Het Radio Program mei amandelen a 25 cent per hall pond. PULLES-HEESBEEN rechtzaken! NEEMT HEDEN NOG FROEF inzending Krentenbrood. ELEC. LUXE BAKKERIJ Wi; Vast Geld! Het aantal inlagen bedroeg 70, dat der terugbetalingen 43. A.s. Zaterdagmiddag zullen op het voetbalterrein van „Neerlandia" aan de Dreef de eind—wedstrijden gespeeld worden van den door deze vereeniging georganiseerden serie- wedstrijd. Bij loting is bepaald, dat B.S.V. Besoijen speelt tegen Excelsior alhier, terwijl NEO Sprang is vrijgeloot. De postduivenvereeniging «De Luchtvaart" te dezer plaatse hield j.i. Zondag een wedvlucht vanuit Soignies met den volgenden uitslag: H. Dekkers 1, J. v. Doornik 2 10 11 18, J. Spierings 3 7 15 16, W. Mandemakers 4, P. Nieuwenhuizen 5 12 13, E. Haverhals 6 19, O, Tref fers 8 14, A. Versteeg 9, L. de Haan 17. Voor onze voetbalvereniging „Excelsior" begint a s. Zondag het competitierad te draaien. Het le elftal speelt voor de le klasse B.V.B. op eigen terrein tegen Juliana II uit v.m. Baardwijk, terwijl het 2e elftal naar Kaatsheuvel moet, waar het voor de 2e klasse speelt tegen Kaatsheuvelsche Boijs II. Woensdagmiddag maakte het onderwijzend personeel der O. L. Scholen uit deze en omliggende plaat sen een excursie naar Qeertruidenberg, waar ond-r leiding van een der ambte naren van de PNEM de Centrale werd bezichtigd. A.s, Zondag des nam. 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. Qem. a.d Loonschendijk op te treden Ds. Mulh nickel uit Waalwijk. Doordat de heer v. Nugteren eerlang aan het Bruggetje een naar de eischen des tljds ingerichte coiffeurs zaak zal openen, wordt in een lang gevoelde behoefte voorzien. We hopen ter gelegenertijd hierop nader terug te komen. MADE. Maandagavond werd een inwoner uit de gemeente Raamsdonk op heeterdaad betrapt bij 't ontvreem den van duiven op het erf van de j alhier, waartoe hij zich toegang had verschaft door een opening in de heg. De dief werd door de marechaussee in arrest gesteld. Dezer dagen werd des nachts Ingebroken in een op de kermis staande snoepgoedkraam van den heer B. uit Made. Voor een bedrag van ruim f30 werd ontvreemd. De politie stelt een onderzoek in. Door de ontslagname van 4 gemeenteraadsleden en het feit dat de betreffende lijst was uitgeput, had ingevolge art. 42 der Qemeentewet op het Centraal Stembureau de verloting plaats voor het aanvullen der open gevallen plaatsen. De volgende candi daten werden benoemd tot raadslid W. de Wtys (vrije lijkt), J Stijnis (lijst Drimmelen), M. Herrevoets en C. van Wingerden (Boerenlijst). Bij gehouden aanbesteding van de herstellingswerken aan den Tete- ringschendijk te Breda, is dit werk opgedragen aan P. v. Oort te Raams donk voor de som van f 129.000. De Spoorwegramp te Blertck. Het Gerechtshof deed in hooger beroep uitspraak in de strafzaak in ▼erband met de noodlottige spoorweg, ramp op den overweg te Blerick Grubbenvorst, waardoor bij 'n botsing tusschen een autobus en den trein 'n vijftal personen werden gedood en meerdere zwaai gewond. De dienst doende baanwachteres Mej. Ebben, die de boomen niet tijdig gesloten had. werd wegens schuldig zijn aan gevaar door mechanische kracht, door de rechtbank te Roermond veroor deeld tot een maand hechtenis. Het gerechtshof bevestigde het vonnis: een maand hechtenis. SPORT. H. E. C. Verleden Zondag is H.E.C. naar Zaltbommel geweest om een competi tiewedstrijd te spelen tegen de club van dien naam. Het heeft H.E.C. in dezen wedstrijd niet meegezeten. Van het begin tot het einde was H.E.C. overwegend sterker, doch door slecht schieten en veel geluk der tegenpartij kon er niet gedoelpunt worden. Het is wel sterk, dat Zaltbommel met haar enkele uitvallen 2 doelpunten wist te maken, terwijl H.E.C. met een straf schop een tegenpunt maakte. Ook Zaltbommel kreeg een strafschop toegewezen, doch wist deze niet te benutten. Had H.E.C. de tegenpartij niet zoo op eigen helft teruggedron gen en haar spel open gehouden, dan zou de uitslag, welke nu 21 was voor Zaltbommel, wel anders zijn geweest. Voor rust had H.E.C. min stens 3 doelpunten verdiend. Als de verhouding goed was, had de uitslag minstens 4—1 in het voordeel van H.E.C. moeten zijn geweest. H.E.C.'ers, hieruit hebt ge kunnen leeren dat het niet altijd goed is de tegenpartij zoo in te sluiten, want zelf kunt ge dan uw spel niet ont plooien, daar er steeds een of meer tegenstanders in den weg staan.. Voor Zondag 4 October zijn voor al de elftallen van H.E.C. wedstrijden vastgesteld. Voor het eerste elftal is ingelascht de wedstrijd H.E.C. 1 D.E.S. 1. Deze vereeniging is een ge heel nieuwe in deze afdeeling en we kunnen er dan ook van overtuigd zijn dat het Zondag op het H.E.C.- terrein aan spanning niet zal ontbre ken. D.E.S. uit Kaatsheuvel speelt alsdan haar eersten competitiewed strijd in deze afdeeling. Men begrijpt dat zij zich met een ontembaren wil om te winnen in den strijd zullen werpen. Voor H.E.C. zal het daarom dubbel werken zijn, om de nederlaag van Zondag j.l. in een klinkende over winning om te zetten. Of zij daarin zullen slagen, weten we niet. Als er gewerkt wordt als Zondag te Zalt bommel en het spel wat meer open en op tijd een goed schot, dan zijn wij nog niet zoo bang voor den uit slag. Speciaal de midhalf moet er voor zorgen zijn ballen meer naar de vleugels te plaatsen, waardoor deze spelers meer kans krijgen om voor zetten te geven, welke, goed geplaatst, altijd zeer gevaarlijk zijn. Als de H.E.C.-ploeg een en ander goed in haar geheugen prent, zien we vol hoop den Zondag tegemoet en ho pen we zeer veel publiek langs de lij nen te krijgen, welke hun wederzijd- sche favorieten in den zwaren strijd zullen aanmoedigen. Verder speelt om 12 uur H.E.C. 2 een wedstrijd tegen B.V.V. 4. We zijn benieuwd hoe zij zich zullen weren. Het voordeel van eigen terrein in oogenschouw genomen en het spel in de laatste wedstrijden, gelooven we wel dat ze tot een overwinning in staat zijn. Van begin af aan maai flink aanpakken en je tegenstander geen vrij spel laten, dat zal wel hoofd zaak zijn in dezen wedstrijd. Dan moet H.E.C. 3 naar Kaatsheu vel om daar D.E.S. 2 te gaan bekam pen. We zijn benieuwd hoe onze ju niores zich in dezen wedstrijd zullen houden, daar het bijna allen nieuwe spelers zijn. Deze wedstrijd vangt ook aan om 12 uur. Dus jongens, ook jullie maar eens hard gewerkt, wie weet wat dan de uitslag nog niet zal zijn. Misschien wel een overwinning. Uw plichtsgevoel en grooie zorgzaam heid Genas zoo menig mensch, van ziekte, leed, of wonden, En dat U genezing bracht, gaf U tevredenheid. O moge dan Uw feest, Uw oud hart vreugde baren, Uw hart, dat zooveel smart en lijden heeft gekend, O moge gij als steeds, een jong gemoed bewaren, Nog lang, voor elk die roept, op ieder uur present. En mochten niet de moed, doch de krachten U begeven, Geniet dan lang nog rust, bevrijd van zorg en leed. Geniet dan ongestoord, een kalm en rustig leven, In 't bewustzijn dat U steeds, ruim schoots U plichten deed. (INGEZONDEN.) BI| een Jubileum. Gij viert thans feest, gij man met grijze haren Doch volop leven en activiteit Gij viert thans feest en eik zal verklaren Gij waart en zijt de steun der genees kundige faculteit. Gij die als jonge man, de Roeping in U voelde Tot Geneesheer van lichaam, en lijdenssmart Gy gaaft U geheel en al aan 't nij'vre studieleven En aan Uw Roeping gaaft gij geheel Uw hart. En thans op dezen dag, waarop gy veertig jaren Uw ambt beoefende tot heil van menig mensch. Nu komen zij tot U hun vreugde openbaren En spreken zij U toe hun dierbaarste hartewensch. 't Is alles dankbaarheid voor de hulpe hen bewezen, Die lydend waren, of ziek van geest en hart, U wordt door allen en iedereen geprezen Omdat gij medeleeft met aller leed en smart. Want naast Uw medicijn, waart gij in daad en woorden Voor menigeen een Raadsman, tot in het kille graf. Zelfs zy die zyn gegaan, zy waren Uwe vrienden, Zy wisten wat U deed, en hun steeds het beste gaf. Vol toewyding in de weer, by dagen en by nachten Waart gy altoos bereid, waar men U henen riep. Gy zocht naar geene rust, en gaaft Uw beste krachten, En deed dit niet om geld, doch uit roeping en princiep. Hoe menigmaal heb ik U hooren prijzen Ais vriend van menig arm, lydend kind, Hoe menigmaal zag men U hulp bewijzen Bij hen, waarvoor gy geen vergoeding vindt. Alleen Uw goede hart, dreef U naar hunne sponde, GEMENGD NIEUWS. Postzak met geldswaarden gestolen. Even na de sluiting van het by- postkantoor Wittebrug, aan de Van Lennepweg in Den Haag, omstreeks half negen, is gisteravond een postzak met geldswaarden gestolen. Op de voorgeschreven wyze hadden de met de overbrenging van de waar destukken naar het hoofdkantoor be laste beambte en de chauffeur van den postauto de zakken, afkomstig van het bykantoor, in den wagen geladen en deze afgesloten. Zy begaven zich toen naar hun plaats in de bestuurders- cabine en waren op 't punt te ver trekken, toen de chauffeur bemerkte, dat aan de achterzyde iemand klaar blijkelijk met een vaischen sleutel de deur opende en in een minimum van tijd een van de zakken uit den auto haalde. De chauffeur verliet zyn zit plaats om te trachten eenige onge oorloofde manipulatie te verhinderen. Hy zag toen den vluchtenden dief in 'n gereedstaande auto springen, welke daarop met groote snelheid wegreed. De chauffeur heeft het nummer van dezen auto kunnen noteeren. De politie, met het geval in kennis gesteld, deed onmiddeliyk een uitge breid onderzoek, dat tot 't vermoe— deiyke spoor van den dader heeft geleid. De waarde van het gestolene kon nog niet met zekerheid worden op gegeven ze bedraagt echter ten minste eenige duizenden guldens. De Avondpost meldt, dat het plan om een slag te slaan reens lang in 't brein der daders van den Haagschen postroof moet zijn ontslaan. Zy wisten dat eiken dag diverse post—auto's 's avonds na sluiting van de verschil lende bijkantoren alle stukken van waarde, benevens de contanten, komen halen om deze over te brengen naar het hoofdpostkantoor, waar een en ander in een safe—inrichting voor den nacht wordt geborgen. Hoewel de politie aanvankeiyk ge handicapt was door het feit, dat er voldoende gegevens ontbraken, is nog gisternacht een der beide daders (er moeien er tenminste twee zyn ge weest) gearresteerd, een zekere J Deze, een goede bekende van de justitie, hy heeft echter nog voldoende tijd gehad het grootste deel van den buit in veiligheid te brengen. Toen hij midden in den nacht van zyn bed gelicht werd, toonde hij zich eerst zeer verbaasd. Later heeft hy niet kunnen ontkennen, dat hy een der daders was. Hy is ook als zoodanig door den chauffeur van den poSt—auto herkend. De gestolen postzak is ook terug gevonden, echter in een ander perceel, dan waar D. is gearresteerd. De ge zochte mede—dader was toen reeds gevlogen, vermoedelijk met mede neming van de geldswaarden. De daders hebben voor hun roof— aanval de stilste plek uitgekozen nl. den Van Lennepweg, waar op dat uur gewooniyk byna geen voetgangers te bekennen zyn. Het spreekt vanzelf, dat sedert gis teren de waakzaamheid verdubbeld is en nu geen enkele postauto meer onbeheerd wordt gelaten. Het is na tuurlijk een verzuim geweest ook al door de deur om den auto, zij het dan ook maar enkele oogenblikken onbewaakt te laten. De sluwe daders hebben dit reeds eenige dagen tevoren moeten waarnemen, waarna zy besloten hun slag te slaan. Smokkelaars aan de grens. Woensdagnacht om twaalf uur kwam een hoog beladen vrachtwagen uit België bij Poppel de grens over. De chauffeur reed zonder acht te slaan op de sommatie der ambtenaren het douanekantoor voorby. Na de tweede sommatie maakten de commiezen van hun vuurwapens gebruik en schoten op den wagen waarbij biykbaar een der achterwielen getroffen werd. Toch ging de chauffeur er nog met den wagen vandoor. inmiddels werden de marechausees gewaarschuwd, die nabij Goirle zich op den weg posteerden om den wagen aan te houden, doch ook thans voldeed de chauffeur niet aan het bevel tot stoppen, zoodat opnieuw werd ge schoten en de marechaussees per fiets den vluchteling volgden. Toen de chauffeur een erf aan den Nieuwen Tilburgschen weg wilde oprijden werd hij ingehaald en kon de wagen in be slag worden genomen. Hst bleek dat een der achterbanden totaal was vernield en dat het wiel zelfs zijn velg verloren had. Onder de leege kratten, waarin kippen waren vervoerd, trof men 16 balen suiker aan, die men uit België trachtte binnen te smokkelen Wagen en lading werden in beslag genomen en Donderdag morgen per kraanwagen naar Tilburg gesleept. De wagen was gemerkt N.L. 26477 en bleek afkomstig uit Wyk— Aalburg. De zwaargehavende wagen trok voor het belastingkantoor in de Stationstraat te Tilburg veel bekyks. Drie kinderen verbrand. Donderdagavond woedde op de 2e verdieping van pand 2 aan de Wilde Zeesteeg te Rotterdam eeng korte, doch felle brand. De brand op zich zelf had weinig om het lijf, doch de gevolgen daarentegen zijn des te ver- schikkelijker, omdat daarbij 3 kinderen om het leven zijn gekomen, terwijl de twee ouders in hopeloozen toe stand naar het ziekenhuis aan den Coolsingel moesten worden vervoerd. Omstreeks 9 uur Donderdagavond was de 24-jarige J. Koenen, met zijn 37-jarige echtgenoote C. Wouters, bezig was te smelten, welke hij ge- bruiken zou voor het prepareeren van poetsdoeken. In de kamer die onge veer 3 bij 4 M. oppervlakte heeft, bevond zich ook de bedstede. Hierin lagen twee kindereneen meisje van 4 jaar en een jongetje van 3 jaar te slapen, terwijl in een sportwagen een knaapje van 6 maanden lag. Op een gegeven oogenblik, juist toen Koenen de pan met was van het gasstil wilde nemen sloeg de vlam in de pan met het noodlottige gevolg, dat binnen enkele seconden niet slechts de geheele kamer in vlammen stond, doch ook Koenen en zijn vrouw door de vlam men waren aangetast en direct als fakkels in lichtelaaie stonden. De mogelijkheid om de kinderen wakker te maken en daarmede uit huis te vluchten bestond niet meer. De jeugdige vader en moeder waren zoo plotseling door het vuur aangevallen dat zij schier alle bezinning verloren hadden. Zij holden het smalle trapje naar de Wilde zeestraat af en zakten buiten gekomen ineen. De kinderen zijn door de brand weer verkoold gevonden. Bekroond 1931 met Verguld Zilveren en Zilveren Medaille en 2 diploma's. en ook U zult overtuigd zijn van onze zeer fijne kwaliteit. OOK DAGELIJKS AAN DE WAGENS VERKRIJGBAAR. Heden 1 October behaalden wij op den NAT. VAKWEDSTRIJD te UTRECHT een grooten Zilveren beker voor onze TELEFOON 99. Nuiïimer Gistere gemeente onder v« achtb. he Afwezi I, Klijbe De nc uorden nadat do opmerkir direct de toepassin Spr. doe na herop genomen le steller nemers a dagen, Volger zou ove agenda beslist k den volg De vo v, Hare heeft di danig he vers wenscht de gebru Terwij zetels ve volgende lenis va secretaris Al vore ie behai Ut een het ove gemeente Liempt te Is wijdi «oorden laar di wijze z «elke i <pp 41 liempt i gezin, w heeft vei breuk, dengene, toor zljr eoncentr zi zorgen e Voor zi terlies. voorzien hand u: wikkelin wonde Aan hi tan Lit 29.jarige bijna 2( leeftijd, hebben gemeenti Secret invloed Waalwijl perk zijn it samer bloei. Hl slaande ingenom kennis, delijk 1 •let he wetten aard. Door veelal d waarvan pleitbezc gevoelig schoone Door was hij i het gem sn waa wken, h lende, z Secret herinner goed ai 'Igensch flenst h tats, c Zijne A I. Inge! n.Van Ooi Aug een Baa Van Mei oml Aug toe; gen Z*n uitkomst!. C. N., een schoenmaker uit Kaatsheuvel, werk loos en hopeloos, gaf er zijn vrijheid aan onij ten minste de kost te hebben. Hü liet zich inrekenen als landlooper en verzocht om opzending naar Veenhuizen. Zijn wensch werd vervuld. De eisch was 2 dagen, hechtenis en opzending voor den tijd van 8 maanden. Dan' is 't weer zomer! Dus voor den winter geborgen! Uitspraak conform den eisch. Verduistering. M. de G., koopman te Almkerk, was in 1929 en 1930 agent voor een ziekteverzekering, doch werd uit die functie ontheven. Er bleek een tekort te zijn van 132.De agent had de zaak nog kunnen redden, doch had het maar laten waaien. Nu moest hij terecht staan wegens verduistering. Hij beriep zich op ziekte in zijn gezin, maar had niet de bedoeling gehad de gelden welke hij ge bruikte zich blijvend toe te eigenen. De eisch luidde 1 maand, gevangenisstraf voor waardelijk. Ondeugdel\jke melk. A. F. v. d. S., molenaar en melkveehouder te Werkendam was door den kantonrechter veroor deeld tot 100 boete subs. 50 dagen hechtenis, we gens het voor verkoop in voorraad hebben van ondeugdelijke melk. De melk was vuil. Alida, de dochter van den melkboer vond er wat op 1 In appèl voor de rechtbank als getuige gehoord, beweerde het meisje dat de controleur wel asch van z*n pijp in de melk zal hebben la ten vallen. Wij mogen niet rooken aldus het meiske, maar hij doet *t wel l De zaak noch de melk werd er beter op. De rook bleef hangen in den vorm van den eisch van het O. M.bevestiging van het vonnis, doch wèl vermindering van straf, 50 boete, subs. 25 dagen hechtenis. De verdediger Mr. E. van Zinnicq-Bergmann, Den Bosch„ pleitte vrijspraak. Uitspraak 15 Oct, a.s, 8.30 8.50 9.00 9.30 10.00 Flii gekruide Speculaas 12.00 1.00 1.30 2.00- 2.30 ZONDAG 4 OCTOBER. HILVERSUM 298 M (V.A.R.A.) Lichaamsoefeningen. Postduivenber. en voetbalmecledeelimiPn Tuinbouwlialfuurtje. 0 Zang en piano. (V.P.R.O.) Uitzending uit het gebouw der Ver van V zinnig Hervormden te Beverwijk.' Som?' Prof. J. Lindeboom. (A.V.R.O.) Iiet Avro-Kamerorkest o.l.v. L. Schmidt J. Jordaan: Groote Filmregisseurs Kamerorkest 2.30 Avro-Boekenhalfuur. Concert door het Mandoline-orkest Semnw Avanti" o.l.v. J. E. Koldijk. p" Gramofoonmuziek. a» Piano-recital door Allanah Delias. Gramofoonmuziek. Sportuitslagen Vaz Dias. (V.A.R.A.) Kinderuurtje. Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. Voordracht. Vervolg Concert. (A.V.R.O.) Nieuws- en Sportberichten Vaz Dias. Tsj aikof sk i-concert Avro-radio-tooneel. Populaii; concert door het Omroep-orlmt 11.0012.00 Gramof oonmuziek HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Morgenwijding door Ds. J. J. v. Peteaem (K.R.O.) h Morgenconcert. Uitzending van de Hoogmis uit de St. Bot faciuskerk te Amsterdam. 12.00 Kwartiertje v. d. Ned. R.K. Middenstands bond. K.R.O.-Sextet. Godsdienstonderricht voor ouderen dn» Prof. D. Bont. Literair halfuurtje. Het Concertgebouw-Strijkkwartet Ziekenlof uit Bloemendaal. (N.C.R.V.) Orgelbespeling door J. N. Kuik. Kerkdienst uit de Geref. Kerk te Wild» C /I W 3.00 4.00 4.30 5.00 G.00 0.45 7.15 8.00 8,15 9.15 9.50 8.30 9.30 10.30 12.15 1.30 2.00 2.30 4.00 5.00 5.20 r.45 8.10 8,15 vank. Voorganger Ds. G. Kerssies. (K.R.O.) Dr. Caec. Huigens O.F.M. over: Iets alle katholieken van Nederland. Uitslagen R.K. Voetbalfederatie. Aansl. met Hotel van Bergen te Gennep Populair concert K.R.O .-Salon-orkest, Vaz Dias. Epiloog door het Klein Koor. MAANDAG 5 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) 6.45 en 7.30 Lichaamsoefeningen. 9.00 10.40 8.00 10.00 10.15 10.30 11.30 12.00 2.15 3.00 4.40 5.40 0.40 7.00 8.00 8.20 9.00 10.30 10.40 11.10 8.00 8.15 10.30 11.00 11.30 12.00 12.30 1.45 2.00 2.35 3.15 4.00- 5.00 0.00 0.30 7.00 7.30 7.45 8.00 9.00 10.30 10.40- 8.00 10.00 10.15 10.30 11.00 11.45 12.00 2.30 3.00 3.30 4.30 5.30 0.00 7.10 7.30 8.00 8.15 9.30 10.15 10.25 11.00- 8.00 10.00 11.30 12.00 12.15 1.45 2.00 3.15 3.30 5.30 0.20 0.45 7.10 7.30 7.45 8.00 11.00- 0.45 7.30 8.00 10.00 10.15 12.00 2.15 3.00 3.30 4.20 4.30 5.30 0.00 0.30 0.40 7.00 7.45 7.50 8.00 8.30 10.15 11.00 8.00 8.15 10.00 10.30 11.00 12.00 12.15 12.30 2.00 2.30 3.00 4.30 5.00 0.00 7.00 7.15 7.30 7.45 8.00 Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) M or genwij ding. (V.A.R.A.) Voordracht door Janny van Oogen Voort de zieken. Gramofoonmuziek. Vara-septet o.l.v. Is. Eyl. Ned. schrijvers en dichters v. d. microfoo? Trio W. Drukker, afgewisseld door gram, f oonmuziek. Na schooltijd. Vara-Septet. Gramofoonmuziek. Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. Martien BeversluisHet verstaan van Poëzii, Vervolg concert. Vara-tooneel o.l.v. Willem v. Cappellen. Vaz Dias. Vara-mandoline-ensemble o.l.v. Joh. B. Hot Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Korte Ziekendienst door Ds. v. Uehelen, Lezen van Chr. lectuur. Gramof oonplaten. Politieberichten.^ Orgelconcert door Jan Zwart. Gramofoonmuziek. Uitzending voor scholen. Ds. Meyster ovt: Calvijn's leven. II.. A. J. Herwig: Winterbloeiende Begonia's, Cursus Knippen en Stof versieren. -5.00 Ziekenuurtje door Ds. Veldkamp. Concert door het Haagsclie Trio. G. van Ravenzwaay over De Reformatieh het muziekleven in dien tijd. Verteluurtjc voor jongeren. F. C. v. Dorp: De verloren Zoon. Lezen uit eigen werk door mej. Berendie Schuiling. Politieberichten. Persberichten Ned. Chr. Persbureau Concert door het Symplionie-orkatf. M. ten Broek: Over eenige dieizkkUtft; ook voor den mensch belangrijk zijn, Vaz Dias. -11.30 Gramof oonplaten DINSDAG 6 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Mevr. PiersonDe Japansche vrouw in huis. Solisten-concert. Gramofoonmuziek. Kwartet o.l.v.Arie Nooteboom. Bij afwisseling Gramofoonmuziek. Gramofoonmuziek. -J. C. dd Vries: Ex-Czaar Ferdinandvai Bulgarije. Aansl. Grand Hotel Central, Den Haag, Concert door Willy Honsbeek en zijn oiW Kinderuur. Pianospel door Ida Rosenlieimer. Kovacs' Lajos en zijn orkest. Bij afwisseling Gramofoonmuziek. Amerikaanseh kwartiertje. Gramofoonmuziek. Praatje door Fred. Fry. Het Omroep-orkest o.l.v. Nico Troep. Aansl. van het nieuwe Conservatorium Amsterdam. Vaz Dias. Het Omroep-orkest. Praatje door mevr. de Leeuw-van Rees p de a.s. Kniplessen. -12.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert. Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje, verzorgd doorn toor L. H. Perquin O.P. Politieberichten. K.R.O.-trio o.l.v. P. Lustenhouwer, Juan Garcia zingt. Vrouwenuurtje. Gramofoonmuziek. Hoever zijn de Zuiderzeewerken gevoraeu Reportage. Gramofoonmuziek. Cursus in bedrijfscontrolc, door r. Zwieten. Cursus in Engelsch door J. F. v-.f j\„ Dr. H. Knippenberg: „Volksgebruiken overlijden". Politieberichten. Verbondskwartiertje. - Aansluiting met Maastricht. Het K.nM kest o.l.v. Jolian Gerritsen. -12.00 Gramofoonmuziek WOENSDAG 7 OCTOBER. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) Lichaamsoefeningen o. 1. v. G Lichaamsoefeningen o. 1. v. G Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.)' Uitzending voor arbeiders in bedrijven. V.A.R.A.-Septet o.l.v. Is Eyl, door gramofoonmuziek. r. J. Kers Jr.: „Onze keuken". i( „Maalt liet zelf". Céline Schaake-y™ Voor de kindoren. Opvoering van net si je „De gelaarsde kat". Gramofoonmuziek Vraaguurtje voor de kinderen. Gramofoonmuziek. nr Uitzending van het Onderwijsfonds Binnenvaart. Gramofoonmuziek. Toespraak door den heer Fleming Vara-Septet. Berichten van het dagblad Het voik. Gramofoonmuziek. Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. De Erfgenamen van Rahourdin. op ren door het Groot Volkstooneel. Orkest. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Zang door het N.C.R.V.-Dameskoo Korte Ziekendienst door Ds. J. un Harmonium-bespeling. Politieberichten. Gramofoonmuziek. Middagconcert. Gram o f oonmuzi ek Lezen van Chr. lectuur. Concert door het Draper-Kwartet. Gramofoonmuziek. Kinderuurtje. Uurtje voor de landbouwers. Gramofoonmuziek. r v r Lezing door H. Amelink, Seer. u. Politieberichten. Persberichten Ned. Chr. Per£5urertvótori^ Kerkconcert door de Kon. Chr. O Vereen, te A'dam, in de Nieuwe Dr. Honders: Onze Eeredienst, Di KleereW'" jOecreW' de Corf® afgems iss#

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10