeniging HEC dezen steen als een geschenk, een geschenk, dat kost baar is om zijne beteekenis, een geschenk dat be doeld is te zijn een onvergankelijk getuigenis van ons aller hoogachting voor hem, onzen onvergete lijken clubkameraad. Laten wij thans eenigc oogenblikkcn 111 \olsla- gen stilte toeven, om een kort gebed te storten voor zijne zielerust, als een eerbiedige groet Tenslotte, dierbare clubmakkers en vrienden, wil ik u allen, groot en klein, hartelijk dank zeg gen voor uw aller bijdragen, welke gij zoo spon taan en eenparig hebt willen storten om, dit mo nument tot stand te doen komen. Dank aan allen, welke op een of andere wijze hebben medegewerkt tot het welslagen van deze heerlijke daad van piëteit. Dank aan allen die hier vandaag uwe be langstelling hebt getoond door uwe tegenwoordig heid en ik wil eindigen met nogmaals onzen dier baren doode in Uw aller nagedachtenis aan te be- Trouwe, onvergetelijke HEC'er, onze taak is thans volbracht. HEC lieeft zijn eereschuld aan u ingelost. HEC schonk u het beste en het laatste wat ze U schenken kon. Moge gij vanuit het heer lijke licht der eeuwigheid getuige zijn van het geen wij hier thans gedaan hebben. Dat bidden wij God, onzen Heer! Dat gij ruste mog<* in vrede. Tot weerziens dierbare vriend, tot weerziens. Alle HEC'ers groeten u in eerbied. Namens de supporters der vereeniging HEC valt mij de eer te beurt om bij de plaatsing van dit monument, ter nagedachtenis aan onzen onverge telijken vriend Ceel, een enkel woord te mogen spreken en tevens nog een laatste hulde te1 bren gen. Het is zeer zeker een mooifl daad van sym pathie van de leden van HEC, om een blijvende herinnering aan onzen clubmakker te schenken. Er blijkt voldoende uit welke plaats hij in onze vereeniging bekleedde en hoe hoog hij bij de leden stond aangeschreven. Ik kan echter hij dezen wel verklaren dat ook ons, supporters, de scheiding niet minder hard is gevallen en dat de herinnering bij ons nog steeds onverzwakt voortleeft, en dat, al maakt de hulde welke wij thans brengen niet zoo'n blu venden in druk, al moge deze krans, gewijd aan den te vroeg overleden clubgenoot, verwelken, de herin nering zal bij ons blijven als op den avond toen de treurige tijding tot ons kwam. Bij deze daad van piëteit welke wij stellen ter nagedachtenis aan onzen! vriend wil ik besluiten met den hart- grondigen wensch, dat' hij ruste in vrede. li 1 1 ifflN

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 5